Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 17:24   #1471
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
A tutaj to ktoś w ogóle robi jeszcze analizy?
jest kilka osób które analizują składy, jednak jest to strasznie trudna praca i trzeba poświęcić trochę czasu

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
WItam, czy moge prosić o analizę olejku? Czy skład jest w 100% naturalny? Nie ma żadnych 'niespodzianek'? Chcę go stosowac głównie na trądzik :P

Alva Korektor Punktowy do Pryszczy - Olejek Drzewka Herbacianego

Skład:
Melaleuca Alternifolia, Lavandula Angustifolia, Leptospermum Scoparium, Citrus Limonum, Limonen, Linalool, Cumarin.
ma on silne działanie bakteriobójcze, olejki i substancje zapachowe są naturalne, niespodzianka niestety jest a jest nią Cumarin (substancja zapachowa, może uczulić) ale znajduje się ona na samym końcu składu więc myślę że nic złego nie zrobi

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
proszę o analizę składu kremu łagodzącego - Ziajka

Skład: Aqua (water), isopropyl myristate, panthenol, propylene glycol, glyceryl stearate citrate, cetearyl glucoiside, cetearyl alcohol, lanolin, cetyl alcohol, sodium polyacrylate, phenoxyethanol, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol.

będzie łagodził, może zapchać, jest to krem głównie dla dzieci i nie wiem czemu jest on aż tak bardzo naszpikowany konserwantami
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 17:44   #1472
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

To może ja jeszcze raz poproszę
Witam.
Proszę o analizę maseczki Vatika, Dabur, Fairness Face Pack.
Zastanawiam się czy to może działać.
Skład:
Aqua, Fuller's Earth, Silica, Glycerin, Sesamum indicum Oil, Cetostearyl, Alcohol, Lactic Acid, Wax, Sodium Hydroxide, Mineral Oil, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Formaldehyde, Milk, Ferric Oxide Red, Herbal Extract (Glycyrrhiza glabra, Rubia cordifolia, Inula racemosa, Callicarpa macrophylla, Hemidesmus indicus, Vetiveria zizanioides, Cynodon dactylon, Gymnema sylvestre, Berberis aristata, Curcuma longa, Symplocos racemosa), Aloe vera Extract, Crocus sativus, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sandalwood Oil, Perfume
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.

Głównie chodzi mi o to czy rozjaśni przebarwienia.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-03-05 o 17:47
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 17:54   #1473
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
To może ja jeszcze raz poproszę
Witam.
Proszę o analizę maseczki Vatika, Dabur, Fairness Face Pack.
Zastanawiam się czy to może działać.
Skład:
Aqua, Fuller's Earth, Silica, Glycerin, Sesamum indicum Oil, Cetostearyl, Alcohol, Lactic Acid, Wax, Sodium Hydroxide, Mineral Oil, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Formaldehyde, Milk, Ferric Oxide Red, Herbal Extract (Glycyrrhiza glabra, Rubia cordifolia, Inula racemosa, Callicarpa macrophylla, Hemidesmus indicus, Vetiveria zizanioides, Cynodon dactylon, Gymnema sylvestre, Berberis aristata, Curcuma longa, Symplocos racemosa), Aloe vera Extract, Crocus sativus, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sandalwood Oil, Perfume
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.

Głównie chodzi mi o to czy rozjaśni przebarwienia.
ja bym ją odradzała i to bardzo ze względu na Formaldehyde (może być rakotwórczy) i dwa inne konserwanty które mogą podrażnić
jeśli mimo tego chcesz użyć jej to daj znać wgłębię się w skład bardziej

a i nie podbijaj postów
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 18:04   #1474
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja bym ją odradzała i to bardzo ze względu na Formaldehyde (może być rakotwórczy) i dwa inne konserwanty które mogą podrażnić
jeśli mimo tego chcesz użyć jej to daj znać wgłębię się w skład bardziej

a i nie podbijaj postów

Ja już ją prawie zużyłam. Nie podrażniła mnie.
Bardo byłabym wdzięczna za dalszą analizę
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 18:18   #1475
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Ja już ją prawie zużyłam. Nie podrażniła mnie.
Bardo byłabym wdzięczna za dalszą analizę
każdą cerę co innego podrażnia
jeśli ją prawie zużyłaś to wiesz jak na Ciebie działa, dalsza analiza jak dla mnie jest niepotrzebna, ale jeśli bardzo Ci na tym zależy to już zanalizuje
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 15:24   #1476
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jest kilka osób które analizują składy, jednak jest to strasznie trudna praca i trzeba poświęcić trochę czasu
Ok, dzięki za odpowiedź, nie chciałam, żeby moje pytanie zabrzmiało tak z pretensją.

