Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-07, 22:30   #4531
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

A jak reszte włosków też mam lekko żółte to ja zrobic: tylko na odrosty a na koniec zwilzyc i 10min na calosci trzymac, czy odrost 20min a potem na reszte? Nie chcialabym za bardzo niszczyc koncowek bo i tak maja juz troche dosc, jednoczesnie chcialabym troche ochlodzic kolor...
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:45   #4532
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez bencowa Pokaż wiadomość
No właśnie mam w łazience płukanke ... Jasny perłowy blond Marion. Tylko nie wiem czy mi coś teraz da, bo ja ogólnie farbowałam się farbąJOANNA Naturia Color Farba do Włosów Nr 210 Naturalny Blond, jak dobrze pamiętam... wyszedł ładny, troche ciemniejszy niz myslalam, ale mi się podobał, tylko ze teraz się rudy z niego robi ;| . i właśnie ten szampon ... 2 godzinki temu było drugie mycie i jak patrze na włosy to widze, ze teraz to jest blondzik znowu . Może jeszcze nie w pełni, na pewno nie, ale staje się z powrotem blondynką.
odgrzałam post z kwietnia

Ostatnie 2 farbowania to właśnie Naturia Naturalny Blond - na focie jest dzień po farbowaniu, więc kolor bardziej intensywny i.. bardziej rudy.

Chciałabym jednak zblondynnić się jeszcze bardziej, póki co myślę o domowych zabiegach - czy jakaś farbka (bez dodatkowego rozjaśniacza) ruszy cokolwiek moje włosy? Nigdy nie farbowałam się na jasne kolory, dopiero schodzę z brązów, więc uczę się swoich włosów na nowo

Naturalnie kolor jest "średni blond", czyli popularnie mówiąc ciemny blond.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 22:53   #4533
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
troszeczke mi sie śpieszy, bo w sobote na weselu musze byc i nie za bardzo chce z tym zoltkiem wystepowac a tej syoss troche sie boje jak wyjdzie bo to niesprawdzona nowość
heh moze sie spotkamy, widze ze z Warszawy jestes a ja tez w sobote mam wesele
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 05:44   #4534
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
wasienka Ty mi się bardziej podobasz w tych ciemnych włosach niż w blondzie
tak wyraziście
no niby tak ale lepiej się w blondzie czuje to po pierwsze, po drugie większość życia chodzę blada, więc jak nałoże podkład jasny to bardziej pasuje do blondu niż do ciemnych, a tu na zdjęciu to miałam puder brązujący więc byłam "opalona" i do takiej cery ciemne włosy pasowały tak więc zostaje przy blond
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:01   #4535
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
no niby tak ale lepiej się w blondzie czuje to po pierwsze, po drugie większość życia chodzę blada, więc jak nałoże podkład jasny to bardziej pasuje do blondu niż do ciemnych, a tu na zdjęciu to miałam puder brązujący więc byłam "opalona" i do takiej cery ciemne włosy pasowały tak więc zostaje przy blond
Hello wszystkim Ja tez mam ten problem ,ze jestem bardzo blada.Jak byłam brunetka to straszny kontrast był i bardzo mnie to drażniło.A odkąd jestem blondynka to jakoś mi to nie przeszkadza.Z reszta porobię wam sesje jak było kiedyś to sobie pooglądacie tylko za parę dni bo nie mam przy sobie aparatu. Wasienka jak w pracy?Nadal zimno?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:06   #4536
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Hello wszystkim Ja tez mam ten problem ,ze jestem bardzo blada.Jak byłam brunetka to straszny kontrast był i bardzo mnie to drażniło.A odkąd jestem blondynka to jakoś mi to nie przeszkadza.Z reszta porobię wam sesje jak było kiedyś to sobie pooglądacie tylko za parę dni bo nie mam przy sobie aparatu. Wasienka jak w pracy?Nadal zimno?
lepiej niż wczoraj ale jednak mi jest chłodno klimy nie włączam, mam ten mój super polar jak coś
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:09   #4537
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snowhitee moja droga jak patrze na Twój odrost to mam wrażenie ze mamy taki sam tyle ze moje włosy się ciężko rozjaśniają a Twoje może lepiej.Ja pokazałaś to foto z Twoim Tz to widać u Ciebie kolorek gdzie i mi taki wychodzi po farbkach rozjaśniających.Jednak jak już większość włosków miałam bardziej jasnych to ta góra mnie raziła ze jest ciut inna.Teraz tak dochodzę do tego ze gdy by mi się udało zlikwidować ta różnice to może została bym przy jednej farbce bez podkładu.Ale znowu jak wstawiałaś inne fotki to ten kolor wydaje się u Ciebie znacznie jaśniejszy.No nie wiem na razie nie chce nic zmieniać bo w końcu trafiłam na układ który mi odpowiada.Podkład+farbka, ale jeśli będę kiedyś chciała przyciemnić to na pewno będę robić sama farbka i tez to będzie w dalszym ciągu blond.Z reszta nie długo wam pokażę jak zrobię sesje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 07:09   #4538
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a oto fotki ta damkucyk jest super, ale jakbym chciała nosic rozpuszczone to tak jak mówiłam te dwa trzy clipy byłyby niezbędne

