Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 20:24   #601
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko to super bo mnie zawsze interesi jak kolor pasuje do cery i oczu danej osoby
wtedy zawsze latwiej podpatrzyc cos sobie , jesli osoba kolorystycznie jest podobna

uciekam juz papa
uwielbiam letnie wieczory
Jasne ze dam
aaa i mi powiedzialy tamte dziewczyny bo tam tez stylistki jakies sa ze ja jestem cieplo zimny typ ale w strone cieplego, ze one by mi wiosne dały jak sie z bliska przyjrzaly. z domieszką lata.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:54   #602
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Robiłam C10 jakiś ponad miesiąc temu i nic mi się nie działo na szczęście... Właśnie też rozważam C9 z A10, ale jak dla mnie chyba za chłodno wyjdzie
One wszystkie mają wodę 9% chyba tak?
a10 ma 12%.
ja znow sie boje ze c9 wcale tak chlodno nie wychodzi

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
caskada
dam ale nie dzis
ale dam

bunny
znaczy jakie pasemka?
chodzi Ci o te wlosy co kiedys robilam rozjasniaczem?
czy ktore?

wlasnie mi o taka wielotonowosc chodzilo, slabo widac wiem, ale jednak widac ze sa przemieszane kolorki.
chodzi mi ze te jasne pasma teraz wygladaja jakbys dawniej miala pasemka- te sprane co wylaza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:58   #603
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

chodzi mi ze te jasne pasma teraz wygladaja jakbys dawniej miala pasemka- te sprane co wylaza
A no wylaza to te refleksy rozjasniaczowe...ale co tam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:05   #604
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a10 ma 12%.
ja znow sie boje ze c9 wcale tak chlodno nie wychodzi


chodzi mi ze te jasne pasma teraz wygladaja jakbys dawniej miala pasemka- te sprane co wylaza
Oj bo Tobie dobrze w chłodnych, a mnie postarza... poza tym u Ciebie zbyt chłodne wyjdzie zimne, stalowe a u mnie... zielone, bo mam ciemniejsze włoski... To chłodniejsza C9 czy C10?
Jak zmieszam A10 z którąś to z C to wychodzi woda 10,5%...
Naszło mnie na kombinacje, bo od jutra promocja w rossmanie - będą po 9.99 a jak dla mnie tym lepiej że chcę na całe włosy kłaść, więc i tak 2 farby potrzebuję i mnie korci żeby coś wymieszać
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:11   #605
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Oj bo Tobie dobrze w chłodnych, a mnie postarza... poza tym u Ciebie zbyt chłodne wyjdzie zimne, stalowe a u mnie... zielone, bo mam ciemniejsze włoski... To chłodniejsza C9 czy C10?
Jak zmieszam A10 z którąś to z C to wychodzi woda 10,5%...
Naszło mnie na kombinacje, bo od jutra promocja w rossmanie - będą po 9.99 a jak dla mnie tym lepiej że chcę na całe włosy kłaść, więc i tak 2 farby potrzebuję i mnie korci żeby coś wymieszać
wlasnie nie wiem ktora chlodniejsza... bo jakby patrzec na ang stronke palette to zupelnie inne tlumaczenie nazw i to by wskazalo ze c10 jest chlodniejsza od c9.
bo c9 jest srebrzystym blondem a c10 to arktyczny lodowy blond
a10 to dla nich zwykly popielaty a dla nas ultra jakis
no i ja z checia bym skorzystala z tej promo by ost raz pokombinowac ale c10 ost mi za chlodno wyszlo i ciutke sie boje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:16   #606
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie nie wiem ktora chlodniejsza... bo jakby patrzec na ang stronke palette to zupelnie inne tlumaczenie nazw i to by wskazalo ze c10 jest chlodniejsza od c9.
bo c9 jest srebrzystym blondem a c10 to arktyczny lodowy blond
a10 to dla nich zwykly popielaty a dla nas ultra jakis
no i ja z checia bym skorzystala z tej promo by ost raz pokombinowac ale c10 ost mi za chlodno wyszlo i ciutke sie boje
Hmmm to jeszcze muszę to przemyśleć. C10 Cie uczuliła więc nie ma sensu się męczyć
Ja już lecę spać dobranoc
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:27   #607
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie nie wiem ktora chlodniejsza... bo jakby patrzec na ang stronke palette to zupelnie inne tlumaczenie nazw i to by wskazalo ze c10 jest chlodniejsza od c9.
bo c9 jest srebrzystym blondem a c10 to arktyczny lodowy blond
a10 to dla nich zwykly popielaty a dla nas ultra jakis
no i ja z checia bym skorzystala z tej promo by ost raz pokombinowac ale c10 ost mi za chlodno wyszlo i ciutke sie boje
Wyjdzie chlodno
tylko co ze skora glowy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 21:43   #608
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

