Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 10:09   #4741
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domciu choroba jasna,jak mozna z maska tak pieknie wygladac
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:11   #4742
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś powiedz kochana czy w Dojczlandzie można cos kupić tak normalnie w aptece bo,mój TZ jedzie na kilka dni wię może go zaangażować.I ile kosztuje
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:11   #4743
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Rzeczywiscie domciu golusienki,ale jaja.Wstawilo nasze kochanie erotyczne zdjecie
A teraz domciu dostanie pelno wiadomosci z prosba o zaprzyjaznienie
Ile bedziesz trzymac maske?

castrolku ,cosmelana sie nie dostanie ani w aptece,ani w sklepach!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:14   #4744
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Widziałyści jak się pomaziałam ?

Hurraa jak ja sę cieszę... tylko mi trochę zimno
idę poszukać jakiegoś bolerka w garderobie ( byle nie wieczorowe )
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:16   #4745
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Fju fju Dome wyglądasz jak posągowa piękność-np.Wenus z Milo.Ty im to prześlij tam do Barcelony,żeby reklamować im cos a w zamian napisz że zamiast zapłaty chcesz zapas cos2 do końca życia.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:18   #4746
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ubierz sie domciu ,a ja szybciutko okna umyje,bo wstyd mi.Nie wylaczam komp.,ja szybciutko myje
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:18   #4747
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
!!!!! DZIEŃ DOBRY KROPKI MOJE UKOCHANE !!!!!

Już zaraz ładuje zdjęcia na prajwa

O godzinie 9.15 wybiła moja godzian zero
Nałożyłam maskę
... tak głęboko, że teraz do późnych godzin popołudniowych będę z gołymi cyckami po domu chodziła Dobrze, że to niedziela i poczta nie przyjdzie W tym stanie ... hmm .. z tymi cyckami, facet by padł na miejscu
Posmarowałam twarz, powieki ( tam miałam też plamki więc maźnęłam), szyję, i głęboki dekolt aż do strefy między cyckami memi A co mi tam .
Moja maska ma taką konsystencję, że po paru chwilkach zastyga na skórze i każde jej dotknięcie powoduje jej ściągnięcie ( próbowałam nałożyć folię by chociaż koszulkę na te gołe cycki naciągnąć, ale maska przykleiła się do folii więc się okichałam po pachy ze strachu, że tam nie zadziała i pozostałam półnago
W trakcie nakładania maski jak na złość rozdzwoniły się telefony ... A ja z paluchami pocosmelanowymi musiałam odbierać i opowiadać TŻ i mojej Mamie na jakim etapie jestem
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie domciu golusienki,ale jaja.Wstawilo nasze kochanie erotyczne zdjecie
A teraz domciu dostanie pelno wiadomosci z prosba o zaprzyjaznienie
Ile bedziesz trzymac maske?

castrolku ,cosmelana sie nie dostanie ani w aptece,ani w sklepach!!!
Buczuś a ja głupia myślałam to tylko u nas nie ma w aptekach
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 10:19   #4748
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Domciu to fajnie że na dekolt też kładziesz.Chciałam to zrobić .Mój dekolt nie jest zły ale mam tam kilka piegów których chętnie bym się pozbyła.Może kiedyś też tak zrobięnp. na przyszłą jesień kiedy można golf nosić.

Tylko trochę przerażające jest zużycie cos2 na taką powieszchnię
Castrolanta : mój dekolt jest kompletnie spieprzony przez słońce , solarium i samoopalacze, więc z tego powodu chodzę teraz golutka


Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Domciu choroba jasna,jak mozna z maska tak pieknie wygladac
Saga jesteś przemiła Dziękuje za ciepłe słowa

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie domciu golusienki,ale jaja.Wstawilo nasze kochanie erotyczne zdjecie
A teraz domciu dostanie pelno wiadomosci z prosba o zaprzyjaznienie
Ile bedziesz trzymac maske?
buczka - osiem godzin planuje, co Ty na to ?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:20   #4749
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ubierz sie domciu ,a ja szybciutko okna umyje,bo wstyd mi.Nie wylaczam komp.,ja szybciutko myje

Buczuś moje taż umyj! Dam ci się maznąć za to.Tylko umyj i moje
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:21   #4750
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Fju fju Dome wyglądasz jak posągowa piękność-np.Wenus z Milo.Ty im to prześlij tam do Barcelony,żeby reklamować im cos a w zamian napisz że zamiast zapłaty chcesz zapas cos2 do końca życia.
Pod warunkiem, że dla Was`wszystkich cosmelan też zapewnią


