NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-30, 12:06   #421
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mozna i tu, ale po co skoro juz o tym bylo

NEONAIL- lakiery hybrydowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=53222133

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2015-10-30 o 12:08
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 20:09   #422
kropelkarosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 156
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja musze Wam bardzo podziękować za sugestie zarówno z topu eco star nail ktory polecalyscie jak i z extra base i kolorów neonail jestem bardzo zadowolona, fajnie się utrzymały 2 tyg., bazę nakłada się bajecznie a kolory fajnie kryją, i przede wszystkim póki co nic mnie nie uczula, jeszcze raz dzięki za rady!
kropelkarosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 21:58   #423
andziaak91
Raczkowanie
 
Avatar andziaak91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 43
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Sory dziewczyny, mialam gorszy dzien?:/
andziaak91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 10:53   #424
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

wczorajszego dnia stałam się posiadaczką trzech nowych kolorów jestem nimi zachwycona, niestety zdjęcie nie oddaje tego jak wyglądają w rzeczywistości. Kupiłam Poppy Hill (piękna soczysta czerwień, coś jak 026 semilac tyle, że bez drobinek), Wild Rose (głęboki ciemniejszy róż, podobny do 13 estetiq, który kiedyś miałam, tyle że "żywszy") i ostatni Lovely Pink (przygaszony koral z różowymi tonami, na zdjęciu wygląda jak róż, ale w zestawieniu z true pink semilac wpada w koral właśnie). Oglądałam też Acapulco i dziś rano dotarło do mnie, że miałam go kupić jednak teraz żałuje że go nie wzięłam, dobrze że w tym tygodniu bede w okolicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05579.JPG (67,9 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05589.JPG (83,8 KB, 107 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 11:14   #425
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Zabawna sprawa... kupiłam top hard. Po zrobieniu mani i przemyciu cleanerem wcale nie błyszczą tak ładnie jak liczyłam. Wczoraj wylała mi się aceton na palce i top zaczął pięknie błyszczeć! Czy to znaczy ze lepiej jak będę go przemyć acetonem niż cleanerem? Ale cz to nie wpłynie negatywnie na jego trwałość?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:53   #426
andziaak91
Raczkowanie
 
Avatar andziaak91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 43
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zabawna sprawa... kupiłam top hard. Po zrobieniu mani i przemyciu cleanerem wcale nie błyszczą tak ładnie jak liczyłam. Wczoraj wylała mi się aceton na palce i top zaczął pięknie błyszczeć! Czy to znaczy ze lepiej jak będę go przemyć acetonem niż cleanerem? Ale cz to nie wpłynie negatywnie na jego trwałość?
Często robi się tak przy przemywaniu cleanerem wacikiem bezpyłowym. Jeśli tak się stanie nasacz zwykly wacik cleanerem przemyj paznokcie i kolejnym wacikiem nasączonym poleruj.
andziaak91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:56   #427
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zabawna sprawa... kupiłam top hard. Po zrobieniu mani i przemyciu cleanerem wcale nie błyszczą tak ładnie jak liczyłam. Wczoraj wylała mi się aceton na palce i top zaczął pięknie błyszczeć! Czy to znaczy ze lepiej jak będę go przemyć acetonem niż cleanerem? Ale cz to nie wpłynie negatywnie na jego trwałość?
Mi z top hard tak się nie zdarza może dajesz za cienką warstwę
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 22:34   #428
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Zabawna sprawa... kupiłam top hard. Po zrobieniu mani i przemyciu cleanerem wcale nie błyszczą tak ładnie jak liczyłam. Wczoraj wylała mi się aceton na palce i top zaczął pięknie błyszczeć! Czy to znaczy ze lepiej jak będę go przemyć acetonem niż cleanerem? Ale cz to nie wpłynie negatywnie na jego trwałość?
może to wina cleanera? u mnie paznokcie też nie chcą tak ładnie błyszczeć, muszę długo polerować, wydaję mi się że to wina cleanera nowego, nie dawno kupiłam. Muszę jeszcze sprawdzić dla pewności przemyć innym i chyba będę musiała kupić nowy..

