produkty Lush - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 07:26   #4771
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

A ja mam prośbę.
Może ktoś ma niepotrzebne puste pudełko po maseczce?I przy okazji spodoba się coś komuś z tego co ja mam żeby się wymienić ?

Lecę za miesiąc do Anglii w odwiedziny do znajomych i zahaczę o LUSHa, mam 4 pudełeczka po maseczkach i jakbym miała 5te to będzie maseczka gratis
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 08:36   #4772
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
ja polecam karme kombe strasznie mi sie podobaja moje wlosy po nim. a new takie srednie jest, moze jak dluzej bede stosowac to mi sie spodoba.
Ja NEW lubię.. Trichomanię i Godivę też.. I wprost nie mogę się doczekać testów pozostałych..
Już teraz ogłaszam, że do następnego zamówienia będę szukała chętnych na połówki:

- Karma Komba
- Gentle Lentil
- Reincarnate
- Dr. Peppermint

- ewentualnie Seanik i Ultimate Shine (choć je chcę raczej wziąć całe)


W sumie 4 szampony Naszło mnie na kosmetyki do włosów



Jestem w gorącej wodzie kąpana i nie wytrzymam żeby kupować szampony po 2 w zamówieniu.. Postaram się znaleźć chętne na połóweczki i wezmę wszystkie które mnie interesują od razu i wtedy wybiorę swoich faworytów


A przy okazji muszę dołączyć do zachwytów nad FF. Mam je od niedawna ale już widzę poprawę stanu cery.. Zapach nawet mi odpowiada, skóra jest rewelacyjnie oczyszczona, pory mniej widoczne, no i niespodzianek jakby mniej (ale nie chcę zapeszać bo u mnie z tym różnie-chwile jest dobrze a potem znów coś wyskakuje) Mam nadzieję, ze na dłuższą metę, w połączeniu z Coal Face i AoBS zda egzamin



I jeszcze jedno pytanko.. Mam nadzieję, że dostanę w zamówieniu próbki i zobaczę sama ale w razie gdyby nie, to chciałam Was zapytać o Lushowe nawilżacze..



Mam od Aljaki próbkę Imperialisa, i choć zapach nie specjalnie mi odpowiada to już gęsta konsystencja i działanie jak najbardziej..

Poprosiłam o próbki: Skin Drink, Enzymion i Celestial.. Najbardziej nastawiam się jednak na ten pierwszy..
Mam cerę mieszaną-mocno tłustą w strefie T ale skłonną do przesuszeń zwłaszcza na policzkach.. Jaką konsystencję ma Skin Drink? Który ma wśród Was więcej fanek?
Na MUA oceny lepsze ma Skin Drink (choć w sumie oba ocenione nisko: 3,6 i 3,2) A może w ogóle nie są one warte swojej ceny?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-02-07 o 09:19
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:16   #4773
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
A ja mam prośbę.
Może ktoś ma niepotrzebne puste pudełko po maseczce?I przy okazji spodoba się coś komuś z tego co ja mam żeby się wymienić ?

Lecę za miesiąc do Anglii w odwiedziny do znajomych i zahaczę o LUSHa, mam 4 pudełeczka po maseczkach i jakbym miała 5te to będzie maseczka gratis
Ja mam pudełeczko po AoBS, jeśli chcesz to daj znać na PW
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:10   #4774
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

Eileen82 dziękuje Ci ślicznie
ale to chyba muszą być tylko po maseczkach bo na maseczkach pisze "Bring back 5 Lush pots get a Fresh Face Mask Free"

na BdN czy AoBS nie ma takiego zapisu bo tak to bym też miała
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:23   #4775
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość
Nie, to dotyczy wszystkich czarnych pudełeczek
I chyba tych przezroczystych, bo na moim od Calacas też jest naklejka z tym tekstem "Bring five.." itp...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 12:25   #4776
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Eileen82 dziękuje Ci ślicznie
ale to chyba muszą być tylko po maseczkach bo na maseczkach pisze "Bring back 5 Lush pots get a Fresh Face Mask Free"

na BdN czy AoBS nie ma takiego zapisu bo tak to bym też miała
Tak jak pisze SnowFairy - te wszystkie czarne pudełeczka się na to łapią Ja na niektórych też mam tą nalepkę, a na innych nie, a pudełeczka są identyczne.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:25   #4777
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: produkty Lush

O super wiadomość Snow Fairy!

