Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-05, 21:14   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Arrow

Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY.


ceść mam kłpopty z dobraniem odpowiedniego kremu mam 24 lata zaraz będe miała 25 i nie wiem jakich kosmetyków mogę używać czy już powinnam używać tych ostrych przeciwzmarszkowych, czy może innych mam wrażliwą cerę z piegami widoczne zmarszki mimiczne i mieszaną cerę co robi.ć???
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-07, 00:27   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: cera

25 lat to wiek bardzo młody jeszcze , ale to również taka magiczna bariera. Po przekroczeniu ćwierćwiecza każda z nas z niepokojem spogląda w lustro i wypatruje pierwszych zmarszczek. Przyjrzyj się dokładnie swojej twarzy. Czy widać już jakieś oznaki zmarszczek – pierwsze delikatne jeszcze bruzdki, załamania na skórze? Jeśli tak to pora na kremy i maseczki odżywcze i głęboko nawilżające. Polecam serie kosmetyczne z Retinolem, koenzymem Q10, z witaminami A, E, C, z zieloną herbatą, z algami, z tlenem.Staraj się stosować nie tylko kremy , ale również maseczki. Kosmetyki dobieraj wg. typu cery czyli do mieszanej i wrażliwej.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-08, 16:06   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: cera

świetnie , dzięki za poradę!!
czy istnieją grupy kosmetyków które powinnam już używać a których jeszcze nie mogę bo rozumiem że nie mogę stosować takich kremów jak moja mama, a przecież jej kosmetyki zawierają retinol itp.
mam cerę mieszaną czy mogłabyś mi doradzić jakich krermów używać różnych do każdej partii skóry czy może jednego , na jakimś sajcie czytałam że są już kremy specjalnie do cery mieszanej. proszę pomóż!!!!!!!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-20, 18:56   #4
olik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 7
Exclamation Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Przyjrzałam sie mojej skórze wokół oczu i zauważyłam, że skóra pod nimi jest bardzo cieniutka i pojawiły się na niej pierwsze 'rowki'[img]icons/icon22.gif[/img]. Muszę przyznać, że mnie to przeraziło [img]icons/icon23.gif[/img] .Pani Beatko co mam robić? Czy jest jakiś dobry krem, który mógłby mi pomóc? Muszę przyznać, że jak dotąd trochę zaniedbywałam tę partię twarzy. Mam 23 latka, może powinnam juz stosować serie dla pań ok. 25 lat?[img]icons/icon37.gif[/img]
olik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-02, 17:16   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
zmarszczki w wieku 23 lat

Rok temu wokół ust i na policzkach zaczęły się pojawiać zmarszczki.Gdy się uśmiecham, są szczególnie widoczne,gdyż biegną od ust aż do uszu.Dodatkowo mam bardzo suchą skórę i do tej pory nie trafiłam na odpowiedni krem.Próbowałam Virtual Lift firmy Avon,ale obawiam się,że to za mocne w tym wieku.Czy Nivea Visage Alpha-Flavon byłby lepszy?A może jeszcze coś innnego?Proszę o pomoc-za rok ślub,a ja wyglądam jak własna babcia!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-02, 17:57   #6
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: zmarszczki w wieku 23 lat

Miałam strasznie suchą cerę i do tego odwodnioną. Teraz kończę drugie opakowanie Hydrofirming Night Cream Avonu i jak na razie trzeciego nie kupię. Moja cera zrobiła się mieszana. I ten krem robi się trochę zbyt ciężki. Poza tym twarz jest w końcu odpowiednio nawilżona. Już nie muszę cztery razy dziennie się kremować. W każdym bądź razie to ten preparat mi pomógł.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 07:09   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zmarszczki w wieku 23 lat

Podobno Nivea Visage Alpha-Flavon moze byc stosowany od 25 roku zycia.Ale moze w Twoim przypadku musisz szybciej zaczac stosowanie kosmetykow tego typu?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-06-05, 15:47   #8
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Re: zmarszczki w wieku 23 lat

<font color="blue">[b]<font size="3"> [img]icons/icon41.gif[/img] No i oczywiście nie zapominaj o nawilżaniu się od wewnątrz - WOOODA! I zaobserwuj co najbardziej lubisz jeść... Bo na przykład jeżeli kochasz produkty mleczne (sery, lody, jogurty, mleczko,no i czekolada) i dominują one w twojej diecie, to też może być to powodem przesuszenia się skóry - mleko = wapń! Pozdrawiam! [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 19:46   #9
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zmarszczki w wieku 23 lat

