Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-12, 17:40   #3751
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Issane Babassu - od¿ywka z Rossmanna ok 4 z³ - fajnie nadaje siê do mycia w³osów i nie wymywa farby - na koñcówki jak ta lala
Tylko ja rossmanna nie mam-pojadê sobie dopiero w po³owie marca to kupiê
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:41   #3752
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
melina ok, pozycze lepszy aparat od brata to moze normalnie pokaze kolor. do jutra do wieczorka sie zmieszcze czasowo bo dzisiaj musze wreszcie zmusic do podciecia koncowek i spakowac sie troche
jesli lubisz czerwienie to wydaje mi sie , ze jest spory wybor, ale one zwykle splywaja szybciej niz rudosc nawet. moja siostra kochala sie w czerwieniach i miala dosc powtarzania farbowania. niemniej rb jest trwale moim zdaniem i ma sporo czerwonych odcieni wiec jesli zdecydujesz powinnas byc zadowolona
Ja w zasadzie nie my¶lê o czystych czerwieniach, podobaj± mi siê rudo¶ci z czerwonym refleksem, którego wiêkszo¶æ z dziewczyn z w±tku nie lubi A mnie jak na z³o¶æ wychodzi rudy bez grama czerwonego, dlatego bêdê mieszaæ. Ale chcia³am zobaczyæ jak Twój kolorek wygl±da
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:45   #3753
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam pytanie, je¶li chce zafarbowaæ siê farb± Majirel 7,40 (rubilane) to mam u¿yæ oxydantu 6, czy 9%? moje wlosy by³y ju¿ raz rozja¶niane do jasnego blondu, potem farbowa³am dwa razy na jasny kasztanowy br±z, w tej ich kolor to ciemny blond z rudymi refleksami.
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 18:11   #3754
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko ja rossmanna nie mam-pojadê sobie dopiero w po³owie marca to kupiê
dobra bêdzie te¿ Joanna bez sp³ukiwania, ma³osk³adnikowa- chodzi o to ¿eby w³osów nie obci±¿yæ.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie, je¶li chce zafarbowaæ siê farb± Majirel 7,40 (rubilane) to mam u¿yæ oxydantu 6, czy 9%? moje wlosy by³y ju¿ raz rozja¶niane do jasnego blondu, potem farbowa³am dwa razy na jasny kasztanowy br±z, w tej ich kolor to ciemny blond z rudymi refleksami.
.....a twój naturalny?

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w zasadzie nie my¶lê o czystych czerwieniach, podobaj± mi siê rudo¶ci z czerwonym refleksem, którego wiêkszo¶æ z dziewczyn z w±tku nie lubi A mnie jak na z³o¶æ wychodzi rudy bez grama czerwonego, dlatego bêdê mieszaæ. Ale chcia³am zobaczyæ jak Twój kolorek wygl±da
Melina najpiêkniejsze odcienie miedziano czerwone ma Alfaparf Evolution: 7.66, 8.66( piêkne czerwienie), 7.64, 8.64(czerwono miedziane) zerknij w google.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:07   #3755
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Melina najpiêkniejsze odcienie miedziano czerwone ma Alfaparf Evolution: 7.66, 8.66( piêkne czerwienie), 7.64, 8.64(czerwono miedziane) zerknij w google.
Dziêkujê Kathy ale póki co nie biorê pod uwagê innej farby ni¿ Vitality's. Jestem ni± oczarowana, zw³aszcza ¿e w wypadku Majirel po 3, 4 myciach widaæ by³o przesuszenie w³osów, a teraz jest o wiele lepiej. Spad³a mi z nieba ta farba w³a¶nie teraz kiedy chcê zapu¶ciæ w³osy jeszcze o jakie¶ 5 cm do ¶lubu Wiêc raczej zamówiê 7.66 i troszkê "namieszam w ¿yciu moich w³osów"
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:20   #3756
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Kathy ale póki co nie biorê pod uwagê innej farby ni¿ Vitality's. Jestem ni± oczarowana, zw³aszcza ¿e w wypadku Majirel po 3, 4 myciach widaæ by³o przesuszenie w³osów, a teraz jest o wiele lepiej. Spad³a mi z nieba ta farba w³a¶nie teraz kiedy chcê zapu¶ciæ w³osy jeszcze o jakie¶ 5 cm do ¶lubu Wiêc raczej zamówiê 7.66 i troszkê "namieszam w ¿yciu moich w³osów"
Oj, to bêdzie czerwono - ale my¶lê ¿e taki kolor bêdzie ci pasowa³ - tylko jedna wielka pro¶ba - nie eksperymentuj tu¿ przed ¶lubem, tylko du¿o wcze¶niej, moje w³osy te¿ nie s± zniszczone po tej farbie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

