Rossmann - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 01:49   #4201
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: rossmann

Nie moge odpowiedziec niestety na Twoje pytanie Ineso. Ale zadam nastepne - czy w Rossmanie kupowaly jakies z Was kremy z filtrem do buzi w dobrej cenie i przyjemnie sie wchlaniajacych?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 10:36   #4202
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie moge odpowiedziec niestety na Twoje pytanie Ineso. Ale zadam nastepne - czy w Rossmanie kupowaly jakies z Was kremy z filtrem do buzi w dobrej cenie i przyjemnie sie wchlaniajacych?
W dobrej cenie tak, przyjemnie się wchłaniające - nie

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie wiem czy taka ślepa jestem, czy to w miarę nowe - ale wyszukałam serię do ust Lovely w trzech liniach. Linia Anti Age całkiem nieźle wygląda - co prawda ma petrolatum na początku ale potem już zielsko. Miałyście?
Mam dwie pomadki w sztyfcie z tej serii: anty age i aloesową. Byłyby super, gdyby nie ohydny smak Bardzo podobne do Carmexa, który w moim przypadku okazał się niewypałem kompletnym. Jednak te pomadki są od Carmexa o niebo lepsze moim zdaniem. Do tego stopnie, że gdyby nie ich smak, to uważałabym je za swoje KWC.
Pozostawiają na ustach lekką tłustą warstewkę, które chroni je przez długi czas, nie tak jak np. w przypadku Tisane czy Isan, które trzeba aplikowac raz za razem.

Z Rossmanna dobre sa też pomadki Laura Conti.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 12:22   #4203
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie moge odpowiedziec niestety na Twoje pytanie Ineso. Ale zadam nastepne - czy w Rossmanie kupowaly jakies z Was kremy z filtrem do buzi w dobrej cenie i przyjemnie sie wchlaniajacych?

tak ja uzywam od zeszlego roku matujacy filtr do twarzy SPF 30. matujacym bym go nie nazwala, ale u mnie sie ladnie wchlania i dobrze pielegnuje mi cere, w zimie jest mi za lekki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 14:37   #4204
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: rossmann

Moniko, czy mogłabyś mi go pokazać na KWC jeśli jest?
Jestem zalamana, w zadnej aptece zeby nie dysponowali porbkami Aveny ani Pharmaceris?! -.- Mam się zestarzeć w ciągu tego słońca chyba
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 15:39   #4205
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Nie ma go w KWC, ale przejzyj watek podawalam linka do niego gdzies. Teraz patrzylam na stronke Rossmanna, ale poki co nie ma go na stronce. Troche zmienili mu szate graficzna, wiec pewnie z czasem uzupelnia stronke. Krem jest z przeznaczeniem do twarzy, ma 50ml i jest jeszcze dodatkowo zapakowany w kartonik, co jest wedlug mnie bez sensu. To samo jest wydrukowane na butelce , lacznie ze skladem, szkoda produkowac dodatkowe smieci.
Dla mojego malego kupilam spray dla dzieci SPF 50 i tez jest lekki. nawet w konsystencji lzejszy od tego twarzowego kremu, ale na twarz go nie probowalam. Wogole oni teraz troche pozmieniali szaty graficzne i doszly nowe faktory( niektore np sensitive vyly tylko do SPF 30 a teraz zrobili i 50-tke. Sklady sa lepsze stabilne z porzadnymi filtrami. nic tylko kupowac i testowac. drogie nie sa.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:00   #4206
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie moge odpowiedziec niestety na Twoje pytanie Ineso. Ale zadam nastepne - czy w Rossmanie kupowaly jakies z Was kremy z filtrem do buzi w dobrej cenie i przyjemnie sie wchlaniajacych?
Ja używam SPF45 z soraya, uważam że jest b.dobry
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:04   #4207
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: rossmann

o taki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...na.html&next=1 ? On sie nadaje do buzki? Chyba mniejszy filtr by wystarczyl.. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...na.html&next=1

W zasadzie, to wywiedziałam się właśnie że MASŁO SHEA NIERAFINOWANE jest naturalnym filtrem ... Czy to by było możliwe? Jeśli ktoś doszuka się info nt temat to czekam
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 11:35   #4208
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Tak jest naturalnym filtrem ale wiecej jak SPF 4 gora 6 nie ma na co liczyc

A Soraya to mogla by z tych filtrow methylparaben wyrzucic, bo juz nie od dzis wiadomo, ze ten paraben pod wplywem UV powoduje szybsze starzenie sie skory. Wiele firm pozmienila formuly swoich produktow i powywalala parabeny z produktow przeciwslonecznych
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 12:02   #4209
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: rossmann

Starzenie?! A wiec efekt mija sie z celem! Nie kupuje tej sorayi!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 12:12   #4210
Mientka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 313
Dot.: rossmann

Witam

Czy któraś z was kupiła tę wodę toaletową z Alterry?

