Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za zwiększeniem liczby odcieni podkładów i pudrów dla cery "jasnoróżowej"?
TAK 100 84,75%
Problem mnie nie dotyczy 18 15,25%
Głosujący: 118. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 15:34   #31
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez teintpale Pokaż wiadomość
A jaki odcień ma skóra pozbawiona barwnika ? Jest "biała" (jak to się w przenośni mówi, a rumieńca nadaje burząca się krew
Ja nie mówię o Twojej radosnej twórczości, tylko o badaniach bo tak się właśnie składa, że jestem biała, a moja skóra ma mimo wszystko żółty odcień.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:35   #32
teintpale
Raczkowanie
 
Avatar teintpale
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Usedom
Wiadomości: 45
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

A więc po prostu masz trochę tego barwnika .
teintpale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:37   #33
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez teintpale Pokaż wiadomość
A więc po prostu masz trochę tego barwnika .
Mimo ze jestem biała? A może są po prostu różne typy kolorystyczne, bo naturalnie, doskonale białego jeszcze nikogo nie widziałam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:39   #34
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
A jak dla mnie to on jest ciemny Jeszcze nie udało mi się znaleść odpowiedniego podkładu niestety
Dla mnie Opal był wręcz ciut za jasny. Za kazdym razem jak patrzyłam w lustro to miałam wrażenie, że zschodzę z tego świata. Jeszcze nie trafiłam na tak jasny kolor.

Generalnie wolę jednak jasne beże, obecnie mam Sand Begie z Revlonu i jest Ok. Cameo i Fawn [o ton za ciemny, ale się nie odcinał] w Dream Mouse z Meybellina też spoko.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 15:40   #35
teintpale
Raczkowanie
 
Avatar teintpale
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Usedom
Wiadomości: 45
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Obecność czy nieobecność barwnika to cecha nie tylko "nabyta posłoneczna", ale i wrodzona. Niektórzy już rodzą się ciemni, inni rodzą się żółci, jeszcze inni bez koloru (a kolor różowy nadawany jest przez krew). Tak więc bladość bezbarwnikowa wygląda inaczej niż bladość kogoś z barwnikiem
teintpale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:12   #36
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Mi chodzi tylko o to, skad Twoja pewnosc, ze jest wiecej posiadaczek cery z rozowym pigmentem i brak takich podkladow w sklepach. do tej pory spotykalam sie ze stwierdzeniem, tu na forum i wsrod przyjaciol, ze nie moga znalezc podkladu dla siebie, bo wszystkie sa rozowe.
Prowadzilas jakies badania ile osob w Polsce ma rozowa skore??
a jesli juz taka sonda, to moze nalezaloby sie zastanowic nad roznymi opcjami odpowiedzi, zeby osoby "jasnozolte" tez mogly sie wypowiedziec i wtedy mialoby to sens i bylo obiektywne. A tak to jest jakies uogolnianie.
a jak widac wypowiedzi dziewczyn w watku to jednak znajduja jasne rozowe podklady a wiekszosc jednak woli beze
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:21   #37
teintpale
Raczkowanie
 
Avatar teintpale
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Usedom
Wiadomości: 45
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Nie martw się o te jasnożółte, również i o ich "interes" zamierzam przecież zabiegać w swojej petycji .

Może to kwestia rejonu Polski, że pamiętam ze szkół i widzę codziennie na ulicach całą masę bladawic bez cienia barwnika? Kto wie, w końcu na zachodzie ludzie bywają bledsi - Niemcy często przedstawiani są w różnego rodzaju karykaturach jako jasnoróżowe świnki, z kolei Ukraińcy i Białorusini często bywają ciemni .

Beż to odcień abstrakcyjny, w żadnym razie nie jest ani zbyt żółty, ani zbyt różowy (o czym nie wiedzą niektórzy producenci, przesadzając raz w jedną, raz w drugą stronę).
teintpale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 16:25   #38
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez teintpale Pokaż wiadomość
Nie martw się o te jasnożółte, również i o ich "interes" zamierzam przecież zabiegać w swojej petycji .

Może to kwestia rejonu Polski, że pamiętam ze szkół i widzę codziennie na ulicach całą masę bladawic bez cienia barwnika? Kto wie, w końcu na zachodzie ludzie bywają bledsi - Niemcy często przedstawiani są w różnego rodzaju karykaturach jako jasnoróżowe świnki, z kolei Ukraińcy i Białorusini często bywają ciemni .