...a jak siê sprawdzi³ Dove?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:28   #3757
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj, to bêdzie czerwono - ale my¶lê ¿e taki kolor bêdzie ci pasowa³ - tylko jedna wielka pro¶ba - nie eksperymentuj tu¿ przed ¶lubem, tylko du¿o wcze¶niej, moje w³osy te¿ nie s± zniszczone po tej farbie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

...a jak siê sprawdzi³ Dove?
Nie no sza³u nie bêdzie raczej, planujê dodaæ tylko troszkê tego 7,66 my¶lê, ¿e gdzie¶ w proporcji 1/4. My¶lê, ¿e moje w³osy s± trochê przetrawione po eksperymentach z odcieniami typu 8,43 i wod± 9%, dlatego ³api± odcieñ mniej intensywnie. Ale nie bój nic, ¶lub mam w listopadzie dopiero i do tego czasu to siê jeszcze z 7 razy pofarbujê
W³a¶nie cholera nie mogê oceniæ Dove bo u¿y³am go wczoraj, polaz³am na miasto, by³ deszcz i mg³a a moja sier¶æ pod wp³ywem wilgoci robi siê napuszona i szczotkowata. Ale bêdê próbowaæ te¿ jutro!
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 20:35   #3758
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no sza³u nie bêdzie raczej, planujê dodaæ tylko troszkê tego 7,66 my¶lê, ¿e gdzie¶ w proporcji 1/4. My¶lê, ¿e moje w³osy s± trochê przetrawione po eksperymentach z odcieniami typu 8,43 i wod± 9%, dlatego ³api± odcieñ mniej intensywnie. Ale nie bój nic, ¶lub mam w listopadzie dopiero i do tego czasu to siê jeszcze z 7 razy pofarbujê
W³a¶nie cholera nie mogê oceniæ Dove bo u¿y³am go wczoraj, polaz³am na miasto, by³ deszcz i mg³a a moja sier¶æ pod wp³ywem wilgoci robi siê napuszona i szczotkowata. Ale bêdê próbowaæ te¿ jutro!
By³am ciekawa bo u mnie bardzo dok³adnie domyka ³uskê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:43   #3759
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
By³am ciekawa bo u mnie bardzo dok³adnie domyka ³uskê.
Napiszê jutro W ogóle my¶lê czy to nie czas odwiedziæ fryzjera, bo zrobi³ mi siê trochê he³m na g³owie... ale mo¿e poczekam i zrobiê to po kolejnej farbie to siê pozbêdê czê¶ci podniszczonej wierzchniej warstwy...
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:48   #3760
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
.....a twój naturalny?

zapomnia³am mój naturalny to ciemny blond, typowo "polski"
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 21:02   #3761
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
zapomnia³am mój naturalny to ciemny blond, typowo "polski"

6% bêdzie ok, ale daj jeszcze fotkê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-12 o 21:05
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 21:09   #3762
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
6% bêdzie ok, ale daj jeszcze fotkê
dziêkujê jutro wrzucê fotkê
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-12, 22:31   #3763
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 2 528
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

znalaz³am zdjêcia odpowiednie do mojego koloru.
Teraz wygl±da dok³adnie tak jak kolor z szamponetki Joanny "naturalny blond" (kasztanowy tak siê spra³...) . Mój naturalny jest prawie taki sam jak ten z pomarañczowej farby.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Multi-Color-Effect-Naturalny-blond-20441-big.jpg (102,5 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ciemny%20blond%20%2815%29.jpg (145,4 KB, 12 za³adowañ)
__________________
Dbam o w³osy! :}


MOJA PIELÊGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:01   #3764
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam

Kathy, odwiedzia³m ostatnio hurtownie fryzjerska i Pani polecila mi 2 produkty dla wlosów miedzianych, rudych...Pewnie je znasz, bo ty zawodowiec jestes ale czy mozesz je polecic? ...Niestety nie znam sk³adu :/

1) maska od¶wie¿aj±ca kolor IT’S COLOR artègo MELON

* kolor- maska od¶wie¿a kolor na w³osach farbowanych o odcieniach miedzianych i czerwonych
* po³ysk - proteiny jedwabne wyg³adzaj± strukturê w³osów farbowanych oraz naturalnych
* od¿ywienie - olejek konopny nadaje w³osom delikatno¶æ i po³ysk

2) ¿el natychmiastowo koloryzuj±cy MY COLOR REFLEX artègo
– mied¼


* wzbogaca o refleks z³ocisto-miedziany w³osy o tonacji od br±zu do blondu.
* pokrywa siwe w³osy, nadaj±c im refleks intensywnej, b³yszcz±cej i z³ocistej miedzi,
* aby efekt by³ stonowany, nale¿y rozcieñczyæ z refleksem neutralnym,
* dodatkowe szczegó³y w podrêczniku technicznym, dostêpnym w zak³adce materia³y do pobrania.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg czekolada2.jpg (5,8 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg reflex6.jpg (5,6 KB, 8 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:15   #3765
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

moni@ Kathy ma na swoim blogu o tym produkcie z melonem(na pewno czym¶ z melonem)i go nie poleca
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:20   #3766
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
moni@ Kathy ma na swoim blogu o tym produkcie z melonem(na pewno czym¶ z melonem)i go nie poleca
Ok, dzieki, nie zauwazy³am..juz czytam
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 10:45   #3767
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Nolley Poka¿ wiadomo¶æ
znalaz³am zdjêcia odpowiednie do mojego koloru.
Teraz wygl±da dok³adnie tak jak kolor z szamponetki Joanny "naturalny blond" (kasztanowy tak siê spra³...) . Mój naturalny jest prawie taki sam jak ten z pomarañczowej farby.
6%ok.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:24   #3768
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
2) ¿el natychmiastowo koloryzuj±cy MY COLOR REFLEX artègo
– mied¼
zaintrygowa³ mnie ten ¿el ciekawe,czy wart swojej ceny I ciekawe czy by siê u mnie trzyma³. Moje w³osy s± tak mocno naod¿ywkowane, ¿e ¿adne produkty typu szamponetki siê ich nie chwytaj±
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 11:42   #3769
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
zaintrygowa³ mnie ten ¿el ciekawe,czy wart swojej ceny I ciekawe czy by siê u mnie trzyma³. Moje w³osy s± tak mocno naod¿ywkowane, ¿e ¿adne produkty typu szamponetki siê ich nie chwytaj±
A mo¿esz napisaæ czym je"od¿ywkujesz"?bo ja nadal kr±¿e miêdzy tym co na rude mogê,a czego nie mogê i ka¿da sugestia mile widziana.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 12:09   #3770
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿esz napisaæ czym je"od¿ywkujesz"?bo ja nadal kr±¿e miêdzy tym co na rude mogê,a czego nie mogê i ka¿da sugestia mile widziana.
Do sp³ukiwania, drogeryjne np z L'Oreala czy Dove, zmieniam je regularnie ¿eby nie przyzwyczajaæ w³ósów.
BTw wypróbowa³am metodê mycia od¿ywk± (Isan±) i u mnie to siê nie sprawdza niestety w³osy sch³y duu¿o wolniej, potem u nasady by³y ok, ale dalej siê zlepia³y, i nie by³y "sypkie", ogólenie bez ¿ycia, nie wyglada³y jak ¶wie¿o umyte. Musia³am drugi raz myæ, tym razem szamponem
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:45   #3771
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
zaintrygowa³ mnie ten ¿el ciekawe,czy wart swojej ceny I ciekawe czy by siê u mnie trzyma³. Moje w³osy s± tak mocno naod¿ywkowane, ¿e ¿adne produkty typu szamponetki siê ich nie chwytaj±
Przed ka¿dego rodzaju farbowaniem w³osy trzeba porz±dnie wymyæ.