WIęc ja mam jeszcze pudełka po AoBS i BdN to sobie wymienię
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 17:33   #4778
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

Snow Fairy, a możesz nam cos wiecej poopowiadać o Twojej pracy? Np. czy w lushu też trafiają się upierdliwi, niemili klienci? Albo jakie są najdziwniejsze pytania, jakie ludzie zadają? A możecie sami jako pracownicy tez brac sobie próbki do testowania, czy macie zakaz?


Dzięki Brydzi dotarł do mnie dzisiaj Lip Dip - zakochałam się usta fajnie wygładzone, aż nabrały bardziej intensywnego koloru. Konsystencja super, ten cukier jest bardzo drobniutki i dobrze się nakłada, nic się nie kruszy. A ten smak.... musiałam się powstrzymać, żeby nie wyżreć połowy słoiczka
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:38   #4779
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Poprosiłam o próbki: Skin Drink, Enzymion i Celestial.. Najbardziej nastawiam się jednak na ten pierwszy..
Mam cerę mieszaną-mocno tłustą w strefie T ale skłonną do przesuszeń zwłaszcza na policzkach.. Jaką konsystencję ma Skin Drink? Który ma wśród Was więcej fanek?
Na MUA oceny lepsze ma Skin Drink (choć w sumie oba ocenione nisko: 3,6 i 3,2) A może w ogóle nie są one warte swojej ceny?
mnie Skin Drink zapchał mam mieszaną cerę skłonną do przesuszu..
Enzymion jest fajny, ale taki trochę specyficzny.. jakby trochę tępy.. ale mi to w niczym nie przeszkadza..
a myślałaś nad Vanishing Cream? ja byłam z niego zadowolona.. konsystencja dość wodnista, zapach ok, krzywdy mi nie zrobił..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:52   #4780
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mnie Skin Drink zapchał mam mieszaną cerę skłonną do przesuszu..
Enzymion jest fajny, ale taki trochę specyficzny.. jakby trochę tępy.. ale mi to w niczym nie przeszkadza..
a myślałaś nad Vanishing Cream? ja byłam z niego zadowolona.. konsystencja dość wodnista, zapach ok, krzywdy mi nie zrobił..
Rozważam w sumie wszystkie z tych nawilżaczy..
Mam nadzieję, że dostanę próbki o które poprosiłam to wtedy będzie mi łatwiej sie na któryś zdecydować bo opinie są jak zwykle skrajne.. Jedni danym produktem zachwyceni, inni go nie cierpią.. I bądź tu człowieku mądry i się na coś zdecyduj
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:08   #4781
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

ciekawe od czego to zalezy, czy i ile próbek oni dodają do zamówienia - prosicie o nie w jakis specjalny sposób, uzasadniając, dlaczego chcecie wypróbowac akurat to czy tamto, czy po prostu prosicie o próbkę i tyle?
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 20:22   #4782
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ciekawe od czego to zalezy, czy i ile próbek oni dodają do zamówienia - prosicie o nie w jakis specjalny sposób, uzasadniając, dlaczego chcecie wypróbowac akurat to czy tamto, czy po prostu prosicie o próbkę i tyle?
Jakbyś przeczytała cały wątek to doszłabyś do wniosku,że próbki w Lush są dość dziwnie rozdawane. Olencja robiła kilka dużych zamówień (po kilka tysięcy zł każde) i nie dostawała próbek,a dziewczyny robiąc zamówienia na swoje własne potrzeby dostawały niezłą ilość próbeczek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:25   #4783
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

kiedy otworzą stronę?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:34   #4784
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Jakbyś przeczytała cały wątek
ze dwa razy pisałam, że przeczytałam cały wątek wiem, że są dziwnie rozdawane i właśnie dlatego zastanawiam się, czy to zależy od formy prośby, czy nie - ja np. zawsze (tzn. dwa razy ) próbkę dostawałam, ale prosiłam w obu przypadkach tylko o jedną

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
kiedy otworzą stronę?
no właśnie powinni chociaz napisac mniej więcej kiedy to nastąpi, bo "few days" minęło few days temu

SnowFairy dzięki za odpowiedź 50%... marzenie i racja, tez nie chciałabym kupić takiego obmacanego mydła - niektórzy ludzie nigdy się nie nauczą - to jak z tymi babciami, które odwijają w sklepie każde masło z papierka i sprawdzają, które najbardziej świeżo pachnie

Edytowane przez bzeltynka
Czas edycji: 2011-02-08 o 20:36
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:56   #4785
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
kiedy otworzą stronę?
Może założymy jakąś grupę wsparcia?
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 23:19   #4786
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Przez to obmacywanie produktow przez rozne osoby ja wlasnie nie chce kupowac massage bars czy nawet mydel w sklepie. Ruch (jak i zainteresowanie) w sklepach Lush jest spory, wiec jesli produkt nie jest nowy, a lezy kilka dni to mnostwo osob juz zdazy go dotknac, zabrudzic, lekko zuzyc, niefajnie wygladaja takie wymacane, zabrudzone mydelka czy kostki, itp.

