Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 21:09   #2791
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

O Boże, skończcie już tę jałową dyskusję. Co za różnica, czy farbowane czy też nie?! Znam dziewczyny z jasnymi, niefarbowanymi włosami, które mają takie ciemne "odrosty", ale co to zmienia?? Jakby nawet włosy magdalenki były farbowane, to tym bardziej brawo dla niej, że potrafi je utrzymać w tak dobrej kondycji
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:09   #2792
roxks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Po co Magda miałaby kłamać z farbowaniem tych włosów.
Fakt, wyglądają jak odrosty, ale może to być też inna przyczyna ciemniejszych włosów u nasady głowy..
włosy u nasady są zdrowsze, a jak wiadomo włosy zniszczone są jaśniejsze.
__________________
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.
roxks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:14   #2793
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
ale naprawde zdarzaja sie takie wlosy rozjasnione przez slonce. sama tak mialam, naturalny ciemny blond, a w lato mi jasnialy i robily sie duzo jasniejsze pasemka. gdy lato minelo u gory mialam ciemniejsze i wygladalo jakby mi odrastaly . nie bylo osoby ktora by sie nie pytala czy to farbowane. w koncu sie wkurzylam i pofarbowalam wlosy na braz, ktory o dziwo nikt nie chcial uwierzyc ze jest farbowany ale nie wiem jak to jest z wlosami Magdalenki, chcialam tylko zaznaczyc ze i takie rzeczy sie zdarzaja na glowie
potwierdzam!!! , ja sama mam naturalne wlosy blond, i faktycznie konce sa jasniejsze, mimo ze niefarbowane, co zima jest jeszcze bardziej widoczne.dziewczyny przyjmijcie do wiadomosci ze wlosy poprostu jasnieja od slonca...Magdalena, gratuluje pieknych wlosow(czy farbowanych, czy tez nie-najmniej istotna rzecz)

Edytowane przez agniesia blondi
Czas edycji: 2010-03-20 o 22:16
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 22:51   #2794
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

a ja nie wierzę że to włosy ,magdaleny nie chce nikogo urazić, ale po prostu nie wierzę, po drugie na włosach są ewidentne odrosty.
Na miejscy magdy wkleiłabym jakieś zdjęcie z kartką i sprawa by się wyjaśniła, znając życie tego nie zrobi.
Tylko mnie tu nie atakować, bo mam prawo nie wierzyć.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:04   #2795
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Przecież włosy zawsze są przy skórze ciemniejsze... Moja koleżanka nawet ma dość długie włosy (nie jak Magdalenka, ale dość) i ciemne do połowy a potem blond. I nigdy nie farbowała włosów. Różnie bywa, poza tym włosy czasem ludziom ciemnieją.

Nie wyobrażam sobie farbowania takich włosów . Nawet mycia, czesania i spania w takich
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 23:15   #2796
kumata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

siemka wszystkim ;d
ja mam strasznie poniszczone wlosy boo codziennie przynajmiej 3 razy je prostuje , jesli tego nie zrobie strasznie mi sie pusza ii zawijaja koncowki wyglada too okropnie ..
i jeszcze czego zaluje bardzo to , to ze mialam wlosy takie na pol plecow i obcielam do ramion <załamka> nie wiem co mnie podkusilo .
a czy szamponetki moga niszczyc bardzo wlosyy?
bo po malowaniu mam zawsze strasznie poniszczone ..;/
kumata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 00:19   #2797
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ja tez sadze ze włosy Magdalenki sa ewidentnie farbowane i nikt mi ciemnoty nie wcisnie bo mam oczy i wiem jak wygladaja blond wlosy w odcieniach naturalnych, a to co ma przy skórze głowy to odrost, nie jest mozliwe aby wlosy sie rozjasniły od słońca tak "ryp od kreski" Nie wiem po co sie tak oszukiwac i ludziom ciemnote wciskać
Wogole to nie jestem pewna, czy włosy które wkleiła sa faktycznie jej włosami, jeśli są to gratuluje, aczkolwiek dla mnie "ciut" za długie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2010-03-21 o 00:32
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 12:14   #2798
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

aktualizuję swoje
koncowki podciete, skonczone opakowanie ampulek radicala,zaczynam drugie.
kupione: radical(dziekuje, Kasiamajo),szampon radical, jedwab biosilk, odzywka dove jedwabista gladkosc, humavit ze skrzypem i pokrzywa.
rozglądam sie za olejem kokosowym i winogronowym (dziekuje Magdzia94 i Miki)

jeszcze nie ma sie czym tak za bardzo chwalic,wrodzona niecierpliowsc

pozdrawiam i zyczę milego dnia
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:27   #2799
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Czarna Orchidea!

