Kosmetyki Vichy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 17:34   #1
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668

Kosmetyki Vichy


Pytałam w wątku o minerałach, ale nie uzyskałam odpowiedzi. Mam nadzieję, że tu ktoś mi odpowie. Chodzi o kolorystykę podkładu mineralnego Aera Teint Vichy. Czy wiecie może, który kolor jest najjaśniejszy? Nie mam możliwości sprawdzić na skórze (brak próbek).
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 23:33   #2
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki Vichy

W vichy przecież kolor z najmniejszym nr jest najjaśniejszy.. chyba że czegoś nie pamiętam..

Vichy.. a fe! Najjaśniejszy był dla mnie za ciemny.. ale czego się dziwić jak mają taką małą gamę kolorów.. A w akcie desperacji zastanawiałam się nad kupnem wlaśnie tego podkladu. Jak dobrze że znalazłam EDM.
Dziękuję Ci, Wizazu !!!
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:47   #3
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Kosmetyki Vichy

Ja dzisiaj sprawdzałam te odcienie i wszystkie wydają mi się z kolei bardzo jasne... Chciałam 03 tzn. Sand, ale wydał mi się za jasny do lekko opalonej skóry (chciałam na lato, ale był jasny na obecnej, mojej normalnej karnacji) Poza tym mineralne podkłady są z reguły jaśniejsze na skórze niż w opakowaniu.... (potwierdzam to na przykładzie Clinique) Więc 01 i 02 Vichy są według mnie jaśniutkie
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:54   #4
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Vichy

Cytat:
Napisane przez atena Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj sprawdzałam te odcienie i wszystkie wydają mi się z kolei bardzo jasne... Chciałam 03 tzn. Sand, ale wydał mi się za jasny do lekko opalonej skóry (chciałam na lato, ale był jasny na obecnej, mojej normalnej karnacji) Poza tym mineralne podkłady są z reguły jaśniejsze na skórze niż w opakowaniu.... (potwierdzam to na przykładzie Clinique) Więc 01 i 02 Vichy są według mnie jaśniutkie
nie przesadzałabym z nazywaniem podkładu vichy mineralnym
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 21:50   #5
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki Vichy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie przesadzałabym z nazywaniem podkładu vichy mineralnym
i dlatego go nie kupiłam
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 11:38   #6
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Vichy

A mi nie przypasowały czyste minerały i myślę na zakupem tego podkładu Vichy. Nie lubię tej firmy ale być może spróbuję, recenzje póki co ma bardzo pozytywne.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 22:30   #7
bossaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Thumbs up Dot.: Kosmetyki Vichy

uważam ze Vichy mineralny puderek jest super..
i odcień sand 03 pasuje i do jasnej i lekko opalonej, poza tym super wygląda bo nie tworzy sztucznego wykończenia ale tez super kryje..

z EDM nie mam doswiadczenia wiec nie wiem czy z EDM są lepsze..
ale narazie jestem wierna Vichy
bossaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 13:10   #8
rena_ta
Raczkowanie
 
Avatar rena_ta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 67
Question puder mineralny Vichy

dziewczyny, używałyście pudru mineralnego Vichy? Jakie są wasze doświadczenia z tym kosmetykiem? Do tej pory używałam jedynie podkładów w kremie Vichy. Ostatnio farmaceutka zaproponowała mi właśnie puder mineralny ale zanim zdecyduję o zakupie chciałam podpytać Was o opinie.
__________________
Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)
rena_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 20:32   #9
Coquellie
Raczkowanie
 
Avatar Coquellie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: północ, pola i łąki
Wiadomości: 35
Dot.: puder mineralny Vichy

