Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 08:50   #1831
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj kochana... moze to rzeczywiscie przez tabsy...
wiesz, przez ostatnie lata bylas jakby przytlumiona nimi, teraz hormony buzuja, a ty sobie z tym nie radzisz bo zapomnialas jak to jest...
ja pms mam straszny, tz zawsze wie ze juz sie zaczelo i nic mowic nie musze...zreszta cycki mam jak balony to od razu widac i dotykac ich nie daje bo bola tak ze bym w łeb strzelila jakby sprobowal dotknac i krzycze na wszystkich i o wszystko
tylko ja jestem przywykla do humorkow mojego organizmu, wiem co kiedy i jak bedzie, okres zawsze mam co 28 dni...uregulowana jestem bardzo.
ciebie to teraz czeka- organizm musi wrocic do swoich praw- jedni przechodza to bez mrugniecia okiem a inni, wrazliwsi maja male pieklo co ci moge poradzic to dbaj o siebie teraz, dobrze sie odzywiaj, spaceruj- staraj sie wyciszac. no i probuj chamowac swoje reakcje...
ale w sumie jakby moj mi tak zrobil z tym parkiem to tez bym byla zla, ale tylko zla- bo ja w szpilkach nie raz jestem w plenerze bo niby tak wyszlo przyzwyczailam sie
chcialabym ci jakos dodac sil ale nie wiem jak... no i rozmawiaj z nim ze teraz masz ciezko, czemu tak sie dzieje itp bo faceci sa tacy nieswiadomi co sie z nami dzieje


witam sie i uciekam na shopping dzisiejszy plan to minioweczka, moze jakas bluzeczka albo sukienka
pokusiłam Cię miniówkami
powodzenia pochwal się co przyniesiesz [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

uciekam do kosmetyczki
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:43   #1832
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ide do gina dzisiaj zobaczymy co mi powie, jak sobie pomysle za mam sie na ten "samolot" wspinac to slabo mi



wiesz co sama nie wiem co sie dzieje ostatnio w ogole czesto sie klucimy i szczerze powiem ze to nawet wiekszosc moze by mojej winy, stalam sie bardzo jakas taka nerwowa, szybko sie irytuje a pewne cechu tak jak wspomnialam denerwuja mnie strasznie nie lubie slamazarstwa, a on sie czasem wybiera i sie wybrac nie moze albo sytuacja z wczoraj: zadzwonil powiedzial czekaj w domu przyjde po ciebie z psem, no to ja czekam, a on mi dzwoni po jakis20 min i mowi wiesz co to chodz tu do parku w moja strone, ja w szpilkach i gdzie ja pojde po parku lazic ( bo do kina sie wybieralismy), a wspomne ze to nie jest taki typowy miejski park tylko na obrzezach miasta dziki takiale przyznam bez bicia ze chyba to jednak duzo mojej winy nerwy mi puszczaja nie umiem ich trzymac na wodzy, mam wrazenie ze to sie zaczelo dziac jak tabsy odstawilam bo i PMS strasznie teraz przechodze

a co do prostownicy to chyba tez musze zmienic bo wlosy po wyprostowaniu nie sa taki lsniace i gladkie tylko taki porpwate mimo ze stosuje silikony przed prostowaniem, chyba dobiegl kres jej zywota poza tym jak wczoraj wyprostowalam to dzisiaj nadaja sie juz do mycia takie tluste straki, smetne mi wisza


nie wiem czyto jeszcze aktualne ale koralowa tez probuje schudnac zaczelam plywac i od dzisiaj ide biegac bo nie moge na siebie patrzec



ja mialam taka sytuacje az skonczylo sie na policji, ale allegro mi pieniadze oddalo z programu ochrony kupujacych i tez paczka z Hong Kongu do mnie szla...zamowilam na poczatku grudnia do dzis na oczy nie widzialam, ale to nie wazne juz grunt ze kase oddali


bedzie dobrze grunt to sie nie zalamywac i w panike nie wpadac

Lavia bylam na tym American Pie i czuje lekki zawod, spodziewalam sie jednak czegos lepszego...