cudeńka!!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:29   #2800
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Czarna Orchidea!

cudeńka!!!
heh milo mi bardzo
staram sie,ale cos mi rosnac nie chca,zawziely sie,zobaczymy z czasem, moze dojde do idealu.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:34   #2801
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Bardzo ładne włoski Widać że zdrowe, błyszczące
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 12:36   #2802
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne włoski Widać że zdrowe, błyszczące
dziekuje,jednak daleko im do idealu i to mnie troche deprymuje
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 12:56   #2803
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Czarna Orchidea, śliczny mają połysk, zazdroszczę

Wrzucam moje, pierwsze au naturel, drugie po wyprostowaniu, niestety tak na szybko nie mam skąd wygrzebać zdjęć z tyłu
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 14:07   #2804
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Czarna Orchideo ale blask

martalaguapa piękne, nie prostuj!
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 15:43   #2805
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dziękuję bardzo ostatnio przestałam, bo faktycznie nie wpływa to na nie za dobrze no i jest bardzo czasochłonne, więc tylko na specjalne okazje
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:47   #2806
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
Czarna Orchidea, śliczny mają połysk, zazdroszczę

Wrzucam moje, pierwsze au naturel, drugie po wyprostowaniu, niestety tak na szybko nie mam skąd wygrzebać zdjęć z tyłu
śliczene włoski
P.S jaki to błyszczyk na 1 fotce?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:24   #2807
roxks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Co do włosów Magdy to zbędna dyskusja się robi...
Czarna Orchidea, ładne, lśniące, zadbane włosy .
__________________
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.
roxks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:14   #2808
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
śliczene włoski
P.S jaki to błyszczyk na 1 fotce?
Dziękuję
hm, to chyba taki zwykły z drobinkami z h&mu, nie wiem jak się nazywają, taki podłużny, z czarną nakrętką, lekko pachnie melonami
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:34   #2809
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja tez sadze ze włosy Magdalenki sa ewidentnie farbowane i nikt mi ciemnoty nie wcisnie bo mam oczy i wiem jak wygladaja blond wlosy w odcieniach naturalnych, a to co ma przy skórze głowy to odrost, nie jest mozliwe aby wlosy sie rozjasniły od słońca tak "ryp od kreski" Nie wiem po co sie tak oszukiwac i ludziom ciemnote wciskać
Wogole to nie jestem pewna, czy włosy które wkleiła sa faktycznie jej włosami, jeśli są to gratuluje, aczkolwiek dla mnie "ciut" za długie

Na 145 stronie pierwszej części tego wątku jest inne zdjęcie Magdalenki, a na 153 ona sama pisze,że robiła pasemka.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 19:45   #2810
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Na 145 stronie pierwszej części tego wątku jest inne zdjęcie Magdalenki, a na 153 ona sama pisze,że robiła pasemka.
Zgadza się, ale Magdalenka napisała, że rozjaśniła tylko dwa pasemka na grzywce, żeby sprawdzić, jak szybko rosną włosy.

Bez komentarza
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:02   #2811
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Na 145 stronie pierwszej części tego wątku jest inne zdjęcie Magdalenki, a na 153 ona sama pisze,że robiła pasemka.
Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale Magdalenka napisała, że rozjaśniła tylko dwa pasemka na grzywce, żeby sprawdzić, jak szybko rosną włosy.

Bez komentarza
Az mnie ten "spor" zaciekawil.. i sobie weszlam na ta 153 strone.. To nie Magdalenka pisala o pasemkach Spojrzcie pare postow wyzej

Edytowane przez evullka
Czas edycji: 2010-03-21 o 21:05 Powód: blad
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 06:32   #2812
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Az mnie ten "spor" zaciekawil.. i sobie weszlam na ta 153 strone.. To nie Magdalenka pisala o pasemkach Spojrzcie pare postow wyzej
Tam jest tak trochę niejednoznacznie. W każdym razie to chyba jednak jej wlosy i nawet jak ma pasemka to tym bardziej są imponujące.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 10:31   #2813
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Magdalenka a co to masz przy czubku głowy jak nie odrosty po farbie? że niby naturalnie nagle ciemne zaczęły Ci rosnąć?

i nie, nie piszę tego z zazdrości bo mi się te włosy nie podobają, po prostu to ewidentnie wygląda jak ciemne odrosty.
To jest moj naturalny blond nie rozumiem co w tym dziwnego?,u nasady mam ciemniejsze wlosy ja np.na koncach.

