Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 20:07   #1561
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
ja rycyną własnie na noc jadę i jest super )


AA właście, czy olejek rycynowy przyciemnia włosy,czy nie?
ja też
tak może przyciemniać mi brwi i rzęsy przyciemniła
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:08   #1562
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No chyba że Myślałam że rycyna to taki sam olej. Ja jeszcze mialam jakiś inny, ale nie pamiętam już... wkazdym razie wszystko raczej właśnie typowo na wypadanie włosów.
jesli bylo typowo na wypadanie to byly pseudo-oleje, po prostu od konsystencji nazwa- i zeby sie lepiej wchlanialo i pachnialo, ale watpie by to byly prawdziwe oleje roslinne bo by nie pomoglo na pewno byla to substancja bialkowa z witaminami.
olej roslinny i w ogole substancje oleiste- z oleju- podobnie jak silikon oblepiaja wlos, czesc wnika w niego i osiada na jakis czas- az do zmycia ale nie ma sie co ludzic ze to odbudowuje wlos wlos tylko buduje subst bialkowa- olej nia nie jest bo jak wiemy jest tluszczem.
zgodze sie wylacznie z tym, ze olejowanie moze natluscic wlos a co za tym idzie uelastycznic go, nawilzyc poprzez oblepienie wlosa woda wolniej paruje z wlosa, i ochraniac przez czynnikami atmosferycznymi mroz, slonce itp.
jesli jednak go dobrze zmyjemy i niewiele go zostanie na wlosie- to dla mnie bezsensowne nie spelnia juz swej funkcji...
to tak jak patelnie po smazeniu umyc plynem do naczyn i przestaje byc tlusta...cos tam w porach teflonu zostaje ale niewiele.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wkoncu ktos to madrze napisal
widze na innych watkach szal na oleje, klada doslownie co maja w kuchni i ciagle jes tz wlosami zle nikt nie moze tego zrozumiec ze wlosy obciazone pielegnacja wypadaja a pozniej szukaja dziury w calym "bo przeciez taaak dbaja"
ja teraz uzywam raz w tygodniu i starczy a tak wogole zamierzam kupic jeden olej indyjski khadi i spokoj ale codziennie oleje klasc no przesada jak nic
caskada bo ja zauwazylam ze ludzie dzialaja jak owce- owczy ped jedna madra napisze a reszta robi i zdaje im sie ze ameryke odkryly a zadna sie nie zastanowi nad prawda
i nie mam tu na celu nikogo urazic, obrazic tylko uswiadomic wam moje stanowisko.
przeciez po co koncerny mialyby wymyslac wszelkie maski odzywki oparte na subst silikonowych i bialkowych jak keratyna- gdyby cos tak banalnego jak oleje dzialalo?
przeciez taniej jest dac olej do maseczki niz wyizolowac plynna keratyne i duzo taniej.
ale ich laboratoria doskonale wiedza ze to nie dziala na dluzsza mete a ludzie oczekuja coraz lepszych, bogatszych i szybciej dzialajacych kosmetykow
oleje dodaje sie naprawde do prep kosm do wlosow w niewielkiej ilosci... bo one nie maja najwazniejszego zadania sa dodatkiem... wazniejsze sa roslinne ekstrakty...
no ale coz... niewiele osob roztrzasa temat jak ja widac.
podtrzymuje- komu sluzy olejowanie- prosze bardzo! ale nie przesadzajcie- 1-2x w tyg starczy i nie kladzcie tego na skore glowy bo z czasem zaczna sie klopoty z luzpiezem, przetluszczaniem i swiadem skory... olej kokosowy i migdalowy bardzo pachna a wiec beda z czasem- jesli nie od razu uczulac...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:12   #1563
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny
O kurde, to ciekawe! Bo ja już uwierzyłam w zbawiennie działanie oleju i doszłam do wniosku, że skoro to robię raz na tydzień, to mogę zrezygnować z masek. Czyli jednak nie? ;d
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:14   #1564
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wkoncu ktos to madrze napisal
widze na innych watkach szal na oleje, klada doslownie co maja w kuchni i ciagle jes tz wlosami zle nikt nie moze tego zrozumiec ze wlosy obciazone pielegnacja wypadaja a pozniej szukaja dziury w calym "bo przeciez taaak dbaja"
ja teraz uzywam raz w tygodniu i starczy a tak wogole zamierzam kupic jeden olej indyjski khadi i spokoj ale codziennie oleje klasc no przesada jak nic
dokladnie tak jest

