Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 18:11   #841
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
do Egiptu też bym chciała
a wiesz co snow... jeśli chodzi o Egipt to jest bardzo przereklamowany... ładnie pięknie jest tylko w kurortach, w tej części dla turystów, tam gdzie hotele, wyjdziesz za to i po prostu bieda, syf i ogólna porażka. Czasem strach wyjść, bo Araby chodzą i zaczepiają :/ szczególnie gdy jest ciemno, a w Egipcie ciemno się robi w trymiga, wychodzisz świeci i praży piękne słońce, godzina 17-18 jest już ciemno i to tak nagle, jakby ktoś zgasił światło.
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja to chyba jestem dziwna bo mi sie nie marzy zagranica co w tym pieknego siedziec w zamknietym kurorcie jak np w egipcie siorka chciala pojechac kilka ms temu i powiedzieli jej ze opuszczenia kurortu jest na wlasna odpowiedzialnosc:rolleyes : czyli siedzisz tam gdzie pieknie a jak wychodzisz na miasto to na wlasna odpowiedzialnosc jak cos ci sie stanie i dobrze ze nie pojechala bo teraz by miala w te zamieszki tam

kitkulka chyba to nie wina faceta dzisiaj trzymaj sie kochana mam nadzieje ze skrobniesz pare slow w klubiku

no dokładnie... każdy chwali zagranicę, a nie zna swojego Polska jest naprawdę piękna, ja troszkę mam nadzieję, że pozwiedzam naszego kraju w końcu, a nie tylko za granicę i tam gdzie byłam to naprawdę można zobaczyć piękne rzeczy
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Lecę blondaski z Tż na kolacyję romantic
Do później
udanej kolacji


Dżizas kobiety jak mi się ciężko piszę po tym szampanie na to wszystko odpisywałam kilka minut, bo co chwilę poprawiam literówki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:47   #842
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

dziewczyny wpadlam sie pozegnac bo wychodzimy na kolacje z tz takze milego wieczorka wam zycze i do jutra
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:50   #843
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Lekkie rozjaśnianie zniszczonych włosów?

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
A możesz mi polecić jakąś maskę regenerującą? Bo ja już wszystkiego próbuję jak leci i nic na mnie nie działa, do tego włosy mi się elektryzują, co doprowadza mnie do szału. Myślałam o pójściu do salonu fryzjerskiego, w którym za 30zł oferują jakąś tam kurację na zniszczone włosy, ale nie wiem czy wierzyć w skuteczność tego?

No proszę, a ja jak tylko raz położyłam Pallette, to mi momentalnie włosy się zniszczyły. Po prostu po zmyciu farby zrobiły się szorstkie i nieładne.
dolce anti age jest super -> http://allegro.pl/maska-dolce-anti-a...432837273.html kosztuje 50 zł,ale taką pojemność masz przynajmniej na rok. (są tez na all mniejsze pojemności)
loreal absolut repair -> http://allegro.pl/7-loreal-maska-abs...443335695.html
albo chociaż gloria http://allegro.pl/pollena-malwa-glor...454807919.html

i używaj jakiś czas, polecam tez olejowanie, duzo osób sobie chwali.
Kupujesz olej kokosowy, z pestek winogron albo coś w tym stylu. Nakładasz na włosy i trzymasz od kilku godzin do ... no mozesz nawet kilka dni. I pozniej zmywasz,wloski sa pozniej super

od siebie z drogeryjnych moge polecic maske herbal (niebieska,nawilzajaca) i odżywkę Isana z Babassu

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-02-14 o 18:51
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:53   #844
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
blond bunny
ależ to chodziło o to,że jedynie ciężko będzie to odnaleźć potem ;D Może zrób kategorie bloga i posegreguj posty


Piękne są te buciki
ale ja.. raz ze bym sie na nich zabila, a dwa czułabym sie nieco komicznie taka mała stara ;p;d młoda jeszcze jestem, nie wygladałoby to xD
Nic na razie nie segreguję jest wyszukiwarka to można sobie znaleźć

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny w moim stylu nic sie nie zmienilo poza wlosami uwielbiam mini jestem od nich uzalezniona
fotka dla ciebie w mojej mini mini (z bershki)
lece czytac bloga twojego co nowego wpisalas...

