Dar z Afryki - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2009-09-08, 14:14   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Dar z Afryki


Mas³o shea uzyskuje siê z owoców mas³osza, które wygl±daj± jak ma³e orzeszki. To afrykañ¶kie drzewo owocuje dopiero po oko³o 20-30 latach i daje bardzo ma³± ilo¶æ czystego mas³a shea ? co roku tylko 1,5kg! czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:21   #2
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 269
Dot.: Dar z Afryki

Najlepsze, czy¶ciutkie mas³o Shea jest z Mazide³. Zero syfów, sama natura.
__________________
Wszystkie krêcio³ki - te faluj±ce i te sprê¿ynuj±ce, zapraszamy do dyskusji w w±tku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjêæ w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich w³osów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-18, 13:11   #3
Sinilga
Przyczajenie
 
Avatar Sinilga
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dar z Afryki

Witajcie,ja polecam czyste mas³o shea tak zwane”dzikie” lub ewentualnie takie ze 100% naturalnymi dodatkami! To jest prawdziwy skarb natury, egzotyczny i niezwyk³y, chyba ¿aden inny kosmetyk nie przynosi tak wspania³ych rezultatów i nie jest tak uniwersalny! Wiem bo sprawdzi³am na sobie, jestem zachwycona moj± skór±, jeszcze nigdy nie by³a tak jedwabista….teraz gdy zak³adam nogê na nogê mam poczucie niebywa³ej przyjemno¶ci,nie wspominaj±c ju¿ o odczuciach mojego mê¿czyzny I zapewniam,¿e te przyjemno¶ci nie s± tak ulotne jak po zastosowaniu innych kosmetyków poniewa¿ po jednej aplikacji karite skóra jest cudowna przez kilka dni Nadmieniê jeszcze o w³osach,które po uraczeniu ich mase³kiem s± miêkkie,l¶ni±ce,nawil¿one i jedwabiste! Sama rozkosz i przyjemno¶æ! Pozdrawiam
__________________
Sinilga
Sinilga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-09-18, 19:23   #4
Daria31084
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dar z Afryki

U¿ywam kremu z mas³em z Avonu, rewelacja! i Jak ¶licznie pachnie!
Daria31084 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-10-24, 13:36   #5
GlorRriA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 7
GG do GlorRriA Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do GlorRriA Send a message via Skype™ to GlorRriA
Question Dot.: Dar z Afryki

Ja u¿ywam TEGO mas³a, ale raczej w Polsce go nie spotka³am, zatem pytanie do Was: który z dostêpnych w PL ma najmniejsz± ilo¶æ sk³adników dodatkowych.
[Ten wymieniony przeze mnie tez jest konserwowany :/ a jak wiadomo - im mniej chemii, tym lepiej. 0,03% LiquaPar Optima Preservative (Phenoxyethanol, Methyl Paraben, Isopropyl Paraben, Isobutyl Parabel, Butyl Paraben)].
GlorRriA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-12-18, 11:46   #6
Sinilga
Przyczajenie
 
Avatar Sinilga
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Dar z Afryki

Witaj GlorRriA , jak najbardziej mo¿na kupiæ drog± internetow±, np. tu: http://www.natura24.pl/go/_category/...w=long&lang=pl
Jest to karite czyste-nierafinowane lub do wyboru z dodatkiem oleju arganowego (polecam) czy jojoba Po za tym wystrzegaj sie parabenów w kosmetykach!!
__________________
Sinilga

Edytowane przez Sinilga
Czas edycji: 2009-12-18 o 11:47
Sinilga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:18   #7
Sasolka
Raczkowanie
 
Avatar Sasolka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Dar z Afryki

"W sklepach z organiczn± ¿ywno¶ci± i naturalnymi kosmetykami mo¿na kupiæ czyste mas³o shea, które ¶wietnie siê sprawdzi na ca³e cia³o i przesuszone miejsca."


O,o,o... Cza siê zorientowaæ, doedukowaæ...
Sasolka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 18:08   #8
Hwila
Przyczajenie
 
Avatar Hwila
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Dar z Afryki

Naturalne, nierafinowane(nie rozcieñczone wod± i nie pozbawione najbardziej warto¶ciowych w³a¶ciwo¶ci) mas³o shea, które dostaniemy w sklepie ekologicznym jest cudowne. Wspaniale nawil¿a nasz± skórê, nat³uszcza, regeneruje, nie podra¿nia, koi, chroni. I jest w pe³ni naturalne. I nie trzeba siê oszukiwaæ- mas³o do cia³a Z DODATKIEM mas³a shea, czy jakikolwiek inny kosmetyk, którego jednym z wielu sk³adników jest takie mas³o to nie to samo. To tylko marna namiastka, trzeba spróbowaæ prawdziwego
__________________
Nie bój siê wielkiego kroku- nie pokonasz przepa¶ci dwoma ma³ymi
Hwila jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.