Princesska ja kiedyś miałam ringi, ale to było wielkie g**** w porównaniu z tymi co teraz mam

o rany przepadłam!!!!!!!!!!!!!!! !

ewcia jak Ty bosko wyglądasz w tych włoskach!!!!!

zaraz umre normalnie!

mozesz napisac raz jeszcze z której stronki zamawiałas? to naturalki??

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny od rana coś mi wizaż szwankował chyba z 5 razy pisałam i nic nie ładowało się i teraz to mi się już nie chce wszystkiego od nowa pisać.
Po pierwsze Ewcia - Ja tez takie chcę!!! (kolor inny ale ta długość!) Jednak kobiecie najpiękniej w długich włosach!

Mysia M chyba mieszkamy w tych samych okolicach bo i u mnie było deszczowo ale teraz nagle słońce wyszło. Nawet nie wiem skąd. Jeśli chodzi o ciążę to mam dość! Gruba, okrągła, męczy mnie wszystko a poród (już drugi) przeraża jak nigdy. Teraz wiem co mnie czeka i nie spieszy mi się do tych skurczów.

O włoskach to chciałam wam napisać, ze przypomniała mi sie odżywka Marion. Miałam kupić tą do blondu ale nie kupiłam bo wtedy Glorię malwy sobie strzeliłam ale za to teraz kupię sobie bo mają na moje końcówki.

Jeśli chodzi o mój kolorek to mam fazę na jeszcze ciemniejsze włosy. Super się czuję w brązie! Blond może kiedyś ale nie szybko. Teraz zapuszczanie i dbanie o włosy a przy ciemnych łatwiej. Zresztą jak patrze na swoje foty w blond to nawet nie żałuję zmiany koloru. Narazie tak jak wy mam problem z doborem odcienia bo szampony to wymywają sie rudawo a ja chce czegoś innego. Palette kusi i kusi a ja nie chcę już wypadających włosów. Jednak po palette trochę wychodziło. Ech czemu Joanna ma taki mały wybór odcieni!
oj bo u Ciebie to juz końcóweczka, to na pewno czujesz sie jak balonisko. A poród raz ciach ciach i juz. Moze ten nie będzie taki zły?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj wiem co czujesz ja ścięłam włoski ale nie z wyboru lecz z konieczności i teraz żałuje ze tak krótko.No ale nowy kolor nowa fryzurka.Na początku było ok bo były króciutkie ale teraz to się zaczęły schody.Wyglądam jak małpa zarośnięta,do kucyka brakuje mi jeszcze jakieś półtora miesiąca.Mam pocieniowane na całości a końcówki choć nie dużo bo jakieś 0,5 cm są suche co daje efekt nie przyjemny w dotyku i jeszcze to ze nie mogę ich spiąć.A zawsze lubilam upinać w kucyk włoski lub koka na boku ala hiszpański.Mi to dopiero smutno.A teraz co.Lipa.No ale po ostatnich odkryciach super kosmetyków zaczynają żyć te moje końcówki .Wiedz nie martw eis.Wszystkie przez to przechodzimy. Jakos to będzie.
rozumiemy świetnie. Ja tez nie moge nawet kucyka zwiazac porządnie, bo mi z tyłu wszytsko spod spodu wypada. zaprzyjaźniam się po raz kolejny ze wsuwkami. ale na szczescie włoski odrastają. jeszcze rok i moja długosc bedzie akceptowalna dla mnie.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dostałam moje fotki z maja jak mialam przedluzane i ciemne wlosy z odrostem od marca w 2gim zalaczniku zblizenie na moj naturalny kolor
ale ładnie!



