Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-25, 10:54   #1621
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny a ja juz po jednyhc zajeciach i przed kolejnymi, mam okienko

blond bunny jaśniutko jest

cascada kochana a jaka to odzywka do loków?
Podasz link do KWC?
Ja mam takie lekko falowane włosy, chcialam sprawdzić czy coś się stanie jak nałożyłabym taką odżywkę?

Ja tez lubie kosmetyki Bourjois. Ale jesli chodzi o rzesy ciaglę mysle o tym przedłuzaniu-nie chce mi sie malować, jestem na makijaż zawsze leniwa. Jak mam na 8 (prawie codziennie) to wstaje rano, nakładam puder i lecę na uczelnię
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:57   #1622
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny jest bialutko czyli tak jak lubisz

a ja lubie kosmetyki "bourjois" mam podklad i puder ,mialam tusze wlasnie zaraz lece po kolejny tusz tej marki kusi mnie roz ale juz mam jakis no i te cienie kosmetyki tej firmy sa takie kremowe
ja też lubie bourjois ale tego różu chyba nigdy nie będe wstanie wykończyć mam go już chyba ponad 2 lata, praktycznie ani śladu zużycia, ale ostatnio już go nie używam, bo odkąd kupiłam mega puder isadory (w styczniu będą 2 lata odkąd go mam) zakochałam się w tej firmie później kupiłam jeszcze brązujący róż i nie potrafie sie z nim rozstać, chociaż czasami nałoże różowy róż z astora albo joko... Teraz bardzo chciałabym kupić sobie coś do buźki z isadory albo z nowej serii glitzy albo z bronze bijoux i nie moge sie zdecydować może któraś z Was używała? jeszcze myśle nad pudrem pupy... póki co używam albo loreal matte morphose albo rimmel match perfection...

jedyne co to mam problem z tuszami... jak miałam tusz z bourjois bodajże volume clubbing to bylo ok, ale mi sie znudził, to kupiłam następny tej marki (volume glamour) to masakra, używam go tylko na dolne rzęsy, później max factor false lash effect, podobał mi się, ale słabo go było widać, 2000 calorie było ok, ale z curved brush o wiele lepszy, dopóki nie zaczął wysychac... później po raz kolejny skusiłam się na tusz loreala(raz się zawiodłam) i kupiłam lash architect i niestety nic specjalnego... więc obecnie używam jakiegoś z maybelline, ale też nie zachwyca... znacie jakiś super tusz, który podkręca rzęsy?

ale sie rozpisałam chciałabym nauczyć się oszczędzać:cool :

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-25 o 11:00
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:07   #1623
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Palette intensiv color creme C12
Kładziony na odrost jasny brąz poziom 5 i przeciagnięty na rozjaśnianą resztę na 10 minut.
Nie przerażajcie się niebieskim blaskiem bo widać go tylko w naturalnym cieniu. Nie starałam się go zmyć wczoraj, po farbie tylko raz umyłam włosy i maska. Chciałam żebyście wiedziały jak wychodzi i na rozjaśnionych i na naturalach. Kolor udało się wyrównać- jak tylko niebieski się spierze. Włosy bez zmian, stan jak przed farbą, leciutko piekło kilka minut i przestało.
no fajnie bunny jak ci szybko włoski rosną ! wydaje mi sie że niedawno te wlosy robiłaś a tu już odrost! bardzoo szybko ci rosną !

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny jest bialutko czyli tak jak lubisz

a ja lubie kosmetyki "bourjois" mam podklad i puder ,mialam tusze wlasnie zaraz lece po kolejny tusz tej marki kusi mnie roz ale juz mam jakis no i te cienie kosmetyki tej firmy sa takie kremowe
caskada a ja bym chciala kupić jakies dobre matowe cienie najlepiej różowe i nie wiem jakiej firmy?? znacie jakąś dobrą i tanią
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:07   #1624
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Bede robila drugie podejscie 12/1 bo z 101 nie jestem zachwycona wyszedl taki jak mam teraz,a myslalam ze wyjdzie jasniej.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:09   #1625
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

snow rozbawiłaś mnie do łez
milo mi
A Twoje wloski sliczne ja troszke smerfiatko jeszcze widze ale to szybciutko znika