buahhot paski czyli szpilki skladajace sie z paskow zapinane na kostce czyli gladiatorki albo wiazane takie do prawie kolanka
lubie tez koturny
jesli sie ma ladne fajne buty to trzeba je zakladac po co trzymac
no wlasnie na tym foto mam male koturny na palcach pasek szerszy i zapinane na kostce kolor zloty ja to dziwaczka jestem zawsze cos strzelew ubraniu
Super wyglądasz jak mi sie podobają dziewczyny własnie tak ubrane- są takie kobiece Uwielbiam! Szkoda że tak mało chodzi tak ubrane
A przecież wiele dziewczyn ma warunki...
Ja tam lubie buty w odjazdowych kolorach- mam złote i srebrne- bo jak sie cala ubiore w czern albo dzins to fajnie wyglada

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej



a w tym roku nad nasze polskie morze do Mielna



ok Bunny dziś wieczorkiem prześlę Ci takie dobrze oddające kolor i w świetle dziennnym
a co d @ to masz rację, też wczoraj aż z ciekawości wpisałam w google i faktycznie może tak być



hm cieżko powiedzieć bo ja napisała Princesska w sumie alebum zawsze jest na wierzchu w stały miejscu a w postach przejrzyściej to wszystko może wyglądać sama zdecyduj



ojj no ja się muszę wyłamać boo nie mogę patrzeć jak laski w lato w kozaczkach śmigają, nawet w takich letnich nie zrozumiem tego nigdy ale laseczka z Ciebie




wiosenne myślisz a u mnie zima na całego, mróz że ho ho



a co się stało?
Snow to czekam na fotki i poprosze jeszcze fotke farby ok?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki!

ale naskrobałyście
wczoraj miałam gorszy dzień tak się źle czułam katar (zatkany nos) ból głowy,siódme poty mnie oblewały .Ale dziś już lepiej się czuję .

umyłam sobie główkę i użyłam tego waxa w tubce i jestem zachwycona włoski mam miekutkie nic nie odstaje super są naprawdę boska jest ta maseczka.
ale troche się podłamałam bo zauważyłam że ten odrost po londzie się trochę wypłukał i znów zaczyna przebijać rudość w słoneczku tak nie widać ale w sztucznym świetle już bardziej tak jakby farbka się lekko spłukała. i mam pytanie do kitkulki czy Tobie z początku też się tak wypłukiwała ta londa ?czy zauważasz wogóle że ona się wypłukuje z włosków czy tylko ja mam takie wrażenie teraz się zastanawiam co robić czy zrobić jeszcze raz normalnie z tą wodą z pudełka czy dać mocniejszą wodę tak jak przy syosie? Bunny może Ty mi możesz odpowiedzieć czy to normalne że się wypłukuje z włosków czy ja mam jakieś włosy nie typowe

a co do bucików na platformie to mi się też strasznie podobają .Mam nawet takie kozaczki i klapki na lato ale troche mnie w nich nogi bolą

kitkulka trzymaj się kobitko będzie dobrze
farba sie wyplukuje jesli wlosy byly wczesniej rozjasniane, jesli nie to nie powinna... a jesli rudzieje tzn. ze oksy za niskie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:04   #845
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny wpadlam sie pozegnac bo wychodzimy na kolacje z tz takze milego wieczorka wam zycze i do jutra
świętujcie zakochańce!
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Super wyglądasz jak mi sie podobają dziewczyny własnie tak ubrane- są takie kobiece Uwielbiam! Szkoda że tak mało chodzi tak ubrane
A przecież wiele dziewczyn ma warunki...
Ja tam lubie buty w odjazdowych kolorach- mam złote i srebrne- bo jak sie cala ubiore w czern albo dzins to fajnie wyglada
właśnie ja się zawsze nad tym zastanawiałam jak to jest, że ładne, fajne zgrabne dziewczyny się ukrywają w workach zamiast chodzić dumnie i prezentować to co się ma najlepsze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:13   #846
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Lekkie rozjaśnianie zniszczonych włosów?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dolce anti age jest super -> http://allegro.pl/maska-dolce-anti-a...432837273.html kosztuje 50 zł,ale taką pojemność masz przynajmniej na rok. (są tez na all mniejsze pojemności)
loreal absolut repair -> http://allegro.pl/7-loreal-maska-abs...443335695.html
albo chociaż gloria http://allegro.pl/pollena-malwa-glor...454807919.html

