Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-02, 13:01   #3631
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

A mi znów czarne włosy chodzą po głowie tylko szkoda mi bo ciężko wyjść z takich ale następnym razem robię ciemniejsze niż teraz
Tym bardziej jak widzę takie zdjęcia...
W ogóle to marzą mi się takie piękne długie falowane/kręcone włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ip.jpg (67,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1346337704_433925973_7-Przedluzanie-wlosow-w-60-minut-Dlugie-wlosy-SIERPC-.jpg (22,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d14bace96efa4994d1702c622e87b75f,62,37.jpg (14,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n271.jpg (14,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg U;ntitled 38.jpg (20,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Uintitled 11.jpg (37,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unftitled 29.jpg (32,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unjtitled 36.jpg (64,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unthitled 22.jpg (39,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitlejd 24.jpg (42,1 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-12-02 o 13:11
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:03   #3632
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1h.jpg (35,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 3l5.jpg (44,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 6.jpg (25,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 20.jpg (29,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 30e.jpg (33,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 33k.jpg (36,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled g25.jpg (50,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitledi 34.jpg (56,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitledj 31.jpg (31,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitleld 26.jpg (35,3 KB, 6 załadowań)
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:05   #3633
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

...i reszta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitleud 15.jpg (27,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitliued 27.jpg (25,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitljed 21.jpg (37,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitlyed 14.jpg (50,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unytitled 7.jpg (42,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Utntitled 39.jpg (31,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Uyntitled 13.jpg (55,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Uolntitled 37.jpg (32,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unutitled 18.jpg (45,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitpled 10.jpg (21,1 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-12-02 o 13:13
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:41   #3634
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
A mi znów czarne włosy chodzą po głowie tylko szkoda mi bo ciężko wyjść z takich ale następnym razem robię ciemniejsze niż teraz
Tym bardziej jak widzę takie zdjęcia...
W ogóle to marzą mi się takie piękne długie falowane/kręcone włosy
Piękne zdjecia! Mnie tez sie podobaja takie dlugie i ciemne wlosy, sama mysle nad powrotem do ciemnego brazu, ale za duzo sie nameczylam ze sciaganiem koloru Mimo to boskie! hehe ja to wogole mialam plan wracania do naturalnych ale juz sama nie wiem Czy mi sie chce i przedewszystkim czy to bedzie aby napewno ladnie wygladac bo po tylu latach kladzenia farby juz nigdy nie bedzie to taki kolor jak przed farbowaniem I dla odmainy ja tez daje fotki pieknych wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg black-hair-girl-pretty-smile-Favim.com-138136.jpg (22,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black-hair-city-girl-pretty-Favim.com-130890.jpg (27,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125353.fryzury-dlugie.1267197_large.jpg (22,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 54cd.jpg (33,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 961a.jpg (29,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b5c4.jpg (41,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f51f.jpg (68,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bafa.jpg (22,5 KB, 11 załadowań)
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 14:01   #3635
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Piękne zdjecia! Mnie tez sie podobaja takie dlugie i ciemne wlosy, sama mysle nad powrotem do ciemnego brazu, ale za duzo sie nameczylam ze sciaganiem koloru Mimo to boskie! hehe ja to wogole mialam plan wracania do naturalnych ale juz sama nie wiem Czy mi sie chce i przedewszystkim czy to bedzie aby napewno ladnie wygladac bo po tylu latach kladzenia farby juz nigdy nie bedzie to taki kolor jak przed farbowaniem I dla odmainy ja tez daje fotki pieknych wlosow


