Patenty na bycie NAJ :) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 12:32   #4681
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Łatwo się mądrzyć jak się nie ma takich problemów
Nie mądrzę się, a poza tym, tekst o słabym szukaniu był w formie żartu i
nie zwracałam się do Ciebie, więc nie atakuj mnie.
A skąd wiesz, że nie mam takich problemów z cerą? może akurat mnie nie uczula to co Ciebie, ale pewnych składników też muszę unikać. więc nie osądzaj.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 12:59   #4682
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Nie mądrzę się, a poza tym, tekst o słabym szukaniu był w formie żartu i
nie zwracałam się do Ciebie, więc nie atakuj mnie.
A skąd wiesz, że nie mam takich problemów z cerą? może akurat mnie nie uczula to co Ciebie, ale pewnych składników też muszę unikać. więc nie osądzaj.
Widocznie nie znam się na żartach Podsumowując czas i ilość pieniędzy jaką włożyłam w szukanie odpowiedniego kremu jakoś nie pozwala mi się śmiać w momencie, kiedy ktoś określa to mianem "słabo". Ja też od x czasu szukam tego jedynego, więc... czuję, że jednak tekst był kierowany również do mnie.

A ja mam pytanie odnośnie włosów. Moje włosy chwilę po rozczesaniu stają się poplątane, tzn nie wyglądają jak kołtun, pięknie błyszczą, są zdrowe, nie mam połamanych czy porozdwajanych końcówek (wszystko obcięłam niedawno), niczego, co mogłoby sugerować, że będą się tak zachowywać ale nie ma szans, zeby przeczesać je ręką. Nie są sypkie. Chciałabym nie wyrywać sobie połowy włosów podczas odgarniania ich
Może któraś z Was ma jakiś sprawdzony patent na to, żeby włosy były sypkie?
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 13:17   #4683
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

nie, nie był. nie wypowiedziałaś się, że szukasz takiego kremu na tamtej stronie, więc nie. NIE BYŁ. a co sobie myślisz to Twoja sprawa.

A do włosów używasz jakiś odżywek? używasz silikonów? na taką sypkość włosów wiele czynników może mieć wpływ. Bo co z tego, że z zewnątrz wyglądają dobrze, ale może im czegoś brakować.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 13:41   #4684
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
A do włosów używasz jakiś odżywek? używasz silikonów? na taką sypkość włosów wiele czynników może mieć wpływ. Bo co z tego, że z zewnątrz wyglądają dobrze, ale może im czegoś brakować.
Używam szamponu bez SLS, odżywki mocno nawilżającej (która naprawdę genialnie nawilża włosy), raz w tygodniu maskę (taką, którą moje włosy lubią najbardziej, na bazie olejku rycynowego, oleju ze słodkich migdałów, keratyny, soku z aloesu, miodu i czasem żółtka), czasem olejek Vatika albo z amli. Do tego suplementy, które między innymi mają poprawić kondycję włosów. Nie farbuję ich chemią, jedynie mieszanką henny i indygo, czasem kładę samą amlę w proszku, jeśli chcę uzyskać jedynie optyczne pogrubienie a nie zmianę koloru. Silikony staram się omijać, po jakimś czasie używania odżywek z silikonami włosy stawały się obciążone, brzydkie.
Może to po prostu taka natura? Ech...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 13:44   #4685
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

jak do tej pory najlepszy kremik nawilżający jaki miałam i nie zapychał był fluid z Garniera, lekki kremik w zielonym opakowaniu, niestety go wycofali jakis rok temu, a był naprawdę świetny, dobrze się wchłaniał, a cera była nawilzona i świeża, widziałam na allegro z Garniera podobny fluid nawilżający jakiś zagraniczny ale jeszcze go nie miałam, musze chyba spróbowac bo szukam dobrego lekkiego kremu nawilżającego i najwazniejsze żeby nie zapychał
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 14:42   #4686
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Widocznie nie znam się na żartach Podsumowując czas i ilość pieniędzy jaką włożyłam w szukanie odpowiedniego kremu jakoś nie pozwala mi się śmiać w momencie, kiedy ktoś określa to mianem "słabo". Ja też od x czasu szukam tego jedynego, więc... czuję, że jednak tekst był kierowany również do mnie.

