Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 20:37   #3571
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szczotka jest firmy olivia garden, seria bambusowa.
włosie naturalne, ale poszukaj sobie szczegółowych info



oj tam, samemu to smutno we dwoje raźniej
Dobre szczotki z naturalnym włosiem ma Khaja, jak jeszcze miałam włosie to jej używałam, Heleny, i byłam bardzo zadowolona.


Też prawda
My używamy wspólnie tylko mydła do rąk, szamponu i pianki do higieny intymnej, wszystko inne (łącznie z pastą do zębów, kremem do rąk czy balsamem do ust...) każdy ma swoje, bo czego innego potrzebuje, taki peszek Ja wybredna i wybredny pan. Chciałam go kiedyś namówić na mycie się mydłem to nieeee, bo oporowa skóra w dotyku, bo cośtam, jak z dzieckiem. Szczęście, że już od pół roku nie ma długich loków, a 6mm jeżyka to nie potrzeba specjalnego szamponu, a byle czym umyje, aby skórze głowy pasowało.
Czekam aż będziemy mieli dzieci i kolejne wybrzydzanie!
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-12-09 o 20:38
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 20:40   #3572
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu kosmetykowe zakupy (skleroza zapomniała o próbkach do stóp, są na ostatnim zdjęciu), a na reszcie moja uboga zawartość łazienki Nie wszystko jest eko i naturalne, ale składy są przywoite I też to nie jest całkiem wszystko co mam, po prostu reszta jest niezgodna z tematem wątku ładnie ujmując
Jutro lub pojutrze dodam też zdjęcie zakupów z LF, awizo już czeka! 90% to prezenty, ale co tam, i tak jest radocha
: love:
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 20:49   #3573
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pozostawia maślaną warstwę na ustach i przez to chroni przed wiatrem, mrozem, to wiem. Używam jej od 2 tygodni bardzo sporadycznie, tylko jak jestem na dworze, więc nie jestem w stanie wyciągnąć z niej więcej. Nie przypadła mi do gustu tak bardzo jak Tisane, ale za 3 sztuki w opakowaniu zapłaciłam jakąś dyszkę, wzięłam z czystej ciekawości I ma ciekawy zapach, taka słodka mięta jak zielone gumy do żucia Orbit W składzie jest, jak sobie przeglądam: tlenek cynku, oliwa z oliwek, wosk candelilla, olej babassu, olej arganowy, olej z awokado, ekstrakt z korzenia marchwi, ektrakt z rumianku. Plus dużo innych rzeczy, też śmieciowych, wiadomo. Na początku trójglicerydy, olej rycynowy i coś takiego jak Tribehenin, nie mam pojęcia co to
http://www.patandrub.pl/skladniki/231-tribehenin/
Dziękuję Będę musiała wstąpić do Aldi u mnie i osobiście się rozejrzeć, nie mam daleko, ale byłam tam ledwie kilka razy w życiu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 21:01   #3574
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
http://www.patandrub.pl/skladniki/231-tribehenin/
Dziękuję Będę musiała wstąpić do Aldi u mnie i osobiście się rozejrzeć, nie mam daleko, ale byłam tam ledwie kilka razy w życiu
Czyli nie zabije mnie to? Uff
W Aldim jest sporo ciekawych rzeczy, niekoniecznie kosmetycznych To mój najbliższy sklep w parze z Lidlem (dosłownie "za rogiem" i "po drugiej stronie ulicy") i produkty mają dobrej jakości. Makaron pełnoziarnisty jest! I sok pomarańczowy wyciskany, a nie z koncentratu. Ubolewam nad brakiem mleka b/laktozy, tylko Kaufland rozpieszcza w tej kwestii. I tak w temacie jedzenia, no muszę się pochwalić, bo dla mnie to spore osiągnięcie, którego starania trwały latami - w końcu znalazłam jogurt naturalny bez mleka w proszku, samo mleko i bakterie Nawet bio jogurt z Lidla ma mleko w proszku.
Koniec OT
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 21:16   #3575
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Czyli nie zabije mnie to? Uff
W Aldim jest sporo ciekawych rzeczy, niekoniecznie kosmetycznych To mój najbliższy sklep w parze z Lidlem (dosłownie "za rogiem" i "po drugiej stronie ulicy") i produkty mają dobrej jakości. Makaron pełnoziarnisty jest! I sok pomarańczowy wyciskany, a nie z koncentratu. Ubolewam nad brakiem mleka b/laktozy, tylko Kaufland rozpieszcza w tej kwestii. I tak w temacie jedzenia, no muszę się pochwalić, bo dla mnie to spore osiągnięcie, którego starania trwały latami - w końcu znalazłam jogurt naturalny bez mleka w proszku, samo mleko i bakterie Nawet bio jogurt z Lidla ma mleko w proszku.
Koniec OT
Twój podpis mówi wszystko kochana gratuluję Ci i podziwiam
No ja też mam obok Aldi Lidla właśnie, do Lidla częściej zaglądam, a Kaufland totalnie poza zasięgiem niestety, każda sieć ma swoje mocne strony. Do Biedry mam najbliżej 2 kroki, tam też są naturalne soczki owocowo-warzywne tyle, że pasteryzowane, nie surowe i mają ostatnio sporo kiełków do wyboru, więc to kupuję od czasu do czasu, jeszcze parę rzeczy by się znalazło, np oliwki mają tanie i dobre. Nie ufam natomiast tamtejszym produktom nabiałowym, w ogóle się nie psują po otwarciu, śmietana, jogurty, serki twarogowe kilka dobrych tygodni potrafią wytrzymać.....
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 21:56   #3576
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Twój podpis mówi wszystko kochana gratuluję Ci i podziwiam
No ja też mam obok Aldi Lidla właśnie, do Lidla częściej zaglądam, a Kaufland totalnie poza zasięgiem niestety, każda sieć ma swoje mocne strony. Do Biedry mam najbliżej 2 kroki, tam też są naturalne soczki owocowo-warzywne tyle, że pasteryzowane, nie surowe i mają ostatnio sporo kiełków do wyboru, więc to kupuję od czasu do czasu, jeszcze parę rzeczy by się znalazło, np oliwki mają tanie i dobre. Nie ufam natomiast tamtejszym produktom nabiałowym, w ogóle się nie psują po otwarciu, śmietana, jogurty, serki twarogowe kilka dobrych tygodni potrafią wytrzymać.....
Dziękuję Akurat osiągnięcie spadku wagi było zadziwiająco proste (myślałam, że taką wagę się latami zrzuca) - najwyraźniej pomógł niestyrany milionami diet metabolizm, nie warto katować go jakimiś wymyślnymi dietetycznymi cudami nad Wisłą. Od roku utrzymuję, zobaczymy co dalej A właśnie, mleko b/laktozy jest w Lidlu, sobie przypomniałam U mnie weszło w końcu do regularnej sprzedaży. Nie muszę już codziennie wyciskać migdałów. Z nabiału kupuję tylko jogurty i kefiry, jogurt Piątnicy z Kauflandu (osławiony bez mleka w proszku). Naprawdę, jeśli macie możliwość i jeszcze nie jadłyście to spróbujcie go, zupełnie inny niż wszystkie, chyba nawet lepszy od bio z Lidla. I zrobiony tylko z tego, z czego powinien, a nie dopchany proszkiem.
Dobre są kiełki w Biedro? Które najlepsze?