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny a możesz mi coś poradzić, czym smarować skórki wokół paznokci, aby nie były suche? Bo dłonie mam nawilżone, a skórki tak mi szybko wysychają, że czasami wstyd
kitka nie bede sie dlugo rozwodzic bo nie znam nic lepszego.
przejrzyj kategorie tego sklepiku co wklejam linka- wszelkie oliwki- cena korzystna, buteleczka przy codziennym smarowaniu skor, pazura od spodu czy z wierzchu starcza na prawie rok stosowania, do tego pieknie pachna... ja je kocham i nie wyobrazam sobie isc spac a nie posmarowac skorek- i ja nie musze odsuwac skorek, wycinac czy nie mam suchych, nie pekaja itp.
tylko trzeba systematycznie smarowac- co wieczor i zostawic na noc, a potem jak sie skory poprawia to smaruje co 2-3 dzien na noc do kupienia w sklepach pazurowych, na all, w drogeriach lepiej wyposazonych itp.

http://www.dobrarada.com.pl/k84,odzy...ty-oliwki.html

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
ja rycyną własnie na noc jadę i jest super )


AA właście, czy olejek rycynowy przyciemnia włosy,czy nie?
tego nie wiem niestety...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:16   #1565
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitka
ja rycyną własnie na noc jadę i jest super )
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja też
tak może przyciemniać mi brwi i rzęsy przyciemniła
znowu ta rycyna dobra na wszystko
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka nie bede sie dlugo rozwodzic bo nie znam nic lepszego.
przejrzyj kategorie tego sklepiku co wklejam linka- wszelkie oliwki- cena korzystna, buteleczka przy codziennym smarowaniu skor, pazura od spodu czy z wierzchu starcza na prawie rok stosowania, do tego pieknie pachna... ja je kocham i nie wyobrazam sobie isc spac a nie posmarowac skorek- i ja nie musze odsuwac skorek, wycinac czy nie mam suchych, nie pekaja itp.
tylko trzeba systematycznie smarowac- co wieczor i zostawic na noc, a potem jak sie skory poprawia to smaruje co 2-3 dzien na noc do kupienia w sklepach pazurowych, na all, w drogeriach lepiej wyposazonych itp.

http://www.dobrarada.com.pl/k84,odzy...ty-oliwki.html


tego nie wiem niestety...
dziękuję, poprzeglądam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:20   #1566
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny bardzo mi sie podoba co napisałaś ja bym nawet nie wygospodarowała tyle czasu, żeby co mycie olej nakładać na włosy 1x w tyg mi starcza a czasem nawet ominę fakt jest to fajna sprawa ale wszystko trzeba robić z głową, jak zawsze

