Lakiery hybrydowe - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 14:10   #3421
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

iwonkabiedronka ja tez mam taką lampę oprócz gabarytu jestem zadowolona, ale zastanawia mnie to jak Ty ją nastawiasz żeby był i czujnik i czas , bo ja mam albo to albo to, a i mnie jeszcze wkurza to że po zakończonym czasie 2min znów wraca czas 3min automatycznie i za każdym razem musze cykać, na to też masz sposób?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
ok. dzięki
zamawiam w końcu, bo mój M. już krzywo patrzy, że zamiast kupić, to ja siedzę 4 dni i czytam :P
4 dni to mało , ja siedziałam dwa tygodnie , obserwacje , adnotacje, kupe lektury .... na szczęście mąż szukał sobie auta w tym czasie, no i jeszcze większe szczęście że mamy dwa laptopy haha
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 14:38   #3422
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość

4 dni to mało , ja siedziałam dwa tygodnie , obserwacje , adnotacje, kupe lektury .... na szczęście mąż szukał sobie auta w tym czasie, no i jeszcze większe szczęście że mamy dwa laptopy haha
ograniczyłam się tylko do tego wątku
i jestem mega zadowolona, bo znalazłam tu odpowiedzi na wszystkie moje pytania

zastanawiam się jeszcze tylko jakie kolory kupić na początek i jakiej firmy i to będzie trudna decyzja
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 14:57   #3423
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Indigo of course
spodziewałam się takiej odpowiedzi
w sumie to ten który mam aktualnie na pazurkach z CZ to wygląda jak różowy neon więc będe zamawiała chyba żółty ,zielony i ? no własnie..........szukam pazurków pomalowanych neonami ale kiepsko mi idzie

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
ograniczyłam się tylko do tego wątku
i jestem mega zadowolona, bo znalazłam tu odpowiedzi na wszystkie moje pytania

zastanawiam się jeszcze tylko jakie kolory kupić na początek i jakiej firmy i to będzie trudna decyzja
baze gelish masz?bo juz mi wyleciało z głowy
jesli tak ja polecam CZ, Estetiq, Indigo, Mollon,Tifton...........u mnie wszystkie trzymają się rewelacyjnie, różnią się ceną, pojemnością, gęstością i kolorystyką to już Ty sama musisz zdecydować
Najlepiej kupić po 2 kolorki z każdej firmy i zobaczyć na których najlepiej będzie Ci sie pracowało
Ja tak zrobiłam i jak na razie na wszystkich pracuje mi się bardzo dobrze
Tylko w Estetiq denerwuje mnie gruby ,szeroki pędzel porównując z resztą
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 15:39   #3424
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

ifrit taki masz? http://allegro.pl/mollon-pro-plyn-do...034743132.html

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
ograniczyłam się tylko do tego wątku
i jestem mega zadowolona, bo znalazłam tu odpowiedzi na wszystkie moje pytania

zastanawiam się jeszcze tylko jakie kolory kupić na początek i jakiej firmy i to będzie trudna decyzja
jeden wątek , ale ponad 100 str do przeczytania i nadal jesteś niezdecydowana ,jak my wszystkie jak tylko pojawi się coś nowego, ja w tej chwili korzystam tylko z forum wizaz , jest najlepszy
co do firm kolorków też tu jest dużo opisane ,i jeszcze tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718114 , ale decyzja fakt ....należy tylko do Ciebie, powodzenia i czekamy na relacje i foto
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 16:25   #3425
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez

jeden wątek , ale ponad 100 str do przeczytania i nadal jesteś niezdecydowana ,jak my wszystkie jak tylko pojawi się coś nowego:-), ja w tej chwili korzystam tylko z forum wizaz , jest najlepszy :oklaski:
co do firm kolorków też tu jest dużo opisane ,i jeszcze tu [url
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718114[/url] , ale decyzja fakt ....należy tylko do Ciebie, powodzenia i czekamy na relacje i foto
no dokładnie ja jeszcze nic nie mam
ale jestem zdecydowana i dzisiaj zamawiam na: bazę gelish, top eco, lampę, do której wcześniej podawałam linka i inne pierdółki od leoberta i gościa od lampy + płyn do skórek sally hansen i korektor, bo mnie skusiłyście