Jeśli masz suchą cerę to powinnaś już teraz zwrócić uwagę na dobre jej odżywianie i nawilżanie. Same kremy to zbyt mało , musisz stosować maseczki - najlepiej specjalnie przeznaczone dla suchej cery - świetne są maseczki , których nie trzeba zmywać - po ok. 20 min. zdejmujesz tylko nadmiar chusteczką a resztę wklepujesz delikatnie w skórę. Stosuj delikatnie działające peelingi (najlepiej enzymatyczne -ale nie częściej niż raz na 10 dni). Nie używaj maseczek o działaniu ściągającym, wysuszających. Uważaj z opalaniem - nadmierna ekspozycja na słońce lub w solarium przyspiesza starzenie skóry.Już teraz wprowadż do swojej pielęgnacji regularne (raz w miesiącu )zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Na pewno po kilku zabiegach zobaczysz poprawę w wyglądzie skóry - poza tym kosmetyczka obejrzy Twoją cerę i podpowie jakie kosmetyki powinnaś stosować -np. Virual Lift Avon-u to kosmetyk nie odpowiedni do codziennego stosowania.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-03, 14:34   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Zmarszczki mimiczne

jak to możliwe? niedługo skończę 21 lat i mam wrażenie, że na moim pyszczku zaczynają się zarysowywać zmarszczki mimiczne wokół ust - na razie są to tylko mało widoczne kreseczki, zauważalne przy zbliżeniu buźki do lusterka, ale na pewno z czasem będzie gorzej...czy to naturalne? - litości, zmarszczki u 20-latki? nie palę, przez cały rok chronię się przed słoneczkiem, zdrowo się odżywiam, snu mi nie brakuje - czym więc zawiniłam, skąd to paskudztwo tak wcześnie? i co z tym począć? ech, zmartwiłam się [img]icons/icon9.gif[/img] pomocy [img]icons/icon9.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-03, 20:35   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skąd i dlaczego?

Geny? Ułożenie mięśni? Sucha skóra? Ja też nie wiem. Jesli cię to pocieszy, to od pierwszej klasy liceum mam 2 bruzdy (najprawdziwsze) przebiegające mniej więcej od nosa do kącików ust- pewnie od uśmiechania. Słabo to wygląda, każdy podkład (supertrwały Revlon też) zbiera mi się w tych zmarszczkach, buu... RetiC nie pomaga...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-03, 20:46   #12
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: skąd i dlaczego?

To cię na pewno nie pocieszy, ale jestem w podobnym wieku i od kilku lat mam wokół oczu "niezłe" kurze łapki. U mnie to dziedziczne, niestety.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-03, 21:22   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: skąd i dlaczego?

pewnie, jula, że mnie to pocieszy, zwłaszcza że od kilkunastu już dni rozglądam się na ulicy (ku niemałej konsternacji obserwowanych) za dziewczynami w podobnej do mojej sytuacji dobrze wiedzieć, że nie jestem samatym bardziej mi miło, że nikt mojej obsesji nie rozumie i własna matka, kiedy jej zmarszczkę demonstruję, oskarża mnie o urojenia...znaczy to przynajmniej, że jeszcze nie jest to paskudztwo aż tak widoczne - może jest nadzieja, że przez najbliższe 10 lat się zanadto nie powiększy?:-(

justy i jula, buziaki serdeczne dla Was (uśmiech wycofuję, bo mi się zmarszczka pogłębi;-)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-03, 22:44   #14
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: skąd i dlaczego?

Buziaki! Ja też się nie uśmiechnę, bo mi się skóra wokół oczu pomarszczy!!! :/
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-03, 22:46   #15
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: skąd i dlaczego?

