Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 21:16   #2101
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
obfociłam zakupy
- serum z wit. C z Amazona (dzięki Kari_ )
- Lumiere (pędzle, cień soft brown, cukierkowe peelingi)
- Mydlarnia Leyla (maska do włosów Organique, glinki, sole do kąpieli)
- Archipelag Piękna (kolegen z elastyną, kwas hialuronowy, glinka, sól, olejek arganowy ograniczny).

wczoraj robiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki z algami, odłożyłam na 5minut i zastygła mi na kamień
poza tym sól Lavea Pacific jest cudowna, delikatny, naturalny zapach, kolor wody i ogólnie relaksuje
Jako, że ostatnio mam fazę na pędzle i minerały to muszę się spytać jak nowy pędzelek?
Widzę, że kolejna osoba zaopatrzyła się w maskę Organique. Chyba będę musiała którąś w końcu wypróbować Kusicielki...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 21:20   #2102
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jako, że ostatnio mam fazę na pędzle i minerały to muszę się spytać jak nowy pędzelek?
Widzę, że kolejna osoba zaopatrzyła się w maskę Organique. Chyba będę musiała którąś w końcu wypróbować Kusicielki...
polecam ich maski (miałam wcześniej anti age) i mydło savon noir
co do pędzla to użyłam 2-3 razy, na razie jest ok, nawet dłuższa rączka pasuje mi bardziej niż krótka z EDM inne właściwości są zbliżone.
co do pędzla do oczu używałam tylko tej większej części do malowania powieki.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 21:46   #2103
sanna11
Raczkowanie
 
Avatar sanna11
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 214
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
Witajcie mam nadzieję że na dobry wątek trafiłam. Potrzebuje pomocy czy firma John Masters posiada w swojej ofercie także podkłady? byłam święcie przekonana że tak ale na ich stronie nie mogę znaleźć
http://johnmasters.com/skincare.htm
może polecicie jakąś podobną firmę?
Może chodzi o Argan Matchmaker Serum Foundation z Josie Maran?
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.
- Antoine de Saint-Exupéry
sanna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 22:40   #2104
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Nie kuś w tym mcu nie moge juz...moze w maju... z pata musze ampułke 1, mgiełke do włosów i scrub hipo...
Effa wiem ile lekarz i leki, niestety to "gruba" kasa... masz racje zdrowie i szczęscie dzieci najważniejsze
dobrze, ze maj juz za pasem
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
ha ha ha. No i tu mnie masz. Pocieszenie, że na lato nie muszę kupować podkładu. Próbki powinny mi wystarczyć na tą moją pożal się Boże opaleniznę.
mysle, ze mineralkow to masz zapas na conajmniej 3 mce

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Popełniłam zamówienie na eco - esthetique
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, balsam odżywczy
Love2mix : szampon z acai
Organic Therapy: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy (bardzo chciałam sylveco, ale obawiam się, że będzie za ciężki na lato)
Henna Khadi ciemny brąz

Przesłałam im dowód przelewu, oby paczka doszła przed majówką
Wachlarzyku, coś się u Ciebie zmieniło? Masz tż? Gratulacje i życzę szczęścia
jesli masz ochote to moge Ci wyslac probke kremu pod oczy sylveco

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
dzisiaj rzucił mi się w oczy artykuł w gazecie o wypadaniu rzęs! jutro napiszę co tam napisali ciekawego.



widziałam gdzieś na blogu ale niestety nie pamiętam jakim.. ani wiecej szczegółów poza tymi które opisałam. Na pewno nie była to lavera. Trudno może kiedyś na niego trafię przypadkiem
dzieki bede wdzieczna za kazde info a noz widelec cos pomoze

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
obfociłam zakupy
- serum z wit. C z Amazona (dzięki Kari_ )
- Lumiere (pędzle, cień soft brown, cukierkowe peelingi)
- Mydlarnia Leyla (maska do włosów Organique, glinki, sole do kąpieli)
- Archipelag Piękna (kolegen z elastyną, kwas hialuronowy, glinka, sól, olejek arganowy ograniczny).

