Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 08:57   #331
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o baze, to ostatnio uzywam Essence w srebrnej buteleczce, nic sie nie odbarwia. Odradzam natomiast L'oreal wybielajacy, bo od niego dopiero zolkna paznokcie!
Bardziej niż o odbarwianie chodzi mi o to żeby lakier się dobrze trzymał i nie odchodził zaraz po pomalowaniu.

Kupiłam sobie ostatnio Sally Hansen Instant Dri ten wysuszacz lakieru z KWC. Faktycznie pozornie wysusza, ale muszę i tak czekać godzinę z robieniem czegokolwiek, bo jak nie zaczekam to dzieje się to samo co z niewyschniętym lakierem: odpryskuje, wgłębia się, odłazi razem z tym wysuszaczem Może coś robię nie tak? Ma ktoś może opakowanie z instrukcją jak się nim posługiwać, bo ja nie dostałam :/?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 09:14   #332
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Probowalas tez lakier Maybelline Colorama kolor 33 "Berry Jam"?
Kolor raczej identyczny:
http://img333.imageshack.us/my.php?image=img45285sf.jpg (paznokcie nie moje)
Jeden jest pomalowany tym tanim, jeden Chanelem.
Widzisz roznice?
Równiez wolę Chanel od Maybelline w tym wypadku gdyz: 1) wystarczy jedna warstwa Chnale i juz uzyskuje się kolor z buteleczki, żadnych prześwitów 2) Trwałośc Chanelki bije coloramę na głowę.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:02   #333
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Az mi sie nie chce wierzyc, ze jedna warstwa wystarczy, ale jak troche ogranicze moja zbyt duza kolekcje lakierow, to pewnie wyprobuje
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:04   #334
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Probowalas tez lakier Maybelline Colorama kolor 33 "Berry Jam"?
Kolor raczej identyczny:
http://img333.imageshack.us/my.php?image=img45285sf.jpg (paznokcie nie moje)
Jeden jest pomalowany tym tanim, jeden Chanelem.
Widzisz roznice?

cudny ten kolor!!! Takiego właśnie szukam . A tak dla pewności który pazurek ma "oryginał" ?
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:09   #335
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Az mi sie nie chce wierzyc, ze jedna warstwa wystarczy, ale jak troche ogranicze moja zbyt duza kolekcje lakierow, to pewnie wyprobuje
Wystarczy Ja tez mam dużą kolekcje lakierów, z róznych półek cenowych, ale krycia Chanel nic narazie nie przebija.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:27   #336
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
cudny ten kolor!!! Takiego właśnie szukam . A tak dla pewności który pazurek ma "oryginał" ?
Po lewej Chanel, po prawej Colorama


Cytat:
Równiez wolę Chanel od Maybelline w tym wypadku gdyz: 1) wystarczy jedna warstwa Chnale i juz uzyskuje się kolor z buteleczki, żadnych prześwitów 2) Trwałośc Chanelki bije coloramę na głowę.
Nigdy nie mialam Chanelki, bo mi jest po prostu da drogi, zeby go wyprobowac. A co do wytrzymalosci lakierow Chanel, to tez juz czytalam niestety nie tylko dobre opinie. Fakt jest taki, ze co u jednego super, to u drugiego nie za fajnie (tak jest prawie z kazdym kosmetykiem).

To ze Colorama nie jest moze najlepszej jakosci - bardzo mozliwe (podobno ma nie za fajny pedzelek, w porownaniu do tych innych, drozszych lakierow od Maybeline). Ale w porownaniu do ceny sie zawsze pytam: Jest ten lakier ktory 10 razy tyle kosztuje tez 10 razy lepszy od tego taniego? Bo jak nie jest, a ten tani jest w porzadku a nie jakis bubel, to mi to nie przeszkadza za bardzo ze n.p. musze 2 warstwy malowac.
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:58   #337
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Zgadzam sie, roznicy nie widac w kolorze ale moze sie okazac, ze jednak w uzytkowaniu jest (chociazby niewygodny pedzelek, o ktorym wspominasz).
Po za tym kosmetyki takich marek jak Chanel, staram sie zawsze kupowac na lotnisku, wtedy cena nie trzepie az tak strasznie po kieszeni - ten kolor mam juz wypobowany od lat i wiem na 100%, ze sie nie zawiode. Z tanszych lakierow to u mnie sprawdzil sie tylko Inglot i zawsze do niego wracam, jak do Chanela

Podbijam jednak temat bazy pod ciemne lakiery - chodzi mi glownie o to, zeby paznokcie nie zolkly.