i używaj jakiś czas, polecam tez olejowanie, duzo osób sobie chwali.
Kupujesz olej kokosowy, z pestek winogron albo coś w tym stylu. Nakładasz na włosy i trzymasz od kilku godzin do ... no mozesz nawet kilka dni. I pozniej zmywasz,wloski sa pozniej super

od siebie z drogeryjnych moge polecic maske herbal (niebieska,nawilzajaca) i odżywkę Isana z Babassu
o tak kochana
herbala niebieska jest bardzo dobra i maska i odżywka
teraz i szampon mam, ale na moich włosach jakoś się nie sprawdza, za bardzo obciąża
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:22   #847
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ja też nie wiem jak to jest
A najgorsze jest to jak takie zgrabne laski chodzą w workach, a jak na ulicy zobaczą taką laseczkę to obgadują aż uszy puchną
Jakby zazdrościły a kto im sie tak nie daje ubrać?
Ja uwielbiam takie miniówki, szpilki i dekolty i zawsze tak chodzę ubrana- czy do sklepu, czy na dicho czy do urzędu...
Na uczelnię też tak latałam i nigdy nie usłyszałam niczego przykrego na ten temat- po prostu ci co mnie znaja wiedzą jak się ubieram i to akceptują.
A obcy mają jakieś problemy jak widać...
Ale olać ich.
Ja nie będę w worku chodzić- no chyba że zaciążę ale i wtedy planuje przytyć do 12 kg max...

A w ogole to wam sie pochwalę przez zimę przyszło mi +2kg i w ciągu zeszłego tyg. sie ich pozbyłam ważę 48kg!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 19:25   #848
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

A w ogole to wam sie pochwalę przez zimę przyszło mi +2kg i w ciągu zeszłego tyg. sie ich pozbyłam ważę 48kg!
też bym tyle chciala

Bunny co myslisz o tej ksiazce?
http://allegro.pl/fryzjerstwo-wraz-z...417018054.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:27   #849
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Ja to bym chociaż raz chciała być na diecie mi martwić się o nadprogramowe kilogramy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:27   #850
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
miłej kolacji

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
trzeba było
miłej kolacji
Dzięki dziewczyny Byliśmy w sphinxie na shoarmie do tego frytki i meeega surówek jak zwykle

[QUOTE=kitkulka;25088368

uśmiecham się, uśmiecham wypiłam sobie całego szampana Dorato czerwonego ale faaaaaaaaaaaaaajnie mi teraz, tylko trochę ciężko się piszę i co chwilę się poprawiam dobrze, że w firefoxie mam sprawdzanie błędów ortograficznych

Jezus... nie znoszę takich typek. Przyjdzie taka nowa do roboty i się panoszy... co prawda ja się nie napracowałam, bo studiowałam i tylko na praktykach byłam, ale wiem jak to wkurza jak przychodzi ktoś nowy, bo też do nas taka jedna przyszła i w dodatku miała tak samo na imię jak ja ale ja byłam fajniejsza, ładniejsza i byłam tam dłużej!
a co do wakacji to nie ma tak źle... Praga jest ładna a wręcz piękna moim zdaniem ja tam byłam na jeden cały dzień, więc zwiedzanie wszystkiego było w przyspieszonym tempie, ale bardzo chciałabym tam bryknąć na dłużej, chociaż na tydzień, żeby wszystko spokojnie zobaczyć jeszcze raz. Fajna atmosfera tam panuje no i przewodnik mnie podrywał jak ktoś na ulicy grał na jakichś instrumentach (takie wiecie, grajki uliczne) to co chwilę mnie zapraszał do tańca, a później chciał wyciągnąć ode mnie numer ale się nie dałam

jedź na początek do Chorwacji blisko, a widoki wspaniałe [/QUOTE]

ale co szampan samotnie?
a doszedł kuferek?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a wiesz co snow... jeśli chodzi o Egipt to jest bardzo przereklamowany... ładnie pięknie jest tylko w kurortach, w tej części dla turystów, tam gdzie hotele, wyjdziesz za to i po prostu bieda, syf i ogólna porażka. Czasem strach wyjść, bo Araby chodzą i zaczepiają :/ szczególnie gdy jest ciemno, a w Egipcie ciemno się robi w trymiga, wychodzisz świeci i praży piękne słońce, godzina 17-18 jest już ciemno i to tak nagle, jakby ktoś zgasił światło.
pewnie masz rację ale mnie i tak się marzy ja tam bym nie wybrzydzała i w kurorcie pupcie grzała