Jeśli mimika twarzy jest wyrazista i silna - zmarszczki mimiczne mają prawo wystąpić w każdym wieku.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-13, 13:25   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Zmarszczki mimiczne

Mam baaaardzo wyrażne zmarszczki mimiczne (od nosa aż po
brodę).Najprawdopodobniej jest to wina genów.Obie z mamą
mamy niezbyt jędrną skórę.Do tej pory nie zwracałam na
to większej uwagi (wokól oczu nie jest żle - mam 28 lat),
ale ostatnio zmarszczki przeistoczyły się w brzydkie bruzdy.
Co robić?Moja cera?Mieszana ,naczynkowa.Czy powinnam zacząć
używać typowych kremów p.zmarszczkowych na całą twarz?Może
tylko TAM...?Na noc,czy na dzień?Codziennie?
Ratunku!!!Aga
P.S.Do jakiej temperatury mogę używać kremu Thermal S1 Vichy
,jeśli pod nim będzie już coś naczynkowego Dermiki z vit,P,
a "na "nim" podkład (kompakt Vichy)????
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-13, 22:13   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pomocy!!!

W tym wieku możesz jak najbardziej stosować kremy p/zmarszczkowe.
Zmarszczek mimicznych nie usuniesz żadnym kremem- pomóc mogą zastrzyki z botoxu.
Wymienione kremy nadają się na mrozy powiedzmy do -10/15 (jeśli Twoja cera mieszana jest bardziej tłusta niż sucha i jeśli masz coś jeszcze na i pod kremem), ale już na narty nie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 22:17   #18
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
zmarszczki mimiczne

Czy krem może wygładzić zmarszczki mimiczne? Zastanawiam się czy jest sens "inwestowania" pieniędzy w kremy, których producenci obiecują zmniejszenie zmarszczek. Mam na myśli np. Repaiwear Clinique, który ma dobre opinie na zagranicznych stronach internetowych. Co o tym myślicie?
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 22:21   #19
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: zmarszczki mimiczne

większość kremów jest w stanie wygładzić zmarszczki powierzchniowe, mimiczne można wygładzić tylko za pomocą obstrzykiwania u specjalisty.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-25, 22:30   #20
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: zmarszczki mimiczne

Dziękuję za odpowiedź [img]icons/icon7.gif[/img] Jeszcze jedno pytanie - czy krem może zapobiegać pogłębianiu się zmarszczek mimicznych?
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 22:37   #21
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: zmarszczki mimiczne

nie, tylko zmiana nawyków, jeśli to one są główną przyczyną może pomóc przy zmarszczkach mimicznych, oczywiście nie zawsze to możliwe, bo przecież nie będziemy się mniej uśmiechać i mieć zawsze ponurą minę, tylko po to by mieć mniej zmarszczek mimicznych wokół oczu. Jeśli chodzi o zmarszczki głębokie to przede wszystkim skuteczne, wysokie i codziennie stosowane filtry UV oraz unikanie słońca to jedna z możliwych i skuteczniejszych pomocy.
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 12:01   #22
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
błyskawiczny lifting

dziewczyny polećcie mi jakis dobry błyskawiczny lifting do twarzy. taki co to na kilka godzin daje efekt wygładzonej i wypoczetej buzki. po tym co czytałam na KW to boję sie eksperymentów z avonem i erisem w rolach głównych. jestem tak przemęczona ostatnio, ze mimo 24 latek wyglądam na 28 [img]icons/icon22.gif[/img] [img]icons/icon31.gif[/img] . licze na was ( jak zawsze)
[img]icons/icon40.gif[/img]
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 21:51   #23
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: błyskawiczny lifting

dziewczyny, naprawde rzadna z was nie uzywala nigdy liftingu?? nie chce znowu naciać sie na jakis shit. pomozcie...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 22:02   #24
kb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 276
Re: błyskawiczny lifting

probowalas Wrinkless Kanebo?
kb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 22:15   #25
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: błyskawiczny lifting

Problem w tym, ze skóra na te preparaty reaguje bardzo indywidualnie - nie mozna zagwarantować, ze to co u jednych przyniosło pożądany skutek, Ciebie nie rozczaruje ...

