heeelp! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-08, 19:02   #1
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48

heeelp!


cześć
piszę bo mam już dosyć swojego wyglądu, a'la brzydula i chcę coś w sobie zmienić, a widzę że możecie naprawdę pomóc
co mi doradzicie? mam włosów baaardzo dużo, puszą się, nie chcą się układać, nawet przy bezwietrznej pogodzie mam burzę na głowie, co widać na zdjęciu.
Od razu zastrzegam że nie będę ich prostować, chronię je przed jeszcze gorszym zniszczeniem (dodam że nie używam w ogóle suszarki) chociaż w wyprostowanych pewnie byłoby mi lepiej (?). No i moim przekleństwem jest okrągła buzia.
Więc moje pytanie brzmi: jaka fryzura mi będzie pasować, czy zrobić grzywkę? teraz zapuszczam włosy chciałabym mieć trochę dłuższe, za ramiona (takie miałam przez cały czas, zaczęłam obcinać tak od 2 lat.)

Pomocyy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (28,5 KB, 1235 załadowań)
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:39   #2
AgusiA753
Raczkowanie
 
Avatar AgusiA753
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 151
Dot.: heeelp!

Widać, że Twoje włoski są podatne na kręcenie zajrzyj na forum kręconowłosych i poczytaj o CG- pigółkę, FAQ itd. Zupełnie inna pielęgnacja, bo świadoma nic nie tracisz, a zyskać możesz wiele powodzenia!
AgusiA753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 21:50   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: heeelp!

Kup inne oprawki okularów.
A poza tym- zainteresuj się makijażem. szczególnie makijażem oka ( ważne dla dziewczyn noszących okulary) Przydałaby się konsultacja z jakąś makijażystką.
Wydaje mi się, że w salonach inglot możesz taki makijaż wykonać za darmo albo za jakąś małą opłatą. Popytaj o takie konsultacje w drogeriach.
Włosy można by podciąć.
Do fryzury nie mam zastrzeżeń natomiast rzuca się w oczy drastyczny brak makijażu i źle dobrany kształt oprawek okularów.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

poza tym- warto byłoby nieco ujarzmić brwi, szczególnie początek łuku, który nieco "krzaczeje".
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 00:09   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: heeelp!

dodaj więcej zdjęć, najlepiej dobrej jakości twarzą na wprost w rozpuszczonych i związanych włosach.

na ten moment ciężko mi coś powiedzieć, bo oczu nie widać zza okularów, włosy zasłaniają kształt twarzy, mogę tylko powiedzieć, że da się pokombinować!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 00:20   #5
Esteella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 479
Dot.: heeelp!

Jeśli ktoś ma za gęste włosy dobrym rozwiązaniem jest wycieniowanie włosów, wtedy bardzo ładnie się układają no i nie są takie ciężkie
__________________
Blog o modzie, podróżach: http://anna-and-klaudia.blogspot.com
Esteella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 08:11   #6
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

ok, dodam więcej zdjęć ale dopiero jak będę w domu czyli za 2 tygodnie ;>

co do oprawek-myślałam że takie mi pasują O.o to jaki kształt byłby dobry? okrągłe? chyba jeszcze bardziej zaokrąglają?
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 11:49   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: heeelp!

no to jak za 2 tyg to nie wiem czy jeszcze bede pamietac o tym wątku
mój pomysł to na pewno regulacja brwi, ale taka delikatna, żeby tylko nadać jakiś ładny kształt brwio, a jesli sa rzadkie to czasem można je podkreślić brązowym cieniem. uwierz mi brwi potrafią tak bardzo zmienić wyraz twarzy, że to aż ciężko uwierzyć. tylko nie depiluj ich prosze zbyt mocno, mają wyglądac naturalnie ale na ogarnięte.. jak coś sterczy od góry to można lekko przyciąć a nie wyrywać.

-włosy zapuściłabym o co najmniej 8-10 cm, i wystopniowała jesli nie chcesz prostowac (doskonale Cie rozumiem) wtedy górne warstwy zrobią Ci fryzure, a dolna najlepiej niech pozostanie nie skrócona. dłuższe włosy będą Ci pasowały. nie kombinuj z kolorami, ten jest ładny.