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny wpadlam sie pozegnac bo wychodzimy na kolacje z tz takze milego wieczorka wam zycze i do jutra
miłej kolacji

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nic na razie nie segreguję jest wyszukiwarka to można sobie znaleźć





Snow to czekam na fotki i poprosze jeszcze fotke farby ok?

ok już się za to biorę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:29   #851
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a co do @ to ja skończyłam właśnie, ale też mi się spóźniła 4 dni
Mnie tez całkiem nie dawno a co chwila tu którąś pisze, że dopadła ją @

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej
wiosenne myślisz a u mnie zima na całego, mróz że ho ho
No mróz jest.. ok .. ale jakie słoooońce

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kitkulka
Nie smuć babolku ;*
Nie wiem dlaczego kojarzysz mi się z takim małym, słodkim mapeciątkiem (nieobraźliwie to pisze ofc ). A mapeciątka nie mogą być smutne <3!
Ale Ty to jesteś wariatka
Oczywiście w pozytywnym sensie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie jestem wymagająca- chciałabym pewnie jedną wycieczkę sobie wybiorę i będę na nią zbierać, może kanion, wizę mam, więc już chociaż jeden wydatek odchodzi
a morze mam na co dzień
aaa no i zapomnialam, na Malediwy jeszcze chciałabym pojechać
ehh marzenia dobrze je mieć
Alee pięknie widziałam kiedyś taką prezentację w ppsie I były takie domki wgłąb wody z podłogą ze szkła i było widać rafę koralową i rybki.. Pojechało by się tam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a nie wiem, mam wrażenie że wszyscy będa się na mnie patrzeć tak, moje są z takich gumek, a tak na prawdę to szukałam takich butków jak w załączniku... ale trafiłam na te moje ;p
przepraszam za post pod postem
Zarąbiste Ja to jak zakładam na 10 cm to i tak się już patrzą a te 4 cm więcej.. co się przejmujesz

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja to chyba jestem dziwna bo mi sie nie marzy zagranica co w tym pieknego siedziec w zamknietym kurorcie jak np w egipcie siorka chciala pojechac kilka ms temu i powiedzieli jej ze opuszczenia kurortu jest na wlasna odpowiedzialnosc:rolleyes : czyli siedzisz tam gdzie pieknie a jak wychodzisz na miasto to na wlasna odpowiedzialnosc jak cos ci sie stanie i dobrze ze nie pojechala bo teraz by miala w te zamieszki tam
Do egiptu nie ma co jechać - tylko woda i piach.. nawet sami przewodnicy mówią, że szkoda kasy na to.. jakbym chciała się poopalać to pojadę na działkę A tak to lepiej pojechać gdzieś gdzie oprócz fajnej pogody można też coś połazić i pooglądać

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
świętujcie zakochańce!
A tam dzień jak co dzień Nie potrzeba mi święta by spędzic miły dzień z ukochanym

A Ty się nie smutkuj, głowa do góry
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 19:32   #852
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Byliśmy w sphinxie na shoarmie do tego frytki i meeega surówek jak zwykle



ale co szampan samotnie?
a doszedł kuferek?
kuferek nie doszedł :/
a ja jak byłam w Warszawie to też byłam w spfinxie! tylko nie wiem jak to wytłumaczyć gdzie to było na środku ulicy praktycznie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:37   #853
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie tez całkiem nie dawno a co chwila tu którąś pisze, że dopadła ją @



No mróz jest.. ok .. ale jakie słoooońce



Ale Ty to jesteś wariatka
Oczywiście w pozytywnym sensie



Alee pięknie widziałam kiedyś taką prezentację w ppsie I były takie domki wgłąb wody z podłogą ze szkła i było widać rafę koralową i rybki.. Pojechało by się tam



Zarąbiste Ja to jak zakładam na 10 cm to i tak się już patrzą a te 4 cm więcej.. co się przejmujesz



Do egiptu nie ma co jechać - tylko woda i piach.. nawet sami przewodnicy mówią, że szkoda kasy na to.. jakbym chciała się poopalać to pojadę na działkę A tak to lepiej pojechać gdzieś gdzie oprócz fajnej pogody można też coś połazić i pooglądać



A tam dzień jak co dzień Nie potrzeba mi święta by spędzic miły dzień z ukochanym

