Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 11:54   #1
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465

Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?


Kiedy jest najlepszy moment na przeprowadzenie rozmowy o tym, co było dobre, a co było złe? Wydaje mi się, że czas niedługo po stosunku nie jest najlepszy. Według mnie czas po jest to czas, aby cieszyć się z przyjemności, której właśnie doświadczyliśmy. A nawet jeśli nie doświadczyliśmy fajerwerków, to po prostu wtulić się w siebie i cieszyć się własnym towarzystwem, bez smętów typu "czemu nie miałaś orgazmu". Kiedy więc rozmawiać o tym, co zmienić, co wprowadzić? Przy śniadaniu? Podczas sprzątania? W czasie meczu? A może jednak od razu po seksie?
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 13:12   #2
aneta111332
Raczkowanie
 
Avatar aneta111332
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

A może przed ?
Powiedziałabyś, co lubisz, co ci się podoba, jakbyś chciała itp.
__________________
"W chwili, kiedy zastanawiasz się, czy kogoś kochasz, przestałaś go już kochać na zawsze."
aneta111332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 13:45   #3
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Przed odpada. Jak już wiadomo, że jesteśmy przed, to mam zajęte usta
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 15:19   #4
Yuuita
Raczkowanie
 
Avatar Yuuita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Przed odpada. Jak już wiadomo, że jesteśmy przed, to mam zajęte usta
No to pogadaj z nim zanim będziesz miała zajęte usta.
Yuuita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 15:46   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Przed odpada. Jak już wiadomo, że jesteśmy przed, to mam zajęte usta
Szkoda, że nie mogę przeklinać
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 15:48   #6
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Natalio. Z swoim obecnym mężem miałam taką rozmowę i odbyła ona się w łóżku po sexie gdy piliśmy winko, odpoczywaliśmy. Dotyczyła ona jego upodobań oraz Czy chcę tak spróbować. Rozmowa po sexie jest fajna polecam
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 16:01   #7
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Po seksie. Może nie minute po, ale jak mija jakiś czas to najczęściej dzielę jakimiś refleksjami, co mi się podobało, co bym chciała spróbować następnym razem itp.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 17:41   #8
Ansii_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Każdy moment jest do tego dobry pod warunkiem że potrafi się odpowiednio rozpocząć rozmowę. Rozmowa o seksie w związku to podstawa! Trzeba umieć o nim rozmawiać o swoich pragnieniach, fantazjach itp.
Ansii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 18:48   #9
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Wiem, że rozmowa jest ważna i chcę o tym rozmawiać, ale właśnie problem w tym, że chyba jednak nie każdy moment jest na to odpowiedni. Może o tym, co było fajne, można porozmawiać zawsze, ale o tym, co było nie bardzo, jednak chyba nie...
Na przykład wczoraj. Leżymy sobie, ja zadowolona, bo, jak mi się wydawało, wykonałam kawał dobrej roboty, że mój mężczyzna odleciał hen hen daleko, dumna z siebie, niczym bogini seksu, a tu patrzę, smutna minka i "co zrobiłem nie tak, że nie miałaś orgazmu?" I na nic tłumaczenia, że akurat chciałam, żeby jemu było miło. Prawdę mówiąc zrobiło mi się przykro, że zamiast dostać pochwałę, że w końcu nie leżałam jak kłoda czekająca na cud, a (dosłownie) ruszyłam dupę, to prawie mi się oberwało, że mi dobrze nie było...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 19:59   #10
strup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 26
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Wiem, że rozmowa jest ważna i chcę o tym rozmawiać, ale właśnie problem w tym, że chyba jednak nie każdy moment jest na to odpowiedni. Może o tym, co było fajne, można porozmawiać zawsze, ale o tym, co było nie bardzo, jednak chyba nie...