Wiecie co, kurka, zważyłam się i wcale nie 54kg a 51. Sama nie wiem co jest grane. Nie wchodze w spodnie, które nosiłam, no ale nosiłam je przed treningami. Obwody mam większe, ale waga w normie.

yattamanka, ten cellulit to troche jest wymysł naszych czasów, bo za bardzo sugerujemy sie ciałami podrabianymi komputerowo. ciało kobiety zawsze ma troche tłuszczyku, który odkłada sie w tej formie, bo my mamy kieszonki w skórze własciwej a męzczyzni jeszcze podwójne rusztowanie w tkance łacznej, więc to inaczej to wygląda.

powalczyc mozna, ale nie sa to niestety trwałe efekty
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:12   #4539
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
lepiej niż wczoraj ale jednak mi jest chłodno klimy nie włączam, mam ten mój super polar jak coś
No to trzymaj się cieplutko.To kiedy nasz opuszczasz?Kurcze szkoda troszkę A zapomniałam dodać,ze przepięknie na tych fotkach wyglądasz.A te włoski idealne jak Toje własne.Bardzo mi przypominasz na nic moja znajoma.No po prostu jak bliźniaczki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:12   #4540
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
heh moze sie spotkamy, widze ze z Warszawy jestes a ja tez w sobote mam wesele
a to całkiem możliwe bo czasami sie zdarza, że świat jest mały

dziewczyny jak farbowac: sam odrost a potem na 10min spienione na claosc czy jakos inaczej? Bo kolor na calych dlugosciach zżółknięty, z tym za na odroscie najbardziej
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:18   #4541
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Napisane przez Adzi07
Oj wiem co czujesz ja ścięłam włoski ale nie z wyboru lecz z konieczności i teraz żałuje ze tak krótko.No ale nowy kolor nowa fryzurka.Na początku było ok bo były króciutkie ale teraz to się zaczęły schody.Wyglądam jak małpa zarośnięta,do kucyka brakuje mi jeszcze jakieś półtora miesiąca.Mam pocieniowane na całości a końcówki choć nie dużo bo jakieś 0,5 cm są suche co daje efekt nie przyjemny w dotyku i jeszcze to ze nie mogę ich spiąć.A zawsze lubilam upinać w kucyk włoski lub koka na boku ala hiszpański.Mi to dopiero smutno.A teraz co.Lipa.No ale po ostatnich odkryciach super kosmetyków zaczynają żyć te moje końcówki .Wiedz nie martw eis.Wszystkie przez to przechodzimy. Jakos to będzie.
rozumiemy świetnie. Ja tez nie moge nawet kucyka zwiazac porządnie, bo mi z tyłu wszytsko spod spodu wypada. zaprzyjaźniam się po raz kolejny ze wsuwkami. ale na szczescie włoski odrastają. jeszcze rok i moja długosc bedzie akceptowalna dla mnie.

