Doradźcie proszę!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 19:31   #1
takajestemja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9

Doradźcie proszę!!!


Chciałabym zmienic kolor włosów.Obecnie kolor moich włosów to brąz, ale niedługo pasuje zakryć odrosty i tak sobie myślę, że moze zmieniłabym kolor włosów.Doradźcie mi proszę w jakim kolorze i jakiej fryzurze byłoby mi naprawdę fajnie? myślałam o jakis pasemkach czerwonych tylko nie wiem jaki drugi kolor wtedy wybrać... zaznaczam, że zapuyszczam włosy i żadne cięcia nie wchodzą w grę za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (97,6 KB, 96 załadowań)
takajestemja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:10   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Doradźcie proszę!!!

Witam (:
Każdej kobiecie po jakimś czasie nudzi się kolor włosów, jednak ja na Twoim miejscu nie zmieniałabym go, jest piękny! Ma odcień mlecznej czekolady, bardzo kobiecy. Zamiast tego poradziłabym Ci bardzo delikatnie podkreślić brwi cieniem lub kredką (henną?) zbliżoną do kolory włosów. Wtedy kolor "zgrałby się" z buzią.

Jeśli jednak jesteś zdecydowana, to odradzałabym jakiekolwiek eksperymenty z czerwieniami. Masz delikatną, romantyczną urodę i sądzę, że taki drapieżny odcień nie pasowałby do Ciebie (zresztą pasemka nie są w tej chwili modne).

Chciałam zaproponować jakiś złoty, lub miodowy odcień blondu, może lekko rudy karmel? Jednak kolor włosów, który masz w tej chwili tak mi się podoba, że nie potrafię sobie Ciebie wyobrazić w innym.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 06:59   #3
Skrzydlaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 127
Dot.: Doradźcie proszę!!!

Ładnie Ci wtym kolorze, ja bym go nie zmieniała
Skrzydlaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.