Dlatego takie produkty to ja wole zamowic sobie online.
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 07:52   #4787
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

mam kilka ciekawych spostrzeżeń odnośnie Dark Angels
jeśli przed użyciem DA umyję buzię Fresh Farmacy, to za nic nie mogę domyć twarzy samą wodą po DA cały czas wyglądam jak górnik...
muszę ponownie użyć FF, żeby buzia była czysta
a jeśli wcześniej umyję buzię Buche de Noel albo innym podobnym specyfikiem, to DA bez problemu zmywa się tylko wodą

i mój sposób na mrożenie Dark Angels działa! wystarczy podzielić DA na kawałki do jednego użycia, każdy z nich owinąć folią spożywczą, wszystkie do pudełeczka i do zamrażarki
potem trochę czasu przed użyciem wyjmuję jedną porcję i nie trzeba wiele czasu, żeby była gotowa do nałożęnia na buzię


[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2495378 9]Może założymy jakąś grupę wsparcia? [/QUOTE]
o tak mam głód lushowy
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 07:55   #4788
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: produkty Lush

Bethie dzięki za spostrzeżenia, przydadzą się bo w następnym zamówieniu pewnie wezmę DA

A tak przy okazji.. Przyleci do mnie teraz AoBS i zastanawiam się czy zamrozić część od razu czy używając go codziennie jestem w stanie bez problemu go zużyć nim minie termin ważności?
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 08:23   #4789
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ze dwa razy pisałam, że przeczytałam cały wątek wiem, że są dziwnie rozdawane i właśnie dlatego zastanawiam się, czy to zależy od formy prośby, czy nie - ja np. zawsze (tzn. dwa razy ) próbkę dostawałam, ale prosiłam w obu przypadkach tylko o jedną
Wiem,że pisałaś,że przeczytałaś cały wątek,ale w moich słowach nie było nic obraźliwego i złośliwego-jeśli poczułaś się urażona to przepraszam. A poza tym chyba sama sobie odpowiadasz na własne pytanie-to co dostaniesz, zależy od tego o co poprosisz.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 08:33   #4790
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
mam kilka ciekawych spostrzeżeń odnośnie Dark Angels
jeśli przed użyciem DA umyję buzię Fresh Farmacy, to za nic nie mogę domyć twarzy samą wodą po DA cały czas wyglądam jak górnik...
muszę ponownie użyć FF, żeby buzia była czysta
a jeśli wcześniej umyję buzię Buche de Noel albo innym podobnym specyfikiem, to DA bez problemu zmywa się tylko wodą
Ja mam wrażenie, że jak twarz jest choć odrobinę tłusta, od kremu czy innego specyfiku, to właśnie po DA zostają takie smugi Ja wtedy przemywam twarz płynem micelarnym.
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 08:49   #4791
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

[1=c0f5ee3455cfe7f4618d1cb f50b63003f960a820;2495845 9]Ja mam wrażenie, że jak twarz jest choć odrobinę tłusta, od kremu czy innego specyfiku, to właśnie po DA zostają takie smugi Ja wtedy przemywam twarz płynem micelarnym.[/QUOTE]
ale zanim użyjesz DA, to chyba myjesz buzię czymś?
tym samym zmywasz krem czy inne specyfiki z buzi, więc nie widzę powodu dla którego buzia miałaby być tłusta
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:01   #4792
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Bethie dzięki za spostrzeżenia, przydadzą się bo w następnym zamówieniu pewnie wezmę DA

A tak przy okazji.. Przyleci do mnie teraz AoBS i zastanawiam się czy zamrozić część od razu czy używając go codziennie jestem w stanie bez problemu go zużyć nim minie termin ważności?
Jak do mnie przyleciał AOBS to miałam dwa miesiące za zużycie, zmieściłam się w 2,5 miesiącach
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:06   #4793
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lissome Pokaż wiadomość
Przez to obmacywanie produktow przez rozne osoby ja wlasnie nie chce kupowac massage bars czy nawet mydel w sklepie. Ruch (jak i zainteresowanie) w sklepach Lush jest spory, wiec jesli produkt nie jest nowy, a lezy kilka dni to mnostwo osob juz zdazy go dotknac, zabrudzic, lekko zuzyc, niefajnie wygladaja takie wymacane, zabrudzone mydelka czy kostki, itp.