Mnie też takie włosy to marzenie!
No właśnie najgorsze jak się tyle męczy ze ściąganiem to później szkoda znów wracać do ciemnych. Ja tak mam z czarnymi podobają mi się bardzo ale szkoda mi zrobić Ja co prawda koloru nie miałam ściąganego ale włosy mam już jaśniejsze niż kiedyś...
Także jak już będę chciałam czarne to jedynie szamponem a póki co dalej kombinowanie nad ciemnym brązem
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 15:53   #3636
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
A mi znów czarne włosy chodzą po głowie tylko szkoda mi bo ciężko wyjść z takich ale następnym razem robię ciemniejsze niż teraz
Tym bardziej jak widzę takie zdjęcia...
W ogóle to marzą mi się takie piękne długie falowane/kręcone włosy
Piękne wlosiska
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 18:46   #3637
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
WOWŚLICZNOTKA JESTEŚ
jak ja uwielbiam takie połączenie bladość cery i ciemne włoski
jakie długie i błyszczące włoski ja tez farbuje poziomem 5 mój odrost jest tez na poziomie 5 tylko myszowato-popielaty teraz jest jasny złocisty ... ostatnie farbowanie wyszło ciemniej ale jest równomiernie dzis po 2 godzinach olejowania o pół tonu jasniej ale najwazniejsze równo nadal

blond nieeee szkoda włosów !!! sama kiedys byłam blond i mega problem po tygodniu od farbowania ciemny odrost na srodku taki pasek ahh rudosci wszelkie na odroscie i masakrowanie woda 9% i 12% o zgrozo!!! w efekcie poniszczone suche bez blasku ... ehh natury nie oszuka jednak i z pokora wrociłam do poziomu 5 ale przyciemnianie tez wiele mnie kosztowało nerwów i kasy po drodze jeszcze henna khadii buuu bład mego zycia włosowego nigdy wiecej smierdzacej henny ... i nareszcie po ok5 miechów po hennie jest perfekt
Dziękuję dawno nie olejowałam włosów.... jakiego używasz oleju? też by mi się przydało o,5 tonu jaśniej. Moja natura to ciemny blond myszowaty... w tym roku próbowałam do niego wrócić, w sumie to się udało (nie liczą ok. 20cm włosów które musiałam ściąć po rozjaśnianiu...) i... wróciłam do ciemnych
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan ale z Ciebie laska nie wyobrazam sobie Ciebie w blondzie

ifrit fajny ten preparat, ciekawa jestem czy przy naturalnych farbach mozna go uzywac tez
dzięki, a wiesz ja sobie Ciebie też w blondzie nie wyobrażam tzn widziałam do jakiego koloru zeszłaś, ale w ciemnych jest Ci o wiele lepiej.
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie
dzięki.. ładnie ale tak z 1 ton za ciemno
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
A mi znów czarne włosy chodzą po głowie tylko szkoda mi bo ciężko wyjść z takich ale następnym razem robię ciemniejsze niż teraz
Tym bardziej jak widzę takie zdjęcia...
W ogóle to marzą mi się takie piękne długie falowane/kręcone włosy
fajny efekt właśnie takich fal można uzyskać w 15minut lokówką stożkową polecam
jak kiedyś się pokręcę to cyknę fotkę
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-02, 19:07   #3638
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziękuję dawno nie olejowałam włosów.... jakiego używasz oleju? też by mi się przydało o,5 tonu jaśniej. Moja natura to ciemny blond myszowaty... w tym roku próbowałam do niego wrócić, w sumie to się udało (nie liczą ok. 20cm włosów które musiałam ściąć po rozjaśnianiu...) i... wróciłam do ciemnych

dzięki, a wiesz ja sobie Ciebie też w blondzie nie wyobrażam tzn widziałam do jakiego koloru zeszłaś, ale w ciemnych jest Ci o wiele lepiej.

dzięki.. ładnie ale tak z 1 ton za ciemno

fajny efekt właśnie takich fal można uzyskać w 15minut lokówką stożkową polecam
jak kiedyś się pokręcę to cyknę fotkę
dziekuje w blondzie czułam sie tak nijak a nawet blado
bardziej sexi i kobieco w brązie... dodatkowo naturalny kolor na poziomie 5 wiec moge miesiac nie farbować a odrostu nie wiedać

