Płyn Loxon 5% - pytanie. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 10:22   #61
Agnieszka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Ja niestety mam niezbyt miłe doświadczenia z Loxone, włosy po nim raczej nie przestały mi wypadać, a łupież zwiększył się i to bardzo. Dodatkowo po loxonie pojawił się uciążliwy świąd głowy. Też biegałam po dermatologach, którzy przepisywali mi za każdym razem nowe specyfiki. W końcu jednak zdecydowałam się na wizytę u Trychologa i teraz jestem w końcu zadowolona. Włosy przestały mi wypadać, może nie całkowicie (bo to przecież nie możliwe) ale wypada ich minimalna ilość, zniknął łupież i świąd. Włosy wyglądają zdrowiej i do tego lepiej się układają. Niestety musiałam w przeciągu 2 miesięcy zainwestować 1000 zł w moje włosy ale uważam, że było warto.
Agnieszka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 11:08   #62
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Dziewczyny powiedzcie mi jak używać tego duetu? Używam Loxonu + emulsji na suchą skórę głowy tylko nie wiem: najpierw Loxon potem emulsja czy odwrotnie?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 07:53   #63
loto_kicia
Przyczajenie
 
Avatar loto_kicia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 29
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

hejka!

Lavi92 Ja bym to zrobiła w ten sposób: najpierw emulsja, a jak się dobrze wchłonie to dopiero loxon.

U mnie skończyło się wypadanie!!! Teraz przy myciu wypada mi 15-20 sztuk
__________________
Piękne włosy, to zdrowe włosy
loto_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 14:43   #64
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Dotychczas robiłam odwrotnie ale spróbuję w ten sposób
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 15:21   #65
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Dziewczyny, prosze pamietajcie, ze nie wolno minoxidilu (loxon) stosowac w ciazy badz w okresie starania o dziecko bo moze powodowac wady plodu. Potwierdzone badaniami na zwierzetach, coprawda podano go doustnie, a nie na skore ale lepiej uwazac. Tak radzi FDA w Stanach.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:32   #66
m4ki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Witam,

Trafiłem tu przypadkiem, szukając więcej informacji odnośnie Loxon, i coś mnie bardzo zdziwiło ale o tym na końcu.

Najpierw opisze krótko mój problem, przez ostatnie kilka lat przerzedziły mi się włosy w strefie ciemiączkowej oraz bardzo na czubku no i oczywiście wspaniałe spore zakola (tragedii nie ma ale wiadomo, zawsze lepiej jak jest ich więcej ). Dokoła głowy mam bardzo ładne i gęste włosy.


Dość długo zwlekałem z pójściem do dermatologa, ale w końcu się wybrałem. Pani dermatolog obejrzała moją czuprynę i zauważyła, że mam spory meszek na zakolach i reszcie czupryny od 1-1,5mm, powiedziała, że to bardzo dobry znak "są cebulki - będą włosy" .
Ten meszek będzie mógł się przerodzić w normalny włos.
( nadzieje mi zrobiła i oczywiście miałem uśmiech od ucha do ucha, choć podchodzę do tematu sceptycznie, tym bardziej jak przeczytałem Wasze posty)

Nie skierowała mnie na żadne badania, była bardzo przekonana, że zna rozwiązanie mojego problemu.

Nie zastanawiając się długo przepisała mi pewien kombajn -
- Loxon 5%
- Alpicort
- Witaminę PP
- Cynk ( jak będę w domu to podam nazwę, ale jest na receptę)

Loxon 5 - raz dziennie co drugi dzień
Alpicort - raz dziennie co drugi dzień --- na przemian Alpicort i Loxon
Witamine PP - raz dziennie
Cynk - raz dziennie (cynk najlepiej spożywać po południu, gdyż rano często spożywamy mleczne posiłki itp. , a mleczne produkty nie sprzyjają przyswajalności cynku), zatem najlepszą porą jest pora obiadowa, raczej płatków na obiad nie jadamy lub pijemy mleko/kakao (oczywiście są wyjątki)

To jest mój zestaw ratunkowy, po 40 dniach mam przyjść na kolejną wizytę i będą podejmowane kolejne kroki.

