Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 20:38   #931
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A jest coś w odcieniu "mysim"?

Edit: Przy okazji pochwalę się moim nieco spóźnionym prezentem walentynkowym, który wczoraj do mnie przyszedł. Opinii jeszcze nie mogę wydać, bo nie miałam czasu na porządne testy
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a do mnie przylazl razem z pedzelkiem Taupe Shape. powiem jedno: cudowny!! nie jest cieply, dosc twardy wiec blade twarze moga byc zadowolone
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się . Też jestem nim zachwycona .
Bałam się, że będzie miał trochę "brudny" odcień, ale na szczęście tak nie jest, jest idealny, nie za ciepły, nie za zimny, w sam raz.

Też bardzo lubię Taupe. Nakładałam go początkowo zbyt miękkim pędzlem i nie widziałam efektu teraz nakładam go stippling brush i jest bomba.
Neutralny brąz w sam raz do podkreślenia dołków policzkowych.
Oczywiście używam codziennie.

Klik
KLIK
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:32   #932
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja okazjonalnie MACowa i u Was rzadko bywam. Znalazlam jednak swietne zdjecie. Nie wiem czy bylo juz linkowane, ale pewnie sie przyda (tu).
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:03   #933
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam Panie. Mam pytanie: Czy ze strony oficjalnej MAC można zamawiać kosmetyki do Polski?? Jeśli tak to, czy działają sprawnie?? Nie ma problemów??
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:22   #934
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
Witam Panie. Mam pytanie: Czy ze strony oficjalnej MAC można zamawiać kosmetyki do Polski?? Jeśli tak to, czy działają sprawnie?? Nie ma problemów??
nie, nie można
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:43   #935
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie, nie można
szkoda.... mieszkam na pomorzu a tu MACa nie ma.... a kończy mi się ulubiony cień do powiek
__________________
Coco Chanel Mademoiselle
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 16:01   #936
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
szkoda.... mieszkam na pomorzu a tu MACa nie ma.... a kończy mi się ulubiony cień do powiek
najbezpieczniej byłoby poprosić kogoś, kto ma dostęp do MACa, o pomoc w zakupie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:16   #937
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mam
Wrzucam na swatchowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5123.jpg (36,9 KB, 24 załadowań)
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 15:15   #938
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mam
Wrzucam na swatchowy.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:48   #939
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mam
Wrzucam na swatchowy.
Mniam!
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:04   #940
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Pooglądałam swatche w necie i mam ochotę pobiec po Betty Bright

Super twarzowy kolor, przynajmniej taki się wydaje. W tej kolorystyce, walącej po oczach, mam cudowną Obey z Illamasqua, ale koszmarnie wysusza, więc może ta będzie lepsza. Czaiłam się na MUFE, ale chyba wybiorę tą
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 23:37   #941
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pooglądałam swatche w necie i mam ochotę pobiec po Betty Bright

Super twarzowy kolor, przynajmniej taki się wydaje. W tej kolorystyce, walącej po oczach, mam cudowną Obey z Illamasqua, ale koszmarnie wysusza, więc może ta będzie lepsza. Czaiłam się na MUFE, ale chyba wybiorę tą
ja sie właśnie nad nią zastanawiam, mam Nicki i Force of Love, i zastanawiam się czy Betty jest mi potrzebna do szczęścia...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 07:39   #942
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Miałam wyjechac ale nie jadę więc jestem na marcowe kolekcje. Jak coś potrzeba to służę pomocą w zakupie.
Kasy nie defrauduję
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 07:56   #943
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pooglądałam swatche w necie i mam ochotę pobiec po Betty Bright

Super twarzowy kolor, przynajmniej taki się wydaje. W tej kolorystyce, walącej po oczach, mam cudowną Obey z Illamasqua, ale koszmarnie wysusza, więc może ta będzie lepsza. Czaiłam się na MUFE, ale chyba wybiorę tą
Też nad nią dumam, choć dla mnie w zasadzie bardziej na lato by się nadała .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja sie właśnie nad nią zastanawiam, mam Nicki i Force of Love, i zastanawiam się czy Betty jest mi potrzebna do szczęścia...
Też o tym myślę, tylko ja pod kątem posiadania już Flamingo i Sunny Seoul . Choć Betty powinna być jednak o tyle inna, że bardziej kryjąca i chyba w trochę żywszym odcieniu .