A ja mam pytanie odnośnie włosów. Moje włosy chwilę po rozczesaniu stają się poplątane, tzn nie wyglądają jak kołtun, pięknie błyszczą, są zdrowe, nie mam połamanych czy porozdwajanych końcówek (wszystko obcięłam niedawno), niczego, co mogłoby sugerować, że będą się tak zachowywać ale nie ma szans, zeby przeczesać je ręką. Nie są sypkie. Chciałabym nie wyrywać sobie połowy włosów podczas odgarniania ich
Może któraś z Was ma jakiś sprawdzony patent na to, żeby włosy były sypkie?
Mam podobny problem. Włosy strasznie mi się plączą. Ale błyszczą się i wyglądają raczej na zdrowe. Używam szampon dla dzieci Hipp i żel Aloesowy Palomy jako odżywka. Piję też pokrzywę, niestety ostatnio nie regularnie
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 17:12   #4687
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Używam szamponu bez SLS, odżywki mocno nawilżającej (która naprawdę genialnie nawilża włosy), raz w tygodniu maskę (taką, którą moje włosy lubią najbardziej, na bazie olejku rycynowego, oleju ze słodkich migdałów, keratyny, soku z aloesu, miodu i czasem żółtka), czasem olejek Vatika albo z amli. Do tego suplementy, które między innymi mają poprawić kondycję włosów. Nie farbuję ich chemią, jedynie mieszanką henny i indygo, czasem kładę samą amlę w proszku, jeśli chcę uzyskać jedynie optyczne pogrubienie a nie zmianę koloru. Silikony staram się omijać, po jakimś czasie używania odżywek z silikonami włosy stawały się obciążone, brzydkie.
Może to po prostu taka natura? Ech...
co to za genialna odżywka, jeśli można wiedzieć ?
__________________
Life is like a rainbow.
You need both, the sun and the rain to make it colors appear.
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 17:57   #4688
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
co to za genialna odżywka, jeśli można wiedzieć ?
tez sie chętnie dowiem
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:23   #4689
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja też się chętnie chciałabym dowiedzieć co to za super odżyweczka?
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:37   #4690
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Bobym zapomniała... dziewczyny, pomóżcie mi....
Moja cera ostatnim czasem jest jakas nie swoja. Chodze niedospana, wykonczona i wszystko przezuca mi sie na buźkę- jest szara i wygląda nie zdrowo. co prawda ratuje się podkładem, ale poza tym to masakra. Uzywam kosmetykow do demakijazu, kremu i peelingu kawowego. Mozecie polecic mi jaką maseczkę rewitalizującą, rozjasniającą czy coklwiek zeby wyglądac odrobine lepiej? prosiłabym jednak o coś z domowych sposob, bo w okresie świąt i urodzin najblizszych jestem w kropce i nie mam pieniędzy na nic do siebie....
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:53   #4691
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

najlepszym lekarstwem jest sen
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 18:54   #4692
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

najszybciej to się wyspać...

A rozjaśnienie zmęczonej cery to okład ze świeżego ogóra i maseczka aspirynowa
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:58   #4693
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

śpię 10 godzin, nie wiem czy jeszzczee więcej się da
chyba będę musiała odwiedzić lekarza, bo coś jest nie tak, ze po takim dlugim śnie chodzę jak wygrzebana z grobu
ale skorzystam z tej aspirynowej i ogórka. dzięki.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:04   #4694
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
śpię 10 godzin, nie wiem czy jeszzczee więcej się da
chyba będę musiała odwiedzić lekarza, bo coś jest nie tak, ze po takim dlugim śnie chodzę jak wygrzebana z grobu
ale skorzystam z tej aspirynowej i ogórka. dzięki.
Wiesz, czasami tak jest jak długo śpisz to jesteś bardziej nie wyspana niż jakbyś spała mniej
tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:08   #4695
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Wiesz, czasami tak jest jak długo śpisz to jesteś bardziej nie wyspana niż jakbyś spała mniej
mam tak w weekendy kiedy nie trzeba chodzić do szkoły, a jak trzeba wstać do szkoły to wtedy jest masakra
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:10   #4696
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Wiesz, czasami tak jest jak długo śpisz to jesteś bardziej nie wyspana niż jakbyś spała mniej
To prawda; po czterech godzinach snu czuję się super, a po dziewięciu jak z krzyża zdjęta...
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:11   #4697
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mam tak w weekendy kiedy nie trzeba chodzić do szkoły, a jak trzeba wstać do szkoły to wtedy jest masakra
Też tak mam

Paspartu, a może maseczka z miodu i śmietany? Aniela88 kiedyś mi polecała, mnie pomogła
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:14   #4698
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość

Paspartu, a może maseczka z miodu i śmietany? Aniela88 kiedyś mi polecała, mnie pomogła
moglabyś troszeczkę wiecej o niej napisać?

zawsze spałam 1oh i było dobrze, ostatnio tylko jakoś się odmieniło.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:16   #4699
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
śpię 10 godzin, nie wiem czy jeszzczee więcej się da
chyba będę musiała odwiedzić lekarza, bo coś jest nie tak, ze po takim dlugim śnie chodzę jak wygrzebana z grobu
ale skorzystam z tej aspirynowej i ogórka. dzięki.
a może zjadasz zbyt późno kolację? wtedy organizm nie regeneruje się wystarczająco podczas snu, bo jest zajęty trawieniem, trochę ruchu na świeżym powietrzu, spacerów też nie zaszkodzi
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 19:18   #4700
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
moglabyś troszeczkę wiecej o niej napisać?

zawsze spałam 1oh i było dobrze, ostatnio tylko jakoś się odmieniło.
Ja wzięłam tych składników pół na pół, ale maseczka była za rzadka i spływała, musisz sama obcykać, jaka konsystencja Ci pasuje Na twarz na ok. 20 min, potem spłukujesz. Mnie pomogła na zmęczoną cerę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:27   #4701
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Bobym zapomniała... dziewczyny, pomóżcie mi....
Moja cera ostatnim czasem jest jakas nie swoja. Chodze niedospana, wykonczona i wszystko przezuca mi sie na buźkę- jest szara i wygląda nie zdrowo. co prawda ratuje się podkładem, ale poza tym to masakra. Uzywam kosmetykow do demakijazu, kremu i peelingu kawowego. Mozecie polecic mi jaką maseczkę rewitalizującą, rozjasniającą czy coklwiek zeby wyglądac odrobine lepiej? prosiłabym jednak o coś z domowych sposob, bo w okresie świąt i urodzin najblizszych jestem w kropce i nie mam pieniędzy na nic do siebie....
sprobuj kostki lodu owinąć w chusteczke czy cieniutki reczniczek i masowac twarz, albo samymi kostkami lodu zrobic masaz twarzy, pd razu poczujesz sie lepiej i buzia tez bedzie lepiej wygladała, albo z domowych sposobów:
maseczka: zmiksuj żółtko, 2 łyżki oliwy z oliwek i łyżeczsoku z cytryny, nałóż na 20-30 min na twarz i szyję, zmyj chłodną wodą przegotowaną lub nmineralną
maseczka:Jabłko zetrzyj na tarce, ubij białko na sztywną pianę, wymieszaj razem, nałóż na twzr na 15 min, po czym zmyj chłodną woda

Fajnym sposobem na wygładzenie i odświezenie cery jest kompres z zielonej herbaty, przygotuj napar z zielonej herbaty, moze byc sypana herbata albo ekspresowa, wystudz, najlepiej zeby byla chlodna lub zimna, namocz gaze lub mały ręcznik w herbacie, nałóż na twraz na 10-15 min, ja tak robie rano, wieczorem zaparzam herbate a rano kwadrans przed wstaniem z łóżka nakladam zimny kompresik na twarz i leze sobie jeszcze 15 min

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
Wiesz, czasami tak jest jak długo śpisz to jesteś bardziej nie wyspana niż jakbyś spała mniej
to jest świeta prawda za długo spac tez nie dobrze, mi wystarczy 8 godz snu, max 10, jak dłużej spię to potem cały dzień jestem nie do życia i pojawia mi się opuchlizna po oczami a potem musze przykladac zimne kompresy z herbaty albozmrozone łyzeczki do oczu zeby sie pozbyc opuchlizny, nastepnie robie big zeby wstac po za długim śnie
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:27   #4702
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
a może zjadasz zbyt późno kolację? wtedy organizm nie regeneruje się wystarczająco podczas snu, bo jest zajęty trawieniem, trochę ruchu na świeżym powietrzu, spacerów też nie zaszkodzi
hmmm...w moim przypadku to jest bardzo możliwe bo często jem kolację przed pójściem spać
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:52   #4703
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Paspartu, a może maseczka z miodu i śmietany? Aniela88 kiedyś mi polecała, mnie pomogła
Bardzo się cieszę, że Ci pomogła . Ja ją robię co tydzień, dla mnie też jest super.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 19:57   #4704
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja ostatnio nie nakładam na twarz niczego oprócz kremu nawilżającego i maści Alantan plus, bo jest bardzo wysuszona i podrażniona Dodatkowo dostałam wysypki na policzku. Czy Sudocremem się tego pozbędę i czy mi nie zaszkodzi?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 00:05   #4705
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie nakładam na twarz niczego oprócz kremu nawilżającego i maści Alantan plus, bo jest bardzo wysuszona i podrażniona Dodatkowo dostałam wysypki na policzku. Czy Sudocremem się tego pozbędę i czy mi nie zaszkodzi?
Jest szansa, że sudocrem to troszkę załagodzi. Myślę, że nie powinien zaszkodzić. Proponuję ostrożnie probować cienką warstwą.