Lalaith, tez mam ten Insta Dri, juz druga buteleczke (starcza mi na okolo rok) i u mnie sprawdza sie fantastycznie - zadnych odgniecen poscieli a ostatnio malowalam stopy "na szybko" i jeszcze z niedoschnietym ID wsuwalam w sandalki, przejechalam palcem po pasku buta ale nie zostal nawet slad na lakierze!
Faktem jest, ze miedzy I a II warstwa lakieru a potem ID robie okolo 5 minut przerwy (np. czytam jakis artykul w gazecie) i mani/pedicure trzymaja sie spokojnie i wiecej niz tydzien.
Nie mam pojecie ca mozesz robic nie tak?!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 21:24   #338
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Równiez wolę Chanel od Maybelline w tym wypadku gdyz: 1) wystarczy jedna warstwa Chnale i juz uzyskuje się kolor z buteleczki, żadnych prześwitów 2) Trwałośc Chanelki bije coloramę na głowę.
No cóż, u mnie (mam kolor Rouge Noire) przy jednej warstwie są prześwity, a trwałością lakier również nie zachwyca (odpryski). Także w moich oczach wcale nie jest taki idealny - i na pewno mam oryginał, bo kupowany w GC
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:00   #339
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

[QUOTE=lalunio;6452798]Jak czytam w tym forum mam wrazenie, ze prawie wszystkie kobietki które sie interesuja paznokciami lubia dlugie, prostokatne paznokcie, wymalowane wzorkami albo french (z ozobami).

Sa tu tez wielbicielki krótkich (max. 2 mm nad koncem palca) paznokci bez wzorkow, tylko wymalowane jednym lakierem (przezroczysty, pastelowy, czerwony, czarny...)?

Dopiero teraz odkryłam ten wątek To niesamowite, są dziewczyny które tak jak ja noszą krótkie zadbane paznokcie a nie plastikowe szpony A już myślałam, że takich nie znajdę
Ach, właśnie, jutro muszę kupić jakiś nowy transparentny pastelowy lakier.
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 08:56   #340
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Po lewej Chanel, po prawej Colorama



Nigdy nie mialam Chanelki, bo mi jest po prostu da drogi, zeby go wyprobowac. A co do wytrzymalosci lakierow Chanel, to tez juz czytalam niestety nie tylko dobre opinie. Fakt jest taki, ze co u jednego super, to u drugiego nie za fajnie (tak jest prawie z kazdym kosmetykiem).
.
Dokądnie jest tak jak piszesz - kwetia indywidualna.

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, roznicy nie widac w kolorze ale moze sie okazac, ze jednak w uzytkowaniu jest (chociazby niewygodny pedzelek, o ktorym wspominasz).
Po za tym kosmetyki takich marek jak Chanel, staram sie zawsze kupowac na lotnisku, wtedy cena nie trzepie az tak strasznie po kieszeni - ten kolor mam juz wypobowany od lat i wiem na 100%, ze sie nie zawiode. Z tanszych lakierow to u mnie sprawdzil sie tylko Inglot i zawsze do niego wracam, jak do Chanela

Podbijam jednak temat bazy pod ciemne lakiery - chodzi mi glownie o to, zeby paznokcie nie zolkly.
Ja tez staram sie polowac na CHanel na bezcłówkach, w polskich perfumeriach oskubują nas doszczętnie.
Oprócz Chanelek uwielbiam Ingloty,a ostatnio zachycam się Sally Hansen.

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No cóż, u mnie (mam kolor Rouge Noire) przy jednej warstwie są prześwity, a trwałością lakier również nie zachwyca (odpryski). Także w moich oczach wcale nie jest taki idealny - i na pewno mam oryginał, bo kupowany w GC
A widzisz, Rayne, ja chodze tydzien z tym lakierem, wykonując wszelkei prace odmowe. Może opracowałam sobie dobre combo (baza + lakier + top coat)

[quote=Wiwianna;8316301]
Cytat:
Napisane przez lalunio Pokaż wiadomość
Jak czytam w tym forum mam wrazenie, ze prawie wszystkie kobietki które sie interesuja paznokciami lubia dlugie, prostokatne paznokcie, wymalowane wzorkami albo french (z ozobami).

Sa tu tez wielbicielki krótkich (max. 2 mm nad koncem palca) paznokci bez wzorkow, tylko wymalowane jednym lakierem (przezroczysty, pastelowy, czerwony, czarny...)?