Tak samo bardzo mnie irytuje jak dziewczyny tak zawzięcie trzymają się pielęgnacji bez silikonowej, jak usłyszą nazwę silikonu to mało o zawał ich to nie przyprawia spotkałam się z tym nawet ostatnio No ludzie wszystko z głową, nawet silikony stosowane z głową nam krzywdy nie wyrządzą, wręcz przeciwnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:20   #1567
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
O kurde, to ciekawe! Bo ja już uwierzyłam w zbawiennie działanie oleju i doszłam do wniosku, że skoro to robię raz na tydzień, to mogę zrezygnować z masek. Czyli jednak nie? ;d
z mojego punktu widzenia- nove ost podcielas sporo wlosy, sa w dobrej kondycji. olej pozwala im zachowac dobry stan jaki maja- ale go nie poprawi...beda mieciutkie, leiste, gladkie, blyszczace ale jak przesadzisz i je obciazysz beda sie pogarszac i bedziesz wtedy szukac przyczyny a ona jest tu.
jesli tylko farbujesz juz sam odrost, jedna wybrana farba- to stan wlosow sie nie pogorszy sam z siebie- a od zlej pielegnacji badz diety, nerwow, stresow itp.
po prostu olej pozwala utrzymac stan faktyczny ktory jest dobry.
jakbys miala rozjasnione siano, popalone wlosy to bys zobaczyla ze olej nic nie pomoze... wraz z umyciem wlosow czar by prysnal
z masek absolutnie nie rezygnuj- przy blondzie maseczka regenerujaca-odbudowujaca dobrze jakby miala keratyne czy cus fajnego raz w tyg obowiazek
i na wlosy nie bedziesz narzekac- obiecuje ci to
na co dzien po myciu odzywka- obojetna... aby byla, bo ona i tak nie pomoze procz ochrony na o dzien ale musi byc.
szampon ma myc- wiec mozna na nim przyoszczedzic ale lepiej by byl lagodniejszy a nie agresywny jesli czesto myjesz...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 20:26   #1568
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Bunny ustosunkuj się jeszcze proszę do jednej kwestii Co myślisz na temat farbowania włosów na wcześniej położony na nie olej? Jaki ten olej może mieć wpływ na jakość rozjaśnienia odrostów? Jedna wizażanka ostatnio napisała, że np olej kokosowy rozchyla łuski włosa Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:35   #1569
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
znowu ta rycyna dobra na wszystko

dziękuję, poprzeglądam
zapomnialam dodac ze oliwki do pazurow zawieraja dodatkowo witaminy budujace skore i plytke paznokcia
no i mam np. jedna z nich oparta na oleju migdalowym wlasnie ale jest to natluszczenie i zapach, subst nosna- za efekty i tak odpowiadaja witaminy ktore lepiej sie wchlaniaja dzieki olejowi

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny bardzo mi sie podoba co napisałaś ja bym nawet nie wygospodarowała tyle czasu, żeby co mycie olej nakładać na włosy 1x w tyg mi starcza a czasem nawet ominę fakt jest to fajna sprawa ale wszystko trzeba robić z głową, jak zawsze

Tak samo bardzo mnie irytuje jak dziewczyny tak zawzięcie trzymają się pielęgnacji bez silikonowej, jak usłyszą nazwę silikonu to mało o zawał ich to nie przyprawia spotkałam się z tym nawet ostatnio No ludzie wszystko z głową, nawet silikony stosowane z głową nam krzywdy nie wyrządzą, wręcz przeciwnie
masz racje snowi- silikony pojawily sie w przemysle wlosowym by dac szybki, piekny efekt, ulatwic czesanie, dodac wlosom gladkosci i blasku.
zrobic z siana przyzwoite wlosy- a bez silikonow sorry ale nie da rady
one maja dac piekny,szybki efekt zapracowanym ludziom i takie jest ich przeznaczenie a co kto pisze to wiecie
czytalam tu na wizazu ze silikony beee bo sie wlosy nie skrecaja krecone czy falowane
owszem! jesli sie przesadzi z ich iloscia
nawet ja, caskada i encha jestesmy przykladami na to ze sie lepiej kreca gdy jest troche silikonu w szamp albo odzywce.
o gladkiej tafli wlosow prostych bez silikonu mozna zapomniec
przeciez wlosy prostowane na szczote u fryca zachwycaja gladkoscia. blaskiem i pieknem- a on stosuje naprawde mocne kosmetyki stylizacyjne oparte na wielu silikonach i pod wplywem ciepla osiaga sie wlasnie wymarzony piekny efekt.
ale po zabiegach fryce stosuja tez mocny szampon by byla pewnosc ze wlos jest dobrze wymyty z oblepiaczy z jakimi sie przyszlo- i to tez zawaza na efekcie jaki kochamy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:38   #1570
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny ustosunkuj się jeszcze proszę do jednej kwestii Co myślisz na temat farbowania włosów na wcześniej położony na nie olej? Jaki ten olej może mieć wpływ na jakość rozjaśnienia odrostów? Jedna wizażanka ostatnio napisała, że np olej kokosowy rozchyla łuski włosa Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania
A mo ostatnio przeszlo przez myśl aby na same koncowki nalozyc jakis olej
przy farbowaniu
Tak aby ewentualnie je zabezpieczyc
Co by wtedy z tego wyszlo
Banny
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:41   #1571
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Bunny ustosunkuj się jeszcze proszę do jednej kwestii Co myślisz na temat farbowania włosów na wcześniej położony na nie olej? Jaki ten olej może mieć wpływ na jakość rozjaśnienia odrostów? Jedna wizażanka ostatnio napisała, że np olej kokosowy rozchyla łuski włosa Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania
jakosc rozjasnienia odrostow? chyba brak jakosci
przeciez jak wlos jest oblepiony, natluszczony nadmiernie to automatycznie % wody sie obniza...efekt? rudo-brazowy odrost?
jesli do fryca przychodzi kobita z mega brudnymi, tlustymi wlosami to sie ja delikatnie myje przed farba- lekkim szamponem- i taka jest procedura.
bo jesli farba zle lub nierowno wezmie to bedzie pretensja do fryca ze zwalil robote a nie do samej siebie ze jest sie brudasem