ja olejuje włosy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...el-papaya.html nie wiem czy jeszcze dostępny w Rossmann ja zrobiłam kilka miesiecy temu małe zapasy i używam go na odzywkę Joanna bez spłukiwania pokrzywa zielona herbata lub kallos krem mleczny włoski mega mega miękkie, błyszczące i nawilzone a co najważniejsze olejek ten 100% naturalny i zmywa się nawet samą odzywką typu hergon co jest wielkim plusem włoski olejuje metodą psikania atomizerem na wczesniej nałozona odzywkę pózniej robie luznego koczka czepek, recznik i tak o. 2 godziny taki sposób sprawia ze włoski troszke jasnieja
kolejnym jest ze słodkich migdałów, arganowy te juz gorzej się zmywają i musze uzyć bady dream szamponu dla dzieci
wszelkie szampony z SLS podrażniają mi skórę głowy a w efekcie przyczyniają się do wypadania włosów ... sprawdzone i ustalone

kilku miesieczne efekty regularnego olejowania i omo oraz odpowiedniej pielegnacji bez ciezkich silikonów

nie skromnie chwale sie nowa miłością hybrydowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07520.jpg (77,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07232 - Kopia.jpg (56,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06048.jpg (86,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07512.jpg (139,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07513.jpg (97,5 KB, 5 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-02 o 19:19
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:24   #3639
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziekuje w blondzie czułam sie tak nijak a nawet blado
bardziej sexi i kobieco w brązie... dodatkowo naturalny kolor na poziomie 5 wiec moge miesiac nie farbować a odrostu nie wiedać

ja olejuje włosy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...el-papaya.html nie wiem czy jeszcze dostępny w Rossmann ja zrobiłam kilka miesiecy temu małe zapasy i używam go na odzywkę Joanna bez spłukiwania pokrzywa zielona herbata lub kallos krem mleczny włoski mega mega miękkie, błyszczące i nawilzone a co najważniejsze olejek ten 100% naturalny i zmywa się nawet samą odzywką typu hergon co jest wielkim plusem włoski olejuje metodą psikania atomizerem na wczesniej nałozona odzywkę pózniej robie luznego koczka czepek, recznik i tak o. 2 godziny taki sposób sprawia ze włoski troszke jasnieja
kolejnym jest ze słodkich migdałów, arganowy te juz gorzej się zmywają i musze uzyć bady dream szamponu dla dzieci
wszelkie szampony z SLS podrażniają mi skórę głowy a w efekcie przyczyniają się do wypadania włosów ... sprawdzone i ustalone

kilku miesieczne efekty olejowania i omo oraz odpowiedniej pielegnacji bez ciezkich silikonów

nie skromnie chwale sie nowa miłością hybrydowa
hmmm te olejki już chyba wycofali, ja co prawda nie jestem aż taką fanką olejowania ale gdyby miał mi od tego się trochę zmyć kolor to bym wypróbowała tej olej... Chyba wrócę też właśnie do Kallos mlecznego, kiedyś go używałam ale miałam problem z gumowymi włosami więc nie mogłam ich dodatkowo przeproteinować...
u mnie z szamponami odwrotnie, odkąd się przerzuciłam na te bez sls włosy bardziej zaczęły mi wypadać a do tego męczę się z łupieżem. Kupiłam szampon Klorane i myje na przemian z takim najzwyklejszym z biedronki za 3zł/litr ew. farmona lub green pharmacy.
Aaaa i nie wyobrażam sobie żeby nie dać silikonów Marion przed suszeniem, efekt jest boski
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 19:59   #3640
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
hmmm te olejki już chyba wycofali, ja co prawda nie jestem aż taką fanką olejowania ale gdyby miał mi od tego się trochę zmyć kolor to bym wypróbowała tej olej... Chyba wrócę też właśnie do Kallos mlecznego, kiedyś go używałam ale miałam problem z gumowymi włosami więc nie mogłam ich dodatkowo przeproteinować...
u mnie z szamponami odwrotnie, odkąd się przerzuciłam na te bez sls włosy bardziej zaczęły mi wypadać a do tego męczę się z łupieżem. Kupiłam szampon Klorane i myje na przemian z takim najzwyklejszym z biedronki za 3zł/litr ew. farmona lub green pharmacy.
Aaaa i nie wyobrażam sobie żeby nie dać silikonów Marion przed suszeniem, efekt jest boski
moje wręcz odwrotnie bardzo bardzo lubia proteiny kallosa uwielbiaja gorzej z nawilżaczami np kosmetykami na bazie aloesu mega łupież dostaje co szamponów z SLS ostatnio kupiłam JOANNE Z APTECZKi BABUNI RYCYNA I ŻÓŁTKO czy jakos tak o zgrozo przeraziłam sie garsciami przy myciu i czesaniu ... dlatego akcja z wcierka jantar ...ktora polubiłam ja jedynie po myciu nakładam odzywke bez spłukiwania Joanna pokrzywa-zielona herbata ktora ma lekki skład a dodatkowo zabezpiecza przed czynnikami zewnetrznymi oraz olej arganowy na koncówki ktory ma boski prosty skład i super nabłyszcza włoski . Ogólnie uwielbiam kosmetyki do włosów istna włosomaniaczka

