Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 22:00   #1111
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Mnie też pogorszył się wzrok i oczy szybciej mi si męczą..Co do paznokci to odpukać, ale są w doskonałej kondycji jesli brać pod uwagę, że przed leczeniem ciągle i się rozdwajały, włoy niestety troch wypadają, ale może to też tak po zimie....
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 23:17   #1112
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

czas na fotki. nie sa najlepsze, bo z braku lustra robilam zdjecie na chybil trafil
przypomne, ze wraz z poczatkiem kwietnia zaczal sie 6 miesiac mojej kuracji..

zdjecia zrobione zaraz po porannym umyciu twarzy, bez ani grama make-upu. nie wygladam za pieknie ogolnie, z racji tego ze ledwo wstalam, wybaczycie? ostatnie zdjecie pokazuje jak, nie patrzac na policzki w dolnych partiach, wyglada moja skora- wydaje mi sie, ze bardzo zdrowo

DSCN9795_r.jpg

DSCN9796_r.jpg

DSCN9800_r.jpg
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 23:51   #1113
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dziś zaczełam kuracje izotekiem. Ten wątek podniósł mnie bardzo na duchu Trzymam kciuki za efekty - moje i wasze
espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 09:45   #1114
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
czas na fotki. nie sa najlepsze, bo z braku lustra robilam zdjecie na chybil trafil
przypomne, ze wraz z poczatkiem kwietnia zaczal sie 6 miesiac mojej kuracji..

zdjecia zrobione zaraz po porannym umyciu twarzy, bez ani grama make-upu. nie wygladam za pieknie ogolnie, z racji tego ze ledwo wstalam, wybaczycie? ostatnie zdjecie pokazuje jak, nie patrzac na policzki w dolnych partiach, wyglada moja skora- wydaje mi sie, ze bardzo zdrowo
Widać jaka zadowolona jesteś z życia i efektów kuracji Cała twarz promienieje
Na pewno będzie jeszcze lepiej. Widzę, że nie masz blizn, tylko przebarwienia, a one są na pewno łatwiejsze do usunięcia.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 21:36   #1115
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

dziekuję tak, ja blizn chyba nie mam wogole, tylko te brzydkie przebarwienia ktore wygladaja jeszcze jak pryszcze no ale jak je dobrze zamaskuje to prawie nie widac na razie wogole nie mysle o usuwaniu ich, bo martwie sie, co ja zrobie jak mi dermatolog nie bedzie chciala przedluzyc kuracji.... pewnie przerwe bo co? przerwe i bede miala nadzieje, ze to swinstwo ktore zmarnowalo mi moja mlodosc juz nie wroci...
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 07:42   #1116
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziekuję tak, ja blizn chyba nie mam wogole, tylko te brzydkie przebarwienia ktore wygladaja jeszcze jak pryszcze no ale jak je dobrze zamaskuje to prawie nie widac na razie wogole nie mysle o usuwaniu ich, bo martwie sie, co ja zrobie jak mi dermatolog nie bedzie chciala przedluzyc kuracji.... pewnie przerwe bo co? przerwe i bede miala nadzieje, ze to swinstwo ktore zmarnowalo mi moja mlodosc juz nie wroci...
Pewnie, usuwaniem przebarwień zajmiesz się po kuracji. Ciesz się, że nie masz blizn, te cholery są dopiero trudne do usunięcia
Ja dzisiaj też jestem w lekkim stresie, bo idę do nowego lekarza i nie wiem, czy nie będzie się bała przepisywać retinoidów Czy poprowadzi mnie do końca, te kilka miesięcy, czy może będę musiała wracać do tej swojej "starej" dermy.
Dzisiaj mam dwie wizyty - u nowej i u starej dermy Jak nowa okaże się normalna, to zrezygnuję z usług tamtej.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 09:53   #1117
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
czas na fotki. nie sa najlepsze, bo z braku lustra robilam zdjecie na chybil trafil
przypomne, ze wraz z poczatkiem kwietnia zaczal sie 6 miesiac mojej kuracji..