-okularów bym się az tak nie czepiała, moim zdaniem to nie one są przyczyną jak to okreś;iłaś "ala brzydula" bo wiele super odstrzelonych lasek nosi okulary wlasnie grube i czarne i wygląda extra! to kwestia poniekąd osobowości, ubrań i uczesania. poczekam na resztę zdjęć, szczególnie chcialabym w upiętych wysoko włosachc twarzą na wprost.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 14:23   #8
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: heeelp!

podforum dla zakręconych możesz wydobyć piękne loki. jeszcze zamieszcze tu zdjecia inspirujace dla Ciebie jak dorwe sie komputera. myslalas o soczewkach ?
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 15:58   #9
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

dzięki dziewczyny za pomoc

hmm troche sie obawiam soczewek, ciekawe jak bym je zniosła... no i cena :/ ale mam dość okularów i mimo wszystko coraz częsciej o nich myślę...
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-09, 19:43   #10
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: heeelp!

Ujarzmij brwi, daj troszkę różu na policzki, zrezygnuj z grzywki i pomyśl może o soczewkach zamiast okularów
Masz piękne gęste włosy i przy odpowiedniej pielęgnacji burzy loków będzie Ci można pozazdrościć
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 07:28   #11
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez kass_3 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za pomoc

hmm troche sie obawiam soczewek, ciekawe jak bym je zniosła... no i cena :/ ale mam dość okularów i mimo wszystko coraz częsciej o nich myślę...
ja noszę od 10 lat i nie wyobrażam sobie powrócić do okularów przede wszystkim na komfort życia a cena? czy ja wiem.. chyba nie jest taka wysoka..

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

i raczej nie pasuje Ci grzywka, ale ciężko stwierdzić na 100% bez odpowiedniego zdjęcia
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-11, 12:37   #12
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez caroline_m Pokaż wiadomość
jeszcze zamieszcze tu zdjecia inspirujace dla Ciebie jak dorwe sie komputera.
jak będziesz miała możliwość to pokaż mi te zdjęcia

dodam tylko że mam 19 lat (sic!) a wyglądam na jakieś 16-17 (też ze względu na mój wzrost- nie mam nawet 160 cm:/- mam 158-9).
No i moje włosy są gęste ale wypadają garściami. Dziwi mnie, że jeszcze wgl coś mam na głowie. ;P Ostatnio łykam mega krzem i trochę pomaga...
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 10:50   #13
anolinae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: heeelp!

myslalam ze masz powyzej 20lat. musisz dojsc do ladu z wlosami. wygladaja jakbys nic z nimi nie robila. odrobina makijazu i chociazby jakas pianka do włosów utrwalająca skręt
anolinae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:02   #14
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez anolinae Pokaż wiadomość
myslalam ze masz powyzej 20lat.
hahahahaa, dzięki to komplement dla mnie :P nikt mi do tej pory nie dał więcej niż 17-18.

co do wlosów, wiem że tak wyglądaja i to jest okropne. A stokroć gorzej wygladają jak je rozczeszę.
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-15, 11:36   #15
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez kass_3 Pokaż wiadomość
hahahahaa, dzięki to komplement dla mnie :P nikt mi do tej pory nie dał więcej niż 17-18.

co do wlosów, wiem że tak wyglądaja i to jest okropne. A stokroć gorzej wygladają jak je rozczeszę.


bo takich włosów się NIE CZESZE (jedynie po myciu)! moje włosy wyglądały identycznie dopóki nie zaczełam o nie dbać w odpowiedni sposób.

Poczytaj watki dla kręconowłosych. Bedziesz miała piękne loki jeśli o nie zadbasz. Ja zaczynałam od używania pianki. Nie radzę ci robić grzywkę bo bez prostownicy się nie obędzie.

Maluj się. Jeśli nie lubisz albo nie masz na to czasu, wystarczy że porzadnie wytuszujesz rzęsy, puder i róż (aby wysmuklić twarz).