Chciałam się tylko dowiedzieć, czy ten oto krem pod oczy nawilżyłby dobrze przesuszoną skórę i czy jest chociaż cień nadziei, że zmniejszy worki?
Nawilżający Krem pod Oczy Eucerin AQUAporin Active
Skład:
Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Panthenol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Panax Ginseng, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Sodium Carbomer, PEG-40 Hydrogened Castor Oil, Trideceth-9, 1,2-Hexanediol, Propylene Glycol, Methylisothiazolinone, Ethylparaben, Mehylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:34   #1477
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Czy mogę prosić o analizę składu tego produktu?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...we-wlosach.htm
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 12:47   #1478
aajcilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witam serdecznie bardzo prosiłabym o przeanalizowanie składu

może to ważne a może nie ale napiszę. Mam cerę można powiedzieć mieszaną, skłonną do podrażnień i naczynek, świeci się na nosie i czole, zaskórników jest trzoszkę na nosie i czasem, ale rzadko wyskakują mi niespodzianki. I nie wiem czy poniższy krem sprawdzi sie do mojego typu cery, żeby jej nie zaszkodzić zwłaszcza naczynkom

Eucerin SPF 30/50 fluid matujący

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...acy-SPF-50.htm

a mam takie szczegolne pytanie co do składnika butylene glycol dicaprylate/dicaprate, co to właściwie jest? pojawia się to dość wysoko w tym kremiku( 3 z rzedu), a naczytałam się ze butylene glycol jesli jest zanieczyszczony dioksanami to dziala rakotworczo a jaka mam penosc ze on nie ejst tym zanieczyszczony) i czy to to jest to samo co butylene glycol??

Pozdrawiam

Edytowane przez aajcilaa
Czas edycji: 2010-03-08 o 13:51
aajcilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 22:56   #1479
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Kończy mi się tonik Ziai tin Tin i chciałabym sobie kupic nowy. Ale zastaniawiam się, który byłby lepszy: TinTin czy Nuno?
Który bedzie delikatniejszy i lepszy dla cery tradzikowej?

Ziaja, Nuno, Tonik Antybakteryjny:
Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Mentha Piperita Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Allantoin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Perfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

Ziaja, TinTin, Tonik antybakteryjny
Skład: Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Sodium Benzoate, 2-Bromo-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl, 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Eugenol, Citric Acid.
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 14:27   #1480
mala80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

ja też proszę o analizę - maska ma dobre recenzje na KWC a co ze składem?

Ziaja Pro, maska uspokajająca
:
Skład: Aqua (Water), Cetearyl Ethylhexanoate, Hexyl Laurate, Octyldodecanol, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Gossypium Herbaceum Oil, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Porphyra Umbilicalis Extract, Dimethicone, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Allantoin, Menthyl Lactate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Stearyl Alcohol, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Sodium Hydroxide
mala80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 14:59   #1481
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Poproszę o analizę składu '' Keratyny w płynie" firmy Artistle

Skład- water, alcohol denat,hydrolyzed keratin, glycerin, polyacrelate-2, crosspolymer,aloe barbadensis leaf extract, polysorbate-20(and) tocopherol(and) linoleic acid(and)PABA(and)retinyl palmitate, triedhanolamine, panthenol, peg-40, hydrogenated castor oil,parfum(fragrance) disodium EDTA,methylchloroisothiaz olinone (and) methylmisothiazolinone,be nzyl solicyle, citronellol,eugenol,geran iol, hexyl cinnamal,hydroxycitronell al, hydraxyisohexyl, 3- cyclohexene carboxaldehyde
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 21:48   #1482
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witajcie Kochane
Niedawno kupiłam sobie w Rossmannie maseczkę oliwkową z oliwą z oliwek i ekstraktem z kwiatu lotosu Rival do Loop. Dzisiaj postanowiłam ją sobie nałożyć, nie minęło 10 sekund a twarz zaczęła mnie pieć i zrobiła się czerwona, jakby poparzona. Szybko ją zmyłam i nałożyłam żel z Palomy i teraz dochodzi do siebie... Miałabym ogromną prośbę, abyście pomogły mi ustalić co mogło spowodować, że moja skóra tak zareagowała, co mogło być potencjalnym winowajcą abym mogła go nikać w przyszłości.

