Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 15:18   #1591
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

U mnie są częściowo np.te naklejki gel look ale jak dla mnie to nic specjalnego
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:18   #1592
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
można se pomacać
lubimy macać w naturze xD
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:41   #1593
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

udalo mi sie dzis kupic kilka przecenionych produktow, kazdy za 3,99:
- cien stay all day (steel the show)- piekny ale nalozony na sama powieke mi sie roluje w zalamaniu, musze sprobowac na bazie
- zielony eyeliner- wreszcie wpadl mi w lapki, staram sie go kupic juz kilka razy i zawsze cos mi przeszkadzalo
- tusz smoky - pomyslalam ' za 3,99 to szkoda nie brac' i wzielam

w nagrode za to, ze tak dobrze mi poszlo kupilam jeszcze 2 lakiery GR

stan w Firlicie na Dlugiej ok 10;40 (przepraszam, ze tak pozno to pisze, ale moze cos jeszcze zostalo):
- brak pedzli do rozu
- brak zielonych eyelinerow (wzielam ost)
- jeden fioletowy eyeliner
- kilka sztuk wycofywanej ll
- 3 tusze smoky
- 2 sztuki cieni stay all day (czarny i jeszcze jeden, ale nie spojrzalam na nazwe koloru)
-wycofywane fioletowe blyszczydla sa - spora ilosc
-rozy mozaikowych brak

i tyle zapamietalam
__________________

Edytowane przez pierniczkowa
Czas edycji: 2012-03-05 o 15:42
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:42   #1594
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
lubimy macać w naturze xD
i nie tylko

Kto mi powie, czy w tej nowej fioletowej ll-ce bardzo widać brokat? Bo jeszcze nie wiem, czy ją chcę
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:59   #1595
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie takie samo wrażenie miałam jak zmacałam te róże. Kolor został jedynie na palcu którym rozsmarowałam róż....



Nudziaki jakieś były, llki także, co do reszty nie wiem. Ale na pewno nie mieli tam F&M- kupiłam go w Wola Park.
A ja byłam dzisiaj w gdańskiej Naturze (Oliwa) i większość nowości już tam była Kupiłam rozświetlacz w pisaku, kameleona i przecenioną odpowiednio paletkę LasVegas z Catrice.

Ale co do róży, mają bardzo ładny kolor i po przetestowaniu ich na ręku miałam całkiem pozytywne wrażenie. Kolory były wyraziste i pozostawiły ślad na ręku więc nie wiem czemu u Ciebie tak się zachowały


Aha, podejrzewam że jesteście także fankami Catrice dlatego powiem Wam,że niestety LE FeMale nie będzie dostępna w Naturach

Edytowane przez Pandorzyca__
Czas edycji: 2012-03-05 o 16:02
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:05   #1596
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

marble mania
http://allegro.pl/essence-marmurkowy...181806025.html

i LotS
http://allegro.pl/essence-liner-i-ci...181806757.html

już na all!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:06   #1597
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
i nie tylko

Kto mi powie, czy w tej nowej fioletowej ll-ce bardzo widać brokat? Bo jeszcze nie wiem, czy ją chcę
ekhm ekhm uwaga, będę przemawiać

W nowej LLce wydawało mi się na początku, że będą straszne te drobinki, ale jak starłam pierwszą warstwę, to tam są, owszem, ale maleńkie i urocze najbardziej drobinkową kredką moim zdaniem jest almost famous, a w fioletowej te drobinki są wbrew pozorom takie delikatne i subtelne
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 16:09   #1598
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Drogerie Natura
Szanowne Klientki,
Wiele razy zgłaszałyście nam problem, iż w momencie ogłoszenia w gazetce wejścia nowej kolekcji limitowanej Catrice bądź Essence, większość z tych produktów jest już wykupiona. Jak już wiecie – do Drogerii Natura zostały już wysłane pakiety z limitowanką Catrice Hidden World. Zostały jednak omyłkowo zbyt wcześnie rozpakowane i wystawione. W trosce o Was i Wasze potrzeby, zostały więc z powrotem spakowane, by powrócić w momencie wejścia gazetki nr 12, czyli za dwa tygodnie. W ten sposób każda z Was będzie miała pewność, że dokładnie 22 marca w jej drogerii pojawi się pełna kolekcja Hidden World. Bardzo przepraszamy za zamieszanie.

