Naturalne mydła i mydełka :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 10:20   #421
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Francuzzka... Przesylka do Polski kosztuje tyle samo co do UK czyli jedynie 4 dolary za paczke do 1,36 kg (czyli 3 lb) i chyba do 60 dolarow (to musze sprawdzic). Mnie ogranicza jedynie wartosc zakupow, bo powyzej 18 funtow musialabym zaplacic clo i vat, wiec zakupy robie z reguly tak do 28 dolarow. No ale ja mieszkam w UK a tutaj krolowa narzuca inne zasady
Na obie przesylki czekalam dokladnie 9 dni. Obie byly wyslane w ten sam dzien (99% paczek wysylaja w ten sam dzien jesli zamowienie jest zlozone w miare wczesnie. Byla podana godzina nawet ale zapomnialam) w ktory zamowienie skladalam. Pierwsza zamowiona 1 marca dotarla dokladnie 10-tego, druga dzien pozniej.
Zapraszam zreszta na watek o iHerb
www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=512578
Wlasnie czekam na trzecia paczke, a z tego co zamowilam do tej pory jestem narazie baaardzo zadowolona. W trzeciej paczce beda trzy mydelka wlasnie. Dziewczyny jak wy to robicie, ze nie uzywacie tych wszystkich mydel na raz? Bo ja mam na razie 4 z czego trzy uzywam! Zreszta jak tu nie kupowac i nie uzywac kiedy tak kusicie?

Aha a mialyscie moze mydlo ze sola himalajska? Bo mam ta sol od soboty i tak mysle o peelingu - mydlo plus sol albo sol plus olejek jakis.

Dziewczyny dziekuje za linki do sklepow! Faktycznie juz je tu widzialam wczesniej ale chyba nie przetwarzam tego natloku informacji To sie nazywa starosc ;p
no to faktycznie nie droga przesyłka ale czas oczekiwania trochę długi...
musze poszukać w polskich sklepach internetowych może gdzieś znajdę taniej i szybciej. Jak na razie delektuję się mydłem Savon du Midi
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:52   #422
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
moge spytac gdzie wy zaopatrzacie sie w allepo i alep? niedlugo wybieram sie do polski to moze przyjaciolka mi zamowi. Aha a mozna myc nim wlosy? Mysle o krotkich (tz). Poki co maz uzywa mydelka Australian Organics bodajze( z paczuli) i wlosy tez nim pierwszy raz umyl. Zobaczymy czy go nie podrazni... Po SLS ma cos na ksztalt lupiezu przechodzacego w egzeme.
A skad ty jestes ze chcesz sobie w Pl zakupic Aleppo?

ja zamawiam tutaj u mnie. Jest kilka sklepow wybralam ten

http://shop.strato.de/epages/Store.s...Shops/15380702

jak wodac stronka dostepna w 5 jezykach
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:10   #423
madziunia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ja aleppo kupuję w kosmetykach natury(www.kosmetyki-natury.eu) , mają duży wybór mydeł ceny są ok a przesyłka gratis, zawsze dostaję jakieś fajne próbki do przetestowania.
madziunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:32   #424
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dzieki dziewczyny. Moze faktycznie sprobuje to allepo... Co robi w mydle ten plej laurowy?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:49   #425
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Przyszla do mnie dzisiaj paczka m.in z Savon Noir Alepii, wypróbowalam i wiecie co, że....no....... w sumie bez rewelacji. Chyba spodziewalam się czegoś ponad miarę, bo po prostu to mydlo nie zrobilo niczego konkretnego z moją skórą, a przy tym jest trudne w aplikacji i niestety pozostawia na skórze bardzo specyficzny, niezbyt przyjemny zapach. Poza tym w dzialaniu przypomina zwykle mydlo w kostce. Jednak sodium jest latwiejsze w użyciu, lepiej sie pieni, niż potassium. Czuję rozczarowanie. Na pewno bardziej by mi czarne mydlo przypadlo do gustu, gdyby po prostu lepiej dzialalo, ale ono tylko myje i niestety jest przy tym sporo ceregieli, no i ten zapach. Zużyję jedynie do twarzy i dloni, ale na pewno już nie kupię. Może zmienię zdanie po kolejnych użyciach, to jednak jest pierwsze wrażenie. Użylam go z myjką. Natluszczenia żadnego nie poczulam, nie uchronilo mnie to mydlo przed chlorowaną wodą.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:54   #426
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:48   #427
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Czy ktoś kupował mydła w Lawendowej Farmie?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 11:14   #428
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dla wszystkich miłośniczek mydeł Savon du Midi mam dobrą informację