Na stronie p&r czytałam przed zakupem opinie o płynie do mycia sweet, tam pisały kobitki, że się słabo pieni, się wystraszyłam, że będzie zero piany i zejdzie jak woda, a się super miło właśnie zaskoczyłam Kropla na gąbkę i umyte całe ciało, z taaaką pianą! I ten zapach, nadal nim pachnę
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-12-09 o 21:57
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 22:21   #3577
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Akurat osiągnięcie spadku wagi było zadziwiająco proste (myślałam, że taką wagę się latami zrzuca) - najwyraźniej pomógł niestyrany milionami diet metabolizm, nie warto katować go jakimiś wymyślnymi dietetycznymi cudami nad Wisłą. Od roku utrzymuję, zobaczymy co dalej A właśnie, mleko b/laktozy jest w Lidlu, sobie przypomniałam U mnie weszło w końcu do regularnej sprzedaży. Nie muszę już codziennie wyciskać migdałów. Z nabiału kupuję tylko jogurty i kefiry, jogurt Piątnicy z Kauflandu (osławiony bez mleka w proszku). Naprawdę, jeśli macie możliwość i jeszcze nie jadłyście to spróbujcie go, zupełnie inny niż wszystkie, chyba nawet lepszy od bio z Lidla. I zrobiony tylko z tego, z czego powinien, a nie dopchany proszkiem.
Dobre są kiełki w Biedro? Które najlepsze?