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Miałam wyjechac ale nie jadę więc jestem na marcowe kolekcje. Jak coś potrzeba to służę pomocą w zakupie.
Kasy nie defrauduję
O, jak to miło słyszeć .
Gdybym się na coś we Wrocku nie załapała, to się będę uśmiechać , jak nie pogonisz .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 11:09   #944
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny Czy któraś z Was może wypowiedzieć się nt pudru Mineralize Skinfinish Natural ?? korzystałam z wyszukiwarki, i niestety nie ma wiele informacji nt tego produktu...

Mam cerę mieszaną, do tej pory jako pudru wykańczającego używam Rimmel Stay matte, i chciałabym spróbować czegoś nowego, co daje efekt bardziej "naturalny"
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 19:38   #945
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja sie właśnie nad nią zastanawiam, mam Nicki i Force of Love, i zastanawiam się czy Betty jest mi potrzebna do szczęścia...
Widziałam swatche porównawcze i Nicky jest inna, bardziej różowa, no inna po prostu. Także chyba warto

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też nad nią dumam, choć dla mnie w zasadzie bardziej na lato by się nadała .


Też o tym myślę, tylko ja pod kątem posiadania już Flamingo i Sunny Seoul . Choć Betty powinna być jednak o tyle inna, że bardziej kryjąca i chyba w trochę żywszym odcieniu .

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------


O, jak to miło słyszeć .
Gdybym się na coś we Wrocku nie załapała, to się będę uśmiechać , jak nie pogonisz .
Dla mnie też na lato, jakoś w chłodne dni nie widzi mi się nosić takie oczo..bne szminki, a w lato okulary przeciwsłoneczne, mocny kolorek na usta i można wychodzić
Mówisz, że masz Flamingo i Sunny Seul...hmm Betty ma inną formułę, ale wydaje się bardzo je przypominać. Znalazłam fajny swatch. I jeszcze tu.

Daddy's little girl też mi się podoba, ale mam podobne, zresztą ta chyba przy ciemniejszej karnacji wygląda najlepiej.

Ostatnio zachorowałam też na szminki Topshop, są świetnej jakości i kolory iście MACowe. Jak będę mieć pieniążka to zrobię na nie najazd
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 21:19   #946
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Widziałam swatche porównawcze i Nicky jest inna, bardziej różowa, no inna po prostu. Także chyba warto


Dla mnie też na lato, jakoś w chłodne dni nie widzi mi się nosić takie oczo..bne szminki, a w lato okulary przeciwsłoneczne, mocny kolorek na usta i można wychodzić
Mówisz, że masz Flamingo i Sunny Seul...hmm Betty ma inną formułę, ale wydaje się bardzo je przypominać. Znalazłam fajny swatch. I jeszcze tu.

Daddy's little girl też mi się podoba, ale mam podobne, zresztą ta chyba przy ciemniejszej karnacji wygląda najlepiej.

Ostatnio zachorowałam też na szminki Topshop, są świetnej jakości i kolory iście MACowe. Jak będę mieć pieniążka to zrobię na nie najazd
Uwielbiam zestaw - duże, przeciwsłoneczne okulary i intensywna szminka .
Latem lubię tego typu kolory jak Betty Bright, a zimą coś ciemniejszego, np. Rebel, Dish It Up albo Absolute Power.

Jak się załapię na Betty Bright, to wezmę, bo za dużo takich kolorków nie mam. A słoczyki widziałam, bardzo pomocne i fajne porównanie .
Poza tym ze szminek kusi mnie jeszcze jedynie Ronnie Red, a reszta wydaje mi się jeszcze bardziej podobna do tego, co już mam i to w więcej niż jednym egzemplarzu .

Szminek Topshop nie znam i nawet nie wiem, gdzie się na to poluje . Pewnie w salonach "ciuchowych" .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 00:17   #947
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Uwielbiam zestaw - duże, przeciwsłoneczne okulary i intensywna szminka .
Latem lubię tego typu kolory jak Betty Bright, a zimą coś ciemniejszego, np. Rebel, Dish It Up albo Absolute Power.

Jak się załapię na Betty Bright, to wezmę, bo za dużo takich kolorków nie mam. A słoczyki widziałam, bardzo pomocne i fajne porównanie .
Poza tym ze szminek kusi mnie jeszcze jedynie Ronnie Red, a reszta wydaje mi się jeszcze bardziej podobna do tego, co już mam i to w więcej niż jednym egzemplarzu .