Oj tak ,tak te wsuwki to ratunek.Ale ja tez się pocieszam ze za jakieś półtora miesiąca je zepnę.Ja to dopiero teraz wyglądam jak małpa,wszystko rośnie nie równo i to do tego strasznie się z tym czuje.Dobrze przynajmniej ze mogę ten okres przesiedzieć w domu i nie muszę za bardzo się pokazywać ludziom na oczy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 07:19   #4542
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to trzymaj się cieplutko.To kiedy nasz opuszczasz?Kurcze szkoda troszkę A zapomniałam dodać,ze przepięknie na tych fotkach wyglądasz.A te włoski idealne jak Toje własne.Bardzo mi przypominasz na nic moja znajoma.No po prostu jak bliźniaczki
opuszczam 18 września... Ale ale, jeśli tam nie będę miała neta to zawsze w telefonie można mieć Hehe bo bez wizażu nie wytrzymam kto mi będzie dawał rady w farbowaniu jak nie wy? a co do fotek to dziękuję, to była komunia mojego kuzyna więc trzeba było się na bóstwo zrobić
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:21   #4543
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Napisane przez Adzi07
Oj wiem co czujesz ja ścięłam włoski ale nie z wyboru lecz z konieczności i teraz żałuje ze tak krótko.No ale nowy kolor nowa fryzurka.Na początku było ok bo były króciutkie ale teraz to się zaczęły schody.Wyglądam jak małpa zarośnięta,do kucyka brakuje mi jeszcze jakieś półtora miesiąca.Mam pocieniowane na całości a końcówki choć nie dużo bo jakieś 0,5 cm są suche co daje efekt nie przyjemny w dotyku i jeszcze to ze nie mogę ich spiąć.A zawsze lubilam upinać w kucyk włoski lub koka na boku ala hiszpański.Mi to dopiero smutno.A teraz co.Lipa.No ale po ostatnich odkryciach super kosmetyków zaczynają żyć te moje końcówki .Wiedz nie martw eis.Wszystkie przez to przechodzimy. Jakos to będzie.
rozumiemy świetnie. Ja tez nie moge nawet kucyka zwiazac porządnie, bo mi z tyłu wszytsko spod spodu wypada. zaprzyjaźniam się po raz kolejny ze wsuwkami. ale na szczescie włoski odrastają. jeszcze rok i moja długosc bedzie akceptowalna dla mnie.

Oj tak ,tak te wsuwki to ratunek.Ale ja tez się pocieszam ze za jakieś półtora miesiąca je zepnę.Ja to dopiero teraz wyglądam jak małpa,wszystko rośnie nie równo i to do tego strasznie się z tym czuje.Dobrze przynajmniej ze mogę ten okres przesiedzieć w domu i nie muszę za bardzo się pokazywać ludziom na oczy.
wiem jaka to męka, bo zapuszczałam z takich na zapałke. Mąz mi jeszcze dokuczał i mówił, ze mam kask na głowie.. no bo tak to w sumie wygladało. Jeszcze na czarno farbowałam, to juz w ogóle taka lwia grzywa. a z rana te krótkie z tyłu, to sterczały jak anteny i nijak nie dało sie tego przyklepac. myc musiałam ciągle i przylizywac toto.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:21   #4544
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia zobaczymy jak mi cwiczenia pojda jest trochę do zrzucenia i akurat padło na BBL.

Ewcia rzeczywsicie wygladasz bardzo ladnie, ale co ważne-bardzo dobrze przypielas clipy, wogóle sie nie odrozniaja! Ja meczylam sie zawsze bardzo długo.

A wogole to udało mi sie zakupic parę kosmetykow Joanny-serum na końcowki (w końcu znalazłam) i kompres miód mleko. Tez chcialam zamówic clipy, ale póki co postawiłam na kosmetyki do regeneracji i porostu, a trochę sie wykosztowalam na wszystkie ogółem. Zreszta ja mam za krótkie wlosy i pocieniowane więc byłoby widać clipy.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-08 o 07:24
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:32   #4545
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
a to całkiem możliwe bo czasami sie zdarza, że świat jest mały

dziewczyny jak farbowac: sam odrost a potem na 10min spienione na claosc czy jakos inaczej? Bo kolor na calych dlugosciach zżółknięty, z tym za na odroscie najbardziej
\