zostały mi tylko te kolory....
waham się między mollonem, indygo a mistero milano... ale chyba skłonię się ku indygo, bo chciałabym chyba tą zachwalaną oliwkę jeszcze seven heaven
aaaa mąż mnie z domy wyrzuci
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 16:34   #3426
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Roszpunka34;4555461 0]iwonkabiedronka ja tez mam taką lampę oprócz gabarytu jestem zadowolona, ale zastanawia mnie to jak Ty ją nastawiasz żeby był i czujnik i czas , bo ja mam albo to albo to, a i mnie jeszcze wkurza to że po zakończonym czasie 2min znów wraca czas 3min automatycznie i za każdym razem musze cykać, na to też masz sposób?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Lampa działa tak, że jak raz ja nastawie na czas np 120 sek to ten czas mi sie nie zmienia, no chyba, że całkiem wyłączę lampe. W trakcie pracy nic mi sie nie przestwia i nic nie pykam. Jedyne co robie to wkładam pomalowaną dłoń, włącza sie wtedy lampa automatycznie, utwardza tyle czasu ile na początku ustawilam, po czym światełko gaśnie i to jest znak, że czas minął, oczywiści też zegarek na lampie odmierza czas. Potem dalej maluje i znowu wkłdam do lampy nawet jej nie dotykając bo on pamięta moje ustwienia i znowu sie sama włacza, bo ma czujnik ruchu. Ide ją popstrzykac i zapisze sobie dokładnie krok po kroku jak ją właczam bo tak nie pamiętam i zaraz napisze
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 16:55   #3427
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

aaa właśnie wydałam 350zł, a nie kupiłam jeszcze żadnego kolorowego lakieru...
jak tak dalej pójdzie to będę malować hybrydy z bazy i topu :P
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 17:11   #3428
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Roszpunka34;4555461 0]iwonkabiedronka ja tez mam taką lampę oprócz gabarytu jestem zadowolona, ale zastanawia mnie to jak Ty ją nastawiasz żeby był i czujnik i czas , bo ja mam albo to albo to, a i mnie jeszcze wkurza to że po zakończonym czasie 2min znów wraca czas 3min automatycznie i za każdym razem musze cykać, na to też masz sposób?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Lampa działa tak, że jak raz ja nastawie na czas np 120 sek to ten czas mi sie nie zmienia, no chyba, że całkiem wyłączę lampe. W trakcie pracy nic mi sie nie przestwia i nic nie pykam. Jedyne co robie to wkładam pomalowaną dłoń, włącza sie wtedy lampa automatycznie, utwardza tyle czasu ile na początku ustawilam, po czym światełko gaśnie i to jest znak, że czas minął, oczywiści też zegarek na lampie odmierza czas. Potem dalej maluje i znowu wkłdam do lampy nawet jej nie dotykając bo on pamięta moje ustwienia i znowu sie sama włacza, bo ma czujnik ruchu. Ide ją popstrzykac i zapisze sobie dokładnie krok po kroku jak ją właczam bo tak nie pamiętam i zaraz napisze


Właczam czarnym przełącznikiem z tyłu lampy, na ekranie mam 180 sek, zmniejszam strzałką na 120 sek i wciskam guzik step/stop, zapala się czerwona kontrolka "lamp" . To wszystko, nic wiecej nie pstrykam do końca mani.

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2014-03-12 o 17:14
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 17:34   #3429
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Enia poprzeglądaj sobie:
http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...hybrydowe.html
http://forum.wzorki.info/indigo-nail...ls-lab-43.html
http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...-lakierow.html
na pewno znajdziesz tam pełno neonów
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:03   #3430
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
aaa właśnie wydałam 350zł, a nie kupiłam jeszcze żadnego kolorowego lakieru...
jak tak dalej pójdzie to będę malować hybrydy z bazy i topu :P
Potraktuj to jako dobrze ulokowane fundusze
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:11   #3431
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Potraktuj to jako dobrze ulokowane fundusze
nie mam wyjścia
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 19:27   #3432
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
ifrit taki masz? http://allegro.pl/mollon-pro-plyn-do...034743132.html

