Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 06:54   #4021
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
magnesita jak dziś zobaczyłam , że włosy mojego Syneczka mocno wyjaśniały to od razu pomyslałam o Tobie. Tylko nie wiem czy na Twoje tak podziała . On od jakiegoś czasu myje szamponem Joanna z ekstraktem z miodu i proteinami mleka oraz nakłada odżywkę b/s z tej samej serii. Latem od słońca nie miał takich rozjaśnionych.
Lepiej powiedz,jak nakłaniasz swojego syna do nałożenia odżywki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:02   #4022
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
To ten szampon Joanny mu tak rozjasnił? Muszę spróbować, godny polecenia ogółem?
Albo szampon albo odżywka albo jedno z drugim . Oprócz tego nakłada odżywkę Alterra z granatem i aloesem i zwykły żel Bielendy Graffiti więc moje podejrzenia o własciwości rozjasniające padły na Joannę . Szampon z odżywką fajnie nawilżają a o to głównie mi chodzi.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję grazkako za pamięćJednak na chwilę obecną chyba muszę przystopować z rozjaśnianiem miałam się nie przyznawać bo wstyd no ale....wczoraj sobie dekoloroyzowałam włosy w domu sama Kupiłam dekoloryzator z loreala który jest chwalony i zrobiłam wszystko jak w instrukcji-najpierw na długość włosa a po pół godzinie na odrosty no i o ile odrosty miałam białe to włosy miałam brązowo rude. Myślałam że farba mi to wyrówna ale niestety nie. Odrost wyszedł mi o wiele jaśniejszy niż reszta włosów a poza tym włosy miały zupełnie niejednolity kolor, miałam takie rude pasma....marny efekt wyszedł więc dzisiaj poszłam do sklepu po jasny brąz i nałożyłam znowu na całość włosów i prawie jest ok. Odechciało mi się jaśniejszego koloru na długi czas
No to mały horror miałaś , dobrze , że dało się jakoś sensownie pofarbować włoski.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Lepiej powiedz,jak nakłaniasz swojego syna do nałożenia odżywki
No nie wiem czy to moja zasługa czy to raczej jakaś laska w nowej szkole wpadła mu w oko i to dla niej dba o fryzurę .
Poszło gładko bo po kilku razach Syneczek zobaczył dużą różnicę . Włosy już nie stoją mu na głowie na baczność , są bardziej miękkie i zamiast siana robią mu się ładne błyszczące loko-fale.
Natomiast zupełnie nie do opanowania jest codzienne smarowanie buzi kremem . Stąd wymyśliłam ten tonik z glukonolaktonem bo jak smaruję swoje lico to siłą rzeczy pamiętam o posmarowaniu Jego.
Z nastolatkami nie ma lekko
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-28 o 08:04
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:09   #4023
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
tak tak obydwa są z alepii ale mnie chodziło o kraj pochodzenia: ta pierwsza egipt a ta druga: syria

anula dziękuje ci bardzo za odpowiedź. już od dawna podejrzewam że mam nadczynnośc tarczycy bo mam wiele objawów
tylko wiesz jacy sa ci lekarze. jak nie pójdziesz prywatnie to cie zbywają nie chcą robić badań itp. tym bardziej jak sie ma 23 lata. i to jesr przykre bo np miałam zaburzenia miesiączkowania to poszłam do ginekologa a on tylko stwierdził że to policystyczne jajniki i przepisał pigułki antykoncepcyjne które już biore tyle czasu i boje sie przerwac bo boje sie że pryszcze mi wyskoczą..
a brak miesiączki to właśnie jeden z objawów nadczynności tarczycy, tak samo jak moja sennośc, problemy z koncentracją i potliwość.

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



ooo właśnie! może właśnie przez te rozpoczęcie okresu grzewczego! widziałam takie pojemniczki na wode na kaloryfer kiedyś na allegro. czy to wystarczy?
i musze właśnie zamiast masła używać oleju lnianiego jak kiedyś ale ostatnio zapomniałam. i o tym oil femin poczytam
bardzo ci dziękuje
No ja też mam nadzieję, że to własnie zmiana temperatury i okres grzewczy....
Ale prosze Cię bardzo idź do lekarza i porób badania obiecujesz?
Jeśli bierzesz pigułki to tym bardziej, żeby to nie były jakieś zaburzenia hormonalne (o to łatwo jeśłi lekarz przed przepisaniem nie dobrał pigułek na podstawie badań, a mało który lekarz takie badania robi).
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
A na jaką buzie nałożyłaś skwalan ? Na mokrą ? Ja już jak maniaczka jakaś z tą mokrą skórą pod oliwki i oleje
Grażka, każdy ma swojego bzika
Z reguły nakładam na wilgotną twarz, świeżo przetartą hydrolatem
Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Powiem wam ze ta oliwka ozonowa jest mega wydajna. Mam wrażenie ze moje grudki są też wygładzone a używam dopiero kilka dnia. Jedyny minus to zapach ozony który jest dość intensywny.

Zadowolona jestem też z szampony do włosów AMB do włosów przetłuszczających włosy są fajne i świeże
Cieszę się, że u Ciebie oliwka tez działa mi zapach się podoba
O tym szamponie to naprawdę mogłaś nie pisać..... Ja i tak całą silna wolę kieruje na odwrócenie swojej uwagi od zakupu kolejnych szamponów dodatkowa zachęta nie jest mi potrzebna
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję grazkako za pamięćJednak na chwilę obecną chyba muszę przystopować z rozjaśnianiem miałam się nie przyznawać bo wstyd no ale....wczoraj sobie dekoloroyzowałam włosy w domu sama Kupiłam dekoloryzator z loreala który jest chwalony i zrobiłam wszystko jak w instrukcji-najpierw na długość włosa a po pół godzinie na odrosty no i o ile odrosty miałam białe to włosy miałam brązowo rude. Myślałam że farba mi to wyrówna ale niestety nie. Odrost wyszedł mi o wiele jaśniejszy niż reszta włosów a poza tym włosy miały zupełnie niejednolity kolor, miałam takie rude pasma....marny efekt wyszedł więc dzisiaj poszłam do sklepu po jasny brąz i nałożyłam znowu na całość włosów i prawie jest ok. Odechciało mi się jaśniejszego koloru na długi czas
nie będę się bardziej śmiała, bo się obrazisz
Ta sytuacja jest taka swojska i tak bardzo mi bliska - widzę, że tez nie należysz do tych bardziej cierpliwych


Zai przestań się opychac ciasteczkami i do roboty!!! Kup sobie kilka kosmetyków - na ciastka Ci już wtedy nie starczy i będzie po kłopocie

Gayenka, daj znac co lekarz Ci powiedział i czy auto tez zdrowe
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 08:35   #4024
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zakładam własnie konto na PP..... wewnętrzny głos mówi mi, że to błąd......wielbłąd
Anula przechodzi na dietę, Anula przechodzi na dietę

