Pytanie do doswiadczonych kolezanek:)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 21:40   #1
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Question

Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))


Czesc Dziewczyny! Mam do was pare pytan A wiec planuje w niedlugim czasie powiekrzyc sobie piersi i powoli mysle nad rozmiarem.Wiem ze na konsultacjii rozmawia sie na ten temat i dokonuje decyzjii ale ja juz sie tak nie moge doczekac ze mysle o tym juz teraz.Planuje operacje na poczatek maja u Pana dr.P.Skupina.Jestem wysoka i bardzo szczupla, no i niestety praktycznie 0 piersiChcialabym je powiekrzyc ale nie wiem jaki rozmiar by do mnie pasowal,bo w sumie chce zeby wygladaly naturalnie,ale tez zebym juz nie wstydzila sie chodzic w bluzkach z dekoltem:P Chce rowiez aby wygladaly naturalnie.Moze ktoras z was ma podobna budowe i jest juz PO operacjii i moglaby sie podzielic ze mna swoim doswiadczeniem? Mysle o implantach anatomicznych i zastanawiam sie rowniez po ilu latach wymienia sie implanty? Musze powiedziec ze siedzialam pare dni szukajac na internecie chirurgow plastycznych i trafilam na strone dr.Skupina i widzac jego zdjecie tak mu zaufalam ze zadnemu innemu nie poddam sie pod noz! Jezeli ktoras z was miala operacje przeprowadzona przez niego czy moglaby napisac mi o swoich przezyciach? Mam kolezanke ktora jest ze Szwecjii i przyleciala do Polski zrobic operacje nosa.I jest ZACHWYCONA! No ale ja planuje innego rodzaju operacje i chcialabym abyscie napisaly mi o swoich wrazeniach i o cudach przeprowadzanych przez dr.Skupina)
Z gory dziekuje za odpowiedzi!
Mam nadzieje ze niedlugo juz do was dolacze!)))
BUZKA
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:22   #2
nicolaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 35
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

Czesc
Kilka lat temu powiekszalam sobie piersi w Polanicy Zdroj- tam sa najlepsi plastycy i najtansi. Moje piersi powiekszal dr. Latkowski i bylam bardzo zadowolona i z zabiegu i z opieki i teraz z ogolnego ksztaltu. Mialam robione ciecie pod pacha a wkladka jest firmy Mentor i wlozona jest po gruczol, rozmar 325, albo 375 C . to taka miedzy porzadna trojka a mala czworka. Tyle lat co je mam nikt mi nigdy nie powiedzial, ze mam sztuczny biust. Jestem twojego wzrostu i tez mialam 0. Aha, jesli planujesz kiedys karmic dziecko piersia to wkladka musi byc pod gruczolem, i wtedy normalnie karmisz. Ja urodzilam drugie dziecko 4 m-ce temu i pokarmu mam ful i zadnych problemow. Wkladka po miesniem rozni sie tym od wkladki wlozonej po gruczol, ze przy tej pierwszej piersi sa okragle , a przy drugiej sa piekne , naturalne i z boku maj ksztalt :lezki". No i nie rob sola fizjologiczna bo przy schylaniu sie moze sie odznaczac. Tylko silikon. Z Polanicy polecam tez dr.Wojcickiego, ale latkowski jest super. Jak ja bylam to wiele kobiet ze szwecji i stanow robilo sobie brzuchy i piersi. Jak masz pytania to chetnie pomoge. Pisze z Californi
__________________
Angie
nicolaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:16   #3
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

i tu sie nie zgodze. wkladki pod miesien wcale nie musza byc okragle- o ksztalcie decyduje pacjentka wybierajac implanty okragle lub anatomiczne (lezki). soli fizjologicznej sie praktycznie nie stosuje bo czesto wycieka i jest twardsza niz silikon.
robilam o dr skupina okragle pod miesien i zyje.
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:13   #4
zbiecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

Cześć
ja robiłam 3 miesiace temu okrągłe pod mięsieć 275 w Warszawie u Pani doktor S. Daniluk i jestem bardzo zadowolona z ich wygladu odrazu traktowałam je jak bym miała takie zawsze. Po zabiegu przez ok. miesiąc czułam się nie bardzo. piersi były twarde, plecy mnie bolały (spałam w pozycji prawie siedzącej na wznak) rąk nie mogłam podnosić do góry. Był to bardzo nie miły okres. Ale za to teraz jest super. Gdy bym miała to zrobić jeszcze raz to bym się nie ogciągała z decyzją. A na kształt i rozmiar to zdaj się na lekarza bo on dobierze Ci je tak żeby wydlądały naturalnie, bo może włożyć Ci praktycznie wszystkie rozmiary tyle że twoja klatka piersiowa ma ograniczone rozmiary i nie dostosowanie wkładek może wyglądać głupio bo piersi będą zaczynały się pod pachą.

życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki.
zbiecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 22:47   #5
janiolisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

witam
ja chciałabym rowniez powiekszyc sobie piersi.
czy mogłybyscie mi poradzic gdzie i za ile mozna zrobic sobie taki zabieg??
dziekuje
janiolisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 02:21   #6
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

Czesc Wszystkim! Dziekuje bardzo za odpowiedzi!
Przekonalyscie mnie do tych implantow okraglychMam jeszcze pytanie Po ilu latach sie je wymienia??
I pytanie do mar@: jestem zdecydowana na 100% zrobic sobie piersi u dr.P.Skupia.Chcialabym sie tylko dowiedziec jaki jest dr.Skupin?Czy nie zalujesz,i czy rzeczywiscie jest dobrym chirurgiem.Juz sie nie moge doczekac mojej operacjii ale musze poczekac jeszcze z jakies 3 miesiace ale bardzo mnie ciekawi jaki on naprawde jest.I czy nie znasz przypadkow gdzie operacja nie poszla za dobrze.Chcialabym sie rowniez od Ciebie dowiedziec(sorry jesli jestem zbyt natretna) jak wyglada ta klinika,i czy jest gdzies w poblizu hotel w ktorym moglabym sie zatrzymac przez pare dni.No i jeszcze jedno( ) po ilu miesiacach po operacjii mozna zaczac ponownie zycie sexualne?
Dziekuje bardzo za wszystkie odpowiedzi i powodzenia wszystkim!!!
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 02:27   #7
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

Czesc Janiolisek!
Jak zapewne przeczytalas ja planuje zrobic sobie operacje u dr.Piotra Skupina.Klinika jest w Poznaniu a koszty to:implanty okragle(silocon)8500zl,im planty anatomiczne 11000zl(alb 11500zl).
Polecam rowniez jego strone internetowa ktora mozna bardzo latwo znalezc w internecie.Ja siedzialam na necie z jakies 2 dni zanim natrafilam na jego strone-w sumie kolezanka mi ja dala,ktora robila sobie u niego nos.Weszlam na stronke i jak zobaczylam jego zdjecie to normalnie nie wiem co mi sie stalo,ale jak go zobaczylam to powiedzialam sobie to ten! i zadnemu innemu nie poddam sie pod noz!
zycze powodzenia!))
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-22, 13:46   #8
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

nie doradze ci wyboru lekarza, to bardzo indywidualna sprawa. najlepiej poprostu spotkac sie z lekrzem na konsultacji- w ten sposob najlepiej sie przekonasz czy to wlasciwy lekarz. to, ze ja sie zdecydowalam na doktora skupina nie oznacza, ze dla kazdego to idealny lekarz. oczywiscie, zdarzaja sie komplikacje i to nawet najlepszym, chirurg nie jest bogiem by nie popelniac bledow. klinika jest bardzo przytulna, dobrze karmia i wogole na +, co do hoteli- nie orientuje sie. ja wykupilam dodatkowa dobe w klinice na szczescie wiec jakos dalam rade. co do zycia seksualnego po operacji to bardzo indywidualna sprawa. ja wrocilam po 3 tygodniach ale piersi zostawilam z spokoju na dlugi czas aby nie zrobic sobie krzywdy. najwazniejsze aby sie wygoily.
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 14:02   #9
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

Dziewczyny,a co Wasi partnerzy na te implanty? podejmowaliscie wspolna decyzje, czy po prostu powiekszylyscie sobie i pozniej musieli to zaakceptowac ? pytam z czystej ciekawosci, bo ja nie planuje zadnych operacji
aha, Olabin moglabys tu wkleic linka do stronki dr Skupina?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 21:10   #10
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

ja na temat operacji duzo rozmawialam z moim partnerem. byl przeciwny ale zaakceptowal moja decyzje. teraz- ma super zabawe z nowymi nabytkami
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 02:00   #11
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

Czesc Justyn!
Jego stronka to: http://www.skupin.pl/
No moj facet na poczatku troche sie oburzyl ze niby niepowinnam tego robic bo on kocha mnie taka jaka jestem i ze dla niego jestem najpiekniejsza(buhahaha ) ale wytlumaczylam mu dlaczego chce to zrobic i zrozumial.I teraz w sumie jest podekscytowany tym ze pojedzie tam ze mna i bedzie przy mnie.I juz zaczyna sobie wyobrazac mnie z wiekszymi piersiami( )-a na poczatku to nie chcial-hehehe
Buzka
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 02:07   #12
olabin
Raczkowanie
 
Avatar olabin
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: all over the world
Wiadomości: 234
GG do olabin
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

I kolejne bardzo madre pytania z mojej strony
1.Po ilu latach wymienia sie implanty okragle?
2.Czy branie tabletek antykoncepcyjnych ma wplyw na operacje? Czy bede musiala zaprzestac brania tych tabletek przed operacja?
3.A to najmadrzejsze Po jak dlugim czasie po operacjii mozna chodzic na solarium?
Z gory dziekuje za odpowiedzi)
buzka
olabin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:04   #13
mar@
Przyczajenie
 
Avatar mar@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie do doswiadczonych kolezanek:))

solarium po miesiacy jezeli zalozysz staniczek i zakryjesz blizny blokerem.
wymiana- orientacyjnie 10 lat ale wszystko zalezy od wygladu
tabletki nie maja wplywu na operacje.
mar@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.