W sklepie Kosmetyki Natury mają promocję na mydełka przy zakupie 3 mydeł czwarte jest gratis. Pomyślałam ze moze Was zainteresuje, nie wiem tylko do kiedy ta promocja
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:14   #429
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Mam pytanie do Wizażanek, które mają w domu nieotwierane jeszcze mydła Savon du Midi - czy mają one długą datę ważności? (wiem, że jak się otworzy, to trzeba zużyć w ciągu 12 miesięcy, ale ile mogą leżeć nieotwarte na szafce? kilka miesięcy, rok?)
Bardzo mi zależy na odpowiedzi, bo od tego uzależniam swoje zakupy w tym tygodniu
Będę wdzięczna ::
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 12:28   #430
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do Wizażanek, które mają w domu nieotwierane jeszcze mydła Savon du Midi - czy mają one długą datę ważności? (wiem, że jak się otworzy, to trzeba zużyć w ciągu 12 miesięcy, ale ile mogą leżeć nieotwarte na szafce? kilka miesięcy, rok?)
Bardzo mi zależy na odpowiedzi, bo od tego uzależniam swoje zakupy w tym tygodniu
Będę wdzięczna ::
Prawdziwe naturalne mydla moga i kilka lat lezec w ciemnym i przewiewnym miejscu. Im dluzej mydlo lezakuje tym jest lepsze i mniej drazniace.


A do mnie dzis przyszly mydelka z www.pflegeseifen.de i 2 dni wczesniej z www.zhenobya.de. mam teraz odswiezony zapas mydel Aleppo i kilka innych. trzeba jeszcze zuzyc te kilka szt. starych co mam i dopiero sie wziasc za nowe nabytki. Oby mi sie to udalo, bo najchetniej to bym uzywala non stop Aleppo

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2011-04-01 o 12:30
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:14   #431
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Prawdziwe naturalne mydla moga i kilka lat lezec w ciemnym i przewiewnym miejscu. Im dluzej mydlo lezakuje tym jest lepsze i mniej drazniace.
Bardzo Ci dziękuję!
Właśnie wyjęłaś mi z portfela 40 zł
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 15:20   #432
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:47   #433
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mydlarnia sama Ci to zaproponowała? Miło z ich strony!
Cytat:
A co do Aleppo, to chciałam sobie kupić jeszcze oprócz tradycyjnego (40% laurie) kupić Alep Premium z kofeiną oraz Alep Premium z nigellą i olejem agranowym do ciała
Cudnie to brzmi!! Ten olejek arganowy Te mydełka są na Biolanderze?

Chciałam jeszcze zapytać, czy jeśłi chodzi o Aleppo to im więcej tego olejku tym bardziej śmierdzi czy na odwrót?
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-04-01 o 15:49
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:30   #434
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Chciałam jeszcze zapytać, czy jeśłi chodzi o Aleppo to im więcej tego olejku tym bardziej śmierdzi czy na odwrót?
Nie smierdzi tak samo. Im wiecej oleju laurowego tym bardziej ma mydlo nadawac sie do pielegnacji suchej skory. ja przyznam sie nie za bardzo widze roznice poza cena. W moim online shopie 40% kosztuje 6,90€( to byl najtanszy sklep z mydlami aleppo), a 15% kosztuje 4,50( pamietam jeszcze cena 2,90€ ;o) ) . tak samo dobrze mi sie uzywa i tak samo dobrze dziala to z mniejsza zawartoscia lauru, wiec nie bede przeplacac. Uzywam tez chetnie Aleppo z dodatkami, ale te 100g kostki kosztuje 3,80€, wiec jak widze jakas nowa odmiane to sobie kupie, ale w wiekszosci staram sie uzywac te klasyczne wielkie kostki, bo i nawet mi sie podoba taka wielka kostka lezaca na drewnianej podkladce, a dzialanie na skore takie samo, wiec troche chce zaoszczedzic ;o)
Ostatnio odkrywal w pflegeseifen.de ze tez wprowadzili Aleppo, zwykle 16% i jest ono tansze 3,90€ za 200g kostke, wiec chodz juz prawie 2 lata tan nic nie zamawialam to zamowilam 2 kostki i kilka recznie robionych mydelek wlascicielki sklepu, ktorych jeszcze nie znalam. Zapachowo i z wygladu Aleppo jest takie samo jak od Zhenobya, wiec jak cenowo nadal bedzie taka roznica to juz wiem gdzie bede je kupowac hihihih
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 09:53   #435
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-04-02 o 09:57
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 11:26   #436
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zamówiłam sobie w Tuli tydzień temu 5 małych mydełek - strasznie jestem ciekawa jak się sprawdzą, czekam na testy Ja mam suchą skórę, ale nie jestem jakimś specjalnym alergikiem.
Następnym razem chcę zamówić coś z Lawendowej Farmy, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tą mydlarnią?