O ironio, miasto w którym mieszka nazywa(ło) się Frankenstein
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:26   #39
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

nie no jak to brzmi "osoby jasnożółte" ja z kolei mam taki problem, że atakuja mnie z każdej strony pudry (podkłady raczej nie) różowiaste i poarańczowiaste ja szukam właśnie tych beżowych ale bardzo jasnych a muszę powiedzieć, że idealnego koloru do tej pory nie znalazłam,najbardziej zbliżony do moich potrzeb jest kolor 70 vanilla pudru antybakteryjnego manhatanu hmm.. chociaż dla żółtych osób też byłby o.k.

Edytowane przez linka88
Czas edycji: 2006-12-20 o 16:27 Powód: literówka
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:30   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Niestety szczescia nie mam, poniewaz mam zolty odcien skory i co probuje kupic podklad to wszystkie sa jakos dziwnie rozowe i uwazam ze to wlasnie podklad jasny z zoltym pigmentem jest o wiele trudniej znalezc
zgadzam się w poszukiwaniach bardzo jasnych chłodnych podkładów o odcieniu beżowym natykam się zwykle na róże
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:32   #41
teintpale
Raczkowanie
 
Avatar teintpale
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Usedom
Wiadomości: 45
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Jednym słowem brakuje także "prawdziwego" beżu (mlecznokawowego itp).

Oto beże "nieżółte" znalezione w Google'u:

http://proplyt.pl/obrazki/artykuly/I...02800x2070.jpg

http://www.cheaptiles.org.uk/products_pliki/wall.h4.jpg
teintpale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-20, 16:34   #42
teintpale
Raczkowanie
 
Avatar teintpale
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Usedom
Wiadomości: 45
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

BTW, koleżanka mi tu z boku piszczy: znacie jakieś "jasnoróżowe" podkłady w formie musu? Bo Dax jest dla niej za żółty .
teintpale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:43   #43
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

mam jasną, czasami wręcz białą cerę o odcieniu różowym (charakterystycznym dla chłodnego typu urody - lata) i różowe podkłady wcale nie wyglądają na mojej skórze ładnie. wprost przeciwnie, podkreślają naturalną skłonność do czerwienienia się (cera naczynkowa). najlepiej wyglądam w odcieniach chłodnego beżu i odnoszę wrażenie, że to właśnie takie najtrudniej znaleźć.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:50   #44
teintpale
Raczkowanie
 
Avatar teintpale
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Usedom
Wiadomości: 45
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

justa79: I właśnie to mam na myśli, tylko prawdopodobnie nieodpowiednio wyrażam. Otóż chciałabym, by w przypadku dwóch granic ten sugerowany beż zbliżał się bardziej do tej różowej, co nie znaczy, że byłby on różowy! I oczywiście - efekt pastelowy jak najbardziej pożądany .

Jak dla mnie, przydałoby się więcej jasnych odcieni o charakterze:

http://lumene.com/default.asp?docId=...cumentId=14233
(20)

http://lumene.com/default.asp?docId=...cumentId=14233
(03)

http://lumene.com/default.asp?docId=...cumentId=14233
(010)

http://lumene.com/default.asp?docId=...cumentId=14233
(0)
teintpale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 20:57   #45
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Też jestem za zwiększeniem wyboru odcieni jasnych, beżowych w podkładach Niekoniecznie różowych, bo w takich wyglądam źle, jak na ciepłego typka przystało Ale generalnie w naszym dziwnym kraju brakuje podkładów dla bladolicych. A dziwne to dlatego, że większość Polek z natury jest przecież jasna, nie ciemna i nie, o zgrozo, pomarańczowa. A producenci nie wiedzieć czemu upierają się, żeby proponować nam szeroką paletę barw żółto-pomarańczowo-brązowych Dziwne, naprawdę dziwne.

A skoro już przy jasnych podkładach jesteśmy, to muszę się Wam pochwalić moim nowym nabytkiem - podkładem Giordani Gold z Oriflame w odcieniu Porcelain. Chwalę go już w trzecim wątku i wygląda to jak jakaś podejrzana reklama normalnie ale naprawdę warto zwrócić na niego uwagę, bo ma ładny nie-różowy i nie-żółty odcień jasnego beżu. I w ogóle mi się podoba

teintpale - jeśli można wiedzieć co zamierzasz konkretnie zrobić z wynikami wszystkich przeprowadzanych przez siebie ankiet?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 11:32   #46
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja poproszę o bardzo bardzo jasny beż, ale nie różowy

btw- przeczytałam w tytule ''Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych latawic"
dołączam się do prośby. tylko przecz z różowym odcieniem bo prawie wszystkie blade odcienie mają róż w sobie a ja nie chce wyglądać jak prosiaczek
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 10:58   #47
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

