Richesse de Diacolor - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 01:02   #31
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Richesse de Diacolor

Zero stresu! To jest proste jak drut! Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy farbowaniem w domu czy u fryzjera (poza ceną!!) więc polecam nawet nie-profesjonalistom. Przeważnie w pudełku jest instrukcja. Wystarczy dobrze ją przeczytać. Pierwszy raz też miałam obawy ale teraz śmigam z tym z pamięci.
(Ciut ta moja odpowiedź taka "expresowa" broń Boże na odczepnego, ale już 2 w nocy.. o mamo... Lecę spać!) Pozdrawiam!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 11:23   #32
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę się wypowiadać na temat Richesse, bo mimo iż zakładałam ten wątek to jednak nie skusiłam się na farbowanie. Zostałam przy stałych farbach Majirel i teraz testuję zimne, popielate odcienie. (godzinę temu farbowałam brązem 5.1)
Ale poczekaj pewnie ktoś Ci odpowie.
A gdzie zdjęcia z efektem farbowania?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 12:55   #33
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Richesse de Diacolor

Dzieki Shade.
JA CZEKAM DALEJ NA PODPOWIEDŹ W SPRAWIE CHŁODNEGO NATURALNEGO ODCIENIA BLONDU RICHESSE. CIEMNEGO BLONDU
Nr 6 wydaje sie troszke za ciemny, z kolei 7 jest juz sporo jasniejsza. Ale chyba wlasnie na nia bym sie skusila . Albo ewentualnie 7.02 - czy on nie wyjdzie za cieply?
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 07:39   #34
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Szukałam w necie czegoś o richesse diacolor i trafiłam idealnie Z farbowanych na blond włosów postanowiłam wrócić do naturalnego koloru - ciemny, mysi blond. Fryzjerka najpierw mi zapigmentowała włosy jakąś mieszanką diacolora, tak, by nie wyszło nic zielonego. Kolor przestał się już wypłukiwać, a moje włosy są za ciemne. Tam, gdzie były odrosty kolor jest za ciepły, na dawnym, sztucznym blondzie troche lepszy, ale zdecydowanie za ciemny. Chciałam więć zakupić diacolor richesse i zbliżyć się bardziej do naturalnego odcienia. Co polecacie z zimnych, ciemniejszych blondów? Dodam, że wole żeby kolor wyszedł jaśnieszy od naturalnego niż ciemniejszy. Z góry dzięki za pomoc !!!
zapytam wprost: który odcień będzie tu najlepszy - 7, 7.02 czy 8.02 ??
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:38   #35
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Richesse de Diacolor

Diacolor nie rozjasnia wlosow - jesli teraz masz ciemniejsza farbe na wlosach to jesli chcesz jasniej to musisz zrobic demakijaż w salonie fryzjerskim, poza tym nawet na naturalnych wlosach Diacolor tylko tonuje kolor (czyli zmienia odcien) a nie rozjasnia! od tego sa inne farby, np LuoColor.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 08:23   #36
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Richesse de Diacolor

Czyli jak mialam polozony na wlosach Diacolor nr 6, to polozenie odcienia nr 7 niczego nie zmieni ? Mi chodzi o naprawde delikatna zmiane, nie o rozjasnianie. Po prostu fryzjerka dobrala mi za ciemny odcien w stosunku do mocih naturalnych wlosow.
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 21:18   #37
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Richesse de Diacolor

niestety, po polozeniu 7 na 6 bedziesz miala po prostu jasnejszy odrost natomiast na dlugosciach kolor sie nie zmieni.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 11:15   #38
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Richesse de Diacolor

Dzieki Zafirah !!!
Nie wiem, czy przeczytalas moj pierwszy post - moj problem, oprocz tego, ze odcien mam za ciemny, polega na tym, ze od nasady ten odcien jest cieply, na koncach robi sie coraz zimniejszy (bo tam wlosy byly bardzo rozjasnione). Czy w zwiazku z tym polozenie zimnego 6.01 albo 6.02 wyrowna mi kolor na calej dlugosci? boje sie, zeby na koncach wlosy nie wyszly zielonkawe...
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:05   #39
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Richesse de Diacolor

Nikt mi nie odpowiedzial, wiec postanowilam sprawdzic, jak wyglada praktyka Na szczescie wyglada niezle. Na wlosy ufarbowane miesiac temu Diacolorem nr 6 (z domieszka czegos cieplego) polozylam jasny blond opalizujacy (8.02). Wiedzialam, ze nie moge liczyc na rozjasnienie, ale cos tam ciut ciut zjasnialo. A dlatego wzielam dwa tony jasniejsza farbe, zeby nie czekac znowu 3 tygodni az sie zmyje za ciemny kolor. Zimny odcien natomiast, tak jak chcialam, wyrownal kolor na calej dlugosci i ochlodzil czupryne

Dopisuję aktualizację: niestety chłodny odcień się sprał i po kilkunastu myciach znowu mam włosy w kolorze... hmmm... jasnego, ciepłego brązu. blee

Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2008-11-28 o 14:23
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 19:54   #40
mari168
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Richesse de Diacolor