Moja droga robisz tak.Podkład,jeśli już masz nie robisz.Nakładasz podkład na odrosty te najbardziej zżółknięte.Nie bardzo mogę sobie to wyobrazić bo foto by się przydało.Trzymasz na nich 40-50 minut.Nie bój się ze długo.One są zdrowsze niż cala reszta włosów która już przeszła tortury,i zmywasz- nie przeciągasz na całość.Następnie odczekaj dzień lub dwa i nakładasz tak samo 522 na odrost dobre 45 minut ,do reszty mieszanki w buteleczce dolewasz wodę tak pól szklanki i nakładasz na końcówki i resztę włoków porządnie to wszystko spieniając.Trzymasz 10-15 minut i wszystko Ci się porządnie wyrówna.Dont wory.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
opuszczam 18 września... Ale ale, jeśli tam nie będę miała neta to zawsze w telefonie można mieć Hehe bo bez wizażu nie wytrzymam kto mi będzie dawał rady w farbowaniu jak nie wy? a co do fotek to dziękuję, to była komunia mojego kuzyna więc trzeba było się na bóstwo zrobić
No,no ale jakie bóstwo.To szukaj tam neta od razu i wracaj do nas.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wiem jaka to męka, bo zapuszczałam z takich na zapałke. Mąz mi jeszcze dokuczał i mówił, ze mam kask na głowie.. no bo tak to w sumie wygladało. Jeszcze na czarno farbowałam, to juz w ogóle taka lwia grzywa. a z rana te krótkie z tyłu, to sterczały jak anteny i nijak nie dało sie tego przyklepac. myc musiałam ciągle i przylizywac toto.
Oj wierze ci ,to straszne.Zawsze lubiłam zapuszczać a potem ścinać i tak w kolko,ale tym razem to już wiem na milion procent ze to był ostatni raz.Juz się wyleczyłam na dobre.I nawet jak zawsze ścinałam włoski(nie długo wam pokaże) to zawsze chciałam to robić a tym razem było inaczej.Dlatego wiem ze już nigdy więcej się tak nie zjadę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:33   #4546
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
\

Moja droga robisz tak.Podkład,jeśli już masz nie robisz.Nakładasz podkład na odrosty te najbardziej zżółknięte.Nie bardzo mogę sobie to wyobrazić bo foto by się przydało.Trzymasz na nich 40-50 minut.Nie bój się ze długo.One są zdrowsze niż cala reszta włosów która już przeszła tortury,i zmywasz- nie przeciągasz na całość.Następnie odczekaj dzień lub dwa i nakładasz tak samo 522 na odrost dobre 45 minut ,do reszty mieszanki w buteleczce dolewasz wodę tak pól szklanki i nakładasz na końcówki i resztę włoków porządnie to wszystko spieniając.Trzymasz 10-15 minut i wszystko Ci się porządnie wyrówna.Dont wory.

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------


No,no ale jakie bóstwo.To szukaj tam neta od razu i wracaj do nas.
na pewno wrócę szybko dobrze Adzi że napisałas ta instrukcje, nie wpadła bym na pomysł żeby do buteleczki dolać wody
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:40   #4547
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
na pewno wrócę szybko dobrze Adzi że napisałas ta instrukcje, nie wpadła bym na pomysł żeby do buteleczki dolać wody
Ja jestem kombinatorka i lobię sobie ułatwiać życie.Za to zostaje więcej czasu na przyjemności.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:45   #4548
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Małolata jeśli chodzi o farby Syoss to jest nawet osobny wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=syoss i nie wiem czy przypadkiem blondu ktoś nie strzelał (coś tam oglądałam bo szukałam o brązie). A tu szukaj postu od "Cherubinka": https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...s#post20970639

Mysia M końcówka jest straszna. Maleństwo wielkie chyba bo jak się rusza to ja czasem nawet oddychać nie mogę bo tak mnie gniecie Poród sam w sobie nie jest taki straszny ale te skurcze Tylko facet mógł wymyślić aby to baba rodziła, sam się bał

Snowhite jak ścinałam kudełki po blondzie do ramion to zamiast cieniowania (fryzjerka znowu chciała) kazałam krócej z tyłu a z przodu tak dłużej. Dzięki temu normalnie wyglądam. Z przodu buzia niby smuklejsza bo włosy jakby długie a z tyłu to nawet nie widać czy krótsze ale za to więcej ściętego sianka mam Jakby co to tak będę się ścinać na krócej ale nie już przez cieniowanie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 07:47   #4549
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

adzio, ja tez tak patzrac po zdjeciach, to ciągle albo na całkiem krótko ścinałam albo zapuszczałam do ramion i ścianałam. ale jak wreszcie znalazłam swój kolor włosów, to chce miec długie i codziennie sprawdzam czy juz urosły, bzika dostac można. I wiem tak jak Ty, ze to własnie ostatni raz był tym podcieciem i juz nigdy wiecej. Po prostu taki mam żal w sobie, ze nie chce juz więcej przez to przechodzic. Nawet jak beda zniszcone, to bede ratowac, ale nie obcinac.