ale ja mysle o c9 a to c10 mnie uczula...po c9 mogloby byc ok,ale przeraza mnie ze producent przeznaczyl ja do jasnego blondu mimo wody 9.
Zobacze jutro jak bede w rossie,moze zakombinuje ostatni raz,bo mnie strasznie korci.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:51   #609
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

a ja zaraz rozrabiam wellaton 12/1

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Agatko u mnie widać jakby były rude miedziane normalnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:58   #610
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a więc piszę co miałam napisać
Wczoraj bylam w takim nowym salonie w moim miescie, znaczy dla mnie nowym a ogólnie jest moze 6 mcy. Taka znana sieciówka.
Pięknie ładnie.
Poszłam z zamiarem umowienia sie juz na wrzesień i zapytałam co ona mi proponuje. Wyjasniłam oczywiscie ze bazowy kolor chcę taki na poziomie 8 i refleksy.
I mowie ze bede robic sama matrixem.
Kobieta wywarla na mnie bardzo dobre wrazenie, zaproponowala wlasnie taka koloryzajce 3d. pokazała mi katalogi z juz gotowymi rozwiązaniami 3d i instrukcjami dla fryzjera jak wykonac, zapytala ktore kolory najbardziej mi sie podobaja. powiedziała ze zrobimy to taka nową farba dialight bez amoniaku. ona jest do wlosow farbowanych i uwrazliwionych (wszystko dzis wyczytałam jak siedziałam tam).
oksy sa 1,8%, 4,5% i chyba 6 czy 7%.
i stwierdzilam ze a co mi tam ide dzis. jako ze ten recital juz mocno wypłowiał poszłam.
podzielila moje wlosy na kucyki, sekcje, takie trójkaty.
nakładała mi 3 rozne kolory tego dialightu.
na pewno 7,3 od spodu, 9,3 i jakies jeszcze.
uprzedzila oczywiscie ze robimy na wodzie 1,8% i odrostu nie ruszy.
rowniez uprzedzila ze kolor moze sie szybciej spierac i nie wyjsc dokladnie taki jak katalogowy bo jestem tuz po pigmentacji i włosy pigmentowane różnie się zachowuja. spodobała mi sie jej szczerość-cos a la nasza bunny
mimo to zgodzilam sie na koloryzacje.
mialysmy trzymac 15 min, trzymalysmy 10min bo co chwila patrzyła jak kolor i stwierdzila ze troszkę nam szarzeje i trzeba zmywac.
wlosy mam w bardzo dobrym stanie.

niestety koloru na zdjeciach nie jestem w stanie uchwycic bo terazna dworze szaro i ciemnawo.
zrobilam kilka zdjec ale nic tam nie widac.
te refleksy sa dość subtelne, to sa takie przejscia, widac co nieco na zdjeciach ze od spodu ciemniej, przy twarzy jasniej, pomiedzy srednio.

umowilam sie od razu na 31 lipca bo cos czuje ze zostane tam na dluzej.
powiedziala ze zobaczymy jak kolor bedzie wygladal.
ze zrobimy richesse odrost na tej wyzszej wodzie, resztę znowu refleksami 3d (uprzedzila ze te pewnie bedzie trzeba poprawic) i powiedziała ze ona cos by dodała 9,03 albo 10,21 ale to zobaczy jak juz przyjdę.
to wszystko oczywiscie na calosci tym dia z woda 1,8%.

wkleje zdjecia ale nic na nich nie widac...no chociaz jak sie przyjrzeć to jednak te refleksy widac. szkoda tylko ze te najjasniejsze na zdjeciach sa jakies białawe bo w rzeczywistosci sa inne.
Zrobie zdjecia w słoneczny dzien. Bo dzis te wlosy tak ulozone że nic się kolory nie mieszają.


Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze pewnie wiekszosci z Was takie rozwiazanie nie bedzie sie podobac.
Sama jak nosiłam jednolity blond to takie cos byłoby dla mnie nie do pomyslenia
Ale jak widac odmienilo mi sie i uwazam ze jest to subtelniejsze rozwiazanie niz balejaz, te loreale sa delikatne i moge chyba zostac przy takim typie koloryzacji.
Fajny ten Twój kolor , taki inny!
Ja też miałam około dwóch tygodni temu robione włosy dialight 9.03 i kolor naprawde fajny, ale bardzo szybko sie spłukał,ale znalazłam odżywke koloryzującą loreal 9.13 i wczoraj położyłam i jestem mile zaskoczona kolorek włosów jakby ożył, taki ciepły beż, będe stosować tą odżywke do następnego farbowania, umówiłam się teraz do fryzjerki, która pracuje na goldwellu ( jeszcze tej faby nie miałam na włosach)
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:41   #611
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciężko przytrzymać taki spory biust wiem coś o tym
już nie taki spory ,ale potrzebuje coś co by go dobrze podtrzymało bez ramiaczek
Ty to masz piękny okrąglutki
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość



ja mam i lezy bo nie zdaje egzaminu u mnie nie unosi mi biustu wiec po co mi taki stanik

mozesz krem na dzien ma lekka konsystencje wiec w nocy ci nie zaszkodzi..a mozna tez teraz latem wogole nie klasc kremow jesli nie ma takiej potrzeby
ja narazie nie klade
no to lipa bo mi własnie o uniesienie chodzi
a kremu używam jak czuje ,że mam taką suchawą jakby napiętą buzie(szczególnie po opalaniu) ale wolę na noc nasmarować
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fotki prawie wszystkich ostatnich zakupów w albumie bo niektóre jeszcze schną albo są w praniu [COLOR="Silver"]
zakupy ładne, ale biuścik NAJ
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja go kupiłam bo on ma ten róż a jak mierzyłam to miałam usta w tym kolorze i myślę sobie o pasuje do pomadki

ja też nieraz coś kupię bo mi np.pasuje do torebki albo kolczyków
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam kilka zdobyczy obfoconychwstawiam tu , wybaczcie bo nie robie zadnego albumu pod tym katem
spodnie sa w miare odwaznebo obkwiecone

kolory jak zwykle zywsze niz ten moj rupiec telefon pokazuje ...
ładne szczególnie spodnie mi się podobają i ten nietoperz
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Postanowiłam troche odświeżyć kolor i polozyłam farbe Stockholm z oksydanem który był dołączony do farby. Farba dała bardzo ładny odcień włosków , odrostu praktycznie nie ruszyła. Czy któraś z Was stosowała ja na włosy uprzednio rozjasniane rozjasniaczem bo chcialabym sie upewnic czy farba tak ładnie chwyta włosy na rozjasnione uprzednio włosy rozjasniaczem na wodzie 9%??
ładnie czyściutko
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a ja zaraz rozrabiam wellaton 12/1 [COLOR="Silver"]


nadal jesteś mu wierna?

Agatko faktycznie teraz w tym oświetleniu jakoś dziwny ten kolor ,jakby bardziej pomarańczowy się wydaje wrzuć jutro w dziennym i z buzią

a wiecie co ja dziś zrobiłam oparzyłam sobie górną część stopy (podbicie) gorącym olejem z patelni i to tak ,że japonka mi się przypiekła do skóry i pasek mi się odbił na skórze normalnie mnie tak piecze ,że się chce zesrać z bólu i zastanawiam się jak ja jutro butki włoże na stope
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 00:03   #612
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wlasnie nie wiem ktora chlodniejsza... bo jakby patrzec na ang stronke palette to zupelnie inne tlumaczenie nazw i to by wskazalo ze c10 jest chlodniejsza od c9.
bo c9 jest srebrzystym blondem a c10 to arktyczny lodowy blond
a10 to dla nich zwykly popielaty a dla nas ultra jakis
no i ja z checia bym skorzystala z tej promo by ost raz pokombinowac ale c10 ost mi za chlodno wyszlo i ciutke sie boje
bunny C9 nie wychodzi tak slicznie wcale tak bardzo nie chłodzi, wyjdzie biało na rozjaśnionych włosach. koleżance kładłem na odrosty (naturalna 8) + potem na całe.
odrosty wyszły uwaga miedziane, nie złote, a reszta bielusia jak śnieg.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 07:09   #613
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Golwdell ma chyba dobre farby wiec dzialaj smialo