zdjecia zrobione zaraz po porannym umyciu twarzy, bez ani grama make-upu. nie wygladam za pieknie ogolnie, z racji tego ze ledwo wstalam, wybaczycie? ostatnie zdjecie pokazuje jak, nie patrzac na policzki w dolnych partiach, wyglada moja skora- wydaje mi sie, ze bardzo zdrowo

Załącznik 1424794

Załącznik 1424795

Załącznik 1424796


Limanatko - slicznie wyglądasz....
jak ja Ci zazdroszcze brak blizn - ja nie mam juz prawie przebarwień ale niestety blizny sa.... pewnie po kuracji będzie ciąg dalszy wydawania kasy, juz nie na tabletki ale na zabiegi, które mi chociaz mam nadzieeje, w połowie zlikwidują blizny....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 09:54   #1118
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Pewnie, usuwaniem przebarwień zajmiesz się po kuracji. Ciesz się, że nie masz blizn, te cholery są dopiero trudne do usunięcia
Ja dzisiaj też jestem w lekkim stresie, bo idę do nowego lekarza i nie wiem, czy nie będzie się bała przepisywać retinoidów Czy poprowadzi mnie do końca, te kilka miesięcy, czy może będę musiała wracać do tej swojej "starej" dermy.
Dzisiaj mam dwie wizyty - u nowej i u starej dermy Jak nowa okaże się normalna, to zrezygnuję z usług tamtej.
Azzis - trzymam kciuki, żeby ta nowa derma okazała sie OK
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 10:44   #1119
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Limanatko - slicznie wyglądasz....
jak ja Ci zazdroszcze brak blizn - ja nie mam juz prawie przebarwień ale niestety blizny sa.... pewnie po kuracji będzie ciąg dalszy wydawania kasy, juz nie na tabletki ale na zabiegi, które mi chociaz mam nadzieeje, w połowie zlikwidują blizny....
No właśnie Ja mam to samo. Dużo blizn, mniej przebarwień...Ale może jakoś się uda je zlikwidować

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Azzis - trzymam kciuki, żeby ta nowa derma okazała sie OK
Dzięki Zdam relację jak było.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 16:56   #1120
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

No i już jestem po...
Strasznie jestem zadowolona z mojej nowej pani doktor Świetna babka. Konkretna i widać zna się na rzeczy. Wypytała mnie dokładnie o wszystko. A ja opowiedziałam dlaczego nie chcę już żeby mnie leczyła moja stara lekarka. Przyznała mi rację (to o czym wszystkie wiemy, że do 6 mies. po kuracji nie powinno się robić żadnych zabiegów).
Bez problemu zgodziła się dokończyć moją kurację i przepisała leki. Kazała mi brać 40mg dziennie, tak żebym zdążyła przed tym dużym słońcem. Za miesiąc mam się pojawić.
Ale się cieszę dziewczyny Nie macie nawet pojęcia . Chyba Wasze kciuki pomogły
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 19:21   #1121
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

kurcze, gratuluje fajnej nowej dermy! szkoda ze Wroclaw troche za daleko na lekarza od Gliwic :P a nie zna ktos fajnego lekarza na Ślasku? ja z mojej jestem zadowolona gdyby nie ta dawka...... a co Twoja nowa derma mowila o dawce ktora trzeba wyjesc?
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 19:41   #1122
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
No i już jestem po...
Strasznie jestem zadowolona z mojej nowej pani doktor Świetna babka. Konkretna i widać zna się na rzeczy. Wypytała mnie dokładnie o wszystko. A ja opowiedziałam dlaczego nie chcę już żeby mnie leczyła moja stara lekarka. Przyznała mi rację (to o czym wszystkie wiemy, że do 6 mies. po kuracji nie powinno się robić żadnych zabiegów).
Bez problemu zgodziła się dokończyć moją kurację i przepisała leki. Kazała mi brać 40mg dziennie, tak żebym zdążyła przed tym dużym słońcem. Za miesiąc mam się pojawić.
Ale się cieszę dziewczyny Nie macie nawet pojęcia . Chyba Wasze kciuki pomogły
Super!!! Grunt, to mieć dobrego i zaufanego lekarza....
A coś mówiła o zmniejszaniu dawki, tak jak Twoja poprzednia?
Ja idę do mojego lekarza za 2 tygodnie i zapytam się go też o to....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 20:31   #1123
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
kurcze, gratuluje fajnej nowej dermy! szkoda ze Wroclaw troche za daleko na lekarza od Gliwic :P a nie zna ktos fajnego lekarza na Ślasku? ja z mojej jestem zadowolona gdyby nie ta dawka...... a co Twoja nowa derma mowila o dawce ktora trzeba wyjesc?
W sumie, to ja jej powiedziałam ile już wzięłam, jak dlugo trwa kuracja i powiedziałam, że chcę wyjeść tą dawkę 150mg/kg i ona tylko mi przytaknęła. Nie mówiła nic o kończeniu kuracji mimo, iż wyglądam już ok. ... Zgodziła się na tą dawkę.