Rival de Loop, Maseczka oliwkowa z oliwą z oliwek i ekstraktem z kwiatu lotsu

INCI:aqua, glycerin, decyl oleate, ethylhexyl isononanoate, glyceryl stearate citrate, cetearyl alcohol, olea europaea oil, prunus amygdalus dulcis oil, persea gratissima oil, butylene glycol, glyceryl stearate, panthenol, phenoxyethanol, persea gratissima oil unsaponifiables, magnesium pca, xanthan gum, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, polyisobutene, carbomer, parfum, nelumbo nucifera flowr water, nymphaea coerulea flower water, olea europaea fruit extract, methylparaben, potassium sorbate, alcohol, disodium edta, sodium hydroxide, caprylic/capric triglyceride, butylparaben, ethylparaben, sorbitan oleate, caprylyl/capryl glucoside, isobutylparaben, propylparaben, sodium benzoate, ascorbyl palmitate, pantolactone, citrid acid, tocopheryl acetate, ascorbic acid.

Z góry dziękuję za pomoc
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 01:23   #1483
Terefereeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

A co fachowe oko powie na temat tej maseczki Bielendy?

Bielenda awokado kompres nawilżający + maseczka ochrona
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...a-ochronna.htm


Skład (INCI)
Kompres: Aqua (Water), Urea, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Propylene Glycol, Caesalpinia Spinosa Oligosacchrides, Caesalpinia Spinosa Gum, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Arginine PCA, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Polyacrylamide /C13-14 Isoparaffin/ Laureth-7, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance).

Maseczka: Aqua (Water), Urea, Glycerin, Triethylhexanoin, Ceteareth-18, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Chitosan PCA, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Caesalpinia Spinosa Oligosacchrides, Caesalpinia Spinosa Gum, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Ethoxydiglycol, Arginine PCA, Panthenol, Boswellia Serrata Gum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Dimethicone, Dipropylene Glycol, Polyacrylamide /C13-14 Isoparaffin/ Laureth-7, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Parfum (Fragrance).


Z góry dziękuję.

Edytowane przez Terefereeee
Czas edycji: 2010-03-14 o 02:46 Powód: błąd, dodaję linka
Terefereeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:42   #1484
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Chyba znalazłam winowajcę podrażnionych oczu jego imie brzmi Glikol Propylenowy . Przeleciałam wszystkie na KWC i problem w tym , że prawie wszystkie kremy pod oczy posiadają na wysokiej pozycji tego złoczyńcę . Również te z LRP .Testowałam ostatnio Agropharmy AWC i rano obudziłam się z błeee zaropiałymi oczami. Moja skóra twarzy ostatnio toleruje Dermosan , Babydream i ostatnio Agropharmy SCC ale powoli mnie to zapycha no i LRP Toleriane ale pod oczy już nie .Po paru użyciach FlosLeku piecze mnie w kącikach oczu (sprawdzałam tam też jest glikol propylenowy). Jestem 40 z dużym plusem i nie moge nie smarować się niczym zmarchy strasznie się panoszą Przetestowałam już sporą ilość aptecznych próbek i ciągle nie mogę trafić . Z twarzą jak pisałam jakoś sobie radzę ale pod oczy -klapa .

Bardzo proszę o pomoc. Mam cerę wrażliwą skłonną do podrażnień , mieszaną , naczynkową , najwyraźniej alergiczną.
Próbowałam rozszyfrować sama ten skład : na niebiesko emolienty na zielono substancje aktywne na czerwono podrażniacze . A może to nie glikol propylenowy mnie tak załatwił ?
Proszę o podpowiedź czy dobrze rozszyfrowałam skład i co jeszcze może być przyczyną podraznień oprócz Glikolu propylenowego czy pozostale alkohole są związane czy mogą też podrazniać ?