Dopiero teraz odkryłam ten wątek To niesamowite, są dziewczyny które tak jak ja noszą krótkie zadbane paznokcie a nie plastikowe szpony A już myślałam, że takich nie znajdę
Ach, właśnie, jutro muszę kupić jakiś nowy transparentny pastelowy lakier.
Cześć, witamy w wątku




To ja się pochwalę - od 4 dni tetsuję nowy lakier Sally hanson, z serii Salon Nails, kolor Cherry Nice (malinowa czerwień, złamana różem) - póki co, jestem naprawde zadowolona. trzyma się dzielnie od niedzieli, ma piękny połysk.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:17   #341
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość

A widzisz, Rayne, ja chodze tydzien z tym lakierem, wykonując wszelkei prace odmowe. Może opracowałam sobie dobre combo (baza + lakier + top coat)

To ja się pochwalę - od 4 dni tetsuję nowy lakier Sally hanson, z serii Salon Nails, kolor Cherry Nice (malinowa czerwień, złamana różem) - póki co, jestem naprawde zadowolona. trzyma się dzielnie od niedzieli, ma piękny połysk.
Ale ja mówię o trwałości samego lakieru Chanel - z odpowiednim top coatem trzyma się całkiem nieźle tyle że to już nie jest trwałość samego lakieru, którą się wtedy testuje

A co do SH to muszę się bliżej przyjrzeć
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 12:51   #342
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

L_V, nie miałam jeszcze okazji przetestować lakierów Sally Hanson ale zachęciłaś mnie Jutro wpadnę do jakiejś drogerii i obejrzę kolorówkę
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:26   #343
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Ja też bardzo chwale sobie Sally Hansen - naprawdę są trwałe!

Co do wybielenia zażółconej płytki to kupiłam polecany tu przez jedną z wizażanek wybielacz Manhattan Nail Whitener - polecam! Były 2 odmiany - normalna mleczna i perłowa. Ja kupiłam normalną za 12,99 w Naturze i często maluję tylko nią paznokcie - daje efekt jasnej płytki co przy opalonych dłoniach ślicznie wygląda. Koleżanka miała zażółconą płytkę i przetestowała go u mnie 3 razy i kupiła sobie bo zadziałał super!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:49   #344
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość

A co do SH to muszę się bliżej przyjrzeć
Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
L_V, nie miałam jeszcze okazji przetestować lakierów Sally Hanson ale zachęciłaś mnie Jutro wpadnę do jakiejś drogerii i obejrzę kolorówkę
Polecam serie Xtreme Wear i Salon Nails.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:35   #345
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Dziewczyny w super pharm jest promocja lakierów Sally Hansen ,oczywiscie zaopatrzyłam się w cieny fiolet 38 flirt, cena ok 13-14 zł taniej niż Inglot
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 20:51   #346
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

L_V, a jakiej bazy nawierzchniowej używasz? Też chcę mieć taką trwałość Chanel, bo kolor jest boski
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 22:53   #347
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Rayne, ja nie L_V, ale dla mnie świetną bazą nawierzchniową jest Inglot Faktycznie przedłuża trwałość lakieru, w najbardziej ekstremalnych przypadkach ciemny lakier pozostawał bez ścierania się na końcówkach nawet 4-5 dni, podczas gdy bez top-coatu albo z jakimś innym końcówki ścierały się w ciągu 1-2 dni

Co do Sally Hansen, mam kiepskie doświadczenia z tą firmą. Przede wszystkim lakiery szybko gęstnieją i wcale tak szybko nie zasychają - to samo dotyczy odżywek. Coz tego, że odżywka fantastycznie wzmocniła mi paznokcie, jesli po 3 miesiącach miala już konsystencję ciągutki...?

L_V, czy to nie Ty pisalaś o tym, że któryś z odcieni Chanel był jakościowo gorszy od innych...?

Czy któraś z Was testowala juz lakier CHI? Kupiłam sobie jeden i czy tylko mnie się wydaje, że jest bardzo gęsty i strasznie długo schnie?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 07:24   #348
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Co do Sally Hansen, mam kiepskie doświadczenia z tą firmą. Przede wszystkim lakiery szybko gęstnieją i wcale tak szybko nie zasychają - to samo dotyczy odżywek. Coz tego, że odżywka fantastycznie wzmocniła mi paznokcie, jesli po 3 miesiącach miala już konsystencję ciągutki...?
Również nie mam jeszcze doswiadczeń z tym tą firmączekam aż paznokcie mi odrosną, zniszczyłam je grając w kręgleJak dotąd najlepszy jaki stosowałam to Inglot, również Colorama była ok jedyny minus to to że bardzo wolno schnie i twardnieje, niektóre lakiery mają cos takiego że niby są suche , a równocześnie są miekkie i łatwo popsuć malowanie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:01   #349
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
L_V, a jakiej bazy nawierzchniowej używasz? Też chcę mieć taką trwałość Chanel, bo kolor jest boski
Inglot Top Coat. Tylko ta "zwykła", nie ta diamentowa.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Co do Sally Hansen, mam kiepskie doświadczenia z tą firmą. Przede wszystkim lakiery szybko gęstnieją i wcale tak szybko nie zasychają - to samo dotyczy odżywek. Coz tego, że odżywka fantastycznie wzmocniła mi paznokcie, jesli po 3 miesiącach miala już konsystencję ciągutki...?
Ale ja pisałam o dwóch nowych (na naszym rynku) seriach SH