Na stronie p&r czytałam przed zakupem opinie o płynie do mycia sweet, tam pisały kobitki, że się słabo pieni, się wystraszyłam, że będzie zero piany i zejdzie jak woda, a się super miło właśnie zaskoczyłam Kropla na gąbkę i umyte całe ciało, z taaaką pianą! I ten zapach, nadal nim pachnę
Potwierdzam. Pieni się dobrze i jest megaa wydajny.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 22:52   #3578
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Akurat osiągnięcie spadku wagi było zadziwiająco proste (myślałam, że taką wagę się latami zrzuca) - najwyraźniej pomógł niestyrany milionami diet metabolizm, nie warto katować go jakimiś wymyślnymi dietetycznymi cudami nad Wisłą. Od roku utrzymuję, zobaczymy co dalej A właśnie, mleko b/laktozy jest w Lidlu, sobie przypomniałam U mnie weszło w końcu do regularnej sprzedaży. Nie muszę już codziennie wyciskać migdałów. Z nabiału kupuję tylko jogurty i kefiry, jogurt Piątnicy z Kauflandu (osławiony bez mleka w proszku). Naprawdę, jeśli macie możliwość i jeszcze nie jadłyście to spróbujcie go, zupełnie inny niż wszystkie, chyba nawet lepszy od bio z Lidla. I zrobiony tylko z tego, z czego powinien, a nie dopchany proszkiem.
Dobre są kiełki w Biedro? Które najlepsze?

Też jestem zdania, że zrzucić nie problem, najgorzej sobie odmówić na widok jakiś pyszności

Całkiem niezłe są brokułowe i lucerny i jeszcze jedne takie duże kuliste, z rzodkiewki mi nie smakowały, ostre, a smaku zero. Najważniejsze, że są zawsze świeże, nie zgniłe. Chociaż przyznam szczerze, że nie jadłam z innych sklepów, a wyhodowane samemu są jednak najlepsze, tylko nie chce się


Ja właśnie często plątnicy produkty kupuję

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-09 o 22:54
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 09:16   #3579
Fryne
Rozeznanie
 
Avatar Fryne
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 510
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z tej serii też jest fajny żel silicum


Micel so bio nagietkowy bardzo mi pasuje, w ogóle mnie nie szczypie w oczy, doskonale radzi sobie z calutkim makijażem twarzy. Wystarczy jeden duży wacik, aplikuję, zmywam makijaż, potem przepłukuję wacik i powtarzam czynność, a wacik jest prawie czysty za tym drugim razem Nigdy nie miałam aż tak dobrze zmywającego płynu naturalnego. Nawet z nienaturalnymi wygrywa. A co najważniejsze, czuję, że pielęgnuje cerę i nie spowodował żadnych skórnych obiektów niepożądanych, ale może to dlatego, że i tak potem jeszcze go zmywam wodą z czymś, po pierwsze twarz się lepi po nim, po drugie i tak zawsze tak robię, jedynym micelem, którego nie czułam potrzeby zmywać z buzi był Alphanova. Fryne
ja ten kremik Fitne wzięłam właśnie po Twoich polecankach żelu i nadal się na ten żel czaję