olejki hmmm nie widziałam dawno w ross ale podobno miały powrócić ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3629_250.jpg (11,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f-milargan-argan-hemp-oil-olejek-arganowy-30-ml-mila.jpg (8,0 KB, 5 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-02 o 20:01
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 08:58   #3641
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziekuje w blondzie czułam sie tak nijak a nawet blado
bardziej sexi i kobieco w brązie... dodatkowo naturalny kolor na poziomie 5 wiec moge miesiac nie farbować a odrostu nie wiedać

ja olejuje włosy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...el-papaya.html nie wiem czy jeszcze dostępny w Rossmann ja zrobiłam kilka miesiecy temu małe zapasy i używam go na odzywkę Joanna bez spłukiwania pokrzywa zielona herbata lub kallos krem mleczny włoski mega mega miękkie, błyszczące i nawilzone a co najważniejsze olejek ten 100% naturalny i zmywa się nawet samą odzywką typu hergon co jest wielkim plusem włoski olejuje metodą psikania atomizerem na wczesniej nałozona odzywkę pózniej robie luznego koczka czepek, recznik i tak o. 2 godziny taki sposób sprawia ze włoski troszke jasnieja
kolejnym jest ze słodkich migdałów, arganowy te juz gorzej się zmywają i musze uzyć bady dream szamponu dla dzieci
wszelkie szampony z SLS podrażniają mi skórę głowy a w efekcie przyczyniają się do wypadania włosów ... sprawdzone i ustalone

kilku miesieczne efekty regularnego olejowania i omo oraz odpowiedniej pielegnacji bez ciezkich silikonów

nie skromnie chwale sie nowa miłością hybrydowa
uwielbiam takie kolory na paznokciach

a jesli chodzi o Twoje włosy to różnica jest kolosalna

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziękuję dawno nie olejowałam włosów.... jakiego używasz oleju? też by mi się przydało o,5 tonu jaśniej. Moja natura to ciemny blond myszowaty... w tym roku próbowałam do niego wrócić, w sumie to się udało (nie liczą ok. 20cm włosów które musiałam ściąć po rozjaśnianiu...) i... wróciłam do ciemnych

dzięki, a wiesz ja sobie Ciebie też w blondzie nie wyobrażam tzn widziałam do jakiego koloru zeszłaś, ale w ciemnych jest Ci o wiele lepiej.

dzięki.. ładnie ale tak z 1 ton za ciemno

fajny efekt właśnie takich fal można uzyskać w 15minut lokówką stożkową polecam
jak kiedyś się pokręcę to cyknę fotkę