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
wczorajszego dnia stałam się posiadaczką trzech nowych kolorów jestem nimi zachwycona, niestety zdjęcie nie oddaje tego jak wyglądają w rzeczywistości. Kupiłam Poppy Hill (piękna soczysta czerwień, coś jak 026 semilac tyle, że bez drobinek), Wild Rose (głęboki ciemniejszy róż, podobny do 13 estetiq, który kiedyś miałam, tyle że "żywszy") i ostatni Lovely Pink (przygaszony koral z różowymi tonami, na zdjęciu wygląda jak róż, ale w zestawieniu z true pink semilac wpada w koral właśnie). Oglądałam też Acapulco i dziś rano dotarło do mnie, że miałam go kupić jednak teraz żałuje że go nie wzięłam, dobrze że w tym tygodniu bede w okolicy
porównywałaś może tą czerwień z lady ferrari?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 08:16   #429
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

porównywałam bo właśnie miałam na oku lady ferrari poppy hill ma głębszy odcień i jakby leciutko ciemniejszy. Lady ferrari jest bardziej "żywa", wzięłam na stoisko mój wzornik, na którym mam crazy red i lady ferrari odpadła z wyborów, bo dużej różnicy nie widziałam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:53   #430
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

dziewczyny polećcie ładną, głęboką fuksję,
nijak nie mogę się zdecydować
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 20:16   #431
andziaak91
Raczkowanie
 
Avatar andziaak91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 43
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
dziewczyny polećcie ładną, głęboką fuksję,
nijak nie mogę się zdecydować

z NN cyclamen to dla mnie fuksja. A jeszcze piekniejsza jest z semilac mardi gras <3
andziaak91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 07:08   #432
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

mardi gras nie ma sobie równych, to fakt a szkoda bo mi się skończył

wczoraj stałam się posiadaczką Acapulco nie mogłam się powstrzymać. Z ostatniego czasu mam więc 7 nowych lakierów, ale jednocześnie pozbyłam się kilku starszych z innych firm
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 07:15   #433
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

dzieki dziewczyny, faktycznie mardi gras jest sliczny
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 09:54   #434
andziaak91
Raczkowanie
 
Avatar andziaak91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 43
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Em_ka zrobisz zdjecie acapulco?
andziaak91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 09:55   #435
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez andziaak91 Pokaż wiadomość
Em_ka zrobisz zdjecie acapulco?
Wrzucałam parę dni temu na wątek ze stylizacjami
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 09:59   #436
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez andziaak91 Pokaż wiadomość
Em_ka zrobisz zdjecie acapulco?
Copykat wrzucala kilka dni temu

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=53282420
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 13:17   #437
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Witajcie!

Kiedyś zakupiłam zestaw hybrydowy od Mollona jednak kompletnie nie współpracuje on z moimi paznokciami ( pisałam o tym na już na wizażu ze zjeżdża z paznokci i kurczy się w lampie tworząc gole placki; nie pomogła ani wymiana żarówek ani konkretne mieszanie patyczkiem). Postanowiłam jednak wrócić do swojego hobby i natknęłam się na Wasze pozytywne opinie odnośnie NeoNail. Zdecydowałam się na extra base i hard top (moje paznokcie należą do tych miękkich więc byłoby cudownie jakby udało się je utwardzic).

Teraz największy problem mam z kolorami. Jest duży wybór, dla mnie za duży!

Narazie chyba zakupie w zestawie te 5 sztuk na pewno: raspberry red, cyklamen, thistle,

no właśnie i jeśli chodzi o resztę, ehh trudny wybór, ale bardzo jestem ciekawa koloru 2688 Light chameleon - czy któraś z Was ma go w posiadaniu, albo widziała go może na żywo? Chciałabym wiedzieć czy jest on zupełnie kryjących czy raczej frenchowy?
__________________

MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 13:35   #438
iScharlotte
Raczkowanie
 
Avatar iScharlotte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mam dwa pytanka.
Pierwsze czy Weeding Princess to taki piekny biszkopcik czy tylko mgiełka?
Drugie, nie wiem czy któraś z Was ogląda rodzinke.pl... No, ale Kożuchowska od jakiegoś czasu nosi tam granatowe paurki i strasznie mi się ten granat podoba. Zastanawiam się między: Purde Emerald, Fancy Blue, a Royal Blue wszystko ze wzornika wyżej. Na staronie NN jest jeszcze Deep Navy, ale niestety nigdzie na wzorniku nie moge go znaleźć, cóż może któraś ogląda i doradzi?
iScharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 13:54   #439
andziaak91
Raczkowanie
 
Avatar andziaak91
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 43
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Weeding princes to jest razej delikatny różyk z opiłkami.
andziaak91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 16:10   #440
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
Teraz największy problem mam z kolorami. Jest duży wybór, dla mnie za duży!