wczoraj robiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki z algami, odłożyłam na 5minut i zastygła mi na kamień
poza tym sól Lavea Pacific jest cudowna, delikatny, naturalny zapach, kolor wody i ogólnie relaksuje
ladne zakupy

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jako, że ostatnio mam fazę na pędzle i minerały to muszę się spytać jak nowy pędzelek?
Widzę, że kolejna osoba zaopatrzyła się w maskę Organique. Chyba będę musiała którąś w końcu wypróbować Kusicielki...
kolezanko Ty masz ostatnio flow zakupowy, ze ja sie zastanawiam na co Ty nie mialas fazy ?
Obiecane fotki zakupow z iherb'a : krem z retinolem ( wylal sie i ma dziwna konsystencje ) 4 dezodoranty ( wiekszosc smierdoli jakims zielskiem ten z glinka w sztyfcie fajnie pachnie jak maseczki algowe z bielendy ) spray do lokow, spray termoochronny do wlosow, mgielka do twarzy i gratis pomadka Chyba dosc skromnie jak na moje mozliwosci nie sadzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg iherb.jpg (27,9 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-25 o 22:42
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 23:27   #2105
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony delikatny, (bezzapachowy najlepiej) szampon dla psów, -krótka sierść, żadnych loków

Klolcia, Soph, effa_j super zakupy, ja czekam na czerwiec, a na razie zużywam co mam
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...

Edytowane przez olaola1
Czas edycji: 2013-04-25 o 23:32
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 08:11   #2106
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Popełniłam zamówienie na eco - esthetique
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, balsam odżywczy
Love2mix : szampon z acai
Organic Therapy: krem pod oczy przeciwzmarszczkowy (bardzo chciałam sylveco, ale obawiam się, że będzie za ciężki na lato)
Henna Khadi ciemny brąz
no kochana obkupiłaś się widzę po zęby a w zasadzie po oczy
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
obfociłam zakupy
- serum z wit. C z Amazona (dzięki Kari_ )
- Lumiere (pędzle, cień soft brown, cukierkowe peelingi)
- Mydlarnia Leyla (maska do włosów Organique, glinki, sole do kąpieli)
- Archipelag Piękna (kolegen z elastyną, kwas hialuronowy, glinka, sól, olejek arganowy ograniczny).

wczoraj robiłam sobie maseczkę z czerwonej glinki z algami, odłożyłam na 5minut i zastygła mi na kamień
poza tym sól Lavea Pacific jest cudowna, delikatny, naturalny zapach, kolor wody i ogólnie relaksuje

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mysle, ze mineralkow to masz zapas na conajmniej 3 mce
Obiecane fotki zakupow z iherb'a : krem z retinolem ( wylal sie i ma dziwna konsystencje ) 4 dezodoranty ( wiekszosc smierdoli jakims zielskiem ten z glinka w sztyfcie fajnie pachnie jak maseczki algowe z bielendy ) spray do lokow, spray termoochronny do wlosow, mgielka do twarzy i gratis pomadka Chyba dosc skromnie jak na moje mozliwosci nie sadzicie
taaaa...... skromność w zakupach to cała Ty!
piękności
minerały tylko na 3 miechy? no chyba 3 lata ja jeden podkład lauressa zuzywam 2 lata......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 09:36   #2107
carusa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez sanna11 Pokaż wiadomość
Może chodzi o Argan Matchmaker Serum Foundation z Josie Maran?
to ten! dziekuje Ci kochana byłam blisko nie John Master - a Josie Maran teraz czytam opinie o nim i podobno krycie ma zerowe.. nie zalezy mi na mocnym kryciu ale jedynie na wyrównaniu kolorytu ktoś go miał? możecie o nim coś więcej powiedzieć?