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
mam jednak dużo większy problem.
otóż zauważyłam że całe moje ciało, nogi ręce, dłonie, twarz, usta są strasznie suche i jest coraz gorzej.
wydaje mi sie, że to ma jakies wewnętrzne podłoże a nie pielęgnacyjne bo dosłownie calutka skóra na ciele jest sucha.
smaruje nogi oliwką hippa wieczorem a rano już są suche. usta tez strasznie schną. np wszyscy chwala pomadke yes to carrots a ona wcale mi nie pomaga. jedynie carmex.
ostatnio byłam wściekła przez to bo stwierdziłam, że tam gdzie nie chce to jestem tłusta(skóra głowy i przez to tłuste włosy, twarz) a tam gdzie chce to mam wszystko suche.
dziś jednak doszłam do wniosku że całe moje ciało jest suche a tam gdzie są gruczoły łojowe czyli twarz i skóra głowy wydziela się łój bo w ten sposób skóra sie broni.
nie wiem co mam zrobić, podłamałam sie troche, może to strees itp..
jeszcze chciałam dodać, że nie pije kawy i pije dużo wody i herbatek ziołowych więc sie nie odwadniam. ale zauważyłam że stale mam sucho w ustach i jak sie napije to za chwile znów czuje sucho.
może macie podobno doświadczenie. pomóżcie
myślałam żeby może kupić jakiś capivit hydro control czy coś takiego.
Kijanka
Herbatki ziołowe mogą i często odwadniają - poczytaj sobie o tym co pijesz, moze troszku mniej spróbuj. Nadmiar wody też może zaszkodzić, bo można wypłukać z siebie to, co organizm potrzebuje (witaminki, mikroelementy). Spróbuj może pić rozcieńczone soki - nie "przelatują" tak szybko i dość dobrze nawadniają.
Poza tym, jak radzą dziewczyny, może warto lekarza odwiedzić - cukier, hormony tarczycy - to nie są drogie badania, a przynajmniej się dowiesz czy problem siedzi w Tobie czy na zewnątrz
No i właśnie, zewnętrze... zaczynają grzać, wiec moze warto w nawilżacza zaiwestować (taki na kaloryfer na przykład), albo jeszcze prostszy sposób (chociaż mniej efektowny, bo mokre coś nie wygląda najładniej) - czyli wieszać sobie na kaloryfer mokry ręcznik.
A w ogóle nie stresować się (stres szkodzi), bo może po prostu Twój organizm musi się przyzwyczaić do zmiany warunków (temperatura, wilgotność etc) na jesienno - zimowe

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle miałam nic nie kupować ale skusiły mnie nowe ziołowe mydełka z LF. Czekam na trzy ziołowe i trzy "zwyczajne". Ciekawe kiedy ja zużyje ten zapas mydeł, który zgromadziłam. Przestawiłam już całą rodzinkę na mydełka ale i tak zużycie jest mniejsze niż moje zakupy.

Ja za to mam dziś straszliwy apetyt. Pochłaniam okropne ilości jedzenia. A że staram się nie trzymać słodyczy w domu to z desperacji upiekłam sobie ciastka z kawałkami czekolady (sama czekolada jakoś mi nie idzie). Ciastka są pyszne, mi rośnie. Ja chce wrócić do pracy bo nie zmieszczę się w żadne ubranie
Ooo... gastrofaza
Ja mam przed @ , ale na zimę też już ciałko zaczyna się szykować Marzy mi się pieczona kaczka, kluski śląskie, ciacha... a w ogóle już czwarty raz piekę to ciacho i przejeść się nim nie mogę... jest słodkie, korzenne, baaardzo kaloryczne i absolutnie przepyszne http://www.kwestiasmaku.com/desery/c...y/przepis.html

Zai, a powiedz co zamówiłaś, bo ja właśnie listę kompletuję i moze coś zgapię

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
te obtarcia i obicia moga troche demotywowac... ale jesli sie nie poddasz i "przebolejesz" pierwsze tygodnie, to twoje cialo sie przyzwyczai i wzmocni w odpowiednich miejscach. wiem cos o tym, bo przezylam lata akrobatyki (np. szuranie duzym palcem u nogi po wykladzinie pod ciezarem calego ciala i wygladanie przy tym, jak by sie smyralo powierzchnie wody oj do krwi sie nie raz obtarlo) i pilke nozna z facetami (na poczatku po kazdym zderzeniu siniaki, a po miesiacu wszyscy sie mnie bali - niestrwozona, skoncentrowana na pilce, "po trupach do bramki").
jak przetrwasz, to bedziesz miala fitness i po jakims czasie rowniez mozliwosc pokazu dla lubego w jednym
cloche, ja po AWF a wcześniej kilku latach baletu jestem (palce w pointach ), wiec obtarcia i siniaki to starzy znajomi
Ale kurcze, spierniczałam mocno, że o wadze nie wspomnę, i zastanawiam się, czy mi się jeszcze chce. Stan na dzisiaj taki, że nogi mam kolorowe (chłop powiedział, że mam spódnic nie nosić, bo go o przemoc w rodzinie oskarżą), a na rękach zakwasy, które powodują, że trudno bieg zmienić Mam też zakwasy na kciukach
A w ogóle głupio mi się zrobiło, bo na pierwszych zajęciach wszystkie dziewczyny były smukłe, gibkie i studentki A ja nie dość, że mężata i po studiach, to jakby mniej smukła i zdecydowanie mniej gibka... ale włosy miałam najładniejsze

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Gayenka, daj znac co lekarz Ci powiedział i czy auto tez zdrowe
Podczepiam się do pytania Anuli
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:11   #4025
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Marzy mi się pieczona kaczka, kluski śląskie, ciacha... a w ogóle już czwarty raz piekę to ciacho i przejeść się nim nie mogę... jest słodkie, korzenne, baaardzo kaloryczne i absolutnie przepyszne http://www.kwestiasmaku.com/desery/c...y/przepis.html

cloche, ja po AWF a wcześniej kilku latach baletu jestem (palce w pointach ), wiec obtarcia i siniaki to starzy znajomi
Ale kurcze, spierniczałam mocno, że o wadze nie wspomnę, i zastanawiam się, czy mi się jeszcze chce. Stan na dzisiaj taki, że nogi mam kolorowe (chłop powiedział, że mam spódnic nie nosić, bo go o przemoc w rodzinie oskarżą), a na rękach zakwasy, które powodują, że trudno bieg zmienić Mam też zakwasy na kciukach
A w ogóle głupio mi się zrobiło, bo na pierwszych zajęciach wszystkie dziewczyny były smukłe, gibkie i studentki A ja nie dość, że mężata i po studiach, to jakby mniej smukła i zdecydowanie mniej gibka... ale włosy miałam najładniejsze
no i jak tu nie upiec takiego ciacha, no jak?! ale wyglada na zdrowe (jak na ciacho ), wiec moze to nie grzech...?
a widzisz, to dobrze wiesz, o czym pisze zajecia z baletu tez mialysmy na akrobatyce.... boszzz, jak mnie wszystkie powykrecane stawy bolaly tygodniami cale szczescie na palcach biegac nie musialam jeszcze, a przy stawaniu laskawie pozwolono nam trzymac sie drabinki
zakwasy w kciukach znam z nart... teoretycznie nie powinno sie tam ich miec, ale ja jakos tak kurczowo sie trzymam moich kijkow i zawsze na poczatku sezonu te poduchy kciukowe mnie cholernie bola... okazuje sie, ze w sezonie pozazimowym powinnam tanczyc na rurze, zeby miesnie kciuka utrzymac w dobrej kondycji i sezon narciarski zaczynac bez zakwasiora
ale faktycznie, lepiej nos spodnie mi tez malz o tej przemocy nadawal w pierwszych miesiacach z pilka nozna... a teraz mowi, zebym gwiazdorskiego tylka z siniolem nikomu nie pokazywala
i trzymaj sie tych wlosow! zawsze trzeba dostrzec to, co sie ma najfajniejsze, a nie same jakies tam glupoty... smukla i gibka to bedziesz po tych treningach, wiec sie nie przejmuj. a ze one studentki to niby zaleta? ty juz wyuczona, kwalifikowana, a one bidne jeszcze zakuwac musza a wiec drugi punkt dla ciebie. i fakt, ze masz malza, daje ci punkt trzeci. one byc moze nigdy zadnego nie znajda (moze licza na to, ze jakiegos tym pole dance skusza do oltarza)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:12   #4026
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Anula przechodzi na dietę, Anula przechodzi na dietę