Kusicie, kusicie tym Aleppo - tylko tego zapachu się boję
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 12:13   #437
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Witajcie, zapraszam na nowy wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519783

Odnośnie Savon Noir to podnosze mu jednak opinię, dobrze się spisuje do twarzy i do rąk, lagodzi podrażnienia
Kupilam tez mydelka Jericho, 100% naturalne, na wyspakosmetyków.pl jest na nie teraz promocja. Narazie zużywam pierwsze z wodorostami, mam jeszcze z czarnym blotem. To z wodorostami tworzy cudowną gęstą kremową pianę. Na KWC podalam sklady i opisy. Jestem zadowolona z niego bardzo, choć trochę wysusza, ale mniej niż SDM.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 09:11   #438
madziunia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Właśnie złożyłam zamówienie na mydełka Savon du Midi w promocji w Kosmetykach Natury.
Zamówiłam
-kokos
-miód
-migdał
- lawenda

Już z niecierpliwością czekam na przesyłkę
madziunia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:38   #439
kujawianeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 93
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Ja jestem fanka mydeł naturalnych już od jakiegoś czasu. Sporo tego wypróbowałam, a jakiś czas temu trafiłam na The Secret Soap Store. Bardzo fajne mydła http://www.spakosmetyki.pl/mydla-naturalne (mają też zresztą inne kosmetyki). Bardzo dobrze się pienią, nie wysuszają skóry ( a ja mam bardzo suchą skórę a o tego beznadziejną wodę więc to jest dla mnie bardzo ważne) i opcje których gdzie indziej nie widziałam (np. mydło z makiem).
kujawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 16:07   #440
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

ale one akurat nie są naturalne
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 18:57   #441
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Zgłosiłam do KWC Mydlarnię Tuli. Możecie już dodawać mydełka i je recenzować
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:37   #442
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dostałam dziś paczuszkę z mydlarni Tuli. Zamówiłam 5 malych: supertłuste, kokosowe, czekoladowe, kawowy peeling i zielona glinka.
Dostałam gratis mydełko dla alergików

Testy chyba zacznę od supertłustego.

Chciałam Was jeszcze ostrzec przed nabraniem się na rzekomo nawilżające mydło do ciała dla dzieci z Himalaya Herbs, o to:
http://www.himalayaherbals.pl/sklep/...7768&show=item
Takie naturalne miało być - zamawiałam przez internet na doz. pl i tam nie było pełnego składu, więc się dałam nabrać (no bo czy to nie oszustwo jak piszą: "skład - olej z oliwek i olej z migdałów", a potem kupujesz i okazuje się, ze w składzie jest jeszcze 10 innych rzeczy, w tym konserwanty?). Teraz po lekturze tego wątku już bym wiedziała, że za 4 zł/75 g to naturalnego mydła raczej nie uświadczysz A wysusza jak nie wiem co.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:39   #443
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dostałam dziś paczuszkę z mydlarni Tuli. Zamówiłam 5 malych: supertłuste, kokosowe, czekoladowe, kawowy peeling i zielona glinka.
Dostałam gratis mydełko dla alergików

Testy chyba zacznę od supertłustego.