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Super!!! Grunt, to mieć dobrego i zaufanego lekarza....
A coś mówiła o zmniejszaniu dawki, tak jak Twoja poprzednia?
Ja idę do mojego lekarza za 2 tygodnie i zapytam się go też o to....
Nie mówiła nic o zmniejszaniu dawki, ale z moich obliczeń wyjdzie, że teraz przez miesiąc będę brała codziennie 40mg a potem już będę zmniejszała - następny miesiąc 20mg i trzeci 10mg. Jeszcze się dokładnie zważę Być może drugi miesiąc wezmę trochę więcej, ale ostatni na pewno zmniejszę do 10mg dziennie. Jeszzce spytam jej za miesiąc.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:05   #1124
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Wiecie co jeszcze mi powiedziała ta nowa lekarka? Bo oczywiście pokazałam jej moje wszystkie wyniki i troszkę się obawiałam, że będzie to jakiś problem. Ale powiedziała, że mam dobre wyniki (pomimo podwyższonego cholesterolu i trójglicerydów). Powiedziała, że tutaj problem mógłby być, gdyby była 3x norma. Ale tak to jest ok. Więc trochę mnie pocieszyła
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:33   #1125
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Wiecie co jeszcze mi powiedziała ta nowa lekarka? Bo oczywiście pokazałam jej moje wszystkie wyniki i troszkę się obawiałam, że będzie to jakiś problem. Ale powiedziała, że mam dobre wyniki (pomimo podwyższonego cholesterolu i trójglicerydów). Powiedziała, że tutaj problem mógłby być, gdyby była 3x norma. Ale tak to jest ok. Więc trochę mnie pocieszyła
Mój lekarz tez nie karze mi panikowac, że mam takie kiepskie wyniki, powiedział, że po kuracji wszystko wróci do normy, a teraz to normalka
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 13:55   #1126
dzastina000
Zadomowienie
 
Avatar dzastina000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥♫♥<(*_*)>♥♫♥
Wiadomości: 1 181
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

A ja byłam dzis u lekarz i akurat wyskoczył mi jeden pryszcz
Jestem własnie w połowie 11 opakowania(jak zaczynałam kuracje wazyłam 58 kilo.teraz waze troche mniej ale trzymam sie wagi poczatkowej
Lekarka powiedziała ze skoro jeszcze cos mi wyskakuje to raczej wezme ta dawke 150mg/kg.Mam brac to opakowanie i nastepne(12) a potem na kontrole i wtedy zobaczy stan mojej skory i reszte co drugi i trzeci dzien.
Wiec moje kuracja bedzie chyba trwała jeszcze długo z czego bardzo sie ciesze...
dzastina000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:00   #1127
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Mój lekarz tez nie karze mi panikowac, że mam takie kiepskie wyniki, powiedział, że po kuracji wszystko wróci do normy, a teraz to normalka
Goniu, co ile robisz badania krwi? Ja co 2 miesiące, ale teraz ta nowa lekarka powiedziała mi, żebym zrobiła na koniec kuracji. Czyli wyjdzie, że zrobię teraz co 3 miesiące.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 14:26   #1128
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Goniu, co ile robisz badania krwi? Ja co 2 miesiące, ale teraz ta nowa lekarka powiedziała mi, żebym zrobiła na koniec kuracji. Czyli wyjdzie, że zrobię teraz co 3 miesiące.
Różnie.... w sumie miałam od września 3 badania... oczywiście ostatnie było naprawdę kiepskie :-( , ale co tam ważniejsze od wątroby jest całkowite wyleczenie trądziku...
O wątrobie będziemy myśleć później, dla lepszego jej funkcjonowania biorę teraz Sylimarol
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 18:42   #1129
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Różnie.... w sumie miałam od września 3 badania... oczywiście ostatnie było naprawdę kiepskie :-( , ale co tam ważniejsze od wątroby jest całkowite wyleczenie trądziku...
O wątrobie będziemy myśleć później, dla lepszego jej funkcjonowania biorę teraz Sylimarol
To tak jak ja Zrobiłam 3 badania krwi i będę miała jeszcze tylko jedno.
Na wątrobę nic nie biorę Może nic jej nie będzie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 19:07   #1130
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