rozchylenie luski wlosa przez olej? kolejna bajka...
przeciez rozchylenie zachodzi w srodowisku zasadowym- jakie tworzy utleniacz albo szampon, potem zamyka sie ja kwasnym srodowiskiem maski, odzywki... woda jak wiemy ma obojetne srodowisko.
a olej dlaczego mialby miec odczyn zasadowy?
sprawdze to jeszcze zaraz, ale mysle ze oleje maja ph jak woda obojetne, tak mi sie zdaje...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 20:44   #1572
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

caskada dobrze mnie pamiętasz dobrze

Snow nie, nie mam miodowego blondu na głowie:P

Bunny jak miło, że pamiętasz

Dziewczyny a więc jakieś dwa miesiące przedłużałam włosy na ringi i zafarbowałam się uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wyglądałam super jeszcze te długie włoski ahhh ale mój TŻ woli blondynki, więc właśnie dziś ściągnęłam ringi bo miałam już zniszczone włoski i poszłam do fryzjera na blond pasemka wyszło super)))
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:47
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:45   #1573
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

jestem
dzisiaj czwartek więc byłam jeszcze na siłce
zajechałam przed do Bershki i mam czarne obcisłe rureczki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:46   #1574
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

a mi się wydaje, że nawet fajnie złapało u jednej wizażanki na oleju kokosowym
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2361

ale czy to ma jakieś znaczenie- nie wiem, nie wgłębiałam się w temat
pamiętam jak z półtora roku temu jedna Wizażanka w jeszcze innym temacie pisała, że farbuje włosy na oleju- nie mówiła jakim, farbowała wtedy na brąz. Pisała tylko, że za każdym razem tak robi. Nie pytałam o nic, bo w sumie mnie to nie interesowało
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:47
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:46   #1575
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

mialam racje oleje roslinne sa obojetne jak woda- wiec rozcienczaja utleniacz i gorzej zajdzie reakcja o ile zajdzie.

tu zrodlo:

http://zdrowezywienie.w.interia.pl/ciekawostki.htm

tabelka produkty neutralne.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:49   #1576
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
piękne włoski najbardziej mi się widzi kolor na zdj1



fajne



a masz może jakieś zdj swoich włosów po tych londach prof?



ja tam na ten film się nie wybiorę szczerze mam już dość filmów o biednych żydach piszę na biało, żeby tam kogoś nie urazić przypadkiem



no nie żartuj? ale bym się wściekła



łady, nastrojowy bardzo



dokładnie, też czytałam o tym wypadaniu nie ma co przesadzać mi 1x w tyg w zupełności starcza
dziękuję Snow

