kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 21:42   #871
oki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Do Serocka (pod Warszawą)... kurcze... i jedno moje EDM też nie doszło z 17lutego

niby te minerały tansze niż zwykła kolorówka ale sample, zagubione paczki powodują, że wychodzi się na 0 w najlepszym przypadku...
Poczta ma jakieś okropne opóźnienia ja dzisiaj dostałam przesyłkę z lauress wysłaną 26 lutego, a brakuje mi jeszcze jednej z 24.. czekam też na CS wysłaną 5 marca - zawsze z CS przychodziła do mnie maks 7 dni, a teraz porażka aż się odechciewa cokolwiek zamawiać

A tak żeby nie było zupełnie OT - to Lucy ma chyba wszystkie róże takie intensywne, nie wspominając o healthy - mam próbkę ale chyba w życiu nie odważę się jej użyć jedynie glow daje fajny naturalny efekt
oki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 21:50   #872
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Tez jestem ciekawa nowego składu, ale cieszę się, ze zdązyłam zamówic biga z coffeeberry (chociaz raz moj brak cierpliwości się opłacił). Co do kremów pod Luśkę, Cathy ma rację. Raz połozyłam na odrobinę tylko bardziej treściwy krem i bylo gorzej. Najlepiej mi wychodzi na błyskawicznie wchłaniającym się kremie z wit.B z Lure Beauty (drozdzowym). A Soft Focusa ja np. uzywam i porów mi nie powiększa. Więc jak widac - indywidualne testy, testy, testy...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:06   #873
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez oki Pokaż wiadomość
Poczta ma jakieś okropne opóźnienia ja dzisiaj dostałam przesyłkę z lauress wysłaną 26 lutego, a brakuje mi jeszcze jednej z 24.. czekam też na CS wysłaną 5 marca - zawsze z CS przychodziła do mnie maks 7 dni, a teraz porażka aż się odechciewa cokolwiek zamawiać

A tak żeby nie było zupełnie OT - to Lucy ma chyba wszystkie róże takie intensywne, nie wspominając o healthy - mam próbkę ale chyba w życiu nie odważę się jej użyć jedynie glow daje fajny naturalny efekt
eh.. nic nie mówcie o opóźnieniach.. mi dzisiaj przylazła paczka z końca stycznia.. co prawda nie były to mineralne zakupy, ale już ją na straty spisałam...
ale z drugiej strony, zamówienie z Lure dotarło mi dzisiaj po ...3 dniach roboczych !


ja healthy się odważyłam użyć, ale... nie lubię go ani trochę. U mnie wygląda jak najzwyklejsza w świecie cegiełka. Terakotowa pomarańczka bez żadnego polotu i uroku
wyglądam w nim jak sierota.. w najlepszym przypadku jak dziecko, które dorwało się do kosmetyków mamy i na ślepo wymazało się tym, co w łapki wpadło