Nie wszystkim musza sie podobac,kazdy ma inny gust i upodobania i nie kazdemu dlugi wlos pasuje...

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Wcale nie przesadzam, jak już nawet fryzjerki nie umieją rozpoznać naturalnych włosów. Zdarzyło mi się 2 razy, że mi fryzjerka nie chciała uwierzyć, że mam naturalne włosy, bo jak to tak nie farbować. To ją pocieszyłam, że jak osiwieję od tych komentarzy, to się pofarbuję.
Rowniez spotkalam sie z podobnymi przypadkami, pytajac o dobra odzywke w sklepie Pani ekspedientka odpowiada
,,Do tych farbowanych wlosow?" badz mlode dziewczyny podchodzily do mnie w sklepie pytajac jaki to kolor farby uzywam bo one chcialyby sobie na taki farbnac
Obecnie bardzo trudno komus uwieztyc , ze ktos ma swoj naturalny kolor wlosow , poniewaz prawie kazda kobieta je farbuje.
Ale to jest naprawde denerwujace , bo chyba nie jest to takie dziwne,ze ktos moze miec swoj naturalny blond!?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
To nie są całkowicie naturalne włoski, bo Magdalenka kiedyś pisała ,że jednak jakieś tam pasemka sobie zrobiła. Więc chyba jej jeszcze nie odrosły do końca na takiej długości.
Jaka zawiesc! Nigdy cos takiego nie pisalm poniewaz zadnych pasemek nie robilam,jesli uwazasz,ze jest inaczej zamisc tego posta!

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
potwierdzam!!! , ja sama mam naturalne wlosy blond, i faktycznie konce sa jasniejsze, mimo ze niefarbowane, co zima jest jeszcze bardziej widoczne.dziewczyny przyjmijcie do wiadomosci ze wlosy poprostu jasnieja od slonca...Magdalena, gratuluje pieknych wlosow(czy farbowanych, czy tez nie-najmniej istotna rzecz)


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Zgadza się, ale Magdalenka napisała, że rozjaśniła tylko dwa pasemka na grzywce, żeby sprawdzić, jak szybko rosną włosy.

Bez komentarza
Wybacz ale jak spojrzysz dobrze to zobaczysz,ze to nie ja pisalam tego posta,ale ktos inny !!! Dziewczyny czytajcie i patrzcie uwaznie za nim zaczniecie kogos osadzac!!
Ps.Grzywki nigdy nie mialam i nie mam!

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Dziewczyny zrozumcie ja wkleilam swoje zdjecie dobrowolnie (i ja nie musze wcale komus cos udowadniac) chociaz nie robie tego czesto tym bardziej na forach,wiec zastanawialm sie dosyc dlugo czy to zrobic ale temat naprawde spodobal mi sie
wiec doszlam do wniosku czemu nie tym bardziej chcialam uslyszec wasza opinie ...i chyba to byl moj blad!
Oczywiscie wszystkim iinym kobietka dziekuje za mile komentarze
a nie dowiarka napisze tylko tyle ,ze nie rozumiem czemu tyle w was zawiesci,oskarzacie mnie mnie o klamstwo,o jakis wyszukane komentarze ktore nie sa moje,...,ze mam farbowane wlosy...,pasemka robilam...,rozjasnialam.. ... i Bog wie co jeszcze...!!.Przecie z to jest chore.Czy tak trudno uwierzyc,ze ktos ma swoj naturalny kolor!
Jestem naturalna blondyna,u nasady wlos mam ciemniejszy pod spodem rowniz ciemniejszy jak na wierzu badz koncach, i co w tym tak dziwnego?!Zalezy rowniez od zdjecia,od kata padania swiatla,od promieni slonecznych itp.Jesli byly by farbowane to bym napisala,,tak sa farbowane ta czy inna farba'' co by mi szkodzilo?! ale nie sa farbowane!
Mialam w planie wklejenia pare innych fotek poniewaz zamiescilam ostatnio na kompie,ale stracilam jaka kolwiek ochote zwlaszcz po tych ostatnich komentarzach i oskarzeniach, doszlam do w niosku,ze to nie ma sensu!..

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Az mnie ten "spor" zaciekawil.. i sobie weszlam na ta 153 strone.. To nie Magdalenka pisala o pasemkach Spojrzcie pare postow wyzej
Dziekuje,ze ty jedna to zauwazylas
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 10:51   #2814
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
To jest moj naturalny blond nie rozumiem co w tym dziwnego?,u nasady mam ciemniejsze wlosy ja np.na koncach.

Nie wszystkim musza sie podobac,kazdy ma inny gust i upodobania i nie kazdemu dlugi wlos pasuje...