hmm no co kto woli rzecz gustu mi sie podobał
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 10:46   #1833
18Mona
Raczkowanie
 
Avatar 18Mona
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny doradźcie coś

Chciałabym zmienić kolor włosów na blond. Już raz próbowałam lekko rozjaśnić rudy kolor castingiem 801 (zdj.5) i na długości uzyskałam złoto, odrost o dziwo rozjaśniło do koloru z pudełka jednak chciałam coś mniej rudego. Potem zamiast dalej je rozjaśniać położyłam casting 613 (zdj.6). Zmył się całkowicie i zapuściłam całkiem spory 4 cm odrost a kita jest rudawa (zdj. 1 z lampą, 2,3,4 bez) No i nie wiem co teraz zrobić a kusi mnie jakiś blond, beżowy blond może coś takiego? (zdj. 7,8,9,10) Myślicie że dałoby się farbą z loreala, garnier color naturals, ewentualnie palette? Wiem że muszę nałożyć coś z popielem żeby lekko przygasić rudość. Mogłabym pójść do fryzjera i problem z głowy, ale wyjeżdżam i i tak musiałabym kupić farbę na odrosty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0666.jpg (68,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0667.jpg (58,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0669.jpg (52,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_0670.jpg (59,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blofrg2.jpg (724,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sylwia1.jpg (209,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hayden-panettiere-hairstyles.jpg (135,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img125767.fryzury-dlugie.1209052.jpg (13,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miley-cyrus-hairstyles.jpg (35,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img136910.makijaze.1349541.jpg (40,1 KB, 42 załadowań)
18Mona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:02   #1834
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dlatego mi jakoś ciężko przekonać się do tych ciuszków

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



uczelnia złodziej czasu i energii

dziękuję

o clipy po co Ci masz swoje długie i gęste ale wiem chyba o co chodzi człowiek zachłanny chciałby jeszcze więcej
ja tak bardzo przyzwyczaiłam się do mega gęstych kłaczków i jeszcze czasami co nieco dopinam

fajnie, że układa się

ja dzisiaj posiedzę pół nocy w papierkach
Clipy po co ? Hmmm włosy mam dość cienkie I po prostu marzy mi sie czasem taki busz włosów

Uczelni to mam dość, bo nie mam dużo zajęć, mało naprawde. Ale jeden z przedmiotow ktory mi zostal jest tak nudny i męczący, a baba głupia jak but i po 1,5 godziny sie czuje jakbym z 4 tam siedziała
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady ta japan z avka. Mam tez taka czerwona jeszcze i brazowa,wszystkíe swietne.bralam od junk shop.

Czeko wiedzialam ze bedzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ide do gina dzisiaj zobaczymy co mi powie, jak sobie pomysle za mam sie na ten "samolot" wspinac to slabo mi



wiesz co sama nie wiem co sie dzieje ostatnio w ogole czesto sie klucimy i szczerze powiem ze to nawet wiekszosc moze by mojej winy, stalam sie bardzo jakas taka nerwowa, szybko sie irytuje a pewne cechu tak jak wspomnialam denerwuja mnie strasznie nie lubie slamazarstwa, a on sie czasem wybiera i sie wybrac nie moze albo sytuacja z wczoraj: zadzwonil powiedzial czekaj w domu przyjde po ciebie z psem, no to ja czekam, a on mi dzwoni po jakis20 min i mowi wiesz co to chodz tu do parku w moja strone, ja w szpilkach i gdzie ja pojde po parku lazic ( bo do kina sie wybieralismy), a wspomne ze to nie jest taki typowy miejski park tylko na obrzezach miasta dziki takiale przyznam bez bicia ze chyba to jednak duzo mojej winy nerwy mi puszczaja nie umiem ich trzymac na wodzy, mam wrazenie ze to sie zaczelo dziac jak tabsy odstawilam bo i PMS strasznie teraz przechodze

.
O to ja mam na odwrót... nie wiem czy właśnie przez tabsy nie stałam sie nerwowa bardziej. Teraz myśle żeby odstawić ale boje się Jakos sie przyzwyczaiłam do tej formy zabezpieczenia. Także bedzie ciezko.
Ale z drugiej strony cholery mozna dostac z tymi infekcjami.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lady ta japan z avka. Mam tez taka czerwona jeszcze i brazowa,wszystkíe swietne.bralam od junk shop.