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
ja też lubie bourjois ale tego różu chyba nigdy nie będe wstanie wykończyć mam go już chyba ponad 2 lata, praktycznie ani śladu zużycia, ale ostatnio już go nie używam, bo odkąd kupiłam mega puder isadory (w styczniu będą 2 lata odkąd go mam) zakochałam się w tej firmie później kupiłam jeszcze brązujący róż i nie potrafie sie z nim rozstać, chociaż czasami nałoże różowy róż z astora albo joko... Teraz bardzo chciałabym kupić sobie coś do buźki z isadory albo z nowej serii glitzy albo z bronze bijoux i nie moge sie zdecydować może któraś z Was używała? jeszcze myśle nad pudrem pupy... póki co używam albo loreal matte morphose albo rimmel match perfection...

jedyne co to mam problem z tuszami... jak miałam tusz z bourjois bodajże volume clubbing to bylo ok, ale mi sie znudził, to kupiłam następny tej marki (volume glamour) to masakra, używam go tylko na dolne rzęsy, później max factor false lash effect, podobał mi się, ale słabo go było widać, 2000 calorie było ok, ale z curved brush o wiele lepszy, dopóki nie zaczął wysychac... później po raz kolejny skusiłam się na tusz loreala(raz się zawiodłam) i kupiłam lash architect i niestety nic specjalnego... więc obecnie używam jakiegoś z maybelline, ale też nie zachwyca... znacie jakiś super tusz, który podkręca rzęsy?

ale sie rozpisałam chciałabym nauczyć się oszczędzać:cool :
uu jak u Ciebie lash architect sie nie sprawdzil to juz nie wiem Dla mnie to najbardziej teatralny tusz obecnie uzywam ultra volume collagene loreala i tez super Bourjois volume glamour i ultra curl tez uzywalam i chwalilam sobie Za to wszelkie maybelliny i rimmle do du*** sa Moze kolejnym razem wyprobuje Kobo scenic look
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:16   #1626
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

paulcia666 z tego co wypróbowałam to najbaredziej podobal mi sie efekt po super full pełnia rzęs z avonu i moj ulubieniec nie drogi starej daty volume expres http://www.moda.na14.pl/sklep/?87,tu...ess-maybelline teraz używam ten 3 stopniowy z rimela ale kiepski jest
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:19   #1627
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uu jak u Ciebie lash architect sie nie sprawdzil to juz nie wiem Dla mnie to najbardziej teatralny tusz obecnie uzywam ultra volume collagene loreala i tez super Bourjois volume glamour i ultra curl tez uzywalam i chwalilam sobie Za to wszelkie maybelliny i rimmle do du*** sa Moze kolejnym razem wyprobuje Kobo scenic look
tzn jest mega czarny, ale mam wrażenie,że za bardzo obciąża mi rzęsy przez co nie są podkręcone tylko takie... prawie proste i bardzo skleja mi rzesy, za to maybelline, który kupiłam własciwie nie wiem po co bardzo ładnie rozczesuje mi rzęsy, ale nawet jak dam 2-3 warstwy to jest taki niewyraźny i jak na to próbuje dać jedną warstwe lash architect to automatycznie skleja mi rzęsiska

kotka on ma chyba podkręconą szczoteczke, tak? bo na tym zdjęciu nie bardzo widać, a właśnie miałam go kupić, bo pamiętam, że kiedyś byłam zadowolona i długo nie wysychał, ale zamiast wziać go znowu to zobaczyłam lash stiletto http://e-styl.com/p/pl/5886/maybelli...s+-+black.html (tylko ja mam w czerwonym opakowaniu) i wziełam, oczywiście później żałowałam... najbardziej chyba podobały mi się te max factora, ale u mnie nie ma ich w rossmanie i zawsze zamawiałam je z allegro, a chyba wole iść do sklepu i sobie coś wybrać... z tych lepszych to własnie tylko loreal, ale już drugi raz na tuszu sie zawiodłam (wcześniej na collagene, który ostatecznie oddałam siostrze...) i mam nadzieje, że następnym razem nic mnie nie podkusi