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
L_V, czy to nie Ty pisalaś o tym, że któryś z odcieni Chanel był jakościowo gorszy od innych...?
Tak! Blue Satin jest zupełnie nie teges. trzyma się max 3-4 dni, a po 2-óch traci blask. Coś porabali z formułą. Ale porblem ten dotyczy tylko tego koloru, potem kupowałam też inne odcienie i sa OK. WIem ze chanel zmienało formuły lakierów na tzw. Big 3 Free i Blue Satin (kolekcja wiosna 2008) był chyba etapem przejściowym.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was testowala juz lakier CHI? Kupiłam sobie jeden i czy tylko mnie się wydaje, że jest bardzo gęsty i strasznie długo schnie?
Mam bazę Chi. Narazie testy trwają.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 09:35   #350
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Lalaith, tez mam ten Insta Dri, juz druga buteleczke (starcza mi na okolo rok) i u mnie sprawdza sie fantastycznie - zadnych odgniecen poscieli a ostatnio malowalam stopy "na szybko" i jeszcze z niedoschnietym ID wsuwalam w sandalki, przejechalam palcem po pasku buta ale nie zostal nawet slad na lakierze!
Faktem jest, ze miedzy I a II warstwa lakieru a potem ID robie okolo 5 minut przerwy (np. czytam jakis artykul w gazecie) i mani/pedicure trzymaja sie spokojnie i wiecej niz tydzien.
Nie mam pojecie ca mozesz robic nie tak?!
No cóż, będę dalej próbować.. Ze stopami nie mam tego problemu bo nawet bez wysuszacza w japonkach mi się świeżo pomalowany lakier nie ściera, tylko na dłoniach którymi robię różne rzeczy.
Aha, nie potrzebuję żeby lakier trzymał mi się tydzień bo zwykle już po kilku dniach paznokieć zdąży mi urosnąć tak, że wystaje spod lakieru, ale żeby szybko schnął.

A co do bazy, szukam takiej na której lakier będzie się dobrze trzymał, ten Manhattan jest tylko preparatem przeciw żółknięciu czy jest to typowa baza pod lakier?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:48   #351
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Rayne, ja nie L_V, ale dla mnie świetną bazą nawierzchniową jest Inglot Faktycznie przedłuża trwałość lakieru, w najbardziej ekstremalnych przypadkach ciemny lakier pozostawał bez ścierania się na końcówkach nawet 4-5 dni, podczas gdy bez top-coatu albo z jakimś innym końcówki ścierały się w ciągu 1-2 dni
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Inglot Top Coat. Tylko ta "zwykła", nie ta diamentowa.
No to nie pozostaje mi nic innego niż zainwestować - przy takiej rekomendacji... Dziękuję.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:52   #352
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w super pharm jest promocja lakierów Sally Hansen ,oczywiscie zaopatrzyłam się w cieny fiolet 38 flirt, cena ok 13-14 zł taniej niż Inglot
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Co do Sally Hansen, mam kiepskie doświadczenia z tą firmą. Przede wszystkim lakiery szybko gęstnieją i wcale tak szybko nie zasychają - to samo dotyczy odżywek. Coz tego, że odżywka fantastycznie wzmocniła mi paznokcie, jesli po 3 miesiącach miala już konsystencję ciągutki...?
Ja tez nie rozumiem fenomenu lakierow SH. Mam jeden z serii Diamond Strength i ma najgorszy pod sloncem pedzelek, lacznie ma moze z 20 wloskow i nie da sie, no nie da sie nim pomalowac paznokcia. Jest gorszy niz lakier z Golden Rose!!

Ja tez marze o jakims ladnym nowym kolorze, ale nic mi sie nie podoba ostatnio. Szukam wylacznie matowych lakierow, moze to dlatego, bo oferta taka uboga?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:34   #353
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Ja tez nie rozumiem fenomenu lakierow SH. Mam jeden z serii Diamond Strength i ma najgorszy pod sloncem pedzelek, lacznie ma moze z 20 wloskow i nie da sie, no nie da sie nim pomalowac paznokcia. Jest gorszy niz lakier z Golden Rose!!
Nocko, mam lekaier Diamond Strenght kolor Honeymoond red ora zgarnet - trzymaja sie widowiskowo
Teraz testowałam Xtreme Wear, chodziłąm z nim 7 dni, poczym zmyłam, bo mi sie znudził. Z kolei lakier z serii Salon Nails mam na pazurach od niedzieli i trwa dzielnie.