Spróbuj
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 19:56   #16
_moCCa_
Rozeznanie
 
Avatar _moCCa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 691
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez kass_3 Pokaż wiadomość
jak będziesz miała możliwość to pokaż mi te zdjęcia

dodam tylko że mam 19 lat (sic!) a wyglądam na jakieś 16-17 (też ze względu na mój wzrost- nie mam nawet 160 cm:/- mam 158-9).
No i moje włosy są gęste ale wypadają garściami. Dziwi mnie, że jeszcze wgl coś mam na głowie. ;P Ostatnio łykam mega krzem i trochę pomaga...
ja myślałam, że masz 23-24 lata! Moim zdaniem te oprawki niepotrzebnie Cię postarzają, i ten brak makijażu.. faktycznie trochę różo/bronzera na policzki by się przydało, żeby cię jakoś ożywić, no i makijaż oczu też byłby wskazany, a co do włosów to popieram dziewczyny powyżej, zajrzyj na wątek CG bo moim zdaniem mogłabyś z nich wydobyć piękny skręt
__________________
_moCCa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 23:45   #17
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: heeelp!

Tez myslalam, ze masz wiecej lat i tez przez oprawki okularow, faktycznie niepotrzebnie cie postarzaja...
I nie chodzi o ksztalt, jak pisalas wyzej, tylko raczej o forme. Mysle ze zbyt przytlaczaja twoja delikatna buzie i stad taki efekt. Myslalas o takich prawie ze niewidocznych? Tylko ze one z kolei sa chyba dosc drogie, wiec moze faktycznie lepiej zainwestowac w soczewki?
Z delikatnym mkijazem i podkreslonym skretem wlosa bedziesz wygladala bosko Jestes sliczna.
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 13:26   #18
caroline_m
Raczkowanie
 
Avatar caroline_m
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 184
Dot.: heeelp!

Cytat:
Napisane przez kass_3 Pokaż wiadomość
hahahahaa, dzięki to komplement dla mnie :P nikt mi do tej pory nie dał więcej niż 17-18.

co do wlosów, wiem że tak wyglądaja i to jest okropne. A stokroć gorzej wygladają jak je rozczeszę.
nie czesz włosów ! tylko po myciu i nałożeniu odżywki grzebienie o szeroko rozstawionych zębach, po wyschnięciu nie rozczesuj !

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126 tu podforum o pielęgnacji kręconych włosów, przeczytaj wątki "pigułka" i "FAQ", tam są podstawowe informacje

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

ten loczek po lewej stronie zdjęcia, mówi mi, że będziesz miała piękne kręcone włosy jak zaczniesz dbać o nie metodą Curly Girl
caroline_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 13:31   #19
Ammeki
Raczkowanie
 
Avatar Ammeki
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 117
Dot.: heeelp!

Nie rób grzywki ! Bo jeszcze bardziej kochanie będziesz miala buźke okrągłą. Ja na twoim miejscu to bym zapuścła grzywke i nie dawać jej tak na czoło tylko na bok do góry . Jeżeli nie chcesz prostowac to może naturalnym sposobem deliktanie pofalujesz takie fale a nie byle co jak się ułożą . Jeżeli nosisz okulary to bym je wymieniła na moze większe kujonki ? Brązer na kości policzkowe to Ci buźke wyszczupli i lekki makijaż rzęski
__________________
[SIZE="2"]
Zapuszczam włosy !!


Nie wyciskam krostek 1/25
Ammeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-17, 21:37   #20
Noris
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Frysztak
Wiadomości: 23
Dot.: heeelp!

Oj tak oprawki sobie zmień i koniecznie poczytaj o pielęgnacji włosów kręconych. Możesz mieć piękny skręt. Nie rób grzywki.
Noris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 17:49   #21
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

jak mówiłam wcześniej- dodaję moje zdjęcia z bliska, bez okularów.
Co do tego, co mam na twarzy- walczę z tym od lat i jakoś nie mogę się uporać, czas najwyższy zmienić dermatologa (co do pierwszego zdjęcia-retusz , wiadomo)
2 zdjęcie jest po umyciu i wyschnięciu, jak mam burzę i sianko na głowie ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0424.jpg (44,5 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0399.jpg (79,7 KB, 473 załadowań)
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 17:53   #22
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

przepraszam, że bokiem ale nie ogarniam, nie chce mi się zapisać na prosto ... (nie myślałam, ze jestem aż taka głupia z komputea O.o)
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 18:15   #23
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

ok, przyznam że nieźle się wygłupiłam XD
sorry za spam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0399.jpg (88,9 KB, 517 załadowań)
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 00:45   #24
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: heeelp!

