Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 19:44   #3811
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Przyszla paka z S - zamówienie opłacone karta podarunkową,
a na awizo jak byk stoi kwota pobrania ...

nie wiem co robić ...
oni sobie jakieś jaja chyba robią, ciesze się, że u mnie nic takiego nie odwalili i jednocześnie współczuje, teraz będzie użeranie się z nimi ...

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Wspolczuje przejsc z sephora. Porazka zeby tak traktowac klientow.

Ja ostatnio mialam przeboje z quiosque. Zamowilam mamie dwie bluzki 02.07 po tygodniu zadzwonili ze jednej nie maja i uzgodnilam z nimi, ze wysla jedna a za druga zwroca kase. I czekalam do 27 na zwrot gotowki. Po czwartym telefonie odzyskalam pieniadze. Wkurzyli mnie na maxa bo jeszcze wpierali ze wyslali juz gotowke.

Wklejam moje zamowienie z sephory ktore dzisiaj z poczty odebralam. Czeka tam jeszcze na mnie oczyszczajaca ale chyba jej nie odbiore bo za duzo kasy ostanio wydalam

A maseczke kliknelam z kodem -20%


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Mi odpisali 3 dni po wyslaniu ze jesli chce anulowac to mam nie odbierac zamowienia a pozniej pare dni dostalam potwierdzenie wysylki
nie wiem co się z nimi dzieje, ale mam wrażenie, ze albo non stop mają piatek 13 albo im się daty z pierwszym kwietnia pomyliły . Przecież to wtopa za wtopą, non stop coś nie tak. Dali ciała z boxem, wysyłają opłacone zamówienia za pobraniem, obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, nie wiem co się z nimi dzieje ostatnio. Na vinted to ja się takich rzeczy mogę spodziewać, nie po międzynarodowej wielkiej firmie, która nawet głupiego przepraszam nie potrafi napisać i powiadomić klientów na czym stoją....
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:46   #3812
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O wow! Dzięki!
Tyle lat żyłam w nieświadomości
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:54   #3813
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Wracam z shoppingu. Ale jestem zmęczona. Nic ciekawego nie kupiłam, tylko 2 tshirty i 2 pary spodni (jedne z nich przerobię na krótkie).
Wzięłam też czarne Zaxy z kokardką, ale nie wiem czy je zostawię.

No i chyba kliknę neonowe wentylki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:55   #3814
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Zamówiłam kartę podarunkową z boxem i dostałam to wszystko zapakowane w papier kolorowy, tak jak się pakuje np kanapki do torby papierowej
Jak kupowałam kartę w stacjo, to chociaż ładna kopertę dostałam...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:12   #3815
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

dobry wieczór co u Was nowego? nadrobilam ale było za duzo i zapomniałam co miałam napisać w każdym razie gratuluje wszystkim zamówień i innych zakupów ale mieiśmy dziś intensywny dzień rejs, zwiedzanie, zlot motocyklistów (trafiliśmy przypadkiem ). znowu pogoda nie teges ale jutro juz lezymy plackiem na plaży i żadna burza mnie nie przegoni z koca miłego wieczorku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:20   #3816
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Kurde, rąbnela mi o podloge zatyczka do piora :/ nie dziala
Kupilam juz drugie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:26   #3817
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość



nie wiem co się z nimi dzieje, ale mam wrażenie, ze albo non stop mają piatek 13 albo im się daty z pierwszym kwietnia pomyliły . Przecież to wtopa za wtopą, non stop coś nie tak. Dali ciała z boxem, wysyłają opłacone zamówienia za pobraniem, obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, nie wiem co się z nimi dzieje ostatnio. Na vinted to ja się takich rzeczy mogę spodziewać, nie po międzynarodowej wielkiej firmie, która nawet głupiego przepraszam nie potrafi napisać i powiadomić klientów na czym stoją....
Też się zastanawiam dlaczego akurat teraz takie cyrki odstawiają? do tej pory też nie byli święci, wiadomo coś pomieszali, ale to były raczej pojedyńcze sprawy, a nie tak jak teraz - prawie cały wątek, który kupił boxy ma z nim jakieś przeboje nie ogarniam ich
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 20:48   #3818
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Czy ktoś ma może jakiś kod do S online na -20?
Albo najlepiej do stacjo? Chciałam kupić ten olejek do demakijażu z Origins.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 20:55   #3819
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma może jakiś kod do S online na -20?
Albo najlepiej do stacjo? Chciałam kupić ten olejek do demakijażu z Origins.
Do stacjo nie ma, online działa ten: ep7summer.