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Rowniez spotkalam sie z podobnymi przypadkami, pytajac o dobra odzywke w sklepie Pani ekspedientka odpowiada
,,Do tych farbowanych wlosow?" badz mlode dziewczyny podchodzily do mnie w sklepie pytajac jaki to kolor farby uzywam bo one chcialyby sobie na taki farbnac
Obecnie bardzo trudno komus uwieztyc , ze ktos ma swoj naturalny kolor wlosow , poniewaz prawie kazda kobieta je farbuje.
Ale to jest naprawde denerwujace , bo chyba nie jest to takie dziwne,ze ktos moze miec swoj naturalny blond!?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



Jaka zawiesc! Nigdy cos takiego nie pisalm poniewaz zadnych pasemek nie robilam,jesli uwazasz,ze jest inaczej zamisc tego posta!

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------




---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



Wybacz ale jak spojrzysz dobrze to zobaczysz,ze to nie ja pisalam tego posta,ale ktos inny !!! Dziewczyny czytajcie i patrzcie uwaznie za nim zaczniecie kogos osadzac!!
Ps.Grzywki nigdy nie mialam i nie mam!

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Dziewczyny zrozumcie ja wkleilam swoje zdjecie dobrowolnie (i ja nie musze wcale komus cos udowadniac) chociaz nie robie tego czesto tym bardziej na forach,wiec zastanawialm sie dosyc dlugo czy to zrobic ale temat naprawde spodobal mi sie
wiec doszlam do wniosku czemu nie tym bardziej chcialam uslyszec wasza opinie ...i chyba to byl moj blad!
Oczywiscie wszystkim iinym kobietka dziekuje za mile komentarze
a nie dowiarka napisze tylko tyle ,ze nie rozumiem czemu tyle w was zawiesci,oskarzacie mnie mnie o klamstwo,o jakis wyszukane komentarze ktore nie sa moje,...,ze mam farbowane wlosy...,pasemka robilam...,rozjasnialam.. ... i Bog wie co jeszcze...!!.Przecie z to jest chore.Czy tak trudno uwierzyc,ze ktos ma swoj naturalny kolor!
Jestem naturalna blondyna,u nasady wlos mam ciemniejszy pod spodem rowniz ciemniejszy jak na wierzu badz koncach, i co w tym tak dziwnego?!Zalezy rowniez od zdjecia,od kata padania swiatla,od promieni slonecznych itp.Jesli byly by farbowane to bym napisala,,tak sa farbowane ta czy inna farba'' co by mi szkodzilo?! ale nie sa farbowane!
Mialam w planie wklejenia pare innych fotek poniewaz zamiescilam ostatnio na kompie,ale stracilam jaka kolwiek ochote zwlaszcz po tych ostatnich komentarzach i oskarzeniach, doszlam do w niosku,ze to nie ma sensu!..

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------



Dziekuje,ze ty jedna to zauwazylas

Wcale Cię nie osądzam, post napisałam w Twojej obronie, że zrobiłaś tylko dwa pasemka, żeby zaobserwować wzrost włosa. Oczywiście nie przeczytałam dokładnie i zrobiłam błąd, za który bardzo przepraszam. Ja jak najbardziej wierzę, że są to Twoje naturalne włosy, nigdy nie przekonywałam, że tak nie jest.

A moje "bez komentarza" było skierowane do dziewczyn, które nie mogą się pogodzić z Twoim naturalnym blondzikiem
__________________


Edytowane przez Ombligo
Czas edycji: 2010-03-22 o 10:53
Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:29   #2815
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 543
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

A wkleję swoje, co mi tam
__________________
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.
Muffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 18:00   #2816
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
A wkleję swoje, co mi tam
piękne włosy
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:35   #2817
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 543
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
piękne włosy

__________________
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.
Muffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:48   #2818
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
A wkleję swoje, co mi tam
cudne!
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:03   #2819
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Muffi

o wow! śliczne!!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 21:24   #2820
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Magdalenka22 Pokaż wiadomość
Witajcie bardzo fajny watek
Ja mam bardzo dlugieee wlosy za tylek....
piękne włosy. Gratuluję wytrwałości w pielęgnacji.
Co do koloru to też się wtrącę - mam koleżankę - blondynkę. Latem włosy ma niemal białe, podczas gdy zimą pojawiają się ciemne odrosty (brak silnego promieniowania UV). I sprawa prosta skąd u blondynki ciemne 'odrosty'.

Jak długo zapuszczasz włosy? Jak często podcinasz? Nie przeszkadzają ci? (ja mam za łopatki i klnę na nie, hihi).

Pozdrawiam.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.