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tez jestem ciekawa nowego składu, ale cieszę się, ze zdązyłam zamówic biga z coffeeberry (chociaz raz moj brak cierpliwości się opłacił). Co do kremów pod Luśkę, Cathy ma rację. Raz połozyłam na odrobinę tylko bardziej treściwy krem i bylo gorzej. Najlepiej mi wychodzi na błyskawicznie wchłaniającym się kremie z wit.B z Lure Beauty (drozdzowym). A Soft Focusa ja np. uzywam i porów mi nie powiększa. Więc jak widac - indywidualne testy, testy, testy...
ja mam co prawda biga z coffeeberry, ale i tak chętnie poczekam na pojawienie się z dodatkiem tego nowego składnika...
i już nie mogę się doczekać (po tym, co Apsik napisała) tego ULTP pod Luśkę ( i nie tylko pod nią .a że jeszcze dużego Holly Crow w koncu wzięłam to liczę na pełen lifting i zero zmarszczek
i muszę w końcu przetestować Lucy z Soft Focusem (jak tylko rozkminię, w którym z pudeł nierozpakowanych jeszcze leży )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 02:42   #874
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Chciałam się tylko pochwalić, że też mam swoje lucysie Od kilku dni są u mnie, ale testowałam dopiero dziś i:
1. pierwszy raz w życiu trafilam na kolor, ktory wtopił się tak idealnie - nie wiem, czy Annie się przypadkowo ukręcił proszek w takim kolorze jak moja skóra, czy po prostu to się tak wtapia? Nawet dobierany pół roku kolor EGM nie wygląda tak... - że właściwie nie widać, gdzie nałożyłam, a gdzie nie
2. nie wiem, czy z tego powodu, czy z jakiegoś innego po chwili wyglądałam (nawet dla siebie) jakbym nie miała nic na twarzy - poza tym, że zakryło mi w znacznym stopniu (aczkolwiek nie w 100%) naczynka, itp.
3. ...ale rzeczywiście, jakby podkreśla nierówności itp.
4. nie podrażniło mnie nic, choć chodziłam z proszkiem na twarzy pare godzin, a jestem chora i mam skórę (zwłaszcza wokół nosa) w strasznym stanie i byle co na nią działa

Niemniej jednak jeszcze potestuję i sprawdzę, czy mi ten tlenek cynku na 1. miejscu w składzie nie wysuszy skóry.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 07:42   #875
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Plurabelle, juz pisalysmy, ze Lusia troche wysusza, ale w moim wypadku to np. dobrze, dzieki temu przestalam sie po niej swiecic. Nawilzanie mocne po Lusi i juz. Czy dobrze pamietam, ze ktoras z Was pisala, ze Annie zadeklarowala sie, ze moze zmieszac jakies kolory w przypadku biga? chyba zamowie u niej na lato mieszanke Cream-Creamy Bisque.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 08:31   #876
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ok - to teraz ja
Lucynką miziam się już od jakiegoś tygodnia i pół..

na poczatku tak jak u Was - ogólny zachwyt i odstawienie w moim przypadku EDM Pielegnacji nie zmieniałam, bo chciałam zobaczyc czy nic mi się po podkładzie Lucy nie stanie..
Na poczatku używałam Creme - nie powiem - ładnie się wtapiał, i aż takiej strasznej róznicy nie było widac .. ale coś mi się nie podobało..
po 2- 3 dniach nadal było ok, tylko... zaczynałam bardzo szybko się świecić, po kilku godzinach w pracy podkład miałam praktycznie na kazdej czesci twarzy zważony.. :/
Nie używałam żadnych ciężkich kremów.. jedynie Iwostin nawilżający - ale On jest leciutki i nie powinien robić mi kuku na buzi ...:|
Od dwóch dni uzywam mieskzanki Fair + Cream bisquet (czy jak to się pisze ) w formule Oryginal - CUDO idealny kolor ))
W każdym razie dziś spróbowałam podkłąd nałożyc na lżejszy krem żel z Olay nawilżajacy ( jakos nie moge się zmusić do tego co Kasia napisała, żeby nie nakładac na kremy, itp.)
I jak narazie jest .. mmmm miodzio
ale c.d.n.
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:30   #877
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Nalozylam dzis Cream i wygladam jak w zalaczniku.
Po tym jak juz odnalazlam sie w podkladach Lauress to myslalam,
ze juz lepiej byc nie moze.
Jednak po nalozeniu Lucy jestem przekonana ,ze nic jej nie przebije
Nalozylam na oczyszczona micelem twarz
Bez kremu mnie sciaga ,ale zaufalam Cathy.Po nalozeniu podkladu przestalo mnie sciagac.
Czyzby ten podklad nawilzal Niewazne.
Jestem nim zachwycona i mysle ,ze nic lepszego juz nie ma jak dla nie.
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 10:01   #878
olifka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 129
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Od kilku dni testuję Lucy.
Kolor świetny - Pale Olive wtapia się rewelacyjnie! świetnie kryje! no jestem pod wrażeniem ale ...
waży się, ściera, wchodzi w zmarszczki ech... No trudny zawodnik. Oj trudny.
I testuję różne kremy pod Lucy. Dziś nawet pokusiłam sie o patent z sodą (eksfoliacja?) co skończyło się tragicznie. Wyszuszona na wiór skóra na brodzie, czyli tam gdzie mam tendencję do przesuszu, podrażnione naczynka na skrzydełkach nosa, oj oj! A podkład i tak dobrze się nie nakłada. Ech.