AGROPHARM AWC
Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Steareth-18 (And) Stearyl Alcohol, Elastin, Glycerin, Isopropyl Myristate, Oenothera Paradoxa, Calendula Officinalis, Cera Microcristallina, Cetyl Alcohol, Lanolin, Propylene Glycol (And) Propylparaben, Tocopherol, Allantoin, Parfum, Disodium Edta, Bha, Benzy Benzoate , Hexyl Cinnamal , Butylphenyl Methylpropional, Limonene

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-03-19 o 08:40 Powód: uczytelnienie
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:36   #1485
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Prosiłabym o sprawdzenie pod kątem obiektywnego porównania, który z podkładów mógłby bardziej zapychać, bo nie wiem na który się zdecydować.
Wiem, że te kosmetyki były już analizowane, ale bardzo mi zależy na ich porównaniu pod tym kątem.

Clinique Superfit
skład: aqua, cyclopentasiloxane, butylene glycol, nylon-12, bis-peg/ppg-14/14 dimethicone, trimethylsiloxysilicate, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, isostearylpalmitate, triethylhexanoin, magnesium stearate, silk powder, camelia sinensis leaf extr., laminaria saccharina extr., bisabolol, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, polyglyceryl-4 isostearate, c9-15 fluoroalcohol phosphates, hexyllaurate, laureth-7, nylon-6, sodium chloride, alumina, silica, disodium edta, phenoxyethanol, butylparaben, isobutylparaben, isopropylparaben, [+/-: titanium dioxide, iron oxides, mica]

Estee Lauder Double Wear Light:
Skład: Active Ingredient:
Titanium Dioxide 1.00%.

Other Ingredients:
Water (Aqua Purificata) Purified, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, Tribehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tocopheryl, Acetate, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Alumina, BHT, Sodium Dehydroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyethanol.

+/- (May Contain), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica, Titanium Dioxide (CI 77891).


Estee Lauder Double Wear:
Skład: Water(Aqua Purificata) Purified, Cyclopentapentasiloxane, Trimethylsiloxyloxysilica te, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Tribehehenin, PEG/PPG-20/20 Dimethithicone, Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Tofate, Tocopheryl Acetate, Phetate, Phenyl Trimethicone, Polcone, Polymethylsilsesquioxquio xane, Methicone, Laureth-Reth-7, Xanthan Gum, Alumimina, BHT, Sodium Dehydroacedroacetate, Imidazolidinyl Urea, Chloroxylenol, Phenoxyenoxyethanol [+/- (may contain) contain) iron oxides (CI 77491, CI 77499), MCA, Titanium Dioxide( CI 77891)]
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:01   #1486
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Exclamation Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Garnier Skóra Wrażliwa tonik łagodzący - nowa wersja.
składniki:
aqua/water, glycerin, nymphaea alba, nymphaea alba flower extract, panthenol, rosa centifolia, rosa centifolia flower water, butylene glycol, dipropylene glycol, peg - 60 hydrogenated castor oil, sodium hydroxide, sodium palmitoyl proline, methylparaben, polyaminopropyl biguanide.
Proszę o analizę dla skóry suchej i wrażliwej.
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 18:12   #1487
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez saliimalii Pokaż wiadomość
Garnier Skóra Wrażliwa tonik łagodzący - nowa wersja.
składniki:
aqua/water, glycerin, nymphaea alba, nymphaea alba flower extract, panthenol, rosa centifolia, rosa centifolia flower water, butylene glycol, dipropylene glycol, peg - 60 hydrogenated castor oil, sodium hydroxide, sodium palmitoyl proline, methylparaben, polyaminopropyl biguanide.
Proszę o analizę dla skóry suchej i wrażliwej.
Tonik bardzo przyjazny Zawiera pantenol, który łagodzi podrażnienia, nie ma nic szkodliwego w składzie, do skóry wrażliwej się nada.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 18:18   #1488
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Śliczne dzięki Nolley !!! Super nowinka .
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 00:49   #1489
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Bardzo proszę o analize :
Iwostin, Purritin, Emulsja matująca

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Grape (Vitis Vinifera) Seed Oil, Aluminium Starch Octenyl Succinate, Cetearyl Alcohol, Aloe Vera (Aloe Barbadensis), Zinc PCA, Alpha Hydroxy Acids, Caprylic / Capric Triglyceride / Sodium Acrylates Copolymer, Allantoin, Triclosan, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid

Używam żelu epiduo na trądzik i zastanawiam się nad tym kremem,obecnie używam eucerin emulsja antiredness.
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 07:11   #1490
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez TheLWord Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analize :
Iwostin, Purritin, Emulsja matująca

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Grape (Vitis Vinifera) Seed Oil, Aluminium Starch Octenyl Succinate, Cetearyl Alcohol, Aloe Vera (Aloe Barbadensis), Zinc PCA, Alpha Hydroxy Acids, Caprylic / Capric Triglyceride / Sodium Acrylates Copolymer, Allantoin, Triclosan, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid

Używam żelu epiduo na trądzik i zastanawiam się nad tym kremem,obecnie używam eucerin emulsja antiredness.
Zapychacz. Palmitynian izopropylu zapycha, powoduje zaskórniki i pryszcze, a Aluminium Starch Octenyl Succinate może powodować podrażnienia. Ponadto chyba zawiera kwas (Alpha Hydroxy Acids), więc tym bardziej może spowodować podrażnienia.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:00   #1491
neris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Znalazłam kilka postów z prośbą o analizę:
Dermika, Individuelle, Esencja De Luxe z molekułami młodości
Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Squalane,, PEG-4-Olivate, Ceteareth-25, Propylene Glycol, Macadamia ternifolia, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Oleoyl Tyrosine, Tocopheryl Acetate, Polimetyl Methacrylate, Dimethicone, Laminaria Ochroleuca, Artemia Extract, Ascorbyl Palmitate, Yeast Extract, Viola Tricolor, Tocopherol, Dimethylmethoxy Chromanol, Silica Dimethyl Siliylate, Ubiquinone, ButyleneGlycol, Caprylyl Glycol, Glycine Soja, Hydroxydecyl Ubiquinone, Oxydo reductases, Oleic Acid, lecithin, Beta-sitosterol, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated lecitin, Hydrogenates Phosphatidylcholine, xanthan Gum, Ascorbic Acid, Citric Acid, Chondrus Crispus, Hexylene Glycol, Peg-8, Carbomer, EDTA, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidynyl Urea, Parfum.

... i ani jednej odpowiedzi. Może ktoś się jednak pokusi o analizę ?

Edytowane przez neris
Czas edycji: 2010-03-25 o 10:33
neris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:31   #1492
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Dziekuje Nolley! Czyli ten krem musi isc w odstawke. Prosilabym tylko jeszcze o to:

emulsja eucerin antiredness spf15
skład:
Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Butyrospermum Parkii , Squalane, Titanium Dioxide, Alcohol Denat., Dicaprylyl Carbonate, Sorbitan Stearate, Lauroyl Lysine, Glycyrrhiza Inflata, Magnesium Aluminum Silicate, Xanthan Gum, Trimethoxycaprylylsilane, BHT, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben.
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:16   #1493
aajcilaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Witam, poproszę o analizę takiego kremiku :

Yves Rocher Culture BIO krem na dzień dobry
czy nadaje się on do skóry naczynkowej ( gdyż zawiera kwasy w swoim skaładzie i nie weim czy maja one wpływ niekorzystny na naczynia, bo słyszałam , że citric acid nie można stosować przy skórze naczynkowej) i czy ten kremik może zapychać?

skład:aqua, hamamelis virginiana water, glicerin, alcohol, tribehenin, cetyl alcohol, corylus avellana nut oil, butyrospermum parkii butter, coco-caprylate/caprate, caprylic/capric triglyceride, behenyl alcohol, sucrose cocoate, sorbitan stearate, myristyl alcohol, talc, camellja sinensis extract, olea europea leaf extract, calendula officinalis extract, myristyl glucoside, xanthan gum, sodium benzoate, dehydroacetic acid, sorbic acid, limonene, arginine, aloe barbadensis extract, juniperus virginiana oil, citrus aurantium dulcis oil, citric acid, citrus aurantium amara oil, mentha piperita oil, lavandula angustifolia oil, citrus nobilis oil, linalool, geraniol