Czeko wiedzialam ze bedzie dobrze!
Hehe no i widzisz Ustabilizuje sie wszystko, ogarne sie to napisze wszystko co i jak

Mi sie od junk shopa podobała kiedys taka jedna mini, ale nie ma juz ich chyba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 11:27   #1835
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokusiłam Cię miniówkami
powodzenia pochwal się co przyniesiesz [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

uciekam do kosmetyczki
zebys wiedziala
dobra wrocilam i chwale sie
kupilam dwie mini- takie same tylko kolor czarny i zolty neon- nie wiem czemu tak blado na foto wyszedl czarnej foto juz nie daje, bo po co, za szt 50zl
do tego sukienka w paski z marszczeniem na biuscie- no co trzeba sie wizualnie chociaz powiekszac 30zl
spodenki mnie urzekly logo kroliczka- bunny z cyrkoni i tylko 10zl beda do latania po domku
no i kiecka moj strzal w 10! wymarzony kroj styl latino- gołe plecy- tylko sznurki i marszczenie na biuscie- absolutna bosskosc za 30zl
jestem mega szczesliwa i zakupy mi sie super udaly
najlepsze ze na koniec dostalam znizke w chinczyku i zaplacilam za wszystko tylko 150zl!

b.jpga 001.jpga 002.jpga 003.jpga 004.jpg


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Clipy po co ? Hmmm włosy mam dość cienkie I po prostu marzy mi sie czasem taki busz włosów

Uczelni to mam dość, bo nie mam dużo zajęć, mało naprawde. Ale jeden z przedmiotow ktory mi zostal jest tak nudny i męczący, a baba głupia jak but i po 1,5 godziny sie czuje jakbym z 4 tam siedziała




O to ja mam na odwrót... nie wiem czy właśnie przez tabsy nie stałam sie nerwowa bardziej. Teraz myśle żeby odstawić ale boje się Jakos sie przyzwyczaiłam do tej formy zabezpieczenia. Także bedzie ciezko.
Ale z drugiej strony cholery mozna dostac z tymi infekcjami.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------



Hehe no i widzisz Ustabilizuje sie wszystko, ogarne sie to napisze wszystko co i jak

Mi sie od junk shopa podobała kiedys taka jedna mini, ale nie ma juz ich chyba
ogarniaj i pisz jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez 18Mona Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie coś

Chciałabym zmienić kolor włosów na blond. Już raz próbowałam lekko rozjaśnić rudy kolor castingiem 801 (zdj.5) i na długości uzyskałam złoto, odrost o dziwo rozjaśniło do koloru z pudełka jednak chciałam coś mniej rudego. Potem zamiast dalej je rozjaśniać położyłam casting 613 (zdj.6). Zmył się całkowicie i zapuściłam całkiem spory 4 cm odrost a kita jest rudawa (zdj. 1 z lampą, 2,3,4 bez) No i nie wiem co teraz zrobić a kusi mnie jakiś blond, beżowy blond może coś takiego? (zdj. 7,8,9,10) Myślicie że dałoby się farbą z loreala, garnier color naturals, ewentualnie palette? Wiem że muszę nałożyć coś z popielem żeby lekko przygasić rudość. Mogłabym pójść do fryzjera i problem z głowy, ale wyjeżdżam i i tak musiałabym kupić farbę na odrosty
podobaja ci sie popielate blondy nie bezowe bezowe zaostrza ci rudosc ile razy ja to juz w kolko pisalam
mozesz farbowac popielata palette ale pojasni ci o jakis ton bo masz farbe na wlosach... trzeba zrobic najpierw kapiel rozjasniajaca a potem dopiero farba- wszystko jest na moim blogu.
poczytaj.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-20 o 15:23 Powód: post pod postem
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:01   #1836
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Laski, mam tattoo !!

