Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 09:41   #2041
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hmm... ja bym sobie przyciemniła te blond odrosty (raczej u kogoś) żeby naturalne zostały nietknięte.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:45   #2042
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Żebys wiedzial ze próbowałam Dostawałam tez drogie fryzjerskie kosmetyki zagraniczne w prezencie od ciotki z Anglii, nazw oczywiscie nie pamiętam ;/ Obojętnie czy szampon/odżywka/balsam kosztują 20, czy 200zł, nie robi na moich włosach najmniejszego wrażenia. Pozostało mi pogodzić się z tym, co mam. Juz przestalam szukac, za duzo pieniędzy wyrzucone. teraz uzywam najtanszego babydreama za 4zł a efekty sa takie same jak z drogimi cudami. Nie ma co narzekac, to nie ten wątek ;D
to faktycznie nie ma sensu wydawać pieniędzy. a może przerzedzanie co dwa miesiące? na pewno trochę je wygładzi, ale sama nie wiem co tu radzić, ja mam strąki tylko i wyłącznie przez farbę;/

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
sorka ,ze odpowiem ,bo mam podobny problem...ja tylko takich kosmetykow uzywam ,mialam loreala absolut repair i dal mi najlepszy efekt,ale wciaz moje wlosy byly sianowate ;/ moze jak odrosna juz zdrowe to bardziej pomoze ? tak samo czytalam ,ze ampulki loreala z salonu takie sa super,a u mnie zero efektu
nie przepraszaj ja myślałam nad kupnem tego szamponu, dlatego poleciłam, ma rewelacyjne recenzje. no ale na naturalnych nie powinno być problemu, tylko czy wytrzymam?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:52   #2043
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

[QUOTE=grzywa17;13213070]Żebys wiedzial ze próbowałam Dostawałam tez drogie fryzjerskie kosmetyki zagraniczne w prezencie od ciotki z Anglii, nazw oczywiscie nie pamiętam ;/ Obojętnie czy szampon/odżywka/balsam kosztują 20, czy 200zł, nie robi na moich włosach najmniejszego wrażenia. Pozostało mi pogodzić się z tym, co mam. Juz przestalam szukac, za duzo pieniędzy wyrzucone. teraz uzywam najtanszego babydreama za 4zł a efekty sa takie same jak z drogimi cudami. Nie ma co narzekac, to nie ten wątek ;D

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
sorka ,ze odpowiem ,bo mam podobny problem...ja tylko takich kosmetykow uzywam ,mialam loreala absolut repair i dal mi najlepszy efekt,ale wciaz moje wlosy byly sianowate ;/ moze jak odrosna juz zdrowe to bardziej pomoze ? tak samo czytalam ,ze ampulki loreala z salonu takie sa super,a u mnie zero efektu [COLOR="Silver"]
No i własnie o to chodzi Widzę że obie mamy podobnie uparte wlosy i bezsensu jest szukać kolejnych kosmetyków. Trzeba się pogodzić z naturą Ja tam wylewam na nie tonę brylantyny lub jedwabiu, gdy chce je rozpuścić, wklepuję najtansza piankę do włosów i są znośne. Co mozemy więcej?
raz jeden fryzjerka,ktora miala takie wlosy jak ja ,nie dziwila sie,ze takie siano,tylko przynala,ze nic nie zrobie i jedyne co to doraznie cos mozna w nie wetrzec .,zeby sie tak nie rzucalo w oczy i tyle ....sama miala krecone,wiec rozumiala
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:55   #2044
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Chyba jednak musze obciąć włoski ,bo inaczej coś mi się wydaje,że sie złamię i znowu wrócę do farbowania same widzcie na zdjęciach,że jest niewesoło
Chyba jutro skuszę się na taką fryzurkę s2_17211_kopia.jpg
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:58   #2045
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
to faktycznie nie ma sensu wydawać pieniędzy. a może przerzedzanie co dwa miesiące? na pewno trochę je wygładzi, ale sama nie wiem co tu radzić, ja mam strąki tylko i wyłącznie przez farbę;/



nie przepraszaj ja myślałam nad kupnem tego szamponu, dlatego poleciłam, ma rewelacyjne recenzje. no ale na naturalnych nie powinno być problemu, tylko czy wytrzymam?
ten loreal naprawde jest dobry ,bo bylam zadowolona ....i jakis tam efekt byl a po innych nie ma nic hi hi wiec napewno go jeszcze kupie ...ja mialam maske ....a co do szamponu to dla siana chyba rzeczywiscie najlepszy jest dla dzieci

