Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 15:58   #2101
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: polknelam kolczyk

polknelas caly kolczyk czy tylko kulke?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:45   #2102
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Alexis483 Pokaż wiadomość
Wczoraj przekułam sobie język [wkoncu...] Nawet mi az tak nie spuchl mocno i nie boli . i nie seplenie i jest fajnie xD Przekuła mi przyjaciolka z doswiadczemniem i bezpiecznie wszystko a na dodatek tylko za 20 zl bo bo znajomosci xD Dzwnie mi sie je nawet takie zeczy jak kisiel bo caly czas mam wrazenie ze mi sie wyciągnol jakims cudem ale to tylko moje schizy . ;] A tak swoją drogą to ten dentosept jest obrzydliwy... naprawde trzeba plukac po kazdej zeczy ktora sie wezmie do ust . niemoge np zjesc sobie loda [wodnego oczywiscie ] I czy mozna zuc gume?
Pan, który mi przekłuwał język polecał mi do płukania rumianek lub szałwię - trzymam buteleczkę w lodówce i po każdym posiłku płuczę jamę ustną taką herbatką. Wydaje mi się to przyjemniejsze niż Dentosept. Nie wolno żuć gumy.

Cytat:
Napisane przez Hesper Pokaż wiadomość
Wszyscy, którzy mają kolczyk w języku mówią, że nie mają problemów z mówieniem... Chciałabym zrobić sobie kolczyk, ale od 4 lat gram w teatrze i muszę mieć perfekcyjną dykcję... Czy to na 100% nie będzie mi przeszkadzać w karierze aktorskiej?
Ja trochę seplenię, ale może to wynik tego, że mam nadal spuchnięty język. Moja przyjaciółka ma kolczyk w języku od 2 lat, a nie sepleni - nawet jak nagrywała piosenkę w studiu, gdzie przecież mikrofon wychwyci wszystko, nie było słychać jakichkolwiek nieprawidłowości.
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:35   #2103
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Znam sporo osób, które mają kolczyka w języku, tylko jedna z nich wyjęła go z powodu ciągłego seplenienia. Jeśli chodzi o tę dykcję, to wybór należy do Ciebie, zawsze jest jakieś ryzyko, w tym wypadku niewielkie, ale zawsze jest. Na pewno przez pierwsze dni nie będziesz mówiła wyraźnie, najtrudniej wymawia się 'r' i wszelkiego rodzaju 'szeleszczaki' ;)
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 19:20   #2104
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Alexis483 Pokaż wiadomość
Wczoraj przekułam sobie język [wkoncu...] Nawet mi az tak nie spuchl mocno i nie boli . i nie seplenie i jest fajnie xD Przekuła mi przyjaciolka z doswiadczemniem i bezpiecznie wszystko a na dodatek tylko za 20 zl bo bo znajomosci xD Dzwnie mi sie je nawet takie zeczy jak kisiel bo caly czas mam wrazenie ze mi sie wyciągnol jakims cudem ale to tylko moje schizy . ;] A tak swoją drogą to ten dentosept jest obrzydliwy... naprawde trzeba plukac po kazdej zeczy ktora sie wezmie do ust . niemoge np zjesc sobie loda [wodnego oczywiscie ] I czy mozna zuc gume?

Dentosept jest niezbędny... bo jest antybakteryjny..a szałwia czy rumianek pomagają tylko w zmniejszeniu opuchlizny. Nie guma nie.... A nawet jak już ma sie długo kolczyka to często guma może Ci się zaplątać w kolczyka. Ale to jest ławo usuwać.. Trzeba pamiętać o czyszczeniu kolczyka.. oczywiście jak jest już wygojony.
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 19:31   #2105
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Exclamation Dot.: polknelam kolczyk

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Dziewczyna powinna czym prędzej iśc do lekarza, martwic się o zdrowie, a nie o zarastającą dziurkę!
Szczerze, to nigdy nie słyszałam, żeby ktokolwiek chodził z tego powodu do lekarza, kolczyk nie jest ostry i nie da się nim za bardzo czego uszkodzić. A interesuję się co nieco piercingiem i jeszcze nikogo nie wysłano z tego powodu do lekarza.
No chyba, że jakiś doświadczony piercer mi powie, że jednak powinno się iść, a ja tego nie doczytałam.
Kolczyk W OGÓLE nie jest ostry.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 07:05   #2106
asiunia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Unhappy Kolczyk w języku

hey mam problem robilam 4 dni temu kolczyk w jezyku u kosmetyczki jezyk mi mocno nie napuchl na drugi dzien ale niepokoi mnie mrowienie w jezyku i po kazdym posilku leci mi krew a z czasem wydobywa sie sluz taka ropka z krwia i strasznie seplenie prosze poradzcie mi cos na ten temat co mam robic zalamana jestem bo boje sie ze moge miec jakies zakazenie a stosuje po kazdym posilku plyny do jamy ustnej i plucze rumiankiem jame ustna
asiunia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 10:41   #2107
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kolczyk w języku

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144659 - odsylam do watku calosciowego.