Jeśli dało by rade to poroszę o szybką odpowiedź ze względu na to, że ten kremik jest teraz w promocji YR i nie długo sie kończy. Teraz kosztuje 19,90 przy zakupie innych produktów YR za min 39zl wieć myślę, że za tą cene warto wypróbować ten kremik tylko nie wiem czy nie wpłynie on niekorzystnie na naczynka i czy przypadkeim mnie nie zapcha

Pozdrawaim
aajcilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 21:52   #1494
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

poprosze o analize:
Yes to CarrotsC Through the Night Moisturising Cream - Krem nawilzajacy na noc dostepny w Bootsie
Water (Aqua), Daucus Carota (Carrot) Seed Oil, Daucus Carota (Carrot) Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dead Sea Water (Maris Aqua), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Disodium EDTA, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, Peg-40 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Sorbitan Tristearate, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hyaluronic Acid, Cucumis Sativa (Cucumber) Fruit Water, Hamamelis Virginiana Flower (Witch Hazel) Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Niacinamide, Spirulina Maxima Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Silt (Maris Limus), Imidazolidinyl Urea, Salicylic Acid, Punica Granatum (Pomegranate) Peel Extract
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:57   #1495
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

: jupi::j upi::ju pi::jup i:
tak to próba zwrócenia na siebie uwagi

Proszę o analize ponizszych kremów pod kątem możliwości podrażnień i walki ze zmarszczkami .

1 NATUDERMA BOTANICS
Optimale Vorbereitung und
besonderes milde Pflege
mit Gingko & Zaubernuss
Ingredients (INCI): AQUA (WATER), GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (SHEABUTTER), SIMMONDSIA CHINENSIS SEED (JOJBA) OIL, CERA ALBA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, SODIUM CETEARYL SULFATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED (SUNFLOWER) OIL, TOCOPHEROL, GINKGO BILOBA LEAF (GINKGO BILOBA LEAF) EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) EXTRACT, BENZOIC ACID, SORBIC ACID, SODIUM HYDROXIDE

2.NATUDERMA BOTANICS
Natürliche Anti Ageing Pflege
für reife Haut

Ingredients (INCI): AQUA (WATER), GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS SEED (SUNFLOWER) OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE SE, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED (JOJOBA) OIL, CETEARYL ALCOHOL, BETAINE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEABUTTER) BUTTER, BENZYL ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM CETEARYL SULFATE, BENZOIC ACID, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM, PARFUM (FRAGRANCE), GINKGO BILOBA LEAF (GINKGO BILBOA LEAF) EXTRACT, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, GERANIOL*, CITRONELLOL*, SORBIC ACID, LACTIC ACID, LINALOOL*
* from natural essential Oils


 
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:58   #1496
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

bardzo, bardzo prosiłabym o analizę składu maseczki oraz kremu wygładzającego, oto konkrety:
maseczka do włosów farbowanych Elseve Color-Vive
Skład: aqua/water, hydroxypropyl starch phosphate, quaternium-87, stearyl alcohol, behentrimonium chloride, CI 14700/red 4, CI 19140/yellow 5, tocopherol, sodium hydroxide, phenoxyethanol, ethylhexyl methoxycinnamate, trideceth-10, chlorhexidine dihydrochloride, candelilla cera/candelilla wax, benzophenone-3, benzyl salicylate, linalool, amodimethicone , 2-oleamido-1,3-octadecanediol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, methylparaben, butylphenyl methylpropional, citronellol, hexyl cinnamal, glycine soja/soybean oil, parfum/fragrance (F.I.L. C25961/1)

Krem wygładzający do włosów bez spukiwania Dove Jedwabista Gładkość

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Dimethiconol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-16, Parfum, Silk Amino Acids, Isopropyl Myristate, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, Cetyl Hydroxyethylcellulose,
Silica, Polysorbate 60, Dimethiconol/Silsesquioxane Copolymer,
Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Trideceth-12, Hydrochloric Acid, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, Borago Officinalis, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Benzoate,
Imidazolidinyl Urea, Sodium Chloride, Lysine Hydrochloride, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Butylphenyl, Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 47005, CI 16255
catttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 01:42   #1497
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

dzień dobry

poproszę o analizę składów tych kosmetyków

1. Faith In Nature - szampon Aloesowy:
[dokucza mi ŁZS i zastanawiam się, czy mogłabym go użwać na co dzień, na zmianę z leczniczym?]