effa odnośnie Twoich rzęs to powody ich wypadania najczęściej zaobserwowano u osób odchudzających się i niedożywionych, chorych na aids, leiszmaniozę (czarną febrę), a także schorzenia autoimmunologiczne jak toczeń czy zapalenie skórno-mięśniowe (problem dot. kobiet zwłaszcza u kobiet poniżej 30 roku zycia).
Jedyny zarejestrowany lek na "porost rzęs" to Latisse, która powiększa brodawki i i cebulki rzęs. Lek ten stosowany jest w jaskrze i i podobno potrafi nie tylko wydłużać i zagęszczać rzesy ale nawet przekształcać szczątkowe włoski w kącikach oczu i w okolicach linii rzęs w pełnowymiarowe rzęsy! Chyba sama sie nim zainteresuję i ważne zdanie "Zdarza się, że lek wywołuje odrastanie rzęs utraconych wcześniej w wyniku choroby"
To chyba najciekawsze co wyczytałam, mogę Ci podać tytuł tej gazety na pw jak masz ochotę doczytać więcej, gazeta aktualna więc pewnie jest jeszcze w kioskach.
carusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 09:46   #2108
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony delikatny, (bezzapachowy najlepiej) szampon dla psów, -krótka sierść, żadny
był tu raz motyw szamponu dla psów... tylko zdaje się któraś chciała go używać dla siebie, bo skład był super, a wychodziło znacznie taniej przyznać się, która to była???????? nie mogę sobie też przypomnieć, z jakiej firmy to było...

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
to ten! dziekuje Ci kochana byłam blisko nie John Master - a Josie Maran teraz czytam opinie o nim i podobno krycie ma zerowe.. nie zalezy mi na mocnym kryciu ale jedynie na wyrównaniu kolorytu ktoś go miał? możecie o nim coś więcej powiedzieć?
pierwsze widzę... ale z tego, co zdążyłam wygrzebać w necie, to on naturalny nie jest - na pewno ma silikony.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:06   #2109
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

super zakupy Dziewczyny
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:09   #2110
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
był tu raz motyw szamponu dla psów... tylko zdaje się któraś chciała go używać dla siebie, bo skład był super, a wychodziło znacznie taniej przyznać się, która to była???????? nie mogę sobie też przypomnieć, z jakiej firmy to było...
Jam Ci to była... kosmetyki JMO Pet
http://johnmasters.com/pet.htm
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 10:17   #2111
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony delikatny, (bezzapachowy najlepiej) szampon dla psów, -krótka sierść, żadnych loków

Klolcia, Soph, effa_j super zakupy, ja czekam na czerwiec, a na razie zużywam co mam
dziekiJa mojego psine myje moimi szamponami ( najczesniej babydream) i nic mu sie nie dzieje siersc ma ladna i blyszczaca

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no kochana obkupiłaś się widzę po zęby a w zasadzie po oczy



taaaa...... skromność w zakupach to cała Ty!
piękności
minerały tylko na 3 miechy? no chyba 3 lata ja jeden podkład lauressa zuzywam 2 lata......
napisalam do iherba odnosnie kremu. Nie byl zabezpieczony w ogole, temperatura tez chyba zrobila swoje uplynnil sie i wylal nie wiem czy nadaje sie do uzytku ma dziwna konsystencje i kolor mam obawy czy mozna go bezpiecznie uzywac

Cytat:
Napisane przez carusa Pokaż wiadomość
to ten! dziekuje Ci kochana byłam blisko nie John Master - a Josie Maran teraz czytam opinie o nim i podobno krycie ma zerowe.. nie zalezy mi na mocnym kryciu ale jedynie na wyrównaniu kolorytu ktoś go miał? możecie o nim coś więcej powiedzieć?