Ooo... gastrofaza
Ja mam przed @ , ale na zimę też już ciałko zaczyna się szykować Marzy mi się pieczona kaczka, kluski śląskie, ciacha... a w ogóle już czwarty raz piekę to ciacho i przejeść się nim nie mogę... jest słodkie, korzenne, baaardzo kaloryczne i absolutnie przepyszne http://www.kwestiasmaku.com/desery/c...y/przepis.html


cloche, ja po AWF a wcześniej kilku latach baletu jestem (palce w pointach ), wiec obtarcia i siniaki to starzy znajomi
Ale kurcze, spierniczałam mocno, że o wadze nie wspomnę, i zastanawiam się, czy mi się jeszcze chce. Stan na dzisiaj taki, że nogi mam kolorowe (chłop powiedział, że mam spódnic nie nosić, bo go o przemoc w rodzinie oskarżą), a na rękach zakwasy, które powodują, że trudno bieg zmienić Mam też zakwasy na kciukach
A w ogóle głupio mi się zrobiło, bo na pierwszych zajęciach wszystkie dziewczyny były smukłe, gibkie i studentki A ja nie dość, że mężata i po studiach, to jakby mniej smukła i zdecydowanie mniej gibka... ale włosy miałam najładniejsze
dieta mi sie przyda nie wiem tylko co na to tż i Młoda...... im dieta niepotrzebna, a raczej wyjścia miec nie będą
ja tak zawsze czułam, że założenie konta na pp to będzie jedna z ostatnich rzeczy jaka zrobię na wolności ....... potem mnie w psychiatryku zamkną.

Ja myslę, że nie tylko włosy miałas najładniejsze - w ogóle byłas najładniejsza!!!

A ja nie umiem piec ciast kiedyś w rozpaczy kupiłam babke piaskowa w torebce i tez mi nie wyszła jak zaczynam w domu coś przebąkiwac, że może ciasto upiękę to Młoda płacze ze śmiechu a tz idzie robić miejsce w koszu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 09:39   #4027
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no i jak tu nie upiec takiego ciacha, no jak?! ale wyglada na zdrowe (jak na ciacho ), wiec moze to nie grzech...?
a widzisz, to dobrze wiesz, o czym pisze zajecia z baletu tez mialysmy na akrobatyce.... boszzz, jak mnie wszystkie powykrecane stawy bolaly tygodniami cale szczescie na palcach biegac nie musialam jeszcze, a przy stawaniu laskawie pozwolono nam trzymac sie drabinki
zakwasy w kciukach znam z nart... teoretycznie nie powinno sie tam ich miec, ale ja jakos tak kurczowo sie trzymam moich kijkow i zawsze na poczatku sezonu te poduchy kciukowe mnie cholernie bola... okazuje sie, ze w sezonie pozazimowym powinnam tanczyc na rurze, zeby miesnie kciuka utrzymac w dobrej kondycji i sezon narciarski zaczynac bez zakwasiora
ale faktycznie, lepiej nos spodnie mi tez malz o tej przemocy nadawal w pierwszych miesiacach z pilka nozna... a teraz mowi, zebym gwiazdorskiego tylka z siniolem nikomu nie pokazywala
i trzymaj sie tych wlosow! zawsze trzeba dostrzec to, co sie ma najfajniejsze, a nie same jakies tam glupoty... smukla i gibka to bedziesz po tych treningach, wiec sie nie przejmuj. a ze one studentki to niby zaleta? ty juz wyuczona, kwalifikowana, a one bidne jeszcze zakuwac musza a wiec drugi punkt dla ciebie. i fakt, ze masz malza, daje ci punkt trzeci. one byc moze nigdy zadnego nie znajda (moze licza na to, ze jakiegos tym pole dance skusza do oltarza)

Cloche... wybacz, ale zakwasy od kijków zrobiły mi dzień
Ale podpowiem Ci, ze kijki to przeżytek Bez nich też można fajnie śmigać... i łapki nie bolą Ale rurę jako trening rąk i dłoni polecam

Co do bycia smukłym i gibkim to tak... najgorsza była świadomość, że ja też taka byłam, ale się zapuściłam i nie jestem A bycia studentką im po prostu zazdroszczę, bo swoje studia świetnie wspominam... w końcu na Słonecznej Uczelni

Myślisz, że Twojemu TŻ chodzi o to, żebyś nie pokazywała części gwiazdy, bo tam siniak, bo ja myślę, ze tu o coś zupełnie innego chodzi

Ciacho piec, bo pyszne i w sumie dość zdrowe - fakt, że kaloryczne, ale przynajmniej to są "dobre" kalorie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dieta mi sie przyda nie wiem tylko co na to tż i Młoda...... im dieta niepotrzebna, a raczej wyjścia miec nie będą
ja tak zawsze czułam, że założenie konta na pp to będzie jedna z ostatnich rzeczy jaka zrobię na wolności ....... potem mnie w psychiatryku zamkną.

Ja myslę, że nie tylko włosy miałas najładniejsze - w ogóle byłas najładniejsza!!!