powtórzę się
brwi-ale idź do kosmetyczki, bo sama sobie krzywdę zrobisz, koszt 8-15 zł
makijaż-pobaw się sama, zwykły podkład, korektor, delikatnie róż na policzki, tusz do rzęs i inna osóbka będzie.
cera-dermatolog


Ja sama noszę soczewki, naprzemiennie z okularami i koszt na rok wynosi koło 400 zł razem z płynami itd, itd...ale komfort i samopoczucie +10000000000
Jesteś ładną dziewczyną, tylko troszkę trzeba podkręcić.

Czekam na zdjęcie nowej Ciebie z tapetką

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

powtórzę się
brwi-ale idź do kosmetyczki, bo sama sobie krzywdę zrobisz, koszt 8-15 zł
makijaż-pobaw się sama, zwykły podkład, korektor, delikatnie róż na policzki, tusz do rzęs i inna osóbka będzie.
cera-dermatolog
ciuszki-wybrałabym jakieś żywsze kolory na Twoim miejscu, czarny Ciebie 'gasi'



Ja sama noszę soczewki, naprzemiennie z okularami i koszt na rok wynosi koło 400 zł razem z płynami itd, itd...ale komfort i samopoczucie +10000000000
Jesteś ładną dziewczyną, tylko troszkę trzeba podkręcić.

Czekam na zdjęcie nowej Ciebie z tapetką

---------- Dopisano o 01:45 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

powtórzę się
brwi-ale idź do kosmetyczki, bo sama sobie krzywdę zrobisz, koszt 8-15 zł
makijaż-pobaw się sama, zwykły podkład, korektor, delikatnie róż na policzki, tusz do rzęs i inna osóbka będzie.
cera-dermatolog
ciuszki-wybrałabym jakieś żywsze kolory na Twoim miejscu, czarny Ciebie 'gasi'



Ja sama noszę soczewki, naprzemiennie z okularami i koszt na rok wynosi koło 400 zł razem z płynami itd, itd...ale komfort i samopoczucie +10000000000
Jesteś ładną dziewczyną, tylko troszkę trzeba podkręcić.

Czekam na zdjęcie nowej Ciebie z tapetką
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 18:11   #25
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: heeelp!

Tak jak wyżej, ładna z Ciebie dziewczyna. Trzeba zrobić porządek z cerą (dermatolog) albo spróbuj sama nad pryszczami zapanować, tylko nie preparatami z alkoholem, bo większa krzywdę sobie tylko zrobisz. I koniecznie trzeba wydepilować i nadać kształt brwiom.
Ładne masz oczy, myślę, że trzeba zdecydować się na co najmniej tusz i podkład. Trzeba trochę poeksperymentować, albo zajrzeć na youtuba, tam jest kopalnia talentów.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 21:57   #26
in_memphis
Przyczajenie
 
Avatar in_memphis
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 13
Dot.: heeelp!

zaprzyjaźnij się z prostownicą, jak kupisz dobrą to nie bedziesz niszczyc az tak wlosów, a wygladac o wiele lepiej
in_memphis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:35   #27
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: heeelp!

Niee, ja się nie zgadzam z panią powyżej Nie używaj prostownicy, co najwyżej na wielkie wyjścia. Podkreśl skręt włosków. Z czasem same się będą ładnie układały, bez szkody na nich.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 23:49   #28
Jellyfresh
Przyczajenie
 
Avatar Jellyfresh
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: heeelp!

