Proszę o pomoc :) Lipsy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 19:09   #421
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Masz rację miss_seepy
Tak, nie kto inny jak Marilyn M. była redhead. Pomyśleć, że dziś moglibyśmy śpiewać "Mężczyźni wolą rude" No cóż- nie wolą. Albo się z tym bardzo bardzo kryją. BARDZO.
naprawde była ruda? osz faktycznie gdzies o tym czytalam heh szczerze mówiąc napisałam to z premedytacją i nie pamietalam o tym fakcie (cala ja)






Cytat:
Chętnie wzięłabym udział w jakiejś sesji, ale co zrobić, nie znam kręgów artystycznych, a propozycje pewnie same do mnie nie przyjdą.
Masz racje, fotograf musiałby być naprawdę dobry żeby cokolwiek z tego wyszło

wiesz nie to mialam na mysli

Cytat:
Jakbym wiedziała jak uzyskać taki efekt, na pewno bym się tak czesała. Próbowałam papiloty- porażka, że o wałkach nie wspomnę. Lokówka też nie dała tego co chciałam. Trzeba próbować dalej Tylko już mi pomysłów brakuje.
na pewno sie da, tylko trzeba najpierw walnac na glowe pianke, zalozyc loki uzyc lokowki i utrwalic lakierem przeciez na pewno twoje wlosy sa bardziej podatne niz azjatow ktore sa w przekroju takie O i trudno sie kreca
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 06:30   #422
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Lipsy - nawet gdyby znajomi nie słyszeli w życiu o Ricie H., to i tak padliby z wrażenia widząc jej polskie wcielenie

Drugie skojarzenie: jakoś momentami przypominasz mi z wyglądu Bree z "Gotowych na wszystko" Piękne macie obie włosy!!!
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 20:46   #423
kate_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: .
Wiadomości: 20
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Ufff, przeczytałam cały wątek! Zajęło mi to kilka godzin, ale warto było. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi w zdaniu sesji

Musiałam sobie na karteczce wypisać moje myśli, żeby nie zapomnieć o czymś, ale jak to ja zawsze o czymś zapomnę.

Odnośnie charakterów i poglądu na inność.

Otóż...

od początku założenia tego topic'u widzę osobę niezwykle charakterystyczną, sympatyczną i pełną radości. To po prostu wypływa z Twoich słów. Tu piszesz śmiało, nie patrzysz ludziom w oczy, tu możesz czuć się sobą. Jesteś osobą, która wyróżnia się z tłumu, a to jest na plus! Polska to taki dziwny kraj, gdzie ludzie są nietolerancyjni dla wszelkich przejawów inności, tu panuje zaściankowość. Moja siostra była w tym roku w Anglii i powiem Ci, że Polaków to nie problem rozpoznać, a po czym? Po tym, że oni są tacy zwykli, szara masa, fatalne ciuchy, fatalna fryzura i brak umiejętności podkreślenia swoich walorów. Na marginesie powiem, że moja młodsza siostra przez Anglików brana była za Amerykankę, a przez Polaków za Ukrainkę (ci to mają obsesję na pkt. swojego wyglądu). Za granicą ludzie chcą się wyróżniać, chcą pokazać swoją indywidualność. Nie bój się pokazać, że jesteś inna, oryginalna, że jesteś sobą. Ludzie zazdroszczą takim osobom jak My! Z tej zawiści są gotowi wmawiać nam, że nasze zalety są wadami. Nie pozwól na to!

Odnośnie zmian w wyglądzie.

Zmiany na duży plus. Ognisty kolor włosów podkreśla Twoje ostre rysy twarzy, bardzo dobrze, nabierasz charakteru. Świetnie wyglądasz w przydymionym oczach. Na codzień do szkoły możesz używać samej kredki do oczu, np. szara lub ciemna brudna/butelkowa zieleń... i tuszu, a na pozostałe wyjścia mocno podkreślaj oczy! Tylko pamiętaj kup odpowiedni korektor do twarzy, bo przy podkreślonych oczach nie może być mowy o sińcach pod oczami i przy nosku. Stosuj błyszczyk, świetnie w nim wyglądasz. W Avonie znajdziesz mnóstwo dobrych dla siebie błyszczyków, niedrogich, a jak w innych firmach to nawet nie za bardzo wiem Nigdy nie rób tapety (choć wiem, że byś prawdopodobnie nie zrobiła), wystarczy krem koloryzujący lub puder.
kate_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 21:06   #424
kate_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: .
Wiadomości: 20
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

c.d.

Odnośnie typu urody.

Wg mnie masz chłodny typ urody, nawet Twoja tęczówka oka ma jakieś refleksy niebieskiego. Dobrze wyglądasz w szarościach, ale do nich musisz dodawać jakieś mocniejsze kolory. Do twarzy Ci w 'żywych' kolorach. Ubieraj się w zielone kolory, niebieski (wbrew pozorom pasuje Ci, ale ważny jest odcień, spójrz na swój wizerunek w bluzce czarnej z niebieską obwódką), morski i czarny. Wydaje mi się, że w kolorze czerwonego wina też możesz dobrze wyglądać, ale jakbym zobaczyła Cię na żywo to bym była pewniejsza. Twój chłodny typ urody nabrał trochę innego wymiaru po zmianie koloru, ale mało kto dobrze wygląda w całej palecie barw dla danego typu.

Odnośnie ujarzmiania włosów.