:O




---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;32733351]marble mania
http://allegro.pl/essence-marmurkowy...181806025.html

i LotS
http://allegro.pl/essence-liner-i-ci...181806757.html

już na all! [/QUOTE]

jakieś dwa dni temu był nawet róż ale ceny są dość zawyżone i wygórowane ;/
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:11   #1599
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
Drogerie Natura
Szanowne Klientki,
Wiele razy zgłaszałyście nam problem, iż w momencie ogłoszenia w gazetce wejścia nowej kolekcji limitowanej Catrice bądź Essence, większość z tych produktów jest już wykupiona. Jak już wiecie – do Drogerii Natura zostały już wysłane pakiety z limitowanką Catrice Hidden World. Zostały jednak omyłkowo zbyt wcześnie rozpakowane i wystawione. W trosce o Was i Wasze potrzeby, zostały więc z powrotem spakowane, by powrócić w momencie wejścia gazetki nr 12, czyli za dwa tygodnie. W ten sposób każda z Was będzie miała pewność, że dokładnie 22 marca w jej drogerii pojawi się pełna kolekcja Hidden World. Bardzo przepraszamy za zamieszanie.

:O
Jak już pisałam w wątku catrice, dobrze, bardzo dobrze, będzie czas potestować ich cudne cienie i zobaczyć, czy będzie konieczne robienie zapasów
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:17   #1600
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
udalo mi sie dzis kupic kilka przecenionych produktow, kazdy za 3,99:
- cien stay all day (steel the show)- piekny ale nalozony na sama powieke mi sie roluje w zalamaniu, musze sprobowac na bazie
- zielony eyeliner- wreszcie wpadl mi w lapki, staram sie go kupic juz kilka razy i zawsze cos mi przeszkadzalo
- tusz smoky - pomyslalam ' za 3,99 to szkoda nie brac' i wzielam

w nagrode za to, ze tak dobrze mi poszlo kupilam jeszcze 2 lakiery GR

stan w Firlicie na Dlugiej ok 10;40 (przepraszam, ze tak pozno to pisze, ale moze cos jeszcze zostalo):
- brak pedzli do rozu
- brak zielonych eyelinerow (wzielam ost)
- jeden fioletowy eyeliner
- kilka sztuk wycofywanej ll
- 3 tusze smoky
- 2 sztuki cieni stay all day (czarny i jeszcze jeden, ale nie spojrzalam na nazwe koloru)
-wycofywane fioletowe blyszczydla sa - spora ilosc
-rozy mozaikowych brak

i tyle zapamietalam
to ja byłam tam o 13 juz nie było fioletowego eyelinera a tylko jego mi brakowało
za to kupiłam cień stay all day, szary
kredkę LL
i szminkę i chyba kupie jeszcze jedną sztukę
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:21   #1601
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ekhm ekhm uwaga, będę przemawiać

W nowej LLce wydawało mi się na początku, że będą straszne te drobinki, ale jak starłam pierwszą warstwę, to tam są, owszem, ale maleńkie i urocze najbardziej drobinkową kredką moim zdaniem jest almost famous, a w fioletowej te drobinki są wbrew pozorom takie delikatne i subtelne

Ojjj, tu się nie zgodzę-najbardziej drobinkową kredką LL jest nr 12 I have a green- tam jest tona srebrnego brokatu, który lubi se migrować po całej facjacie.
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 16:36   #1602
Hoodoo
Raczkowanie
 
Avatar Hoodoo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 462
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
to ja byłam tam o 13 juz nie było fioletowego eyelinera a tylko jego mi brakowało
za to kupiłam cień stay all day, szary
kredkę LL
i szminkę i chyba kupie jeszcze jedną sztukę
Jakieś 2 godziny temu z przecenionych rzeczy były tylko lakiery, kilka kredek i zwykłe cienie Podobnie na Karmelickiej...
Hoodoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:43   #1603
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Ojjj, tu się nie zgodzę-najbardziej drobinkową kredką LL jest nr 12 I have a green- tam jest tona srebrnego brokatu, który lubi se migrować po całej facjacie.
a to tej nie mam, z mojego zbioru zdecydowanie prawie sławna jest liderem drobinek