z micelem cieszę się strasznie, że Ci odpowiada dla mnie do twarzy on jest super, jednak oczy mi masakruje i zupełnie nie wiem, czym jest to spowodowane jak mi go nie kapnie do oka, jest luz, ale wystarczy, że sobie wacik wsadzę za głęboko i kicha...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu kosmetykowe zakupy (skleroza zapomniała o próbkach do stóp, są na ostatnim zdjęciu), a na reszcie moja uboga zawartość łazienki Nie wszystko jest eko i naturalne, ale składy są przywoite I też to nie jest całkiem wszystko co mam, po prostu reszta jest niezgodna z tematem wątku ładnie ujmując
Jutro lub pojutrze dodam też zdjęcie zakupów z LF, awizo już czeka! 90% to prezenty, ale co tam, i tak jest radocha
cuuuuuuuuudne
Fryne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 12:41   #3580
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

A ten alkohol na drugim miejscu w składzie nie wysusza zbytnio skóry?
Żel to jest ten do twarzy i ciała?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 13:00   #3581
ymarcin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Drogie panie szukam dla żony w ciąży na prezent świąteczny kosmetyków ekologicznych i naturalnych, możecie coś polecić , co w takim stanie ciała najlepiej się przydaje . Macie jakieś zdanie na temat siberica?
ymarcin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 13:21   #3582
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Pieni się dobrze i jest megaa wydajny.
Ja Pat&Rub Sweet w największej mega butli kupiłam na Allegro w ilości 3 sztuk po 39 zł, interes życia Świeżutkie, długa data ważności, jestem mega zadowolona
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 13:26   #3583
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja Pat&Rub Sweet w największej mega butli kupiłam na Allegro w ilości 3 sztuk po 39 zł, interes życia Świeżutkie, długa data ważności, jestem mega zadowolona
Też chcę tak trafić!
Za to kupiłam sobie dzisiaj krem ochronny Sweet za 25 zł na Tablicy
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 13:40   #3584
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

A ja mam focha na P&R

Po raz drugi przysłali mi masła w mniejszej pojemności-225 ml. Najpierw nie odpowiadali na maila, aż im nasmarowałam na fejsie, co o tym sądzę. Przepraszali za błąd, nie wiedzieli, jak to się mogło stać, że pojemność testerową otrzymałam. Miałam podesłać numery zamówienia i cisza kilka dni. Znów nasmarować musiałam kilka słów i wczoraj odpisali, że w tym tygodniu kurier przyjedzie i wymieni masła.

Ogólnie jestem zła, choć doceniam przyznanie się do pomyłki.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 14:44   #3585
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
ja ten kremik Fitne wzięłam właśnie po Twoich polecankach żelu i nadal się na ten żel czaję

z micelem cieszę się strasznie, że Ci odpowiada dla mnie do twarzy on jest super, jednak oczy mi masakruje i zupełnie nie wiem, czym jest to spowodowane jak mi go nie kapnie do oka, jest luz, ale wystarczy, że sobie wacik wsadzę za głęboko i kicha...
No niestety, każdy jest mniej lub bardziej wrażliwy na składniki, mnie np micel Argile provence drażnił, choć nie na tyle, żeby nie móc go używać, po prostu lekko podszczypywał, so bio uważam, że jest o niebo lepszy.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44097208]Żel to jest ten do twarzy i ciała?[/QUOTE]

robi niezły mat, raczej tylko do tłustej cery bym polecała.