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



jeden wątek , ale ponad 100 str do przeczytania i nadal jesteś niezdecydowana ,jak my wszystkie jak tylko pojawi się coś nowego, ja w tej chwili korzystam tylko z forum wizaz , jest najlepszy
co do firm kolorków też tu jest dużo opisane ,i jeszcze tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718114 , ale decyzja fakt ....należy tylko do Ciebie, powodzenia i czekamy na relacje i foto

dokładnie ten
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:30   #3433
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Właczam czarnym przełącznikiem z tyłu lampy, na ekranie mam 180 sek, zmniejszam strzałką na 120 sek i wciskam guzik step/stop, zapala się czerwona kontrolka "lamp" . To wszystko, nic wiecej nie pstrykam do końca mani.[/QUOTE]

a gdzie ten przycisk step/stop? z tyłu mam czarny włącznik I O II, na I lampa działa na czujnik ale nie odmierza czasu, na O jest wyłączona a na II musze za każdym wyciągnięciem dłoni ustawiac czas na 120 i włączac przycisk z żarówką , hmmm no wygląda identycznie jak na tym linku jest nawet biało-różowa
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 19:49   #3434
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Mistero Milano
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop14 (Kopiowanie).jpg (62,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Desktop13 (Kopiowanie).jpg (66,8 KB, 77 załadowań)
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:05   #3435
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Mistero Milano
Sliczne. Wzorek stempelkowy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:18   #3436
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dokładnie ten
dzięki

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Sliczne. Wzorek stempelkowy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
też jestem ciekawa
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:37   #3437
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Sliczne. Wzorek stempelkowy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak, jeden z moich ulubionych
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:58   #3438
miazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Mistero Milano
a jaki to nr ten drugi kolor?
śliczny
miazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:00   #3439
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
aaa właśnie wydałam 350zł, a nie kupiłam jeszcze żadnego kolorowego lakieru...
jak tak dalej pójdzie to będę malować hybrydy z bazy i topu :P
Ja też czytam wątek od miesiąca i dzisiaj zrobiłam pierwszy zakup (lampa), ale najzwyklejsza. Teraz kombinuje nad bazą, bo mi szkoda 85zł na Gelisha jak jeszcze niedawno było kilkanaście zł mniej
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 21:17   #3440
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
spodziewałam się takiej odpowiedzi
w sumie to ten który mam aktualnie na pazurkach z CZ to wygląda jak różowy neon więc będe zamawiała chyba żółty ,zielony i ? no własnie..........szukam pazurków pomalowanych neonami ale kiepsko mi idzie

Ja z neonków polecam MM Manhattan. W świetle dziennym, a zwłaszcza w mocnym słońcu jest baaardzo wyrazisty i mocno sie rzuca w oczy ostatnio wlasnie go kupiłam i na razie tylko na wzorniku malowałam ale juz go widzę jak sie pięknie prezentuje na pazurkach w lecie


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:28   #3441
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez miazia Pokaż wiadomość
a jaki to nr ten drugi kolor?
śliczny
To "bogini namiętności". Pierwszy to "kraina szeptów" gdyby któraś byla ciekawa
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 01:11   #3442
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewuchy czy wasze hybrydy mają metalowe kuleczki w środku? takie kulki są bardzo przydatne w lakierach, szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę wymieszanie koloru.. dzisiaj wpadłam na pomysł aby takie kuleczki powrzucać do moich hybryd jak myślicie zajdzie jakaś reakcja chemiczna, niekoniecznie pożądana? o ile dobrze kojarzę niektóre hybrydy mają od nowości takie metalowe kuleczki co myślicie?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 03:58   #3443
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Moja matrioshka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1394683085219.jpg (41,8 KB, 78 załadowań)
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 05:21   #3444
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Najpiękniejsze w matrioshce jest to ze zmienia swoją intensywność w zależności od światła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 06:42   #3445
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

a gdzie ten przycisk step/stop? z tyłu mam czarny włącznik I O II, na I lampa działa na czujnik ale nie odmierza czasu, na O jest wyłączona a na II musze za każdym wyciągnięciem dłoni ustawiac czas na 120 i włączac przycisk z żarówką , hmmm no wygląda identycznie jak na tym linku jest nawet biało-różowa[/QUOTE]

Ja mam dokładnie tą lampe http://allegro.pl/lampa-uv-lcd-36w-0...021420207.html na jednym ze zdjęć dokładnie widać jakie są u mnie przyciski, i obawiam się, że chyba jest jeszcze drugi rodzaj lamp, gorszy, sprawiający problemy a wyglądający niemal identycznie.
Tutaj http://allegro.pl/cc-zestaw-31-lampa...974688762.html jeszcze lepiej pokazane do czego służą poszczególne guziczki.