A ja nie umiem piec ciast kiedyś w rozpaczy kupiłam babke piaskowa w torebce i tez mi nie wyszła jak zaczynam w domu coś przebąkiwac, że może ciasto upiękę to Młoda płacze ze śmiechu a tz idzie robić miejsce w koszu
W psychiatryku to może nie, bo kto by długi pospłacał

Najładniejsza nie byłam, ale włosy po olejach na prawdę pokazują co
potrafią

Bo te z torebek czasem nie wychodzą - robiłam kopiec kreta i był niejadalny Ale to bananowe spróbuj zrobić W sumie tu nie bardzo jest co zepsuć, bo nie ma wyrabiania, miksowania, czekania, a i składniki niewymagające... mieszasz suche, w drugiej misce mokre, łączysz, do pieca i jest - proste, szybkie i pyszne Aha, ja robię ze zwykłej mąki (normalna tortowa)- też dobre wychodzi
Aha, ja się nie pitolę z otrębami w blaszce, tylko wykładam ją całą papierem do pieczenia
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-10-28 o 09:41
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 10:00   #4028
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ciacho piec, bo pyszne i w sumie dość zdrowe - fakt, że kaloryczne, ale przynajmniej to są "dobre" kalorie
ale ciasto
Zrobię w niedzielę - ale mam pytanie: mąka gryczana się pewnie nie nada,co ? Co można z mąki gryczanej zrobić,wiecie? Kupiłam pół kilo (dość droga jest,pół kg za 9,99) a czasem tylko troszeczkę potrzebuję do placków gryczanych...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:08   #4029
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja nie umiem piec ciast kiedyś w rozpaczy kupiłam babke piaskowa w torebce i tez mi nie wyszła jak zaczynam w domu coś przebąkiwac, że może ciasto upiękę to Młoda płacze ze śmiechu a tz idzie robić miejsce w koszu
anula w psychiatryku oby tam internet mieli... i od czasu do czasu odwiazali ci rekawy, zebys sobie mogla poprobowac nowych szamponow
jak pisze vea, torebkowe ciacha bez sensu sa... i takie rzeczy jak babki musza wyrosnac, duzo tu zalezy od pieca i fal elektromagnetycznych, jakie sama wysylasz (tak sie zawsze tlumaczyla moja mama ). ale tz niedobry, oj niedobry! klaps mu sie nalezy! sprobuj go zaskoczyc, a co! ani okruszka nie wywali!
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

Cloche... wybacz, ale zakwasy od kijków zrobiły mi dzień
Ale podpowiem Ci, ze kijki to przeżytek Bez nich też można fajnie śmigać... i łapki nie bolą Ale rurę jako trening rąk i dłoni polecam

Co do bycia smukłym i gibkim to tak... najgorsza była świadomość, że ja też taka byłam, ale się zapuściłam i nie jestem A bycia studentką im po prostu zazdroszczę, bo swoje studia świetnie wspominam... w końcu na Słonecznej Uczelni

Myślisz, że Twojemu TŻ chodzi o to, żebyś nie pokazywała części gwiazdy, bo tam siniak, bo ja myślę, ze tu o coś zupełnie innego chodzi
aj... wiem, ze jezdza bez kijkow... ja tez bym mogla, bo na carvingach jezdze... ale jakos czuje sie bezpieczniej z kijkami. wiesz, ja uzywam ich jako odganiaczy, oczyszczam nimi pole, jak mam zamiar zakrecac a na czarnych trasach to sie tez jako podporka przydaja.
achhh, nic nie mow mi o zapuszczaniu sie... ja wiem, ze nie ma co porownywac 16latki z dorosla baba... ale jak patrze na moje zdjecia jeszcze z czasow akrobatycznych... 52kilo, 90-60-90, sixpack, nogi zgrabne az do ziemi... az trudno uwiezyc, jaka wielka roznice robi 8kilo. teraz znowu jest ze mna troche lepiej (tzn. tych dodatkowych kg jest ciut mniej), staram sie wiecej ruszac i znow sie rozciagam (szpagat znow potrafie - wreszcie!), ale i tak az strach porownywac
mysle, ze moj malz wykorzystal mojego siniaka, zeby przypomniec mi, ze nie wypada pokazywac tylka - czy z siniakiem, czy bez tylko nie jestem pewna, czy on faktycznie mysli, ze ja go pokazuje...


---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ale ciasto
Zrobię w niedzielę - ale mam pytanie: mąka gryczana się pewnie nie nada,co ? Co można z mąki gryczanej zrobić,wiecie? Kupiłam pół kilo (dość droga jest,pół kg za 9,99) a czasem tylko troszeczkę potrzebuję do placków gryczanych...
ja bym zaryzykowala pewnie ciut inny smak bedzie, ale ja np. taki ogolnie lubie, wiec i w ciachu by mi nie przeszkadzal
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:39   #4030
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

jak pisze vea, torebkowe ciacha bez sensu sa... i takie rzeczy jak babki musza wyrosnac, duzo tu zalezy od pieca i fal elektromagnetycznych, jakie sama wysylasz (tak sie zawsze tlumaczyla moja mama ). ale tz niedobry, oj niedobry! klaps mu sie nalezy! sprobuj go zaskoczyc, a co! ani okruszka nie wywali!

aj... wiem, ze jezdza bez kijkow... ja tez bym mogla, bo na carvingach jezdze... ale jakos czuje sie bezpieczniej z kijkami. wiesz, ja uzywam ich jako odganiaczy, oczyszczam nimi pole, jak mam zamiar zakrecac a na czarnych trasach to sie tez jako podporka przydaja.
achhh, nic nie mow mi o zapuszczaniu sie... ja wiem, ze nie ma co porownywac 16latki z dorosla baba... ale jak patrze na moje zdjecia jeszcze z czasow akrobatycznych... 52kilo, 90-60-90, sixpack, nogi zgrabne az do ziemi... az trudno uwiezyc, jaka wielka roznice robi 8kilo. teraz znowu jest ze mna troche lepiej (tzn. tych dodatkowych kg jest ciut mniej), staram sie wiecej ruszac i znow sie rozciagam (szpagat znow potrafie - wreszcie!), ale i tak az strach porownywac
mysle, ze moj malz wykorzystal mojego siniaka, zeby przypomniec mi, ze nie wypada pokazywac tylka - czy z siniakiem, czy bez tylko nie jestem pewna, czy on faktycznie mysli, ze ja go pokazuje...


---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------


ja bym zaryzykowala pewnie ciut inny smak bedzie, ale ja np. taki ogolnie lubie, wiec i w ciachu by mi nie przeszkadzal
Moja Babcia mówi, że trzeba mieć dobre fluidy i do ciasta gadać.. do kwiatków też A jak rośnie i potem się piecze, to nie zaglądać, a okienko piekarnika ściereczką zasłonić (w sensie na tym drążku do otwierania powiesić), bo ciacho lubi mieć spokój i trochę prywatności

Anula dopóki TŻ lepszego nie piecze, niech nie marudzi i się cieszy, ze w ogóle coś dostał

Na czarnych trasach stara narciarska zasada "tylko głupi skręca, a tchórz otwiera oczy"
Myślę, że Małż jest zazdrosny o innych, którzy mogliby się przypadkiem zagapić
No niestety, przykre, ale jeśli kogoś bardzo aktywnego sadza się na 8 godzin do biurka, to kończy się to 12 kilogramami tłuszczyku tu i tam Na szczęście wagi u mnie aż tak bardzo nie widać (to znaczy, tłuszczyk w miarę równomiernie się rozłożył, więc nie proponują mi drugiego krzesła), ale zdjęć ze studiów staram się nie oglądać...

mhm gryczana z tego co kojarzę, jest trochę cięższa, więc jak zrobisz z samej gryczanej, to głowy nie dam, czy tak ładnie wyrośnie. Mieszane pewnie można, a w ogóle najlepiej, to na blogu zapytać. Z przepisu jest link na blog (w ogóle warto wpisy do przepisów czytać, bo dużo fajnych pomysłów ludzie mają) i Pani Asia zawsze ładnie odpowiada
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:42   #4031
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Czy możecie już skończyć o tym żarciu! Czuje jak mi od czytania kilogramów przybywa! A powinno być odwrotnie
Ja po ciąży nie mogę się ogarnąć. Niby waga taka sama ale centymetr mówi coś innego. Po za tym mimo wszystko przydało by się kilka kg zrzucić. Ale cały czas staje mi coś na przeszkodzie. Ostatnio jak wróciłam na basen to od trzech tygodni nie mogę się pozbyć przeziębienia.