kolor sie przyciemnil, pamietacie jak wrocilam od fryz jakie mialam ciemne?
to bylo 8,3 teraz tez jest nawet 7,3
wstawie z buzia ale dzis mam wyjazd takze witam sie i lece

do usłyszenia wieczorem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 08:25   #614
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej dzis wyszlam z psem o 7 to tak padalo ze szokwczoraj to samo i w sumie tak jest tu codzien
Ja naprawde boje sie o pogode w PL, aby nie poszly te deszcze i ochlodzenie tam bo sie zabije chyba



Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jasne ze dam
aaa i mi powiedzialy tamte dziewczyny bo tam tez stylistki jakies sa ze ja jestem cieplo zimny typ ale w strone cieplego, ze one by mi wiosne dały jak sie z bliska przyjrzaly. z domieszką lata.
ja jestem jesien-wiosna , cieply typ napewno z jasna cerai zadne chlodne kolory nie dla mnie


Dziewczyny ktora z tych spodnic jest najbardziej wyjsciowa w sensie czy nie za dziecinna i czy mozna w niej bedzie smigac bez kiczu
Moge wybrac jedna tylko wiec zalezy mi na tym zeby byla w dobrym guscie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnica 1.jpg (14,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica2.jpg (15,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica3.jpg (7,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica4.jpg (6,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodnica5.jpg (9,0 KB, 11 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:22   #615
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
już nie taki spory ,ale potrzebuje coś co by go dobrze podtrzymało bez ramiaczek
Ty to masz piękny okrąglutki

no to lipa bo mi własnie o uniesienie chodzi
a kremu używam jak czuje ,że mam taką suchawą jakby napiętą buzie(szczególnie po opalaniu) ale wolę na noc nasmarować

zakupy ładne, ale biuścik NAJ


ja też nieraz coś kupię bo mi np.pasuje do torebki albo kolczyków

ładne szczególnie spodnie mi się podobają i ten nietoperz

ładnie czyściutko


nadal jesteś mu wierna?

Agatko faktycznie teraz w tym oświetleniu jakoś dziwny ten kolor ,jakby bardziej pomarańczowy się wydaje wrzuć jutro w dziennym i z buzią

a wiecie co ja dziś zrobiłam oparzyłam sobie górną część stopy (podbicie) gorącym olejem z patelni i to tak ,że japonka mi się przypiekła do skóry i pasek mi się odbił na skórze normalnie mnie tak piecze ,że się chce zesrać z bólu i zastanawiam się jak ja jutro butki włoże na stope
o matko jakie przezycia asienko.... ale posmarowalas juz czyms to oparzenie? wiem jak to boli niestety i blizna bedzie
o butach krytych na razie zapomnij a masz bable z osoczem czy tylko rozowo-czerwona skore?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
bunny C9 nie wychodzi tak slicznie wcale tak bardzo nie chłodzi, wyjdzie biało na rozjaśnionych włosach. koleżance kładłem na odrosty (naturalna 8) + potem na całe.
odrosty wyszły uwaga miedziane, nie złote, a reszta bielusia jak śnieg.
dzieki za ostrzezenie, dobrze ze w koncu dzis jej nie kupilam, wzielam sobie tylko 2x a10

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej dzis wyszlam z psem o 7 to tak padalo ze szokwczoraj to samo i w sumie tak jest tu codzien
Ja naprawde boje sie o pogode w PL, aby nie poszly te deszcze i ochlodzenie tam bo sie zabije chyba




ja jestem jesien-wiosna , cieply typ napewno z jasna cerai zadne chlodne kolory nie dla mnie