Dlatego takie produkty to ja wole zamowic sobie online.
to chyba zależy od sklepu- ja miałam przyjemność być tylko w brukselskim lushu i macane były tylko testery, to co leżało do zkaupu- mydełka, massage bary, szampony nie miały żadnych śladów dotykania
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:10   #4794
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
to chyba zależy od sklepu- ja miałam przyjemność być tylko w brukselskim lushu i macane były tylko testery, to co leżało do zkaupu- mydełka, massage bary, szampony nie miały żadnych śladów dotykania
a pamiętasz może czy w brukselskim Lushu były świeże maseczki?
i w ogóle czy były te wszystkie produkty co na stronie?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 10:17   #4795
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
ale zanim użyjesz DA, to chyba myjesz buzię czymś?
tym samym zmywasz krem czy inne specyfiki z buzi, więc nie widzę powodu dla którego buzia miałaby być tłusta
No właśnie myję i dlatego się zastanawiam, jak to jest Bo to zostają takie właśnie smugi.. Może to nie wina "tłustości" ale coś w tym jest, że jednak nie zawsze schodzi
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 11:59   #4796
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
a pamiętasz może czy w brukselskim Lushu były świeże maseczki?
i w ogóle czy były te wszystkie produkty co na stronie?
trudno mi powiedzieć, bo chociaż byłam dwa razy to zawsze jak w amoku na górze były zestawy prezentowe. Po wejściu do sklepu od lewej strony ciągnęły się mydełka, a później hmm.. nie wiem co ale chyba kule i inne zabawki do wanny, później szampony do włosów. Po drugiej strony od strony kasy były massage bary, chyba kremy, później był stolik z następcą baby face itp. i jeszcze był jeden stolik i przez środek sklepu biegły jeszcze jakieś półeczki. świeżymi maskami się nie interesowałam, więc nie mogę odpowiedzieć na pytanie. a czy było wszystko co na stronie- to co było na lush.fr to raczej było
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 12:42   #4797
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SnowFairy Pokaż wiadomość


Z tego, co sie orientuje, przy zamowieniach internetowych po prostu zaznacza sie, probki czego chcialoby sie dostac. Nie trzeba pisac eseju pelnego argumentow, dlaczego akurat to
juz dwa razy zamawiałam, i dwa razy ślicznie prosiłam o próbki i figę... nic mi nie przysługuje... a prosiłam o kremy do twarzy bo mnie już dwa zapchały a nie wszystkie mam możliwość przetestować od koleżanek...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 13:19   #4798
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
juz dwa razy zamawiałam, i dwa razy ślicznie prosiłam o próbki i figę... nic mi nie przysługuje... a prosiłam o kremy do twarzy bo mnie już dwa zapchały a nie wszystkie mam możliwość przetestować od koleżanek...
ja tak samo, nic nie dostałam, a prosiłam o próbkę kremu. Zamówienie było za 60Ł, za to czasami czytając wątek widzę, że do dużo mniejszych zammówień jest dodawanych sporo próbek.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:25   #4799
adajula
Rozeznanie
 
Avatar adajula
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 521
Dot.: produkty Lush

mam pytanie do dziewczyn posiadających szampon w kostce new- czy Wasz też tak okropnie śmierdzi jakimś lekiem, którego nazwy nie mogę sobie akurat przypomnieć? Zamówiłam swój z allegro, i teraz leży na balkonie bo nie mogę znieść tego "zapachu" w domu...
adajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:58   #4800
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez adajula Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn posiadających szampon w kostce new- czy Wasz też tak okropnie śmierdzi jakimś lekiem, którego nazwy nie mogę sobie akurat przypomnieć? Zamówiłam swój z allegro, i teraz leży na balkonie bo nie mogę znieść tego "zapachu" w domu...
Zapach New jest bardzo, bardzo intensywny, ale z czasem wietrzeje. Mi pachniał cynamonem, przyprawami korzennymi i czymś jeszcze, ale już nie pamiętam, czym.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.