Ja z LF zamówiłam: trzy korzenie, Skrzypiące mydło, sekret mniszka, owsiany bobas, migdałowy dotyk, jogurtowe. Jako gratis wybrałam miodowy poranek.

Anula, nie przejmuj się będziemy cię w psychiatryku odwiedzać a po za tym jak tak dalej pójdzie to przynajmniej ze mną będziesz mogła się tam spotykać codziennie bo coś mi się wydaje, że miejsce dla mnie już szykują Czy już popełniłaś zamówienie w Joppa? Jeśli nie to mam do Ciebie prośbę
Ja do ciast też jestem noga ale moje ciasteczka są tak proste, że nie mogą się nie udać (to znaczy one nie są moje bo je wyczaiłam w internecie ale... )

Vea, a Twoje ciasto mnie niestety nie porwało bo ja bananów nie lubię :/
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com

Edytowane przez zai
Czas edycji: 2011-10-28 o 10:45
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 10:49   #4032
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Czy możecie już skończyć o tym żarciu! Czuje jak mi od czytania kilogramów przybywa! A powinno być odwrotnie
Ja po ciąży nie mogę się ogarnąć. Niby waga taka sama ale centymetr mówi coś innego. Po za tym mimo wszystko przydało by się kilka kg zrzucić. Ale cały czas staje mi coś na przeszkodzie. Ostatnio jak wróciłam na basen to od trzech tygodni nie mogę się pozbyć przeziębienia.

Ja z LF zamówiłam: trzy korzenie, Skrzypiące mydło, sekret mniszka, owsiany bobas, migdałowy dotyk, jogurtowe. Jako gratis wybrałam miodowy poranek.

Anula, nie przejmuj się będziemy cię w psychiatryku odwiedzać a po za tym jak tak dalej pójdzie to przynajmniej ze mną będziesz mogła się tam spotykać codziennie bo coś mi się wydaje, że miejsce dla mnie już szykują Czy już popełniłaś zamówienie w Joppa? Jeśli nie to mam do Ciebie prośbę
Ja do ciast też jestem noga ale moje ciasteczka są tak proste, że nie mogą się nie udać (to znaczy one nie są moje bo je wyczaiłam w internecie ale... )
Zai, przepis ciasteczkowy proszę Ja się ślinię od na sam widok tej strony

W psychiatryku to powinni oddział stworzyć, bo się w jednym pokoju możemy nie pomieścić

Ooo... popatrz, bardzo podobne zamówienie chcę, na karteczce mam zapisane:migdałowy dotyk, żywokostowe (dla Małża), świeży balsam, trzy korzenie albo sekret mniszka, balsam naturalny no i się zastanawiam które dobrać: cedrowy las, makowy duet czy mocny cynamon - jakoś tak świątecznych zapachów mi się zachciało
Jeszcze muszę pokombinować, co w jakim rozmiarze chcę, bo na pełnowymiarowe wszystkie mnie nie stać (to znaczy stać, ale potem na hotel, jak Małż zobaczy przesyłkę, to już mi może zabraknąć...)

Bananów jako takich się w cieście praktycznie nie czuje - ma smak głównie przypraw, taki piernikowo-korzenny - banany nadają mi strukturę, jest dzięki nim takie wilgotne, mięsiste i ma fajny kolor.
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-10-28 o 10:50
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:50   #4033
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Czy możecie już skończyć o tym żarciu! Czuje jak mi od czytania kilogramów przybywa! A powinno być odwrotnie
Ja po ciąży nie mogę się ogarnąć.
W temacie odchudzania i ciąży polecam długotrwałe karmienie piersią
Bardzo skutecznie odchudza.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 10:53   #4034
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hello dziewczynki

Właśnie odebrałam paczkę z shea i mydło waniliowo-kokosowe zjem na śniadaniePachnie cudownie,na szczęście wzięłam sobie od razu dwa.
Mydło lawendowe też bosko pachnie.
Dudu-osun hmmm....powiedzmy,że nie pachnie
Wszystko pięknie zapakowane w kolorowy papier-każde mydełko osobno.To mi się podobaBrawa dla sklepu,mimo wcześniejszej wpadki.

Zrobiłam wczoraj henneI wyszłaMam mega cimny brązik,taka gorzka czekoladka.Trzymałam dwie godziny.Tylko kurczę chyba ciut zrobiłam za gęstą,bo taka sztywna się pózniej zrobiła na włosach już,że ciężko mi było nakładać.
Jestem bardzo ciekawa ile mi się będzie na włosach trzymała
Zai proszę powiedz mi:ta reszta proszku,która mi została mam ją trzymać w lodówce?I jeśli wczoraj została mi henna rozrobiona to do pojemnika włożyć i zamrozić(ja resztkę wywaliłam,a zostało sporo,ale nie byłam pewna z tym mrożeniem)tak na przyszły raz pytam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:05   #4035
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Zai, przepis ciasteczkowy proszę Ja się ślinię od na sam widok tej strony

W psychiatryku to powinni oddział stworzyć, bo się w jednym pokoju możemy nie pomieścić

Ooo... popatrz, bardzo podobne zamówienie chcę, na karteczce mam zapisane:migdałowy dotyk, żywokostowe (dla Małża), świeży balsam, trzy korzenie albo sekret mniszka, balsam naturalny no i się zastanawiam które dobrać: cedrowy las, makowy duet czy mocny cynamon - jakoś tak świątecznych zapachów mi się zachciało
Jeszcze muszę pokombinować, co w jakim rozmiarze chcę, bo na pełnowymiarowe wszystkie mnie nie stać (to znaczy stać, ale potem na hotel, jak Małż zobaczy przesyłkę, to już mi może zabraknąć...)

Bananów jako takich się w cieście praktycznie nie czuje - ma smak głównie przypraw, taki piernikowo-korzenny - banany nadają mi strukturę, jest dzięki nim takie wilgotne, mięsiste i ma fajny kolor.
Hmmm to może spróbuje z tym ciastem. Lubie takie piernikowe. Przepis na ciasteczka znalazłam tu. Wcześniej miałam inne ale ten jest banalny i strasznie szybko się je robi.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W temacie odchudzania i ciąży polecam długotrwałe karmienie piersią
Bardzo skutecznie odchudza.
Ja już 2,5 roku po porodzie. Swoje dziecko karmiłam 0,5 roku. Jak mi pogryzło piersi to się rozstaliśmy. On nie rozpaczał a ja miałam trochę wolnego czasu (bo jak karmiłam to najchętniej wisiałby cały dzień przypięty do mnie). A karmienie to faktycznie świetny sposób na zrzucenie wagi. I bardzo dobra sprawa dla maleństwa.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zai proszę powiedz mi:ta reszta proszku,która mi została mam ją trzymać w lodówce?I jeśli wczoraj została mi henna rozrobiona to do pojemnika włożyć i zamrozić(ja resztkę wywaliłam,a zostało sporo,ale nie byłam pewna z tym mrożeniem)tak na przyszły raz pytam.
Resztę proszku do lodówki a następnym razem jak zostanie Ci rozrobiona henna to przełóż ją do pojemniczka i wrzuć do zamrażarki. Ja tak robię i naprawdę jest wszystko ok.