Dziewczyny ktora z tych spodnic jest najbardziej wyjsciowa w sensie czy nie za dziecinna i czy mozna w niej bedzie smigac bez kiczu
Moge wybrac jedna tylko wiec zalezy mi na tym zeby byla w dobrym guscie
jak dla mnie 3 lub 4.
a nie myslalas o jakiejs klasycznej bandazowej? one zawsze sa eleganckie i na czasie....


laski dostalam ten gratisowy zegarek do palettek
oczywiscie po probie ustawienia godziny nie dziala- chinski szajs jak ktos kupil tylko dla zegarka te 2 farby to sie zdziwi
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:26   #616
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość





Dziewczyny ktora z tych spodnic jest najbardziej wyjsciowa w sensie czy nie za dziecinna i czy mozna w niej bedzie smigac bez kiczu
Moge wybrac jedna tylko wiec zalezy mi na tym zeby byla w dobrym guscie
jak dla mnie 3 , ewentualnie 5

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o matko jakie przezycia asienko.... ale posmarowalas juz czyms to oparzenie? wiem jak to boli niestety i blizna bedzie
o butach krytych na razie zapomnij a masz bable z osoczem czy tylko rozowo-czerwona skore?



laski dostalam ten gratisowy zegarek do palettek
oczywiscie po probie ustawienia godziny nie dziala- chinski szajs jak ktos kupil tylko dla zegarka te 2 farby to sie zdziwi
dziś już nie piecze bąbla nie ma ,ale mam taką czerwono-sina skórę i bardzo wrażliwą na dotyk co za pech i to na środku nogi gdzie każdy but dotyka

a co do zegarka to tak myslałam, że tylko ładnie wygląda
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:31   #617
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

bunny sek w tym ze mam bandazowki i dlatego szukam innej do zmiany

no narazie 3 wygrywa zobacze do wieczora jak reszta zaglosuje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:48   #618
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

asiu to tylko dobrze ze nie masz pecherzy bo tluszczem zazwyczaj bardzo mocno sie parzy

w sumie mnie ten zegarek to wisiał, dla mnie wazniejsze ze na farbach jestem 7-8zl do przodu
ale jak widzialam jak sie babki starsze zabijaly za tym, bo dla wnusi zegarek bedzie to maja niezla lipe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:52   #619
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


dzieki za ostrzezenie, dobrze ze w koncu dzis jej nie kupilam, wzielam sobie tylko 2x a10

Bunny na Facebooku wysłałem Ci wiadomośc z kolorem jak wychodzi C9 ale nie mam zdjęcia tych odrostow
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 11:37   #620
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
asiu to tylko dobrze ze nie masz pecherzy bo tluszczem zazwyczaj bardzo mocno sie parzy

w sumie mnie ten zegarek to wisiał, dla mnie wazniejsze ze na farbach jestem 7-8zl do przodu
ale jak widzialam jak sie babki starsze zabijaly za tym, bo dla wnusi zegarek bedzie to maja niezla lipe
bałam się diabli, że będzie balon z wodą ,ale teraz też nie jest dobrze bo boli przy dotykaniu i taka paskudna ta blizna niemogłam odskoczyć bo akurat mój mały stał koło mnie (na szczęście dla niego bo na mnie chlizło) więc jak mi chlizło to ino zagryzłam zęby z bólu i myślałam ,że mi wylecą bo tak mocno zagryzłam a potem to pieczenie i ból niewiedziałam co z nogą zrobić jakby ktoś rozpalił mi ognisko na nodze

Agatko jak będziesz to odpisz jak tam to regenerum do pazurków? widzisz już poprawę?

chciałam zrobić zdjęcia kolorku jaki mam obecnie, ale wychodzą za jasne ciekawe czemu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:41   #621
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
bałam się diabli, że będzie balon z wodą ,ale teraz też nie jest dobrze bo boli przy dotykaniu i taka paskudna ta blizna niemogłam odskoczyć bo akurat mój mały stał koło mnie (na szczęście dla niego bo na mnie chlizło) więc jak mi chlizło to ino zagryzłam zęby z bólu i myślałam ,że mi wylecą bo tak mocno zagryzłam a potem to pieczenie i ból niewiedziałam co z nogą zrobić jakby ktoś rozpalił mi ognisko na nodze