Cytat:
Napisane przez ymarcin Pokaż wiadomość
Drogie panie szukam dla żony w ciąży na prezent świąteczny kosmetyków ekologicznych i naturalnych, możecie coś polecić , co w takim stanie ciała najlepiej się przydaje . Macie jakieś zdanie na temat siberica?
Pomyśl o serii sweet pat&rub, olejek i żel pod prysznic na pewno się przyda, są to sprawdzone produkty. Albo w rossmannie seria Babydream fur mama olejek do ciała i balsam pod prysznic i emulsja do ciała, tanie, ale uwielbiane i dobre składy. Natura Siberica raczej nie jest pewniakiem, mało znane te produkty, nie wiadomo, czy warto w nie inwestować
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:39   #3586
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też się w nich zakochuję! Krem shea na pewno kupuję, to jest genialny specyfik dla takiej skóry jak moja. Byle tylko nie uczulił (ale co ma w nim mnie uczulać...), będzie bomba.
Lotion shea o dziwo dobrze nawilża i natłuszcza, choć ma wodnistą konsystencję i wchłania się błyskawicznie. Idzie zima, więc teraz zaopatrzę się profilaktycznie w krem, ale lotion na cieplejsze dni będzie w sam raz.
Balsam nagietkowy dla dzieci starczył mi na dwa posmarowania całych rąk i dekoltu, ale wygląda mi to na zwykłą oliwkę o konsystencji masełka.
Peeling do twarzy bubel jak dla mnie, prawie nic nie peelinguje, za to pozostawia tłustą warstwę po olejach, więc mógłby być dobrą.. hmm.. maseczką ewentualnie
Lotion wild utah tak przypadł TŻ-towi do gustu, że pierwszy raz sam poprosił, żebym mu coś kupiła, bo chce! I pachnie przyjemnie ziołami, nie jak większość męskich kosmetyków "perfumem".
Krem i balsam do stóp nadal próbuję, próbuję i wciąż nie wiem co o nich myśleć. Krem jest dobry, ale pełnowartościowa wersja ma 15ml (wut?), to mi na 1,5 tygodnia starczy.

A co Ty kupiłaś, co chwalisz, co będziesz jeszcze brać?
Na pewno wezmę to, to mój hit ostatnich dni Jedna próbka wystarczyła mi na 4 dni. Ale nie widziałam nigdy kremu, który ma tak 'ciężką' konsystencję, nie kremową, tylko raczej taka gęstą, ale jakby grudkową? Nie wiem, ciężko mi określić, jak pierwszy raz nakładałam na twarz to byłam zawiedziona, bo byłam pewna, że będzie tłuszcz po godzinie A tu nic i to przez cały dzień, a nosek na pewno by się przetłuścił bez niczego po 2-3 godzinach. No i podkład się ładnie trzyma, mimo że krem nie wchłania się do matu. Teraz mam nowy krem nawilżająco-matujący z Phenome, choć trochę żałuję, bo ten ma chyba lepszą konsystencję na zimę. Kupiłam też sobie tę próbkę, to akurat nakładam, jak siedzę w domu. Na razie dwie aplikacje, ale też jestem zauroczona. Łagodzi mojego buraka na twarzy, fajnie twarz wygląda np. po aplikacji glinki i tego kremu. Kupiłam jeszcze to, to i to, ale czekam na testowanie Teraz myślę o czymś bardziej nawilżającym na noc i w sumie nie wiem, dlaczego nic nie wzięłam

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A ja mam focha na P&R

Po raz drugi przysłali mi masła w mniejszej pojemności-225 ml. Najpierw nie odpowiadali na maila, aż im nasmarowałam na fejsie, co o tym sądzę. Przepraszali za błąd, nie wiedzieli, jak to się mogło stać, że pojemność testerową otrzymałam. Miałam podesłać numery zamówienia i cisza kilka dni. Znów nasmarować musiałam kilka słów i wczoraj odpisali, że w tym tygodniu kurier przyjedzie i wymieni masła.

Ogólnie jestem zła, choć doceniam przyznanie się do pomyłki.
No ładnie... Coś te polskie firmy się słabo starają ;/