W ogóle jestem lekko zła Używam ciągle podkładu Chanel Les Beiges i on się dziwnie zachowuje. Jednego dnia na tym samym kremie i pod tym samym podkładem wygląda fajnie, a następnego dnia zważony jak cholera Muszę skończyć butelkę koloru 020 i mam w zapasie kolor 030
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:16   #3820
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wracam z shoppingu. Ale jestem zmęczona. Nic ciekawego nie kupiłam, tylko 2 tshirty i 2 pary spodni (jedne z nich przerobię na krótkie).
Wzięłam też czarne Zaxy z kokardką, ale nie wiem czy je zostawię.

No i chyba kliknę neonowe wentylki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłaś w Silesi? I szlas z reklamówka z D???????

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma może jakiś kod do S online na -20?
Albo najlepiej do stacjo? Chciałam kupić ten olejek do demakijażu z Origins.
Jej716
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:31   #3821
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Kod za zapisanie do newslettera 20% w S. online ważny do 7 sierpnia: WITAMY716
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 21:32   #3822
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Napisalam, ze obsluga klienta tak ekskluzywnej perfumerii pozostawia wiele do zyczenia i tyle

Fajnie, ze masz duze pudlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krótko i na temat
Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;63586971]Treść usunięta[/QUOTE]
Pomyślnego lotu i miłego wypoczynku
Kręconego też bym zjadła, najlepsze świderki
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 21:56   #3823
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Byłaś w Silesi? I szlas z reklamówka z D???????
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 22:21   #3824
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Korinka Sokole Oko.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 22:23   #3825
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6358719 1]Mnie ortopeda podrywał. Podczas wizyty Ja tu z powykręcaną stopą, a ten jakieś farmazony plecie. Niezły był, ale już starawy, po 50tce. A, no i mam męża przecież. Zapomniałabym [/QUOTE]

Było rwać zawsze nastawi złamane serce
InspiredBy
Piątek to chyba najfajniejszy dzień w tygodniu! Chcemy, aby był jeszcze lepszy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 50% zniżki na zestawy Inspired By! Zestaw Naturalnie Piękna I, w którym znajdziesz mnóstwo naturalnych produktów, otrzymasz za jedyne 59zł! Natomiast II edycja zestawu U.R.O.K. może być Twoja za 19zł! Zacznij idealny weekend z prezentem dla siebie i zamów swój zestaw:
🌱- Naturalnie Piękna I: http://☠☠☠☠☠☠☠/2aCdVeh
👄- U.R.O.K.II: http://☠☠☠☠☠☠☠/2aeWHjF
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 22:26   #3826
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam dlaczego akurat teraz takie cyrki odstawiają? do tej pory też nie byli święci, wiadomo coś pomieszali, ale to były raczej pojedyńcze sprawy, a nie tak jak teraz - prawie cały wątek, który kupił boxy ma z nim jakieś przeboje nie ogarniam ich
Wracam z podkulonym ogonem do Douglas chyba, tym bardziej że marki S na wyłączność jakoś szczególnie mnie nie kręcą.
Tylko najpierw dobija do golda
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Do stacjo nie ma, online działa ten: ep7summer.

W ogóle jestem lekko zła Używam ciągle podkładu Chanel Les Beiges i on się dziwnie zachowuje. Jednego dnia na tym samym kremie i pod tym samym podkładem wygląda fajnie, a następnego dnia zważony jak cholera Muszę skończyć butelkę koloru 020 i mam w zapasie kolor 030
No właśnie u mnie on bardzo sucho wyglądał nie było tragedii, bo są podkłady gorzej wyglądające, ale niestety na podkład za 200 to on nie wyglądał
Na szczęście udało mi się go razem z sypkaczem chanelowym (też dość powtarzającym swoją drogą) wymienić na Elle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 22:48   #3827
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cześć dziewczyny.

Dziś przyszło do "mnie" zamówienie (paletka Too Faced + Tweezerman) z boxem. Nie ma mnie w domu bo u rodziców siedzę, więc mąż odebrał. Zmobilizowałam go do otwarcia i przez telefon uzyskałam taką informację. Box w czarnym pudełku, a zamówienie z Sephory zamiast w różowym pudełku (które wybrałam) dostałam podobno w jakieś torebce prezentowej tylko sztywniejszej.
Serio Sephoro?
To po co na głównej stronie dalej lata GIFT FACTORY i pudełka do wyboru jak ładują zamówienia z jakieś torebki prezentowe? Aż się odechciewa.