ale jak mówię, ta fioletowa jest ok, kojarzy mi się trochę z formułą inglota DS
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:56   #1604
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Zwiedziła obie Natury w metrze Centrum, więcej nowosci i w ogóle pełniejsze meble są w tej na górze w pasażu. W tej na dole były już tylko 2 nudziaki, wzięłam 02 iced strawberry cream. Poza tym nabyłam Big "laszes", pędzelek do linera i liner, ale nie nowy kolor, tylko London Baby, jakoś bardziej do mnie pasuje.
Widziałam też nowe kredki, róże (kolory ze swtachy mnie nie przekonały, a testerów niet, więc nie brałam), podwójne lakiery. Brak rozświetlacza Runaway, nowego podkładu, naklejek gel look, w sumie sporo nowosci jeszcze nie mają. Catrice HW wystawione i wymiecione, zostały tylko błyszczyki, 2 szt lakieru brąz. i biel i lusterka.
W N. w pasażu - wszystkie nudziaki są dostępne, dobrałam sobie jeszcze 03 cookies&cream.
Chyba inaczej rozumiem pojęcie górna i dolna Natura. Dla mnie dolna to tak, z której widać perony, bo żeby się do niej dostać trzeba zjechać na dół.
No więc w górnej były dwa nudziaki. Zjechałam więc na dół. I tam się obkupiłam: kupiłam trzy - 02 iced strawberry , 04 iced latte i 07 cafe ole. Poza tym wzięłam najciemniejszy lakier z HW Catrice, bo tak się na mnie patrzył. Wszystkie są pięęękneee. : love:
__________________
J

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2012-03-05 o 17:00
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:10   #1605
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
a to tej nie mam, z mojego zbioru zdecydowanie prawie sławna jest liderem drobinek

ale jak mówię, ta fioletowa jest ok, kojarzy mi się trochę z formułą inglota DS
Tą fioletową kupiłam po przeczytaniu Twojego posta na blogu o kredkach... a jak ta limonkowa się spisuje?
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:29   #1606
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Caramelli Pokaż wiadomość
Tą fioletową kupiłam po przeczytaniu Twojego posta na blogu o kredkach... a jak ta limonkowa się spisuje?
Cieszę się :P

a limonkowa ok, miałam ją raz i byłam zadowolona, od tamtego czasu mało się malowałam, niestety. Ale będę na bieżąco składać raporty, obiecuję
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:30   #1607
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A tak w ogóle w Jasmin na Centralnym essence wymiecione jak nigdy. Byłam po serum Eveline 3w1 do rzęs, którego i tak nie było (kupiłam gdzie indziej).
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:39   #1608
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Wdepnęłam dziś po pracy do N. co by trochę im posadzkę zaślinić. Jednak, ku mojemu zdziwieniu moje ślinianki odmówiły posłuszeństwa-jednym słowem zgarnęłam tylko kapuczino (swoją drogą bardzo fajną, mięciutko- satynową konsystencję ma i piękny jaśniutki kolor z również satynowym wykończeniem- będę z nim kombinować jako rozświetlacz na kości). Pędzlaków nie było, nudziaki na żywo takie se- mam już i postanowiłam nie dublować. Róże zmacałam i rzeczywiście ta niby brzoskwinka to taka cegła dziurawka, że szok. Dwustronne lakiery były, owszem, ale już wcześniej zupełnie nie przypadły mi do gustu. Powstrzymałam się przed zakupem ll-ek i to by było na tyle

Aha, Dziołchy, te kremy tonujące i bazy są w drugiej szafie, tak?


Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj używałam to bardziej krem tonujący ładnie się wtapia najjaśniejszy jak dla mnie jest jasny w tonacji żółtej i zaskoczyłam się bo fajnie matuje zapomniałam się przypudrować i cały dzień się nie zaświeciłam ale krycie właściwie zerowe
Bardzo dziękuję Ci za info Czyli mówisz, że to ładny jasny kolorek? Kurcze, tylko do tego ten mat, którego ja w sumie nie za bardzo potrzebuję bo mam potem automatyczny przesusz buźki


Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jak pigmentacja tego kapuczino?

Dobra pigmentacja, kremowa konsystencja. To jaśniutki beżyk, ale moim zdaniem ma w sobie dosyć dużo pigmentu jak na możliwości essence no i absolutnie nie jest kredowy, co bardzo mi się podoba
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 17:58   #1609
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ekhm ekhm uwaga, będę przemawiać

W nowej LLce wydawało mi się na początku, że będą straszne te drobinki, ale jak starłam pierwszą warstwę, to tam są, owszem, ale maleńkie i urocze najbardziej drobinkową kredką moim zdaniem jest almost famous, a w fioletowej te drobinki są wbrew pozorom takie delikatne i subtelne
Ładnie to tak namawiać do złego? Już ci kiedyś mówiłam, że będziesz winna mojego bankructwa Całe szczęście mam trochę nadprogramowej gotówki, mogę szaleć
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 18:03   #1610
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ładnie to tak namawiać do złego? Już ci kiedyś mówiłam, że będziesz winna mojego bankructwa Całe szczęście mam trochę nadprogramowej gotówki, mogę szaleć
przykro mi!