bardzo prosimy

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

dziewczyny, u mnie już jest zimowo
a u Was ??
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-12-03 o 08:55
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 09:14   #3642
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
moje wręcz odwrotnie bardzo bardzo lubia proteiny kallosa uwielbiaja gorzej z nawilżaczami np kosmetykami na bazie aloesu mega łupież dostaje co szamponów z SLS ostatnio kupiłam JOANNE Z APTECZKi BABUNI RYCYNA I ŻÓŁTKO czy jakos tak o zgrozo przeraziłam sie garsciami przy myciu i czesaniu ... dlatego akcja z wcierka jantar ...ktora polubiłam ja jedynie po myciu nakładam odzywke bez spłukiwania Joanna pokrzywa-zielona herbata ktora ma lekki skład a dodatkowo zabezpiecza przed czynnikami zewnetrznymi oraz olej arganowy na koncówki ktory ma boski prosty skład i super nabłyszcza włoski . Ogólnie uwielbiam kosmetyki do włosów istna włosomaniaczka

olejki hmmm nie widziałam dawno w ross ale podobno miały powrócić ...
wygląda na to że nasza włosowa pielęgnacja jest zupełnie inna moje włosy też lubiły pare lat temu kallosa zanim zrobiłam trwała (która spaliła mi włosy) i dwa rozjaśniania (w tym roku, po których poleciało 20cm włosów), ale pewnie niedługo do niej wrócę.
Apropo aloesu - moja ulubiona odżywka to biovax z aloesem
Chyba się przeproszę z Jantarem bo stoi na półce pełny, zupełnie o nim zapomniałam...
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

dziewczyny, u mnie już jest zimowo
a u Was ??
NIESTETY u mnie też zimę lubię tylko na nartach...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 09:52   #3643
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
A mi znów czarne włosy chodzą po głowie tylko szkoda mi bo ciężko wyjść z takich ale następnym razem robię ciemniejsze niż teraz
Tym bardziej jak widzę takie zdjęcia...
W ogóle to marzą mi się takie piękne długie falowane/kręcone włosy
cudne włosiska oj robisz mi ochotę na czerń, jednak na zime to kolorek nie dla mnie bo za blada się robie

z tych wszystkich co wkleiłaś najbardziej mi się podobają te bardzo ciemne brązy, prawie czarne ale jednak z tą fajną poświatą

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Piękne zdjecia! Mnie tez sie podobaja takie dlugie i ciemne wlosy, sama mysle nad powrotem do ciemnego brazu, ale za duzo sie nameczylam ze sciaganiem koloru Mimo to boskie! hehe ja to wogole mialam plan wracania do naturalnych ale juz sama nie wiem Czy mi sie chce i przedewszystkim czy to bedzie aby napewno ladnie wygladac bo po tylu latach kladzenia farby juz nigdy nie bedzie to taki kolor jak przed farbowaniem I dla odmainy ja tez daje fotki pieknych wlosow
3 zdjęcie oj chciałabym taki jaśniutki brązik, jej jestem taka niezdecydowana ze aż sie zaczynam siebie sama bac
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:05   #3644
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

dziewczyny, u mnie już jest zimowo
a u Was ??
u mnie też zima, śnieg, ale przynajmniej nie mroźno... chociaż to nie zmienia fakty, że zimy nie lubię

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
moje wręcz odwrotnie bardzo bardzo lubia proteiny kallosa uwielbiaja gorzej z nawilżaczami np kosmetykami na bazie aloesu mega łupież dostaje co szamponów z SLS ostatnio kupiłam JOANNE Z APTECZKi BABUNI RYCYNA I ŻÓŁTKO czy jakos tak o zgrozo przeraziłam sie garsciami przy myciu i czesaniu ... dlatego akcja z wcierka jantar ...ktora polubiłam ja jedynie po myciu nakładam odzywke bez spłukiwania Joanna pokrzywa-zielona herbata ktora ma lekki skład a dodatkowo zabezpiecza przed czynnikami zewnetrznymi oraz olej arganowy na koncówki ktory ma boski prosty skład i super nabłyszcza włoski . Ogólnie uwielbiam kosmetyki do włosów istna włosomaniaczka