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ubierz sie domciu ,a ja szybciutko okna umyje,bo wstyd mi.Nie wylaczam komp.,ja szybciutko myje
Uważaj na siebie i nie wypadnij prze okno !!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:22   #4751
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ubierz sie domciu ,a ja szybciutko okna umyje,bo wstyd mi.Nie wylaczam komp.,ja szybciutko myje
Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Castrolanta : mój dekolt jest kompletnie spieprzony przez słońce , solarium i samoopalacze, więc z tego powodu chodzę teraz golutka



Saga jesteś przemiła Dziękuje za ciepłe słowa


buczka - osiem godzin planuje, co Ty na to ?

Domciu jai speprzony dekolt przeciesz on piękny jestPomarszczony czy co
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 10:28   #4752
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

castrolek ja mam w domu 35 okien,jak 5 umyje to bede z siebie dumna.
Tez Ci sloik cosmelana dam jak moje umyjesz
domciu 8 godzin jest ok,ale z powiek to zmyj prosze
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:34   #4753
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
castrolek ja mam w domu 35 okien,jak 5 umyje to bede z siebie dumna.
Tez Ci sloik cosmelana dam jak moje umyjesz
domciu 8 godzin jest ok,ale z powiek to zmyj prosze
holly shit .. to Ty buczanta w ... pałacu mieszkasz Gdybym mieszkała bliżej z przyjemnością wpadłabym Ci pomóc myć te Twoje okna za darmo no może poprosiłabym o kawę i łyczek winka...
ale jaja- no to byśmy się uchlały przy tych Twoich oknach i obie byśmy pospadały na gęby pijackie z wysokości

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Domciu jai speprzony dekolt przeciesz on piękny jestPomarszczony czy co
pomarszczony nie ... ale popieprzony - los moltos pieprzykos i plamkos
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:46   #4754
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Masimko czy zamierzasz się malować.Bo ja nie mogę doczekać się godz.zero.I bardzo podnieca mnie fakt że teraz to będą kosmetyki w kolorach naturalnych,takie nieryjące.Normalnie jak nastolatka która pomaluje się pierwszy raz
Castrol myślę że jakiegoś pudru mineralnego będę używać, moze puder w kompakcie, ale minimalne ilosci, liznięcie dosłownie. Czekam az przyjdą próbki od dziewczyn na to co mi podpasuje. Parę razy już próbowalam coś sobie zapodac ale jak sie zaczynała skóra złuszczać to najlepiej było od razu wszystko zmyć bo fatalnie to wtedy wyglądało.

A kiedy ta godzina zero ma być ?

Dome jednak posmarowałaś oczęta całe ? Nie, nie, nie tylko nie to
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:48   #4755
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;9313411]Dome zaraz porobiły..... One tam były tylko teraz jakby się bardziej uwidoczniły Za dużo napatrzyłam się na siebie bez makijażu i dlatego zaczęłam marudzić .Kupiłam sobie cudowny krem na zmarchy




Pożyjemy ,zobaczymy .Ja zaczynam ponowną kurację 1 listopada jak tylko wrócę z cmentarza


Masima piszę to już 4 raz i jak tym razem się nie uda .... Pięknie wygladasz Skóra aż emanuje świeżością i zdrowym kolorytem.Nic dziwnego,że się nie malujesz

Ivonka będzie dobrze



Witajcie Kochane Cosmelanki! Sledze wasze wywody systematycznie i czerpie z waszych madrosci.

Megi72 ja rowniez nakladam cosmelan 1 zaraz po odwiedzeniu cmentarzy. Zatem bedziemy razem to przechodzic. Z tego co pamietam cosm 1 powinno nakladac sie pod wieczor. A nie mozna tego zrobic w dzien skoro trzeba to trzymac tyle godzin. Megi ile godzin zamierzasz trzymac maske na twarzy?
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 10:59   #4756
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wlasnie sobie doczytalam ze Ty Megi 72 juz przechodzilas maske cosm1 i tera to tylko cosm2.
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:00   #4757
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domuś - gratuluję pierwszego kroku! To niemal jak stracenie dziewictwa Boże.... kiedy to było ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:01   #4758
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