A Ty się nie smutkuj, głowa do góry
oo tak domki nad wodą tzn woda pod domkami, to bardziej obrazuje

dziewczyny, miałam nic nie kupować w tym miesiącu, ale dorwałam u siebie w naturze ostatni błyszczyk z essence, i love berlin ale ten jasny, no cudo kupiłam też bazę joko virtual, jutro przetestuję, w końcu cały dzień będę na uczelni... swoją drogą piszę właśnie pracę a idzie mi to jak krew z nosa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:38   #854
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

[QUOTE=buahhot;25090994
dziewczyny, miałam nic nie kupować w tym miesiącu, ale dorwałam u siebie w naturze ostatni błyszczyk z essence, i love berlin ale ten jasny, no cudo kupiłam też bazę joko virtual, jutro przetestuję, w końcu cały dzień będę na uczelni... swoją drogą piszę właśnie pracę a idzie mi to jak krew z nosa [/QUOTE]
ja mam tą bazę z joko, na allegro zamówiłam u mnie się sprawdza
kochana ja mam do Ciebie pewną sprawę... napiszę na PW, oki?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:41   #855
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam tą bazę z joko, na allegro zamówiłam u mnie się sprawdza
kochana ja mam do Ciebie pewną sprawę... napiszę na PW, oki?
no pewnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:52   #856
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kuferek nie doszedł :/
a ja jak byłam w Warszawie to też byłam w spfinxie! tylko nie wiem jak to wytłumaczyć gdzie to było na środku ulicy praktycznie
wiem wiem, pomiedzy dwiema ulicami: Chmielna Ja mieszkam na jednej z nich właśnie, do sphinxa mam 1min drogi

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo tak domki nad wodą tzn woda pod domkami, to bardziej obrazuje

dziewczyny, miałam nic nie kupować w tym miesiącu, ale dorwałam u siebie w naturze ostatni błyszczyk z essence, i love berlin ale ten jasny, no cudo kupiłam też bazę joko virtual, jutro przetestuję, w końcu cały dzień będę na uczelni... swoją drogą piszę właśnie pracę a idzie mi to jak krew z nosa
ja mam oba te błyszczyki z essence
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:54   #857
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Lekkie rozjaśnianie zniszczonych włosów?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
dolce anti age jest super -> http://allegro.pl/maska-dolce-anti-a...432837273.html kosztuje 50 zł,ale taką pojemność masz przynajmniej na rok. (są tez na all mniejsze pojemności)
loreal absolut repair -> http://allegro.pl/7-loreal-maska-abs...443335695.html
albo chociaż gloria http://allegro.pl/pollena-malwa-glor...454807919.html

i używaj jakiś czas, polecam tez olejowanie, duzo osób sobie chwali.
Kupujesz olej kokosowy, z pestek winogron albo coś w tym stylu. Nakładasz na włosy i trzymasz od kilku godzin do ... no mozesz nawet kilka dni. I pozniej zmywasz,wloski sa pozniej super

od siebie z drogeryjnych moge polecic maske herbal (niebieska,nawilzajaca) i odżywkę Isana z Babassu

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda tylko, że nie mam konta na allegro... Ale może znajdę jakiegoś dobrego znajomego, co mi zamówi. Bo rozumiem, że w sklepie tego nie kupię?
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:55   #858
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wiem wiem, pomiedzy dwiema ulicami: Chmielna Ja mieszkam na jednej z nich właśnie, do sphinxa mam 1min drogi
fajne miejsce akurat byłam wtedy koło 22, a jeszcze taki upał był
ale najbardziej pamiętam jak wjeżdżaliśmy do Wawy akurat w te korki a mi tak straszliwie chciało się siku aż musiałam fotel sobie rozłożyć tak na leżąco, żeby nic mi pęcherza nie uciskało
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:57   #859
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
fajne miejsce akurat byłam wtedy koło 22, a jeszcze taki upał był
ale najbardziej pamiętam jak wjeżdżaliśmy do Wawy akurat w te korki a mi tak straszliwie chciało się siku aż musiałam fotel sobie rozłożyć tak na leżąco, żeby nic mi pęcherza nie uciskało
czy ja wiem czy fajne, samo centrum, ja mam już dosyć ale sphinx sam w sobie fajny fajny i dooobry tylko w nim to zawsze masa ludzi jest