Mam cerę naczynkową, mieszaną i coś na ten pyszczek nałożyć pod podkład muszę. W końcu pielęgnacja przede wszytkim

Wertuje wątek w poszukiwaniu sprawdzonych baz pod Lucynę.
Pozwolę sobie zestawić:
samorobiony primer
lekkie serum z SN
Humektan? piszecie, że na nim różnie leży
filtry? - też różnie
Macie coś jeszcze sprawdzonego, najlepiej dostępnego na polskim rynku, na czym Lucyna dobrze się trzyma?

Wrrrrracam jutro na pole walki !

Plurabellle, a Ty na co kładziesz?
Bo widzę, że też o naczynkach wspominasz.
olifka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:03   #879
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Plurabelle, juz pisalysmy, ze Lusia troche wysusza, ale w moim wypadku to np. dobrze, dzieki temu przestalam sie po niej swiecic. Nawilzanie mocne po Lusi i juz. Czy dobrze pamietam, ze ktoras z Was pisala, ze Annie zadeklarowala sie, ze moze zmieszac jakies kolory w przypadku biga? chyba zamowie u niej na lato mieszanke Cream-Creamy Bisque.
miesza Ann proponowała Adusiadu i mnie że bez problemu zmiesza odcienie

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Nalozylam dzis Cream i wygladam jak w zalaczniku.
Po tym jak juz odnalazlam sie w podkladach Lauress to myslalam,
ze juz lepiej byc nie moze.
Jednak po nalozeniu Lucy jestem przekonana ,ze nic jej nie przebije
Nalozylam na oczyszczona micelem twarz
Bez kremu mnie sciaga ,ale zaufalam Cathy.Po nalozeniu podkladu przestalo mnie sciagac.
Czyzby ten podklad nawilzal Niewazne.
Jestem nim zachwycona i mysle ,ze nic lepszego juz nie ma jak dla nie.
pięknie

ja kładę albo na primer albo ma samorobiony krem z ZSK
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:11   #880
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Niestety formuła OCC mnie mega wysusza , tak jak pisała Annie. Dzisiaj musiałam nałożyć ociupinkę Humektanu bo miałam Saharę na twarzy i się łuszczę. W sumie to może być też efekt po falach radiowych i ostrych kombinacjach pielęgnacyjnych, które ostatnio ćwiczę, ale raczej obstawiam Luśkę.
Wczoraj bez kremu było zdecydowanie lepiej, a dzisiaj nawet z finishing powder od Lillyo (jeszcze raz wielkie dzięki za próbaska ) zdążył się po 3 godzinach zebrać w bruzdach i już się błyszczę.
Muszę poczekać na wersję original, żeby dać w pełni miarodajną opinię zarówno podkładu, jak i puderka
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 10:54   #881
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Wczoraj po zmyciu formuly Light dalam formule OCS ta z silikonem dla tlusciochow. Mam w tej wersji kolor Light, na reku dziwnie pomaranczowy a po pomieszaniu flatem i nalozeniu - neutralny, wiec kolor idealny, ale formula mnie zapchala dzis mam z 5 pryszczy po 3 h zaczelam sie swiecic no i podklad nie przetrwał łez. Wczoraj dosc duzo plakalam i niestety podklad nie wytrzymal. Pierwsza łza i od razu smuga, takze ja raczej nie bede chyba przychylna dla Lucy. Jeszcze potestuje formule OCC ale to w piatek bo mam wolne a kolor chyba bedzie ciemny.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 10:55   #882
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Bocku, mi Ann OC odradziła
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:00   #883
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Po kilkudniowych testach jednak z Luśką (original, OCC, OCS) się nie polubiłam