Jesli masz kolczyk ze stali chirurgicznej to moze to byc uczulenie na stal. Radzę pojsc do studia i poprosic o wymienienie na tytan. i lepiej zeby byl duuuzo dluzszy zeby przez opuchlizne sie nie wchlonal.
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 11:01   #2108
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku

poszłabyś do studia piercingu zamiast do kosmetyczki to by problemu nie było...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 12:17   #2109
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mam prawie 2 lata kolczyk i seplenie tylko wtedy kiedy mam długa sztange i jakis większy kolczyk.A tak przy takich normalnych wielkościach nie jest nawet widoczny na codzien i nei słychac żadnego seplenienia.Jedynie słychac nieraz jak kulki obijają sie o zęby

Schirru lepiej zainwestowac w dłuższą sztange chyba że widzisz ze opuchlizna ci schodzi.
Ja miałam przekuwane 1,6 bo pożyczyłam kolczyk do przekucia od koleżanki który mi zdezynfekowano w studio,i dlatego był trochę krótki bo szliśmy koło studia i akurat była wakacyjna promocja,i jakos tanio przekówali,Co prawda 18tki nie miałam,ale że byłam z innego miasta to jakos ich naciągnęłam na przekucie.Juz pierwszej nocy tak spuchł mi język że kulka z dołu sie odkręciła,a sztangi juz widac nie było nawet bo zarosło mi troche.Wyjechał tą przykrótką sztange i włożyłam 1.9.Wiec aby uniknąc takich cyrków ja bym radziła kolczyk zmienic,ale w sumie teraz powinna ci juz opuchlizna schodzić.Ja miałam taką niezłą opuchlizne ponad tydzień,a moja koleżanka tego samego dnia normalnie jadła i mówiła,Wiec to różnie bywa.
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 14:45   #2110
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość

Schirru lepiej zainwestowac w dłuższą sztange chyba że widzisz ze opuchlizna ci schodzi.
Ja miałam przekuwane 1,6 bo pożyczyłam kolczyk do przekucia od koleżanki który mi zdezynfekowano w studio,i dlatego był trochę krótki bo szliśmy koło studia i akurat była wakacyjna promocja,i jakos tanio przekówali,Co prawda 18tki nie miałam,ale że byłam z innego miasta to jakos ich naciągnęłam na przekucie.Juz pierwszej nocy tak spuchł mi język że kulka z dołu sie odkręciła,a sztangi juz widac nie było nawet bo zarosło mi troche.Wyjechał tą przykrótką sztange i włożyłam 1.9.Wiec aby uniknąc takich cyrków ja bym radziła kolczyk zmienic,ale w sumie teraz powinna ci juz opuchlizna schodzić.Ja miałam taką niezłą opuchlizne ponad tydzień,a moja koleżanka tego samego dnia normalnie jadła i mówiła,Wiec to różnie bywa.

Dziewczyny, 1.6 to jest grubość sztangi, a nie długość kolczyka...
Mniemam, że koleżance włożyli kolczyk o długości 16, powinno się zakładać na przekłucie co najmniej 20.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 16:46   #2111
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Właśnie, 1,6 to grubość kolczyka - wątpię, żeby włożono Ci 1,9, o ile w ogóle da się gdzieś taki dostać. :P
Postanowiłam, że zaczekam jeszcze 2-3 dni - może opuchlizna zejdzie. Jak nie to zadzwonię do studia i zapytam piercera co z tym fantem zrobić. Nie wiem czy jest sens wymieniać kolczyk na kilka dni (bo mam nadzieję, że opuchlizna nie będzie mnie trzymać dłużej niż ok. 2 tygodnie :/) zwłaszcza, że przejazd do studia to cała wyprawa u mnie - 50 km muszę się tłuc.
Btw. nie wiem czy Dentosept to najtrafniejszy wybór - zawiera arnikę, a mi piercer powiedział, że arnika przeszkadza w gojeniu. I to cholerstwo śmierdzi jak nowe trampki. xD
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 16:59   #2112
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: polknelam kolczyk

Połknełam w swoim zyciu mnóstwo kuleczek i kilka kolczyków- nigdy nic mi nie bylo. Kolczyki nie są ostre więc myśle, że nie ma powodów do obaw. To się zdarza często.
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 01:01   #2113
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kolczyk w języku