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-25 o 11:24
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 11:20   #1628
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka no rosną, rosną... kiedyś wam się skarżyłam że aż za szybko.
Muszę robić odrost co 3 tyg. bo mnie na masę po 2 tyg. już wkurza i tylko kombinuję kiedy by go farbą paćknąć Po 3 tyg. ponad centymetr wrr...
I niedługo znów zaprzęgnę tż do ścięcia kilku cm

A ja nie lubię markowych drogich kosmetyków. na tylu markach się zawiodłam że dałam spokój. Teraz mój tusz number 1 to miss sporty studio lash instant volume różowy Robi wszystko to czego inne nie robiły- pogrubia, wydluża, podkręca i jest mega czarny. ma silikonową szczoteczkę -taką wiecie plastik- ale ja takie uwielbiam.i tani A ja tuszu zużywam tonę i co 1-2 mce muszę mieć juz nowy.
Cieni rzadko używam bo zazwyczaj czarną kredką robię kreskę i na to brokatowy eyelinerek.
Pudru, różu czy podkładu nie używam bo tż nie lubi.
Do tego szminka czy błyszczyk i w drogę
Większe pieniądze wolę wydawać na perfumy
mam ich mnóstwo bo ciąglę się nudzę i potrzebuję nowej woni.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:25   #1629
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

ja też bardzo lubie bourjois, ale tylko jeśli chodzi o róże i cienie, bo tusze oceniam słabo;/ z róży to też polecam wypiekany z deborah, ja mam odcien cacao i robi mi za bronzer co to tuszy to przetestowałam naprawde wiele,mam długie i podkręcone rzęsy naturalnie i oczekuje mocnego pogrubienia i do tego celu nr 1 to loreal volume shocking-jest po prostu niezastąpiony teraz w drogeriach już nie ma ich chyba, ja sobie zamówiłam z usa i używam tylko na imprezy efekt sztucznych rzęs. Poza tym z loreal intensifique, z maxfactor 200 calorie curved brush. Moje najnowsze odkrycie to eveline volume celebrity kosztuje smieszne pieniadze a super daje czadu

paulcia- a z isadory to co chcesz do buzki? podklad czy puder?? ja mam puder oil compact powder bo mam mieszana cere i jest beznadziejny..;/ ogolnie nie lubie tej firmy, wg mnie tylko cienie maja dobre.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:29   #1630
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A ja nie lubię markowych drogich kosmetyków. na tylu markach się zawiodłam że dałam spokój. Teraz mój tusz number 1 to miss sporty studio lash instant volume różowy Robi wszystko to czego inne nie robiły- pogrubia, wydluża, podkręca i jest mega czarny. ma silikonową szczoteczkę -taką wiecie plastik- ale ja takie uwielbiam.i tani A ja tuszu zużywam tonę i co 1-2 mce muszę mieć juz nowy.
Cieni rzadko używam bo zazwyczaj czarną kredką robię kreskę i na to brokatowy eyelinerek.
Pudru, różu czy podkładu nie używam bo tż nie lubi.
Do tego szminka czy błyszczyk i w drogę
Większe pieniądze wolę wydawać na perfumy
mam ich mnóstwo bo ciąglę się nudzę i potrzebuję nowej woni.
a ja trzymam się jednych perfum już chyba 5 lat uwielbiam adidasa tropical passion, po prostu dla mnie to cudo niestety akurat tego zapachu nie ma już w rosmanie i ostatnio zamawiałam z allegro, ale cena tak śmieszna, że zastanawiam się czy to nie jakas pomyłka lubie też zapachy pumy, jamaica albo i'm going, no i flowning może być, i yves rocher te o zapachu owoców (miałam już truskawke, malinka na wykończeniu) - czaje sie na mandarynke albo czereśnie a mój najnowszy zakupi to united color of benetton zakupiony w mega promocji w super-pharm mimo wszystko zawsze musi czekać na mnie adidasek