Do mnie dziś przyszła paczka od Phenome. Dostałam też 3 próbki, szkoda tylko, że nie są podpisane, co jest czym, tylko jakieś numerki, będę chyba musiała do nich znowu dzwonić.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:43   #3587
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Do mnie dziś przyszła paczka od Phenome. Dostałam też 3 próbki, szkoda tylko, że nie są podpisane, co jest czym, tylko jakieś numerki, będę chyba musiała do nich znowu dzwonić.
A nie dostałaś takiej ulotki do tych próbek ? Tam powinno być zaznaczone co dostałaś.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 16:48   #3588
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A nie dostałaś takiej ulotki do tych próbek ? Tam powinno być zaznaczone co dostałaś.
Dokładnie Ja miałam zaznaczone czerwonym pisakiem
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 17:04   #3589
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez ymarcin Pokaż wiadomość
Drogie panie szukam dla żony w ciąży na prezent świąteczny kosmetyków ekologicznych i naturalnych, możecie coś polecić , co w takim stanie ciała najlepiej się przydaje . Macie jakieś zdanie na temat siberica?
zalezy ile chcesz zainwestowac. i trzeba tez wziac pod uwage, ze skora w ciazy moze sie zmienic. mnie np. z ociekajacej tluszczem zmienila sie w mega sucha - mialam pekajace czerwone placki. szybko sie z nimi uporalam - zainwestowalam w serie rozana martiny gebhardt. teraz wrocila mi znow moja tlusta skora, ale dalej uzywam na noc do twarzy (a tonik nawet tlustej skorze dobrze robi), a do ciala lotion jest boski niezmiennie
brzuch smarowalam wlasnie nim i miksami samorobionymi i ani jednego rozstepu nie mam. chociaz to w sumie roznie bywa, chyba predyspozycje najwieksze tu maja znaczenie. ale warto skorze pomoc

dziewczyny HELP
chce wrocic do zywych. do zadbanych zywych... potrzebuje skrotu z ostatnich 6 miesiecy jakie perelki macie? glownie mnie interesuja szampony do mega-tlustej skory glowy (na wiecej zabiegow z wlosami mi moj ksiaze nie daje czasu), a do twarzy to w sumie wiem co chce, ale na razie zuzywam zapasy, ale mimo wszystko moze czyms pokusicie (musze kupic spray alvy i tak i tak, no ale nie zaszkodzi cos jeszcze wyprobowac). dobrze widzialam, ze krem fitne na tapecie???
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 17:10   #3590
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A nie dostałaś takiej ulotki do tych próbek ? Tam powinno być zaznaczone co dostałaś.
Właśnie nie Przeglądałam trzy razy wszystko...
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:19   #3591
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Do mnie dziś przyszła paczka od Phenome. Dostałam też 3 próbki, szkoda tylko, że nie są podpisane, co jest czym, tylko jakieś numerki, będę chyba musiała do nich znowu dzwonić.
sprawdź na stronie, każdy produkt ma swój numerek.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:24   #3592
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Właśnie nie Przeglądałam trzy razy wszystko...
To podaj 3 ostatnie cyfry tych próbek. Na zgrzewce powinny być.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:28   #3593
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny HELP
chce wrocic do zywych. do zadbanych zywych... potrzebuje skrotu z ostatnich 6 miesiecy jakie perelki macie? glownie mnie interesuja szampony do mega-tlustej skory glowy (na wiecej zabiegow z wlosami mi moj ksiaze nie daje czasu), a do twarzy to w sumie wiem co chce, ale na razie zuzywam zapasy, ale mimo wszystko moze czyms pokusicie (musze kupic spray alvy i tak i tak, no ale nie zaszkodzi cos jeszcze wyprobowac). dobrze widzialam, ze krem fitne na tapecie???
Z zieloną glinką (przynajmniej kilka do wyboru) lub Dr.Organic Tea Tree Shampoo- skoro olejek herbaciany dobrze działa na twoją skórę (i tolerujesz ten zapach...)
Spróbuj też Living Nature- szampon z manuka
Może też ten http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Szamp...ssere-BIO/3439
lub takie coś http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Natur...on-ARITHA/1819
i to samo, ale w płynie http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100064