olejki hmmm nie widziałam dawno w ross ale podobno miały powrócić ...
ja nigdy nie używałam tych olejków alterry, a jak już je chciałam kupić to była ta cała akcja z wycofaniem a potem już ich nie było... ja do włosów używam oliwy z oliwek, w której zakochały się moje włosiska czasem też vatikę stosuję
jeśli chodzi o maski to ostatnio zakupiłam Joannę maseczkę jajeczną (pomimo, że jest taka rzadka, to bardzo fajnie działa na moje włosy), całkiem fajna jest też Ziaja (fioletowa) maska intensywnie wygładzająca z proteinami jedwabiu ale nie dorównuje tej z ceramidami
a szampon ostatnimi czasy to Timotei with Jericho Rose "Moc i blask" i też jestem zadowolona
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:08   #3645
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan chyba bede trzymac sie poziomu 6 bo jasniej absolutnie nie. A 6 zazwyczaj sa takie brazowawe. Czekam na moj Herbatint i bede farbowac

u mnie snieg za oknem ale tylko trosze. A ja kocham zime <3 i chce przetestowac nowe sanki syna

Dziaj dzien darmowej dostawy w wielu sklepach zamowilam sobie komplet bielizny Kinga (za kase Tz jako prezent swiateczny) i Calcium Pantothenicum na ziko bo jest najtaniej i jak bralam to wlosy mi rosny 2x szybciej
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 10:57   #3646
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan chyba bede trzymac sie poziomu 6 bo jasniej absolutnie nie. A 6 zazwyczaj sa takie brazowawe. Czekam na moj Herbatint i bede farbowac

u mnie snieg za oknem ale tylko trosze. A ja kocham zime <3 i chce przetestowac nowe sanki syna

Dziaj dzien darmowej dostawy w wielu sklepach zamowilam sobie komplet bielizny Kinga (za kase Tz jako prezent swiateczny) i Calcium Pantothenicum na ziko bo jest najtaniej i jak bralam to wlosy mi rosny 2x szybciej
tylko sprawdź jaki mają limit wagowy hehe
ech rodzice

aż zobaczę ta bielizne w necie
szukam czegoś fajnego
brałas juz z tej firmy??
jak z jakością?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:07   #3647
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
tylko sprawdź jaki mają limit wagowy hehe
ech rodzice

aż zobaczę ta bielizne w necie
szukam czegoś fajnego
brałas juz z tej firmy??
jak z jakością?
kurde z tym limitem wagowym mnie zmartwilas

Bielizna Kinga http://www.kinga.com.pl/ mam od kilku miesięcy 2 komplety. Super mi sie nosi. Chyba, ze jestes przyzwyczajona do stanikow za 200zl to mozesz byc rozczarowana. Maja szeroka rozmiarowke. Niestety troche sie rozciagaja pod biustem ale mysle ze mniej niz Triumpf. Wzielam komplet Salina bo potrzebuje czegos dosyc jasnego pod jasne bluzki

Przyszla farba! ale wstrzymam sie chyba jeszcze z 1,5tyg z farbowaniem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:29   #3648
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

Przyszla farba! ale wstrzymam sie chyba jeszcze z 1,5tyg z farbowaniem
i moja farba przyszła też dzisiaj i ja się wstrzymuję do nastepnego tygodnia 7,32 kallos, napisane jest, że to cynamon już się nie mogę doczekać co wyjdzie
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 11:49   #3649
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurde z tym limitem wagowym mnie zmartwilas

Bielizna Kinga http://www.kinga.com.pl/ mam od kilku miesięcy 2 komplety. Super mi sie nosi. Chyba, ze jestes przyzwyczajona do stanikow za 200zl to mozesz byc rozczarowana. Maja szeroka rozmiarowke. Niestety troche sie rozciagaja pod biustem ale mysle ze mniej niz Triumpf. Wzielam komplet Salina bo potrzebuje czegos dosyc jasnego pod jasne bluzki

Przyszla farba! ale wstrzymam sie chyba jeszcze z 1,5tyg z farbowaniem
szkoda byłoby mi tyle kasy a te które są na tej stronie sa całkiem niezłe i w przystepnej cenie

kurde, a kiedy moja przyjdzie

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
i moja farba przyszła też dzisiaj i ja się wstrzymuję do nastepnego tygodnia 7,32 kallos, napisane jest, że to cynamon :) już się nie mogę doczekać co wyjdzie
ja chyba bardziej niz Ty
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-12-03 o 12:08
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-03, 12:23   #3650
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Piękne wlosiska