aqua (water from the Lake District)
aloe barbadensis**
ammonium laureth sulphate*
sodium chloride** (sea salt)
cocamidopropyl betaine*
citrus limonum* (lemon oil)
citrus aurantifolia* (lime oil)
melaleuca alternifolia*
aroma*
E141* (chlorophyllin-copper complex)
polysorbate 20*
sodium citrate*
limonene°
* vegetable origin ** certified organic ° from essential oils


2. Faith In Nature - odżywka do włosów z Jojoba
Aqua (water from the Lake District)
cetyl stearyl alcohol*
brassica oleifera*
panthenol (provitamin B5)
buxus chinensis* (jojoba)
ascophyllum nodosum** (seaweed)
citrus aurantium* (orange)
cananga odorata* (ylang ylang)
melaleuca alternifolia*
cetrimonium chloride*
limonene°
linalool°
benzyl benzoate°
benzyl salicylate°
* vegetable origin ** organic ° from essential oils


3. Faith In Nature - Czekoladowa odżywka do włosów
Aqua (water from the Lake District)
cetyl stearyl alcohol*
brassica oleifera*
theobroma cacao** (cocoa)
melaleuca alternifolia*
salvia officinalis** (sage)
cetrimonium chloride*

* vegetable origin ** certified organic


4. Faith In Nature - Czekoladowy Żel pod prysznic
Aqua (water from the Lake District)
ammonium laureth sulphate*
sodium chloride** (sea salt)
cocamidopropyl betaine*
theobroma cacao**
aroma*
melaleuca alternifolia*
polysorbate 20*
sodium citrate*
* vegetable origin ** certified organic





dziękuję pięknie
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:40   #1498
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Exclamation Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Bardzo proszę o analizę składu pod względem zapychania i działania - głównie czy przy okazji matowienia skóry nie będzie jej wysuszał ( mam cerę mieszaną ) i czy w jakikolwiek sposób pomoże w walce z niedoskonałościami ?

BIELENDA , OGÓREK & LIMONKA , KREM MATUJĄCO-NORMALIZUJĄCY PRZECIW BŁYSZCZENIU SKÓRY:

Skład:Aqua (Water), Aluminium Starch, Occtenylsuccinatte, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Caesalpina Spinosa Oligosaccharides, Caesalpina Spinosa Gum, Caprylic, Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Ceteareth-18, Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate, Caprate, PEG-100 Stearate, Niacinamide, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Dipropylene Glycol,
Boswelia Serrata Gum, Salicylic Acid, Aloe barbadenis Leaf Juice Powder, Triclosan, Cocos Nucifera Oil, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methyloparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Izobutylparaben, DMDM Hydantoin, Parfume, Lilial, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 42090 (Acid Blue 9) CI 19140 (Acid Yellow23).
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:27   #1499
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Skład: silica, mica, aluminum hydroxide, caprylyl glycol, phenoxyethanol, lauroyl lysine, hexylene glycol. może zawierać: methicone, polyperfluoromethylisopro pyl ether, cl 77007, cl 77492, cl 77499.

ktos mi rozszyfruje ten sklad i oceni jakosc produktu????? jest to puder inglota matujacy taki w 1,5g opakowaniu
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 13:34   #1500
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Inglot, Translucent Loose Powder (Transparentny puder matujacy)

oto puderek matujacy cena wysoka ,pojemnosc smiesznie mala, za to wydajnosc niesamowita! strasznie go lubie a raczej lubilam obecnie po kuracji izotekiem przerzucilam sie na kosmetyki naturalne ,lagodne i najchetniej mineralne mam wiec prozbe by ktos moze ocenil jakosc tego produktu troche sama odszyfrowalam ale co z reszta? warty swojej ceny? nie zaszkodzi?

Skład: silica, mica, aluminum hydroxide, caprylyl glycol, phenoxyethanol, lauroyl lysine, hexylene glycol. może zawierać: methicone, polyperfluoromethylisopro pyl ether, cl 77007, cl 77492, cl 77499.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...r-matujacy.htm

silica-?
mica-?
aluminium hydroxide-?
caprylyl glycol-?
phenoxyethanol-?
lauroyl lysine-?
hexylene glycol-?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-03-31 o 13:40
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.