Henna nie jest najłatwiejszym materiałem do nakładania ale chyba faktycznie chyba zrobiłaś za gęstą skoro miałaś takie problemy. Ale za którymś razem dojdziesz do wprawy
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:08   #4036
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Hmmm to może spróbuje z tym ciastem. Lubie takie piernikowe. Przepis na ciasteczka znalazłam tu. Wcześniej miałam inne ale ten jest banalny i strasznie szybko się je robi.
Pieguski
Jak się robi takie fajne podlinkowanie - w wyrazie ???
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:10   #4037
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość


Bo te z torebek czasem nie wychodzą - robiłam kopiec kreta i był niejadalny Ale to bananowe spróbuj zrobić W sumie tu nie bardzo jest co zepsuć, bo nie ma wyrabiania, miksowania, czekania, a i składniki niewymagające... mieszasz suche, w drugiej misce mokre, łączysz, do pieca i jest - proste, szybkie i pyszne Aha, ja robię ze zwykłej mąki (normalna tortowa)- też dobre wychodzi
Aha, ja się nie pitolę z otrębami w blaszce, tylko wykładam ją całą papierem do pieczenia
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
anula w psychiatryku oby tam internet mieli... i od czasu do czasu odwiazali ci rekawy, zebys sobie mogla poprobowac nowych szamponow
jak pisze vea, torebkowe ciacha bez sensu sa... i takie rzeczy jak babki musza wyrosnac, duzo tu zalezy od pieca i fal elektromagnetycznych, jakie sama wysylasz (tak sie zawsze tlumaczyla moja mama ). ale tz niedobry, oj niedobry! klaps mu sie nalezy! sprobuj go zaskoczyc, a co! ani okruszka nie wywali!
Znaczy wiecie... ja te z torebki raz kupiłam po pasmie niepowodzeń.
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, ale mi po prostu ciasta nie wychodza nawet murzynek najprostszy potrafię zepsuć nawet szarlotka bez pieczenia mi nie wyszła jestem beznadziejna w tym temacie, chyba się już poddałam. Szkoda kasy na produkty - wole ją na kosmetyki wydac
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Anula dopóki TŻ lepszego nie piecze, niech nie marudzi i się cieszy, ze w ogóle coś dostał
On kiedyś chciał spróbowac ciasto zrobić
Patrzę a wkuchni na blacie wystawione z 6 szklanek Pytam więc grzecznie po co mu tyle szklanek?
A on powiedział: No jak to po co? Przeciez w przepisie jest, że daje się 2 szklanki mąki, 1,5 szklanki cukru, 2/3 szklanki oleju.....
Śmiałam sie i krztusiłam tak długo, że sie obraził i w końcu ciasta nie upiekł
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja po ciąży nie mogę się ogarnąć. Niby waga taka sama ale centymetr mówi coś innego. Po za tym mimo wszystko przydało by się kilka kg zrzucić. Ale cały czas staje mi coś na przeszkodzie. Ostatnio jak wróciłam na basen to od trzech tygodni nie mogę się pozbyć przeziębienia.

Anula, nie przejmuj się będziemy cię w psychiatryku odwiedzać a po za tym jak tak dalej pójdzie to przynajmniej ze mną będziesz mogła się tam spotykać codziennie bo coś mi się wydaje, że miejsce dla mnie już szykują Czy już popełniłaś zamówienie w Joppa? Jeśli nie to mam do Ciebie prośbę
Ja do ciast też jestem noga ale moje ciasteczka są tak proste, że nie mogą się nie udać (to znaczy one nie są moje bo je wyczaiłam w internecie ale... )
Oj to niedobrze z tym przeziębieniem, niedobrze
ja tez od długiego czasu taka jestem ni chora, ni zdrowa

O! To zamówmy sobie dwójkę w psychiatryku - we dwie raźniej

Zai, a nie wołabys czegoś z lucy? Bo właśnie czytam watek o luśce (przez Grazkę, bo mi próbki lucy przysłała ) i po lekturze coraz bardziej sie ku niej skłaniam z zakupem jeszcze paru próbek Jeszcze nie testowałam, ale mam zamiar jutro to zrobić i jakby testy wypadły pomyślnie, to wzięłabym. Co Ty na to? Byłabys zainteresowana lusią, czy tylko joppa?
Na razie jeszcze nie zrobiłam zamówienia, bo pp jeszcze nie dokończył mojej rejestracji i nawet jeszcze nie mogę na pp kasy przelać
Dzisiaj też mam meow od Ciebie i uważam, że to najlepszy minerałek ze wszystkich jakie do tej pory miałam na ryjku - kolor, który mi przysłałaś po prostu idealny nie warzy się, mniej i później sie świecę (w zbiorowym już go sobie zamówiłam ).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:16   #4038
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Znaczy wiecie... ja te z torebki raz kupiłam po pasmie niepowodzeń.
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, ale mi po prostu ciasta nie wychodza nawet murzynek najprostszy potrafię zepsuć nawet szarlotka bez pieczenia mi nie wyszła jestem beznadziejna w tym temacie, chyba się już poddałam. Szkoda kasy na produkty - wole ją na kosmetyki wydac
Świetnie Cię rozumiem - mam podobnie w temacie hodowli roślin doniczkowych
Poza tym teraz można smaczne ciasta kupić,są nawet ekologiczne gdzie nie gdzie

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Ja już 2,5 roku po porodzie. Swoje dziecko karmiłam 0,5 roku. Jak mi pogryzło piersi to się rozstaliśmy. On nie rozpaczał a ja miałam trochę wolnego czasu (bo jak karmiłam to najchętniej wisiałby cały dzień przypięty do mnie). A karmienie to faktycznie świetny sposób na zrzucenie wagi. I bardzo dobra sprawa dla maleństwa.
To się działo mały gryzoń

Wstyd przyznać (choć może na naturalistycznym wątku nie aż tak bardzo wstyd) ale ja mam 6 (sześć) lat karmienia na koncie:/ No ale przynajmniej żadnych problemów z nadwagą
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-10-28 o 11:17
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 11:50   #4039
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar ale fajnie, że henna Ci podpasowała ja tez od paru tygodni chcę sie farbnąć, tylko nie mam czasu kurczę... Musze moje świeżo osiwałe włosy schowac pod henną, bo już kilka osób mnie pytało, czy sobie rozjasniałam włosy przy twarzy.... A jedna koleżanka w łazience, widząc moje włosy na skroniach jak je odgarniałam z twarzy powiedziała: anka, ile Ty masz siwych włosów, a przeciez jeszcze nie masz 30-tki?! i do tej pory nie wiem, czy sie na nią obrazic za wytykanie mi siwych włosów, czy podziękowac za komplement odnośnie wieku