kachula, zgadzma sie, ze skurcze to masakra. Ja miałam bardzo silne przepowiadające a ostatnie 2 tygodnie to juz takie naprawde silne rozwierające i umeczyłam sie koszmarnie, bo przez 2 tygodnie dzien w dzien co 8-15minut miałam skurcze trzymajace po 1-5minut. Ale ja Ci życze naprawde leciutkiego porodu bez bólu, takiego raz raz. bez czekania na rozwarcie, tylko hop siup. moze sie uda

A brazowy kolorek jest jak znalazł, bo włoski zdrowsze a czasu to nie bedizesz miec za duzo, zeby tak dbac. Poza tym jelsi sie tak najlepiej czujesz, to tak powinnas zostawic.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-08 o 07:51
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 08:28   #4550
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Małolata jeśli chodzi o farby Syoss to jest nawet osobny wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=syoss i nie wiem czy przypadkiem blondu ktoś nie strzelał (coś tam oglądałam bo szukałam o brązie). A tu szukaj postu od "Cherubinka": https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...s#post20970639

Mysia M końcówka jest straszna. Maleństwo wielkie chyba bo jak się rusza to ja czasem nawet oddychać nie mogę bo tak mnie gniecie Poród sam w sobie nie jest taki straszny ale te skurcze Tylko facet mógł wymyślić aby to baba rodziła, sam się bał

Snowhite jak ścinałam kudełki po blondzie do ramion to zamiast cieniowania (fryzjerka znowu chciała) kazałam krócej z tyłu a z przodu tak dłużej. Dzięki temu normalnie wyglądam. Z przodu buzia niby smuklejsza bo włosy jakby długie a z tyłu to nawet nie widać czy krótsze ale za to więcej ściętego sianka mam Jakby co to tak będę się ścinać na krócej ale nie już przez cieniowanie
Kachula w awatarku to Ty???
Jaką farbą robiłaś włoski? Masz taki ładny ciepły brąz
ja też dążę do takiego i kompletnie nie wiem jaką farba
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 08:55   #4551
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kachula w awatarku to Ty???
Jaką farbą robiłaś włoski? Masz taki ładny ciepły brąz
ja też dążę do takiego i kompletnie nie wiem jaką farba
Ha ha ha! Nie, to nie ja. To Anna Przybylska. Ładna d... z niej i to dzięki niej na brąz się nawróciłam Mężowi jako kobieta też się podoba, więc czemu ja nie mam być ognistą brunetką. Po dwójce dzieci tez bym chciała tak wyglądać Pani Przybylska miała mnóstwo odcieni a głównie ciemną czekoladę po czerń a ten kolor to diabli wie. Wygląda na czekoladowy brąz a nie na ciemną czekoladę (niby o jedno chodzi ale odcienie różne). Masz większą fotę. Nie wiem czy czekoladowy brąz Joanny Multi Soft Color nie jest taki sam (ja go mam) on się spiera i może być potem jaśniejszy. Czekoladowy brąz wychodzi ciemno ale potem się spiera. Pamiętaj, że ona jest tu na zdjęciu z fleszem i na jakimś pokazie więc i oświetlenie inne, ale to taki kolorek co Joanna daje. Ja przy zdjęciach z fleszem mam podobny.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:00   #4552
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

BLOND_PRINCESSKA i ja używam szamponów nie farb bo jednak jakby co za ciemne wyjdzie to się spierze a farba, to wiesz... Zresztą szampony tak nie niszczą włosów i łatwiej jest potem zejść z koloru. Ja do (jako takiego miodowego) blondu z Palette Shampoo w 4 balejaże zeszłam (chyba że to od fryzjera zależy).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:06   #4553
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wiem jaka to męka, bo zapuszczałam z takich na zapałke. Mąz mi jeszcze dokuczał i mówił, ze mam kask na głowie.. no bo tak to w sumie wygladało. Jeszcze na czarno farbowałam, to juz w ogóle taka lwia grzywa. a z rana te krótkie z tyłu, to sterczały jak anteny i nijak nie dało sie tego przyklepac. myc musiałam ciągle i przylizywac toto.
Mam trochę dłuższe niż na zapałkę ale i tak są krótkie o jakimkolwiek kucyku, nawet z milionem wsuwek mogę zapomnieć Bunny mnie opitoliła, że niepotrzebnie myję codziennie głowę, ale co rano wstaję to każdy sterczy w inną stronę i poradzić sobie z nimi nie mogę :/ i jak tu nie myć co dzień ? wytrzymuję najwyżej dwa-max 3 dni..