Miałam to samo na początku i przeszło. Ale lepiej dmuchać na zimne wiec idź do salonu tatoo neich tos tam rzuci na to okiem- krew jest ok, ale niepokoi mnie ta ropa. Ssij kostki lodu zrobione z naparu szałwii - mi to pomagało. A seplenieniem sie nie przejmuj
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 22:33   #2114
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

trafny wybor
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 22:37   #2115
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Arnika rzeczywiście utrudnia gojenie! Najlepszy jest rumianek +szałwia. Naturalne herbaki z tych ziół ostudzone lub zamrożone i wszystko będzie okej
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 22:53   #2116
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Arnika rzeczywiście utrudnia gojenie! Najlepszy jest rumianek +szałwia. Naturalne herbaki z tych ziół ostudzone lub zamrożone i wszystko będzie okej
moim skromnym zdaniem większe jest ryzyko w przypadku plukania rumianikiem niz preparatem z arniką(na rumianek jest naprawde masa osób uczulona)
najbezpieczniej szałwią
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 12:24   #2117
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem większe jest ryzyko w przypadku plukania rumianikiem niz preparatem z arniką(na rumianek jest naprawde masa osób uczulona)
najbezpieczniej szałwią
No a jeśli nie jestem uczulona na rumianek, to wystarczy jak będę nim płukała czy ryzykować jeszcze jakieś problemy z gojeniem przez arnikę w Dentosepcie? A może są jakieś inny płyny do jamy ustnej bez arniki?
8 dni minęło od przekłucia, a ja mam dalej spuchnięty jęzor. :/
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 12:30   #2118
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

schirru ja płukałam płynem Tantum Verde i do tego ssałam kostki lodu z szałwi
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 14:04   #2119
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja płukałam Dentoseptem, zagoiło się bardzo szybko, opuchlizna zeszła praktycznie po 3-4 dniach, tylko rano trochę bolało przez jakiś czas. Dentosept ,w przeciwieństwie do ziołowych herbatek, ma właściwości bakteriobójcze, myślicie, że przepisywaliby go, jeśli w znacznym stopniu utrudniałby gojenie się rany?
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 16:31   #2120
xnataliax15
Przyczajenie
 
Avatar xnataliax15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ychm. ostatnio pisałam o takiej twardej kulce w moim języku ; ) . Nie zeszła do tej pory...nie martwilabym sie tym za bardzo ,bo na serio ,ja mam tak ,ze wszystko 100 razy dłużej mi sie goi ; )

Noo..tylko,ze teraz wystąpił mały problem. Ta kulka minimalnie sie powiększyła i boli mnie podczas ucisku (tzn. podczas jedzenia) nie jest to jakis sliny ból ,jest on raczej lekki ,ale dosc "denerwujący" ,poza tym wczesniej tak nie bylo ;( . Dodam ,ze nie palę ,alkoholu też nie piję xd
Bardzo zalezy mi na tym kolczyku , bo go kocham po prostu ; ) . Dodam ,ze przebijałam ok. 3 mis. temu ; P
__________________
pozdro for all ;D ;*
xnataliax15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 18:10   #2121
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie podrażniłaś kolca niczym? Może jakieś niewielkie urazy spowodowały lekką opuchliznę. Ja bym na razie się nie przejmowała, chyba że ból stawałby się silniejszy i bardziej uciążliwy. Wtedy sięgnęłabym ewentualnie po jakieś środki farmakologiczne.

Mi zaczyna przeszkadzać strasznie dolna kulka, nie wiem, czy to od zabawy kolczykiem, czy może nagle zaczęłam na to zwracać uwagę. Obija mi się o dziąsła i jakoś tak niekomfortowo mi. -.-'
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 19:14   #2122
viviennnne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Kolczyk w języku i "ropo-glutek"

Cześć!

23 maja przebiłam sobie język, oczywiście u specjalisty. W każdym razie koło 4 czerwca zmieniłam sobie kolczyka na srebrnego, ale mam problem... bo do dziś wychodzi mi taki biało-żółty glutek na górze. W sumie nie wiem co mam już zrobić, chciałabym, aby nareszcie było normalnie, czasem jeszcze przemywam szałwią, czy komuś z was też się tak robiło? I jak sobie z trym radziłyście.

Z góry dzięki ;**
viviennnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 20:41   #2123
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mam pytanko czy na kłócie mozna założyć kolczyk (Tytanowa sztanga o grubości 1.6mm z kulkami 5mm dł. 25 mm) KOLOR CIEMNONIEBIESKI? chodzi mi głównie o ten kolor bo na wildcat szukam jakiegoś kolca i nie wiem odrazu można taki kolor tytanu zalozyć );
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 21:44   #2124
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w języku i "ropo-glutek"

Cytat:
Napisane przez viviennnne Pokaż wiadomość
Cześć!