Oczywiście o efektach jeszcze nie ma mowy, gdyż kurację zacząłem 3 dni temu. (Będę informował na bieżąco i może zdjęcia będę dodawał)

A teraz dlaczego tak naprawdę tu piszę i na co chciałbym zwrócić uwagę oraz zapytać.

Przeczytałem wszystkie posty, wszyscy piszą, że po odstawieniu wypadają Wam włosy. Skoro tak piszecie to niestety tak jest i jestem tym trochę przerażony. Szkoda, że nie udzielają się osoby, u których ten środek był skuteczny, a założę się, że takich jest dużo, tylko po co pisać na forum skoro nie mam problemu, większość ludzi jest egoistami.

Skoro ten środek jest nie skuteczny, a tak wynika z praktycznie wszystkich wypowiedzi, to czemu lekarze go przepisują ?

Domyślam po wielu wypowiedziach, że stosujecie loxon bez konsultacji z dermatologiem, tylko internautami. Potem mogą pojawiać się takie problemy.

Sam chciałem brać loxon na własną rękę ale na szczęście poszedłem do lekarza i dał mi ten kombajn z instrukcjami. Jedna z nich jest poniżej opisana i wydaję mi się, że to może być główny powód ponownego wypadania włosów.

Zacznę od pytania.

W jaki sposób odstawiałyście ten Loxon ???


Mój dermatolog powiedział mi, tak jeśli skończyłby mi się Loxon 5 przed kolejną wizytą, to koniecznie mam się udać do apteki po Loxon 2%, gdyż po odstawieniu wypadną mi włosy !!

Zapytałem się jaki jest więc sens stosowania tego Loxon, powiedziała, że jest, tylko Loxon nie wolno z dnia na dzień odstawiać trzeba go powoli odstawiać zmniejszyć częstotliwość , dawke itp.

Nikt kompletnie nie pisał o tym jak odstawiał Loxon, a ze wszystkich postów wynika, że został on odstawiony z dnia na dzień - i być może tu został popełniony błąd ?

Nie gwarantuję, że tak będzie lepiej ale ma to sens i będę tak odstawiać.


Będę tu zaglądał i informował jak postępy.

NIE STOSUJCIE NA WŁASNA RĘKĘ LOXON, GDYŻ NIE JEST ON DLA KAŻDEGO !!!

Pozdrawiam

Edytowane przez m4ki
Czas edycji: 2012-10-20 o 23:56
m4ki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 20:52   #67
loto_kicia
Przyczajenie
 
Avatar loto_kicia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 29
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

hej!

W moim przypadku loxon 5% się sprawdził, włosy przestały wypadać w nadmiernej ilości. Podczas mycia wypada mi max 20 włosów i pojawiły się tzw baby hair.

Na moje pytanie o odstawienie loxonu, p. Dermatolog odpowiedziała, że tylko w nielicznych przypadkach trzeba stosować go ciągle. U mnie kuracja ma trwać 6 miesięcy.
Dużo zależy od tego jaki jest powód wypadania włosów - u mnie to stres i prolaktyna.
__________________
Piękne włosy, to zdrowe włosy
loto_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 20:55   #68
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Możesz napisać coś więcej o prolaktynie? Dostawałaś na nią leki?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 07:47   #69
loto_kicia
Przyczajenie
 
Avatar loto_kicia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 29
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

hejka, jasne.

Cały czas stosuję lek bromergon(są jeszcze droższe, ale łagodniejsze leki). Po 3 miesiącach stosowania 1 tabletki na dobę prolaktyna spadła mi z 29 z haczykiem do 13,3. Teraz stosuję pół tabletki na dobę.
Raczej szybko tego nie odstawię bo z wykupionej recepty tabletek starczy mi na co najmniej pół roku.
Przepisał mi to endo- gin.

Też masz problem z prolaktyną?
__________________
Piękne włosy, to zdrowe włosy
loto_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 15:54   #70
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Właśnie w badaniach wyszła mi trochę podwyższona, ale za miesiąc powtarzam badania i zobaczymy czy to chwilowe. A dermatolog kazała mi zrobić badania i iść z nimi do endo, ale wszystko jest okej oprócz tej prolaktyny i nie wiem czy jest sens iść czy nie...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 17:05   #71
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Właśnie w badaniach wyszła mi trochę podwyższona, ale za miesiąc powtarzam badania i zobaczymy czy to chwilowe. A dermatolog kazała mi zrobić badania i iść z nimi do endo, ale wszystko jest okej oprócz tej prolaktyny i nie wiem czy jest sens iść czy nie...