infatuated mam już na wykończeniu bronzing powder xxl i własnie zastanawiałam się nad tą nową serią do twarzy, tylko obydwie mają coś takiego świecącego, że nie wiem czy to nadawałoby sie na całą twarz, z drugiej strony róży już mam wystarczająco, więc do tego celu raczej szkoda byłoby mi kasy i sama nie moge sie zdecydować, bo jeszcze wpadł mi oko puder pupy, tylko u nich znowu niezła cena w stosunku do wielkości... tego co Ty masz nie używałam, ale ogólnie jestem z kosmetyków do twarzy zadowolona, nie wiem jak byłoby z tuszami, cieniami czy resztą bo ich nie używałam, zresztą cieni to nie używam...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-11-25 o 11:37
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:36   #1631
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka no rosną, rosną... kiedyś wam się skarżyłam że aż za szybko.
Muszę robić odrost co 3 tyg. bo mnie na masę po 2 tyg. już wkurza i tylko kombinuję kiedy by go farbą paćknąć Po 3 tyg. ponad centymetr wrr...
I niedługo znów zaprzęgnę tż do ścięcia kilku cm

A ja nie lubię markowych drogich kosmetyków. na tylu markach się zawiodłam że dałam spokój. Teraz mój tusz number 1 to miss sporty studio lash instant volume różowy Robi wszystko to czego inne nie robiły- pogrubia, wydluża, podkręca i jest mega czarny. ma silikonową szczoteczkę -taką wiecie plastik- ale ja takie uwielbiam.i tani A ja tuszu zużywam tonę i co 1-2 mce muszę mieć juz nowy.
Cieni rzadko używam bo zazwyczaj czarną kredką robię kreskę i na to brokatowy eyelinerek.
Pudru, różu czy podkładu nie używam bo tż nie lubi.
Do tego szminka czy błyszczyk i w drogę
Większe pieniądze wolę wydawać na perfumy
mam ich mnóstwo bo ciąglę się nudzę i potrzebuję nowej woni.
Bunny to tak jak ja odrost co 3tyg inaczej nie da rady minelo 2 tyg a ja juz nie wytrzymuje
Ja tez kocham perfumy jakie masz takie najulubiensze?
Moje GF Ferre Lei-Her i TH True Star

Infatuated
tez mam YR malinke i united color tez energy pop
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-25 o 11:37
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 11:42   #1632
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

snowhitee a jakie to perfumy TH i GF?

Dziewczyny ja uzywałam chyba wszystkich mozliwych tuszy-naprawdę mam porównanie, drogie, tanie, roznych firm. I niestety albo się osupyją albo wysychaja albo nic nie robią.
Dlatego myslalam o przedłuzaniu rzęs.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:48   #1633
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee a jakie to perfumy TH i GF?

Dziewczyny ja uzywałam chyba wszystkich mozliwych tuszy-naprawdę mam porównanie, drogie, tanie, roznych firm. I niestety albo się osupyją albo wysychaja albo nic nie robią.
Dlatego myslalam o przedłuzaniu rzęs.
GFF https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...re-Lei-Her.htm
TH https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8574-rec-435062.htm
Tak pisze skrotami bo nazwy skomplikowane
Oba dostalam od TZ'cika a Tommy'ego kupilam sama juz druga buteleczke

Tez bym sobie zagescila rzesy ale szkoda mi kasy troche wole dobry tusz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:51   #1634
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau ja ci nie pomogę bo... miałam robić kurs na przedłużanie i zagęszczanie rzęs ale ostatecznie zrezygnowałam bo za duży koszt a popyt niestety ale mniejszy jak na pazurki