Agatko jak będziesz to odpisz jak tam to regenerum do pazurków? widzisz już poprawę?

chciałam zrobić zdjęcia kolorku jaki mam obecnie, ale wychodzą za jasne ciekawe czemu
mnie to uczyli kiedys ze przy mocnym oparzeniu posmarowac maslem, margaryna podobno to chlodzi i sciaga lekko ale czy to prawda nie wiem, ja zawsze przy oparzeniu wsadzalam reke pod zimna wode i spedzalam tak kilka minut az mi przeszlo pierwsze szokowe wrazenie
bolu i tak nic nie umniejszy, kilka dni i bedzie bolec coraz mniej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:52   #622
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie to uczyli kiedys ze przy mocnym oparzeniu posmarowac maslem, margaryna podobno to chlodzi i sciaga lekko ale czy to prawda nie wiem, ja zawsze przy oparzeniu wsadzalam reke pod zimna wode i spedzalam tak kilka minut az mi przeszlo pierwsze szokowe wrazenie
bolu i tak nic nie umniejszy, kilka dni i bedzie bolec coraz mniej.
oby nie wiem jakiego klapka założyć bo wszystkie dotykają podbicie

udało mi się coś uchwycić jutro minie tydzień po migdałku i widać że jest już ciut jaśniej ,ale równo więc chyba nie jest źle za 2-3 tygodnie poprawie ,żeby kolor poprawić (jak znajdę te farbki których szukam bo nigdzie ich niema ) sorry za rozczochrańca ale myłam włsoki i zawsze taki pusz ma po myciu
1- w sztucznym oświetleniu robione kilka dni temu
2-5 dzisiejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy 001_zmniejszacz-pl_64255.jpg (31,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 015_zmniejszacz-pl_350025.jpg (30,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 016_zmniejszacz-pl_852095.jpg (30,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 017_zmniejszacz-pl_181128.jpg (35,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy 020_zmniejszacz-pl_542035.jpg (38,0 KB, 22 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:06   #623
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX


Podczytywalam Was ostatnio, ale jakos nie mialam weny na pisanie... ale jestem w miare na biezaco

Ja teraz pochlonieta praca- musze zarabiac zeby miec na wrzesniowy wyjazd z Tz-tem


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej dzis wyszlam z psem o 7 to tak padalo ze szokwczoraj to samo i w sumie tak jest tu codzien
Ja naprawde boje sie o pogode w PL, aby nie poszly te deszcze i ochlodzenie tam bo sie zabije chyba




ja jestem jesien-wiosna , cieply typ napewno z jasna cerai zadne chlodne kolory nie dla mnie


Dziewczyny ktora z tych spodnic jest najbardziej wyjsciowa w sensie czy nie za dziecinna i czy mozna w niej bedzie smigac bez kiczu
Moge wybrac jedna tylko wiec zalezy mi na tym zeby byla w dobrym guscie

Wg mnie 1 lub 3

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Fajny ten Twój kolor , taki inny!
Ja też miałam około dwóch tygodni temu robione włosy dialight 9.03 i kolor naprawde fajny, ale bardzo szybko sie spłukał,ale znalazłam odżywke koloryzującą loreal 9.13 i wczoraj położyłam i jestem mile zaskoczona kolorek włosów jakby ożył, taki ciepły beż, będe stosować tą odżywke do następnego farbowania, umówiłam się teraz do fryzjerki, która pracuje na goldwellu ( jeszcze tej faby nie miałam na włosach)
Ja ostatnio mialam wloski farbowane Golwellem i jest to dobra farba
takze nie masz sie co stresowac.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:07   #624
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oby nie wiem jakiego klapka założyć bo wszystkie dotykają podbicie

udało mi się coś uchwycić jutro minie tydzień po migdałku i widać że jest już ciut jaśniej ,ale równo więc chyba nie jest źle za 2-3 tygodnie poprawie ,żeby kolor poprawić (jak znajdę te farbki których szukam bo nigdzie ich niema ) sorry za rozczochrańca ale myłam włsoki i zawsze taki pusz ma po myciu
1- w sztucznym oświetleniu robione kilka dni temu
2-5 dzisiejsze
ładnie tak bezowo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:14   #625
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
na pewno jakiś facet to wymyślił

