Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 12:22   #4021
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Rozumiem. Postokroć dzięki. Szperam teraz na ebay-u ;-) za Cosmelanem oczywiście.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 12:23   #4022
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Malgosia- Ty uwazja kobito bo to forum uzależnia jak narkotyk- baaa nawet gorzej.

Już za późno na ostrzeżenia Najlepsze Forum pod słońcem .
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 12:27   #4023
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
BU- to jest Biochemie Urody- sklep internetowy gdzie można kupić naturalne kosmetyki, tzn raczej składniki z których sie samemu kręci kosmetyki.
Flawo-c to takie serem pod oczy, sama sie zastanawiam nad kupnem tego cudka.
Jeszcze są mazidła- to też taki sklep jak BU, kupiłam sobie tam Hydrolat różany i zakochałam sie w nim od poerwszego uzycia9hydrolat to jak tonik do twarzy- ale boski hmmmm.
Też dopiero zaczynam i sie ucze codo czego
flavo c jest na całość, w tym tez pod oczy, ale ja teraz używam na szyję i niżej Po cos 1 na razie niczego poza cos 2 ,hydra v, bepanthenolem i filtrami, nie używam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 12:39   #4024
Agus177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Hej babeczki! Tak sobie czytam wasze opinie na temat różnych "odplamiaczy" i w ogóle w necie i stwierdzam, że chyba trzeba być wiernym cosmelanowi. On chyba jako jedyny polecany jest do każdego fototypu cery i zaleca się jego stosowanie praktycznie o każdej prze roku, latem też nie ma przeciwwskazań. Choć właściwie to moja pierwsza kuracja i nie mam pewności, czy po zakończeniu lata plamy nie powrócą. Już teraz widzę, że plamki po trądziku odeszły w zapomnienie, ale wąsa zaczynam się dopatrywać, niestety Ale gładkość i świeżość skóry wynagradza wszystko.
Wściekła jestem, bo strasznie dużo kasy puszczam ostatnio na kosmetyki. Nie umiem trafić w krem nawilżający - każdy jeden którego próbowałam -piecze i drażni skórę, albo zapycha :I . A chciałam spróbować czegoś nie dość że nawilżającego, to już co.ś z linii anty-aging. Najbardziej rozczarował mnie lierac. Lubię kosmetyki tej firmy, ale kremik nawilżający z serii hydra-chrono podrażnił mnie okrutnie. Poza tym czułam się jak w silikonowej masce, która rolowała się po dotknięciu ręką twarzy. Okropność! Jak później doczytałam krem ma w składzie roślinne środki konserwujące, które mają silne działanie alergizujące Poradźcie, co można zarzucić na buźkę na noc, żeby była mocno nawilżona i odżywoiona, no i bez zmarch w przyszłości. Brak mi pomysłu - szkoda mi kasy na eksperymenty. Pozdrawiam!
Czesc dziewczny,
Od dawna sledze ten wątek. Jestem wasza fanka i niestety łaczna mnie z wami te same problemy - plamiska typu melasma.
Robilam Cosmelan w XII 2007. Przebieg kuracji byl taki jak wiekszosc z Was opisuje. Poza tym, ze mialam zalecone stosowanie calej masy roznych masci na recepte z apteki, co chyba nie okazalo sie dobrym pomyslem. Po zakonczeniu 1 sloiczka cos2 (koniec III 2008) plamu zaczely wracac. No i zaczelma 2 sloiczek, teraz 3 sloiczek i wiem, ze juz tak bedzie zawsze. Smaruje codziennie, czasem na same plamy, ok. raz w tyg mocniej na cała twarz i potem jest zluszczanie. Widze, ze nie mozna odstawic cos2,bo plamy wracja.
Poza Cos2 stosuje tez Nanobase, zmywam twarz jedynie SensibioH20, teraz Cetaphil - wszytsko zalecane przez dermatologa.
Teraz mam jedynie cienie po plamach i chyba zdecyduje sie na drugi zabieg na jesieni.
Dziewczyny, czy przed drugim zabiegiem Cos nalezy odstawic Cos2? Jesli tak, to na ile?
Zabieg bede robic prawie po roku od pierwszego, a wiadomo, ze cera jest bardziej delikatna przy stalym stosowaniu cos2. Jeden detrmatolg polecil mi odstawienie cos2 na m-c przed zabiegiem. Ale boje sie, ze plamy mi wrócą.
Dziewczyny, jakie sa wasze doświadczenia?