Pierwszego dnia podkład jeszcze w miarę wytrzymał cały dzień w klimatyzowanym pomieszczeniu, natomiast teraz po kilku godzinach warzy się tak samo jak EDM (i oczywiście standardowo pojawia się "przesusz" na brodzie ).

Ponadto mimo iż nakładam mikro ilość, to i tak jest widoczny na twarzy i strasznie podkreśla moje pory.
Na mnie chyba jednak lepiej leżą proszkowe formuły, aniżeli kremowe.

Szkoda, bo wiązałam z nią duże nadzieje (takie duże, że aż lecą do mnie jeszcze 2 zamówienia z próbkami )

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:04   #884
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Koleżanki miłe, piszcie jakie kolory Lucy wam pasują w odniesieniu do odcieni z innych firm. To będzie bardzo pomocne dla tych które jeszcze nie zamówiły, albo nie trafiły jeszcze z kolorem.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:06   #885
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Light Lucy podobny do Light Medium Cool z Lumiere, z tym ze light lucy nie jest taki chlodny. Moge jutro zrobic porownanie jeszcze Pure Luxe i mam chyba EDM i Buff'd, teraz lece do pracy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:37   #886
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Koleżanki miłe, piszcie jakie kolory Lucy wam pasują w odniesieniu do odcieni z innych firm. To będzie bardzo pomocne dla tych które jeszcze nie zamówiły, albo nie trafiły jeszcze z kolorem.
ja z EDM sandy fair używam (pasuje do cery owszem, ale za różowa jestem a tego nie lubię) a z Lucyny to light wzięłam, wygląda dobrze
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:12   #887
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Koleżanki miłe, piszcie jakie kolory Lucy wam pasują w odniesieniu do odcieni z innych firm. To będzie bardzo pomocne dla tych które jeszcze nie zamówiły, albo nie trafiły jeszcze z kolorem.
Ciężko porównać odcienie Lucy do innych firm, bowiem one dosyć dobrze wtapiają się w kolor skóry.

Ja mam jasną cerę, z wyraźnymi żółtymi tonami (w moim odczuciu ekstremalnie żółtą, bowiem większośc podkładów mineralnych jest dla mnie za mało żółta) - najlepiej kolorystycznie pasują mi: Fawn semi-matte EDM oraz Michico i Vela EGM.

Testowałam Pale Olive i Cream - oba dobrze współgrały z kolorem mojej skóry, nie odcinały się zbytnio od szyi, ale w obu przypadkach czegoś mi w nich brakowało.
Pale Olive był na granicy jasności (miałam wrażenie, że podkreśla moją bladość), ponadto jego żółć była taka przyszarzała (w kierunku oliwkowej), natomiast Cream był także na granicy dopuszczalnej jasności (ale w drugą stronę - odniosłam wrażenie, że w nim moja twarz jest troszeczkę zbyt opalona), ponadto przeszkadzały mi w nim pomarańczowe tony (jak zwykle brakowało mi żółci ).

Dla osób, którym pasuje Fawn , Sweet Almond i Light Almond int. EDM polecałabym Pale Olive.
Natomiast Cream może być dobry dla osób, dla których Winged Butter EDM jest zbyt ciemny.