Oczywiscie ze jest sens. od prolaktyny tez leca włosy wiec jesli to byłby tylko twój problem wypadania to unormujesz ja u problem zniknie .

Nierozumiem niektóre osoby naprawde , jak jest cos nie tak to idzie sie wszedzie szukac pomocy a nie olać z góry na dół.
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 17:24   #72
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze jest sens. od prolaktyny tez leca włosy wiec jesli to byłby tylko twój problem wypadania to unormujesz ja u problem zniknie .

Nierozumiem niektóre osoby naprawde , jak jest cos nie tak to idzie sie wszedzie szukac pomocy a nie olać z góry na dół.
Wyczuwam, że pijesz do mnie Nie, nie olewam z góry na dół problemu. Po prostu nie ma u mnie w mieście endo i nie chce jechać do innego miasta tylko po to żeby jakiś lekarz mnie wyśmiał że przychodzę z byle czym. Po drugie mam nieznacznie podwyższoną i nie jestem pewna z jakiego powodu dlatego powtórzę badania i zobaczę.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 18:09   #73
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Witam! dołączam do grona "szczęśliwych" posiadaczek recepty na loxon 5%, oczywiście z powodu wiadomo jakiego od jakiegoś czasu próbuję dociec, jaka jest właściwie przyczyna moich wypadających włosów, zrobiłam mnóstwo wyników i właściwie wszystkie są mniej-więcej w normie ... mam jedynie wątpliwość co do prolaktyny. Przy normie 108 - 557 mU/l moja prolaktyna wynosi 417. I tu mam do Was pytanie, bo pewnie orientujecie się lepiej ode mnie - czy to jest podwyższona prolaktyna? czy "podwyższona" - to wynik znajdujący się poza górnymi widełkami normy? jak to jest? (mam nadzieję że nie zamotałam zbytnio)

pomożecie?

dodam że pokazałam wynik lekarzowi na prywatnej wizycie i miał go głęboko, nawet nie spojrzał na kartkę z wynikiem mimo że podtykałam mu ją pod nos i jeszcze stukałam w nią palcem ... szlag ... więc nie wyjaśnił tego, nad czym się zastanawiam
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:35   #74
loto_kicia
Przyczajenie
 
Avatar loto_kicia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 29
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Lavi92 - jasne, że warto. Możliwe, że dzięki temu rozwiążesz swój problem.

agison- w moich wynikach norma dla kobiet nie będących w ciąży to: 4.79-23.3 mój wynik przekraczał normę(miałam 29 z haczykiem).
Twój wynik mieści się w normie, którą wskazałaś.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

prolaktyna przekraczająca normy to hiperprolaktynemia, ale ciągle piszę "podwyższona" tym samym mogłam wprowadzić w błąd.
__________________
Piękne włosy, to zdrowe włosy
loto_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:41   #75
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Wyczuwam, że pijesz do mnie Nie, nie olewam z góry na dół problemu. Po prostu nie ma u mnie w mieście endo i nie chce jechać do innego miasta tylko po to żeby jakiś lekarz mnie wyśmiał że przychodzę z byle czym. Po drugie mam nieznacznie podwyższoną i nie jestem pewna z jakiego powodu dlatego powtórzę badania i zobaczę.

