NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 10:55   #751
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

7. Róże
8. Blyszczyki i pomadka
9-12. Cienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8 copy.jpg (111,0 KB, 398 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9 copy.jpg (107,2 KB, 338 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10 copy.jpg (104,2 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11 copy.jpg (109,6 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12 copy.jpg (100,1 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13 copy.jpg (99,7 KB, 196 załadowań)
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 10:59   #752
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Niestety nie ma fotek
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:00   #753
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Niestety nie ma fotek
Juz sa, musialam zaladowac
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:08   #754
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
7. Róże
8. Blyszczyki i pomadka
9-12. Cienie
Bardzo fajny zbiór, a co to za fajny błyszczyk po prawej strnie od różowego les nudes burżuja?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:13   #755
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zbiór, a co to za fajny błyszczyk po prawej strnie od różowego les nudes burżuja?
Dziekuje
Ten fajny blyszczyk to Sephora Gloss Ultra Brillance, kolor 12, taki swiezy różowo-morelowy, jednak dla mnie ma na codzien za duze drobinki i uzywam go tylko wieczorem. Ale kolor ma cudny, bardzo dlugo sie utrzymuje, szukam wlasnie takiego tylko bez drobinek
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:30   #756
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
on tak na prawde jest rozowy w takim piankowym rozowym kolorze zreszta nazwa mowi wszystko Marshmallow Electro a smak ma na prawde przecudny
A to widziałam ten błyszczyk, bardzo ładny kolor. Na Twoim zdjęciu wyglądał fioletowo, dlatego myślałam, że to inny kolor.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
7. Róże
8. Blyszczyki i pomadka
9-12. Cienie
Bardzo ładny zbiór. Jaki to odcień różu Chanel.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:33   #757
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

kasiahan świetny zbiór, bardzo mi się podoba

widze lubisz clinique
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 11:37   #758
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zbiór. Jaki to odcień różu Chanel.
Dziekuje bardzo Róż to 82 Reflex. Mój ulubiony

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kasiahan świetny zbiór, bardzo mi się podoba

widze lubisz clinique
Ślicznie dziękuję Clinique baaardzo lubie, szczególnie cienie, korektor AAE i Superbalmy
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:43   #759
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

kasiahan bardzo fajn6y zbiorek, chciałabym poznać twoją opinię na temt korektora HR, jak sie go rozprowadza, jak kryje, itp.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:48   #760
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

kasiahan: Świetny zbiór
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 11:51   #761
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
W końcu sie zmoblilizowalam i mam chwile czasu po śniadaniu, by wkleić moje zbiory
Super zbioryA teraz pytania
  • Jak oceniasz podkład Kanebo?Wybieram się po jego próbkę...Możesz napisać swój numerek i opisać jego kolor?
  • co to za etui Sephorowe?Kupuje się je oddzielnie czy są specjalne zestawy?Nie wiedziałam,że w S.są już potworzone zestawy,myślałam,że tylko pojedyńcze pędzle...
  • dobrze widzę,że Shiseido to L3?Jesteś zadowolona?Bo ja bardzo
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:01   #762
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
kasiahan bardzo fajn6y zbiorek, chciałabym poznać twoją opinię na temt korektora HR, jak sie go rozprowadza, jak kryje, itp.
Dziekuje
Korektor HR mam dopiero od kilku dni, jednak testowalam go juz wczesniej, gdy przymierzałam sie do zakupu korektora pod oczy i wtedy kupilam Clinique.

HR ma konsystencje bardziej plynna, niz Clinique, bardzo fajnie sie rozprowadza, dobrze kryje, chociaz slabiej, niz Clinique. Nie wlazi w zmarszczki, zreszta akurat u mnie All About Eyes tez nie.

Ogolnie jest to bardzo dobry korektor, jeden z najlepszych pod oczy, jakie mialam, jednak osobiscie minimalnie wole Clinique, bo ma fajniejszy kolor i lepiej kryje, ale HR bede uzywac na pewno latem, bo jest lzejszy i troche ciemniejszy.

Przed nalozeniem miedzy 01 Clinique i 02 HR jest bardzo duza roznica, jednak pod oczami obydwa ladnie sie wtapiaja i HR jest dokladnie w kolorze mojej skory, moglby byc tylko odrobine bardziej zolty, jak AAE.

