Clinique Perfecty Real... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 00:39   #1
hushabye23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5

Clinique Perfecty Real...


Potrzebuję rady odnośnie podkładów tego typu: http://allegro.pl/clinique-perfectly...382999294.html \

Otóż, dziś po raz pierwszy pomalowałam się tym kosmetykiem. Na codzień się nie maluję, ot, lepiej czuję się bez makijażu wiedząc, że każdy kto na mnie spojrzy zauważy prawdę - małe oczy, małe usta, duży nos i liczne niedoskonałości. Nie chcę udawać, że jestem ładna. Nie jestem, i staram się akceptować ten fakt.
Jednak, dziś nastąpił przełom. Nałożyłam na twarz wyzej wymieniony podkład koleżannki, i byłam w szoku. Cudownie naturalny, lekki, delikatny, nie widać żebym miała wymalowaną twarz. I przyznaję, czułam się z nim lepiej ... !

Postanowiłam znaleźć kosmetyk na allegro. Niestety, przeraziła mnie CENA. Nie stać mnie na tak drogi kosmetyk. Stąd moje pytanie i gorąca prośba:
Proszę, czy istnieje tani zamiennik podkładu tego typu? Naturalny, jasny, lekki który na skórze jest niemalże niewidoczny, a daje dobry efekt?

Bardzo, bardzo, ale to bardzo proszę o odpowiedź.
hushabye23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 04:00   #2
themaggies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 311
Dot.: Clinique Perfecty Real...

Moze wybierz sie do drogeri I potestuj troszke,
Przejrzyj kwc, tam jest duzo recenzji kosmetykow z roznych polek cenowych
Polecam ci tez zaczac sie malowac, jazdy ma jakies niedoskonalisci, odpowiedni makijaz oczu powiekszy je, to samo z ustami. Konturowanie twarzy tez r
pomoze. Popatrz jak podklad poprawil wyglad buzi I samopoczucie
themaggies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.