Sam jestem ciekawa tego ¿elu, pamiêtam ¿e chcia³am go kupic w momencie kiedy by³ nowo¶ci± ok 1 rok temu - by³o to za czasów jak stosowa³am farby i kosmetyki Artego, potem zmieni³am farbê/kosmetyki i zapomnia³am o nim, w ka¿dym razie dla nas rudzielców to tylko 2 kolory do wyboru pomarañcz albo mied¼, mied¼ jest bardziej st³umiona i trochê podchodzi pod br±z natomiast pomarañcz wygl±da bardziej na stonowany rudy w ka¿dym razie na palecie, no i nie ma sensu stosowaæ na ciemnych w³osach o tonacji od 6 w dó³ poniewa¿ nie bêdzie widaæ efektu a jedynie refleks pod ¶wiat³o.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:26   #3772
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
..... no i nie ma sensu stosowaæ na ciemnych w³osach o tonacji od 6 w dó³ poniewa¿ nie bêdzie widaæ efektu a jedynie refleks pod ¶wiat³o.
Na poziomie 6 jasne ze nie- to oczywiste...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 18:55   #3773
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny jak to jest z tymi rudymi w³osami?my³am od farbowania 4 razy i mam zupe³nie inny kolor ni¿ mia³am
Wam te¿ siê tak szybko znika rudo¶æ?czy to zale¿y mo¿e od tego ile razy ju¿ rudo¶ciami w³osy by³y farbowane?
Bo jak w takim têpie ma ma znikaæ z w³osów to nie ma sensu.
A bardzo chcia³abym byæ ruda
Co ile musicie farbowaæ w³osy?
Mo¿e powinnam zmieniæ firmê farb?
Farbowane mia³am farb± selective-je¶li to ma znaczenie.Na nich pracuje moja fryzjerka.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 19:37   #3774
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jak to jest z tymi rudymi w³osami?my³am od farbowania 4 razy i mam zupe³nie inny kolor ni¿ mia³am
Wam te¿ siê tak szybko znika rudo¶æ?czy to zale¿y mo¿e od tego ile razy ju¿ rudo¶ciami w³osy by³y farbowane?
Bo jak w takim têpie ma ma znikaæ z w³osów to nie ma sensu.
A bardzo chcia³abym byæ ruda
Co ile musicie farbowaæ w³osy?
Mo¿e powinnam zmieniæ firmê farb?
Farbowane mia³am farb± selective-je¶li to ma znaczenie.Na nich pracuje moja fryzjerka.
Powiem ci parê z³otych zasad dotycz±cych rudo¶ci (oczywi¶cie na podstawie w³asnych do¶wiadczeñ). Trzymaj siê z daleka od farb na poziomie 8 - poniewa¿ wyp³ukuj± siê natychmiast do blondu
W³osy 2 dni przed farbowaniem dok³adnie wymyj szamponem z SLES i ju¿ nie obci±¿aj od¿ywkami lub kremami/¿elami/piankami do stylizacji, je¶li u¿ywasz tzw silikonów najbardziej oblepiaj±cych ³uskê i nie zmywalnych ³agodnym szamponem: simethicone, trimethicone, trimethylsilylamodimethic one,trimethylsiloxysilica tes -wtedy 2 mycia przed farbowaniem bêd± konieczne - szampon nie mo¿e zawieraæ silikonów. Po farbowaniu nale¿y bardzo dok³adnie domkn±æ ³uskê w³osa przez zakwaszenie np. p³ukank± octow±. W³osy po farbowaniu najlepiej nie myc ok 3 dni. Do mycia i pielêgnacji stosujemy kosmetyki przeznaczone do w³osów koloryzowanych które zapobiegaj± bekniêciu w³osów i dok³adnie domykaj± ³uskê dziêki czemu farba siê nie wyp³ukuje. Osobi¶cie u¿ywam silikony na co dzieñ w od¿ywce i tzw jedwabiu ale wybieram te l¿ejsze zmywalne ³agodnymi szamponami. Je¶li to nie pomo¿e a w³osy s± bardzo porowate dodatkowo przeprowadza siê prepigmentacjê.
Je¶li chodzi o technikê farbowania to lepiej rzadziej farbowaæ ale za ka¿dym razem ca³e w³osy pokryæ farb±. Nie znam kosmetyków Selective. Osobi¶cie polecam: Vitality's, Alfaparf, Majirel.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-13 o 19:50 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 20:07   #3775
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem ci parê z³otych zasad dotycz±cych rudo¶ci (oczywi¶cie na podstawie w³asnych do¶wiadczeñ). Trzymaj siê z daleka od farb na poziomie 8 - poniewa¿ wyp³ukuj± siê natychmiast do blondu
W³osy 2 dni przed farbowaniem dok³adnie wymyj szamponem z SLES i ju¿ nie obci±¿aj od¿ywkami lub kremami/¿elami/piankami do stylizacji, je¶li u¿ywasz tzw silikonów najbardziej oblepiaj±cych ³uskê i nie zmywalnych ³agodnym szamponem: simethicone, trimethicone, trimethylsilylamodimethic one,trimethylsiloxysilica tes -wtedy 2 mycia przed farbowaniem bêd± konieczne - szampon nie mo¿e zawieraæ silikonów. Po farbowaniu nale¿y bardzo dok³adnie domkn±æ ³uskê w³osa przez zakwaszenie np. p³ukank± octow±. W³osy po farbowaniu najlepiej nie myc ok 3 dni. Do mycia i pielêgnacji stosujemy kosmetyki przeznaczone do w³osów koloryzowanych które zapobiegaj± bekniêciu w³osów i dok³adnie domykaj± ³uskê dziêki czemu farba siê nie wyp³ukuje. Osobi¶cie u¿ywam silikony na co dzieñ w od¿ywce i tzw jedwabiu ale wybieram te l¿ejsze zmywalne ³agodnymi szamponami. Je¶li to nie pomo¿e a w³osy s± bardzo porowate dodatkowo przeprowadza siê prepigmentacjê.
Je¶li chodzi o technikê farbowania to lepiej rzadziej farbowaæ ale za ka¿dym razem ca³e w³osy pokryæ farb±. Nie znam kosmetyków Selective. Osobi¶cie polecam: Vitality's, Alfaparf, Majirel.