Odnośnie snu - podobnie jak wcześniej Ktoś pisał - śpię 4 godziny to czuję się lepiej niż jakbym spała 12, ale moje optimum to 9, max 10 godz. Najgorzej ejst chyba, jak śpię 6 albo 7. I powierdzam z własnego doświadczenia - sen ma ogrooomne znaczenie dla urody i funkcjonowania na co dzień...
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 10:22   #4706
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
co to za genialna odżywka, jeśli można wiedzieć ?
To TRESemme z witaminą B5 i aloesem. Do tego jest szampon z witC. Na Wyspach łatwo dostępny, nie wiem jak w Polsce. Ale polecam, przesuszone włosy stały się widocznie nawilżone (jakby to powiedzieć hmm... w konsystencji? ), nie chodzi tylko o połysk ale o to, jak włosy się "czują".
Gdzieś na wizażu był omówiony skład tej odżywki i szamponu. Zawierają rzeczywiście substancje, o których pisze producent.

paspartu Maseczka z aspiryny faktycznie poprawia wygląd cery, odświeża i rozświetla.
Do toniku możesz dodać kroplę soku z cytryny, ale nie za dużo. Żeby nie podrażnić skóry. A może jakaś maseczka antystresowa? W Rossmanie za kilka złotych można kupić takie w saszetkach.
I jest taki babciny sposób... trochę mało przyjemny ale skuteczny na ogólne doenergetyzowanie organizmu. Codziennie na czczo pije się szklankę wody mineralnej z łyżką octu jabłkowego i łyżeczką miodu. Nie da się przy tym udusić z obrzydzenia ale jednak nie jest to za bardzo pyszne. Za to skuteczne.
No i przed pójściem spać wywieprz pokój, to bardzo ważne.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:04   #4707
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie nakładam na twarz niczego oprócz kremu nawilżającego i maści Alantan plus, bo jest bardzo wysuszona i podrażniona Dodatkowo dostałam wysypki na policzku. Czy Sudocremem się tego pozbędę i czy mi nie zaszkodzi?
A Alantan Cię nie zapycha? Ja go używam akurat do czego innego, ale jakoś nie przyszło mi do głowy na twarz. Chociaż teraz nie mogę znaleźć kremu to może spróbuję? Ale ta alantoina... wyrzuciłam pudełko, ale on czasem nie ma w składzie Paraffinum Liquidum ?

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
To TRESemme z witaminą B5 i aloesem.
Hmm, ostatnio w pandszopie nawet widziałam W takim razie chyba zakupię Ale miałam kiedyś szampon z tego, bodajże do włosów brązowych i nie byłam zadowolona ( a tą wielką butlę jak ciężko zużyć )
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:27   #4708
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja tez nie bylam zadowolona z Tresemme jak i z Aussie a tutaj w UK obie te marki maja dobra renome... Aussie nie dodaje duzo chemii
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:35   #4709
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
ja tez nie bylam zadowolona z Tresemme jak i z Aussie a tutaj w UK obie te marki maja dobra renome... Aussie nie dodaje duzo chemii
Aussie pięknie pachną Chociaż u mnie chyba tylko pachniały na głowie Ale to było w czasach innych szamponów, więc może to był powód. Przypomniałaś mi o nich, a że kończy mi się odżywka, to chyba zakupię. Pamiętam, że moja koleżanka zachwycała się aloesową.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 12:51   #4710
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Z TRESemme nie polecam serii do włosów kolorowych i kompletnie nie przypadła mi seria powiększająca objętość włosów. Aloesowa (zielona) i nawilżająca (niebieska) za to dla moich włosów okazały się nieziemsko korzystne i póki co bardzo dobrze się sprawują. Zawsze do nich wracam, nawet, jeśli czasem coś nowego testuję. Są po prostu skuteczne. Używam z przerwami jakieś 4 lata.

A Aussie nie znam. Nie wpadło mi to w łapki jeszcze.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.