Na przykład wczoraj. Leżymy sobie, ja zadowolona, bo, jak mi się wydawało, wykonałam kawał dobrej roboty, że mój mężczyzna odleciał hen hen daleko, dumna z siebie, niczym bogini seksu, a tu patrzę, smutna minka i "co zrobiłem nie tak, że nie miałaś orgazmu?" I na nic tłumaczenia, że akurat chciałam, żeby jemu było miło. Prawdę mówiąc zrobiło mi się przykro, że zamiast dostać pochwałę, że w końcu nie leżałam jak kłoda czekająca na cud, a (dosłownie) ruszyłam dupę, to prawie mi się oberwało, że mi dobrze nie było...
Może spróbujcie najpierw od ciebie a później od niego. Ciężko jest osiągnąć to na raz.
strup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:13   #11
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Cytat:
Napisane przez strup Pokaż wiadomość
Może spróbujcie najpierw od ciebie a później od niego. Ciężko jest osiągnąć to na raz.
Ale co? Rozmowę czy orgazm? Bo z orgazmem różnie bywa, z reguły tak robimy, że najpierw jedno, potem drugie, ale czasami choćby nie wiadomo co, to nic mi nie drgnie i wolę przerwać niż się męczyć w nieskończoność. Dla mnie to nie jest problem, bo nie dzieje się tak za każdym razem, nawet nie co drugi, a po prostu czasami, ale on to strasznie przeżywa i zaczyna takie rozmowy zaraz po... I nie dociera, że czasami tak po prostu bywa, że przecież oboje dopiero zaczynamy, że nie wszyscy od razu są mistrzami orgazmu - to on coś robi nie tak, a ja jestem zła, bo nie chcę mu powiedzieć...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 10:20   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ale co? Rozmowę czy orgazm? Bo z orgazmem różnie bywa, z reguły tak robimy, że najpierw jedno, potem drugie, ale czasami choćby nie wiadomo co, to nic mi nie drgnie i wolę przerwać niż się męczyć w nieskończoność. Dla mnie to nie jest problem, bo nie dzieje się tak za każdym razem, nawet nie co drugi, a po prostu czasami, ale on to strasznie przeżywa i zaczyna takie rozmowy zaraz po... I nie dociera, że czasami tak po prostu bywa, że przecież oboje dopiero zaczynamy, że nie wszyscy od razu są mistrzami orgazmu - to on coś robi nie tak, a ja jestem zła, bo nie chcę mu powiedzieć...
A łechtaczkowy?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:22   #13
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Ja zawsze mówię, że u mnie orgazm to nie tramwaj, że zawsze przyjedzie. Ciało to nie maszyna, która zawsze tak samo reaguje i idealnie działa.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:51   #14
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Łechtaczkowy właśnie. Nawet jak działam sama, to czasami odpuszczam, bo czuję, że nici z przyjemności. A o pochwowym nawet nie wspominam, bo do tego to mi chyba jeszcze daleeeeeko, chociaż bywa, że wydaje mi się, że coś się dzieje... Ale to puchate moje i tak przeżywa, jakby to jakaś tragedia była, mimo że szczerze mu mówię, że nie jest... No ale temat nie jest o orgazmach, tylko o tym, kiedy rozmawiacie ze swoimi partnerami o takich rzeczach? Bo mnie to zaczynanie rozmowy tuż po strasznie irytuje. Jeszcze jest mi radośnie, jeszcze endorfiny krążą, a tu nagle ☠☠☠udu, coś nie tak...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 00:05   #15
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

Skoro jesteście na tyle blisko, by to robić, to spokojnie można o tym rozmawiać.
Ale z drugiej strony, nie widzę nic złego w mówieniu przed - jeśli nie jest to czcze gadanie, w stylu: "ojej, marzę o byciu na górze i kulkach analnych, ale z tobą będę się kochać pewnie za pół roku dopiero, ale mówię ci teraz, ot tak". Jeśli jest się z kimś, a nie zawsze to oznacza seks od razu, to gdy temat wypłynie, to spokojna rozmowa o formie zabezpieczenia dla mnie jest okej. Tak na przykład. Nie ma co na siłę o tym rozmawiać albo nerwowo wypytywać.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 23:06   #16
blackribbon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 99
Dot.: Rozmowa z partnerem o seksie - kiedy?

.

Edytowane przez blackribbon
Czas edycji: 2020-11-30 o 01:43
blackribbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 00:06:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.