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka R Pokaż wiadomość
Chyba jednak musze obciąć włoski ,bo inaczej coś mi się wydaje,że sie złamię i znowu wrócę do farbowania same widzcie na zdjęciach,że jest niewesoło
Chyba jutro skuszę się na taką fryzurkę Załącznik 2368383
Twoj naturalny kolor podoba mi sie ...dla mnie nie wygladasz tragicznie,nawet mnie to nie razi,bo wlosy masz w dobrej kondycji ....a fryzurka tez ladna ...ja bym chetnie to moje siano obciela,ale z moim puchem wygladam strasznie w krotkich wlosach ,mialam nuedawni i zaluje ....nawet,ze byly wyciebiowane
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:25   #2046
unfaithfulrevenge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Agnieszka R Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodaje dzisiaj fotkę moich okropnych włosów .Doradzcie co z nimi zrobić ...
Załącznik 2368273 Załącznik 2368275
uwierz mi,ja mam identycznie...naprawdę... .
wczoraj zaczęłam płukankę używać,zobaczymy co z tego wyjdzie..
unfaithfulrevenge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 12:43   #2047
Vacuous
Rozeznanie
 
Avatar Vacuous
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 681
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny, czy jeżeli w wilgotne włosy wetrę niewielką ilość gumy do włosów got2be, to uzyskam efekt fal ?
Właśnie spróbowałam trochę, ale tylko na przód i całkiem nieźle to wychodzi, aczkolwiek dałam jej za mało. Nie wiem jaki bd końcowy efekt.
Robi tak któraś?
__________________
Walczę ze swoim niezdecydowaniem.
Vacuous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 14:04   #2048
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Agnieszka R Pokaż wiadomość
Dziewczyny dodaje dzisiaj fotkę moich okropnych włosów .Doradzcie co z nimi zrobić ...
Załącznik 2368273 Załącznik 2368275
miałam identycznie. I ściełam. I jest super a włoski rosna w zaskakująco szybkim tepie
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:41   #2049
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

unfaithfulrevenge nalej sobie wody do miski lub jakiegoś nie za małego garnka i wlej tak aby woda była zabarwiona nie za jasna. Tylko czy na płukance napisane jest że jest srebrna czy niebieska lub fioletowa? jak srebrna to ok wyjdzie platynka, ja mam bardzo jasny bląd a płukanke robie by niebyło widać popieelatych odrostów. Nigdy nie wychodzi mi niebieski ani fioletowy! Pozdrawiam
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:59   #2050
geisza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ten wątek spadł mi z nieba! też zapuszczam włoski, odrost ma 3 cm i jest koloru mysiego na bardzo ciemnych włoskach jakieś 2 tygodnie temu chciałam je rozjaśnic, kupiłam 2 rozjaśniacze do tego farbe naturalny blond i leży to wszystko w szafce i mnie korci niezmiernie ale trzymam się! zawsze miałam fioła na punkcie nawet 0,5 cm odrostów, ale jestem zdeterminowana moj TŻ mówi nawet, ze bardzo podoba mu się "że jaśnieje na czubku głowy" życze powodzenia wszystkim i liczę na wsparcie w chwili zwątpienia a tak P.S. to 2 razy w tygodniu smaruje głowe olejkiem rycynowym i trzymam go z 3 godziny i wydaje mi się, że lekko przyciemnia odrost i rożnica nie jest aż tak widoczna ;-) pozdrawiam wszystkie wytrwałe
geisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:10   #2051
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

geisza powodzenia! Mój TŻ również chwali kolor odrostu. Narzekam, że jest taki zwyczajny, mysi, przeciętny, ale on twierdzi odwrotnie "wszystkie teraz farbują, więc to Ty będziesz wyglądać oryginalnie". Trochę się jednak niecierpliwię, chciałabym już mieć swój kolorek Niebawem postaram się wkleić swoje zdjęcie w dziennym świetle, ocenicie czy jest bardzo źle. Trzymajcie się!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 14:07   #2052
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny ja o mały włos i bym sobie pasemka szczeliła.Podciełam trochę włosy i już mnie korciło(fryzjerka mnie podpuszczała,że odrost taki...)ale sie nie dałam.Za to poszłam kupić sobie krem do włosów i jestem z niego zadowolona bardzo -firmy Lorys -Jaborandi 1 kilogram kosztował 10 zł.Więc tanio ,ale sutcznie ,bo włoski bardziej lśniące .
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:56   #2053
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Geisza, farby oddaj szybko komu nie zależy na naturalnych włoskach. Ja także raz kupiłam farbe poszłam do fryzjerki której obiecałam nie farbować włosów i mąż mnie sprzedał że kupiłam farbe noi musiałam oddać mamie! I powodzenia życzę i wytrwałości.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 22:29   #2054
PerSymona
Raczkowanie
 