Użyłam richesse nr 8 - jasny blond, jednak na moich włosach wyszedł od dość ciemny i wpadał w odcień zielonego (miałam włosy w kolorze ciepłego żółtego blondu) po kilku myciach zielony kolor się sprał i teraz są w kolorze mysim. Teraz juz wiem, że odcienie naturalne sa nie dla mnie, bo juz nie raz sie przekonałam, że właśnie dzieki nim uzyskuje tę "cudowna zieleń" Zakupiłam więc richesse nr 9.31 beżowy cynamon i zobacze co z tego wyjdzie Ogólnie uważam, że farbka jest świetna, włoski sa błyszczące i nie tak zniszczone jak po farbach z amoniakiem. Myslicie, że po 2 tygodniach od tamtej koloryzacjo moge znów pomalować włosy, czy poczekac lepiej jak kolor całkowicie sie zmyje?

Edytowane przez mari168
Czas edycji: 2009-01-24 o 20:05
mari168 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:18   #41
ap1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Richesse de Diacolor

hej, mam pytanko, włosy mam farbowane Hi. Richesse odcień karmel 7.14, a teraz zakupiłam sobie złoty blond 7.3. Zastanawiam się czy kolor mi wyjdzie bez dekoloryzacji ?
ap1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 10:14   #42
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Richesse de Diacolor

Ja używałam odcień czekoladowy kasztan z Diacolor Loreal. Kolor wyszedł boski w międzyczasie wrócilam do odcienia Mocca z Kadusa linia Fervidol, który ma mniej cieply odcień,lecz jest trwalszy. Teraz wlaśnie mam problem...nęci mnie kolor Loreala, ale wiem,ze będę musiala szybciej powtórzyc farbowanie po tej płukance.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 08:36   #43
HappyChappi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Richesse de Diacolor

Witam,
czy jest zatem sposób, żeby chłodne odcienie nie zmywały się na złoto? Farbowałam dotychczas Majirelem 6.1, a potem 7.1 (ten był idealny), ale po kilkunastu myciach mam ciepłe refleksy Mój naturalny kolor to chłodny ciemny blond, taki jak ma Anna Mucha lub Kinga Rusin.
HappyChappi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:32   #44
spirala19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: Richesse de Diacolor

Właśnie zakupiłam na allegro tą farbę ale to jest tylko 50ml i prosze o rade bo na ulotce pisze jeszcze zmieszać z 75 ml rewalatora maksymalnie 2,7%.O co w tym chodzi nie jestem troche w temacie a zalezy mi żeby zafarbować się w domu. Czy dostane takie coś w sklepie z artykułami fryzjerskim??? dziekuje za odp
spirala19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 22:06   #45
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez spirala19 Pokaż wiadomość
Właśnie zakupiłam na allegro tą farbę ale to jest tylko 50ml i prosze o rade bo na ulotce pisze jeszcze zmieszać z 75 ml rewalatora maksymalnie 2,7%.O co w tym chodzi nie jestem troche w temacie a zalezy mi żeby zafarbować się w domu. Czy dostane takie coś w sklepie z artykułami fryzjerskim??? dziekuje za odp
Rewelator czyli inaczej oxydant lub utleniacz kupisz w sklepie fryzjerskim. Ja mieszałam Richesse z 1,9% utleniaczem i było ok. Przeważnie na butelkach jest miarka. Mieszasz tak jak w ulotce - cała farba (5oml) + utleniacz 75 ml. Na pewno wyjdzie jak powinno
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 20:07   #46
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: Richesse de Diacolor

Dziewczyny a gdzie mozna zobaczyc odcienie tych farb? bo na allegro sprzedajacy maja tylko nazwy, a nie wiem jak dany odcien wyglada
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 10:40   #47
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez Ciii Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie mozna zobaczyc odcienie tych farb? bo na allegro sprzedajacy maja tylko nazwy, a nie wiem jak dany odcien wyglada
Zobacz u innych sprzedawców - któryś powinien mieć palety
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 13:45   #48
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Zobacz u innych sprzedawców - któryś powinien mieć palety
tak. tylko na jednej aukcji w miare ok widac kolory...
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:20   #49
chciwy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez Ciii Pokaż wiadomość
tak. tylko na jednej aukcji w miare ok widac kolory...
Proszę bardzo, tutaj wszystko dobrze widać http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html

Cytat:
Napisane przez spirala19 Pokaż wiadomość
Właśnie zakupiłam na allegro tą farbę ale to jest tylko 50ml i prosze o rade bo na ulotce pisze jeszcze zmieszać z 75 ml rewalatora maksymalnie 2,7%.O co w tym chodzi nie jestem troche w temacie a zalezy mi żeby zafarbować się w domu. Czy dostane takie coś w sklepie z artykułami fryzjerskim??? dziekuje za odp
spirala19, możesz pochwalić się efektami?