Ale spróbujmy: nie wiem, ile masz pieniędzy do wydania i ile czasu, więc bez selekcji:
- Aqua-Lift Lieraca /jest w KW/ napina skórę i ściąga pory, ale tworzy na powierzchni twarzy cieniutką błonkę - co może być korzystne przy suchej i mieszanej cerze, przy suchej i cienkiej może się nie sprawdzić
- Rosarium Dermiki - Esencja Młodości z płatków róż - działa delikatniej, ale faktycznie daje efekt napięcia skóry (55-60 zł)

Ale tak w ogóle to wydaje mi się, że więcej zdziała zabieg w gabinecie lub dobrze wykonany peeling, odpowiednio dobrana maseczka (a nawet kombinacja dwóch),
- moje faworytki to żeńszeniowa Sorayi i aktywnie regenerująca z serii Eris 24h

No i lekki krem który rozjaśni cerę i dobrze się wchłonie (RetiC, Garnier Stop); jeszcze krem Visibly Young Neutrogeny fajnie napina skórę i wygładza powierzchnię (ale tylko wersja na noc, fluid na dzień ma nieco gorsze właściwości pod tym względem)

Mam nadzieję, że chociaż odrobinę pomogłam, [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-30, 21:14   #26
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: błyskawiczny lifting

dzieki dziewczyny za rady! basiu uzywam wrinkless kanebo pod oczami i uwazam ze jest magiczny, bo rzeczywiscie wygladza zmaszczki i w dodatku mozna na niego nakladac korektor i nie zbiera sie on w zalamaniach skory.daje efekt cudownie gladkiej skory pod oczami jak na reklamie kremu pod oczy(trzeba to zobaczyc zeby uwierzyc) chodzilo mi bardziej o cos napinajacego , dajacego efekt jedrnej skory. zmarszczki mam nieliczne i tylko mimiczne pod oczkami (bo duzo sie smieje). moze sobie kupie esencje dermiki ... albo moze jeszcze ktos mi cos innego poleci. pozdrawiamy z moja mala Krysia wszytskie "ciocie" z wizazu a w szczegolnosci mlode mamusie z pociechami
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 20:18   #27
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
kiedy spodziwać się zmarszczek? :D

możecie się smiać.
wiem, że moje pytanie jest idiotyczne.sama z siebie się śmieję.ale właśnie mnie olśniło, że tak naprawdę nie wiem, kiedy pojawią mi się te zmarszczki, co tak walczę z nimi, żeby były jak najpóźniej.
załóżmy sytuację hipotetyczną, że nie palę, nie opalam się, mieszkam na wsi(zero spalin)...wiem, wiem, że to geny też sie liczą.ale tak mniej więcej?
hihihi.fascynujące.
wiem,że to nie stanie się jutro , ani za tydzień (mam niecałe 23 lata), ale ciekawi mnie na ile lat gładkiej skóry mogę jeszcze liczyć.
idiotyczne pytanie...
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 20:26   #28
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: kiedy spodziwać się zmarszczek? :D

Przy założeniu, ze prawidłowo pielęgnujesz skórę, nie opalasz się i nie palisz zmarszczki mimiczne wokół oczu mogą pojawić się ok. 35-40 roku życia. Zaś zmarszczki spowodowane zwiotczeniem skóry jeszcze dużo, dużo później. Jeśli masz dobre geny, ok. 60-tki

Ale musisz być przygotowana na to, ze rysy twarzy zmieniają sie z wiekiem, tracą delikatność i "grubieją" nawet jak nie ma zmarszczek - dlatego nawet zadbanej 30-tce trudno jest udawać 17-tę, a dwudziestolatce udaje się to bez trudu

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-29, 20:32   #29
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: kiedy spodziewać się zmarszczek? :D

dziękuję Ci bardzo za pomoc.to niby takie oczywiste z tymi zmarszczkami, ale w końcu przecież jeszcze nigdy ich nie miałam, to skąd mam wiedzieć...
na szczęście nie palę i unikam jak ognia palaczy.
nad opalaniem muszę jeszcze popracować...a raczej nad nie-opalaniem.lubi się słoneczko, ach lubi...niestety.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 09:31   #30
melea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 4
zmarszczki mimiczne

Witam! Mam 24 lata. W ciągu ostatnich dwóch lat zauważyłam znaczne pogorszenie stanu skóry pod oczami. Mam już bardzo zauważalne zmarszczki mimiczne (pogodna natura zrobiła swoje). Używałam róznych kremów m. in: Advanced Night Repair, Eris - Eye Perfect, Neutrogena Visibly Young, Idea 25 Ale jest coraz gorzej. Zwłaszcza rano linie są bardzo wyraźne. Skóra jest nawilżona, nie palę, unikam słońca. Nie wiem co robić. Czy istnieje jakiś krem, który poprawiłby stan mojej skóry? Poszukuję również kremu pod oczy z wysokim filtrem UVA.
melea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.