Kylie, co do tabsów .. Ja miesiąc temu z nich zrezygnowałam po 4 latach i to, co się ze mną teraz dzieję to istna masakra. Hormony tak mi buzują, że sama jestem przerażona.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:30   #1837
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

bunny znowu zakupy widze sie udaly
zolta mini swietna
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 13:44   #1838
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj kochana... moze to rzeczywiscie przez tabsy...
wiesz, przez ostatnie lata bylas jakby przytlumiona nimi, teraz hormony buzuja, a ty sobie z tym nie radzisz bo zapomnialas jak to jest...
ja pms mam straszny, tz zawsze wie ze juz sie zaczelo i nic mowic nie musze...zreszta cycki mam jak balony to od razu widac i dotykac ich nie daje bo bola tak ze bym w łeb strzelila jakby sprobowal dotknac i krzycze na wszystkich i o wszystko
tylko ja jestem przywykla do humorkow mojego organizmu, wiem co kiedy i jak bedzie, okres zawsze mam co 28 dni...uregulowana jestem bardzo.
ciebie to teraz czeka- organizm musi wrocic do swoich praw- jedni przechodza to bez mrugniecia okiem a inni, wrazliwsi maja male pieklo co ci moge poradzic to dbaj o siebie teraz, dobrze sie odzywiaj, spaceruj- staraj sie wyciszac. no i probuj chamowac swoje reakcje...
ale w sumie jakby moj mi tak zrobil z tym parkiem to tez bym byla zla, ale tylko zla- bo ja w szpilkach nie raz jestem w plenerze bo niby tak wyszlo przyzwyczailam sie
chcialabym ci jakos dodac sil ale nie wiem jak... no i rozmawiaj z nim ze teraz masz ciezko, czemu tak sie dzieje itp bo faceci sa tacy nieswiadomi co sie z nami dzieje
dziekuje kochana za slowa wsparcia tlumacze mu to niby rozumie, ale rozumie przez pare godzin a na drugi dzien juz nie rozumie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ukrywa boczki więc śmiało
ja już pozbyłam się tego problemu po zimie
będzie koralowa
mi nie zależy na schudnięciu pisałam coś takiego?
lubię swoje ciało a ćwiczenia już sama widzę dobrze na nie wpływają i dobra kondycja też przyda się
basen dobry pomysł powodzenia w odchudzaniu
chodzilo mi w sensie ze tez cos ze soba zaczynam robic a nie czkeac na cud ze moze sam tluszcz sobie pojdzie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zebys wiedziala
dobra wrocilam i chwale sie
kupilam dwie mini- takie same tylko kolor czarny i zolty neon- nie wiem czemu tak blado na foto wyszedl czarnej foto juz nie daje, bo po co, za szt 50zl
do tego sukienka w paski z marszczeniem na biuscie- no co trzeba sie wizualnie chociaz powiekszac 30zl
spodenki mnie urzekly logo kroliczka- bunny z cyrkoni i tylko 10zl beda do latania po domku
no i kiecka moj strzal w 10! wymarzony kroj styl latino- gołe plecy- tylko sznurki i marszczenie na biuscie- absolutna bosskosc za 30zl
jestem mega szczesliwa i zakupy mi sie super udaly
najlepsze ze na koniec dostalam znizke w chinczyku i zaplacilam za wszystko tylko 150zl!

Załącznik 4630934Załącznik 4630935Załącznik 4630936Załącznik 4630937Załącznik 4630938



ogarniaj i pisz jak najszybciej
piekne zakupki. mini sliczna ale niestety ja sie czuje za gruba zeby narazie takie kuse spodniczki nosic lubie takie spodenki po domu i czesem latem to i na dzialke w takich wyskocze

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Laski, mam tattoo !!