Snow ja uwielbiam armani code women, exclamation czarny, kylie minoge culture, c-thru emerald i kenzo by flower.
to moje hity. Uwielbiam mocne, pudrowe, słodkie nuty.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:53   #1635
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
GFF https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...re-Lei-Her.htm
TH https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8574-rec-435062.htm
Tak pisze skrotami bo nazwy skomplikowane
Oba dostalam od TZ'cika a Tommy'ego kupilam sama juz druga buteleczke

Tez bym sobie zagescila rzesy ale szkoda mi kasy troche wole dobry tusz
Powącham kiedyś przy okazji

Mnie zniecheca ten efekt kiedy czesc rzęs wypada (sztuczne i Twoje) co normalnie nie widać, ale jak się ma przedłużane to widać-ma się wtedy mało tych rzęs, takie sa wybrakowane.
Co wtedy się robi, chyba trzeba z takimi chodzić?

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau ja ci nie pomogę bo... miałam robić kurs na przedłużanie i zagęszczanie rzęs ale ostatecznie zrezygnowałam bo za duży koszt a popyt niestety ale mniejszy jak na pazurki

Snow ja uwielbiam armani code women, exclamation czarny, kylie minoge culture, c-thru emerald i kenzo by flower.
to moje hity. Uwielbiam mocne, pudrowe, słodkie nuty.
No wlasnie mnie tak ciekawią rzesy.
A paznokci nie moge miec przedluzanych, bo studia mam takie ze byłoby ciezko.

Widzę że lubisz mocne i ciezkie perfumy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 11:56   #1636
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau ja ci nie pomogę bo... miałam robić kurs na przedłużanie i zagęszczanie rzęs ale ostatecznie zrezygnowałam bo za duży koszt a popyt niestety ale mniejszy jak na pazurki

Snow ja uwielbiam armani code women, exclamation czarny, kylie minoge culture, c-thru emerald i kenzo by flower.
to moje hity. Uwielbiam mocne, pudrowe, słodkie nuty.
armani code jest przepiekny ja kupilam sobie kiedys turecka podrobke tego na stadionie ale pachnialy identiko, buteleczka ze wszystkim naklejkami itd za 60zl
Paco Rabanne milion tez boskie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Powącham kiedyś przy okazji

Mnie zniecheca ten efekt kiedy czesc rzęs wypada (sztuczne i Twoje) co normalnie nie widać, ale jak się ma przedłużane to widać-ma się wtedy mało tych rzęs, takie sa wybrakowane.
Co wtedy się robi, chyba trzeba z takimi chodzić?

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



No wlasnie mnie tak ciekawią rzesy.
A paznokci nie moge miec przedluzanych, bo studia mam takie ze byłoby ciezko.

Widzę że lubisz mocne i ciezkie perfumy
ja niestety nie pomoge bo nie mam pojecia jak sprawa wyglada z tymi rzesami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:13   #1637
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatau pamiętam jak robiłam kurs pazurkowy to moja instruktorka gadała ze swoją pracownicą którą szkoliła z przedłużania rzęs. Tamtej coś nie szlo i wypadaly powoli po tygodniu, dwóch i tak chodziła tylko doczepiala po kilka nowych w brakujące miejsca.
Ona robiła metoda 1:1 czyli do jednej nauralnej doczepiasz jedną sztuczna.
Widać by było jakby nagle z danej części oka ci kilka wypadło, co nie zmienia faktu że to droga inwestycja bo do tego trzeba specjalne mleczka do demakijażu itp. Trzeba sie też pilnować by nie trzeć oczu przez sen...
Ja mam mieszane uczucia i coś takiego widzę tylko na wyjścia.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:24   #1638
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cześć dziewczynki

Bunny ładnie Ci wyszło,zresztą jak zawsze
Yata Broń Boże nie przyciemniaj,czekamy na efekty po castingu
Snow byłam wczoraj w reserved i widziałam koszulkę z napisem Snow White i dorazu pomyślałam o Tobie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:28   #1639
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dobra dziewczynki jestem juz z powrotem kupilam tusz bourjouis ultra black blablaaaaa i kredke wodoodporna do oczu bo ostatnio sie wkurzylam na zwykle ktore mi sie scieraja badz odbijaja
tez maluje sie kredka tusz na to cien jasny oraz dookola oka i poszla oczywiscie obowiazkowo roz i puder

perfumy armani code sa mialam i inne tej marki
teraz aktualnie mam bossa intense w bordowej butelce oraz noa w okraglej z plywajaca perelka w srodku ...to tyle z orginalnych (mam tez inne ale to mniejsze marki chociazby taka puma ..)