Jesli masz wszystko okey tak jak piszesz a tylko to ponad norme no to chyba sie trzeba nad tym zastanowic....pozatym jesli nie masz problemu ze skórą głowy , morfologie masz ok i TSH również no to gdzies musi lezec przyczyna . Nawet lekkie przekorczenie moze dawac o sobie znaki .
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:55   #76
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez loto_kicia Pokaż wiadomość
agison- w moich wynikach norma dla kobiet nie będących w ciąży to: 4.79-23.3 mój wynik przekraczał normę(miałam 29 z haczykiem).
Twój wynik mieści się w normie, którą wskazałaś.
też mi się tak wydaje, ale wolałam dla upewnienia usłyszeć opinię inną niz swoja własną ... ech dzieki za odpowiedź
ja ogólnie ostro się zastanawiam czy wyqpić ten Loxon czy nie, ale na razie chyba się nie zdecyduję wolałabym leczyć przyczynę, a nie objawy
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:39   #77
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Jesli masz wszystko okey tak jak piszesz a tylko to ponad norme no to chyba sie trzeba nad tym zastanowic....pozatym jesli nie masz problemu ze skórą głowy , morfologie masz ok i TSH również no to gdzies musi lezec przyczyna . Nawet lekkie przekorczenie moze dawac o sobie znaki .
Problem mam ze skórą, reszta badań w normie. Zobaczę jak będzie za miesiąc, jeśli nic się nie obniży to będę szukać lekarza...Ale nawet nieduże przekroczenie może powodować takie problemu ze skóra głowy?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:02   #78
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Problem mam ze skórą, reszta badań w normie. Zobaczę jak będzie za miesiąc, jeśli nic się nie obniży to będę szukać lekarza...Ale nawet nieduże przekroczenie może powodować takie problemu ze skóra głowy?
Pewnie ze tak , a co ci sie dzieje ze skóra ?? Dokladnie chodzi mi o skalp ...
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 21:30   #79
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Jesli masz wszystko okey tak jak piszesz a tylko to ponad norme no to chyba sie trzeba nad tym zastanowic....pozatym jesli nie masz problemu ze skórą głowy , morfologie masz ok i TSH również no to gdzies musi lezec przyczyna . Nawet lekkie przekorczenie moze dawac o sobie znaki .
Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Pewnie ze tak , a co ci sie dzieje ze skóra ?? Dokladnie chodzi mi o skalp ...
Lecą z niego takie drobne płatki, nie wiem czy to łupież czy co, swędzi, włosy lecą...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 21:49   #80
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Lecą z niego takie drobne płatki, nie wiem czy to łupież czy co, swędzi, włosy lecą...
A bylas z tym u dermatologa ?? To moze być łuszczyca przy niej swedzi skóra . A masz jakies zmiany na skórze ?? jakies płaty żółtawe lub czerwone plamki ?? Bo to moze byc rowniez przesuszona skóra i od niej rowniez robi sie łupież a zwykły nieleczony , przejawia sie w tłusty który ciezko wyleczyc a najgorsze ŁZS przez to nawet mozna wyłysiec.
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 22:10   #81
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
A bylas z tym u dermatologa ?? To moze być łuszczyca przy niej swedzi skóra . A masz jakies zmiany na skórze ?? jakies płaty żółtawe lub czerwone plamki ?? Bo to moze byc rowniez przesuszona skóra i od niej rowniez robi sie łupież a zwykły nieleczony , przejawia sie w tłusty który ciezko wyleczyc a najgorsze ŁZS przez to nawet mozna wyłysiec.
Tzn ona swędzi jak zaczynają być brudne, oczywiście żeby nie było, że nie myję włosów ale wiadomo jak czasem jest. Jedna dermatolog poleciła szampon nawilżający + emulsję a druga Loxon. Także się uzupełniły.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 22:39   #82
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Tzn ona swędzi jak zaczynają być brudne, oczywiście żeby nie było, że nie myję włosów ale wiadomo jak czasem jest. Jedna dermatolog poleciła szampon nawilżający + emulsję a druga Loxon. Także się uzupełniły.

Ja ciez pierdziele ci lekarze tylko potrafia przepisac loxon ! Sa inne srodki , bezpieczniejsze niz minoxidil np.aminexil . Pozatym loxon lubi podrazniac , niektore osoby dostawaly po nim mega łupiezu i swedziala ich skóra . Mozesz poszukac czegos innego . Skoro ci polecila cos nawilzajacego wiec pewnie masz przesuszona skóre .
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 07:04   #83
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
Ja ciez pierdziele ci lekarze tylko potrafia przepisac loxon ! Sa inne srodki , bezpieczniejsze niz minoxidil np.aminexil . Pozatym loxon lubi podrazniac , niektore osoby dostawaly po nim mega łupiezu i swedziala ich skóra . Mozesz poszukac czegos innego . Skoro ci polecila cos nawilzajacego wiec pewnie masz przesuszona skóre .
Jedna olała sprawę wypadania a druga suchej skóry także pięknie się dopełniły. Na razie używam i szamponu i Loxonu i puki co nie ma pogorszenia także myślę, że jest okej...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:51   #84
Agnieszka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Słuchajcie dziewczyny, czy któraś z was miała efekt uboczny po Loxonie w postaci włosów wyrastających na linii szczęki.
Agnieszka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 17:03   #85
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomości: 655
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