Kylie, co do tabsów .. Ja miesiąc temu z nich zrezygnowałam po 4 latach i to, co się ze mną teraz dzieję to istna masakra. Hormony tak mi buzują, że sama jestem przerażona.
POKA tatoo
doskonale wiem co przechodzisz, zaluje ze zaczelam brac, z jednej strony to wygoda a z drugiej

w ogole bylam dzisiaj u lekarza. tlumacze mu moje objawy i jego pierwsze pytanie to czy robilam test ciazowy mowie ze nie ale mam tu takie i siaki wyniki pyta mnie o wiek, ja mu mowie ile, a on do mnie ile razy rodzilam, to ja mu mowie ze jeszcze ani razu, to byl zdziwiony, bo przeciez moj wiek to jest najlepszy do zacgodzenia w ciaze i w ogole co ja poradze jak ja nie czuje instynktu powiedział mi ze ja jestem z tych co to sie nigdy same nie zdecyduja na dziecko tylko jak wpadna to bedzie chyba mial racje...

no nic ide biegac, za niedlugo wracam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:50   #1839
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny ładna spódniczka

Co do tabletek - ja biore Yasminelle już dość długo ( z przerwą 4lata)i nie zauważyłam jakiś skutków ubocznych...No może właśnie po za nerwowością ale nie wiem czy to akurat się bierze od hormonów bo z natury jestem nerwuskiem
No i niestety jak zrobiłam sobie pół roku temu przerwę w braniu tabsów to strasznie pogorszyła mi się cera.....Teraz jak je biore znów wszystko wróciło do normy


miałam się odchudzać a właśnie wcinam pizze
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-04-19 o 13:52
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:56   #1840
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Laski, mam tattoo !!

Kylie, co do tabsów .. Ja miesiąc temu z nich zrezygnowałam po 4 latach i to, co się ze mną teraz dzieję to istna masakra. Hormony tak mi buzują, że sama jestem przerażona.
pokaz

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dziekuje kochana za slowa wsparcia tlumacze mu to niby rozumie, ale rozumie przez pare godzin a na drugi dzien juz nie rozumie



chodzilo mi w sensie ze tez cos ze soba zaczynam robic a nie czkeac na cud ze moze sam tluszcz sobie pojdzie


piekne zakupki. mini sliczna ale niestety ja sie czuje za gruba zeby narazie takie kuse spodniczki nosic lubie takie spodenki po domu i czesem latem to i na dzialke w takich wyskocze


POKA tatoo
doskonale wiem co przechodzisz, zaluje ze zaczelam brac, z jednej strony to wygoda a z drugiej

w ogole bylam dzisiaj u lekarza. tlumacze mu moje objawy i jego pierwsze pytanie to czy robilam test ciazowy mowie ze nie ale mam tu takie i siaki wyniki pyta mnie o wiek, ja mu mowie ile, a on do mnie ile razy rodzilam, to ja mu mowie ze jeszcze ani razu, to byl zdziwiony, bo przeciez moj wiek to jest najlepszy do zacgodzenia w ciaze i w ogole co ja poradze jak ja nie czuje instynktu powiedział mi ze ja jestem z tych co to sie nigdy same nie zdecyduja na dziecko tylko jak wpadna to bedzie chyba mial racje...

no nic ide biegac, za niedlugo wracam
oj co ty gadasz jaka za gruba na fotach mega laska a ta gada ze gruba
ja takie spodenki tylko po domku latem, czy jak sie cieplo robi, bo tak to dresik.
oj ginowie tacy sa... ten moj ost tez byl w szoku ze jak to!? taki wiek i nierodka i ja chyba tez z tych co jak wpadna to beda szczesliwymi mamusiami bo jakos to tak odkladam i odkladam nie... bez zartow, ugadalam z tz ze jak tylko bedziemy miec wlasne mieszkanko to dzidzius i nie ma przepros...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:00   #1841
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz


oj co ty gadasz jaka za gruba na fotach mega laska a ta gada ze gruba
ja takie spodenki tylko po domku latem, czy jak sie cieplo robi, bo tak to dresik.
oj ginowie tacy sa... ten moj ost tez byl w szoku ze jak to!? taki wiek i nierodka i ja chyba tez z tych co jak wpadna to beda szczesliwymi mamusiami bo jakos to tak odkladam i odkladam nie... bez zartow, ugadalam z tz ze jak tylko bedziemy miec wlasne mieszkanko to dzidzius i nie ma przepros...