No piękne, piękne nie mogę oglądać bo aż mi żal się robi



Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
fajny efekt właśnie takich fal można uzyskać w 15minut lokówką stożkową polecam
jak kiedyś się pokręcę to cyknę fotkę

Dobrze wiedzieć
chociaż u mnie lokówką się to średnio trzyma;/
Najlepiej jeszcze wychodzi mi jak wilgotne włosy zwiążę w koczek lub warkocz a później rozpuszczę dodam trochę pianki i ułożę to mam fale




Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
cudne włosiska oj robisz mi ochotę na czerń, jednak na zime to kolorek nie dla mnie bo za blada się robie

z tych wszystkich co wkleiłaś najbardziej mi się podobają te bardzo ciemne brązy, prawie czarne ale jednak z tą fajną poświatą



Mi tak samo chciała bym takie cudne włosy
No właśnie na zime czerń nie bardzo bo sie bledszym jest i nie zawsze wygląda to fajnie...
Chociaż ja teraz będę robić hebanowym brązem będę miała naturalną czerń
Jakoś najlepiej czuję się w bardzo ciemnych włosach
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:26   #3651
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No piękne, piękne nie mogę oglądać bo aż mi żal się robi
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość






Dobrze wiedzieć
chociaż u mnie lokówką się to średnio trzyma;/
Najlepiej jeszcze wychodzi mi jak wilgotne włosy zwiążę w koczek lub warkocz a później rozpuszczę dodam trochę pianki i ułożę to mam fale









Mi tak samo chciała bym takie cudne włosy
No właśnie na zime czerń nie bardzo bo sie bledszym jest i nie zawsze wygląda to fajnie...
Chociaż ja teraz będę robić hebanowym brązem będę miała naturalną czerń
Jakoś najlepiej czuję się w bardzo ciemnych włosach
Tobie żal to co ja mam powiedzieć
zamykam oczy i przewijam dalej
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:34   #3652
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan chyba bede trzymac sie poziomu 6 bo jasniej absolutnie nie. A 6 zazwyczaj sa takie brazowawe. Czekam na moj Herbatint i bede farbowac

u mnie snieg za oknem ale tylko trosze. A ja kocham zime <3 i chce przetestowac nowe sanki syna

Dziaj dzien darmowej dostawy w wielu sklepach zamowilam sobie komplet bielizny Kinga (za kase Tz jako prezent swiateczny) i Calcium Pantothenicum na ziko bo jest najtaniej i jak bralam to wlosy mi rosny 2x szybciej
też będę celować w 6... miałam robić odrosty 6.1 ale wiecznie nie mam czasu
Hmmm jak można kochać zimę ? przecież w zimie jest tak.... zimno!
Brałam kiedyś CP i jedyny efekt jaki zauważyłam to wysyp na twarzy...
Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość

Dobrze wiedzieć
chociaż u mnie lokówką się to średnio trzyma;/
Najlepiej jeszcze wychodzi mi jak wilgotne włosy zwiążę w koczek lub warkocz a później rozpuszczę dodam trochę pianki i ułożę to mam fale
a wiesz mi sie też nigdy nie trzymały na lokówkę, ale tak skutecznie je zniszczyłam że są bardziej podatne na układanie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 12:48   #3653
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[B]

Tobie żal to co ja mam powiedzieć
zamykam oczy i przewijam dalej

Ja mam jedynie długość w miarę podobną i fale (jak ułożę)
ale gdzie mi do takich ahhh...
Najlepiej nie patrzeć chociaż fajnie czasem chociaż oczy nacieszyć



Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Hmmm jak można kochać zimę ? przecież w zimie jest tak.... zimno!
Brałam kiedyś CP i jedyny efekt jaki zauważyłam to wysyp na twarzy...


a wiesz mi sie też nigdy nie trzymały na lokówkę, ale tak skutecznie je zniszczyłam że są bardziej podatne na układanie

No właśnie brrr nie cierpię mrozów!
Też brałam CP i właściwie to nie zauważyłam żadnych efektów
może za krótko brałam bo 2 miesiące...