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
ale ja myje włosy po oleju 1 raz i styka

Lady
Kochana siedzisz?
Te 10 pomadek to limitowana seria?
Tu tych pomadek nie ma
Byłam w czterech drogeriach plus Rossmann i w żadnym nie było i panie robią oczy

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


Oj to witaj w klubie
Ale razem damy rade
no to jaja niezłe
nic mi nie wiadomo na ten temat, żeby to była limitowana seria
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:49   #1577
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dziękuję Bunny, jutro wgłębię się w te odżywki i przyjrzę im się dokładniej, myślę, że coś wybiorę


a teraz lecę coś porobić
u mnie straszna wichura znowu, anomalie jakieś

dobranoc i do jutra!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:50   #1578
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakosc rozjasnienia odrostow? chyba brak jakosci
przeciez jak wlos jest oblepiony, natluszczony nadmiernie to automatycznie % wody sie obniza...efekt? rudo-brazowy odrost?
jesli do fryca przychodzi kobita z mega brudnymi, tlustymi wlosami to sie ja delikatnie myje przed farba- lekkim szamponem- i taka jest procedura.
bo jesli farba zle lub nierowno wezmie to bedzie pretensja do fryca ze zwalil robote a nie do samej siebie ze jest sie brudasem

rozchylenie luski wlosa przez olej? kolejna bajka...
przeciez rozchylenie zachodzi w srodowisku zasadowym- jakie tworzy utleniacz albo szampon, potem zamyka sie ja kwasnym srodowiskiem maski, odzywki... woda jak wiemy ma obojetne srodowisko.
a olej dlaczego mialby miec odczyn zasadowy?
sprawdze to jeszcze zaraz, ale mysle ze oleje maja ph jak woda obojetne, tak mi sie zdaje...
ha! dziękuję Ci czyli dobrze myślałam wizażanka porównała farbowania na olej do farbowania przetłuszczonych włosów, skoro to drugie nie szkodzi a wręcz przeciwnie to olej też nie powinien

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
caskada dobrze mnie pamiętasz dobrze

[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]Snow[/COLOR] nie, nie mam miodowego blondu na głowie:P

[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]Bunny[/COLOR] jak miło, że pamiętasz

Dziewczyny a więc jakieś dwa miesiące przedłużałam włosy na ringi i zafarbowałam się uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wyglądałam super jeszcze te długie włoski ahhh ale mój TŻ woli blondynki, więc właśnie dziś ściągnęłam ringi bo miałam już zniszczone włoski i poszłam do fryzjera na blond pasemka wyszło super)))
to zmień podpis bo to on mnie zmylił
masz foto jakieś?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:50   #1579
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
caskada dobrze mnie pamiętasz dobrze

Snow nie, nie mam miodowego blondu na głowie:P

Bunny jak miło, że pamiętasz

Dziewczyny a więc jakieś dwa miesiące przedłużałam włosy na ringi i zafarbowałam się uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wyglądałam super jeszcze te długie włoski ahhh ale mój TŻ woli blondynki, więc właśnie dziś ściągnęłam ringi bo miałam już zniszczone włoski i poszłam do fryzjera na blond pasemka wyszło super)))
Dasz zdjęcia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 20:51   #1580
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A mo ostatnio przeszlo przez myśl aby na same koncowki nalozyc jakis olej
przy farbowaniu
Tak aby ewentualnie je zabezpieczyc
Co by wtedy z tego wyszlo
Banny
oczywiscie mozesz je tak zabezpieczyc i tak na nie farby nie kladziesz
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
caskada dobrze mnie pamiętasz dobrze

Snow nie, nie mam miodowego blondu na głowie:P

Bunny jak miło, że pamiętasz

Dziewczyny a więc jakieś dwa miesiące przedłużałam włosy na ringi i zafarbowałam się uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wyglądałam super jeszcze te długie włoski ahhh ale mój TŻ woli blondynki, więc właśnie dziś ściągnęłam ringi bo miałam już zniszczone włoski i poszłam do fryzjera na blond pasemka wyszło super)))
to pochwal sie efektami- jakies foto?