oj miały dziewczyny miały
Blackbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:35   #86
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
też mi się tak wydaje, ale wolałam dla upewnienia usłyszeć opinię inną niz swoja własną ... ech dzieki za odpowiedź
ja ogólnie ostro się zastanawiam czy wyqpić ten Loxon czy nie, ale na razie chyba się nie zdecyduję wolałabym leczyć przyczynę, a nie objawy
Kochana, a to nie od Euthyroxu Ci wypadają? Moje od czasu rozpoczęcia leczenia już się prawie w ogóle nie kręcą, no i lubią okresowo lecieć Szukam informacji o tym, ale ciężko cokolwiek znaleźć. A mnie już szlag trafia, bo z jednej strony fajnie, nowe włosy rosną, ale ani to falowane, ani proste, nie wiadomo co z tym zrobić
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:59   #87
Agnieszka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 25
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Pokaż wiadomość
oj miały dziewczyny miały
To może ktoś da mi choć odrobinę nadzieji, że te włoski kiedyś wypadną, albo się wytrą Bo to na prawdę nie wygląda dobrze, nie wiem jak sobie z tym poradzić
Agnieszka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 09:21   #88
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Kochana, a to nie od Euthyroxu Ci wypadają? Moje od czasu rozpoczęcia leczenia już się prawie w ogóle nie kręcą, no i lubią okresowo lecieć Szukam informacji o tym, ale ciężko cokolwiek znaleźć. A mnie już szlag trafia, bo z jednej strony fajnie, nowe włosy rosną, ale ani to falowane, ani proste, nie wiadomo co z tym zrobić
Laska, ale ja nie biorę Euthyroxu odkąd odkryłam u siebie hashi, czyli od ponad dwóch lat, nie jestem leczona - bo nie mogę się o to doprosić więc to nie Euthyrox ...
btw, to dziwne że Twoje włosy tak się zmieniły odkąd zaczęłaś leczenie - zawsze mi się wydawało że dzięki leczeniu włosy powinny być w lepszej kondycji, a nie na odwrót ... ale przynajmniej rosną nowe - to super
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 09:25   #89
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
Laska, ale ja nie biorę Euthyroxu odkąd odkryłam u siebie hashi, czyli od ponad dwóch lat, nie jestem leczona - bo nie mogę się o to doprosić więc to nie Euthyrox ...
btw, to dziwne że Twoje włosy tak się zmieniły odkąd zaczęłaś leczenie - zawsze mi się wydawało że dzięki leczeniu włosy powinny być w lepszej kondycji, a nie na odwrót ... ale przynajmniej rosną nowe - to super
Aaa... ok, byłam pewna, że jednak coś bierzesz. Ale jak to nie możesz się doprosić? Masz fT4 i TSH w normie, że lekarz uważa, iż nie potrzebujesz leczenia?
Co do Euthyroxu, to w ulotce jest napisane, że może powodować wzmożone wypadanie włosów, dlatego pytam
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 09:31   #90
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Aaa... ok, byłam pewna, że jednak coś bierzesz. Ale jak to nie możesz się doprosić? Masz fT4 i TSH w normie, że lekarz uważa, iż nie potrzebujesz leczenia?
Co do Euthyroxu, to w ulotce jest napisane, że może powodować wzmożone wypadanie włosów, dlatego pytam
zależy który lekarz dwóch uważało że bez sensu, skoro tsh mam w normie (wtedy mialam ok. 4.20), a mój aktualny uważa że przy moich wynikach nie ma sensu zaczynać leczenia - bo moje tsh jest jak sinusoida, czasem za wysokie, czasem za niskie. No i tak to trwa od tych dwóch lat a co sądzisz o tej mojej prolaktynie? za wysoka? czy skoro jest w normie, to też nie może być przyczyną?
qrczę no nie wiem już sama w którą stronę kombinować ... derm powiedzial żeby dać sobie spokój z oznaczaniem androgenów, skoro cykle mam w miarę regularne a włosy wciąż wypadają
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 13:57:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.