Jaki kolor do mojego typu urody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 10:33   #1
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222

Jaki kolor do mojego typu urody?


Hejka Dziewczyny, liczę, że mi pomożecie. Chciałabym, żebyście określiły najpierw jaki mam typ urody, co do niego pasuje, jaki makijaż, a potem dobrały mi do niego pasujący kolor i ścięcie. – We wtorek idę do fryzjera i chciałabym do tego czasu mieć już mniej więcej koncepcję mojej nowej fryzury. Nadmienię, że zawsze marzyłam o blondzie, tylko czy będzie mi pasował? Poniżej dodaję kilka zdjęć, żebyście mogły mi lepiej doradzić. To bez okularów jest najnowsze. Pozdrawiam i czekam na opinie


1.Jak się opalasz - szybko czy ciężko
Bardzo powoli, na czerwono

2. Kolor oczu -
W dowodzie szare, ale chyba takie bardziej szarozielone

3. Piegi – nigdy

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
Bladoróżowy, często się rumienię

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Brązowy, mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?chyba wpadające w róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?Uwielbiam fiolety i szarości, lubię też róż, niebieski i czarny. Fatalnie wyglądam w musztardowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 2006.jpg (9,3 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja_2009.jpg (46,9 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 2009.jpg (23,2 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ja 2011.jpg (26,4 KB, 221 załadowań)
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:53   #2
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

druga fotka najladniejsza
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 17:27   #3
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

No i nikt nie chce mi pomóc ?
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 20:39   #4
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Na pewno włosy dłuższe, te krótkie z blond pasemkami jak i ciemne kolory nie są dla Ciebie zbyt korzystne. Właściwie to obecnie wyglądasz najlepiej, nie wiem co można by jeszcze tu zmieniać, bo jest bardzo ładnie i interesująco Kolor dobry, długość dobra, może wystarczy tylko zapuścić grzywkę i ją podpinać dla odmiany? Albo spróbować zaczesywać ją na bok?
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:12   #5
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Mi na fotce ten aktualny kolor też sie podoba, ale w rzeczywistości nie jest już taki ładny. Moje włosy są strsznie zniszczone i chcąc nie chcąc muszę je trochę skrócić. Poza tym czytałam gdzieś taką opinię, że każdemu pasuje blond tylko trzeba wybrać odpowiedni odcień, ten na pierwszym zdjeciu nie był trafiony bo włosy zlewały się z twarzą i wyglądałam niekorzystnie.
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 21:57   #6
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Być może blond jest kolorem dość uniwersalnym dla wielu typów urody, szczególnie w Polsce, gdzie dziewczyny mają dość delikatne rysy twarzy, często ciemne kolory gaszą ich urodę i przytłaczają. Jednak uwierz, że nie każdemu dobrze w blondzie, przykładem jest moja mama, która choć jest mysią szatynką (chyba tak jak Ty?), w blondzie wyglądała strasznie niewyraźnie i dopiero ciemnobrązowe włosy wydobyły jej urodę Piszesz że Twoje włosy są strasznie zniszczone, a rozjaśnianie na pewno nie pomoże w ich kondycji... Może rozwiązaniem będzie coś w odcieniu karmelu/ciepłego jasnego brązu? Poczekaj jeszcze na opinie innych dziewczyn
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 01:00   #7
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Kiepskie zdjęcia - nie widać oczu i cery w dziennym świetle, bez makijażu.

Natomiast raczej jak na pierwszy rzut oka jesteś chłodnym typem i mało kontrastowym - latem. Unikaj ciepłych kolorów (karmelu, rudości, złota, kasztanu it itd). Ja polecam ciemny blond z jasnymi pasemkami, jeśli rzeczywiście masz zniszczone włosy i poważne podejście do pielęgnacji (na zniszczone włosy żaden kolor nie pomoże).
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 10:13   #8
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Potem postaram się wstawić jakąś bardziej wyraźną fotkę, ale obawiam się, ze możecie się przestraszyć, bez photoskopa, nie jest już tak db Co do zniszczonych włosów to i tak zamierzam je podciąć, więc się zregenerują...
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:08   #9
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Wstawiam moje fotki w dziennym świetle, mam nadzieję, że teraz będziecie mogły się bardziej wypowiedzieć na temat zarówno, fryzury, makijażu jak i analizy typu kolorystycznego. Naturalny kolor włosów mam taki jak na grzywce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020100.jpg (178,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_P1020410_zmniejszacz-pl_17991.jpg (94,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _s0.zmniejszacz.pl_P1020414_zmniejszacz-pl_756982.jpg (95,0 KB, 167 załadowań)
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:04   #10
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Te zdjęcia są dużo lepsze jeśli chodzi o jakiekolwiek porady!