Edytowane przez chciwy
Czas edycji: 2009-10-28 o 10:26
chciwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 21:30   #50
3mila_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Richesse de Diacolor

Witam,
jestem nowa na forum i nie chce zakładać nowego wątku, mam nadzieję, że ktoś odpowie
Zastanawiam się nad kolorem richesse 6.02. Moje włosy są jakiś rok po dekoloryzacji, naturalny kolor ma miedziane refleksy (których bardzo chcę się pozbyć). Wcześniej farbowałam kolorem 6 (neutralnym) ale był dla mnie zbyt ciepły, a ostatnio 7.1 firmy alterego, po którym mam zielonkawe włosy bez połysku, z miedzianymi prześwitami moich naturalnych. Na szczęście bardzo szybko się zmywa.
Czy na włosach z miedzianym połyskiem 6.02 wyjdzie dobrze i da zimny odcień?
3mila_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 08:32   #51
3mila_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Richesse de Diacolor

helou jest tam ktoś?
3mila_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 07:38   #52
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Richesse de Diacolor

Ja nie zgodze sie, ze nie mozna stosowac Richesse na włosy rozjaśniane. Uzyłam Richesse po 10 latach rozjaśniania i kolor wyszedł mi rewelacyjny . Z zimnych brązów polecam odcień 4.01 (zimny brąz) Trzeba sie przygotowac na to, że wychodzi dośc ciemny, ale ładnie sie wypłukuje i nie zostawia czerwonych refleksów.
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 17:05   #53
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez aira Pokaż wiadomość
Ja nie zgodze sie, ze nie mozna stosowac Richesse na włosy rozjaśniane. Uzyłam Richesse po 10 latach rozjaśniania i kolor wyszedł mi rewelacyjny . Z zimnych brązów polecam odcień 4.01 (zimny brąz) Trzeba sie przygotowac na to, że wychodzi dośc ciemny, ale ładnie sie wypłukuje i nie zostawia czerwonych refleksów.
a jest jakiś zimny ciemny brąz?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1263664880 czy 'owoc figi' to taki zimny ciemny braz?
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/

Edytowane przez socialite
Czas edycji: 2010-01-16 o 18:03
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:17   #54
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Richesse de Diacolor

Odcień 4.01 o nazwie "zimny brąz" kupilam na allegro i mieszam go z malinowym kasztanem, bo ten brąz jest dla mnie zdecydowanie za zimny. Owoc figi widzialam na próbniku w sklepie fryzjerskim i jest to zdecydowanie ciepły rudo-czerwono brązowy kolor
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 17:37   #55
socialite
Zakorzenienie
 
Avatar socialite
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk/Berlin
Wiadomości: 4 344
Dot.: Richesse de Diacolor

Cytat:
Napisane przez aira Pokaż wiadomość
Odcień 4.01 o nazwie "zimny brąz" kupilam na allegro i mieszam go z malinowym kasztanem, bo ten brąz jest dla mnie zdecydowanie za zimny. Owoc figi widzialam na próbniku w sklepie fryzjerskim i jest to zdecydowanie ciepły rudo-czerwono brązowy kolor
Uff to dobrze ze nie wzielam. A Macciato? Bo to juz zamowilam
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy
AG
real beauty is not about perfect hair,
Chanel and lipgloss,it's about being
a role model,standing out and being
beautiful on the inside.


http://ubierziumaluj.blogspot.com/
socialite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 06:14   #56
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Richesse de Diacolor

Nie mam pojęcia, nie ogladalam tego koloru na próbniku, ale bądźmy dobrej myśli
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 10:23   #57
Megunia84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
GG do Megunia84
Dot.: Richesse de Diacolor

Dziewczyny a jakie ciepłe odcienie brązu polecacie, mam naturalny ciepły brąz i chciałabym zmieszac dwa kolory, w jakich proporcjach wtedy mieszacie dwa kolory. Dodam ze mam dość długie włosy i sie zastanawiam czy nie kupic 2 tubek kremu.
Megunia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:52   #58
ap1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Richesse de Diacolor

Czy ktoś używał odcienia herbaciany 8.31, jestem ciekawa jaki wychodzi, używałam tofi, karmel, złoty blond na poziomie 7, ale chciałabym ciut jaśniejsze.
ap1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:38   #59
aira
Raczkowanie
 
Avatar aira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: siódme niebo
Wiadomości: 286
GG do aira
Dot.: Richesse de Diacolor

Kupiłam ostatnio mocniejsza wersję tej farby Hi.Richesse w kol. czarna porzeczka razem z revelatorem Hi.Richesse.. efekt świetny. Kolor bardzo ciemny: taka jakby brązowa czerń muśnięta bakłażanem z czekoladą. Włosy mam w takim stanie, że wygladają świetnie nawet jak same wyschną bez suszarki
__________________
"Pierwsze spotkanie, jak podróż w nieznane. Siedzieliśmy wpatrzeni, tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą..."

11.06.2013[*]
aira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:50   #60
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Richesse de Diacolor

ja bylam zadowolna z tej farby - nie wysuszaŁa wŁosów wcale - wręcz nawilżaŁa
dlatego chce znowu spróbowac i mam pytanie czy ta mocniejsza wersja richesse tez sie spŁukuje ? czy pokryje siwe wŁosy (bardzo maŁo ale jednak są )
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.