Ale z drugiej strony patrz: llka kosztuje ok 7zł, kermit 5, ja zapłaciłam niecałe 12, więc chyba od tego nie zbiedniejesz? dwa bocheny chleba i mleko mniej :P

A radości o wiele więcej
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:05   #1611
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Chciałam sie dzisiaj pocieszyć, ale niestety, w centrum już nie było nudziakowych lakierów, ani pędzelków do cieni... Był szary eyeliner ale chcę jeszcze chwile poczekać. A w jasmin na centralnym dalej pustki, ale tych wyprzedawanych produktów zostało już niewiele, może niedługo wejdzie nowa szafa.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:12   #1612
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
przykro mi!

Ale z drugiej strony patrz: llka kosztuje ok 7zł, kermit 5, ja zapłaciłam niecałe 12, więc chyba od tego nie zbiedniejesz? dwa bocheny chleba i mleko mniej :P

A radości o wiele więcej
No w sumie na co mi chleb i mleko
Nie ma powodu, żeby ci było przykro, gdybym nie chciała być kuszona zawsze i wszędzie, nie wchodziłabym na Wizaż
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:14   #1613
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
No w sumie na co mi chleb i mleko
Nie ma powodu, żeby ci było przykro, gdybym nie chciała być kuszona zawsze i wszędzie, nie wchodziłabym na Wizaż
Ja tylko sprawiam wrażenie, że mi przykro, bo tego wymaga uprzejmość, a mama zawsze mówiła, żebym była uprzejma

Mleko jeszcze ok, bo dobre, ale chleb? Same węglowodany, policzki od nich rosną i się więcej kosmetyków zużywa, nie jedzmy chleba!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:14   #1614
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Chciałam sie dzisiaj pocieszyć, ale niestety, w centrum już nie było nudziakowych lakierów, ani pędzelków do cieni... Był szary eyeliner ale chcę jeszcze chwile poczekać. A w jasmin na centralnym dalej pustki, ale tych wyprzedawanych produktów zostało już niewiele, może niedługo wejdzie nowa szafa.
Były, ale na dole.Właśnie się pomalowałam 07. Ładny jest, ale jakiś taki szary mi się wydaje w sztucznym świetle.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:18   #1615
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Były, ale na dole.Właśnie się pomalowałam 07. Ładny jest, ale jakiś taki szary mi się wydaje w sztucznym świetle.
Kurde, a tam mi się już nie chciało iść, bo myślałam, że i tak nie ma po co :P Może jutro mi się uda podskoczyć.
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:25   #1616
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Kurde, a tam mi się już nie chciało iść, bo myślałam, że i tak nie ma po co :P Może jutro mi się uda podskoczyć.
Wiele osób chyba tak myśli, bo lakierów było sporo.
5 zł. z groszami, myślałam że są droższe szczerze powiedziawszy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:27   #1617
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wdepnęłam dziś po pracy do N. co by trochę im posadzkę zaślinić. Jednak, ku mojemu zdziwieniu moje ślinianki odmówiły posłuszeństwa-jednym słowem zgarnęłam tylko kapuczino (swoją drogą bardzo fajną, mięciutko- satynową konsystencję ma i piękny jaśniutki kolor z również satynowym wykończeniem- będę z nim kombinować jako rozświetlacz na kości). Pędzlaków nie było, nudziaki na żywo takie se- mam już i postanowiłam nie dublować. Róże zmacałam i rzeczywiście ta niby brzoskwinka to taka cegła dziurawka, że szok. Dwustronne lakiery były, owszem, ale już wcześniej zupełnie nie przypadły mi do gustu. Powstrzymałam się przed zakupem ll-ek i to by było na tyle
Też chcę kapuczino. Jeszcze piszesz, że ma cudną konsystencję
Miałam kiedyś cień w podobnym kolorze (patrząc po swatchach) i był moim ukochanym cieniem do rozświetlania. Niestety, spadł, a po jakimś czasie się rozsypał Od tego czasu szukałam właśnie takiego kapuczinowego kolor. Wreszcie jest
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:29   #1618
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A ja ciągle mam nie po drodze i kasy też za bardzo niet

a chcęęęęęęęę! Większość!

No cóż, do wypłaty!
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:35   #1619
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja tylko sprawiam wrażenie, że mi przykro, bo tego wymaga uprzejmość, a mama zawsze mówiła, żebym była uprzejma

Mleko jeszcze ok, bo dobre, ale chleb? Same węglowodany, policzki od nich rosną i się więcej kosmetyków zużywa, nie jedzmy chleba!
To się wyjaśniło, czemu mam poliki jak zapełniony chomik-przez chleb! Chleb to zło!
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:38   #1620
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

:d
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.