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 13:35   #888
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Przyszły moje próbki zamawiałam 9 marca, czyli list szedł ok 2 tyg. Rodzice się pytali czy to list z jakiejś sekty
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:38   #889
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz

A ja w ogóle mam zagwostkę. Do tej pory używałam odcienia Fair - który z początku był zdecydowanie za różowy. Ale po jakimś czasie się idealne wtapiał i było w porządku. Mimo wszystko efekt "rumianej twarzy niemowlęcia" mnie nie przekonuje więc dzisiaj pełna obaw nałożyłam odcień Light - który jest znacznie bardziej żółty, ale i ciemniejszy...
No i tak - mam problem bo mam tak dziwnie, że twarz jest obecnie z większością tonów żółtych (po kwasach), ale jak nie użyję Minta to odrobina czerwieni się przebija. Szyja za to jest maksymalnie żółta. A dekolt (i reszta ciała) już blado-różowo-neutralny
Ogólnie jakby się przyjrzeć, to wyglądam trochę tak, jakbym szyi nie myła ale sprawdzałam - szyja czysta
Jak dopasuję podkład do reszty ciała, to się nieco odcina od szyi - nawet nie jasnością, a właśnie tym, że "za mało żółty". A jak dopasowałam dzisiaj podkład pod szyję - to mam wrażenie, że jest jednak za ciemny.... Do szyi pasuje, ale to reszty już nie. Wyglądam jakbym sobie wymaziała bronzerem twarz i szyję

Liczę na to, że Light jeszcze bardziej nie ściemnieje w ciągu dnia, bo będzie tragedia teraz jest powiedzmy poprawnie - bo z szyją się stopił całkiem przyzwoicie. Tylko właśnie ciemno tak... W stosunku do dekoltu i reszty....

Sama już nie wiem, jak to rozwiązać. Używać odcienia odpowiedniego do całego ciała i twarzy, a szyję pudrować wydaje mi się to co najmniej głupie i niepraktyczne....
Jejku, jakbym o swoi "umaszczeniu" czytała. Z tym, że u mnie twarz jest jakby zupełnie z innego ciała, bo różowa, a szyja jakby cienko pokryta jakimś żółtym samoopalaczem. Mam straszliwy kłopot z podkładami.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 15:40   #890
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Jejku, jakbym o swoi "umaszczeniu" czytała. Z tym, że u mnie twarz jest jakby zupełnie z innego ciała, bo różowa, a szyja jakby cienko pokryta jakimś żółtym samoopalaczem. Mam straszliwy kłopot z podkładami.
noo to ja podobnie, albo jakbym szyi nie domyła albo samoopalaczem się wysmarowała

I jak się dopasuję do szyi - to głowa+szyja jakby od innej osoby, bo żółte i ciemne. A jak dopasuję do reszty ciała, to wyglądam właśnie, jakbym brudna była
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:45   #891
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja jeszcze raz napisze, ze klade Luske na drozdzowy, lekki krem z Lure Beauty (Vit.B Cream) i naprawde juz chyba lepiej byc nie moze (u mnie oczywiscie). Ciekawam, jak u Cathy spisze sie Luska na Luxury Powder z SN (poczekam z zakupem do Twojej recenzji Kasiu).
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:02   #892
nieco
Raczkowanie
 
Avatar nieco
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 95
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Po kilkudniowych testach jednak z Luśką (original, OCC, OCS) się nie polubiłam

Pierwszego dnia podkład jeszcze w miarę wytrzymał cały dzień w klimatyzowanym pomieszczeniu, natomiast teraz po kilku godzinach warzy się tak samo jak EDM (i oczywiście standardowo pojawia się "przesusz" na brodzie ).

.
Też tak mam
Wczoraj testowałam formułę Original, a dzisiaj OCC. Occ mniej się błyszczy, ale robi mi przesusz na brodzie. Obie się warzą. Jutro sprawdzę OCS. Stosowałam pod spód kompleks na naczynka z Naturalisa. Nie mogę przetestować na mojej ulubianej frakcji sojowej z Naturalisa, bo mi się skończyła Już lepiej wyglądałam w EDM-ie, choć mi się ścierał i nie dobrałam sobie jeszcze koloru, bo przesyłka zaginęła.