Chciałam Was jeszcze ostrzec przed nabraniem się na rzekomo nawilżające mydło do ciała dla dzieci z Himalaya Herbs, o to:
http://www.himalayaherbals.pl/sklep/...7768&show=item
Takie naturalne miało być - zamawiałam przez internet na doz. pl i tam nie było pełnego składu, więc się dałam nabrać (no bo czy to nie oszustwo jak piszą: "skład - olej z oliwek i olej z migdałów", a potem kupujesz i okazuje się, ze w składzie jest jeszcze 10 innych rzeczy, w tym konserwanty?). Teraz po lekturze tego wątku już bym wiedziała, że za 4 zł/75 g to naturalnego mydła raczej nie uświadczysz A wysusza jak nie wiem co.
koniecznie daj znać jak sie sprawują
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 21:18   #444
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Chciałam Was jeszcze ostrzec przed nabraniem się na rzekomo nawilżające mydło do ciała dla dzieci z Himalaya Herbs, o to:
http://www.himalayaherbals.pl/sklep/...7768&show=item
Takie naturalne miało być - zamawiałam przez internet na doz. pl i tam nie było pełnego składu, więc się dałam nabrać (no bo czy to nie oszustwo jak piszą: "skład - olej z oliwek i olej z migdałów", a potem kupujesz i okazuje się, ze w składzie jest jeszcze 10 innych rzeczy, w tym konserwanty?). Teraz po lekturze tego wątku już bym wiedziała, że za 4 zł/75 g to naturalnego mydła raczej nie uświadczysz A wysusza jak nie wiem co.
w ofercie HH interesujące są tylko mydełka z ecocertem
http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157849
http://himalayaherbals.pl/sklep/skle...&itemID=157844
składy są tu: http://www.iherb.com/Himalaya-USA-Or...25g/20537?at=0
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 23:09   #445
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dostałam dziś paczuszkę z mydlarni Tuli. Zamówiłam 5 malych: supertłuste, kokosowe, czekoladowe, kawowy peeling i zielona glinka.
Dostałam gratis mydełko dla alergików

Testy chyba zacznę od supertłustego.

Chciałam Was jeszcze ostrzec przed nabraniem się na rzekomo nawilżające mydło do ciała dla dzieci z Himalaya Herbs, o to:
http://www.himalayaherbals.pl/sklep/...7768&show=item
Takie naturalne miało być - zamawiałam przez internet na doz. pl i tam nie było pełnego składu, więc się dałam nabrać (no bo czy to nie oszustwo jak piszą: "skład - olej z oliwek i olej z migdałów", a potem kupujesz i okazuje się, ze w składzie jest jeszcze 10 innych rzeczy, w tym konserwanty?). Teraz po lekturze tego wątku już bym wiedziała, że za 4 zł/75 g to naturalnego mydła raczej nie uświadczysz A wysusza jak nie wiem co.

Ja też dalam sie tak ze 2-3 razy nabrać. Jawna kpina!!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:22   #446
malgkowa
Przyczajenie
 
Avatar malgkowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 13
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Używam mydełek Tuli razem z moją rodziną od trzech tygodni. Myję twarz zieloną gliną, do ciała stosuję kawowy peeling i mydło dla alergików. Dzieci myją się tym dla alergików. Stan skóry zaczyna się poprawiać wszystkim. Młodszy synek miał ciągle bardzo wysuszoną skórę i zmiany atopowe. Starszy również miewa problemy z egzemą.
W tej chwili skóra chłopców jest gładsza w dotyku i nie łuszczy się a czerwone placki egzemy prawie zniknęły.
Ja natomiast na twarzy notuję mniej niespodzianek. Skórę, poza twarzą, mam suchą ale po mydełku dla alergików jest miękka i właściwie zapomniałam od dwóch dni o balsamowaniu.
Szczerze polecam mydełka Tuli
malgkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:43   #447
kujawianeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 93
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
ale one akurat nie są naturalne
a dlaczego uważasz że one nie są naturalne?
kujawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 09:04   #448
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez kujawianeczka Pokaż wiadomość
a dlaczego uważasz że one nie są naturalne?
przeczytaj skład mydła.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:05   #449
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Dziewczyny, czy mydła kupowane w mydlarniach, takie "z metra cięte" czyli z bloku są naturalne?
Mam sporo różnych takich mydełek - nie wiedzieć moja mama co chwila mi kupuje "bo one takie ładne" - i nie wiem, czy można ich spokojnie i bezpiecznie używać, czy traktować wyłącznie jako myjka do rąk?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:17   #450
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy mydła kupowane w mydlarniach, takie "z metra cięte" czyli z bloku są naturalne?
Mam sporo różnych takich mydełek - nie wiedzieć moja mama co chwila mi kupuje "bo one takie ładne" - i nie wiem, czy można ich spokojnie i bezpiecznie używać, czy traktować wyłącznie jako myjka do rąk?
takie mydła nie są naturalne


wiecie coś może na temat mydła psor soap z Rossmanna (13,99zł)? widziałam w nim dzisiaj też mydła marsylskie, o ile sie nie mylę, miało jakiegoś koguta(?) na opakowaniu. skład nie był podany. kosztowało 6zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg soap.jpg (34,2 KB, 19 załadowań)
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-05 09:44:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.