Bunny poszedł mail
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 20:01   #860
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
wiem wiem, pomiedzy dwiema ulicami: Chmielna Ja mieszkam na jednej z nich właśnie, do sphinxa mam 1min drogi



ja mam oba te błyszczyki z essence
u mnie czerwonego już nie było, ale ten biały super, pieknie pachnie a tak w ogole wiesz moze jakiego dnia, albo co ile wchodza te limitowanki? bo ja zawsze trafiam jak już nic nie ma
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:01   #861
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy fajne, samo centrum, ja mam już dosyć ale sphinx sam w sobie fajny fajny i dooobry tylko w nim to zawsze masa ludzi jest
zapewne, ledwo się wtedy wcisnęliśmy ale całe szczęście na dworze siedzieliśmy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:09   #862
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
u mnie czerwonego już nie było, ale ten biały super, pieknie pachnie a tak w ogole wiesz moze jakiego dnia, albo co ile wchodza te limitowanki? bo ja zawsze trafiam jak już nic nie ma
trzeba patrzeć na str natury np albo essence albo śledzić blogi u mnie jest już kolejna limitowanka black&white i niedługo będzie kilka nowości, m.in. pękające lakiery eyeliner w żelu i coś jeszcze ale już nie pamiętam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:13   #863
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
trzeba patrzeć na str natury np albo essence albo śledzić blogi u mnie jest już kolejna limitowanka black&white i niedługo będzie kilka nowości, m.in. pękające lakiery eyeliner w żelu i coś jeszcze ale już nie pamiętam
pękające lakiery! muszę mieć
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:15   #864
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. Szkoda tylko, że nie mam konta na allegro... Ale może znajdę jakiegoś dobrego znajomego, co mi zamówi. Bo rozumiem, że w sklepie tego nie kupię?
raczej nie
chyba,że masz gdzies hurtownie fryzjerską
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
trzeba patrzeć na str natury np albo essence albo śledzić blogi u mnie jest już kolejna limitowanka black&white i niedługo będzie kilka nowości, m.in. pękające lakiery eyeliner w żelu i coś jeszcze ale już nie pamiętam
co to są "pękające lakiery"?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:19   #865
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny w moim stylu nic sie nie zmienilo poza wlosami uwielbiam mini jestem od nich uzalezniona
fotka dla ciebie w mojej mini mini (z bershki)
lece czytac bloga twojego co nowego wpisalas...

buahhot paski czyli szpilki skladajace sie z paskow zapinane na kostce czyli gladiatorki albo wiazane takie do prawie kolanka
lubie tez koturny
jesli sie ma ladne fajne buty to trzeba je zakladac po co trzymac
no wlasnie na tym foto mam male koturny na palcach pasek szerszy i zapinane na kostce kolor zloty ja to dziwaczka jestem zawsze cos strzelew ubraniu
Uaaa ale laska

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja tam też nie poszłabym ze względu na włosy


W ogóle dziewczynki miałam dziś tak zły dzień w pracy Przyszła taka małolatka do pracy do pomocy, na 2tyg bo akurat ferie ma (już kiedyś pracowała u nas w wakacje) I zajęła moje miejsce Jeszcze leżały tam papiery moje z piątku i inne rzeczy i poprzestawiała sobie wszystko.. To jej mówię, że sory musisz się przesiąść bo to moje miejsce a ona, że oczywiście nie wiedziała.. No to jej mówię, że mogłaś się domyśleć bo leżały na nim moje rzeczy które przestawiłaś To ona, że nic nie przestawiała i się spyta zaraz P. Roberta (kierownika) gdzie ma w takim razie usiąść jak nie ma miejsca. No normalnie myślałam, że ją tam rozniosę I to jeszcze z takim bezczelem to mówiła wszystko, no raaany jak mi ciśnienie podniosła to głowa mała.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------



wiem wiem faaajnie Ci ja za granicą to tylko w Pradze byłam I marzy mi się Meksyk ale to nieprędko sobie na to odłożę
Jak ja nie lubie takich lasek. Nie dosc ze sie właduje nie na swoje miejsce to jeszcze udaje ze nie wie o co chodzi

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem jak to jest
A najgorsze jest to jak takie zgrabne laski chodzą w workach, a jak na ulicy zobaczą taką laseczkę to obgadują aż uszy puchną
Jakby zazdrościły a kto im sie tak nie daje ubrać?
Ja uwielbiam takie miniówki, szpilki i dekolty i zawsze tak chodzę ubrana- czy do sklepu, czy na dicho czy do urzędu...
Na uczelnię też tak latałam i nigdy nie usłyszałam niczego przykrego na ten temat- po prostu ci co mnie znaja wiedzą jak się ubieram i to akceptują.
A obcy mają jakieś problemy jak widać...
Ale olać ich.
Ja nie będę w worku chodzić- no chyba że zaciążę ale i wtedy planuje przytyć do 12 kg max...