Narazie chyba zakupie w zestawie te 5 sztuk na pewno: raspberry red, cyklamen, thistle,

no właśnie i jeśli chodzi o resztę, ehh trudny wybór, ale bardzo jestem ciekawa koloru 2688 Light chameleon - czy któraś z Was ma go w posiadaniu, albo widziała go może na żywo? Chciałabym wiedzieć czy jest on zupełnie kryjących czy raczej frenchowy?
też myślałam nad tym 2688, ale na wzorniku mnie nie urzekł więc tą myśl porzuciłam. Co do kolorków, które bierzesz - przydałby się jakiś róż i niebieski jeszcze z jasnego różu polecam Light Lavender, z ciemnego Wild Rose, a z takiego pół na pół Lovely Pink, który zachodzi na koral lekko kupiłam niedawno te dwa ostatnie lakiery i jestem zachwycona, aż sie nie moge doczekać jak je położe na paznokcie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 16:44   #441
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
Witajcie!

Kiedyś zakupiłam zestaw hybrydowy od Mollona jednak kompletnie nie współpracuje on z moimi paznokciami ( pisałam o tym na już na wizażu ze zjeżdża z paznokci i kurczy się w lampie tworząc gole placki; nie pomogła ani wymiana żarówek ani konkretne mieszanie patyczkiem). Postanowiłam jednak wrócić do swojego hobby i natknęłam się na Wasze pozytywne opinie odnośnie NeoNail. Zdecydowałam się na extra base i hard top (moje paznokcie należą do tych miękkich więc byłoby cudownie jakby udało się je utwardzic).

Teraz największy problem mam z kolorami. Jest duży wybór, dla mnie za duży!

Narazie chyba zakupie w zestawie te 5 sztuk na pewno: raspberry red, cyklamen, thistle,

no właśnie i jeśli chodzi o resztę, ehh trudny wybór, ale bardzo jestem ciekawa koloru 2688 Light chameleon - czy któraś z Was ma go w posiadaniu, albo widziała go może na żywo? Chciałabym wiedzieć czy jest on zupełnie kryjących czy raczej frenchowy?
2688 jest mega transparenty. Ja go uzywam jako dodatek do kolorów daje jedną warstwę na koniec bo bardzo ładnie się mieni. Jakoś jako oddzielny lakier mnie nie urzekł.
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:04   #442
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
też myślałam nad tym 2688, ale na wzorniku mnie nie urzekł więc tą myśl porzuciłam. Co do kolorków, które bierzesz - przydałby się jakiś róż i niebieski jeszcze z jasnego różu polecam Light Lavender, z ciemnego Wild Rose, a z takiego pół na pół Lovely Pink, który zachodzi na koral lekko kupiłam niedawno te dwa ostatnie lakiery i jestem zachwycona, aż sie nie moge doczekać jak je położe na paznokcie
Cytat:
Napisane przez Dosialala Pokaż wiadomość
2688 jest mega transparenty. Ja go uzywam jako dodatek do kolorów daje jedną warstwę na koniec bo bardzo ładnie się mieni. Jakoś jako oddzielny lakier mnie nie urzekł.
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedź
eM_Ka nie mogę znaleźć na stronie tego Lovely Pink, podałabyś mi numer?
A co myślicie o 3860 Flying Flaming

Dosialala dziękuję za opis - myślałam, że to kryjący - na takim mi zależało, także sobie odpuszczę

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

A i jeszcze wzięłabym jakiś beż:
-Perfect Nude (3651)
albo
-Natural Beauty (3192).
Zastanawiam się jeszcze nad Calm Burgundy (2691) albo Olive Garden (2693).
Niezdecydowana strasznie jestem (RATUNKU) - ogólnie tak już mam - może mi coś doradzicie?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

A może Lush Green 3778... lub Dirty Green 3779
albo Lotous Flower, albo polecany przez Was Bora Bora?
__________________