No mój derm też mówi, że nie trzeba przejmować się nieznacznie podwyższonymi wynikami, moje nie są złe, ale czekają mnie jeszcze minimum 4 miesiące leczenia...A jak to jest latem?
Trzeba kategorycznie unikać słońca? Uzywac filtrów, skoro derm nie kazał używac nic, a wiadomo one nawilżają:/ I co z opalaniem?
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 20:18   #1131
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
No mój derm też mówi, że nie trzeba przejmować się nieznacznie podwyższonymi wynikami, moje nie są złe, ale czekają mnie jeszcze minimum 4 miesiące leczenia...A jak to jest latem?
Trzeba kategorycznie unikać słońca? Uzywac filtrów, skoro derm nie kazał używac nic, a wiadomo one nawilżają:/ I co z opalaniem?

Ja na pewno będę unikała słońca jak będę mogła. Używam filtrów i Tobie również radziłabym używać. No chyba, że nie możesz, ale jeśli będziesz miała rumieńce po przebywaniu na słońcu powinnaś ich używać. Opalać się absolutnie nie wolno!
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 21:16   #1132
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

No tak spodziewałam sie tego, chociaż moja blada skórka nie będzie zadowolona....Ale trzeba wytrzymać...
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 21:49   #1133
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Co do opalania to jestem trochę tym zaniepokojona , bo w czerwcu (chyba osttani miesiąc kuracji) będę w ciepłych krajach.... gdzie wiadomo, że spędza się czas głównie na plaży.... zobaczymy jak to będzie, filtry będą na pewno....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 22:58   #1134
Olinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 107
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Kamma a od czego mamy balsamy brązujące. Uratowały mi teraz życie przed weselem koleżanki
Przestałam się też smarować kremem i o dziwo jest lepiej
Skóra troszkę mi się wysusza ale tylko na czole, reszta tak jakby wogóle nie potrzebowała nawilżenia
__________________
Jesteś lekiem na całe zło.....
Olinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 07:05   #1135
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Co do opalania to jestem trochę tym zaniepokojona , bo w czerwcu (chyba osttani miesiąc kuracji) będę w ciepłych krajach.... gdzie wiadomo, że spędza się czas głównie na plaży.... zobaczymy jak to będzie, filtry będą na pewno....
Spokojnie gruba warstwa filtra z wysokim faktorem powinna Cię zabezpieczyć. A jak nie, to będziesz nosiła stroje jak Arabki

Cytat:
Napisane przez Olinka23 Pokaż wiadomość
Kamma a od czego mamy balsamy brązujące. Uratowały mi teraz życie przed weselem koleżanki
Przestałam się też smarować kremem i o dziwo jest lepiej
Skóra troszkę mi się wysusza ale tylko na czole, reszta tak jakby wogóle nie potrzebowała nawilżenia
O widzisz, kto by pomyślał, że zaprzestanie używania kremów poskutkuje.
Moja skóra też nie jest przesadnie sucha, ale jakoś czuję dyskomfort jak mam taka ściągniętą po umyciu, dlatego nawilżam.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 12:06   #1136
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

co do kremów - to może przez nie, nie moge sie pozbyć grudek?
kurcze, ale bez kremu na noc nie wyobrażam sobie zycia, skóra mi sie łuszczy co prawda tylko na brodzie i przy skrzydełkach nosa, ale cała jest strasznie ściągnięta.....
Lekarz tylko zabronił mi używania podkładów ale delikatne kremy nawilżające polecił.... juz sama nie wiem....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-16, 14:06   #1137
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