Przykre to wszystko co się dzieje. Jak czytam Wasze zmagania z zamówieniami, to, że jeszcze nie wysłali paczek, lecą w kulki, zwalają winę za system, nie przysyłają odpowiednich próbek. Robię zamówienie raz na jakiś czas i chciałabym być zadowolona, a nie wkurzona.
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 23:07   #3828
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Dziś przyszło do "mnie" zamówienie (paletka Too Faced + Tweezerman) z boxem. Nie ma mnie w domu bo u rodziców siedzę, więc mąż odebrał. Zmobilizowałam go do otwarcia i przez telefon uzyskałam taką informację. Box w czarnym pudełku, a zamówienie z Sephory zamiast w różowym pudełku (które wybrałam) dostałam podobno w jakieś torebce prezentowej tylko sztywniejszej.
Serio Sephoro?
To po co na głównej stronie dalej lata GIFT FACTORY i pudełka do wyboru jak ładują zamówienia z jakieś torebki prezentowe? Aż się odechciewa.
Nigdy z boxem nie wysyłają drugiego pudełka.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 23:23   #3829
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nigdy z boxem nie wysyłają drugiego pudełka.
Czyli mogę zrobić jeszcze zamówienie, żeby dorwać pudełko różowe?
Nie ma to jak pracować w szkole i kolekcjonować te pudła jako "przechowalnia" na wszystko. Myślałam, że różowe dorzucą mi do zamówienia.
Raz, któregoś boxa miałam wrzuconego do takiej torebki prezentowej a w pudełku od Sephory miałam moje zamówienie więc myślałam, że jak robią Gift Factory to dostanę do boxa to mniejsze różowe pudełko
Jakby ktoś z Łodzi chciał się pozbywać pudełek to proszę mnie wołać Chętnie do szkoły przygarnę. Pieczątki, naklejki, inne drobiazgi same się nie uporządkują
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 06:45   #3830
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Miłej soboty
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 06:58   #3831
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Witam W salonie Estee Lauder dostępne są zestawy z z miniaturami taniej Revitalizing Supreme 50 ml za 304 zl i Day Wear za 212 zł Te same co były w S. Również jest tańszy zestaw z kremem pod oczy Advanced Night Repair
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 07:26   #3832
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Atasa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Dziś przyszło do "mnie" zamówienie (paletka Too Faced + Tweezerman) z boxem. Nie ma mnie w domu bo u rodziców siedzę, więc mąż odebrał. Zmobilizowałam go do otwarcia i przez telefon uzyskałam taką informację. Box w czarnym pudełku, a zamówienie z Sephory zamiast w różowym pudełku (które wybrałam) dostałam podobno w jakieś torebce prezentowej tylko sztywniejszej.
Serio Sephoro?
To po co na głównej stronie dalej lata GIFT FACTORY i pudełka do wyboru jak ładują zamówienia z jakieś torebki prezentowe? Aż się odechciewa.

Przykre to wszystko co się dzieje. Jak czytam Wasze zmagania z zamówieniami, to, że jeszcze nie wysłali paczek, lecą w kulki, zwalają winę za system, nie przysyłają odpowiednich próbek. Robię zamówienie raz na jakiś czas i chciałabym być zadowolona, a nie wkurzona.
No ja dostałam tak samo, w papierowej torbie jak na kanapki. W kolorze, który sobie wybrałam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 07:33   #3833
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Hej dziewczyny. Sa jakies produkty Collistara, ktore wg Was warto miec? Kolezanka moze mi udostepnic znizke 40% i zastanawiam sie, czy skorzystac 😉

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 07:38   #3834
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Sa jakies produkty Collistara, ktore wg Was warto miec? Kolezanka moze mi udostepnic znizke 40% i zastanawiam sie, czy skorzystac 😉

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Moja koleżanka od lat zachwycona jest ich tuszem do rzęs, stać ją na szanele i 3 razy droższe tusze, ale zawsze wraca do tego. Ja nie próbowałam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 07:44   #3835
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Ja miałam miniaturę tuszu colistara i całkiem spoko był

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 07:44   #3836
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dzień dobry
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 07:45   #3837
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Witam w ten piekny dzionek
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 08:06   #3838
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dzień dobry

Melduje, że niestety nie mam kodów
Może to i dobrze bo tylko jedna rzecz mi się klikla, tak dobijalabym do progu kodu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 08:13   #3839
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To widziałam Cię kolo Zary, ale za późno skumalam ze to Ty

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korinka Sokole Oko.
:hahahs:

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Witam W salonie Estee Lauder dostępne są zestawy z z miniaturami taniej Revitalizing Supreme 50 ml za 304 zl i Day Wear za 212 zł Te same co były w S. Również jest tańszy zestaw z kremem pod oczy Advanced Night Repair
Ufff mam taki zapas ze nie kusi
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 08:33   #3840
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.