sztuczne/doczepiane rzesy widza mi sie tez tylko na wyjscia badz okres wakacyjny...ale moze to zalezy kto jakie ma swoje..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-25 o 12:30
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 12:34   #1640
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow byłam wczoraj w reserved i widziałam koszulkę z napisem Snow White i dorazu pomyślałam o Tobie

no to trzeba bylo brac
A jak Twoje wloski?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:38   #1641
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja juz po jednyhc zajeciach i przed kolejnymi, mam okienko

blond bunny jaśniutko jest

cascada kochana a jaka to odzywka do loków?
Podasz link do KWC?
Ja mam takie lekko falowane włosy, chcialam sprawdzić czy coś się stanie jak nałożyłabym taką odżywkę?

Ja tez lubie kosmetyki Bourjois. Ale jesli chodzi o rzesy ciaglę mysle o tym przedłuzaniu-nie chce mi sie malować, jestem na makijaż zawsze leniwa. Jak mam na 8 (prawie codziennie) to wstaje rano, nakładam puder i lecę na uczelnię
Też ostatnio zastanawiałam się nad rzęsami, przed sylwestrem, żeby sobie zrobić, ale mój tż mi powiedział, ze moje są super, a jak je zrobię zalotką i pociągnę 2 x tuszem to są jak z reklamy więc chyba ma racje i zrezygnuje z tego pomysłu zastanawiałam się też żeby sobie jakieś takie sztuczne kupić co się przykleja na imprezę i potem ściąga, ale nigdy sobie tego nie robiłam i nie wiem czy bym dała rade

Bunny, jaśniutko ci wyszło i jak zawsze zawodowo
Kurcze dzisiaj wybieram się do rossmanna po farbę bo ta P01 co robiłam jest do dzisiaj w promocji ale jak wkleiłyście tą palett g8 to chyba jeszcze na nią rzucę okiem, a wiecie jaką ma wode?
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:46   #1642
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

no to trzeba bylo brac
A jak Twoje wloski?
a dziękuje,dobrze
pozniej zrobie jeszcze plukanke ta srebrna
ale jest fajnie,przynajmniej są już "blond"
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:49   #1643
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

uff, jestem ale pogoda, matko! U nas sypie śnieg, jest 0 stopni i wieje dziki zimny wiatr. Ale się z małym okutalismy i galopem do miasta

Już Wam pisze, co i jak.

A wiec obejrzałam wszystkie testery.
garnier- wszystkie nowe garniery są zielonkawe!!! nawet złoty blond ma zielonkawoszarą poświate. ohyda. garnierowi mówie żegnam cię.
palette- wanilia G8 na testerze jest pomaranczowy na poziomie 7, jesli nie ciemniej. Jest okropny!Nadaje sie tylko do włosów jasny/średni blond.
szmapanski blond jest tez pomaranczowy
londa- złoty i piasek sa popielate w odbiorze
wellaton -złoty blond jest zwyczajnie rudawy
the end
spodobał mi sie tylko ten, ktory bunny odradzała, czyli 10minutowka. Ale z braku laku wziełam tą 10 minutówke excell 10 8.3 i wypróbuje na pasemku. Ale jedyny normalny złoty blond, jaki znalazłam. Z de luza nie było testerów, na opakowaniu wydał mi się zbyt jasny..
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-25 o 13:03
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 12:54   #1644
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dziewczyny nie zauwazylam wczesniej pytan do mnie juz odpowiadam

kotka ja sobie cenie cienie z avona te poczworne i podwojne oraz z bourjouis yves rocher uzywam tez inne marki troche tansze ale niedostepne w PL chociazby "mega eyes" czy " park avenue" czy "2B"..jesli chodzi o cienie to mnie przyciagaja te ktore ladne maja kolorki pozniej cena a pozniej test na skorze....