Szminek Topshop nie znam i nawet nie wiem, gdzie się na to poluje . Pewnie w salonach "ciuchowych" .
Jagódkowy Dish it up to moja miłość Rebel też. Coś czuję, że i w lato będę je nosić.
Ronnie Red jest bardzo ładna, jeśli lubisz czerwienie, to pewnie będzie warto ją przetestować. Mi się podobają czerwienie u kogoś, ale uważam, że mi w nich brzydko i czuję się sparaliżowana, gdy mam czerwoną szminkę Choć czerwonawe błyszczyki jak najbardziej.
Szminki Topshop, niestety, w nielicznych (dwóch?) sklepach w Polsce.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 08:52   #948
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jagódkowy Dish it up to moja miłość Rebel też. Coś czuję, że i w lato będę je nosić.
Ronnie Red jest bardzo ładna, jeśli lubisz czerwienie, to pewnie będzie warto ją przetestować. Mi się podobają czerwienie u kogoś, ale uważam, że mi w nich brzydko i czuję się sparaliżowana, gdy mam czerwoną szminkę Choć czerwonawe błyszczyki jak najbardziej.
Szminki Topshop, niestety, w nielicznych (dwóch?) sklepach w Polsce.
Dish It Up kupiłam za drugim podejściem i to jedna z tych rzeczy, które brałam bez wielkiego przekonania, a teraz uwielbiam i wręcz życia sobie bez niej nie wyobrażam .
Czerwieni używam naprawdę od niedawna (biorąc pod uwagę mój zaawansowany i długoletni mejkapoholizm i kosmetykoholizm), bo w zasadzie pierwszą moją czerwoną szminką była Love Goddess z Marylin Monroe. Też wcześniej omijałam je szerokim łukiem, mając do nich dokładnie taki stosunek, jak Ty . Myślę jednak, że trzeba się przełamać, a najważniejsze trafić na odpowiedni dla siebie odcień, potem to już z górki . A tak serio to założenie mam takie, że Ronnie Red będzie moją ostatnią czerwoną szminką (przynajmniej na najbliższe lata ), bo za dużo mi się już ich uzbierało, a jednak aż tak często ich nie używam.

Polecam kiedyś wymalować się w sklepie dobrze dobranym odcieniem (dla zimnych karnacji ładny, chłodny odcień czerwieni to np. Chanel Rouge Allure Palpitante) i spróbować ponosić, może się jednak przełamiesz .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-02-25 o 08:56
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 10:52   #949
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja mam takie pytanie, wiem że szminka Oh, Oh, Oh była już kiedyś w jakiejś innej kolekcji i generalnie bardzo mi się podoba ale również wiem że niby jej wykończenie do najfajniejszych nie należy i wysusza usta, ma ją któraś z Was tutaj i może podzielić się wrażeniami? Bo nad nią się zastanawiam i jeszcze Betty Bright bo jest boska ale wiem że jej wykończenie jest znacznie przyjemniejsze

Tylko co mnie najbardziej powaliło to to że kolekcja weszła dzisiaj do sprzedaży online w Ludwig Beck i niestety wszystko zostało wyprzedane w ciągu niecałych 5 minut od wejścia do sieci, najfajniejsze było to że jak miałam w koszyku rzeczy pożądane wróciłam do zastanawiania się nad oh, oh, oh a kiedy wróciłam to rzeczy z koszyka zostały nagle już niedostępne Bo niestety wiem że na stacjonarne sklepy nie ma co liczyć, w PL jeszcze dało radę odłożyć zwłaszcza że maca miałam we Wro pod nosem a tutaj no niestety inaczej i zaczynam popadać w głęboką depresję bo choruję na Flatter Me i Soda i jak ich nie zdobędę to chyba pójdę na most

W domu mówią że zwariowałam
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 14:47   #950
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wrocławianki wybieracie się na Mac Technic??