A w ogole to wam sie pochwalę przez zimę przyszło mi +2kg i w ciągu zeszłego tyg. sie ich pozbyłam ważę 48kg!
Ja moze i zgrabna jestem ale jakos tak nie wiem, jak sie tak ubiore to uwazam ze wygladam smiesznie po prostu, albo znowu wyzywająco. No i niecierpie jak sie na mnie patrza niektorzy wtedy takim wzrokiem bo az sie boje
Ale w workach znowu tez nie chodze. Jakas bluzeczka i leginsy czy jeansy, spodnie to nie znowu worek A np kocham tez takie zwiewne, delikatne sukienki Mini tez zaloze ale wtedy raczej bez szpilek bo sie glupio czuje
Ale jakos zawistnie nie obgaduje, spojrze sie pewnie, bo jak fajna laska to czemu nie :P Chyba ze to laska typu cyc na wierzchu, dupa na wierzchu i mysli ze jest fajna Bo takie tez sie zdarzaja.
Ale jak fajna dziewczyna idzie i sie ubierze w taki sposób, ale nie wyglada wulgarnie to czemu nie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:21   #866
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Kitkulka słońce głowa do góry
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:28   #867
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
raczej nie
chyba,że masz gdzies hurtownie fryzjerską

co to są "pękające lakiery"?
o takie coś http://sklep.looksus.pl/alessandroro...ver-p-455.html

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Uaaa ale laska


Jak ja nie lubie takich lasek. Nie dosc ze sie właduje nie na swoje miejsce to jeszcze udaje ze nie wie o co chodzi



Ja moze i zgrabna jestem ale jakos tak nie wiem, jak sie tak ubiore to uwazam ze wygladam smiesznie po prostu, albo znowu wyzywająco. No i niecierpie jak sie na mnie patrza niektorzy wtedy takim wzrokiem bo az sie boje
Ale w workach znowu tez nie chodze. Jakas bluzeczka i leginsy czy jeansy, spodnie to nie znowu worek A np kocham tez takie zwiewne, delikatne sukienki Mini tez zaloze ale wtedy raczej bez szpilek bo sie glupio czuje
Ale jakos zawistnie nie obgaduje, spojrze sie pewnie, bo jak fajna laska to czemu nie :P Chyba ze to laska typu cyc na wierzchu, dupa na wierzchu i mysli ze jest fajna Bo takie tez sie zdarzaja.
Ale jak fajna dziewczyna idzie i sie ubierze w taki sposób, ale nie wyglada wulgarnie to czemu nie
noo dokładnie ach te baby
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:33   #868
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
też bym tyle chciala

Bunny co myslisz o tej ksiazce?
http://allegro.pl/fryzjerstwo-wraz-z...417018054.html
Mam ją jako podręcznik obowiązkowy. Do odrabiania lekcji sie przydaje, ale mam wrażenie że wiedza w niej jest trochę przestarzala...

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy fajne, samo centrum, ja mam już dosyć ale sphinx sam w sobie fajny fajny i dooobry tylko w nim to zawsze masa ludzi jest

Bunny poszedł mail
Snowi mam już fotki- dziękuje ślicznie!
jutro będę je opracowywac

Dzis juz zmykam- idę do tż do łóżeczka
dobranoc blondyneczki!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:34   #869
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Mam ją jako podręcznik obowiązkowy. Do odrabiania lekcji sie przydaje, ale mam wrażenie że wiedza w niej jest trochę przestarzala...


Snowi mam już fotki- dziękuje ślicznie!
jutro będę je opracowywac

Dzis juz zmykam- idę do tż do łóżeczka
dobranoc blondyneczki!
nie ma za co

miłej nocki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:35   #870
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o takie coś http://sklep.looksus.pl/alessandroro...ver-p-455.html



noo dokładnie ach te baby
ciekawy ten lakier
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.