Avatar PerSymona
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 54
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja dziś dopiero (ale lepiej późno, niż wcale) postanowiłam, że ich już nie będę farbować!
Moja historia:
od 1 klasy gimnazjum do 3-pasemka blond, później brąz, później zaś blond, zaś brąz, potem czarny, w 2 liceum u fryzjera chciałam dojść jakoś do swoich- orzechowych, niestety fryzjer sprawił iż miałam rude włosy, które strasznie mi nie pasowały, więc zaś brąz, zaś czarny.. i teraz mam 19 lat i włosy w opłakanym stanie.. a tak zawsze mi się marzyło zapuścić je do 3/4 pleców, mam nieco za łopatki, ale chyba będę musiała niedługo je zciachać, na krótko narazie mam 1,5 cm odrostu.. zobaczymy dalej, ale jakoś nie wyobrażam sobie pokazywać się później z 10 cm odrostem na uczelni a na bardzo krótko nie dam się obciąć za nic katastrofa.. jestem zalamana, ale mam nadzieję, że jakoś uda mi się to ukrywać.
Wytrawłości Kochane!! i podziwiam te, które powoli dochodzą do celu


__________________
̕



ZAKOCHANA

Edytowane przez PerSymona
Czas edycji: 2009-07-16 o 22:13
PerSymona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 09:40   #2055
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Przyłączam się, kurczę, przyłączam Farbuję włosy od 17 r.ż. i przeżyłam już wszystko, co było do przeżycia w tej materii, z trwałą na rozjaśnionych z czerni włosach (efekt-filc jak na starej owcy) oraz zielone glony po czarnej hennie, bo zachciało mi się natury. Teraz od kilku lat jestem b. jasną blondyną popielatą, aż do ubiegłego tygodnia, kiedy znudzona strzeliłam sobie bursztynowy blond Castinga. Po pięciu myciach koloru nima nima, został taki lekko złotawy b.jasny blond, cały barwnik wymyty. Wracam do naturalnego jasnego blondu, choć odrosty na takiej prawie platynie są obrzydliwe, ale nie da rady przyciemnić platyny do naturalnego blondu, bo niestety moje przetrawione włosy nie utrzymają żadnego barwnika na dłużej, wszystko złazi... Kupiłam jasny blond złoto-perłowy Indoli plus ampułkę jakiegoś zamykacza łusek Alfaparf i chodzę wokół tego jak pieś wokół jeża. Boję się. Może wyjść zielony/rudy/brunatny... Może wyjść cokolwiek, ale wątpię, żeby choć trochę przypominało naturalne. A wizja odrostu blond i platynowej reszty sprawia, że truchleję...
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:05   #2056
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Monique DeVine Pokaż wiadomość
Przyłączam się, kurczę, przyłączam Farbuję włosy od 17 r.ż. i przeżyłam już wszystko, co było do przeżycia w tej materii, z trwałą na rozjaśnionych z czerni włosach (efekt-filc jak na starej owcy) oraz zielone glony po czarnej hennie, bo zachciało mi się natury. Teraz od kilku lat jestem b. jasną blondyną popielatą, aż do ubiegłego tygodnia, kiedy znudzona strzeliłam sobie bursztynowy blond Castinga. Po pięciu myciach koloru nima nima, został taki lekko złotawy b.jasny blond, cały barwnik wymyty. Wracam do naturalnego jasnego blondu, choć odrosty na takiej prawie platynie są obrzydliwe, ale nie da rady przyciemnić platyny do naturalnego blondu, bo niestety moje przetrawione włosy nie utrzymają żadnego barwnika na dłużej, wszystko złazi... Kupiłam jasny blond złoto-perłowy Indoli plus ampułkę jakiegoś zamykacza łusek Alfaparf i chodzę wokół tego jak pieś wokół jeża. Boję się. Może wyjść zielony/rudy/brunatny... Może wyjść cokolwiek, ale wątpię, żeby choć trochę przypominało naturalne. A wizja odrostu blond i platynowej reszty sprawia, że truchleję...