hej pięknoty. jejku musiałam z 6 stron nadrobić. masakra.
wczoraj miałam urodziny synka i nic nie zdążyłam napisać a tu tyle do czytania i tyle się wydarzyło. Dzisiaj mam dzień, że zaczynam wątpić, że mi ten cos pomoże. łuszczę się cały czas okropnie a kaszke i pryszcze mam. najgorsze są te które siedzą w stałych miejscach. Buczuś mówiłaś mi że mam ich nie ruszać pod żadnym pozorem i tego się trzymam. bo jak zacznę drapać i wyciskać to robią się te ranki i jest gorzej. MAM DO ODDANIA zupełnie za darmo moje pryszcze i wezmę w zamian PLAMKI. zaopiekuję się nimy jak należy tylko niech ktoś mnie uwolni od tej mojej zmory
Dome wprawdzie zdjęcia twojego nie widziałam ,ale jesteś mega odważna, że sobie tak dużo posmarowałaś ciałka cosmem. Wujek Cosmo się pewnie wtulił szczególnie w twój biuścik i zadowolony jest jak nie wiem co. żeby tylko z tej jego miłosći wszystko wyszło jak należy piękne i gładziutkie, czego ci oczywiście życzę
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:02   #4759
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome jednak posmarowałaś oczęta całe ? Nie, nie, nie tylko nie to
A wiesz, że cholera mnie wzięła i... posmarowałam...tylko, że buczka na mnie krzyczy i każe zmyć, może jak Jej nie będę przypominać ... to zapomni
... trochę mnie piekły powieki i twarz ... teraz już tylko powieki, ale nieznacznie , mnie pieką poza tym moja Kamilia pisała, że choć ma skłonność do podrażnień, powieki sobie maźnąc kazała
Na zgodę starłam bezpośrednią okolice gałów mych, na powiece dolnej i górnej, gdyż tam trochę więcej mnie piekło
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 11:03   #4760
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Widziałyści jak się pomaziałam ?

Hurraa jak ja sę cieszę... tylko mi trochę zimno
idę poszukać jakiegoś bolerka w garderobie ( byle nie wieczorowe )
Dlaczego ja nie widzę?????. . Mam zamiar cosmelanic ramiona i kawałek pleców .Jak tylko znajdę jakiś dzień wolny. Cosmelan dostałam chyba oryginalny . Myślę, że też mi przyjdzie na golasa w domu chodzić.. Uważam, że nie wolno go ścierać a ubranie po prostu zetrze . Ogrzewanie włączę na maxa i jakoś przeżyję. Obawiałam się, że tylko ja ramionka chcę sobie zrobić no i jakieś plecki. . Dobrze, że nie jestem sama..JAK ZOBACZYĆ ZDJĘCIA .
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:08   #4761
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

lusiu i krysiu : już Wam wysłałam moją przyjaźń, proszę zaakceptować i zdjęcia oglądać
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:32   #4762
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome jestes taka piękność posągowa, ja nie wiem, po co ci te zabiegi i to męczenie się z Cosmem. JA u ciebie nic nie widzę, żadnych plam niczego!!!! czego można by się czepić. Piękna Wenus!
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:32   #4763
krystyna1958
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dome Dzięki już widzę. Powiedz mi czy smarowałaś pieprzyka, bo ja sobie z twarzy usuwałam, żeby móc kłaść cosmelan. Na twarz położę dopiero po dwóch miesiącach jak się zgoi.A tak na marginesie to ja nie wiem dlaczego Ty robisz sobie zabieg na tak pięknej twarzy. Każda z nas coś w sobie zawsze znajdzie. Pozdrawiam wszystkie przed i po cosmelanki.
krystyna1958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:35   #4764
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny, wrrrr, zaraz Was ugryzę w tyłki Nic nie widać, ponieważ wszystko jest pod maską z cosmelanu !!!

Z drugiej strony, za takie dowartościowanie mojej osoby ... musiałabym zapłacić pewnie tytsiące złotych ... u psychoanalityka

Posmarowałam wszystko jak leci Pieprzyka też
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:38   #4765
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ja nie wiem, ale coś mi się zepsuło w liście przyjaciół. Dome mi wysłałaś zaproszenie, a wcale go nie miałam i sama musiałam wysłać i niby się pokazało, że mam cię z plusem a i tak nie pokazuje mi w liście przyjaciół ani ciebie ani Ivonako , chociaż też sobie zaproszenie wysłałyśmy. nie kumam , co ja źle robię, że mi się to popsuło

edytuję: Dome masz normalnie GŁADŹ na twarzy. chciałabym mieć taką głądziutką buźkę. Ja mam tarkę w paru miejscach ehhh
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:56   #4766
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol myślę że jakiegoś pudru mineralnego będę używać, moze puder w kompakcie, ale minimalne ilosci, liznięcie dosłownie. Czekam az przyjdą próbki od dziewczyn na to co mi podpasuje. Parę razy już próbowalam coś sobie zapodac ale jak sie zaczynała skóra złuszczać to najlepiej było od razu wszystko zmyć bo fatalnie to wtedy wyglądało.