Kolor mia³am na poziomie 6.34 dok³adnie-wysz³a mi piêkna rudo¶æ
Wymy³am silikony przed,zakwiasi³am po.Jedynie tylko nie mam nic w pielêgnacji do farbowanych,bo nie mia³am pojêcia na co siê zdecydowaæ.Poleca³a¶ fructisa to kupiê.Poratujê siê teraz szamponetkami i po kolejnym farbowaniu u fryzerka zobaczê co to bêdzie i tak jak radzisz zdecyduje siê na farbê vitalitys
Dziêki wielkie
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:01   #3776
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ


Kolor mia³am na poziomie 6.34 dok³adnie-wysz³a mi piêkna rudo¶æ
Wymy³am silikony przed,zakwiasi³am po.Jedynie tylko nie mam nic w pielêgnacji do farbowanych,bo nie mia³am pojêcia na co siê zdecydowaæ.Poleca³a¶ fructisa to kupiê.Poratujê siê teraz szamponetkami i po kolejnym farbowaniu u fryzerka zobaczê co to bêdzie i tak jak radzisz zdecyduje siê na farbê vitalitys
Dziêki wielkie
6.34 ciemny blond z³oto miedziany - refleks pierwszorzêdny to z³oto a drugorzêdny to mied¼, spróbuj po na³o¿eniu szamponetki zakwasiec w³osy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:03   #3777
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ


