Zarost na twarzy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 16:25   #1
Hjeka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1

Zarost na twarzy.


Cześć dziewczyny. Jam jest mężczyzna, więc zwracam się do was, pewnie znacie się na tych sprawach. Czytałem nt. depilacji laserowych itp. ale to ze względu na koszty odpada. Strasznie denerwuje mnie zarost na twarzy. Jaki to zarost na pewno wiecie. Zresztą, każdy facet ma z tym problemy. Chciałbym się go pozbyć, niekoniecznie na zawsze, ale chociaż na tydzień - dwa. Jakiś czas temu zabawiłem się z pęsetą. Wyrwałem sporo tego paskudztwa z brody (policzki, szyja itp pozostały) i byłem w niebo wzięty, gdy pierwsze golenie musiałem zacząć po dwóch tygodniach. Bolało, o bolało, ale trudno, dało się przeżyć. Drogie Panie, czy znacie jakiś podobny sposób, aby wyrwać zarost z szyi, brody, policzków itp? Jaki preparat, jaka pasta itp. nadadzą się pod tren zabieg? Może boleć, trudno, radość bez 2 tygodniowego golenia jest większa, niż ból. A może warsztaty kosmetyczne, stfu, salony, oferują takie zabiegi? Przypomnę, usuwanie męskiego zarostu z twarzy? Ile może kosztować taki zabieg, jeżeli jest możliwy? Ile mogą kosztować preparaty, do usuwania tego badziewia?
Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.
Hjeka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 23:50   #2
TETELINA
Raczkowanie
 
Avatar TETELINA
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 41
GG do TETELINA
Dot.: Zarost na twarzy.

W salonach kosmetycznych stosuje sie np.depilacje woskiem.
W zaleznosci od stanu wzrostu wlosa - pomaga to pozbyc sie go na okolo od 2 do 4 tygodni.
Schemat mniej wiecej wyglada nastepujaco: miejsce przeznaczone do depilacji odtluszcza sie preparatem do tego celu,potem rozprowadza sie cieply wosk, przyklada pasek flizelinowy i szybkim-energicznym ruchem zrywa (troszke bolesne ale sadze,ze duzo mniej niz Twoje zabiegi nastepnie stosuje sie preparaty o dzialaiu lagodzacym , spowalniajacym odrost wlosow etc.

Skora moze zareagowac zaczerwienieniem,pieczeni em a nawet -u osob wrazliwych - zapaleniem mieszkow wlosowych.Jednak jest to chwilowe i mija po zastosowaniu odpowiednicch preparatow.

Ceny nie sa wysokie - od 10 zl za wasik,brode - wzwyz.

w razie watpliwosci itp. chetnie pomoge
__________________
" Pierwszy kieliszek przytłumiał nadmierną spostrzegawczość, drugi blokował zbyt czułe uszy, trzeci uspokajał powonienie, przy czwartym zmysły […] przypominały wrażliwością zmysły większości ludzi, ale nawet piąty kieliszek nie radził sobie z nadmiarem myśli. "



TETELINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.