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
kasiahan: Świetny zbiór
Bardzo dziekuje

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Super zbioryA teraz pytania
  • Jak oceniasz podkład Kanebo?Wybieram się po jego próbkę...Możesz napisać swój numerek i opisać jego kolor?
  • co to za etui Sephorowe?Kupuje się je oddzielnie czy są specjalne zestawy?Nie wiedziałam,że w S.są już potworzone zestawy,myślałam,że tylko pojedyńcze pędzle...
  • dobrze widzę,że Shiseido to L3?Jesteś zadowolona?Bo ja bardzo
Dziekuje bardzo

Podklad Kanebo to najlepszy podklad, jaki mialam a szczerze mowiac testowalam juz wiekszosc z Sephory. Dorównuja mu tylko Perfect Touch (ale ten ma juz inne zadanie, niz Liquid Finish), Teint Innocence Chanel (ktory niestety mnie zapchal) i jeszcze Dual Balancing Shiseido. Jednak Kanebo laczy, wedlug mnie, cechy tych wszystkich podkladow:
  • jest bardzo lekki,
  • super kryje jak na taka konsystencje,
  • na miejsca, ktore chcemy bardziej przykryc bez problemu mozna nalozyc wiecej podkladu, bez efektu maski,
  • utrzymuje sie caly dzien
  • nie zwieksza wydzielania sebum
  • nie zapycha i nie wysusza, nie zawiera alkoholu
  • wyglada na buzi super naturalnie
  • nalozony na krem matujacy (co robie tylko na wieczorne wyjscia) daje matowy efekt, ale nie plaski, tylko lekko rozswietlony
  • nalozony na filtr (w moim przypadku emulsje Avene 50+) ladnie sie z nim stapia, nie wazy sie, daje mega naturalny efekt
  • przepieknie wygladza twarz
  • moglabym jescze tak dlugo wymieniac, bo jestem tym podkladem zachwycona
  • mój kolor to 203 (w Kanebo te z 1 na poczatku sa z różowym pigmentem, z 2 to beże, z 3 zóltawe), czyli 203 to teoretycznie czysty beż, ale jest w nim odrobina zólci 203 jest jasna, ale nie bardzo, jasniejszy jest 202, ktory jest idealnie w kolorze mojej skory, 203 jest o ton ciemniejszy
Etui Sephorowe, to zestaw 6 pedzli: do cieni(maly i wiekszy), różu/pudru, brwi, rzęs, pomadki + to czarne etui wlasnie, kupuje sie caly zestaw Nie wiem czy te zestawy sa jeszcze dostepne, bo kupowlam w grudniu lub styczniu i tez nie we wszystkich Sephorach w Poznaniu byly. Jestem bardzo zadowolona, bo fajnie sie przechowuje w nim pedzle (nie kurza sie i nie brudza), jest to fajna rzecz do zabrania gdzies Do etui wchodza wszystkie rozmiary pedzli z Sephory, innych firm tez powinny wejsc.
Podobne etui, ale juz bez pedzli widzialam w Inglocie, jednak cena mnie troche odrzucila - 100pln za samo etui.

Z L3 jestem mega zadowolona, daje efekt super gladkiej i ozywionej buzi, moje pory znikaja i kolor tez super
__________________
Living my dreams, not to dream my life!



Edytowane przez kasiahan
Czas edycji: 2008-03-23 o 12:25
kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:50   #763
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dziekuje
Ten fajny blyszczyk to Sephora Gloss Ultra Brillance, kolor 12, taki swiezy różowo-morelowy, jednak dla mnie ma na codzien za duze drobinki i uzywam go tylko wieczorem. Ale kolor ma cudny, bardzo dlugo sie utrzymuje, szukam wlasnie takiego tylko bez drobinek

W jakiej cenie był ten błyszczyk z Sephory ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 12:54   #764
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
W jakiej cenie był ten błyszczyk z Sephory ?
Poziomko,
okolo 30 zl, nie pamietam doklanie, bo juz dosyc dawno go kupowalam.
Na KWC jest cena 26zl.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14635
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 13:42   #765
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
7. Róże
8. Blyszczyki i pomadka
9-12. Cienie
świetny i zgrany kolorystycznie zbiór
śliczne masz róże
Sporo kliników ale to nie dziwne sama się zakochałam w ich kosmetykach
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 13:46   #766
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo

Podklad Kanebo to najlepszy podklad, jaki mialam a szczerze mowiac testowalam juz wiekszosc z Sephory. Dorównuja mu tylko Perfect Touch (ale ten ma juz inne zadanie, niz Liquid Finish), Teint Innocence Chanel (ktory niestety mnie zapchal) i jeszcze Dual Balancing Shiseido. Jednak Kanebo laczy, wedlug mnie, cechy tych wszystkich podkladow:
  • jest bardzo lekki,
  • super kryje jak na taka konsystencje,
  • na miejsca, ktore chcemy bardziej przykryc bez problemu mozna nalozyc wiecej podkladu, bez efektu maski,
  • utrzymuje sie caly dzien
  • nie zwieksza wydzielania sebum
  • nie zapycha i nie wysusza, nie zawiera alkoholu
  • wyglada na buzi super naturalnie
  • nalozony na krem matujacy (co robie tylko na wieczorne wyjscia) daje matowy efekt, ale nie plaski, tylko lekko rozswietlony
  • nalozony na filtr (w moim przypadku emulsje Avene 50+) ladnie sie z nim stapia, nie wazy sie, daje mega naturalny efekt
  • przepieknie wygladza twarz
  • moglabym jescze tak dlugo wymieniac, bo jestem tym podkladem zachwycona
  • mój kolor to 203 (w Kanebo te z 1 na poczatku sa z różowym pigmentem, z 2 to beże, z 3 zóltawe), czyli 203 to teoretycznie czysty beż, ale jest w nim odrobina zólci 203 jest jasna, ale nie bardzo, jasniejszy jest 202, ktory jest idealnie w kolorze mojej skory, 203 jest o ton ciemniejszy
Etui Sephorowe, to zestaw 6 pedzli: do cieni(maly i wiekszy), różu/pudru, brwi, rzęs, pomadki + to czarne etui wlasnie, kupuje sie caly zestaw Nie wiem czy te zestawy sa jeszcze dostepne, bo kupowlam w grudniu lub styczniu i tez nie we wszystkich Sephorach w Poznaniu byly. Jestem bardzo zadowolona, bo fajnie sie przechowuje w nim pedzle (nie kurza sie i nie brudza), jest to fajna rzecz do zabrania gdzies Do etui wchodza wszystkie rozmiary pedzli z Sephory, innych firm tez powinny wejsc.
Podobne etui, ale juz bez pedzli widzialam w Inglocie, jednak cena mnie troche odrzucila - 100pln za samo etui.

Z L3 jestem mega zadowolona, daje efekt super gladkiej i ozywionej buzi, moje pory znikaja i kolor tez super
Dziękuję za tak wyczerpujący opisWłaśnie jestem na etapie poszukiwania podkładu-do tej pory właściwie takowych nie używałam na codzień-jedynie na wieczorne wyjścia. Zawiodłam się strasznie na Sublimine Givenchy,z Shiseido miałam niemiłą przygodęwięc na narazie mam do niego urazale razem z Kanebo jest kolejny na mojej liście do przetestowania a po Twoim opisie to już na 100%Ja potrzebuję koloru bez wyraźnej żółci i absolutnie bez różu a dzięki Twojemu opisowi,wiem do czego podchodzić w pierwszej kolejności
EDIT:Matko trafiłam przypadkiem na wątek o kodach w Kanebo! No i boję się teraz nawet podchodzić do tego podkładu...Kasiu czy byłabyś tak miła i spojrzała na kod swojego?Bo domyślam się,że jest z nim wszystko ok.