Ja pytałam o nią w Rossmanie ale nie było, musiałam jeszcze pokazać pani ekspedientce w gazetce że ma być, bo najpierw mówiła że czegoś takiego nie ma

Jak ktoś się na nią skusił to proszę o opinię - jak pachnie i czy długo i w ogóle co sądzi.
Mientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 12:29   #4211
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam

Czy któraś z was kupiła tę wodę toaletową z Alterry?

Ja pytałam o nią w Rossmanie ale nie było, musiałam jeszcze pokazać pani ekspedientce w gazetce że ma być, bo najpierw mówiła że czegoś takiego nie ma

Jak ktoś się na nią skusił to proszę o opinię - jak pachnie i czy długo i w ogóle co sądzi.
Dołączam się do pytania.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 14:44   #4212
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam

Czy któraś z was kupiła tę wodę toaletową z Alterry?

Ja pytałam o nią w Rossmanie ale nie było, musiałam jeszcze pokazać pani ekspedientce w gazetce że ma być, bo najpierw mówiła że czegoś takiego nie ma

Jak ktoś się na nią skusił to proszę o opinię - jak pachnie i czy długo i w ogóle co sądzi.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania.

i ja i ja, bo też czaję się na nią już od dłuższego czasu, ale w moich rossach ani słychu ani widu
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 17:30   #4213
natalina001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 92
Dot.: rossmann

Ja widziałam tą wodę toaletową Alterry, a nawet ją testowałam. Na początku czuć jak świeżo przepołowioną cytrynę, limonkę (co nie każdemu może się podobać, bo zapach jest dokładnie taki sam jak naturalnych owoców), potem pachnie subtelniej, ale szybko znika, po ok. 3h nie ma śladu po zapachu. Ja jednak chyba ją kupię, bo lubię takie świeże, owocowe nutki.
natalina001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 18:20   #4214
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ja myslalam ze ta nutka taka bedzie jak opisala natalina, ale ja tam czulam cos, nie wiem paczuli? W kazdym razie pisalo na niej( mialam jeszcze w starej butelce) ze ma pobudzac i energetyzowac i owszem. tak mnie pobudzila, ze myslalam iz zawalu dostane , chodzilam taka nabuzowana, serce mi skakalo jak glupie. Bardzo zle sie czulam. Po klasycznych zapachach jak mi zapach nie podszedl, to poprostu czesto boli mnie glowa, potzrafie miec mdlosci, ogolem czuje sie chora, a tutaj taka nabuzowana, serducho bilo jak by w maratonie bieglo. bardzo dziwnie uczucie, co powodowalo u mnie lekka panike. Jak udalo mi sie nie obalic po drodze i dotarlam do domu to zmylam to z siebie, ale nabuzowana jeszcze troche bylam.
Dla mnie ta naturalna mieszana zdecydowanie jest paskudna. Pierwsza nutka cudna cytrusowa( nie lubie, ale naturalne tak bo pachna jak prawdziwe owoce), a potem zapach czegos , nie wiem czego i to pobudzenie, dokladnie jak napisal producent. tak mnie pobudzilo, ze omal sie to zawalem nie skonczylo hihihih
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 20:40   #4215
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie ma go w KWC, ale przejzyj watek podawalam linka do niego gdzies. Teraz patrzylam na stronke Rossmanna, ale poki co nie ma go na stronce. Troche zmienili mu szate graficzna, wiec pewnie z czasem uzupelnia stronke. Krem jest z przeznaczeniem do twarzy, ma 50ml i jest jeszcze dodatkowo zapakowany w kartonik, co jest wedlug mnie bez sensu. To samo jest wydrukowane na butelce , lacznie ze skladem, szkoda produkowac dodatkowe smieci.
Dla mojego malego kupilam spray dla dzieci SPF 50 i tez jest lekki. nawet w konsystencji lzejszy od tego twarzowego kremu, ale na twarz go nie probowalam. Wogole oni teraz troche pozmieniali szaty graficzne i doszly nowe faktory( niektore np sensitive vyly tylko do SPF 30 a teraz zrobili i 50-tke. Sklady sa lepsze stabilne z porzadnymi filtrami. nic tylko kupowac i testowac. drogie nie sa.
Mówisz że nie ma go na KWC, czy różni się jakoś specjalnie od tego? --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1 Na niemieckiej stronie rossmanna nie znalazłam nic innego
O ten produkt zapytałam już na wątku filtrowym, powielę się jednak i tutaj też zapytam. Da się z tym na twarzy wyjść do ludzi? O możliwej destabilizacji wiem, pytam z naciskiem na komfort noszenia nagębnie.