annaluiza -
Nie wiem, czy Twoje pytanie jest nadal aktulane, bo dopiero teraz dołączylam, ale pisze. Polecam Nanobase - to jest odzywka dla suchej cery, w aptece za ok 36 zl. Jest bardzo tlusta, ale dobrze odzywia i nawilza. Ja stosuje ja od poczatku przygody z cosmelanem i jestem zadowolna. Stosuje na noc - jakies 2-3 godz po nalozeniu cosmelanu i rowniez na dzien. Pomimo, ze jest tlusta to jest swietnym podkladem dla mineralnych filrtow (SVR 50), ktore sa dosc suche. Nanobase ratuje mnie tez w dniach kiedy skóra bardziej sie luszczy i jest jedynym ratunkiem pod filrt.
Agus177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 12:40   #4025
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ok. Jeszcze jedno pytanko i już nie zawracam głowy. Szukam na ebay-u i widzę, że nie wysyłają tego do Europy. Może ja jakoś źle widzę ;-(
Jesli macie jakieś namiary na pewnego sprzedawcę to bardzo proszę, napiszcie.
Jak zwykle, z góry dziękuję.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 13:20   #4026
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Ok. Jeszcze jedno pytanko i już nie zawracam głowy. Szukam na ebay-u i widzę, że nie wysyłają tego do Europy. Może ja jakoś źle widzę ;-(
Jesli macie jakieś namiary na pewnego sprzedawcę to bardzo proszę, napiszcie.
Jak zwykle, z góry dziękuję.
Malgosia0123-nie....cosmelan pack- od innego sprzedawcy i cosmelan2 bodajże od freedomusa ,czy jakoś tak, wysyłają na cały świat.Do Europy też!!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 13:35   #4027
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Jeszcze są mazidła- to też taki sklep jak BU, kupiłam sobie tam Hydrolat różany i zakochałam sie w nim od poerwszego uzycia9hydrolat to jak tonik do twarzy- ale boski hmmmm.
Też dopiero zaczynam i sie ucze codo czego

Madziusia pomacaj hydrolat oczarowy - mnie oczarował. Co prawda nie pachnie jak róża, ja bym to nazwała zapachem łąki, taka natura.... Świetnie działa na podrażnioną skórę itp itd.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 13:36   #4028
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dziewczyny kochane -jak ja Wam zazdroszczę Chyba muszę zmienić pracę.
Pracuję w dużej firmie,ale o dostępie do internetu można tu tylko pomarzyć.Z tym forum pracowałoby się znacznie przyjemniej

Edytowane przez jozefinka888
Czas edycji: 2008-08-13 o 14:44
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 13:41   #4029
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziusia pomacaj hydrolat oczarowy - mnie oczarował. Co prawda nie pachnie jak róża, ja bym to nazwała zapachem łąki, taka natura.... Świetnie działa na podrażnioną skórę itp itd.
Ten hydrolat oczarowy też mnie oczarował.Podoba mi się to,co tam o nim piszą
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 13:43   #4030
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Dotarło do mnie moje serum z retinolem firmy ROC - zaczynam testowanie poniżej twarzy . a jutro powinnam mieć mój odkurzacz akumulatorowy -zatem Buczaczo, jutro być może zdam relację . A w piątek wraca mój Rysiek i ja się już nie mogę doczekać, aż mu pokażę....nasz nowy odkurzacz
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 13:49   #4031
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dotarło do mnie moje serum z retinolem firmy ROC - zaczynam testowanie poniżej twarzy . a jutro powinnam mieć mój odkurzacz akumulatorowy -zatem Buczaczo, jutro być może zdam relację . A w piątek wraca mój Rysiek i ja się już nie mogę doczekać, aż mu pokażę....nasz nowy odkurzacz
Odkurzacz jak odkurzacz ale nim masowanie.
Kamilia a podawałaś już adres strony avenowej apteki, czy gdzieś przeoczyłam?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 13:54   #4032
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

OOO!!!!Mój Rysiek też wraca w piątek!!!Czyżby pojechali razem??

Rany !!!! gdzie mój odkurzacz????
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 13:59   #4033
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Odkurzacz jak odkurzacz ale nim masowanie.
Kamilia a podawałaś już adres strony avenowej apteki, czy gdzieś przeoczyłam?
Nie podałam. Podaję :
www.abcleczenia.pl
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:02   #4034
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Odkurzacz jak odkurzacz ale nim masowanie.
Kamilia a podawałaś już adres strony avenowej apteki, czy gdzieś przeoczyłam?
Ależ Ivonako....
Tak o tym odkurzaczu za dnia ? .
Hmmm, tylko jaką końcówkę do odkurzacza zamontować ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:35   #4035
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ależ Ivonako....
Tak o tym odkurzaczu za dnia ? .
Hmmm, tylko jaką końcówkę do odkurzacza zamontować ?
Myślę, że Rysiek poradzi sobie z własną...
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:40   #4036
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Nie podałam. Podaję :
www.abcleczenia.pl
Czy to tą emulsję kupiłaś? Czy opakowanie jest pomarańczowe - bo niestety nie ma zdjęcia.
http://www.abcleczenia.pl/avene-emul...l-p-15791.html
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:44   #4037
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Czy to tą emulsję kupiłaś? Czy opakowanie jest pomarańczowe - bo niestety nie ma zdjęcia.
http://www.abcleczenia.pl/avene-emul...l-p-15791.html
właśnie tę - i jest pomarańczowa
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:46   #4038
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia
I jak Ci się sprawuje?
Na który podkład HR narzekałaś?(To chyba Ty?)
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:48   #4039
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane -jak ja Wam zazdroszczę Chyba muszę zmienić pracę.
Pracuję w dużej państwowej firmie,ale o dostępie do internetu można tu tylko pomarzyć.Z tym forum pracowałoby się znacznie przyjemniej
Kochana nie zmieniaj pracy, bo przez te fortum to nie mozna sie skupić na robocie, zamiast wklepywać papierki, to ja wklepuje do was literki.
I kurcze żeby nie namieszać bo ojjjj by sie działo.