moim faworytem w tuszach jest loreala million lashes uzywalam 4ms codzienne sie malujac naprawde grube rzeszy i bardzo rozdzielone ....ale ze zmienna jestem to wiadomo lubie nowosci miecjak my wszystkie...

agatau tu masz linka nawet moja znajoma wizazanka anwen rowniez na swoim blogu polecila ten pantene po tym jak ja jej polecilam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ja.html&next=1
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-25 o 13:17
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:02   #1645
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatau tu masz linka nawet moja znajoma wizazanka anwen rowniez na swoim blogu polecila ten pantene po tym jak ja jej polecilam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,15123,pantene-pro-v-sprezyste-loki-i-fale-odzywka-bez-splukiwania-stara-wersja.html&next=1
A myslisz ze jakbym chciała wypróbować jakis kosmetyk na skręt mając swoje lekkie falki (lekkie, jak nie rozczeszę po myciu puszą się) to coś by mi dał taki kosmetyk?
Nakłada się go na wilgotne włosy i tyle?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau pamiętam jak robiłam kurs pazurkowy to moja instruktorka gadała ze swoją pracownicą którą szkoliła z przedłużania rzęs. Tamtej coś nie szlo i wypadaly powoli po tygodniu, dwóch i tak chodziła tylko doczepiala po kilka nowych w brakujące miejsca.
Ona robiła metoda 1:1 czyli do jednej nauralnej doczepiasz jedną sztuczna.
Widać by było jakby nagle z danej części oka ci kilka wypadło, co nie zmienia faktu że to droga inwestycja bo do tego trzeba specjalne mleczka do demakijażu itp. Trzeba sie też pilnować by nie trzeć oczu przez sen...
Ja mam mieszane uczucia i coś takiego widzę tylko na wyjścia.
Własnie o to chodzi, mieszane uczucia a efekt ten kiedy część rzęs wypada a część zostaje jest mało ciekawy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:08   #1646
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

widzialyscie nowa fryzure taylor swift? slicznie wyglada. i ten kolor! wiecie jaka farba da taki? pisze tu bo, kto jak nie wy, znacie większość blond farb
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:10   #1647
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau
jak widzisz jest to odzywka bs czyli na mokre badz lekko wilgotne dla pierwszego efektu
nastepnego dnia do reanimacji wlosow mozesz na zmoczone/zwilzone woda badz suche np anwen naklada na suche a ma fale a nie loki
potrrzebne jest oczywiscie w obu przypadkach ugniatanie moze plunking? ale niekoniecznie jak chcesz
efekt -wlosy nie sa sztywne sklejone klejace a miekko utrwalone...
polecane tym bardziej do puszakow bo ujarzmia je...
tylko po tej odzywce juz nie czesz wloskow.....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-25 o 13:11
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:12   #1648
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

nałozyłam farbe na pasemko, ale własnie doczytałam, ze trzeba nakładac na wilgotne włosy.. kurka.. domoczyc? czy dac spokoj?

farba ładnie pchnie! siok. zawsze capią te farby
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:13   #1649
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nałozyłam farbe na pasemko, ale własnie doczytałam, ze trzeba nakładac na wilgotne włosy.. kurka.. domoczyc? czy dac spokoj?

farba ładnie pchnie! siok. zawsze capią te farby
ja kladlam na suche a pachnie miodzio
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 13:15   #1650
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

untouchable, mam dokładnie taka grzywkę teraz jak ta babeczka i zastanawiam sie, czy zostawić, czy zapuszczac dalej.. ale kolor ma jakis dziwny.. jakies takie żółte pasma tu i ówdzie..

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja kladlam na suche a pachnie miodzio
dokładnie, jak miodek az bym ją zjadła!
no ciekawa jestem co tam wymodzi na moich włosach
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.