Jak pomalować mał pokój ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 21:49   #1
annieb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Exclamation

Jak pomalować mał pokój ??


Jakie kolory pasują do małego pokoju dla 16latki ? Pokój ma wymiary 4x3. Na krótszej ścianie znajduje się okno, natomiast drzwi na dłuższej. Mam jasne meble. Chciałabym, aby mój pokój miał jakieś elementy związane z muzyką, gdyż ona jest moją pasją. Może jakiś pomysł na ustawienie mebli (duża szafa, tapczan, mała komoda, stolik, większa komoda) ? Potrzebuję także miejsca dla 2 gitar. Nie chciałabym jakiś beży czy czerwieni albo żółci. Liczę na pomoc Mile widziane połączenie z jakimś odcieniem niebieskiego. Pokój jest bardzo dobrze oświetlony.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi =)
annieb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:11   #2
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Jak pomalować mał pokój ??

Skoro pokój jest dobrze oświetlony to możesz poszaleć z ciemniejszym kolorem - turkus z bielą ekstra wygląda, niebieski wycisza.

Mój brat gitarę basową w futerale trzyma na meblach (waży to więcej niż ja i zajmuje dużo miejsca, więc zdaję sobie sprawę, że masz problem z 2 gitarami). Może tapczan nie dosunąć do końca ściany i na nim stawiać gitary? Albo zainstalować na ścianie jakieś dwa trzymadła i wieszać na nim instrumenty - jak w sklepie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blue wall.jpg (13,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg turkuss.jpg (16,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg guitar on wall.jpg (8,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg guitar.jpg (7,4 KB, 3 załadowań)
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2011-07-19 o 12:13
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:28   #3
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Jak pomalować mał pokój ??

kolory powinny być jasne- ciemne stworzą wrażenie klitki. Zależy też czy ten niebieski ma być ciepły czy chłodny- czy wolisz styl nowoczesny czy przytulny. Możliwości jest mnóstwo, żeby powiększyć optycznie pokój możesz na ścianie umieścić ogromne zdjęcie jakiejś przestrzeni.
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 15:23   #4
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: Jak pomalować mał pokój ??

Cytat:
Napisane przez annieb Pokaż wiadomość
Nie chciałabym jakiś beży czy czerwieni albo żółci. Liczę na pomoc Mile widziane połączenie z jakimś odcieniem niebieskiego. Pokój jest bardzo dobrze oświetlony.
To dobrze, że pokój jest odpowiednio oświetlony, bo dzięki temu możesz sobie pozwolić na więcej mocniejszych zestawień kolorystycznych. Odradzałabym malowanie pokoju wyłącznie na niebiesko, ewentualnie kilka odcieni, ale i tak połączyłabym go z innym - odrobiną wrzosów czy malinowego, bo trochę ocieplą i ożywią pokój. Poza tym kremowy jest neutralnym kolorem, pasującym do wszystkiego.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.