ivonako- myślisz że moze być coś jesszcze bardziej zniewalającego niz hydrolat różany i jego zapach płatków róży.
Kocham kwiaty i ich zapachy i ten rózany mnie zwala z nóg.
Nie moge sie doczekać poranka żeby sie wysmarować takim prosto z lodówki pachnącym chydrolatem......ale zapach łąki....... kurcze też mnie rozbraja na samą myśl. Pewnie sprobuje.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 14:52   #4040
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziusia pokazałabyś to swoje piękne pocosmelanowe lico
Iwonako- no musze sie odważyć,bo jestem szczesliwa ze stanu swojej skórki. tak pokolei zaczniemy sie ujawniać, najlepiej z przed cosmnealnu i po(tylko ja nie mam żadnych zdjęć z przed cosmelanu, bo po co miałabym uwieczniać swój koszmar).
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 14:55   #4041
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ooooooooooooooooooo widze NIECO?- kochana jak dawno tu Ciebie nie było, Gdzieś sie tak szwędała???????
Stęskiłyśmy sie za Tobą.
Imprezy Cie ominęły
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 15:03   #4042
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
ivonako- myślisz że moze być coś jesszcze bardziej zniewalającego niz hydrolat różany i jego zapach płatków róży.
Kocham kwiaty i ich zapachy i ten rózany mnie zwala z nóg.
Nie moge sie doczekać poranka żeby sie wysmarować takim prosto z lodówki pachnącym chydrolatem......ale zapach łąki....... kurcze też mnie rozbraja na samą myśl. Pewnie sprobuje.
Miałam jeszcze bławatkowy (nie zachwycił), geraniowy ekstra ale oczarowego trzecią butelkę wypijam.
Różany ... olejek kupuję... bo przeciwzmarszczkowy i pięknie nawilża. Ale niestety nie pachnie
Ostrzegam wąchaczy przed lipoderminą. Strasznie śmierdzi ale jest boska. To dziwne ale w połączeniu z wit C (Flavo c z lipoderminą) nie czuć tego zapachu.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 15:10   #4043
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Miałam jeszcze bławatkowy (nie zachwycił), geraniowy ekstra ale oczarowego trzecią butelkę wypijam.
Różany ... olejek kupuję... bo przeciwzmarszczkowy i pięknie nawilża. Ale niestety nie pachnie
Ostrzegam wąchaczy przed lipoderminą. Strasznie śmierdzi ale jest boska. To dziwne ale w połączeniu z wit C (Flavo c z lipoderminą) nie czuć tego zapachu.
....a stosowałaś różany????? masz porównanie z tym oczarowym???mozżesz napisać który jest dla ciebie lepszy???
W różanym podoba mi to że dodatkowo nie po nim uczucia lepkosci i nawilża skóre. Po zabiegu cosmelan to w sam raz takie cudko.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 15:10   #4044
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Iwonako- no musze sie odważyć,bo jestem szczesliwa ze stanu swojej skórki. tak pokolei zaczniemy sie ujawniać, najlepiej z przed cosmnealnu i po(tylko ja nie mam żadnych zdjęć z przed cosmelanu, bo po co miałabym uwieczniać swój koszmar).
Madziusia oczekuję w napięciu, żeby nie przegapić, przespać.... cosmelanowej reklamy. Trzeba będzie jeszcze do Mesoestetic (czy jakoś tak) wniosek o honorarium dla Ciebie wysłać. A jak zapłacą to....na zakupy... cosmelanowe?