A kiedy ta godzina zero ma być ?

Dome jednak posmarowałaś oczęta całe ? Nie, nie, nie tylko nie to
Maskę kładłam chyba 28 sierpnia więc godz.o chyba pod koniec pażdziernika
Za tydz przechodzę na raz dziennie i tak do końca pażdż.a póżniej dalej raz dziennie albo tak jak ty 2 x w tyg. Za tydz. się dowiem od doktorki
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:56   #4767
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Cosmelan to najlepsza rzecz jaka mi się przydarzyła w tym roku
Masi a co było rok i dwa wcześniej?

Dome gratulacje. Ty cholero jedna, nawet w masce wyglądasz pięknie Zrób jakieś zdjęcie w świetle dziennym przy oknie. Ty to odważna jesteś, szyję dekolt i prawie cycki wysmarować Nie wyobrażam sobie późniejszych dni i smarowania tego filtrami. Ale będzie jazda Uważaj na te swoje gały.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:59   #4768
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mam jednak ważną wiadomość dla wszystkich tych Cosmelanek, które zamierzają położyć maskę na szyję i dekolt.

Maska w kilkanaście sekund po jej nałożeniu "zastyga". Jest wówczas lekko "sztywna" i absolutnie n i e p l a s t y c z n a, tzn. nie można jej ponownie rozprowadzać. Nie przeszkadza to na twarzy, jednak szyja i dekolt - są zagrożone nierównomiernym rozłożeniem maski.

Zauważyłam to, gdy na dekolt chciałam położyć folię - by się ubrać. Nakładając folię spostrzegłam, że części maski pozostaje na foli. Zrezygnowałam więc z tej metody ochrony.

Później stwierdziłam, że w naturalnych zagięciach skóry, powstających podczas ruchu tzn. takich, które powstają gdy ruszamy bezwiednie, podczas wykonywania podstawowych czyności: szyją przy skretach, nachyleniu, skórą dekoltu, przy ruchach rąk itp. skóra przy skręcie nakłada się nieznacznie na siebie i tym samym maska "odkleja się" przyczepiając do wyżej lub niżej położonej . Powstają w ten sposób puste miejsca, gdzie skóra nie jest już widocznie pokryta maską !!! Jakakolwiek próba rozsmarowania maski kończyła się tym, że pozostawała ona w dużej ilości na palcach!!!.
Resume - maska nie jest później plastyczna.
Dobrze, że nie ma moich ukochanych Bachorząt ... pewnie cały czas ruszałabym ustami, albo marszyłabym czoło I tu też miałabym "puste" pola
Co zrobiłam.
Miałam do wyboru - albo mieć miejscami powierzchniowy brak maski, albo wymyślić coś co rozłoży tę maskę równomiernie, nada jej ponownie plastyczności, ponieważ logicznie rozumując - działać mają przecież składniki w niej zawarte. Wybrałam tę drugą ewentualność i użyłam na szyję i dekolt minimalnej ilości wazeliny (jest kompletnie obojętna i nie likwiduje działania jakichkolwiek składników). Zobaczymy co będzie. Zdecydowałam, że lepiej zastosować wazelinę niż pozostawić nie przykryte cosmelanem miejsca.
Finalnie będę miała więc skalę porównawczą gdy zmyję maskę - ponieważ twarz jest bez wazeliny, a szyja i dekolt z wazeliną.
Tonący brzytwy się chwyta, jednak te puste placki wyglądały okropnie, ponieważ świeciły wołając: " ... Dolota a tu nic nie działa, gdyż maska poszła wyżej na inną skórę ..."
UWAGA:
PO 10 MINUTACH OD ROZPROWADZENIA MASKI MALEŃKĄ ILOŚCIĄ WAZELINY, MASKA PONOWNIE "ZASTYGŁA"
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-12 o 12:07 Powód: PONOWNE ZASTYGNIĘCIE MASKI:)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:00   #4769
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Castrol myślę że jakiegoś pudru mineralnego będę używać, moze puder w kompakcie, ale minimalne ilosci, liznięcie dosłownie. Czekam az przyjdą próbki od dziewczyn na to co mi podpasuje. Parę razy już próbowalam coś sobie zapodac ale jak sie zaczynała skóra złuszczać to najlepiej było od razu wszystko zmyć bo fatalnie to wtedy wyglądało.