Moja siostra ma kręcone i ciężkie włosy, puszczą się. Jej sposób na ujarzmienie puszących się włosów to nałożenie dużej ilości pianki do włosów na wilgotne włosy. Obecnie używa też jedwabiu. Dla wzmocnienia fryzury, jeśli ją upina to czasami nakłada lakier do włosów.

Odnośnie sylwetki ciała i ciuchów.

Masz proporcjonalną budowę ciała. Jestem od Ciebie wyższa zaledwie o 1.5 cm! Ostatnimi czasy ważę 62 kg ;( Problemy hormonalne i siedzącyc tryb życia spowodował, że waga 54/56 kg jest dla mnie już obca. Ty masz chociaż proporcjonalne ciało, a ja na dole jestem duża, a u góry drobna. Przydałby mi się większy biust Ty masz dosyć duży, także pamiętaj by nie zakładać bluzeczek na cienkie ramiączka. Dobrze Ci w bluzkach z wycięciem w literkę "V", odkrywaj przy tym ramiona i ręce (nie zauważyłam by były grube). Masz śliczny dekold, mnóstwo drobnych pieprzyków, wiele mężczyzn kręci to Także nie bój się dekoltów, ale nie wychodź w seksownych ciuchach po zmroku, chyba że z prywatnym ochroniarzem Jeśli masz zgrabne nogi to noś przy tym spódnice na długości 3/4, bo te długie naprawdę skracają sylwetkę :/

Odnośnie całokształtu.

Wyglądasz kobieco, oryginalnie, wyróżniasz się z tłumu. Twój typ urody jest porządany przez fotografów i malarzy - artystów! Twoja twarz i podkreślenie jej rysów przez mocny makijaż nadaje Ci wizerunek kobiety Vamp. Wyglądasz po prostu super i ten avatar!

Odnośnie mężczyzn.

Przejdź się pewnie ulicą (ale nie na wiosce), ze świadomością, że wyglądasz uwodzicielską i fantastycznie, jakbyś była Marilyn Monroe, którą pożądali wszyscy mężczyźni. Patrz na mężczyzn, niech na Twojej twarzy będzie delikatny uśmiech, czuj się zadowolona z życia. Sama nie uwierzysz, jak wielu mężczyzn patrzy na Ciebie z zaciekawieniem, a w kąciuku ust cieknie im ślinka! Odwagi! To mówią Ci kobiety, które potrafią znaleźć miliony powodów by być niezadowolone ze swojego wyglądu. To kobiety przecież są największymi krytykami. A ty właśnie od kobiet zbierasz aplauzy!

Uwierz w siebie

P.S. Za jakiś czas i ja zrobię swoją metamorfozę, chyba że opuści mnie odwaga
kate_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 22:28   #425
carina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
GG do carina77
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

czesc jestem tu pierwszy raz zauwazyłam ze rozmawiacie o zdjeciach osób które przeszły metamorfozę gdzie te zdjęcia mozna zobaczyć i jak wziąc w tym udział pozdrawiam carina
carina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 19:41   #426
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez omnibuska Pokaż wiadomość
ba pamietam jeszcze sytuacje jak zaczelam latac z kolezankami na dyskoteki i same wiecie jak jest na dyskotekach- ciemno, ludzie ogluszeni przez muzyke etc, wiec jak jakis chlopak poprosil mnie o nr tel to oczywscie dawalam, ale (do czego zmierzam) potem jak dzwonil to ja zawsze pytalam, czy zauwazyl, ze jestem ruda i piegowata, bo moze w ciemnosci tego nie bylo widac...heheheheh...takze same widzicie

Słowo daje, coś w moim stylu Założe się, że gdyby zadzwonił do mnie, zadałabym identyczne pytanie ;] Ja akurat na dyskoteki nie chodzę przez co uważana jestem za prawdziwego dziwaka Ale jak nieraz na portalach typu 'fotka.pl' ktoś mi czasem jakis komplement walnie, zawsze się pytam "a Ty nie widzisz ze ja ruda jestem?"
Gratuluje Gilberta ;} Trudno mi stwierdzić czy jestem wybredna bo nie mam w czym przebierać...

Cytat:
Napisane przez omnibuska Pokaż wiadomość
ludzie traktuja Cie tak, jak im na to pozwalasz...wiecej wiary w siebie i nikt Ci nie podskoczy
Mądre słowa Ostatnio i tak zachowuje się odrobinę inaczej niż wcześniej. To nie jest do końca pewność siebie ale tak jakby coś troszkę ruszyło w tym kierunku. Na przykład kiedyś strzeliłam przepiękny uśmiech panu który przepuścił mnie w drzwiach cukierni- miał taki wzrok jakby chciał mnie zjeść Niestety, musiał zadowolić się drożdżówką Kiedyś mi koleżanka powiedziała "Dużo tracisz bo przy ludziach rzadko się uśmiechasz"- może i miała racje





Cytat:
Lipsy, wreszcie przejrzałam Twój słynny wątek (ale nie cały, bo baaardzo długi jest). I oczywiście różnica jest kolosalna, bardzo się zmieniłaś, na lepsze oczywiście, gratulacje Śliczna z Ciebie dziewczyna!