23 maja przebiłam sobie język, oczywiście u specjalisty. W każdym razie koło 4 czerwca zmieniłam sobie kolczyka na srebrnego, ale mam problem... bo do dziś wychodzi mi taki biało-żółty glutek na górze. W sumie nie wiem co mam już zrobić, chciałabym, aby nareszcie było normalnie, czasem jeszcze przemywam szałwią, czy komuś z was też się tak robiło? I jak sobie z trym radziłyście.

Z góry dzięki ;**
1. za wczesnie zmienilas kolczyk
2. co to za pomysl zeby srebro wkladac?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 22:30   #2125
Schirru
Przyczajenie
 
Avatar Schirru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
Ja płukałam Dentoseptem, zagoiło się bardzo szybko, opuchlizna zeszła praktycznie po 3-4 dniach, tylko rano trochę bolało przez jakiś czas. Dentosept ,w przeciwieństwie do ziołowych herbatek, ma właściwości bakteriobójcze, myślicie, że przepisywaliby go, jeśli w znacznym stopniu utrudniałby gojenie się rany?
Ja jestem zdezorientowana, bo 'mój' piercer nic o Dentosepcie nie wspominał, a nie jest to człowiek z ulicy, który do tej zrobił 2 kolczyki na krzyż i nie wie jak się za to zabrać.
Schirru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-11, 23:59   #2126
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Kolczyk w języku i "ropo-glutek"

Też to przeszłam po tym jak za szybko zmieniłam kolczyk - zmieniłam po 3 tygodniach i od razu ropa i jęzor spuchł, włożyłam z powrotem długaśny kolczyk i nosiłam go jeszcze przez 2 miesiace zanim zaczełam nosic ten krótszy
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 01:34   #2127
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kolczyk w języku i "ropo-glutek"

Viviennnne także polecam zmienić kolczyk na dłuższy i tak jak już napisała Ci Marwarii - najlepiej by było, żeby jednak nie był wykonany ze srebra! Tytan, stal chirurgiczna na tych metalach można polegać, gdyż praktycznie nie wchodzą w reakcje, tak jak srebro, przez co unikniesz takowych nieprzyjemności! Doradzam także pochodzić w tym dłuższym kolczyku ok. 2-3 tygodni i w tym czasie przepłukiwać usta kilkakrotnie w ciągu dnia !
Ja swój kolczyczek noszę już parę ładnych lat i na szczęście uniknęłam wszelkich niedogodności i "komplikacji" !
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 08:21   #2128
Paulalee
Raczkowanie
 
Avatar Paulalee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Okolica Krk
Wiadomości: 80
GG do Paulalee
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Schirru Pokaż wiadomość
Ja jestem zdezorientowana, bo 'mój' piercer nic o Dentosepcie nie wspominał, a nie jest to człowiek z ulicy, który do tej zrobił 2 kolczyki na krzyż i nie wie jak się za to zabrać.
To bardzo dziwne, że nie wspominał i Dentosepcie.. a powinien.:d Większość pricerów mówi o tym aby kupić.
Paulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 18:19   #2129
viviennnne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kolczyk w języku i "ropo-glutek"

Ale ja mam długi kolczyk... ale i tak jest to bez różnicy... bo nie potrzebuje długiego, język mam normalny i dużo sztangi wystaje - połowa. Nic nie boli, tylko właśnie ta ropa. Nie chcę zmieniać na mój pierwszy kolczyk, bo baba dała mi strasznie duże kulki... i niewygodnie mi. Wzięłabym tamtą sztangę, ale nie mogę odkręcić jednej kulki. Ale spróbuję i chyba zmienię. Dzięki
viviennnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-12, 20:50   #2130
mizra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Przeczytałam cały wątek... (Długo to trwało, ale dałam radę. ) I już wiem, że chcę kolczyk w języku. Co prawda obawiam się problemów z mówieniem, ponieważ moja praca na tym polega, ale mam nadzieję, że po dwóch dniach dam radę mówić 8 godzin na tyle wyraźnie by mnie zrozumiano. Wiem czego się spodziewać, wiem o co zapytać, wiem czego używać jak już znajdzie się to ciało obce w mej buzi. Dzięki wszystkim, którzy się tu wypowiadali, niektóre pytania padały na tyle często, że odpowiedzi samoistnie wwierciły się w głowę.

Znalazłam już studio, więc mała prośba: trzymajcie kciuki bym nie zwiała z fotela... Już za tydzień w czwartek jak tylko się wypłata znajdzie na moim koncie. Będzie wesoło.

I w ogóle witam wszystkich!
mizra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.