Jesteś ciekawym przypadkiem. Mocny kolor włosów (a właściwie zdecydowany, dominujący) sprawia mi pewną trudność, przede wszystkim dlatego, że to ciepły kolor, z drugiej strony "nienawiść" do koloru musztardowego sugeruje typ znacznie chłodniejszy. Oczy masz... takie pośrednie...

Jakie podkłady wybierasz, chłodne czy ciepłe? Wolisz srebro czy złoto? Tusz brązowy czy czarny?

Chyba jestes Soft Summer nieco udającym Soft Autumn przez te miedzie na włosach... Ale totalnie nie jestem pewna. Może ktoś mnie poprawi?

Ładne brwi, piękne oczy, nie wiem czy przekonuje mnie grzywka... Ja chyba bym odsłoniła czoło i starała się odjąć objętości na linii żuchwy (objętość po lewej stronie zjdęcia). Róż lub bronzer (uważaj, za ciepły będzie podkreślał niedoskonałości) po skosie dosyć mocnym od kości policzkowej w stronę ust ładnie wymodeluje twarz. Ładnie CI we fioletach? Mogą pięknie podkreślić oczy, o ile nie będą za mocne.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:32   #11
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Te zdjęcia są dużo lepsze jeśli chodzi o jakiekolwiek porady!

Jesteś ciekawym przypadkiem. Mocny kolor włosów (a właściwie zdecydowany, dominujący) sprawia mi pewną trudność, przede wszystkim dlatego, że to ciepły kolor, z drugiej strony "nienawiść" do koloru musztardowego sugeruje typ znacznie chłodniejszy. Oczy masz... takie pośrednie...

Jakie podkłady wybierasz, chłodne czy ciepłe? Wolisz srebro czy złoto? Tusz brązowy czy czarny?

Chyba jestes Soft Summer nieco udającym Soft Autumn przez te miedzie na włosach... Ale totalnie nie jestem pewna. Może ktoś mnie poprawi?

Ładne brwi, piękne oczy, nie wiem czy przekonuje mnie grzywka... Ja chyba bym odsłoniła czoło i starała się odjąć objętości na linii żuchwy (objętość po lewej stronie zjdęcia). Róż lub bronzer (uważaj, za ciepły będzie podkreślał niedoskonałości) po skosie dosyć mocnym od kości policzkowej w stronę ust ładnie wymodeluje twarz. Ładnie CI we fioletach? Mogą pięknie podkreślić oczy, o ile nie będą za mocne.
Czy ja wiem czy mocny, dla mnie jest raczej nijaki... Co do miedzi na włosach to tylko odrosty nie sugeruj się tym, tylko patrz na grzywkę.
Wybieram podkłady jasne,chłodne, zwykle wpadające w róż. Nie znoszę złota, za to uwielbiam srebro Kolor tuszu czarny, ogólnie nie przepadam za brązem.
Co do grzywki, to ja ją noszę od zawsze i bez niej czuję się naga, poza tym noszę jeszcze okulary, a to już beznadziejnie wyglada z odsłonietym czołem w moim przypadku... Myślę, że w fioletach mi ładnie o ile nie są za mocne. Ja zwykle maluję oczy, perłowymi cieniami w kolorach: szarym, białym i właśnie fioletowym
A mogłabyś mi wkleić fotki fryzur i koloru, który do mnie by pasował?
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 20:47   #12
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Rozumiem, w takim razie: moim zdaniem jesteś właśnie tym Soft Summer - to bardzo ciekawy, delikatny typ urody, który mimo, że jest typem letnim, a więc chłodnym, to bardzo łatwo daje się zdominować przez plamę ostrego, "świecącego" koloru: Twoje kolory muszą być łagodne, otulające, ale nie pastelowe "radośniaki" (bo to wiosna, do której moim zdaniem Ci daleko).