Ludowa

Po pierwsze to śliczny avatar
Słynny? Jest coś o czym nie wiem? Nie dziwie się że nie cały, jesteś usprawiedliwiona Dziękuję za ciepłe słowa i gratulacje, ale z tą śliczną zdecydowanie przesadziłaś ~;}

Co do Twojego pytania, to padła już tu odpowiedź- dzieci nie lubią odmienności, wszystko co w jakiś sposób się wyróżnia jest natychmiast wychwytywane, staje się przedmiotem kpin i wyzwisk, zostaje zepchnięte gdzieś na ubocze i tam zazwyczaj pozostaje. Wydaje mi się, że uratowano mnie w ostatniej chwili Dziękuję dziewczynom które wyciągnęły mnie z kąta Teraz muszę nauczyć się żyć wśród ludzi :} Dotychczas bowiem większość czasu spędzałam sama w domu...

Masz racje, jest coś w tych jesieniach. Są specyficzne i oryginalne Łatwo je wyłowić z tłumu. Pod warunkiem że komuś się taka ruda i piegowata spodoba, bo o to cięzko- przynajmniej w moim przypadku. Bo jeśli tylko mi się tak wydaje, to naprawdę, ja nie rozumiem, czemu faceci się mnie boją



miss_seepy
Już ja wiem że to miałaś na myśli Nie bij xD Co do moich włosów- one są MEGA PODATNE Mam je takie leciutkie i cieniutkie, że mogłabym je kręcić na ołówku ;D Ale są przy tym puszyste i efekt końcowy jest zawsze sianowaty ;[ A te Japonki mają pewnie włosy cięższe i wogóle, na pewno fajnie im się loki kręci.



kamaO
przejde na jakąs super diete to może będę przypominać Bree Na razie to raczej nie możliwe, chyba że z twarzy Nie wiem, nie bede się wypowiadać bo nie jestem obiektywna, a ona jest śliczna. Ma babka klasę.
Rita H. też miała, to widać na każdym zdjęciu
Piękne kobiety! Stąd moje zdziwienie że mogę choć trochę kogoś takiego przypominać
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:27   #427
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

kate_a

Trzymam mocno kciuki żeby nie zaszkodziło Dziękuję za poświęcenie mi aż tyle czasu Mam nadzieję że i Ty zdecydujesz się na metamorfozę bym spróbowała się jakoś odwdzięczyć

Odnośnie charakterów i poglądu na inność.

Masz rację co do zaściankowości naszego narodu. Na dodatek niektórzy nie zdają sobie chyba sprawy który mamy wiek i że świat trochę inaczej wygląda niż np. w czasach wojennych. Trafiam na takich ludzi na każdym kroku. "Byle nie zwracać na siebie uwagi". No dobra, to jeszcze rozumiem. Ale jak ktoś urodził się taki że po prostu sam z siebie się wyróżnia, to nie powinno się go za to karać! Co jest winne takie dziecko?
U nas w kraju cudzoziemców widać na kilometr - ubierają się po swojemu, jak im się podoba, co z tego że coś do siebie nie pasuje skoro im to odpowiada? W przypadku Polaków coś takiego można zauwazyc chyba jedynie wśród wiejskich kobiet. Taaaa, podomka rządzi
Ja z kolei u tych dobrze ubranych Polaków zauważyłam pewną ubiorową poprawność- może i ładnie, może i elegancko, ale ... zawsze tak samo. Wszyscy tak samo. Momentami mam wrażenie że na ulicy mijam kilka takich samych dziewczyn. Zero indywidualności.

Odnośnie zmian w wyglądzie.

Dobrze że napisałaś o tym korektorze, efekt osiągnięty czarną kredką i ciemnymi cieniami zupełnie zaćmił mi to co jest pod oczami xD Słowem zapomniałam o swoich workach Zastanawiam się tylko gdzie można kupić zielony korektor? Nigdy takiego nie widziałam a słyszałam że właśnie taki jest mi potrzebny... Przy nosku mam naczynka Zupełnie nie wiem co z nimi robić, bardzo się odznaczają. Co do błyszczyków, preferuję albo kolorowe-transparentne, albo po prostu bezbarwne
Cieszę się że nie podejrzewasz mnie o takie tapetowe zbrodnie Właściwie to ja wogóle nie używam podkładu! Puder jest dla mnie wystarczający ;]

Odnośnie ujarzmiania włosów.

Moje nie są ani kręcone ani ciężkie xD Ogólnie określiłabym je jako pofalowane siano, z którym trudno dojść do ładu. Czasem po umyciu głowy jestem po prostu załamana. Im dłuższe tym gorsze. Ale ja twardo zapuszczam Nie dam się, nie zetnę ;P

to moje fryzury:
ostatnio preferuję włosy rozpuszczone+wariacje z opaskami jak TU i TU
TU z kolei dodatkowo wyprostowane
spięte TU lub TU (uparłam się na tą grzywkę ostatnio )
i ostatnie... nie wiem- fryzura dziwaczna, ale coś mnie w niej urzekło... próba odwzorowania dziwa z głowy Cintii Dicker (***) TU

bardzo proszę o szczerą opinię- jak powinnam się czesać żeby wyglądać jak człowiek



Odnośnie sylwetki ciała i ciuchów.