I wiecie co, ja naprawde mam coraz ładniejszy ryj i tak naprawde nie wiem dlaczego
a może stres mi odchodzi.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 11:55   #4040
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
ooo właśnie! może właśnie przez te rozpoczęcie okresu grzewczego! widziałam takie pojemniczki na wode na kaloryfer kiedyś na allegro. czy to wystarczy?
i musze właśnie zamiast masła używać oleju lnianiego jak kiedyś ale ostatnio zapomniałam. i o tym oil femin poczytam
bardzo ci dziękuje
Tak, takie do powieszenia na kaloryfer A jak chcesz, żeby ci w domu ładnie pachniało to możesz sobie do tej wody dać kropelkę olejku eterycznego
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Gayenka, daj znac co lekarz Ci powiedział i czy auto tez zdrowe
Aniu dziękuję za troskę
Autko pojechało na przegląd a z przeglądu znowu do mechanika A ja mam jakąś infekcję oskrzeli i lekarstwa
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ooo... gastrofaza
Ja mam przed @ , ale na zimę też już ciałko zaczyna się szykować Marzy mi się pieczona kaczka, kluski śląskie, ciacha... a w ogóle już czwarty raz piekę to ciacho i przejeść się nim nie mogę... jest słodkie, korzenne, baaardzo kaloryczne i absolutnie przepyszne http://www.kwestiasmaku.com/desery/c...y/przepis.html


Podczepiam się do pytania Anuli
Bananowieeeec! kocham i często robię

również dziękuję za troskę i marzę o zobaczeniu Twoich włosów
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hello dziewczynki

Właśnie odebrałam paczkę z shea i mydło waniliowo-kokosowe zjem na śniadaniePachnie cudownie,na szczęście wzięłam sobie od razu dwa.
Mydło lawendowe też bosko pachnie.
Dudu-osun hmmm....powiedzmy,że nie pachnie
Wszystko pięknie zapakowane w kolorowy papier-każde mydełko osobno.To mi się podobaBrawa dla sklepu,mimo wcześniejszej wpadki.

Zrobiłam wczoraj henneI wyszłaMam mega cimny brązik,taka gorzka czekoladka.Trzymałam dwie godziny.Tylko kurczę chyba ciut zrobiłam za gęstą,bo taka sztywna się pózniej zrobiła na włosach już,że ciężko mi było nakładać.
Jestem bardzo ciekawa ile mi się będzie na włosach trzymała
Zai proszę powiedz mi:ta reszta proszku,która mi została mam ją trzymać w lodówce?I jeśli wczoraj została mi henna rozrobiona to do pojemnika włożyć i zamrozić(ja resztkę wywaliłam,a zostało sporo,ale nie byłam pewna z tym mrożeniem)tak na przyszły raz pytam.
Jeee cieszę się bardzo, że wyszła ci henna i doszła paczka w shea Tylko nie zjadaj mydełek umyj się ładnie i powiedz czy fajne, to też sobie zamówię

Przyznać się, kto mi wykupił mydła Kleopatry z LF? dziś chciałam zamówić i co? Nie ma Nie wiem jakie mydełka wziąc na prezenty

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

I wiecie co, ja naprawde mam coraz ładniejszy ryj i tak naprawde nie wiem dlaczego
a może stres mi odchodzi.......
Anula! Jak ty jeszcze raz napiszesz o swojej pięknej buzi ryj to cie tak pacnę, że Ci się oranżadą z pierwszej komunii odbije!
()
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:03   #4041
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Pieguski
Jak się robi takie fajne podlinkowanie - w wyrazie ???
vea kopiujesz adres który linkujesz , w edytorze piszesz wyraz , który ma być widoczny , zaznaczasz go , klikasz na ikonkę nad edytorem(kula ziemska z leżącą ósemką)- otwiera się okno i tam jest "wprowadz adres ....." to co wyświetla z automatu trzeba skasować i wkleić skopiowany adres linku - gotowe

mhm sześć lat ale chyba w sumie ?

Nie ma mydełek Kleopatry ???
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-28 o 12:09
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:19   #4042
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Anula! Jak ty jeszcze raz napiszesz o swojej pięknej buzi ryj to cie tak pacnę, że Ci się oranżadą z pierwszej komunii odbije!
()
To dobre

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

mhm sześć lat ale chyba w sumie ?
No w sumie,w sumie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:20   #4043
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Tak, takie do powieszenia na kaloryfer A jak chcesz, żeby ci w domu ładnie pachniało to możesz sobie do tej wody dać kropelkę olejku eterycznego

Bananowieeeec! kocham i często robię

Przyznać się, kto mi wykupił mydła Kleopatry z LF? dziś chciałam zamówić i co? Nie ma Nie wiem jakie mydełka wziąc na prezenty
Bananowiec... mniam... marchewkowe... też mniam...
Patent z olejkiem w nawilżaczu super... jak tylko zanabędę nawilżacz będę uskuteczniać

Ooo... rzeczywiście Kleopatry brak
ale wiesz co, napisz do Pani Ewy i zapytaj kiedy będzie, bo czasem jest tak, ze właśnie "dochodzi", w sensie kończy się suszyć i można zamówić, chociaż na stronie nie ma
A na prezenty - najpierw zrobić sobie przyjemność, czyli pozamawiać małe (mydła próbne), przetestować i najlepsze zamówić całe
I nie zapomnieć wręczyć

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
vea kopiujesz adres który linkujesz , w edytorze piszesz wyraz , który ma być widoczny , zaznaczasz go , klikasz na ikonkę nad edytorem(kula ziemska z leżącą ósemką)- otwiera się okno i tam jest "wprowadz adres ....." to co wyświetla z automatu trzeba skasować i wkleić skopiowany adres linku - gotowe
Grażka chyba działa
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:25   #4044
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Działa , działa dziekuję

Swoje nawilzacz też dzisiaj zakropie , super pomysł .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-28 o 12:26
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 12:44   #4045
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

Nie ma mydełek Kleopatry ???
No nie ma
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Bananowiec... mniam... marchewkowe... też mniam...
Patent z olejkiem w nawilżaczu super... jak tylko zanabędę nawilżacz będę uskuteczniać

Ooo... rzeczywiście Kleopatry brak
ale wiesz co, napisz do Pani Ewy i zapytaj kiedy będzie, bo czasem jest tak, ze właśnie "dochodzi", w sensie kończy się suszyć i można zamówić, chociaż na stronie nie ma
A na prezenty - najpierw zrobić sobie przyjemność, czyli pozamawiać małe (mydła próbne), przetestować i najlepsze zamówić całe
I nie zapomnieć wręczyć
O tak marchewkowe też! i oba są super bo są świeże tydzień
Dziękuję za podpowiedź, już napisałam Zależało mi, żeby zamówić teraz bo są gratisowe mydełka
Z LF już zamawiałam więc znam, miałam też próbki od Pani Ewy i z wymianki z Kretką (stąd znam Mydło Kleopatry i tak pokochałam, że chciałam 4 zamówić od razu.. na prezenty i dla mnie też) A teraz to jestem w kropce :myśli: zobaczymy, co Pani Ewa odpisze

Kupiłam sobię dzisiaj moją ulubioną torebkową herbatkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twinings-herbata-lady-grey-25tb-50g-Full.jpg (17,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:07   #4046
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Tak, takie do powieszenia na kaloryfer A jak chcesz, żeby ci w domu ładnie pachniało to możesz sobie do tej wody dać kropelkę olejku eterycznego

Aniu dziękuję za troskę
Autko pojechało na przegląd a z przeglądu znowu do mechanika A ja mam jakąś infekcję oskrzeli i lekarstwa



Anula! Jak ty jeszcze raz napiszesz o swojej pięknej buzi ryj to cie tak pacnę, że Ci się oranżadą z pierwszej komunii odbije!
()
Z tym olejkiem to faktycznie zarąbisty pomysł
Oj, to nie za fajnie z tymi oskrzelami, mam nadzieję, że teraz z odpowiednimi lekami szybko wyzdrowiejesz
Uparta snieżynka.......
Gayenka, jak buzia zacznie byc piękna, to przestane o niej pisac ryj ( to wiesz, tak pieszczotliwie jest ) a ta oranżada......