Tak miałam różany również. Fajny ale nie zamienię na oczarowy żadnego. Olejek z róży piżmowej jest wspaniały i przypuszczam, że na pocosmelanową buźkę idealny. Poczytaj o jego zaletach w mazidłach i się skuś. Ach i jeszcze kwas hialuronowy - boski, aloes - świetnie goi i łagodzi.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 15:30   #4045
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilia
I jak Ci się sprawuje?
Na który podkład HR narzekałaś?(To chyba Ty?)
ja już nie pamiętam, który to był.... Zanim trafiłam na swój minęło sporo prób.. I pieniędzy w błoto .... Teraz, kiedy minie trochę czasu po cos1 znowu pewnie będę szukać czegoś dla mnie odpowiedniego. bo juz nie musze mieć tak kryjącego
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 15:47   #4046
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Och jak ja Ci zazdroszczę
Ty już po a ja wciąż na paczkę czekam. A jutro miałam zacząć i teraz to do października poczekam.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 16:03   #4047
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Och jak ja Ci zazdroszczę
Ty już po a ja wciąż na paczkę czekam. A jutro miałam zacząć i teraz to do października poczekam.

A własnie, ile na taką paczuszkę ze Stanów się czeka? Ja dziś zamawiam i pewnie zwariuję z niecierpliwości. Przynajmniej się trochę nastawię, pewnie na dłuższe czekanie .
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 16:17   #4048
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Zależy od kogo zamawiałaś i czy ten ktoś ma towar na stanie, czy tylko sprzedaje obietnice wysłania kiedyś tam. Normalnie powinno być chyba do 2tyg.
Freedomus123 i glo_cośtam chyba do dnia dzisiejszego towaru u siebie w magazynie nie mają.
Są wśród nas koleżanki, które bodajże od początku lipca czekają.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 16:40   #4049
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Zależy od kogo zamawiałaś i czy ten ktoś ma towar na stanie, czy tylko sprzedaje obietnice wysłania kiedyś tam. Normalnie powinno być chyba do 2tyg.
Freedomus123 i glo_cośtam chyba do dnia dzisiejszego towaru u siebie w magazynie nie mają.
Są wśród nas koleżanki, które bodajże od początku lipca czekają.

Może ma któraś z Was już sprawdzonego "dostawcę". Martwię się, że będę czekac w nieskończoność. Ja trafiłam na gościa o pseudonimie bapanam, może znacie?
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 17:02   #4050
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
ooooooooooooooooooo widze NIECO?- kochana jak dawno tu Ciebie nie było, Gdzieś sie tak szwędała???????
Stęskiłyśmy sie za Tobą.
Imprezy Cie ominęły
Wywołana do tablicy - witam Was wszystkie kochane.
Czytam wątek od kilku dni i nie jestem w stanie nadrobić zaległości - jestem dopiero na 117 stronie , wkurzyłam się, że tak wolno mi idzie i zajrzałam na ostatnią, a tu o mnie. Ale żeście się rozpisałyyyyy Jakie imprezy mnie ominęły, szkoda, bo w tym okresie miałam imieniny, dołączyłabym się. Nasze grono bardzo się poszerzyło i naprawdę wesoło tutaj.
Gdzie się podziewałam? - miałam dużo strasznych egzaminów, później urlop i jeszcze wpadłam w nowe uzależnienie http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580
Odnoszę niejasne wrażenie, że Cosmelamaniaczki mają dziwną skłonność do uzależnień - Cosmelan, filtry, winko, ew. inne alkohole (malinówka nie do pogardzenia)
Chyba musze coś napisac o sobie, bo taki zwyczaj tu wprowadziłyście - ze mnie też raczej szczupła osoba, 168 cm wzrostu, 54 kg wagi, biustonosz noszę 60F. Lubię swój biust i zielone oczy.
Teraz przyznam się, zapuściłam się z Cosmelanem. Tak mnie wystraszyły nowe pajączki na policzkach, że przestałam się smarować, smarowałam się tylko na czole, bo jego nic nie ruszało. Plamki na policzkach na szczęście mi nie ściemniały (przypominam , że nie zniknęły mi zupełnie), ale pojawiła sie plamka na łuku brwiowym, która dzięki kuracji wcześniej rozpłynęła się. Na naczynka kupiłam sobie krem Neostraty Bionic i jest znacznie lepiej. Niestety nie zniknęły mi plamki po wypryskach, ale to zapewne z powodu odstawienia C2. Zamierzam wrócić do C2 ale chyba na kości policzkowe nie będę go nakładać... sama nie wiem. Chciałabym powtórzyć zabieg, ale może najpierw powinnam pozamykć naczynka, żeby móc później pochodzić bez kolorowych upiększaczy na buzi, może wtedy pozbędę sie palmek na dobre.
Widzę, że u was także nastąpił znaczny wzrost poziomu wiedzy biochemicznej i mazidła jakieś kupujecie
Kurczę muszę kończyć, ale wpadne jeszcze, gdy przebrnę przez wasze posty
nieco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.