Ja nienawidzę jak ktoś wywiera taką presję na mnie...Przecież to moja prywatna sprawa kiedy będę miała dziecko i nikt nie powinien na to naciskać. U mnie w rodzinie też już każdy się pyta kiedy będzie dziecko bo już długo jesteśmy z TŻ-tem a ja czuje że jeszcze do tego niedojrzałam w pełni......Nie mam nawet pracy na stałe ani własnego mieszkanka a co tu dopiero mówić o dziecku
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 14:01   #1842
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

TADAA

Póki co świeżak w Bepanthenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_IMG_0502_zmniejszacz-pl_626857.jpg (60,3 KB, 113 załadowań)
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:02   #1843
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
TADAA

Póki co świeżak w Bepanthenie
świetny !! bolało ?

ja mam taki na karku ( cholera połowę zasłonił napis Wizażu)



w każdym razie tam jest "Never Lose Hope"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatuaz.jpg (7,4 KB, 89 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-20 o 15:24 Powód: post pod postem
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:41   #1844
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
TADAA

Póki co świeżak w Bepanthenie
fajny ale chyba bolalo nie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 14:42   #1845
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

ewcia fajnie to wyglada i o dziwo ,podoba mi sie



co do dzieci to wiadomo trzeba miec zaplecze mieszkaniowe , stalosc w uczuciu i zarobki
tez czekalam az osiagne te punkty ,bo wczesniej to nawet nie myslalam o tym


na mnie tabsy dobrze dzialaja, biore je ponad 10 lat juz zreszta moj organizm potrzebowal hormonow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:28   #1846
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dostałam uczulenia od tego nowego Syossa ;/ https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rbowanych.html niestety musze go odstawić ;/
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 15:57   #1847
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz


oj co ty gadasz jaka za gruba na fotach mega laska a ta gada ze gruba
ja takie spodenki tylko po domku latem, czy jak sie cieplo robi, bo tak to dresik.
oj ginowie tacy sa... ten moj ost tez byl w szoku ze jak to!? taki wiek i nierodka i ja chyba tez z tych co jak wpadna to beda szczesliwymi mamusiami bo jakos to tak odkladam i odkladam nie... bez zartow, ugadalam z tz ze jak tylko bedziemy miec wlasne mieszkanko to dzidzius i nie ma przepros...
jakos taka "opuchnieta" sie czuje, sama nie wiemnic narazie to wszystko jakos przeboleje i mam nadzieje ze nie bede musiala dlugo czekac
co do dzieci...hmmm nie mam tak jak niektore dziewczyny ze widza dziecko w wozku i juz pisk i pelen zachwyt, poprostu podchodze troche inaczej do tego. nie wiem moze jestem za duza egoistka na dzieci nawet nie widze siebie w tej roli, taki mam charakter, a nie bede nic na sile robil zeby unieszczęśliwić i siebie i dziecko.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
TADAA

Póki co świeżak w Bepanthenie
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja mam taki na karku ( cholera połowę zasłonił napis Wizażu)



w każdym razie tam jest "Never Lose Hope"
ladne tatoo dziewczyny, moze i ja sie kiedys zdecyduje