No nie wiem czy jest czego zazdrościć jeśli chodzi o duży biust Dużo czasu zajęło mi przyzwyczajenie się do napalonych spojrzeń zanim nauczyłam się tuszować ten "atut" - ciemne bluzki, odpowiednie dekolty, korale odciągające wzrok od tego co nie trzeba Rzeczywiście, na proporcje nie mam co narzekać, ostatnio jak przeszłam troche na dietę to moja waga sięga 62 kg (co z tego że zaraz wraca do ponad 63 ) Różnice widać wtedy głownie w bardziej płaskim brzuchu i w odrobine mniejszym biuście Pupa też lepiej się prezentuje. Wydaje mi się że dobrze wyglądałabym przy wadze 56 kilo Wtedy byłyby i proporcje, i figura
W moim dekolcie chowają się nie pieprzyki a piegi Mnóstwo piegów, wszędzie skubańce powychodziły ;]

Odnośnie całokształtu.

Ostatnio mi wszyscy o tych fotografach mówią Ale kurczę, skąd tu takiego wytrzasnąć xD Przecież nie będę rogłaszać "potrzebuję sesji żeby się dowartościować" Jak jakiegoś znacie to zapytajcie go o radę czy nadawałabym się na modelkę Zawsze to coś... Może masz racje codo typu urody- piegi są ostatnio bardzo pożądane. Ale jeśli chodzi o figurę, niestety dalej obowiązuje szczupły kanon piękna Gdzie tam krągłości...
A avatar to naprawde zwykłe zdjęcie zrobione w moim pokoju przy oknie Nawet nie mam photoshopa żeby jakoś go "obrobić"

Odnośnie mężczyzn.

NIEWYKONALNE


dziękuję i życzę powodzenia na sesji!


P.S. mam nadzieje ze nie przeciążam Wizażu objętością swoich wypowiedzi i wątku
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 21:34   #428
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez carina77 Pokaż wiadomość
czesc jestem tu pierwszy raz zauwazyłam ze rozmawiacie o zdjeciach osób które przeszły metamorfozę gdzie te zdjęcia mozna zobaczyć i jak wziąc w tym udział pozdrawiam carina
bardzo przepraszam moderatorów że post pod postem ale zapomniałam odpowiedzieć

carina
Witamy na Wizażowych Metamorfozach Jeśli się zarejestrujesz i zalogujesz, takie zdjęcia możesz obejrzeć praktycznie w każdym wątku założonym przez wizażanki poszukujące tutaj rady.
Dodatkowo w tym wątku znajduje się krótkie podsumowanie

Sama możesz doradzać lub tez założyć własny wątek i to Tobie zostanie udzielona pomoc.


pozdrawiam
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:47   #429
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Lipsy Ale ona już się zarejestrowała
Goście nie mogą pisać na forum.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 23:21   #430
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Smile Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Musze to napisac..przebrnelam przez caly watek..wygladasz swietnie!
Ognisty kolorek dodal pazura,i te spojrzenia ze zdjatek..inna dziewczyna
Podkreslila Ciebie ta zmiana..a najwazniejsze ze teraz sie dobrze czujesz!
co do figury to kurcze ja wcale nie widzie czegos tam nie tak no na prawde..
Pisze tak pod wrazeniem wiec moze byc chaotycznie
Oczka-sliczne..faktycznie i one sie zmienily usmiechaj sie jak najwiecej bo masz powody! a z usmiechem do twarzy Ci ..o takim--->
__________________
"(...)kiedy czegos gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."


http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 08:13   #431
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość

Ludowa
Po pierwsze to śliczny avatar
Dzięki, ale męczy mnie myśl, że już ktoś taki ma na Wizażu... Ale to poza tematem

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Słynny? Jest coś o czym nie wiem? Nie dziwie się że nie cały, jesteś usprawiedliwiona Dziękuję za ciepłe słowa i gratulacje, ale z tą śliczną zdecydowanie przesadziłaś ~;}
O gustach się nie dyskutuje podobno, więc dla mnie jesteś śliczna i tyle

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Co do Twojego pytania, to padła już tu odpowiedź- dzieci nie lubią odmienności, wszystko co w jakiś sposób się wyróżnia jest natychmiast wychwytywane, staje się przedmiotem kpin i wyzwisk, zostaje zepchnięte gdzieś na ubocze i tam zazwyczaj pozostaje. Wydaje mi się, że uratowano mnie w ostatniej chwili Dziękuję dziewczynom które wyciągnęły mnie z kąta Teraz muszę nauczyć się żyć wśród ludzi :} Dotychczas bowiem większość czasu spędzałam sama w domu...

Masz racje, jest coś w tych jesieniach. Są specyficzne i oryginalne Łatwo je wyłowić z tłumu. Pod warunkiem że komuś się taka ruda i piegowata spodoba, bo o to cięzko- przynajmniej w moim przypadku. Bo jeśli tylko mi się tak wydaje, to naprawdę, ja nie rozumiem, czemu faceci się mnie boją
Podobno faceci boją się inteligentnych kobiet - może to dlatego?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 10:15   #432
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez savour_thought Pokaż wiadomość
Musze to napisac..przebrnelam przez caly watek..wygladasz swietnie!
Ognisty kolorek dodal pazura,i te spojrzenia ze zdjatek..inna dziewczyna
Podkreslila Ciebie ta zmiana..a najwazniejsze ze teraz sie dobrze czujesz!
co do figury to kurcze ja wcale nie widzie czegos tam nie tak no na prawde..
Pisze tak pod wrazeniem wiec moze byc chaotycznie
Oczka-sliczne..faktycznie i one sie zmienily usmiechaj sie jak najwiecej bo masz powody! a z usmiechem do twarzy Ci ..o takim--->
Dziękuj ę
dobra, to ja od dzisiaj szczerzę zęby od rana do wieczora o tak->
Masz racje, inna dziewczyna Tak się naprawdę czuję!
Co do owych spojrzeń, to muszę chyba trochę przystopować