Przydał by Ci się makijaż żeby zasłonić problemy z trądzikiem choć nie jestem pewna czy najpierw nie powinnaś iść do dermatologa i się ich pozbyć albo stosować kosmetyki które po prostu nie sprawią, że Twój problem będzie jeszcze większy.
Dobra moim zdaniem tak:
-makijaż (podkreślający ładne oczy, + coś co zakryje pryszcze)
-brwi
-włosy związane i nie wyprostowane, bo ładniej tak wyglądają
-dużo uśmiechu
__________________
Życie nie lubi słabych, dlatego jestem silna.
Ale choćbym nie wiem jak się starała nie potrafię być silna cały czas.
Jellyfresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:39   #29
kass_3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 48
Dot.: heeelp!

Holly85, czekam na Twoją opinię!
kass_3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 12:02   #30
Carminn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 16
Dot.: heeelp!

Cześć Kass

Twoją buźkę trzeba troszkę uporządkować ale później to już z górki Może co do kosmetyków będzie mi łatwiej doradzić bo też zmagam się z cerą trądzikową. Zacznijmy więc od kosmetyków, z lwią częścią trądziku pozwoliły mi się uporać kosmetyki naturalne, apteczne i kosmetyki własnej roboty, z tzw. babcinej apteczki (nieocenione!). Tylko przy kosmetykach własnej roboty trzeba zwrócić szczególną uwagę na to czy nie jest się uczulonym na któryś składnik, który dodajemy.

Co do metamorfozy:

Włosy - mają piękny kolor, są grube i puszyste - zazdroszczę! Jestem również zdania, że powinnaś podkreślić dodatkowo skręt a nawet pokusić się o dodatkowe loki np. za sprawą papilotów, które nie niszczą włosów jak lokówka czy suszarka, a takie skręcone loki należy troszeczkę roztrzepać palcami i efekt murowany! Zalecam zapuścić grzywkę i ją również skręcać.
Z naturalnych kosmetyków, najlepszym utrwalaczem dla takiej fryzurki jakiego sama używam i przetestowałam wielokrotnie jest płukanka do włosów z siemienia lnianego (jeżeli podgotujesz trochę siemię możesz zrobić również bardzo trwały żel) : zalewasz siemię wrzątkiem, mieszasz dodajesz kilka kropel soku z cytryny odcedzasz i gotowe. Nadwyżkę możesz trzymać w lodówce. Super utrzymuje loki i fryzurka jest jedwabista i błyszcząca.

Buzia: Co do makijażu, niestety nie pomogę z wyborem fluidu bo sama uzywam ciężkiego kamuflażu, który nie każdemu służy. Może spróbujesz minerałów? W każdym razie postaw na ładne rozświetlenie w makijażu: oczu przede wszystkim, strefy wokół oczu (możesz to zrobić matowym bazowym cieniem w naturalnym, jasnym beżu), czoła i strefy pod koścmi policzkowymi wszystko to nakładamy na fluid i puder matujący(przepis na naturalny podam poniżej ) Na szczyty kości policzkowych róż (może koralowy odcień?), możesz również używać bronzera ze złotymi drobinkami aby wymodelować twarz.

Oczy: oczy grają pierwsze skrzypce, na Twojej buzi są najbardziej przykuwającym uwagę elementem. Polecam - biała kredka na linię wodną oka, pogrubiający tusz do rzęs + zalotka, cienie do powiek w odcieniu złotym, oliwkowym, ciepłym brązie, koralu, czy żółtym Możesz je fajnie miksować. Na makijaż dzienny, polecam rozświetlenie oka jasnym beżem + muśnięcie złotem i biała kredka na linii wodnej Na usta błyszczyk, również koral, koralowy róż.
Oczy łączą się z brwiami więc koniecznie idź do kosmetyczki aby dobrała odpowiedni kształt dla Twojego oka, razem będą ładnie współgrać.

Uff ależ się rozpisałam Jeżeli masz dodatkowe pytania to pytaj, mogę podesłać również kilka przepisów i polecić niektóre kosmetyki. No i obiecany przepis na najlepszy antybakteryjny puder matujący świata

Garść płatków owsianych mielisz w młynku do kawy, dodajesz odrobiny(!) kurkumy dla lepszego kolorku i właściwości antybakteryjnych, voila! Dobrze wygląda również na samym kremie nawilżającym bez podkładu
Carminn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 18:48:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.