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-10 o 20:08
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:49   #3594
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez ymarcin Pokaż wiadomość
Drogie panie szukam dla żony w ciąży na prezent świąteczny kosmetyków ekologicznych i naturalnych, możecie coś polecić , co w takim stanie ciała najlepiej się przydaje . Macie jakieś zdanie na temat siberica?
Może Phenome albo Gaia?
http://www.phenome.pl/pl/main/produk..._first_moments
http://polska.gaiacreams.com/categor..._macierzynstwo
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 21:39   #3595
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Jestem zachwycona serum BB Phytema z Maurelli - użyłam go dopiero drugi raz, ale efekt już teraz bardzo mi się podoba- skóra jest jakby ujednolicona, rozświetlona i lekko napięta; serum dobrze się wchłania, nie pozostawiając żadnego filmu, ale nawilżenie skóry jest od razu widoczne- trzeba go trochę dłużej wmasowywać ze względu na te granulki z substancjami aktywnymi- po chwili masażu całkowicie się rozpuszczają
Jeśli mój zachwyt będzie się utrzymywał, to zasadzę się chyba na całe opakowanie, bo teraz wzięłyśmy na pół z EmiląDz (dzięki)
Akurat tak się dobrze złożyło, że właśnie zdenkowałam to serum, kupione kiedyś na megawyprzedaży, ale mówiąc szczerze- no nie powaliło mnie http://www.zestbeauty.com/barefoot-b...fb&fo_s=shzluk

Promolcia, Mlodziudka- paczuchy poszły dzisiaj

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-10 o 21:52
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 22:10   #3596
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX


uwierzycie, że nadal nie mam wszystkich przesyłek z ddd ?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
zalezy ile chcesz zainwestowac. i trzeba tez wziac pod uwage, ze skora w ciazy moze sie zmienic. mnie np. z ociekajacej tluszczem zmienila sie w mega sucha - mialam pekajace czerwone placki. szybko sie z nimi uporalam - zainwestowalam w serie rozana martiny gebhardt. teraz wrocila mi znow moja tlusta skora, ale dalej uzywam na noc do twarzy (a tonik nawet tlustej skorze dobrze robi), a do ciala lotion jest boski niezmiennie
brzuch smarowalam wlasnie nim i miksami samorobionymi i ani jednego rozstepu nie mam. chociaz to w sumie roznie bywa, chyba predyspozycje najwieksze tu maja znaczenie. ale warto skorze pomoc

dziewczyny HELP
chce wrocic do zywych. do zadbanych zywych... potrzebuje skrotu z ostatnich 6 miesiecy jakie perelki macie? glownie mnie interesuja szampony do mega-tlustej skory glowy (na wiecej zabiegow z wlosami mi moj ksiaze nie daje czasu), a do twarzy to w sumie wiem co chce, ale na razie zuzywam zapasy, ale mimo wszystko moze czyms pokusicie (musze kupic spray alvy i tak i tak, no ale nie zaszkodzi cos jeszcze wyprobowac). dobrze widzialam, ze krem fitne na tapecie???
twarzowo bardzo polubiłam się z niemieckim Santaverde (mam tonik, żel nawilżający i krem medium), chwalimy sobie również angielskie kremy Herbfarmacy oraz rozeznajemy polskie nowości Make me bio...Mlodziutka i Anula mają kremy Love me green, dobre recenzje zbierają również produkty Verima

Suzabee co robimy z lauress?

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-12-10 o 22:16
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 22:55   #3597
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Susabee
Nie mogę się doczekać

promolcia Cloche

Witamy z powrotem


Też nie mam jednej przesyłki z ..... tołpy. Wiem, wiem... Niestety micel jest dla mnie rzeczą, która musi być tania i dobra. Mega promocja zachęciła. Zużywam cholerstwo hektolitrami. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że później i tak myje buzię naturalnym mydełkiem/żelem/pianką Porównam go sobie do biedronkowskiego specyfiku. Ponoć różnią się jednym składnikiem.

Z Love me green zużyłam tylko próbeczki kremów. Po jakimś czasie zaczął mnie męczyć zapach. Mini wersje są nietknięte. Jakby ktoś reflektował -priv.
Teraz cały czas używam AOX'u P&R i jest to jeden z lepszych kremów, które miałam.
Oczywiście Gai Creams (oczyszczający) nic nie pobije.
Z Love me green spodobał mi się natomiast peeling/żel do mycia buzi i pianka. Szampon też jest godny polecenia.
Brzozowy Sylveco czeka do wiosny.