teintpale...a może by tak mała sonda na wizażu? kto domaga sie beżyku, kto jasnego z domieszką żółci, a kto różu? bo ja w dalszym ciagu obstaję przy tym, że jednak wiecej jest odcieni różowych. Nie znalazłam jeszcze koloru, który nie odcinałby sie od mojej jasnożółtej szyi i dekoltu Wszystkie używane przeze mnie podkłady są jasnorózowe i bardzo nad tym ubolewam. A jak już producent zaczyna iść w stronę upragnionej żółci, to ląduje gdzieś w okolicach koloru jasnopomarańczowego, czego wprost nienawidzę
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 12:45   #48
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Wydaje mi się, że jest wystarczająco dużo podkładów i pudrów o takim odcieniu. W Polsce jak i w Europie. Trzeba tylko poszukać dokładniej. W większości punkty typu Natura czy Rossmann (firmy Maybelline, Rimmel...) nie mają aż takich bladości bo tak "blade przypadki" są naprawdę nieliczne. Raczej każdy ma normalny kolor skóry. Nie spotkałam się z mlecznobiałą karnacją Poza tym często zakładacie wątki w poszukiwaniu/doradzeniu podkładu beżowego ale nie różowego ! Widać więc że im więcej dziewczyn tym wiecej gustów. Jestem zimą i mam ciemną karnację. Możecie napisać, że was nie rozumiem, ale wydaje mi się że jako bardzo jasna blondynka, o jaśniutkiej karnacji wolałabym mieć na twarzy coś wpadającego w naturalny beż a nie w róż
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 12:46   #49
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

19katarina82:
"tylko przecz z różowym odcieniem bo prawie wszystkie blade odcienie mają róż w sobie a ja nie chce wyglądać jak prosiaczek "

właśnie to miałam na myśli - prosiaczek
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 13:10   #50
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

skad ja to znam :/ ale giordani gold porcelain jets dla mnie ok bo nie ejst taki jasny calkiem tylko z odriobina zolci co w porowaniu z prosiaczowstwem :P daje ladny kolorek na buzi bo odcienie ivory sa za prosiaczkowe :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 13:11   #51
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Również się pod tym podpisuję

Ja wkońcu znalazłam podkład, który idealnie zlewa się ze skórą!
Dziewczyny, jeśli szukacie czegoś do wyrównania kolorku na jasnej twarzy (ale zwracam uwagę że podkład nie ma zbytnich właściwości kryjących) to polecam La Roche-Posay Unifiance podkład optycznie wygładzający i rozświetlający!!! Kolor 21 jest najjaśniejszy, subtelniejszy od Opal Dermablendu. Testowałam oba równocześnie i zdecydowanie LR-P jest bardziej naturany (zwłaszcza na zimę). Dla bledziuchów.. szczerze polecam! Tylko pytać w aptekach o testerki i próbować Cena około 70zł za 30ml.

KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=5202
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 13:16   #52
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
mam jasną, czasami wręcz białą cerę o odcieniu różowym (charakterystycznym dla chłodnego typu urody - lata) i różowe podkłady wcale nie wyglądają na mojej skórze ładnie. wprost przeciwnie, podkreślają naturalną skłonność do czerwienienia się (cera naczynkowa). najlepiej wyglądam w odcieniach chłodnego beżu i odnoszę wrażenie, że to właśnie takie najtrudniej znaleźć.

Justa czy mogłabyś podać numery i nazwy podkładów beżowych, bo ja jak dotychczas spotykam się tylko z takimi, które robią ze mnie Miss Piggy na twarzy i podkreślają naturalną skłonnośc do rumieńcy
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2006-12-26 o 13:17 Powód: literówka
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 17:37   #53
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Justa czy mogłabyś podać numery i nazwy podkładów beżowych, bo ja jak dotychczas spotykam się tylko z takimi, które robią ze mnie Miss Piggy na twarzy i podkreślają naturalną skłonnośc do rumieńcy
Ja co prawda nie jestem Justa79, ale mogę podpowiedzieć. Odcień b. jasny, ale nie wpadający ani w róż, ani w żółć, tylko w chłodny beż ma X-Ceptional Wear Gosha (nr 11 Porcelain).
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:30   #54
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Dziękuję Przejrzałam KWC i chyba będzie kolejnym nabytkiem
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:32   #55
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

[quote=MagJa;3291853 Ale generalnie w naszym dziwnym kraju brakuje podkładów dla bladolicych. A dziwne to dlatego, że większość Polek z natury jest przecież jasna, nie ciemna i nie, o zgrozo, pomarańczowa. A producenci nie wiedzieć czemu upierają się, żeby proponować nam szeroką paletę barw żółto-pomarańczowo-brązowych Dziwne, naprawdę dziwne.