Dawno mnie tu nie było, właśnie zaczełam znów do Maca zagladać ale nie jestem na czasie, od listopada ominęły mnie wszystkie nowe kolekcje
Archie już był w PL czy dopiero ta kolekcja będzie?? Wchodzi coś teraz w marcu bo przy małym dziecku nie miałam czasu nadrabiać zaległości ma forum.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 15:00   #951
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dish It Up kupiłam za drugim podejściem i to jedna z tych rzeczy, które brałam bez wielkiego przekonania, a teraz uwielbiam i wręcz życia sobie bez niej nie wyobrażam .
Pamiętam, ze Dish It Up również była dla mnie czarnym koniem kolekcji i to dosyć nieoczekiwanym, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jednak użyłam może z 2-3 razy i od tej pory leży. Nie wiem, ja chyba lustrzaków po prostu nie lubię
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 15:20   #952
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, wiem że szminka Oh, Oh, Oh była już kiedyś w jakiejś innej kolekcji i generalnie bardzo mi się podoba ale również wiem że niby jej wykończenie do najfajniejszych nie należy i wysusza usta, ma ją któraś z Was tutaj i może podzielić się wrażeniami? Bo nad nią się zastanawiam i jeszcze Betty Bright bo jest boska ale wiem że jej wykończenie jest znacznie przyjemniejsze
nic z tych rzeczy... Oh Oh Oh jest śliczna, bardzo ciekawa, nietuzinkowa i nie wysusza, przynajmniej moim ustom nie zrobiła krzywdy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 15:29   #953
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nic z tych rzeczy... Oh Oh Oh jest śliczna, bardzo ciekawa, nietuzinkowa i nie wysusza, przynajmniej moim ustom nie zrobiła krzywdy
Super! Teraz mam pewność że bez wahania mogę ją kupić
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 15:47   #954
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Wrocławianki wybieracie się na Mac Technic??

Dawno mnie tu nie było, właśnie zaczełam znów do Maca zagladać ale nie jestem na czasie, od listopada ominęły mnie wszystkie nowe kolekcje
Archie już był w PL czy dopiero ta kolekcja będzie?? Wchodzi coś teraz w marcu bo przy małym dziecku nie miałam czasu nadrabiać zaległości ma forum.
Ostatecznie się nie zdecydowałam, bo to środek tygodnia

Archie wchodzi na początku marca.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pamiętam, ze Dish It Up również była dla mnie czarnym koniem kolekcji i to dosyć nieoczekiwanym, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jednak użyłam może z 2-3 razy i od tej pory leży. Nie wiem, ja chyba lustrzaków po prostu nie lubię
To jak mi się skończy, to będę wiedziała, do kogo uderzać

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nic z tych rzeczy... Oh Oh Oh jest śliczna, bardzo ciekawa, nietuzinkowa i nie wysusza, przynajmniej moim ustom nie zrobiła krzywdy
Tak właśnie mi się zdawało, że Ty ją masz, chodzi też mi po głowie jakieś niecodzienne porównanie, jakiego użyłaś na pierwszy jej widok
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:15   #955
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Tak właśnie mi się zdawało, że Ty ją masz, chodzi też mi po głowie jakieś niecodzienne porównanie, jakiego użyłaś na pierwszy jej widok
hahah aż sama jestem ciekawa... bo coś mi się kojarzy ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:15   #956
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

To jak mi się skończy, to będę wiedziała, do kogo uderzać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:25   #957
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hahah aż sama jestem ciekawa... bo coś mi się kojarzy ))
Kasiu, aż z ciekawości i dla upewnienia się zerknęłam w pewne miejsce i tam też Cię odsyłam - Twój własny, osobisty blog, wpis dot. MAC Me Over .
Okazuje się, że dobrze zapamiętałam to porównanie, ale może lepiej tu nie będę go przytaczać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:33   #958
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kasiu, aż z ciekawości i dla upewnienia się zerknęłam w pewne miejsce i tam też Cię odsyłam - Twój własny, osobisty blog, wpis dot. MAC Me Over .
Okazuje się, że dobrze zapamiętałam to porównanie, ale może lepiej tu nie będę go przytaczać .
ahahahah padłam ja to czasem walnę

serio, bo ona nieciekawie w sztyfcie wygląda... ale na ustach jest bardzo, bardzo ładna ))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 16:38   #959
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ahahahah padłam ja to czasem walnę

serio, bo ona nieciekawie w sztyfcie wygląda... ale na ustach jest bardzo, bardzo ładna ))
No i się wyjaśniło

A porównanie szminki w sztyfcie owszem, adekwatne .
A na ustach, zwłaszcza Twoich, Oh x 3 wygląda bardzo interesująco .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 17:30   #960
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cześć Dziewczyny, chciałabym kupić sobie kilka pierwszych kosmetyków MAC. Niestety kolory muszę wybrać ze strony internetowej Ślęczę nad tym już bardzo długo i nie mogę się do końca zdecydować, wybór jest ogromny! Na pewno zdecyduję się na słynny pędzel 217 i cień Satin Taupe. Jestem osobą bardzo bladą, rudowłosą i piegowatą, szukam jakiegoś delikatnego, jasnego różu, którego kolor będzie można budować i matowego bronzera (czy nada się do tego róż w kolorze harmony?). Może będziecie umiały mi coś doradzić?
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.