ja mialam to samo na farbowanych na jasny blond ....zafarbowalam na kasztan ,wymyla sie farba po ok 5 myciach ,pozniej zrobilam szamponem garniera herba shine jasny braz i o dziwo tak zalapal,ze nie schodzil .....kolor ladny i naprawde wymywal sie delikatnie do jasnego brazu ,ale ze mam naturalny sredni blond ,to troche sie zle czulam ...postanowilam ostatni raz zaryzykowac i zrobic sobie samodzielnie pasemka przez czepek ,z wlosami do ramion !!! to sie nazywa depseracja hi hi moja fryzjerka wyjechala ,a ja chcialam JUZ! wyjelam przez ten czepek troche wlosow ,tylko te z gory ,cienkie pasemka,chcialam,zeby wlosy byly podobne do mojego naturalnego ,zeby nie bylo juz widac odrostow....no i wyszlo super....sama jestem zdziwiona,bo pierwszy raz robilam sama pasemka i sie troszke balam....szybko mi sie rozjasniaja,wiec trzymalam tylko 20 min ....pasemka zlaly sie z brazem i teraz mam ciemny blond a wlosy az tak strasznie nie ucierpialy,choc na dole sa tragiczne wg mnie ale to juz wczesniej je tak zalatwilam teraz wracam do natury ,jedynie co ,to jak juz beda dlugie zrobie tylko kilka takich cieniutkich pasemek ,zeby byly takie delikatne refleksy ,ale to duzo czasu ,bo poki co nie mam odrostow (no moze kilka milimetrow )....
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:35   #2057
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dawno tu nie pisałam, ale muszę się pochwalić. Mam już 7 cm swoich włosów! Reszta to wciąż rude-niewiadomo-co, ale wytrwale dążę do celu. Mając ten malutki kawałeczek swoich włosów nie mogę się nadziwić co mnie kiedyś skłoniło do farbowania? Hm... Człowiek się uczy na własnych błędach. Cudze nigdy nie są wystarczającym ostrzeżeniem
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 13:40   #2058
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Dawno tu nie pisałam, ale muszę się pochwalić. Mam już 7 cm swoich włosów! Reszta to wciąż rude-niewiadomo-co, ale wytrwale dążę do celu. Mając ten malutki kawałeczek swoich włosów nie mogę się nadziwić co mnie kiedyś skłoniło do farbowania? Hm... Człowiek się uczy na własnych błędach. Cudze nigdy nie są wystarczającym ostrzeżeniem
wow 7 cm to już dużo ja póki co 1 cm ;p ciekawa jestem, czy przy 7 będzie u mnie widoczna różnica, póki co jest zupełnie ok. a u Ciebie?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 19:03   #2059
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja obiecuję wkleić Wam zdjęcia ze swoim odrostem po powrocie z Grecji, czyli gdzieś w połowie sierpnia. Choć pewnie włosy będą w stanie opłakanym od słońca...
Wytrwałości Ja mam silną motywację i wątpię, że cokolwiek skłoni mnie do zmiany decyzji.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 23:05   #2060
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
wow 7 cm to już dużo ja póki co 1 cm ;p ciekawa jestem, czy przy 7 będzie u mnie widoczna różnica, póki co jest zupełnie ok. a u Ciebie?
Widać, niestety. Farbowane obecnie są pomarańczowe, a moje to mysi blond. Chociaż wydaje mi się ciemniejszy niż przed farbowaniem (2-3 lata temu). Może to tylko złudzenie... I pewnie zjaśnieją na słońcu
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 22:21   #2061
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Widać, niestety. Farbowane obecnie są pomarańczowe, a moje to mysi blond. Chociaż wydaje mi się ciemniejszy niż przed farbowaniem (2-3 lata temu). Może to tylko złudzenie... I pewnie zjaśnieją na słońcu
ja się modlę, żeby zjaśniały mi włosy na słońcu, bo mam odrosty ton w ton ale bez tego połysku i wydają się jaśniejsze od pozostałych ;<< czuję, że będzie katastrofa, pewnie przy długości uszu będę ścinac.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 09:50   #2062
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

to ja sie przyŁącze jesli mozna, końcówki wŁosów mi nie przyjmują farby już , są po dekoloryzacji tak od poŁowy dŁugości , nie wiem co robić ? myslaŁam o castingu ale podobno wŁosy po nim wypadają, farbami juz nie chce bo szyko sie wypŁukuja i nierówno mi chwytają , a mam do póŁ pleców wŁosy i nie chce ścinać, na razie odrost 1 cm , naturalny kolor brąz średni a na caŁości miedziane, brązowe, czekoladowe, końce bursztynowe, myślaŁam też o pasemkach z wierzchu ale to chyba też nie jest dobry pomysŁ ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 09:58   #2063
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja bym wiązała w kucyk i czekała na naturalne. A jeśli koniecznie chcesz farbować to w wątku o farbowaniu znajdziesz odpowiedź na swoje pytania
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:12   #2064
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