Kolor mia³am na poziomie 6.34 dok³adnie-wysz³a mi piêkna rudo¶æ
Wymy³am silikony przed,zakwiasi³am po.Jedynie tylko nie mam nic w pielêgnacji do farbowanych,bo nie mia³am pojêcia na co siê zdecydowaæ.Poleca³a¶ fructisa to kupiê.Poratujê siê teraz szamponetkami i po kolejnym farbowaniu u fryzerka zobaczê co to bêdzie i tak jak radzisz zdecyduje siê na farbê vitalitys
Dziêki wielkie
Jak na mój rozum, to problem le¿y te¿ w kolorze. W 6,34 dominuj±cym odcieniem jest z³oty, a dopiero na drugim miejscu jest refleks miedziany. Takie odcienie zawsze szybko trac± rudo¶æ na rzecz blondu/z³ota. Je¶li zale¿y Ci na rudym kolejno¶æ powinna byæ odwrotna, np. 6,43, a najlepiej ¿eby tej trójki w ogóle tam nie by³o. Takie s± moje do¶wiadczenia
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:10   #3778
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Jak na mój rozum, to problem le¿y te¿ w kolorze. W 6,34 dominuj±cym odcieniem jest z³oty, a dopiero na drugim miejscu jest refleks miedziany. Takie odcienie zawsze szybko trac± rudo¶æ na rzecz blondu/z³ota. Je¶li zale¿y Ci na rudym kolejno¶æ powinna byæ odwrotna, np. 6,43, a najlepiej ¿eby tej trójki w ogóle tam nie by³o. Takie s± moje do¶wiadczenia
zgadzam siê z tym, a przypadku poziomu 6 mo¿e te¿ kolor wyp³ukiwaæ siê na ciemny z³oty blond bardziej przypominaj±cy br±z - ja omijam jak ognia refleksu ,,3,, - chocia¿ na palecie kolorów wygl±da cudowniei ju¿ nie jeden raz siê nabra³am.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-14, 07:47   #3779
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
6.34 ciemny blond z³oto miedziany - refleks pierwszorzêdny to z³oto a drugorzêdny to mied¼, spróbuj po na³o¿eniu szamponetki zakwasiec w³osy.
Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Jak na mój rozum, to problem le¿y te¿ w kolorze. W 6,34 dominuj±cym odcieniem jest z³oty, a dopiero na drugim miejscu jest refleks miedziany. Takie odcienie zawsze szybko trac± rudo¶æ na rzecz blondu/z³ota. Je¶li zale¿y Ci na rudym kolejno¶æ powinna byæ odwrotna, np. 6,43, a najlepiej ¿eby tej trójki w ogóle tam nie by³o. Takie s± moje do¶wiadczenia
Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
zgadzam siê z tym, a przypadku poziomu 6 mo¿e te¿ kolor wyp³ukiwaæ siê na ciemny z³oty blond bardziej przypominaj±cy br±z - ja omijam jak ognia refleksu ,,3,, - chocia¿ na palecie kolorów wygl±da cudowniei ju¿ nie jeden raz siê nabra³am.
Dziêkujê!
O rany!Napisa³y¶cie "rzeczy"o których chyba nawet pojêcia nie ma ta babeczka co mi w³osy robi³a
Ja by³am napalona na s³awny 7.44,ale ba³am siê na pierwszy rzut z ciemnych daæ tak± ¿arówê i ten co mi wyszed³ by³ rewelacyjnyJednak macie racje,teraz jak siê wyp³ukuje to kolor jest z³ocisty.
W czwartek kupiê saszetki to zobaczê co mi wyjdzie.
A za ok. 5 tygodni umówiê siê na farbowanie i wybiorê co¶ z palety vitalitys.A jakie numery w miedzi polecacie z vitalitys?
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-14, 10:24   #3780
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê!
O rany!Napisa³y¶cie "rzeczy"o których chyba nawet pojêcia nie ma ta babeczka co mi w³osy robi³a
Ja by³am napalona na s³awny 7.44,ale ba³am siê na pierwszy rzut z ciemnych daæ tak± ¿arówê i ten co mi wyszed³ by³ rewelacyjnyJednak macie racje,teraz jak siê wyp³ukuje to kolor jest z³ocisty.
W czwartek kupiê saszetki to zobaczê co mi wyjdzie.
A za ok. 5 tygodni umówiê siê na farbowanie i wybiorê co¶ z palety vitalitys.A jakie numery w miedzi polecacie z vitalitys?
Dla mnie te¿ ten w±tek jest skarbnic± wiedzy i oficjalnie go kocham! Mo¿e poka¿ nam jak±¶ fotkê koloru, który Ci siê podoba, to ³atwiej bêdzie co¶ poleciæ, zale¿y czy wolisz rudo¶ci ¿arówiaste, czy przyt³umione, z czerwieni±, czy czyste? Mnie siê bardzo podoba 7,44 choæ na moich w³osach nie wychodzi jeszcze tak intensywny jakbym chcia³a (zdjêcie kilka stron wcze¶niej)
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.