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dostałam uczulenia od tego nowego Syossa ;/ https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rbowanych.html niestety musze go odstawić ;/
mnie kiedys joaska szampon z jedwabiem uczulil a co najśmieszniejsze ze lupiez mialam na tylko na glowie ale i z pltkow uszu mi sie pylek luszczyl
a teraz kupilma takie cos na koncowki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...nacyjnymi.html
sklad wklejam w zalaczniku, dosyc wydajny wydaje sie byc
zauważylam u siebie kilka rozdwojonych koncowek mam zawal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklad.jpg (112,8 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-19 o 16:12
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:33   #1848
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
świetny !! bolało ?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fajny ale chyba bolalo nie?
Dziękuję
Bolało jak diabli, zwłaszcza jak wjeżdżał na żyłę, brrr

Lavia, Twój też piękniutek, taki delikatny i tekst świetny

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ewcia fajnie to wyglada i o dziwo ,podoba mi sie
Dziękuję
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:49   #1849
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dostałam uczulenia od tego nowego Syossa ;/ https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rbowanych.html niestety musze go odstawić ;/
a jak sie owo uczulenie objawilo?
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
jakos taka "opuchnieta" sie czuje, sama nie wiemnic narazie to wszystko jakos przeboleje i mam nadzieje ze nie bede musiala dlugo czekac
co do dzieci...hmmm nie mam tak jak niektore dziewczyny ze widza dziecko w wozku i juz pisk i pelen zachwyt, poprostu podchodze troche inaczej do tego. nie wiem moze jestem za duza egoistka na dzieci nawet nie widze siebie w tej roli, taki mam charakter, a nie bede nic na sile robil zeby unieszczęśliwić i siebie i dziecko.




ladne tatoo dziewczyny, moze i ja sie kiedys zdecyduje



mnie kiedys joaska szampon z jedwabiem uczulil a co najśmieszniejsze ze lupiez mialam na tylko na glowie ale i z pltkow uszu mi sie pylek luszczyl
a teraz kupilma takie cos na koncowki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...nacyjnymi.html
sklad wklejam w zalaczniku, dosyc wydajny wydaje sie byc
zauważylam u siebie kilka rozdwojonych koncowek mam zawal
spokojnie... podetnij koncoweczki

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bolało jak diabli, zwłaszcza jak wjeżdżał na żyłę, brrr

Lavia, Twój też piękniutek, taki delikatny i tekst świetny



Dziękuję
ja bym chyba zemdlala... nienawidze zyl, krwi i innych
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 18:08   #1850
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
spokojnie... podetnij koncoweczki
no wlasnie nie chce tego robic...w lutym dosc mocno je podcielam, musze jakies ostre nozyczki znalesc, podzile sobie wlosy na czesci i popodcinam same to co jest rozdwojone. Nie chce tracic na dlugoscitak bardzo chce zeby byly dlugie...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:09   #1851
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ja bym chyba zemdlala... nienawidze zyl, krwi i innych
Ja schowałam głowę w rękę i nic nie widziałam, na chwilę tylko zerknęłam i jak zobaczyłam kropelki krwi to aż zzieleniałam ale jestem z siebie dumna, że dałam radę
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:24   #1852
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witam

Dziewczyny które farbują Palette Intensive color creme , kupiłam E20 i jak to rozrobiłam to myślałam, że umrę smród taki nieziemski !!! Nie umiem tego opisać gorzej niż zepsute jajka i zdechła kura !! Wywaliłam wszystko, zastanawiam się czy farba była przeterminowana czy to normalne ?
To było moje pierwsze podejście do farbowania farbą drogeryjną zawsze używałam profesjonalnych z londy, art deco, czy welli i one absolutnie nie śmierdziały nigdy.
Chciałam zaoszczędzić i mam pytanie polecicie coś ? Mam bardzo ciemne włosy na poziomie 5.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:46   #1853
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć!