No a dziewczynki jak ocenicie kolor moich włosów ze z djątka które załączyłam? Co prawda zdj trochę przekłamuje i wydają się bardziej rudawe niż blond ale to wina tego że ciemno i z fleszem. Nie mam takiego żeby ładne było widać, chyba, że chcecie z 1 klasy podstawówki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:10   #4554
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
BLOND_PRINCESSKA i ja używam szamponów nie farb bo jednak jakby co za ciemne wyjdzie to się spierze a farba, to wiesz... Zresztą szampony tak nie niszczą włosów i łatwiej jest potem zejść z koloru. Ja do (jako takiego miodowego) blondu z Palette Shampoo w 4 balejaże zeszłam (chyba że to od fryzjera zależy).

a tak chciałam powiedzieć,że jesteś do niej podobna ja bym chciała taki właśnie ciepły brąz ... i słyszałam,że z blondu mogą wyjść prawie czarne, a ja chcę właśnie taki brązik z rudą poświatą czy jak to się tam zwie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:18   #4555
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a tak chciałam powiedzieć,że jesteś do niej podobna ja bym chciała taki właśnie ciepły brąz ... i słyszałam,że z blondu mogą wyjść prawie czarne, a ja chcę właśnie taki brązik z rudą poświatą czy jak to się tam zwie
No a ja chce się tej rudej poświaty pozbyć i szukam już w innych szamponach Poszukaj na tej stronce moich postów (są dwa) Jak z blondu do czekolady szłam a zobaczysz co wyszło mi na mocno rozjaśnianych https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=6

Joanna ciemno wychodzi a potem to już czekoladka z rudym połyskiem w słońcu. Ewentualnie poszukaj coś na temat korzennego brązu lub kasztanowego z tej serii szamponów.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:33   #4556
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć dziewczyny chciałabym prosić Was o rade. Otóż miesiąc temu zachciało mi się zostać blondynką (wcześniej włosy farbowałam prof. lorealem na brązy), więc poszłam do mojej fryzjerki, która na początek zrobiła mi dość sporo pasemek, na to później nałożyła jeszcze jakąś farbę, więc ogólnie efekt jaśniejszych włosów już był. Ale, że do cierpliwych osób nie należe chyba po 2tyg kupiłam w rosmannie farbę rozjaśniającą loreala (opisywałam to już na innym wątku) niestety nic nie dała może przy skórze włosy były leciutko jaśniejsze ale nic poza tym. Później postanowiłam dać szansę castingowi z serii nowych blondów, dokładnie 1010, ponoć miał rozjaśniać do 2 tonów, u mnie oprócz lekkiego rozjaśnienia kilku tych blond pasemek nie dało nic, więc postanowiłam się poddać, bo dość mocno zniszczyłam już włosy... Wziełam się za regenerację, z powrotem kładę na włosy oleje, dodam, że u fryzjera podcinałam końcówki, a później po drugim farbowaniu w domu poprosiłam o to TŻta. Niestety końcówki dalej wyglądają jak miotła, okropnie się plączą i w ogóle nie moge na nie patrzeć, więc przyjdzie mi pewnie je ściąć... Za jakiś czas chcę pójść do fryzjera, który pracuje na alfaparfie (zawsze stawiałam na loreala, ale ponoć w kwestii blondów te są lepsze), mam nadzieję, że będę mogła na palecie pokazać jaki chciałabym blond- kusi mnie popielaty, ale raczej w złotym będzie mi bardziej do twarzy- i że już bez żadnych pasemek po prostu pofarbują mi całe włosy. I teraz najważniejsze, jeśli później odrosty będę chciała zrobić sobie sama (właśnie dlatego chce sprawdzić na palecie nr koloru) to czy jeśli na odrosty położe 9% wodę na resztę włosów w celu odświeżenia koloru taką mieszankę też bede mogła położyć czy dla zniszczonych włosów będzie to za mocne i lepiej zmieszać ze słabszą wodą? Czy Wy farbujecie już tylko odrosty? A może jednak l'oreal jest lepszy? Bardzo proszę Was o rady, i przepraszam, że tak się rozpisałam. Dla tych, którym nie chce się czytać kolorem zaznaczyłam najważniejsze. Buziaki
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 09:47   #4557
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dostałam moje fotki z maja jak mialam przedluzane i ciemne wlosy z odrostem od marca w 2gim zalaczniku zblizenie na moj naturalny kolor
Wasienka jaka ty ładniutka jesteś weź wklej jeszcze jakieś zdjątko w blond to porównamy... a jaką metodą miałaś przedłożone włoski na tym zdjęciu?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:15   #4558
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
adzio, ja tez tak patzrac po zdjeciach, to ciągle albo na całkiem krótko ścinałam albo zapuszczałam do ramion i ścianałam. ale jak wreszcie znalazłam swój kolor włosów, to chce miec długie i codziennie sprawdzam czy juz urosły, bzika dostac można. I wiem tak jak Ty, ze to własnie ostatni raz był tym podcieciem i juz nigdy wiecej. Po prostu taki mam żal w sobie, ze nie chce juz więcej przez to przechodzic. Nawet jak beda zniszcone, to bede ratowac, ale nie obcinac.
mysia, ja miałam podobnie, tyle, że moją minimalną granicą była długość do ramion, wiec najpierw zapuszczałam a potem ścinałam do ramion i tak w kółko...ehh troche popatrzyłam na stare zdjęcia, takie długie włosy miałam jednak wydaje mi się, że łatwiej zapuścić przyciemniając swoj naturalny kolor niż rozjaśniając ;/ tyle, że przy ciemnych włosach moje odrosty dziwnie wyglądały, jakbym łysiała ? :P