Pod zaletami L3 podpisuje się obiema łapkami

Ja mam na razie malutki zestaw pędzli, więc etui nie jest mi aż tak niezbędne,ale jeśli się powiększy to na pewno zakupię-no może nie za 100 PLN bo to już przesada
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2008-03-23 o 14:09 Powód: znalazłam wątek o kodach w Kanebo:(
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:32   #767
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję za tak wyczerpujący opisWłaśnie jestem na etapie poszukiwania podkładu-do tej pory właściwie takowych nie używałam na codzień-jedynie na wieczorne wyjścia. Zawiodłam się strasznie na Sublimine Givenchy,z Shiseido miałam niemiłą przygodęwięc na narazie mam do niego urazale razem z Kanebo jest kolejny na mojej liście do przetestowania a po Twoim opisie to już na 100%Ja potrzebuję koloru bez wyraźnej żółci i absolutnie bez różu a dzięki Twojemu opisowi,wiem do czego podchodzić w pierwszej kolejności
EDIT:Matko trafiłam przypadkiem na wątek o kodach w Kanebo! No i boję się teraz nawet podchodzić do tego podkładu...Kasiu czy byłabyś tak miła i spojrzała na kod swojego?Bo domyślam się,że jest z nim wszystko ok.

Pod zaletami L3 podpisuje się obiema łapkami

Ja mam na razie malutki zestaw pędzli, więc etui nie jest mi aż tak niezbędne,ale jeśli się powiększy to na pewno zakupię-no może nie za 100 PLN bo to już przesada
Karolino,
nie ma za co

Kod na moim Kanebo, to 66KS. Pisalam juz w ktoryms watku, wiec przekopiuje: "Niestety (a raczej stety, bo bym nieswiadoma byla) czytalam o aferze z kodami, wiec na maxa wystraszona i nieufna bylam, ale poprosilam o rozkodowanie w Douglasie i pozniej jeszcze zadzwonilam do dystrybutora, zeby potwierdzic. Wszystko sie zgadzalo, data produkcji sierpien 2007, wiec swiezy
W Douglasie juz na wstepie powiedzialam pani, ze bede sie upewniac u dystybutora i w razie czego zwroce podklad. Ale na szczescie nie ma takiej potrzeby, a ja jestem super zadowolona."

Jesli szukasz koloru bez zolci i rozu, to polecam szukac wsrod kolorow z 2 na poczatku
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:38   #768
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

kasiahan... czy możesz porównac kolor LF... do kolorów innych podkładów jakie znasz,jakich używałaś? interesuje mnie mniej więcej odcien bardzo jasnego bężu mniej więcej Buff Revlona lub deczko ciemniejszy...ponieważ noszę sie z zamiarem kupienia Kaneboo na Allegro<czyli zakup w ciemno > poniewaz nie mam możliwosci wypróbowania go w żadnej z dostepnych dla mnie lubelskich perfumerii. pozdro xxx
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 14:59   #769
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
kasiahan... czy możesz porównac kolor LF... do kolorów innych podkładów jakie znasz,jakich używałaś? interesuje mnie mniej więcej odcien bardzo jasnego bężu mniej więcej Buff Revlona lub deczko ciemniejszy...ponieważ noszę sie z zamiarem kupienia Kaneboo na Allegro<czyli zakup w ciemno > poniewaz nie mam możliwosci wypróbowania go w żadnej z dostepnych dla mnie lubelskich perfumerii. pozdro xxx
Do Revlona niestety nie moge porownac, bo nie ogladalam nigdy kolorow, po tym jak probka tego podkladu lekko zmasakrowala mi twarz (niestety nie moge uzywac nic, co ma alkohol denat. w skladzie)
Moge porownac do 30 Chanela, 23 Diorskin Forever, 22 Spectacular HR oraz 6 Perfect Touch YSL, bo te mam lub mialam niedawno w probkach. Tylko nie wiem, czy jak opisze te kolory, to cos to Tobie pomoze.

Na pewno bardzo jasnym czystym bezem z LF jest 202, jest o ton jasniejsza, niz 203, ktory mam. Moge zrobic fotke 203 na rece, ale to popoludniu, lub jutro, bo za chwile przychodza do mnie goscie
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 14:59   #770
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
wiesz co ciezko mi powiedziec jaki kolor pryzm bo mam je z wymianki i juz poprostu tego nie widac ale do mojej cery sa dobrane na prawde idealnie a mam ciepla ale jasna. Co do uzywania to faktycznie staram sie nie ograniczac ale jak widze ze zbliza sie koncoweczka to jakos tak nagle odechciewa mi sie uzywac czegos aby tylko miec jak najdluzej
Wyglądaja na 03 Elegant Beige - sama takie mam.
Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
on tak na prawde jest rozowy w takim piankowym rozowym kolorze zreszta nazwa mowi wszystko Marshmallow Electro a smak ma na prawde przecudny
Też go mam, jest śliczny, jasno różowy ze złotawymi drobinkami.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:12   #771
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Do Revlona niestety nie moge porownac, bo nie ogladalam nigdy kolorow, po tym jak probka tego podkladu lekko zmasakrowala mi twarz (niestety nie moge uzywac nic, co ma alkohol denat. w skladzie)
Moge porownac do 30 Chanela, 23 Diorskin Forever, 22 Spectacular HR oraz 6 Perfect Touch YSL, bo te mam lub mialam niedawno w probkach. Tylko nie wiem, czy jak opisze te kolory, to cos to Tobie pomoze.