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2011-05-28 o 20:42
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 07:25   #4216
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja myslalam ze ta nutka taka bedzie jak opisala natalina, ale ja tam czulam cos, nie wiem paczuli? W kazdym razie pisalo na niej( mialam jeszcze w starej butelce) ze ma pobudzac i energetyzowac i owszem. tak mnie pobudzila, ze myslalam iz zawalu dostane , chodzilam taka nabuzowana, serce mi skakalo jak glupie. Bardzo zle sie czulam. Po klasycznych zapachach jak mi zapach nie podszedl, to poprostu czesto boli mnie glowa, potzrafie miec mdlosci, ogolem czuje sie chora, a tutaj taka nabuzowana, serducho bilo jak by w maratonie bieglo. bardzo dziwnie uczucie, co powodowalo u mnie lekka panike. Jak udalo mi sie nie obalic po drodze i dotarlam do domu to zmylam to z siebie, ale nabuzowana jeszcze troche bylam.
Dla mnie ta naturalna mieszana zdecydowanie jest paskudna. Pierwsza nutka cudna cytrusowa( nie lubie, ale naturalne tak bo pachna jak prawdziwe owoce), a potem zapach czegos , nie wiem czego i to pobudzenie, dokladnie jak napisal producent. tak mnie pobudzilo, ze omal sie to zawalem nie skonczylo hihihih

o żesz Ty! To chyba lepsze toto niż mocny kawulec. Tak sobie sieknąć z rana na nadgarstki i za uszami i cały dzień jak mały motorek się chodzi
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 09:41   #4217
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Mówisz że nie ma go na KWC, czy różni się jakoś specjalnie od tego? --> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...10.html&next=1 Na niemieckiej stronie rossmanna nie znalazłam nic innego
O ten produkt zapytałam już na wątku filtrowym, powielę się jednak i tutaj też zapytam. Da się z tym na twarzy wyjść do ludzi? O możliwej destabilizacji wiem, pytam z naciskiem na komfort noszenia nagębnie.

Nie to zupelnie inny filtr. tej jest duzo ciezszy, ma inny sklad, wiec nic dziwnego ze inne wlasciwosci.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
o żesz Ty! To chyba lepsze toto niż mocny kawulec. Tak sobie sieknąć z rana na nadgarstki i za uszami i cały dzień jak mały motorek się chodzi

tak jak piszesz nie inaczej hihihih ;o)
a na powaznie to nie moj zapach i ubolewam ze Alterra nie wypusci jeszcze jakiegos jesli ma byc owocowy to cos z brzoskwinia mogly by byc, albo cos pod lawende czy cos trawiastego i zielonego jak zielona herbata EA czy YR. Na lato bardzo fajne zapachy, a mimo wszystko inne niz ten co juz jest.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:57   #4218
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie to zupelnie inny filtr. tej jest duzo ciezszy, ma inny sklad, wiec nic dziwnego ze inne wlasciwosci.
Dzięki
Jak myślisz, uświadczymy go jeszcze tego lata w polskich rossmannach, czy nie uświadczymy?
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:21   #4219
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Oj nie wiem, ale ostatnio dosc szybko wchodza nowe rzeczy do polskiego Rossmanna, wiec moze... ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 15:52   #4220
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: rossmann

Proszę o opinie na temat nowej wersji Babydream Natural, na KWC niestety nic nie znalazłam.
Używał już ktoś czegoś i może porównać do starej wersji nagietkowej?
kesera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 20:19   #4221
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Witam

Czy któraś z was kupiła tę wodę toaletową z Alterry?

Ja pytałam o nią w Rossmanie ale nie było, musiałam jeszcze pokazać pani ekspedientce w gazetce że ma być, bo najpierw mówiła że czegoś takiego nie ma

Jak ktoś się na nią skusił to proszę o opinię - jak pachnie i czy długo i w ogóle co sądzi.
Dzisiaj testowałam wodę toaletową z Alterry. Nie jest jednak w moim guście, nie lubię cytrusowych zapachów. Trwałość słaba, ok 2 godziny. Zapach jest bardzo cytrusowy, ale nie jest słodki, za co duży plus.
Na szczęście nie miałam takich przebojów, jak moni
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 09:49   #4222
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kesera Pokaż wiadomość
Proszę o opinie na temat nowej wersji Babydream Natural, na KWC niestety nic nie znalazłam.
Używał już ktoś czegoś i może porównać do starej wersji nagietkowej?
Mam mieszane uczucia co do tej nowej formuły. Brakuje mi przede wszystkim calendula creme (stary krem nagietkowy z cynkiem na 2. miejscu w składzie), który był rewelacyjny. Jedyny dostepny teraz krem z tej serii do starego calendula się nie umywa niestety
Reszta bez rewelacji. Płyn do kąpieli wolę niebieski od nowego zielonego. Ten nowy wydaje mi się taki bardziej chemiczny, a niebieski bardziej olejowy (co wolę).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 22:05   #4223
kesera
Raczkowanie
 