effa odnośnie Twoich rzęs to powody ich wypadania najczęściej zaobserwowano u osób odchudzających się i niedożywionych, chorych na aids, leiszmaniozę (czarną febrę), a także schorzenia autoimmunologiczne jak toczeń czy zapalenie skórno-mięśniowe (problem dot. kobiet zwłaszcza u kobiet poniżej 30 roku zycia).
Jedyny zarejestrowany lek na "porost rzęs" to Latisse, która powiększa brodawki i i cebulki rzęs. Lek ten stosowany jest w jaskrze i i podobno potrafi nie tylko wydłużać i zagęszczać rzesy ale nawet przekształcać szczątkowe włoski w kącikach oczu i w okolicach linii rzęs w pełnowymiarowe rzęsy! Chyba sama sie nim zainteresuję i ważne zdanie "Zdarza się, że lek wywołuje odrastanie rzęs utraconych wcześniej w wyniku choroby"
To chyba najciekawsze co wyczytałam, mogę Ci podać tytuł tej gazety na pw jak masz ochotę doczytać więcej, gazeta aktualna więc pewnie jest jeszcze w kioskach.
dzieki za info na niedozywiona to ja raczej nie wygladamwrecz przeciwnie mam nadzieje, ze to jakies chwilowe a nie jakies chorobsko

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
był tu raz motyw szamponu dla psów... tylko zdaje się któraś chciała go używać dla siebie, bo skład był super, a wychodziło znacznie taniej przyznać się, która to była???????? nie mogę sobie też przypomnieć, z jakiej firmy to było...
to chyba natkaaa byla o ile pamiec mnie nie myli
ja dla swojego pupila mam ekologiczny plyn do czyszczenia uszu

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-04-26 o 10:19
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 11:14   #2112
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

w Marionnaud od jutra ma być promocja -50% na wybrane produkty, mam nadzieję na coś z JMO...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 12:16   #2113
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, coś się u Ciebie zmieniło? Masz tż? Gratulacje i życzę szczęścia
Napiszę ci PW.

A olejek użyty no i mrrr... ^^
Poza tym bardzo fajnie się wchłania i nie zostawia niefajnej tłustej warstwy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 14:47   #2114
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony delikatny, (bezzapachowy najlepiej) szampon dla psów, -krótka sierść, żadnych loków

Klolcia, Soph, effa_j super zakupy, ja czekam na czerwiec, a na razie zużywam co mam
bardzo dobre szampony dla zwierzat ma Bio Groom ale nie wiem czy naturalne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 16:10   #2115
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
był tu raz motyw szamponu dla psów... tylko zdaje się któraś chciała go używać dla siebie, bo skład był super, a wychodziło znacznie taniej przyznać się, która to była???????? nie mogę sobie też przypomnieć, z jakiej firmy to było...

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------


pierwsze widzę... ale z tego, co zdążyłam wygrzebać w necie, to on naturalny nie jest - na pewno ma silikony.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no kochana obkupiłaś się widzę po zęby a w zasadzie po oczy



taaaa...... skromność w zakupach to cała Ty!
piękności
minerały tylko na 3 miechy? no chyba 3 lata ja jeden podkład lauressa zuzywam 2 lata......
effci chodziło o próbki, a nie o biga
Swoją drogą ja minerałki zużywam bardzo szybko.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 17:02   #2116
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dobry pomysł, tylko nie wiem gdzie założyć wątek (na którym podforum),
bo mam do wymiany minerały / kosmetyki naturalne i perfumy, chyba w grę wchodzą 2 wątki
tu jest targowisko https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=10
Ja się akurat pozbywam w moim wątków większości nieeko kosmetyków

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony delikatny, (bezzapachowy najlepiej) szampon dla psów, -krótka sierść, żadnych loków

Klolcia, Soph, effa_j super zakupy, ja czekam na czerwiec, a na razie zużywam co mam
Kochana... jak w sumie swoją Yorkę myję swoim szamponem Obecnie Laverą i się nie "cykam", ma włos a nie sierść więc myje swoim i tyle... nawet gdziesz wyczytałam że Yorki warto raz na jakiś czas olejem posmarować - w sensie włos A że moja Xania się daje... to zamierzem to przetestować