Ludowa
Dobra, nie będziemy dyskutować o gustach a ja tam i tak swoje wiem Co do facetów, może odstrasza ich moje specyficzne poczucie humoru Tak tak, bo ja się jeszcze tutaj nie ujawniłam ze swoim...eee mało anielskim charakterkiem
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 15:14   #433
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

A ja muszę powiedzieć coś jeszcze ; ale ty jesteś fotogeniczna!
Te zdjęcia fryzur etc, robisz sama?
Wychodzisz po prostu świetnie!
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 18:46   #434
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

http://img232.imageshack.us/my.php?image=a5gz4.jpg to jest boskie!!
http://img407.imageshack.us/my.php?image=a3ez5.jpg tu fajnie ci kolor ubrania podobija kolor teczowki, mam pytanie tego rodzaju, czy po metamorfozie musialas bardzo zmienic zawartosc szafy, czy to kolorystyka jaka wczesniej nosilas?

http://img453.imageshack.us/my.php?image=a6pp4.jpg - to zas wiadomo, wamp
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 20:20   #435
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Eeej..eeej..nie po to mowilam zebys stopowala..puszczaj je gdzie sie da taki niewinny haczyk na ,,rybki'' dobrze miec
__________________
"(...)kiedy czegos gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."


http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 20:39   #436
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Ale jeśli chodzi o figurę, niestety dalej obowiązuje szczupły kanon piękna Gdzie tam krągłości...
aj kochana nawet nie wiesz jak się mylisz! pokazałam mojemu przyjacielowi i TŻ-towi pare szczupłych i ładnych wizażanek a Ci zgodnie stwierdzili, że one są za chude! "takie patyczaki, dotkniesz to się złamie. ;/ " tak mi powiedzieli. ja też nie należe do bardzo szczupłych, troszku krągła jestem w niektórych miejscach a im się właśnie taka podobam. więc uwierz, że nie każdy facet woli chudzielców.
dodatkowo żeby Cie podbudować podpis jednej z wizażanek - "facet nie pies! na kości nie poleci. " hihi sama prawda czyż nie?


musze Ci powiedzieć, że śledze Twój wątek i co dnia jestem bardziej pełna podziwu z szarej myszki zrobiłaś się piękną kobietką! teraz tylko bardziej uwierz w siebie i postaraj się nie martwić tak opinią innych. wiem, że to trudne ale np. ja właśnie wiele bym dała by nie być taką pospolitą dziewczyną, czymś się wyróżniać, być właśnie takim odmieńcem :P zobacz ile komplementów tutaj od dziewczyn dostajesz. naprawde jesteś śliczna. niedługo koło Ciebie chłopcy będą się w kolejce ustawiać.

pozdrawiam cieplutko i życze dalszych sukcesów w metamorfozie!

ps. pisałaś że masz zdjęcia na fotka.pl, mogłabyś podać login? o ile to nie problem i nie miałabyś nic przeciw bo chciałabym Cie zaprosić do znajomych virtual. <tuli>
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 21:50   #437
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
A ja muszę powiedzieć coś jeszcze ; ale ty jesteś fotogeniczna!
Te zdjęcia fryzur etc, robisz sama?
Wychodzisz po prostu świetnie!
Madlen ja fotogeniczna ??! Jakoś zawsze mi się wydawało że jest wręcz odwrotnie!
Tak, sama sobie te foty robiłam Bo nie pozwalam nikomu innemu Nie mam zaufania jakoś, już wolę autoportrety ;] Wtedy zdarza się, że NAWET bywam zadowolona z tego jak wyszłam Rzadko ale się zdarza ;] Mniej więcej raz na 35 fot xD




Cytat:
http://img232.imageshack.us/my.php?image=a5gz4.jpg to jest boskie!!
http://img407.imageshack.us/my.php?image=a3ez5.jpg tu fajnie ci kolor ubrania podobija kolor teczowki, mam pytanie tego rodzaju, czy po metamorfozie musialas bardzo zmienic zawartosc szafy, czy to kolorystyka jaka wczesniej nosilas?

http://img453.imageshack.us/my.php?image=a6pp4.jpg - to zas wiadomo, wamp

miss_seepy

toś mnie kobieto zaskoczyła! akurat ta fotka podoba mi się najmniej!!!! Nawet miałam jej nie wklejać ale musiałam dać coś ze spiętymi Nie rozumiem więc- czy lepiej wyglądam w kucyku? Proszę powiedz

Co do Twojego pytania- nie tak drastycznie, w końcu nadal jestem ruda Ale postawiłam na chłodne kolory- morski, szary, butelkowa zieleń i własnie w takich ostatnio kupuję ciuchy.Dołożyłabym jeszcze czarny i czerwony, polubiłam to zestawienie.