Mi kiedyś się pasmo zaplątało w lokówkę i musiałam to obcinać
W zeszłym roku na Sylwestra robiłam lokówką niby wszystko utrwalone a jednak nie trzymało się to za dobrze Już sama nie wiem może też dlatego że mam dość grube i ciężkie włosy...
Także u mnie najlepiej się sprawdza wystylizować swoje naturalne fale
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:11   #3654
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan u mnie CP + biotyna niezle pogonily wlosy do wzrostu wysypu nie mialam

Metaxa na Allegro kliknelam przed chwila stanik Kinga Milagros za 45zl z wysylka juz. Czasami koncowki serii albo pojedyncze rozmiary ozna zlapac duzo tanije

a zime kocham, kocham bo jest zimno i ciemno! ja jestem taki troche wampir ponoc (dodatkowo kocham tatara i krwiste mieso)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 13:23   #3655
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny ale się rozpisałyście. Musze nadrabiać. Wszystkie wasze fotki tylko upewniają mnie, że piękna kobieta to ta z ciemnymi włosami Wszystkie jesteście śliczne! Ja sama planuję w końcu coś na łepek położyć ale nie wiem czy coś trwałego czy nie. Na pewno coś zbliżonego do mojego naturalnego. Ot tak włosy potrzebują jakiejś głębi w kolorze. Idę czytać dalej.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 15:33   #3656
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczynki ale hit
dzis przyszedł mi z allegro wypełniacz do koka efekty
sliczny pełny KOK na 1 foto troszke frotka wychodzi ale to 1 upiecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07526.jpg (61,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07524.jpg (123,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07525.jpg (66,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wypelniacz-do-koka-m-okragly-braz.jpg (39,3 KB, 0 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 15:35   #3657
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
uwielbiam takie kolory na paznokciach

a jesli chodzi o Twoje włosy to różnica jest kolosalna

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

[/B]
bardzo prosimy

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

dziewczyny, u mnie już jest zimowo
a u Was ??
u mnie tez zima w pełni hihi podkarpacie białe
ja tez widze znaczna róznice co generalnie wpływa tylko na + mojego samopoczucia
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 15:37   #3658
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

No,no wampira jeszcze tu nie było
Że czarownice są to wiem ale wampir?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 15:37   #3659
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
u mnie też zima, śnieg, ale przynajmniej nie mroźno... chociaż to nie zmienia fakty, że zimy nie lubię



ja nigdy nie używałam tych olejków alterry, a jak już je chciałam kupić to była ta cała akcja z wycofaniem a potem już ich nie było... ja do włosów używam oliwy z oliwek, w której zakochały się moje włosiska czasem też vatikę stosuję
jeśli chodzi o maski to ostatnio zakupiłam Joannę maseczkę jajeczną (pomimo, że jest taka rzadka, to bardzo fajnie działa na moje włosy), całkiem fajna jest też Ziaja (fioletowa) maska intensywnie wygładzająca z proteinami jedwabiu ale nie dorównuje tej z ceramidami
a szampon ostatnimi czasy to Timotei with Jericho Rose "Moc i blask" i też jestem zadowolona
ja uwielbiam te oleje z Rossmanna bo łatwo sie zmywaja jeszcze fajnie działa baby dream oliwka ale juz tak ładnie nie pachnie... oliwa z oliwek odpada za ciezka i nie moge domyc włosów a szampony z SLS odpadaja bo podrazniaja skóre głowy
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-03, 15:37   #3660
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki ale hit
dzis przyszedł mi z allegro wypełniacz do koka efekty
sliczny pełny KOK na 1 foto troszke frotka wychodzi ale to 1 upiecie
To samo robię ze zwykłej skarpetki
Tu masz jak laska robi taki koczek. http://www.youtube.com/watch?v=S3CryIfIyK8 Dzięki niej sobie jedną skarpetkę poświęciłam na koczek.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.