Na pewno bardzo jasnym czystym bezem z LF jest 202, jest o ton jasniejsza, niz 203, ktory mam. Moge zrobic fotke 203 na rece, ale to popoludniu, lub jutro, bo za chwile przychodza do mnie goscie
.....
bardzo dziękuję, juz mi pomogłaś,sądząc po numerach kolorków,które Tobie pasują to ja potrzebuje czegos o 1 stopien jasniejszego < idealny był Duble Perfection Chanela w kolorze Limpide> a jesli to nie problem to zdięcie będzie bardzo mile widziane tego 203
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:12   #772
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Karolino,
nie ma za co

Kod na moim Kanebo, to 66KS. Pisalam juz w ktoryms watku, wiec przekopiuje: "Niestety (a raczej stety, bo bym nieswiadoma byla) czytalam o aferze z kodami, wiec na maxa wystraszona i nieufna bylam, ale poprosilam o rozkodowanie w Douglasie i pozniej jeszcze zadzwonilam do dystrybutora, zeby potwierdzic. Wszystko sie zgadzalo, data produkcji sierpien 2007, wiec swiezy
W Douglasie juz na wstepie powiedzialam pani, ze bede sie upewniac u dystybutora i w razie czego zwroce podklad. Ale na szczescie nie ma takiej potrzeby, a ja jestem super zadowolona."

Jesli szukasz koloru bez zolci i rozu, to polecam szukac wsrod kolorow z 2 na poczatku
Będę w takim razie prosić o próbkę w teej numeracjiA jeżeli się zdecyduję na niego to również zgłoszę się do dystrybutora.

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Moge zrobic fotke 203 na rece, ale to popoludniu, lub jutro, bo za chwile przychodza do mnie goscie
Ja też chętnie zobaczę fotkę 203(choć już w ciemno strzelam,że dla mnie lepszy będzie jaśniejszy)-będę wdzięczna jeśli Ci się uda jutro lub pojutrze-miłego świętowania u mnie już na szczęście po "części oficjalnej"
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:18   #773
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Korzystając z chwilki czasu to i ja się uaktualnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07059.jpg (54,8 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07058.jpg (68,4 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07048.jpg (64,6 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07078.jpg (58,3 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07066.jpg (71,5 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07069.jpg (70,5 KB, 245 załadowań)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:19   #774
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Wesołych świąt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07063.jpg (72,4 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07070.jpg (62,5 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurczak_wielkanocny.jpg (59,4 KB, 60 załadowań)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:26   #775
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Korzystając z chwilki czasu to i ja się uaktualnie
Co to za cień Isa Dory w górnym lewym rogu i Diora w lewym dolnym?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:41   #776
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Isadory to bridal rose z najnowszej kolekcji a diorki to 609 earth reflection
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:46   #777
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Isadory to bridal rose z najnowszej kolekcji a diorki to 609 earth reflection
śliczne jak dają efekt na skórze?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 15:53   #778
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
śliczne jak dają efekt na skórze?
diory to zimne brązy+biały, złoty i brudny róż. Cienie są bardzo błyszczące i intensywne. Pięknie wyglądają na powiece
id to śliczne pastele, idealne na dzień-nie są tak mocno błyszczące -dają bardziej satynowy efekt.
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 16:02   #779
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Wesołych świąt
Mogłabys podac nr cieni w paletce Inglota oraz nr podkłady true Match? Jesteś z niego zadowolona? A jak się sprawują cienie pupy?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 16:10   #780
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

buzichocho jak się sprawuja te cienie Isa Dory (te trzy w malym opakowaniu) ?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.