Ale zdecydowanie stawiam na połączenie szarego z zielonym Nie tylko w ciuchach ale i w makijazu oka, niesamowicie je rozswietla- to widać chyba nawet na zdjęciach sprzed metamorfozy

Wcześniej nosiłam głownie pomarańczowe i brązowe ubrania. Teraz leżą pokryte pajęczyną na dnie szafy

No tak, wamp jak nie wiem co xD Czarna kredka czyni cuda.



savour_thought
tralala, bardzo niewinny Jaki tam niewinny, oglądałaś "Wyznania Gejszy"? Trza by sobie przećwiczyć to 'jedno spojrzenie' Najlepiej na kierowcach, drastyczniej będzie ;P A tak na poważnie, chyba na razie mam za mało odwagi żeby wogóle spoglądać mężczyznom w twarz... Jakoś się wstydzę




malaulcia
No niby prawda z tymi kośćmi, ale to za superlaskami się oglądają na ulicy faceci I nawet obserwując koleżanki, te szczuplejsze częściej mają TŻów, a pozostałymi bywa gorzej. Nie wiem jak tam z Twoimi krągłościami Bo często dziewczyny tak mówią a potem się okazuje że laski jak nie wiem co! (oczywiście nie mówię o sobie ;P)
Uczę się wiary w siebie Dzień po dniu! I choc idzie opornie, przecież nie po to się tyle zmieniałam żeby dalej siedzieć w kącie Coraz wyraźniej docierają do mnie pewnie kwestie, choćby ta oryginalności o której piszesz A z tymi komplementami to ja normalnie nie wiem jak się zachowywać Nieprzyzwyczajona jestem to raz, a dwa trudno mi często w nie uwierzyć Sama rozumiesz, to taki troche szok ;]

Zaraz wyśle PW z loginem. Tylko się nie śmiej z konta i nicka xD

__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 21:58   #438
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Lipsy, jesteś sliczną i oryginalna! Masz przecudowny kolor włosów, przyciągasz wzrok po prostu, Podziwiam za odwagę z zrobieniu takiej metamorfozy ale efekt mówi sam za siebie.

A z tymi tekstami neiktórych ludzi "gdybym była ruda, zabiłabym się" :/:/to po prostu brak słow, zazdrosc i chec dowartosciowania się. Majac tak mały i płytki mózdzek jak takie osoby tez nie byłabym zadowolona z życia...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 20:07   #439
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Lipsy, jesteś sliczną i oryginalna! Masz przecudowny kolor włosów, przyciągasz wzrok po prostu, Podziwiam za odwagę z zrobieniu takiej metamorfozy ale efekt mówi sam za siebie
dziękuję
A ja przecież tylko zafarbowałam włosy .Nawet czasem o tym zapominam, tylko mi ktoś przypomina tekstem "Aniaaa, widze że polubiłaś swój kolor!" No i tam takie drobne rzeczy pozmieniałam, w makijażu czy kolorystyce ciuchów.

A tak przy okazji przyciągania wzroku... Martwi mnie fakt, że jak faceci zwracają na mnie uwagę to najczęściej są w wieku mojego taty super chyba bym jednak wolała rówieśnika.


Cytat:
A z tymi tekstami neiktórych ludzi "gdybym była ruda, zabiłabym się" :/:/to po prostu brak słow, zazdrosc i chec dowartosciowania się. Majac tak mały i płytki mózdzek jak takie osoby tez nie byłabym zadowolona z życia...
Najgorsze jest to, że często te przykre słowa nie wynikają z zazdrości a z przekonania, że rude to fałszywe, wredne i brzydkie. A nie daj boże jak ktoś zacznie demonstrować te swoje przekonania...
Ale może są i tacy co zazdroszczą i nie potrafią sobie z tym inaczej poradzić jak wyśmiać

__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 20:25   #440
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

kurcze to chyba muszę zmienić linka z podpisu na 'moja WIELKA metamorfoza"
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 20:40   #441
savour_thought
Raczkowanie
 
Avatar savour_thought
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 282
GG do savour_thought
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

No dobra moze nie taki niewinny... ale jakas bron na nich trzeba miec
Gejszy nie ogladalam..mowisz ze to fajny poradnik? obejrzem
Powazniej..hmm..nie masz odwagi? Musisz przyzwyczaic sie do tego ze mozesz przyciagac spojrzenia takie wiesz ..na pewno to nie zajmie chwilki a troche wiecej czasu..ale zeby dobrze sie czuc taka odwage trzeba odnalezc.. zreszta mezczyzni tylko tak groznie wygladaja
__________________
"(...)kiedy czegos gorąco pragniesz cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."


http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:20   #442
omnibuska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

to ja znowu wtrace swoje 3 grosze

co do figury tym razem
mysle, ze liczy sie nie to co ''na sobie nosisz'', ale sposob w jaki to na sobie ''nosisz'' i nie mam na mysli stroju tylko kilogramy
czyli jeszcze raz pewnosc siebie i swiadomosc swojego wlasnego ciala...

zauwaz, ze czasami dziewczyny wydajace sie nam ''niezbyt ladne i w dodatku z calkiem spora ndwaga'' przyciagaja mezczyzn mocniej niz ich szczuplejsze i ladniejsze kolezanki...

jestes bardzo ksztaltna i kobieca...ladna i inteligentna, wiec? wiec glowa do gory, usmiech na twarz i nie wstydz sie patrzec ludziom prosto w oczy...niech oni sie wstydza
omnibuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:50   #443
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

jestem za wielka metamorfoza! jak szalec to szalec


bedac w salonie dolce&gabbana kupilabys tam zloty guzik za 5 gr, czy ten sam złoty guzik za 500 dolarów? wiekszosc ludzi paradoksalnie woli te drozsze rzeczy, z metkami. twoj watek zasluguje na dobra metke czasami przesada jest wiarygodnym wyznacznikiem jakosci
o ile da sie zrozumiec o co mi chodzi.. bo teraz sobie dotyczalam na czym bedzie polegac moja specjalizacja na studiach i troche mi slabo
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:00   #444
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
A ja muszę powiedzieć coś jeszcze ; ale ty jesteś fotogeniczna!
Te zdjęcia fryzur etc, robisz sama?
Wychodzisz po prostu świetnie!