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a mi się wydaje, że nawet fajnie złapało u jednej wizażanki na oleju kokosowym
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2361

ale czy to ma jakieś znaczenie- nie wiem, nie wgłębiałam się w temat
pamiętam jak z półtora roku temu jedna Wizażanka w jeszcze innym temacie pisała, że farbuje włosy na oleju- nie mówiła jakim, farbowała wtedy na brąz. Pisała tylko, że za każdym razem tak robi. Nie pytałam o nic, bo w sumie mnie to nie interesowało
ale widze ze ta laska z linka ma naturalnie jasne dosc wlosy, do tego farbowala superrozjasniajaca farba... wiec nawet jesli stezenie sie obnizy to i tak by jej wyszlo
przy ciemnych kolorach tez nie ma to znaczenia bo przeciez przyciemniamy- jesli wlosy pigmentuja sie na samej wodzie z kranu to nawet jesli olej obnizy stezenie do 0% to i tak efekt bedzie.
najwieksza roznice byloby widac jakbym ja, adzi czy encha farbowla na olej ale ja sie nie pisze wam udowadniac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:55   #1581
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
właśnie widziałam, że seria jest z takimi lekkimi drobinkami, ale na dłoni prezentował się ładnie

Caskadowy nudziak jest śliczny, ale u nas go nie widziałam właśnie. 14 i 07 wpadały w brązy


Ench widziałam, że Snowi wygooglała Ci 715, ale jak chcesz to jutro w normalnym świetle cyknę coś swojego


Lavia no nie będę słodzić, że kolor jest ładny, bo w ogóle mi się nie podoba i jakoś mam wrażenie, że Twoje włoski na tym ucierpiały
a byłaś już u dermatologa? Widziałam w albumie te Twoje krostki na brodzie, po czym to się tak zrobiło? jak o tym wcześniej pisałaś to myślałam, że masz taką lekką kaszkę pod skóra, zaskórniki, a to takie gule chyba?



dorwałam się do mamy pudeł z biżuterią ale wyniosłam rzeczy niektóre trzeba przeczyścić pastą, ale to nic
delikatne
niestety te u nas to właśnie brązy
nie ma co liczyć, że 03 będzie

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wkoncu ktos to madrze napisal
widze na innych watkach szal na oleje, klada doslownie co maja w kuchni i ciagle jes tz wlosami zle nikt nie moze tego zrozumiec ze wlosy obciazone pielegnacja wypadaja a pozniej szukaja dziury w calym "bo przeciez taaak dbaja"
ja teraz uzywam raz w tygodniu i starczy a tak wogole zamierzam kupic jeden olej indyjski khadi i spokoj ale codziennie oleje klasc no przesada jak nic
czyli stara zasada sprawdza się CO ZA DUŻO TO NIEZDROWO

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny a możesz mi coś poradzić, czym smarować skórki wokół paznokci, aby nie były suche? Bo dłonie mam nawilżone, a skórki tak mi szybko wysychają, że czasami wstyd
a ja oliwką do skórek ale jak piszą, że rycyną to dziś tak zrobię
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:56   #1582
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale widze ze ta laska z linka ma naturalnie jasne dosc wlosy, do tego farbowala superrozjasniajaca farba... wiec nawet jesli stezenie sie obnizy to i tak by jej wyszlo
przy ciemnych kolorach tez nie ma to znaczenia bo przeciez przyciemniamy- jesli wlosy pigmentuja sie na samej wodzie z kranu to nawet jesli olej obnizy stezenie do 0% to i tak efekt bedzie.
najwieksza roznice byloby widac jakbym ja, adzi czy encha farbowla na olej ale ja sie nie pisze wam udowadniac
Nie no jasne, tak tylko wstawiłam link do posta, żebyście mogły zerknąć
Mówię- ja się na tym nie znam, tzn. hehe no już teraz wiem

aaa miałam napisać Bunny prześliczne pazurki

Lady piekne usta

Widziałam marynarkę jasną nie pamiętam kogo też bardzo fajna

No i psiak Kotki cudooo

hmm czy coś jeszcze widziałam...

