Sposób na brzydkie nogi???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 13:10   #1
martus0901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

Sposób na brzydkie nogi????


Witam serdecznie
Mam mały problem dotyczący moich nóg.
A tak dokładniej chodzi o to, że są całe w bliznach....
Niektóre są wynikiem zacięcia przy goleniu, inne "rozdrapaniem swędzących ukąszeń komarów"(najwidoczniej mam bardzo słodką krew bo normalnie przyciągam wszystkie komary), jeszcze inne pamiątkami z dzieciństwa...
Czy zna ktoś może sposób, aby moje nogi wyglądały odrobinę ładniej??? Żeby te blizny nie rzucały się tak w oczy???? Bardzo proszę o pomoc .....
martus0901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 13:31   #2
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Sposób na brzydkie nogi????

Polecam rajstopy w sprayu. Na pewno nogi będą wyglądały ładniej, ale blizn całkowicie nie ukryją. Znam dwie firmy produkujące takie rajstopy, ale pewnie jest ich więcej - Sally Hansen i W7

O rajstopach SH jest nawet osobny wątek - poszukaj
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:23   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Sposób na brzydkie nogi????

A te blizny to takie wglebienia, jak dziury czy to zwyczajne przebarwienia? Jesli to pierwsze to watpie bys mogla sie tego pozbyc bez wydawania majatku, a jesli to drugie to jest mnostwo kremow, ktore sa dobre na przebarwienia
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:37   #4
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Sposób na brzydkie nogi????

przede wszystkim, to kup sobie dobrą maszynkę i przestań dociskać ją na max do skóry albo przerzuć się na krem jak nie potrafisz się ogolić.

od rozdrapywania ukąszeń komarów też można się powstrzymać- mnie też komary kochają i jestem uczulona na ich jad to wiem. Po swojej koleżance widzę, że aby nabawić się w ten sposób trwałych blizn, to trzeba się naprawdę namiętnie i do upadłego drapać..

W blizny wcieraj Contratubex, a w przebarwienia Glyco A.

Z doraźnych rozwiązań- jak ktoś słusznie radził- koloryzująco- kryjące produkty do ciała- Sally Hansen, Gosh itp
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 14:55   #5
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Sposób na brzydkie nogi????

sama mam ten problem, który jest wynikiem bardzo suchej/wrażliwej skóry, często się drapie, po prostu nie umiem się powstrzymać... potem mam przebarwienia, chyba muszę zainwestować w te rajstopy w sprayu, bo podejrzewam, że mam uczulenie na lycre, ostatnio jak nosiłam rajstopy z lycrą, to potem 2 dni myślałam, że zdrapię sobie skórę z nóg;/

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
przede wszystkim, to kup sobie dobrą maszynkę i przestań dociskać ją na max do skóry albo przerzuć się na krem jak nie potrafisz się ogolić.

od rozdrapywania ukąszeń komarów też można się powstrzymać- mnie też komary kochają i jestem uczulona na ich jad to wiem. Po swojej koleżance widzę, że aby nabawić się w ten sposób trwałych blizn, to trzeba się naprawdę namiętnie i do upadłego drapać..

W blizny wcieraj Contratubex, a w przebarwienia Glyco A.
zaciekawił mnie ten Glyco A. chodzi Ci o ten? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=18653
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.