Edytowane przez MalaMalaMi
Czas edycji: 2015-11-03 o 20:10
MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 20:30   #443
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja mam Natural Beauty w wątku pokazujemy wklejalam kilka dni temu fote. Mi się bardzo podoba. Wcześniejszy bez jaki miałam to creamy muffin z semilaca - dla mnie miał za dużo wspólnego z rozem... Chciałam cos bardziej bezowego. Perfect nude też mnie kusi może następnym razem go wezmę. Lovely Pink ma nr 4688 tovtaki brudny róż według mnie ale nie mam więc nie wiem jak na żywo.
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 00:36   #444
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
porównywałam bo właśnie miałam na oku lady ferrari poppy hill ma głębszy odcień i jakby leciutko ciemniejszy. Lady ferrari jest bardziej "żywa", wzięłam na stoisko mój wzornik, na którym mam crazy red i lady ferrari odpadła z wyborów, bo dużej różnicy nie widziałam
właśnie chciałam taką bardzo żywą jasną czerwień, i nie iwem czy jest coś lepszego od lady ferrari?

---------- Dopisano o 01:36 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość


Zastanawiam się jeszcze nad Calm Burgundy (2691) albo Olive Garden (2693).
Niezdecydowana strasznie jestem (RATUNKU) - ogólnie tak już mam - może mi coś doradzicie?[COLOR="Silver"]
ja mam właśnie na paznokciach olive garden i już kilka pozytywnych komentarzy słyszałam, nie tylko od znajomych
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 05:57   #445
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

z beży jak najbardziej Natural Beauty. Calm Burgundy to przepiękny kolor, Olive Garden też, ale między tymi dwoma wybrałabym burgund zielenie trzeba lubić, dlatego nic nie polece
Lovely Pink obok brzoskwini wpada w róż, a obok różu w pomarańczowe tony także ja go określam jako "róż z tonami pomarańczowego" lub "spłowiały koral z różowymi tonami"

co do żywej czerwieni to wydaje mi się że Lady Ferrari jest najlepsza, ja szukałam troche głębszej
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 07:01   #446
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ja to chyba nie mam szczęścia do lakierów. Kupiłam NN na stoisku. I po nałożeniu na płytkę zaczęły mi się robić dziurki jak plastry miodu. Musiałam się ostro namachać przy nakładaniu bez dziur.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 07:05   #447
zoyasmum
Zadomowienie
 
Avatar zoyasmum
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 1 770
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;5333716 9]Ja to chyba nie mam szczęścia do lakierów. Kupiłam NN na stoisku. I po nałożeniu na płytkę zaczęły mi się robić dziurki jak plastry miodu. Musiałam się ostro namachać przy nakładaniu bez dziur.[/QUOTE]

Miałam to samo z Extra Base, dopiero po zmatowieniu płytki było lepiej...
__________________
Moja wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1285110
Odpisz proszę u mnie

zoyasmum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 07:16   #448
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziewczyny zdecydowałam się na następujące zestawienie:

Raspberry red,

Cyklamen,

Thistle,

Perfect nude,

Lotus Flower,

Rosy memory.

Trudna to była decyzja, ale zdecydowałam się w końcu. Chciałam jakieś takie uniwersalne kolorki. Jak przyjdą to na pewno wrzucę zdjęcia. Liczę na to, że NeoNai sprawdzi się na moich paznokciach i nie będzie jak z Mollonem.

Bardzo Wam dziękuję za cierpliwość i doradztwo!
__________________

MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 07:24   #449
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez zoyasmum Pokaż wiadomość
Miałam to samo z Extra Base, dopiero po zmatowieniu płytki było lepiej...
Wiem, widziałam wpis
Ja miałam tak po nałożeniu na Base z Semilaca. Ale kolorek i tak cudowny (mam Natural Beauty)
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 09:58   #450
Dosialala
Zadomowienie
 
Avatar Dosialala
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 168
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez MalaMalaMi Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowałam się na następujące zestawienie:

Raspberry red,

Cyklamen,

Thistle,

Perfect nude,

Lotus Flower,

Rosy memory.

Trudna to była decyzja, ale zdecydowałam się w końcu. Chciałam jakieś takie uniwersalne kolorki. Jak przyjdą to na pewno wrzucę zdjęcia. Liczę na to, że NeoNai sprawdzi się na moich paznokciach i nie będzie jak z Mollonem.

Bardzo Wam dziękuję za cierpliwość i doradztwo!
Thistle jest piękny ;-) taki jasny fiolet z nutką szarości. Długo czekałam żeby był dostępny Ale było warto <3
Dosialala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.