A jak poczytałam różne składy populanrnych psich szamponów to się przestraszyłam (nawet te dla yorków były takie seee) :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 18:56   #2117
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

jesli masz ochote to moge Ci wyslac probke kremu pod oczy sylveco
dziękuję, będę pamiętać. Ja mam taki problem, że jak mam kosmetyki i do tego próbki to próbki leżą i się marnują, wiec wolę nie zbierać póki co Mam chyba jeszcze z lata suflet Anuli
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no kochana obkupiłaś się widzę po zęby a w zasadzie po oczy

ta znowu na kilka miesięcy będzie spokój, bo mam jeszcze szampon z yves rocher (z sls, kupiony przez pomyłkę, ale super się sprawdza raz w tygodniu) i neutralny NS na wykończeniu.

korektor od Amilie, jest super. Chyba lekko mnie zapycha w niektórych partiach twarzy, ale pod oczy ideał Tego zapychania nie jestem pewna, bo ostatnio brzydko jadłam, czyli dużo słodyczy, wiec możliwe, że wypryski pojawiły się z tego powodu.
Świetny jest też ich róż Dusty Pink, w życiu bym go sama nie wybrała, dostałam próbkę i jest boski, delikatny, wdzięczny. Kupię za jakiś czas. Teraz dobiła mnie niedopłata za wodę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:06   #2118
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dziękuję, będę pamiętać. Ja mam taki problem, że jak mam kosmetyki i do tego próbki to próbki leżą i się marnują, wiec wolę nie zbierać póki co Mam chyba jeszcze z lata suflet Anuli

ta znowu na kilka miesięcy będzie spokój, bo mam jeszcze szampon z yves rocher (z sls, kupiony przez pomyłkę, ale super się sprawdza raz w tygodniu) i neutralny NS na wykończeniu.

korektor od Amilie, jest super. Chyba lekko mnie zapycha w niektórych partiach twarzy, ale pod oczy ideał Tego zapychania nie jestem pewna, bo ostatnio brzydko jadłam, czyli dużo słodyczy, wiec możliwe, że wypryski pojawiły się z tego powodu.
Świetny jest też ich róż Dusty Pink, w życiu bym go sama nie wybrała, dostałam próbkę i jest boski, delikatny, wdzięczny. Kupię za jakiś czas. Teraz dobiła mnie niedopłata za wodę
Jaki odcień korektora masz? Żółty był u mnie za żółty pod oczy, a light za jasny. Krył też słabo. Co do różu to się zgadzam

Na Amilie do 29 jest promocja na bezpłatną wysyłkę od 30zł. Hasło: MAJÓWKA
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 19:12   #2119
Santosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Bardzo często NUŻENIEC jest sprawcą wypadania brwi i rzęs.
Na kafeterii był kiedyś o tym wątek.

Jak się go ma i sprawia problemy (bo w sumie większośc ludzi go ma, ale tylko u niektórych rozmnaża się w wyjątkowych ilościach i sprawia problemy) to trudno się go pozbyć.
Santosz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 19:42   #2120
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jaki odcień korektora masz? Żółty był u mnie za żółty pod oczy, a light za jasny. Krył też słabo. Co do różu to się zgadzam