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a tak chciałam powiedzieć,że jesteś do niej podobna ja bym chciała taki właśnie ciepły brąz ... i słyszałam,że z blondu mogą wyjść prawie czarne, a ja chcę właśnie taki brązik z rudą poświatą czy jak to się tam zwie
kiedyś miałam taki brąz z rudą poświatą, o taki mniej wiecej kolorek Ci chodzi???
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:44   #4559
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No a ja chce się tej rudej poświaty pozbyć i szukam już w innych szamponach Poszukaj na tej stronce moich postów (są dwa) Jak z blondu do czekolady szłam a zobaczysz co wyszło mi na mocno rozjaśnianych https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=6

Joanna ciemno wychodzi a potem to już czekoladka z rudym połyskiem w słońcu. Ewentualnie poszukaj coś na temat korzennego brązu lub kasztanowego z tej serii szamponów.
Hej, nie udzielam się na wątku ale też jestem już od 3-mce blondynką dlatego tak Was dziewczyny podczytuje

Kachula ja miałam taki zimny brąz wcześniej, nie wiem czy taki Cię zainteresuje? robiłam essential color schf. średni brąz, mój odrost to popielaty ciemny blond coś takiego
I tak wyglądał na moich włosach w świetle dziennym.

A teraz jak jestem blond to się męcze okropnie bo te moje włosy natural się buntują na bardzo jasne blondy, rusza je tylko rozjaśniacz a nie mogę nim robić bo do szału mnie doprowadza
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 10:51   #4560
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Wasienka jaka ty ładniutka jesteś weź wklej jeszcze jakieś zdjątko w blond to porównamy... a jaką metodą miałaś przedłożone włoski na tym zdjęciu?
na tulejki, to samo co ringi tylko te były dłuższe i miedziane i zaciskane na dwa razy czyli mocniej się trzymały i nie uczulały moja ulubiona metoda a co do tej ładnosci to tak naprawdę tylko na niektórych zdjęciach ładnie wychodzę, w rzeczywistości jest nieco brzydziej przynajmiej ja tak uważam i wydaje mi się że nie zmienię zdania nawet jakby mi brad pitt powiedział że jestem ładna ewentualnie jak się odpindruje tak jak tu na komunię to wtedy mam poczucie że ładnie wyglądam, ale bez przesady, nie jakaś miss
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.