Twój typ urody pozwala na głębsze kolory niż zwykłe lato: burgund, czekolada nie powinny również być Ci obce.

Bardzo dobra strategia wyboru kolorów z Twojego opisu!

Pasujące kolory włosów. Zła wiadomość: Twój naturalny jest świetny dla Twojej urody: nie za ciemny, nie za jasny, wielowymiarowy i interesujący.

Możesz się wzorować na Leonie Lewis, Sarah Jessice Parker, nawet na Miley Cyrus - jeżeli one w jakimś kolorze wyglądają super, to będziesz też w nim prawdopodobnie wyglądać conajmniej ok. Także na Katie Holmes i Jeniffer Aniston albo i Kate Middleton, która wg. niektórych jest właśnie Soft Summer (Angelina Jolie z resztą też).

Kształt - tutaj muszę przyznać, że łatwiej mi krytykować, niż coś proponować. Wydaje mi się, że masz dosyć kwadratową twarz (moj ulubiony typ!). Możesz próbować naśladować Angelinę lub Demi Moore. Wg. stylistów w internecie jeśli chcesz grzywkę, to powinnaś się zdecydować na ukośną i dłuższą. Na pewno pazurki bądź końce nachodzące na policzki dodadzą Ci uroku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg soft_summer_2.jpg (83,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soft_summer_maybe.jpg (27,7 KB, 55 załadowań)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 21:22   #13
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Dziękuję Juliszko za wnikliwą analizę Twarz to ja mam okrągłą, to moja straszna bolączka, bo w prawie każdej fryzurze wyglądam źle, stąd też moja grzywka... Ja naprawdę nie znoszę mojego koloru włosów, bo nie lubię nijakości, naprawdę mam ochotę na jakiś blond, albo ewentualny na inny zdecydowany kolor... Może ktoś inny ma jeszcze jakięś pomysły na mnie, szczególnie na fryzurę i kolor włosów??
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:23   #14
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Hejka Dziewczyny, liczę, że mi pomożecie. Chciałabym, żebyście określiły najpierw jaki mam typ urody, co do niego pasuje, jaki makijaż, a potem dobrały mi do niego pasujący kolor i ścięcie. – We wtorek idę do fryzjera i chciałabym do tego czasu mieć już mniej więcej koncepcję mojej nowej fryzury. Nadmienię, że zawsze marzyłam o blondzie, tylko czy będzie mi pasował? Poniżej dodaję kilka zdjęć, żebyście mogły mi lepiej doradzić. To bez okularów jest najnowsze. Pozdrawiam i czekam na opinie


1.Jak się opalasz - szybko czy ciężko
Bardzo powoli, na czerwono

2. Kolor oczu -
W dowodzie szare, ale chyba takie bardziej szarozielone

3. Piegi – nigdy

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra?
Bladoróżowy, często się rumienię

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Brązowy, mysi

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?chyba wpadające w róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?Uwielbiam fiolety i szarości, lubię też róż, niebieski i czarny. Fatalnie wyglądam w musztardowym.
3 fotka rulez!
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 11:39   #15
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Może ktoś mnie poprawi?
Mnie chodzi po głowie True/Cool Summer. Uroda trochę mało stłumiona jak na Soft Summer. Skóra w bardzo chłodnym odcieniu, zero ciepła. Bluzka w kwiaty (ze zdjęć bez makijażu) to letni ogród w pochmurny dzień, kolory idealne dla True Summer. I ta właśnie bluzka bardzo pasuje, pięknie podkreśla urodę Promyczka...
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 14:25   #16
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Greto, a Ty w jakim kolorze włosów mnie widzisz? Jak myślisz pasował by mi jakiś blond? Jeśli tak to, moze wklej mi klka zdjec w czym bym db wyglądała..., albo też iinne zupełnie kolory w których mogłabym db wyglądać...
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 14:42   #17
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Nie widzę Cię w blondzie. Pasują Ci chłodne brązy, bez grama czerwieni czy złota.