No ja od wizyty u derma nie używam kompletnie żadnych nawilżaczy i w miejscach w których mam dwa ogniska z krostkami jest strasznie skórka wręcz odłazi Ale reszt jest spoko i nic nowego nie wychodzi Olinka23 masz racje zostają nam kremy brązujące, chyba musze sobie kupić coś delikatnego bo boje się tych nierównych, kolorowych plam:/
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 07:49   #1138
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
co do kremów - to może przez nie, nie moge sie pozbyć grudek?
kurcze, ale bez kremu na noc nie wyobrażam sobie zycia, skóra mi sie łuszczy co prawda tylko na brodzie i przy skrzydełkach nosa, ale cała jest strasznie ściągnięta.....
Lekarz tylko zabronił mi używania podkładów ale delikatne kremy nawilżające polecił.... juz sama nie wiem....
W dalszym ciągu masz te grudki? Nie zmniejszyła się ich ilość? Czy masz mniej al enie możesz się ich pozbyć do końca?
Wiesz, może spróbuj nie smarować tych miejsc gdzie są grudki, ale resztę twarzy smaruj.
Gonia jak Ty sobie radzisz bez podkładu??? Ja niestety nie wyobrażam sobie wyjścia bez tapety

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
No ja od wizyty u derma nie używam kompletnie żadnych nawilżaczy i w miejscach w których mam dwa ogniska z krostkami jest strasznie skórka wręcz odłazi Ale reszt jest spoko i nic nowego nie wychodzi Olinka23 masz racje zostają nam kremy brązujące, chyba musze sobie kupić coś delikatnego bo boje się tych nierównych, kolorowych plam:/
Przeczekaj ten stan, na pewno będzie warto Uszy do góry.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 13:26   #1139
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja bez tapety jestem od marca, juz przy pierwszej wizycie u tego lekarza, zakazał mi uzywania podkładów i zastrzegł, że jeżeli nie zastosuje sie do tego nie będzie mnie leczył - i tak oto z dnia na dzień po 15 latach używania tapet przestałam.....i bardzo sie z tego cieszę
na poczatku był szok, dziwnie sie czułam, ale wszyscy na około zaczęłi nagle się pytac, co robie, bo ładniejsza mam cere ( a to było przez kuracją)
Mój wątek ząłozony w marcu zeszłego roku - ,,bez podkładu" - wszystko wyjaśnia....
Oprószam tylko buźke pudrem brązującym.... i jest super
a co do grudek to jest ich dużo mniej , generalnie prawie ich nie widac, ale ja czuje, jak dotykam buzi.... no zobaczymy, mam nadzieej, że całkowiecie znikną.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 15:35   #1140
yennefer94
Raczkowanie
 
Avatar yennefer94
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 203
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dziewczyny mam do Was ważne pytanie...Dzisiaj idę do dermatologa i bardzo prawdopodobne, że będzie chciała rozpocząć kurację izotekiem (mam niezbyt duży trądzik, tylko na policzkach ale w ogóle się nie chce leczyć, żadne antybiotyki nie pomagają). I tu mam problem bo podejrzewam u siebie depresję (jeszcze nie byłam u psychologa ale zamierzam, nawet mój tż stwierdził, za mam wszystkie objawy więc sobie nie wymyślam, w każdym razie mam skłonności depresyjne) wiem, że izotek może powodować stany depresyjne i nie wiem teraz czy mam ryzykować. Z jednej strony bardzo dużo bym oddała za wyleczenie trądziku a z drugiej...nie chciałabym popaść w jeszcze większy dół niż ten, w którym jestem. Jak na Was zadziałał ten lek? Pojawiło się u Was jakieś niekorzystne działanie na psychikę?
__________________

yennefer94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.