[/quote]

A dziwisz się przy obecnie panującej modzie na solaria? Pomarańczowo-żółta opalenizna prosto z opiekacza jest dziś bardzo trendy
A bladolice cierpią z powodu niedostatku odpowiednich kolorów w palecie.Zwykle jest jeden jasny odcień,kilka srednich i nieproporcjonalnie dużo ciemynch.
Bezskutecznie poszukuje czegoś co by mi kolorystycznie przypasowało.Wiekszosc podkladow jest zwyczajnie za ciemna,nie trafilam jeszcze na odpowiednio jasny.Ostatnio chcialam kupic Max Factora LP 100 i nie bylo....pani w Sephorze powiedziala ze zostal wycofany Skonczyło się na LP 102 który jest zwyczajnie za ciemny.Gdzie podklady dla mlecznobialych????
A co do jasnorozowych fluidow,to prosiaczkowate owszem są dostępne,ale nie znalazlam jeszcze czegos bardzo jasnego,ale w chłodnej tonacji,takiej wlasnie rozowawej...
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:57   #56
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
A dziwisz się przy obecnie panującej modzie na solaria? Pomarańczowo-żółta opalenizna prosto z opiekacza jest dziś bardzo trendy
A bladolice cierpią z powodu niedostatku odpowiednich kolorów w palecie.Zwykle jest jeden jasny odcień,kilka srednich i nieproporcjonalnie dużo ciemynch.
Bezskutecznie poszukuje czegoś co by mi kolorystycznie przypasowało.Wiekszosc podkladow jest zwyczajnie za ciemna,nie trafilam jeszcze na odpowiednio jasny.Ostatnio chcialam kupic Max Factora LP 100 i nie bylo....pani w Sephorze powiedziala ze zostal wycofany Skonczyło się na LP 102 który jest zwyczajnie za ciemny.Gdzie podklady dla mlecznobialych????
A co do jasnorozowych fluidow,to prosiaczkowate owszem są dostępne,ale nie znalazlam jeszcze czegos bardzo jasnego,ale w chłodnej tonacji,takiej wlasnie rozowawej...
Też mam problem z niedostatkiem najjaśniejszych odcieni. LP 100 niedawno upolowałam na wyprzedaży w jednej z drogerii w moim mieście. Ekspedientka przy kasie zapytała, czy chcę aż tak jasny podkład. Zaraz potem na mnie spojrzała i już nic nie powiedziała (jestem bledzioch niepospolity). Nie jest to odcień idealny, bo lekko ciemnieje w ciągu dnia, ale lubię ten podkład za trwałość i miłą konsystencję.
Jeśli chodzi o b. jasny podkład w chłodnej tonacji, to mogę polecić True Match (odcień C1) i Colorstaya, starszą i nową wersję (odcień Ivory).

Off topic - zauważyłam, że to mój 500. post i że właśnie się rozeznałam.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:02   #57
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Mam takie pytanie, orientujecie się może który odcień rimmel ricover jest jaśniejszy 103 czy 100 (pani w sklepie twierdzi, że jaśniejszy jest 100 ale już sama niw wiem) ?
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 16:22   #58
silvergreen
Raczkowanie
 
Avatar silvergreen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków/Katowice
Wiadomości: 447
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Ja jestem za, jak najbardziej, ale czy taka sonda coś da?
Niestety dla mnie nawet najbladsze odcienie są za ciemne A szukam korektora, jakiegokolwiek, i od lat nie mogę znaleźć nic wystarczająco jasnego.
__________________
silvergreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 17:27   #59
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez silvergreen Pokaż wiadomość
Ja jestem za, jak najbardziej, ale czy taka sonda coś da?
Niestety dla mnie nawet najbladsze odcienie są za ciemne A szukam korektora, jakiegokolwiek, i od lat nie mogę znaleźć nic wystarczająco jasnego.
A próbowałaś Dermacolu, odcień 211?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 19:27   #60
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Więcej odcieni podkładów i pudrów dla "jasnoróżowych bladawic"

Cytat:
Napisane przez kasia1552 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, orientujecie się może który odcień rimmel ricover jest jaśniejszy 103 czy 100 (pani w sklepie twierdzi, że jaśniejszy jest 100 ale już sama niw wiem) ?

Zdecydowanie 100 Miałam oba odcienie i 103 był dla mnie za ciemny.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.