Avatar kesera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia co do tej nowej formuły. Brakuje mi przede wszystkim calendula creme (stary krem nagietkowy z cynkiem na 2. miejscu w składzie), który był rewelacyjny. Jedyny dostepny teraz krem z tej serii do starego calendula się nie umywa niestety
Reszta bez rewelacji. Płyn do kąpieli wolę niebieski od nowego zielonego. Ten nowy wydaje mi się taki bardziej chemiczny, a niebieski bardziej olejowy (co wolę).
Dzięki, Sicilia. Kiepsko to wygląda i rzeczywiście szkoda tego kremu z cynkiem. Mam nadzieję, że tę wersję także niedługo zmienią. Ja boleję nad tym, że mój ulubiony Waschbalsam został pozbawiony mocznika i kwasu mlekowego. Zresztą cały skład, jak spojrzałam, został zupełnie poknocony. Chyba go sobie podaruję.
kesera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:09   #4224
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: rossmann

Czy któraś z Was ma nowy samopoplacz Sun Ozon w sprayu? tzn.w nowym opakowaniu...czy różni się składem od poprzedniego? i czy występuje on w dwóch wersjach kolorystycznych(do jasnej i ciemnej karnacji)?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:38   #4225
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: rossmann

Dziewczyny ja z innej beczki pytanie mam czy któraś wie może coś więcej na temat mleka w proszku dla niemowląt babydream? Moje maleństwo musi być na butli a przyznam że cena jest naprawdę kusząca , ok. 18 zł za 800g. Ale nim kupię i spróbuję chciałam zapytać kogoś kto wie coś więcej ode mnie
Z góry dzięki za odpowiedź
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:11   #4226
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma nowy samopoplacz Sun Ozon w sprayu? tzn.w nowym opakowaniu...czy różni się składem od poprzedniego? i czy występuje on w dwóch wersjach kolorystycznych(do jasnej i ciemnej karnacji)?
Ja wprawdzie go nie miałam, ale słyszałam bardzo dobre opinie.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:22   #4227
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Mylka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z innej beczki pytanie mam czy któraś wie może coś więcej na temat mleka w proszku dla niemowląt babydream? Moje maleństwo musi być na butli a przyznam że cena jest naprawdę kusząca , ok. 18 zł za 800g. Ale nim kupię i spróbuję chciałam zapytać kogoś kto wie coś więcej ode mnie
Z góry dzięki za odpowiedź
moja małolata byla na nan i raz tylko skusiłam się na babydream i baaardzo żałowałam.... miała taką biegunke, że nie nadążałam jej przebierać... dlatego w naszym przypadku się nie sprawdziło...
ale może sprawdz jak u was może Twoj maluszek inaczej zareaguje
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:24   #4228
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Mylka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z innej beczki pytanie mam czy któraś wie może coś więcej na temat mleka w proszku dla niemowląt babydream? Moje maleństwo musi być na butli a przyznam że cena jest naprawdę kusząca , ok. 18 zł za 800g. Ale nim kupię i spróbuję chciałam zapytać kogoś kto wie coś więcej ode mnie
Z góry dzięki za odpowiedź
Z tym pytaniem to lepiej na rossmanowy wątek na Plotkowym. Tutaj o kosmetykach tylko rozprawiamy.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 19:43   #4229
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: rossmann

a ja nie wiedzialam gdzie zapytac o moj zel babydream(ten z pompka) wiec zapytam u Was). chcialam do niego dodac olejek drzewo herbaciane. I teraz pytanie. Czy moge dodac troche do calego zelu? czy musze mieszac tuz przed umyciem buzi? a moze moge przelac niewielka porcje i dodac pare kropel? bardzo prosze o odpowiedz.
jesli w zly watek weszlam to przepraszam.
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:18   #4230
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
a ja nie wiedzialam gdzie zapytac o moj zel babydream(ten z pompka) wiec zapytam u Was). chcialam do niego dodac olejek drzewo herbaciane. I teraz pytanie. Czy moge dodac troche do calego zelu? czy musze mieszac tuz przed umyciem buzi? a moze moge przelac niewielka porcje i dodac pare kropel? bardzo prosze o odpowiedz.
jesli w zly watek weszlam to przepraszam.
Radziłabym ci przelać żel do mniejszej butelki. 1. Nie wiem, czy żel sie nie zdestabilizuje po wymieszaniu z olejkiem, więc nie warto marnowac całej butelki. 2. Nie wiesz, czy taka mieszanka ci podpasuje.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.