mi by sie takie wkladki do stanikow przydaly bo mam skromne 75B

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Golwdell ma chyba dobre farby wiec dzialaj smialo


kolor sie przyciemnil, pamietacie jak wrocilam od fryz jakie mialam ciemne?
to bylo 8,3 teraz tez jest nawet 7,3
wstawie z buzia ale dzis mam wyjazd takze witam sie i lece

do usłyszenia wieczorem
Rzeczywiscie jakby go troche przyciemnilo
Goldwell dobra farba ale mi juz sie wyplukuje po kilku myciach :P no ale to jak kazda farbka...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oby nie wiem jakiego klapka założyć bo wszystkie dotykają podbicie

udało mi się coś uchwycić jutro minie tydzień po migdałku i widać że jest już ciut jaśniej ,ale równo więc chyba nie jest źle za 2-3 tygodnie poprawie ,żeby kolor poprawić (jak znajdę te farbki których szukam bo nigdzie ich niema ) sorry za rozczochrańca ale myłam włsoki i zawsze taki pusz ma po myciu
1- w sztucznym oświetleniu robione kilka dni temu
2-5 dzisiejsze

cieplutki i naturalny kolorek

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Lady - czyzby kiecka z Tally Weijl ?
Przymierzalam ostatnio taka sama ale zostaly same XS i nie moglam sie wbic A swietna jest na szczescie kupilam sobie podobna jakis czas temu.

Marynarka tez w moim guscie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:22   #626
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mi by sie takie wkladki do stanikow przydaly bo mam skromne 75B

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



Rzeczywiscie jakby go troche przyciemnilo
Goldwell dobra farba ale mi juz sie wyplukuje po kilku myciach :P no ale to jak kazda farbka...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------




cieplutki i naturalny kolorek

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Lady - czyzby kiecka z Tally Weijl ?
Przymierzalam ostatnio taka sama ale zostaly same XS i nie moglam sie wbic A swietna jest na szczescie kupilam sobie podobna jakis czas temu.

Marynarka tez w moim guscie
dziewczyny ile stoja w tally takie kiecki? mniej wiecej? kolo stowy, mniej czy wiecej? ile jak sa przecenione?
bardzo podobaja mi sie ich niektore ciuchy ale jakos mi tak nie po drodze do tego sklepu zwykle bylo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:25   #627
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczyny ile stoja w tally takie kiecki? mniej wiecej? kolo stowy, mniej czy wiecej? ile jak sa przecenione?
bardzo podobaja mi sie ich niektore ciuchy ale jakos mi tak nie po drodze do tego sklepu zwykle bylo

Ja kiedys nienawidzilam tego sklepu wrecz a teraz co tam wejde to wychodze obkupiona

Co Ty po przecenach to ja kupilam tam kiecki nawet za 50-60zl naprawde mozna tam fajne rzeczy upolowac...tylko czesto sa juz poprzebierane i rozmiarow brakuje...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:27   #628
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja kiedys nienawidzilam tego sklepu wrecz a teraz co tam wejde to wychodze obkupiona

Co Ty po przecenach to ja kupilam tam kiecki nawet za 50-60zl naprawde mozna tam fajne rzeczy upolowac...tylko czesto sa juz poprzebierane i rozmiarow brakuje...
kurcze bo jak mialabym specjalnie tam jechac i nic nie kupic to
bezsens i strata czasu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:28   #629
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze bo jak mialabym specjalnie tam jechac i nic nie kupic to
bezsens i strata czasu

No nie wiem jak chcesz ja bylam tam jakos 2tyg temu i bylo sporo ciekawych kiecek a teraz to juz nie wiem czy cos zostalo....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 12:29   #630
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
No nie wiem jak chcesz ja bylam tam jakos 2tyg temu i bylo sporo ciekawych kiecek a teraz to juz nie wiem czy cos zostalo....
a tally robi dwie kolekcje rocznie czyli wiosna lato, jesien zima czy tam sa dostawy z nowosciami czesciej?
nie musze w sumie trafic na przeceny, jak mi sie cos na zaboj spodoba to i tak wezme
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.