Wrzucam Ci kolor, fryzurka też jest niezła dla Ciebie.

Jest gdzieś na fryzjerskim wątek o farbowaniu na zimne brązy. Na pocieszenie powiem Ci, że chłodny brąz można uzyskać o wiele łatwiej niż chłodny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alyson-hannigan4.jpg (27,2 KB, 71 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:29   #18
rudibp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

sorki,że się wtrącę,ale moim skromnym zdaniem powinnaś zaryzykować i spróbować rudości!!!! nie ciemnej rudości a jasnej. również zmieniłabym cięcie na bardziej odważne.Masz fajne proste włosy,bym je trochę postrzępiła. Jak nie teraz to kiedy eksperymentować z włosami!? jak będziemy podstarzałymi 50-tkami!? włosy odrosną a co poszalejesz to poszalejesz.
rudibp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 15:56   #19
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Grzywka koniecznie do likwidacji. Zapuść długą, skośną.

Naturalny kolor włosów the best. Proponuję powrót do natury.

Rudy...no cóż...bez komentarza...
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 15:56   #20
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Cytat:
Napisane przez rudibp Pokaż wiadomość
sorki,że się wtrącę,ale moim skromnym zdaniem powinnaś zaryzykować i spróbować rudości!!!! nie ciemnej rudości a jasnej. również zmieniłabym cięcie na bardziej odważne.Masz fajne proste włosy,bym je trochę postrzępiła. Jak nie teraz to kiedy eksperymentować z włosami!? jak będziemy podstarzałymi 50-tkami!? włosy odrosną a co poszalejesz to poszalejesz.
Ależ wtrącaj się, w koncu tu o to chodzi Nie podoba mi się rudy kolor, nie sądzę żeby mi pasował. Niestety, ale moje włosy ( a racze siano)nie są proste- , prostuje je, a i tak się podwijają... Nie lubię eksperymentować z fryzurą, cenię klasykę
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 22:26   #21
olianna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

takie tam symulacje amatorskie, ze strony http://www.instyle.com/instyle/makeover
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kto2.jpg (42,6 KB, 163 załadowań)
olianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 00:03   #22
jasza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 97
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Zjęcie nr 2 z symulacji olianny niezbicie pokazuje, że drastyczne zmiany koloru nie są dla Ciebie. Ta wersja jest najlepsza, zarówno fryzura jak i kolor. Świetnie widać Twoje oczy, wyglądasz naturalnie i nie jesteś 'przytłoczona kolorem'.
Tak to jakoś jest, że dziewczyny o delikatnej, mało kontrastowej, urodzie zawsze chcą być bardziej wyraziste i walczą z naturą.
jasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:37   #23
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

Cytat:
Napisane przez jasza Pokaż wiadomość
Zjęcie nr 2 z symulacji olianny niezbicie pokazuje, że drastyczne zmiany koloru nie są dla Ciebie. Ta wersja jest najlepsza, zarówno fryzura jak i kolor. Świetnie widać Twoje oczy, wyglądasz naturalnie i nie jesteś 'przytłoczona kolorem'.
Tak to jakoś jest, że dziewczyny o delikatnej, mało kontrastowej, urodzie zawsze chcą być bardziej wyraziste i walczą z naturą.

No i co zrobić, podobno panie o typie lata, tak maja...żadna nie chce być szarą myszą...
Olianna dziei za te symulacje , zaraz spojrzę co ciekawego kryje się na tej stronce, a nuż znajdę jakiś pomysł na siebie...
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 10:05   #24
rudibp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

a moim zdaniem ostatnie zdjęcie jest świetne. jest tak jak chcesz,czyli twoja twarz i oczy są wyraziste. myślę,że powinnaś się zastanowić nad tym rudym.)))
rudibp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 01:15   #25
ms_strikerr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki kolor do mojego typu urody?

W rudym moim zdaniem wygląda na bardzo zmęczoną, również się zgadzam, że najlepszy chłodny, nie za ciemny brąz
ms_strikerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.