Nie wiem, może to moje paznokcie, ale SH jest dla mnie rewelacyjna.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:57   #354
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nocko, mam lekaier Diamond Strenght kolor Honeymoond red ora zgarnet - trzymaja sie widowiskowo
Teraz testowałam Xtreme Wear, chodziłąm z nim 7 dni, poczym zmyłam, bo mi sie znudził. Z kolei lakier z serii Salon Nails mam na pazurach od niedzieli i trwa dzielnie.

Nie wiem, może to moje paznokcie, ale SH jest dla mnie rewelacyjna.
Niezle, paznokcie sie rzeczywiscie roznia, jakkolwiek glupio to brzmi
Ja mam ten drugi odcien czerwieni, Diamond&Rubies, zawsze go testowalam na jakiejs bazie i juz 2giego dnia mialam starte koncowki :-/ Ale musialam przy malowaniu uzywac innego pedzelka bo tym cienkim nie umiem sie pomalowac.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:43   #355
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Też jestem zwolenniczką krótkich zadbanych paznokci Jednak ja noszę naprawdę krótkie, równe, albo ciut krótsze od opuszka palca. Długie po prostu do mnie nie pasują, bo mam bardzo małe i wąskie paznokcie
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 14:23   #356
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Śledzę wątek od dłuższego czasu, bo ostatnio postanowiłam rozpocząć przygodę z krótkimi jednokolorowymi - w dodatku raczej ciemnymi (granat albo krwista czerwień ) niż jasnymi - pazurkami
A że rozmowa zboczyła trochę w stronę trwałości, to postanowiłam się wyżalić


L_V, zazdroszczę paznokci
U mnie wszystkie lakiery schną tragicznie długo i niesamowicie szybko ścierają się na końcach. Pomaluję wieczorem - rano, po obudzeniu się, zdarza się, że mam już lekko starte końcówki - a jeśli nie, to na pewno takie będą wieczorem. Bardzo to widać na ciemnych kolorach, więc nie mogę tak łazić
Max to u mnie 2 dni. I nie ma znaczenia, czy to Avon, czy Manhattan czy SH (do Chanel jeszcze nie doszłam ).
Kupiłam zachwalany na KWC Rimmel Super Wear, ale nie dość, że nie zauważyłam zmiany w trwałości lakieru, to jeszcze mam wrażenie, że on mi w ogóle nie wysycha. Budzę się zawsze z pościelą na paznokciach, mimo że kładę się spać ładnych kilka godzin po pomalowaniu. Żeby nie było - używam (również zachwalanego na KWC) Dry Kwika SH i też nie zarejestrowałam zmiany na lepsze.
Nie wiem już, czy robię coś nie tak (a próbowałam różnych kombinacji), czy po prostu mam takie do niczego paznokcie
Myślałam nawet o zażelowaniu, ale jak znam życie i swoje pazurki, to żele odpadną mi po kilku dniach

Jakieś rady?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 14:30   #357
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Germini, a odtłuszczasz pazury przed malowaniem?

Przyczyną złego trzmania się lakieru moż ebyć tez zła kombinacja lakiery, bazy i top coata. niektóe specyfiki źle ze sobą współgrają.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:12   #358
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Germini, a odtłuszczasz pazury przed malowaniem?

Przyczyną złego trzmania się lakieru moż ebyć tez zła kombinacja lakiery, bazy i top coata. niektóe specyfiki źle ze sobą współgrają.
A czym odtłuszczać, tonikiem?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 16:16   #359
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

Odtluszczac mozna zmywaczem do paznokci, ale nie moze miec zadnych olejkow do nawilzania. Albo alkoholem n.p. wodka, spirytus.
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:56   #360
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wielbicielki krótkich, jednokolorowych paznokci?

To ja znow bede meczyc o te baze PODKLADOWA pod lakier, ktora by dorownala Color Wear Sally Hansen.
L_V , napisz prosze, co Ty kladziesz pod ciemne lakiery?

Ja nabylam ostatnio nano-ceramiczna baze JOKO, ale Literka96 napisala w jedynej jak dotad recenzji, ze jednak mimo bazy, zolkna jej paznokcie!
A ja mam ladne, zadbane paznokcie i nie chcialabym zeby ten stan sie zmienil
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.