chciałabym przestac farbowac ale nie wiem czy to jest realne ? mój naturalny kolor jest super taki śliczny brąz zimny, chyba zadną farbą tego nie osiągnę? póki co spróbuje jeszcze 1 miesiąc wytrzymac bez farbowania a potem zobacze co dalej, jak mi zaczną te farbowane pasma rude sie robic coraz bardziej to moze jakis szampon koloryzujący ,
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 12:17   #2065
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A może kup Sobie troszkę odżywek lub mask na włosy poczekaj miesiąc i fryzjer Ci coś poleci? Bo przy dekoloryzacji to raczej fryzjerzy odradzają czego kolwiek. Ja polecam przynajmniej na początek podcinanie 1cm. tygodniowo i obowiązkowo maski maseczki itp.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:15   #2066
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam tez postanowilam wrocic do naturalnych wloskow,mysiego blondu.Wlosy mam w oplakanym stanie...na zalaczonym przeze mnie zdjeciu nie widac tego az tak bo wlosy byly prostowane.Koncowki sie krusza,siano ogolnie,a na dodatek nierowne..tak zniszczylo je rozjasnianie..wloski przed farbowaniami mialam ladne,lekko falowane,bylo ich 2 razy wiecej nic obecnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaa.jpg (40,7 KB, 102 załadowań)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2009-07-22 o 14:20
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 15:02   #2067
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
chciałabym przestac farbowac ale nie wiem czy to jest realne ? mój naturalny kolor jest super taki śliczny brąz zimny, chyba zadną farbą tego nie osiągnę? póki co spróbuje jeszcze 1 miesiąc wytrzymac bez farbowania a potem zobacze co dalej, jak mi zaczną te farbowane pasma rude sie robic coraz bardziej to moze jakis szampon koloryzujący ,
Jest realne! O tym właśnie jest ten wątek - o powracaniu do własnego koloru włosów metodą naturalną. Warto, tym bardziej, że, jak piszesz, podoba Ci się Twój naturalny kolor. Zresztą jaki by on nie był, to zawsze to lepsze niż łaciate włosy
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:42   #2068
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dzieki, jak na razie wzięŁam postanowienie na miesiąc , kupilam sobie odżywkę i szampon seboradin niger w aptece i taki balsam do brązowych wŁosów niwea ale raczej tak dla podtrzymania koloru, nie wiem czy coś on daje ale to taki "substytut "farby miaŁ być żeby mnie nie kusiŁa farba, spróbuje sobie przecieniować u fryzjera tak od póŁ dŁugości żeby te najjaśniejsze końce zlikwidować , wiem że te dziewczyny co farbowaŁy na blond to mają gorzej ja z brązowymi mam Łatwiej ale i tak nie wiem czy wytrwam bo producenci farb kuszą , co chwile nowa cudowna farba w sprzedaży i za każdym razem jestem zawiedziona, na farbowanie u fryzjera mnie nie stac na razie ale sŁyszaŁam że fryzjerskie farby są jeszcze bardziej trwaŁe i mocniej wżerają się we wŁosy
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 20:07   #2069
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
dzieki, jak na razie wzięŁam postanowienie na miesiąc , kupilam sobie odżywkę i szampon seboradin niger w aptece i taki balsam do brązowych wŁosów niwea ale raczej tak dla podtrzymania koloru, nie wiem czy coś on daje ale to taki "substytut "farby miaŁ być żeby mnie nie kusiŁa farba, spróbuje sobie przecieniować u fryzjera tak od póŁ dŁugości żeby te najjaśniejsze końce zlikwidować , wiem że te dziewczyny co farbowaŁy na blond to mają gorzej ja z brązowymi mam Łatwiej ale i tak nie wiem czy wytrwam bo producenci farb kuszą , co chwile nowa cudowna farba w sprzedaży i za każdym razem jestem zawiedziona, na farbowanie u fryzjera mnie nie stac na razie ale sŁyszaŁam że fryzjerskie farby są jeszcze bardziej trwaŁe i mocniej wżerają się we wŁosy
Oj kuszą, kuszą te piękne kolorki, uśmiechnięte modelki i ładne opakowania
Trzymam kciuki, żebyś jednak wytrwała
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 04:34   #2070
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A u mnie coraz bliżej celu
Za tydzień do fryzjera na kolejne ścięcie, oczywiście długość bezpieczna abym mogła w kitę złapać jak tak widzę po włosach to jeszcze z 3 takie wizyty i już będą same naturalki

A farby mnie nie kuszą wiem, że podjęta decyzja jest słuszna i czasami tylko przez myśl farbowanie przejdzie , ale zaraz przechodzi -> na szczęście
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.