Cytat:
Napisane przez lipsy Pokaż wiadomość
Madlen ja fotogeniczna ??! Jakoś zawsze mi się wydawało że jest wręcz odwrotnie!
Tak, sama sobie te foty robiłam Bo nie pozwalam nikomu innemu Nie mam zaufania jakoś, już wolę autoportrety ;] Wtedy zdarza się, że NAWET bywam zadowolona z tego jak wyszłam Rzadko ale się zdarza ;] Mniej więcej raz na 35 fot xD
Jestes MEGAfotogeniczna Juz Ci o tym pisalam, ze naprawde aparat Cie kocha Fotogenicznosc nie jest kwestia "urody" (przeciez to pojecie totalnie wzgledne), to kwestia tego jak swiatlocien gra na twarzy, jak wydobywa piekno wszystkich linii, plaszczyzn i powierzchni

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2007-01-16 o 15:42
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:12   #445
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Edit by Przezłośliwa:

To będzie nasza słodka tajemnica.

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2007-01-16 o 15:43
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:02   #446
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Edit by Przezłośliwa:

To będzie nasza słodka tajemnica.
Przezlosliwa-dziekuje baaardzo
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 16:06   #447
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Musisz przyzwyczaic sie do tego ze mozesz przyciagac spojrzenia takie wiesz ..na pewno to nie zajmie chwilki a troche wiecej czasu..ale zeby dobrze sie czuc taka odwage trzeba odnalezc.. zreszta mezczyzni tylko tak groznie wygladaja
savour_thought takie wiem xD A raczej się domyślam Nie wydaje mi się bym przyciągała spojrzenia ale w sumie, jak pisałam, nie podnoszę wzroku więc nie wiem Na razie mam ferie, siedzę w domu na wsi, ale jak zacznę chodzić do szkoły to obiecuję choć przez chwilę patrzec mijanym na ulicy facetom w oczy Skoro tylko tak groźnie wyglądają...



omnibuska
masz racje, znałam kobietę która miała niesamowity magnetyzm w sobie, wszyscy faceci sie nią interesowali, nie zauważali zdartego z paznokci lakieru, obfitych kształtów czy niedokładnie ogolonych nóg. Ta to miała siłe, zazdrościłam jej tego ;> W sumie 30letnia mężatka a powodzenie wśród moich rówieśników to miała spore To teraz powinnam sobie powiedzieć- "JA TEŻ TAK POTRAFIĘ" Tylko że wcale nie potrafię

Cytat:
nie wstydz sie patrzec ludziom prosto w oczy...niech oni sie wstydza
przypomniala mi się reklama podkładu Rimela "niech on się rumieni"



miss_seepy
A wiesz coś w tym jest Zmienię tego linka na "GUZIK ZA 500 DOLARÓW"
Jestem dumna z tego wątku A Moderatorów pewnie przeraża ilość odpowiedzi

A co studiujesz i jaka to specjalizacja?



Kattarina
Wreszcie dowiedziałam się co to jest właściwie ta (nie)fotogeniczność Potrafiłam jedynie niejasno wytłumaczyć a teraz wiem
Ale myśle że to pozytywne moje wychodzenie na fotach to bardziej kwestia aparatu a nie mojej twarzy

Co to za tajemnice tutaj cooooo?



Dziewczyny, musze Wam to napisać... pewnie nic z tego nie wyjdzie ale musze Zasłużyłyście żeby dowiedzieć się pierwsze Ten, no... dostałam propozycje (ale na razie oczywiście wszystko wstępnie) wzięcia udziału w ... sesji Ktoś mnie zagadał na serwisie sympatia czy mam prawdziwe rude włosy i zielone oczy, że kolega szuka takiej modelki bezskutecznie od jakiegos czasu Oczywiście od razu wyraziłam swoje wątpliwości (wiadomo jakie )ale dostałam taką odpowiedź "Wiecej wiary w siebie, kolega widzial zdjecia i moze nie bede opisywal jego reakcji czy powtarzal tego co powiedzial... ale jednym slowem nadajesz sie. Bardzo. "
Chodzi o przedstawienie jakiejś postaci z książki lub filmu, to projekt szkolny... Macie jakieś pomysły w kogo mogłabym się wcielić?

Nawet jak nic z tego nie bedzie to i tak poprawił mi się nieco humor
Bo sotatnio jest kiepsko u mnie...