Używałam latem i na wiosnę wracam. Zimą przerzucam się na ochronę i otulanie i używam Aera Teint Pure dla suchej skóry. Jednak jeśli zależy Ci także na matowieniu, to mineralny Vichy Ci tego nie zapewni. On tak lekko lśni, ja to uwielbiam, ale nie każdemu odpowiada cokolwiek mniej niż idealny mat. Oczywiście nie wiem jak wyglądają inne kolory, bo zawsze sprawdzam najjaśniejszy i jeśli cokolwiek kupuję to tylko taki, nie zdarzyło się jeszcze żeby mi pasował inny odcień niż najbledszy dostępny. Jak to minerał, Vichy ślicznie wtapia się w skórę. Ja go nakładam dwoma pędzlami - kabuki na całą twarz a korektorowym pod oczy i na powieki, ewentualnie na niespodzianki. Latem jeśli trzeba to i na filtrze spf 50 dobrze wygląda, lubię go. Tylko nie znoszę pędzla dołączonego do opakowania, jest mały, rzadki i okropnie drapie.
Coquellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:10   #10
rena_ta
Raczkowanie
 
Avatar rena_ta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 67
Dot.: puder mineralny Vichy

dzięki
__________________
Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć. (Albert Einstein)
rena_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:19   #11
kasia2d16
Raczkowanie
 
Avatar kasia2d16
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 201
Dot.: puder mineralny Vichy

Cytat:
Napisane przez Coquellie Pokaż wiadomość
Jednak jeśli zależy Ci także na matowieniu, to mineralny Vichy Ci tego nie zapewni. On tak lekko lśni, ja to uwielbiam, ale nie każdemu odpowiada cokolwiek mniej niż idealny mat. Jak to minerał, Vichy ślicznie wtapia się w skórę. Tylko nie znoszę pędzla dołączonego do opakowania, jest mały, rzadki i okropnie drapie.
Potwierdzam wszystko powyżej
Bardzo lubię ten kosmetyk wiosenną porą - pięknie rozświetla twarz i efekt nie jest tandetny. I jest całkiem nieźle kryjący. To chyba jedyny produkt Vichy do którego regularnie wracam. Wydajność też całkiem w porządku.
kasia2d16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 22:25   #12
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: puder mineralny Vichy

Ja używam od niecałego roku Aera teint odcień ... yy.. 23 Ivory .. mam skórę problemową , jasną i niestety trądzik a ten podkład super łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia po trądziku ..także bez podkładu ani rusz.. zauważyłam, ze od czasu jak go używam na mojej skórze niespodzianek tyle co kot napłakał ;D z czego się cieszę ofc nie zapycha ani troche
Zawsze wykańczam pudrem, bo podklad niestety aż tak nie matuje, bo daje efekt lśniącej skóry .. ładnie lśniącej, lecz ja i tak zaczynam się świecić po pół godziny od nałożenia pudru a z tym podkładem cały dzień bez poprawek wytrzymam ..noo ewentualnie z jedną .. ale tylko dla poprawy nastroju
odcien jasny i nie jest ani wpadający w róż ani w żółty także dla mnie odpowiedni Wtapia się idealnie nie ma maski i w moim przypadku leczy skórę a próbowałam już na serio chyba wszystkiego
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907


Edytowane przez nikaczekolada
Czas edycji: 2011-02-08 o 22:26
nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 23:04   #13
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Kosmetyki Vichy

Ja mam nieszczęsnego aera treint`a ale nie widze daty ważności czyli, że może stać nieużywany w nieskończoność?
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:10   #14
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Vichy

Na pewno nie Kwestia "wiecznosci" dotyczy (o ile mozna tak powiedziec, wszystko sie przeciez zanieczyszcza) jedynie produktow 100% mineralnych (sa to ni mniej, ni wiecej, a sproszkowane kamienie, wiec same w sobie nie ulegaja rozkladowi). Produkty Vichy nie sa kosmetykami skladajacymi sie wylacznie z mineralow. Plynny\kremowy podklad zawiera skladniki organiczne, wiec sila rzeczy ulega rozkladowi. Jesli na opakowaniu nie ma terminu waznosci lub daty produkcji i adnotacji, w jakim czasie powinien byc zuzyty, to jest zapewne symbol otwartego sloiczka z liczba miesiecy, w jakim produkt nalezy zuzyc po jego otwarciu
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.