aaa Agatki włosy- super kolor i jakie fajne proste
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:56   #1583
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
z mojego punktu widzenia- nove ost podcielas sporo wlosy, sa w dobrej kondycji. olej pozwala im zachowac dobry stan jaki maja- ale go nie poprawi...beda mieciutkie, leiste, gladkie, blyszczace ale jak przesadzisz i je obciazysz beda sie pogarszac i bedziesz wtedy szukac przyczyny a ona jest tu.
jesli tylko farbujesz juz sam odrost, jedna wybrana farba- to stan wlosow sie nie pogorszy sam z siebie- a od zlej pielegnacji badz diety, nerwow, stresow itp.
po prostu olej pozwala utrzymac stan faktyczny ktory jest dobry.
jakbys miala rozjasnione siano, popalone wlosy to bys zobaczyla ze olej nic nie pomoze... wraz z umyciem wlosow czar by prysnal
z masek absolutnie nie rezygnuj- przy blondzie maseczka regenerujaca-odbudowujaca dobrze jakby miala keratyne czy cus fajnego raz w tyg obowiazek
i na wlosy nie bedziesz narzekac- obiecuje ci to
na co dzien po myciu odzywka- obojetna... aby byla, bo ona i tak nie pomoze procz ochrony na o dzien ale musi byc.
szampon ma myc- wiec mozna na nim przyoszczedzic ale lepiej by byl lagodniejszy a nie agresywny jesli czesto myjesz...
Dziękuję!
He, ja używam szamponu za 3.99 z Rosska i jest zarąbisty, odżyweczka też obowiązkowo!
To czas się zaopatrzyć w maskę,by włochy nie posmutniały. Viele danke
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:58   #1584
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie no jasne, tak tylko wstawiłam link do posta, żebyście mogły zerknąć
Mówię- ja się na tym nie znam, tzn. hehe no już teraz wiem

aaa miałam napisać Bunny prześliczne pazurki

Lady piekne usta

Widziałam marynarkę jasną nie pamiętam kogo też bardzo fajna

No i psiak Kotki cudooo

hmm czy coś jeszcze widziałam...

aaa Agatki włosy- super kolor i jakie fajne proste
dziękuję
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:59   #1585
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

ale widze ze ta laska z linka ma naturalnie jasne dosc wlosy, do tego farbowala superrozjasniajaca farba... wiec nawet jesli stezenie sie obnizy to i tak by jej wyszlo
przy ciemnych kolorach tez nie ma to znaczenia bo przeciez przyciemniamy- jesli wlosy pigmentuja sie na samej wodzie z kranu to nawet jesli olej obnizy stezenie do 0% to i tak efekt bedzie.
najwieksza roznice byloby widac jakbym ja, adzi czy encha farbowla na olej ale ja sie nie pisze wam udowadniac [/QUOTE]

Acha
Ja tez sie na to nie pisze


Lady
Czasem jest tak ze to co tu w pl nima
I odwrotnie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:00   #1586
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Jutro dam Wam jakieś foteczki
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:00   #1587
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Lady
Czasem jest tak ze to co tu w pl nima
I odwrotnie
częściej raczej w PL nie ma
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:01   #1588
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
aaa Agatki włosy- super kolor i jakie fajne proste
Dziekuje
Proste srednio Wywijaja sie dalej, ale są bardziej elastyczne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:03   #1589
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Jutro dam Wam jakieś foteczki
już to słyszałam, i to chyba nie raz pamiętaj
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:07   #1590
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
już to słyszałam, i to chyba nie raz pamiętaj
Ja tez
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.