Aaa i jeszcze mały dodatek- jak człowiek może się zmienić 3 miesiące (tym razem nie tyle chodzi o ogólny wygląd co o wyraz twarzy) i wydorośleć. Wszyscy mi wierzą że na 1 focie mam 15 lat... Drugie zdjęcie robiłam wczoraj, pierwsze- w listopadzie chyba. Trzy miesiące... http://www.wizaz.pl/forum/newreply.p...reply&t=147319



Pozdrawiam wszystkie Wizazanki a w szczególności stałe czytelniczki
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 16:06   #448
lipsy
Rozeznanie
 
Avatar lipsy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: niebieski pokój
Wiadomości: 765
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Musisz przyzwyczaic sie do tego ze mozesz przyciagac spojrzenia takie wiesz ..na pewno to nie zajmie chwilki a troche wiecej czasu..ale zeby dobrze sie czuc taka odwage trzeba odnalezc.. zreszta mezczyzni tylko tak groznie wygladaja
savour_thought takie wiem xD A raczej się domyślam Nie wydaje mi się bym przyciągała spojrzenia ale w sumie, jak pisałam, nie podnoszę wzroku więc nie wiem Na razie mam ferie, siedzę w domu na wsi, ale jak zacznę chodzić do szkoły to obiecuję choć przez chwilę patrzec mijanym na ulicy facetom w oczy Skoro tylko tak groźnie wyglądają...



omnibuska
masz racje, znałam kobietę która miała niesamowity magnetyzm w sobie, wszyscy faceci sie nią interesowali, nie zauważali zdartego z paznokci lakieru, obfitych kształtów czy niedokładnie ogolonych nóg. Ta to miała siłe, zazdrościłam jej tego ;> W sumie 30letnia mężatka a powodzenie wśród moich rówieśników to miała spore To teraz powinnam sobie powiedzieć- "JA TEŻ TAK POTRAFIĘ" Tylko że wcale nie potrafię

Cytat:
nie wstydz sie patrzec ludziom prosto w oczy...niech oni sie wstydza
przypomniala mi się reklama podkładu Rimela "niech on się rumieni"



miss_seepy
A wiesz coś w tym jest Zmienię tego linka na "GUZIK ZA 500 DOLARÓW"
Jestem dumna z tego wątku A Moderatorów pewnie przeraża ilość odpowiedzi

A co studiujesz i jaka to specjalizacja?



Kattarina
Wreszcie dowiedziałam się co to jest właściwie ta (nie)fotogeniczność Potrafiłam jedynie niejasno wytłumaczyć a teraz wiem
Ale myśle że to pozytywne moje wychodzenie na fotach to bardziej kwestia aparatu a nie mojej twarzy

Co to za tajemnice tutaj cooooo?



Dziewczyny, musze Wam to napisać... pewnie nic z tego nie wyjdzie ale musze Zasłużyłyście żeby dowiedzieć się pierwsze Ten, no... dostałam propozycje (ale na razie oczywiście wszystko wstępnie) wzięcia udziału w ... sesji Ktoś mnie zagadał na serwisie sympatia czy mam prawdziwe rude włosy i zielone oczy, że kolega szuka takiej modelki bezskutecznie od jakiegos czasu Oczywiście od razu wyraziłam swoje wątpliwości (wiadomo jakie )ale dostałam taką odpowiedź "Wiecej wiary w siebie, kolega widzial zdjecia i moze nie bede opisywal jego reakcji czy powtarzal tego co powiedzial... ale jednym slowem nadajesz sie. Bardzo. "
Chodzi o przedstawienie jakiejś postaci z książki lub filmu, to projekt szkolny... Macie jakieś pomysły w kogo mogłabym się wcielić?

Nawet jak nic z tego nie bedzie to i tak poprawił mi się nieco humor
Bo sotatnio jest kiepsko u mnie...


Aaa i jeszcze mały dodatek- jak człowiek może się zmienić 3 miesiące (tym razem nie tyle chodzi o ogólny wygląd co o wyraz twarzy) i wydorośleć. Wszyscy mi wierzą że na 1 focie mam 15 lat... Drugie zdjęcie robiłam wczoraj, pierwsze- w listopadzie chyba. Trzy miesiące... http://img254.imageshack.us/my.php?image=mixjg7.jpg



Pozdrawiam wszystkie Wizazanki a w szczególności stałe czytelniczki
__________________

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.


Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:38   #449
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

to ja sie temu chlopakowi od sesji wcale nie dziwie!!!
nie umiem prawic komplementow, ale czuje ze nie musze i ty sama wiesz, ze zmiany nie zmienily twojej urody jako takiej, tylko ja wydobyly na swiatlo dzienne nie mozna oczu oderwac, sledze twoja metamorfoze prawie od poczatku, ale nie sadzilam ze nie to nie koniec... kompleksy jakiekolwiek nie maja teraz racji bytu nie dosc ze piekna to uroda interesujaca (nie jakies tlenione rozowe i oczywiscie spalone "sloncem" niewiadomo co...
jestes swietnie uczesana, pofarbowana, umalowana i to wyglada naturalnie, ale z charakterkiem masz swietne wyczucie koloru nawet ci sie udalo troche swiatla zlapac
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 18:40   #450
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Proszę o pomoc :) Lipsy

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
to ja sie temu chlopakowi od sesji wcale nie dziwie!!!
nie umiem prawic komplementow, ale czuje ze nie musze i ty sama wiesz, ze zmiany nie zmienily twojej urody jako takiej, tylko ja wydobyly na swiatlo dzienne nie mozna oczu oderwac, sledze twoja metamorfoze prawie od poczatku, ale nie sadzilam ze to nie koniec... kompleksy jakiekolwiek nie maja teraz racji bytu nie dosc ze piekna to uroda interesujaca (nie jakies tlenione rozowe i oczywiscie spalone "sloncem" niewiadomo co...
jestes swietnie uczesana, pofarbowana, umalowana i to wyglada naturalnie, ale z charakterkiem masz swietne wyczucie koloru i nawet ci sie udalo troche swiatla zlapac
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.