A ta http://allegro.pl/profesjonalna-lamp...972785919.html mi wygląda na drugą wersję, i nie wiem czy to ona czasem nie jest tą gorszą. Chociaż przeleciałam allegro i znalazłam kilka takich właśnie lamp, które miały czujnik ruchu więc już sama się pogubiłam. Wiem jedno- najlepiej kupić pierwszą wersje podanej lampy, tą z opisanymi funkcjami.

Edytowane przez iwonkabiedronka
Czas edycji: 2014-03-13 o 07:09
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 07:13   #3446
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dziewuchy czy wasze hybrydy mają metalowe kuleczki w środku? takie kulki są bardzo przydatne w lakierach, szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę wymieszanie koloru.. dzisiaj wpadłam na pomysł aby takie kuleczki powrzucać do moich hybryd jak myślicie zajdzie jakaś reakcja chemiczna, niekoniecznie pożądana? o ile dobrze kojarzę niektóre hybrydy mają od nowości takie metalowe kuleczki co myślicie?
kurczę ja tyle firm przerabiałam i chyba w żadnej nie było/nie ma kulek
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 07:50   #3447
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

iwonkabiedronka

a widzisz ...teraz już wiem , ja mam tą do której podałaś link najwcześniej , a teraz wyszło że Ty w rzeczywistości masz inna . Jak ja kupowałam swoją to była tylko jedna wersja tej lampy , no cóż , najważniejsze że dobrze utwardza hybrydy , kieeeedyś zmienie na ledową
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 08:00   #3448
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
iwonkabiedronka

a widzisz ...teraz już wiem , ja mam tą do której podałaś link najwcześniej , a teraz wyszło że Ty w rzeczywistości masz inna . Jak ja kupowałam swoją to była tylko jedna wersja tej lampy , no cóż , najważniejsze że dobrze utwardza hybrydy , kieeeedyś zmienie na ledową
Ja swoją kupiłam z rok temu, i zawsze mi się wydawało, ze z tych akurat lamp jest jedna wersja, a okazuje się, ze nie. Ta moja jest naprawdę świetna.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 08:07   #3449
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Moja matrioshka.
śliczne , ale zdjęcie ani moje ani Twoje nie przekazuje pełnego uroku matroshki , na stronie indigo też zupełnie inny kolor, w rzeczywistości to taki ciemniejszy różowy neon , nakłada się super , już jedna warstwa daje piękny efekt , ja zrobiłam 2 i 2 topu , żeby utwardzić pazurki. jeśli chodzi o apricot to 2 warstwy i są prześwity, mam nadzieję że lady kung fu będzie tak dobra jak matrioshka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
Ja swoją kupiłam z rok temu, i zawsze mi się wydawało, ze z tych akurat lamp jest jedna wersja, a okazuje się, ze nie. Ta moja jest naprawdę świetna.
ja w sumie 5 mcy temu i też wydawało mi się że to jedyna wersja, trafiłas na lepszy model szczęściaro
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 08:17   #3450
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
śliczne , ale zdjęcie ani moje ani Twoje nie przekazuje pełnego uroku matroshki , na stronie indigo też zupełnie inny kolor, w rzeczywistości to taki ciemniejszy różowy neon , nakłada się super , już jedna warstwa daje piękny efekt , ja zrobiłam 2 i 2 topu , żeby utwardzić pazurki. jeśli chodzi o apricot to 2 warstwy i są prześwity, mam nadzieję że lady kung fu będzie tak dobra jak matrioshka

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------



ja w sumie 5 mcy temu i też wydawało mi się że to jedyna wersja, trafiłas na lepszy model szczęściaro

Chyba tak . A dopełnieniem mojego szczęścia będzie zdrowy dzidziuś, który jakiś czas temu zamieszkał w moim brzuszku
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.