Plusy Lucy to wtapianie się koloru, light wyglądał na taki ciemny a dopasował się idealnie. Trochę bardziej obawiam się koloru fair, boję się efektu Prosiaczka.
nieco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:45   #893
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dla mnie jednak odcien Cream, a nie Pale Olive (cud miód to Light ALmond EDM). Mimo, ze Cream jest zbyt pomaranczowy, to Pale Olive za jasnyyyy a szkoda, bo jest bardziej zielonkawy.

U mnie Lucy bez kremu nie sprawdzila sie w ogole, szybko sie swiece i warzy sie przy nosie. Na frakcji sojowej jest o wiele lepiej.
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:56   #894
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Plurabelle, juz pisalysmy, ze Lusia troche wysusza, ale w moim wypadku to np. dobrze, dzieki temu przestalam sie po niej swiecic. Nawilzanie mocne po Lusi i juz. Czy dobrze pamietam, ze ktoras z Was pisala, ze Annie zadeklarowala sie, ze moze zmieszac jakies kolory w przypadku biga? chyba zamowie u niej na lato mieszanke Cream-Creamy Bisque.
Adusiadu pyała o mieszankę i jeżeli podasz proporcje to nie ma problemu
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:20   #895
jostra
Rozeznanie
 
Avatar jostra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Swatch petal
jostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:37   #896
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jestem w szoku. Te minerały są naprawdę niesamowite. Wcześniej używałam golden fair z EDM, dzisiaj przyszły próbki i nie wytrzymałam i z ciekawości nałożyłam Lucy w odcieniu bisque. Myślałam że będzie o wiele za ciemny ale wtopił się idealnie! Co prawda przy dziennym świetle może już nie być takiego efektu ale i tak jest dobrze, zresztą mam jeszcze cream OCC i Light Original. Wszystko pięknie zakrył, korektor już nie potrzebny. Jutro dalsze testy, ale coś mi się wydaje że czas zacząć ciułać na biga...
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 20:43   #897
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Doszła dziś do mnie Lucy. Ale zamówiona 9marca, tej z lutego jeszcze nie ma. Jutro testy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 21:29   #898
jostra
Rozeznanie
 
Avatar jostra
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kurcze, a mi się Lucy już po godzinie świeci i zbiera w bruzdach nosowo-wargowych, podkreśla wszelkie zmarszczki. Dziś spróbowałam bez kremu, jak radziłyście, mam strasznie ściągniętą twarz. Chyba nie dla mnie Lucyna.
Mam suche, naczyńkowe, wrażliwe policzki i przetłuszczającą się strefę T.
To co mi się w LM podoba to kolorek, bisque wygląda na mnie super i świetnie się dopasowuje. Używam formuły original.
Jednak dużo lepiej na mnie leży Aromaleigh Voile i skuszę się na biga jak już "nowożeńcy" powrócą z miesiąca miodowego.

Edytowane przez jostra
Czas edycji: 2010-03-24 o 21:30
jostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:07   #899
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ok Lucy jest już na mnie podkreśliła mi skróki mocniej niż EDM. Ale krycie ma lepsze, nie ma efektu pudrowego. Nałożyłam 2 cieniutkie warstwy. W szoku byłam, że taka mała ilośc proszku pokryje mi całą twarz
Zobaczę jak będzie się sprawowała
Użyłam Pale Olive Original.
Jestem zła bo teraz został zmieniony skład Original... więc na co mi to próbowanie skoro takiego proszku już nie dostanę?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:54   #900
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Testowałam wczoraj pale olive i tez jest ok odcień
dodam, ze cream i light też mi pasuje ale chyba light bedzie jednak zbyt różowy.
W przyszłym tygodniu chyba skupie się na porządnych testach i wybiorę ten naj...
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.