Na Amilie do 29 jest promocja na bezpłatną wysyłkę od 30zł. Hasło: MAJÓWKA
light pasuje mi bardziej niz nude Lily lolo
Róż jest cudny, na prawdę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:34   #2121
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
effci chodziło o próbki, a nie o biga
Swoją drogą ja minerałki zużywam bardzo szybko.
ja myślę, że ona i jednego i drugiego ma na 3 lata - czyli w sumie na 6
gdyby nie odsypki i próbki dla dziewczyn to podejrzewam, że jedno opakowanie lauressa na jakieś 2-2,5 roku by mi starczyło
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 21:39   #2122
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja myślę, że ona i jednego i drugiego ma na 3 lata - czyli w sumie na 6
gdyby nie odsypki i próbki dla dziewczyn to podejrzewam, że jedno opakowanie lauressa na jakieś 2-2,5 roku by mi starczyło
ze niby o mnie chodzi ? yyyy z tego co pamietam to rozchodzilo sie o magiczna liczbe probek od mlodziudka85 moj aktualny stan mineralow to sztuk 6 zeby nie bylo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:00   #2123
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ze niby o mnie chodzi ? yyyy z tego co pamietam to rozchodzilo sie o magiczna liczbe probek od mlodziudka85 moj aktualny stan mineralow to sztuk 6 zeby nie bylo
tak - juz wiem
co nie zmienia faktu, ze i tak miałam rację masz zapas minerałów dla całego osiedla
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 22:45   #2124
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ze niby o mnie chodzi ? yyyy z tego co pamietam to rozchodzilo sie o magiczna liczbe probek od mlodziudka85 moj aktualny stan mineralow to sztuk 6 zeby nie bylo
No to od razu mi lepiej .
Co do fazy, przeszły mi toniki, kremy i sera.
Postanowiłam nie kupować pielęgnacji na zapas. No może max. 1 sztuka w zapasie. No chyba, że jakaś mega promocja będzie
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-26, 23:31   #2125
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak - juz wiem
co nie zmienia faktu, ze i tak miałam rację masz zapas minerałów dla całego osiedla
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No to od razu mi lepiej .
Co do fazy, przeszły mi toniki, kremy i sera.
Postanowiłam nie kupować pielęgnacji na zapas. No może max. 1 sztuka w zapasie. No chyba, że jakaś mega promocja będzie
oj tam oj tam ja po prostu lubie miec wybor
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 08:34   #2126
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No to od razu mi lepiej .
Co do fazy, przeszły mi toniki, kremy i sera.
Postanowiłam nie kupować pielęgnacji na zapas. No może max. 1 sztuka w zapasie. No chyba, że jakaś mega promocja będzie

skąd ja to znam.........
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj tam oj tam ja po prostu lubie miec wybor
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 10:33   #2127
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

cześć dziewczyny, może ktoś mnie jeszcze pamięta mam pytanie: ile muszę czasu czekać po farbowaniu włosów henna (basma), żeby położyć normalna farbę?
niestety, wyszły mi rude refleksy, których nie lubię...
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 11:36   #2128
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny gratuluje zakupow
Ja ostatnio szaleję z ciuchami i na kosmetyki zabrakło środkow

Effa_j co to za krem z retinolem? Bo nie mogę odczytac ze zdjęcia nazwy firmy. Szkoda ze się rozlał bo pewnie do najtańszych nie należał
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 17:20   #2129
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, może ktoś mnie jeszcze pamięta mam pytanie: ile muszę czasu czekać po farbowaniu włosów henna (basma), żeby położyć normalna farbę?
niestety, wyszły mi rude refleksy, których nie lubię...
hej
a kiedy farbowałaś? teraz?
obawiam się, że trochę trzeba odczekać, bo henna "oblepia" włos i farba chemiczna napewno nie chwyci równo. ja bym z miesiąc poczekała i spróbowała ufarbowac pasmo gdzieś od spodu celem sprawdzenia.
zapewne można też pozbyć sie henny bez czekania jakąś chemią.....
ale może ktoś ma głębszą wiedzę na ten temat.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-27, 18:04   #2130
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje zakupow
Ja ostatnio szaleję z ciuchami i na kosmetyki zabrakło środkow

Effa_j co to za krem z retinolem? Bo nie mogę odczytac ze zdjęcia nazwy firmy. Szkoda ze się rozlał bo pewnie do najtańszych nie należał
to jakas nieznana mi marka z iherb'a
http://www.iherb.com/Life-Flo-Health...-oz-48-g/29793 jakos super drogi nie byl. Ale chyba go slonce troche popiescilo wylal sie i ma dziwna konsystencje boje sie go uzywac czekam na info z iherba bo napisalam do nich, ze w ogole nie zabezpieczyli kremu
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.