A kiedy ta godzina zero ma być ?

Dome jednak posmarowałaś oczęta całe ? Nie, nie, nie tylko nie to
Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
hej pięknoty. jejku musiałam z 6 stron nadrobić. masakra.
wczoraj miałam urodziny synka i nic nie zdążyłam napisać a tu tyle do czytania i tyle się wydarzyło. Dzisiaj mam dzień, że zaczynam wątpić, że mi ten cos pomoże. łuszczę się cały czas okropnie a kaszke i pryszcze mam. najgorsze są te które siedzą w stałych miejscach. Buczuś mówiłaś mi że mam ich nie ruszać pod żadnym pozorem i tego się trzymam. bo jak zacznę drapać i wyciskać to robią się te ranki i jest gorzej. MAM DO ODDANIA zupełnie za darmo moje pryszcze i wezmę w zamian PLAMKI. zaopiekuję się nimy jak należy tylko niech ktoś mnie uwolni od tej mojej zmory
Dome wprawdzie zdjęcia twojego nie widziałam ,ale jesteś mega odważna, że sobie tak dużo posmarowałaś ciałka cosmem. Wujek Cosmo się pewnie wtulił szczególnie w twój biuścik i zadowolony jest jak nie wiem co. żeby tylko z tej jego miłosći wszystko wyszło jak należy piękne i gładziutkie, czego ci oczywiście życzę
Nie wiesz co mówisz .To najgorsza tranzakcja świata zamienić się z kimś na plamy.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:07   #4770
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Mam jednak ważną wiadomość dla wszystkich tych Cosmelanek, które zamierzają położyć maskę na szyję i dekolt.

Maska w kilkanaście sekund po jej nałożeniu "zastyga". Jest wówczas lekko "sztywna" i absolutnie n i e p l a s t y c z n a, tzn. nie można jej ponownie rozprowadzać. Nie przeszkadza to na twarzy, jednak szyja i dekolt - są zagrożone nierównomiernym rozłożeniem maski.

Zauważyłam to, gdy na dekolt chciałam położyć folię - by się ubrać. Nakładając folię spostrzegłam, że części maski pozostaje na foli. Zrezygnowałam więc z tej metody ochrony.

Później stwierdziłam, że w naturalnych zagięciach skóry, powstających podczas ruchu tzn. takich, które powstają gdy ruszamy bezwiednie, podczas wykonywania podstawowych czyności: szyją przy skretach, nachyleniu, skórą dekoltu, przy ruchach rąk itp. skóra przy skręcie nakłada się nieznacznie na siebie i tym samym maska "odkleja się" przyczepiając do wyżej lub niżej położonej . Powstają w ten sposób puste miejsca, gdzie skóra nie jest już widocznie pokryta maską !!! Jakakolwiek próba rozsmarowania maski kończyła się tym, że pozostawała ona w dużej ilości na palcach!!!.
Resume - maska nie jest później plastyczna.
Dobrze, że nie ma moich ukochanych Bachorząt ... pewnie cały czas ruszałabym ustami, albo marszyłabym czoło I tu też miałabym "puste" pola
Co zrobiłam.
Miałam do wyboru - albo mieć miejscami powierzchniowy brak maski, albo wymyślić coś co rozłoży tę maskę równomiernie, nada jej ponownie plastyczności, ponieważ logicznie rozumując - działać mają przecież składniki w niej zawarte. Wybrałam tę drugą ewentualność i użyłam na szyję i dekolt minimalnej ilości wazeliny (jest kompletnie obojętna i nie likwiduje działania jakichkolwiek składników). Zobaczymy co będzie. Zdecydowałam, że lepiej zastosować wazelinę niż pozostawić nie przykryte cosmelanem miejsca.
Finalnie będę miała więc skalę porównawczą gdy zmyję maskę - ponieważ twarz jest bez wazeliny, a szyja i dekolt z wazeliną.
Tonący brzytwy się chwyta, jednak te puste placki wyglądały okropnie, ponieważ świeciły wołając: " ... Dolota a tu nic nie działa, gdyż maska poszła wyżej na inną skórę ..."
UWAGA:
PO 10 MINUTACH OD ROZPROWADZENIA MASKI MALEŃKĄ ILOŚCIĄ WAZELINY, MASKA PONOWNIE "ZASTYGŁA"

Z tego wynika że, jak ktoś ładzie machę na dekolt to trzeba 8 godz leżeć i się nie ruszać
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.