Zachęcająco działa na mnie ta nowa firma z opakowaniami podobnymi do phenome. Znów zapomniałam ich nazwy...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 22:59   #3598
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[QUOTE=mlodziudka85;441072 86]Susabee
Nie mogę się doczekać

promolcia Cloche

Witamy z powrotem


Też nie mam jednej przesyłki z ..... tołpy. Wiem, wiem... Niestety micel jest dla mnie rzeczą, która musi być tania i dobra. Mega promocja zachęciła. Zużywam cholerstwo hektolitrami. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że później i tak myje buzię naturalnym mydełkiem/żelem/pianką Porównam go sobie do biedronkowskiego specyfiku. Ponoć różnią się jednym składnikiem.

Z Love me green zużyłam tylko próbeczki kremów. Po jakimś czasie zaczął mnie męczyć zapach.
Mini wersje są nietknięte. Jakby ktoś reflektował -priv.
Teraz cały czas używam AOX'u P&R i jest to jeden z lepszych kremów, które miałam.
Oczywiście Gai Creams (oczyszczający) nic nie pobije.
Z Love me green spodobał mi się natomiast peeling/żel do mycia buzi i pianka. Szampon też jest godny polecenia.
Brzozowy Sylveco czeka do wiosny.

Zachęcająco działa na mnie ta nowa firma z opakowaniami podobnymi do phenome. Znów zapomniałam ich nazwy...[/QUOTE]

http://www.makemebio.com/
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 07:34   #3599
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44106413]Jestem zachwycona serum BB Phytema z Maurelli - użyłam go dopiero drugi raz, ale efekt już teraz bardzo mi się podoba- skóra jest jakby ujednolicona, rozświetlona i lekko napięta; serum dobrze się wchłania, nie pozostawiając żadnego filmu, ale nawilżenie skóry jest od razu widoczne- trzeba go trochę dłużej wmasowywać ze względu na te granulki z substancjami aktywnymi- po chwili masażu całkowicie się rozpuszczają
Jeśli mój zachwyt będzie się utrzymywał, to zasadzę się chyba na całe opakowanie, bo teraz wzięłyśmy na pół z EmiląDz (dzięki)
Akurat tak się dobrze złożyło, że właśnie zdenkowałam to serum, kupione kiedyś na megawyprzedaży, ale mówiąc szczerze- no nie powaliło mnie http://www.zestbeauty.com/barefoot-b...fb&fo_s=shzluk

Promolcia, Mlodziudka- paczuchy poszły dzisiaj [/QUOTE]
macie to serum co ja?
mój perwszy kontakt z nim taki sobie granulki rozpuszczają się tylko częściowo, sporo zostaje w nienaruszonym stanie.
lekko się zniechęciłam, ale zabiorę się do niego jak już nasycę się nowościami make me bio
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 07:40   #3600
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44103664]Z zieloną glinką (przynajmniej kilka do wyboru) lub Dr.Organic Tea Tree Shampoo- skoro olejek herbaciany dobrze działa na twoją skórę (i tolerujesz ten zapach...)
Spróbuj też Living Nature- szampon z manuka
Może też ten http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Szamp...ssere-BIO/3439
lub takie coś http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Natur...on-ARITHA/1819
i to samo, ale w płynie http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100064[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

uwierzycie, że nadal nie mam wszystkich przesyłek z ddd ?


twarzowo bardzo polubiłam się z niemieckim Santaverde (mam tonik, żel nawilżający i krem medium), chwalimy sobie również angielskie kremy Herbfarmacy oraz rozeznajemy polskie nowości Make me bio...Mlodziutka i Anula mają kremy Love me green, dobre recenzje zbierają również produkty Verima

Suzabee co robimy z lauress?
dzieki, jak mlody da chwile, to zrobie rozeznanie ten plyn z orzechow pioracych ciekawy... ale nie wiem czy go gdzies tu dorwe. za to z zielona glinka powinnam miec wybor.

wlasnie to santaverde kusi... czemu to takie drogie?!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.