Własnie wróciłam ze sklepu żółty cesarz, mam niedaleko pracy. Ale mają duuużo fajnych rzeczy olej z pestek dyni, z orzechów włoskich, arganowy, z konopii, jest tez sporo kosmetyków. Lavera i eco cosmetics w ogromnej ilości, maja tez trochę cattiera, olej z maruli i ze 3 inne kosmetyki z tej serii, parę produktów florame, olejki eteryczne, sonett, orzechy piorące i troche "chemii" domowej i jeszcze jakieś, ale teraz zapomniałam
A myślicie, że taki olej konopny bio spożywczy to mogłabym na paszczę? Albo z orzechów włoskich? Który lżejszy, lepiej sie wchłania i jest bardziej odpowiedni dla 30+? Był tam tez arganowy, ale wiem, że niektóre argany sa ciężkie i marnie się wchłaniają i trochę sie bałam go wziąć.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-28 o 13:09
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:10   #4047
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Resztę proszku do lodówki a następnym razem jak zostanie Ci rozrobiona henna to przełóż ją do pojemniczka i wrzuć do zamrażarki. Ja tak robię i naprawdę jest wszystko ok.

Henna nie jest najłatwiejszym materiałem do nakładania ale chyba faktycznie chyba zrobiłaś za gęstą skoro miałaś takie problemy. Ale za którymś razem dojdziesz do wprawy

Przy drugim razie wsypie mniej proszku i mniej gęste zrobie.Dobrze,że tż mi pomagał,bo cieńko by byłoA smród byłTż ciągle pytał kiedy wywietrzeje
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Znaczy wiecie... ja te z torebki raz kupiłam po pasmie niepowodzeń.
Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy, ale mi po prostu ciasta nie wychodza nawet murzynek najprostszy potrafię zepsuć nawet szarlotka bez pieczenia mi nie wyszła jestem beznadziejna w tym temacie, chyba się już poddałam. Szkoda kasy na produkty - wole ją na kosmetyki wydac

).
Anula przybij piątek,bo ja też takie dnoMi wychodzi tylko szarlotka z torebki lidlowej,a tak to klapa.Ostatnio zrobiłam ciasto drożdżowe to psy miału ucieche,bo cała blacha tylko dla nich.
Jedyny plus taki,że mam dobre ciasta w cukierni
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar ale fajnie, że henna Ci podpasowała ja tez od paru tygodni chcę sie farbnąć, tylko nie mam czasu kurczę... Musze moje świeżo osiwałe włosy schowac pod henną, bo już kilka osób mnie pytało, czy sobie rozjasniałam włosy przy twarzy.... A jedna koleżanka w łazience, widząc moje włosy na skroniach jak je odgarniałam z twarzy powiedziała: anka, ile Ty masz siwych włosów, a przeciez jeszcze nie masz 30-tki?! i do tej pory nie wiem, czy sie na nią obrazic za wytykanie mi siwych włosów, czy podziękowac za komplement odnośnie wieku

I wiecie co, ja naprawde mam coraz ładniejszy ryj i tak naprawde nie wiem dlaczego
a może stres mi odchodzi.......
Chyba dlatego
Nie gniewaj się na koleżanke,co tam siwe włosy-ważne,że look młody
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jeee cieszę się bardzo, że wyszła ci henna i doszła paczka w shea Tylko nie zjadaj mydełek umyj się ładnie i powiedz czy fajne, to też sobie zamówię

!
()

Dzisiaj dudu-osun rozpracuje i kokos-wanilia to dam jutro znać.Siostrze też kupiłam dudu,mam nadzieję,że jej pomoże.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:19   #4048
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Boże ale Wy macie tempo

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Halo czy jest tu ktoś z Częstochowy może???
A co otworzyli tam jakiś sklep z naturalnymi mazidłami?? Ja to nie jestem stamtąd ale często tam bywam... a kiedyś planuje mieszkać.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

A mnie kusi okropnie kupno tego
http://e-sklep.hauschka.pl/pl/p/Puder-tonujacy-9-g./260

Tylko nie mam innego wyjścia jak kupno w ciemno,dlatego się jeszcze zastanawiam.Szkoda,że tylko jedna opinia w kwc o nim
Jak kupisz to opisz swoje wrażenia bo mi tez się ten puder bardzo podoba.

vea7 Ale mi narobiłaś ochoty na to ciasto a ja codziennie mówię sobie że od jutra zaczynam dietę ale to cisto muszę wypróbować.

Co do diety pt" karmienia dziecka cyckiem" to nie mam dzieci, nie zapowiada się żebym miała w ciągu najbliższych 2 lat, wiem że to jest bardzo ważne i zdrowe dla dziecka ale jakoś odrzuca mnie fakt karmienia piersią... na myśl o śmierdzących pieluchach nie mam takiego wyparcia jak do karmienia cyckiem... coś nienormalnego ze mną?!

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-10-28 o 14:25
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:25   #4049
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Boże ale Wy macie tempo


A co otworzyli tam jakiś sklep z naturalnymi mazidłami?? Ja to nie jestem stamtąd ale często tam bywam... a kiedyś planuje mieszkać.



Jak kupisz to opisz swoje wrażenia bo mi tez się ten puder bardzo podoba.

vea7 Ale mi narobiłaś ochoty na to ciasto a ja codziennie mówię sobie że od jutra zaczynam dietę ale to cisto muszę wypróbować.
No chyba jednak kupię,bo za bardzo mnie kusi.I jeszcze coś czuję,że muszę mieć brązer Hauschki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 14:30   #4050
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No chyba jednak kupię,bo za bardzo mnie kusi.I jeszcze coś czuję,że muszę mieć brązer Hauschki
Brązer na razie mam z Body Shopu, ale jak tylko się skończy to chce ten Hauschkowy. Teraz jestem na etapie przyzwyczajania się do myśli ze kończy się 6 miesięczny termin ważności mascary i muszę kupić nową za 63 zł Miałam czarną z Hauschki a chce oberżynę (warto?) teraz wypróbować. Szkoda mi tej kasy ale żadna mascara nie dała u mnie takiego efektu i jednocześnie nie podrażniła oczu.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.