Dziewczyny, fajne macie tatuaże
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:15   #1854
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Bunny fajowe zakupki

efcia ładny ten tatuaż


kiepski dziś mam dzień
głowa mnie boli i do tego młody znów jakiegoś wirusa złapał w szkole

Buahhot jak tam włoski ? dobrze się alfa sprawuje ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:23   #1855
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Jest nieźle, ale bez szału zobaczymy po kolejnym farbowaniu jak będzie, bo jakby nie patrzeć mam na włosach kilka różnych farb... powinnam się w końcu na coś zdecydować i się tego trzymać, ale ciężko jeśli kolor nie odpowiada
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:45   #1856
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Czeko rozumiem o jakim buszu piszesz lubię dlatego clipy

Bunny super ten żółty kolorek

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Kylie rozumiem ważne że działasz ale widziałam fotki i myślę, że przesadzasz troszkę z narzekaniem na figurkę mini możesz spokojnie nosić

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
TADAA

Póki co świeżak w Bepanthenie
świetny

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

jak nie stchórzę to jutro farbnę się tym stockholmem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:02   #1857
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Jest nieźle, ale bez szału zobaczymy po kolejnym farbowaniu jak będzie, bo jakby nie patrzeć mam na włosach kilka różnych farb... powinnam się w końcu na coś zdecydować i się tego trzymać, ale ciężko jeśli kolor nie odpowiada
dokładnie, też już nie wiem czym robić chyba najbardziej u mnie londa wychodzi i myślę teraz czy nie spróbować na następny raz samego perłowego na 12% oks
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:16   #1858
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zebys wiedziala
dobra wrocilam i chwale sie


Załącznik 4630934Załącznik 4630935Załącznik 4630936Załącznik 4630937Załącznik 4630938



ogarniaj i pisz jak najszybciej
Super zakupy
W przyszłym tygodniu powinnam mieć już jasność we wszystkich sprawach więc napisze na pewno
Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Laski, mam tattoo !!

Kylie, co do tabsów .. Ja miesiąc temu z nich zrezygnowałam po 4 latach i to, co się ze mną teraz dzieję to istna masakra. Hormony tak mi buzują, że sama jestem przerażona.
Ładny Ja chciałam sobie na karku zrobić "never say never"

Nie straszcie z tymi hormonami Ja jutro ide do kolejnego gina... moze on bedzie wiedział co mi jest. A tabletki chyba odstawiam po tym opakowaniu chociaż boje sie jak cholera
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:23   #1859
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Tyle napisałam i sie skasowalo

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Jeszcze raz

blond bunny
ciuszki swietne, wszystko mi się podoba

lady
Te spodniczki bardzo fajne, ciekawe jak materiał sie sprawuje.
Ale na Tobie lezą rewelacyjnie

efcia
tatuaz pierwsza klasa
Ja nie lubie, ale podoba mi sie, az dziwne

A napisz proszę co znaczy ze hormony Ci buzują?
Jakie masz objawy?
No bo chyba nadal jakoś się zabezpieczasz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 20:33   #1860
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

ależ kusicie tymi tatuażami strasznie mi się marzy ale póki co nie mam możliwości finansowych sobie na takie cacko pozwolić bo tyle ważniejszych wydatków na 'już' na głowie że ehh.. na początek pewnie postawię na coś delikatnego dyskretnego i pewnie również będzie to kark - niestety nie mogę się zdecydować na napis i to właśnie kolejny ważny powód dla którego zwlekam - nie chcę żałować "a mogłam zrobić inny a teraz już za późno"
Jeżeli mi się spodoba (a myślę że tak - to samo było z piercingiem) to zrobię drugi i będzie to chyba stopa

Przeglądałam dzisiaj blogi i przyznam szczerze włosy Kitki od samego początku robiły na mnie wrażenie. Nie wspominając o kondycji i długości to kolejny raz stękam nad Jej kolorem myślę że w przyszłości kiedy i ja będę miała już dość białych włosów pójdę właśnie w Jej ślady (wybacz Kitka uwzięłam się ) ciekawa jestem czy wyszłoby mi coś podobnego. Nie zamierzam kombinować - to są tylko wstępne plany na przyszłość a jak daleką to nie wiem wiem natomiast że chyba będę potrzebowała kiedyś czegoś naturalniejszego
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.