domowe sposoby na pryszcze - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 15:14   #391
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Wyciskając roznosisz tylko bakterie. To nie jest rozwiązanie na krostki.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 09:20   #392
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

A ja poszperałam w wyszukiwarce i teraz rano twarz myję mydłem Protex Ultra, potem tylko korektor antybakteryjny Iwostin. Wieczorem również mydełko, potem przemywam buzię naparem z zielonej herbaty, a potem miejscowo stosuję pastę cynkową. Zauważyłam, że cera się trochę rozjaśniła, krostki są przysuszone. Wiele mnie to nie kosztuje, a efekt kto wie, może po jakimś czasie być lepszy niż po kosmetykach z wyższej półki.
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:47   #393
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Ja wczoraj zastosowałam maseczkę na twarz - łyżka stołowa miodu płynnego , tyle samo mąki oraz gorącej wody , wymieszać tak aby była papka nałożyć na twarz wmasować i trzymać 15min. efekt cudowny ! skóra elastyczna gładka taka odświeżona , kilka wągrów mi zniknęło ale nie wiem czy to od tego bo u mnie często pojawiają się i znikają ...
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 18:48   #394
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

ja przedwczoraj i wczoraj zrobilam maseczke z zelatyny+mleka - boskie! bardzo mi pomoglo! bylam potwornie wysypana, teraz nie jest idealnie ale juz widac roznice!
zamiast toniku uzywam zielonej herbaty.
teraz wlasnie wyprobowuje maseczke z gotowanej cebuli, zobaczymy, juz nic mi nie zostalo, to robie z siebie krolika doswiadczalnego
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 06:53   #395
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

No właśnie ja też tak jak pisałam, twarz przemywam zieloną herbatą zamiast toniku. Mam wrażenie, że skóra potem jest taka gładka, jakby nawilżona i lekko rozjaśniona. Polecam!
A jeszcze chcę kupić w aptece glinkę, tylko nie wiem czy zieloną, czy błękitną. Podobno maseczka z glinki bardzo pomaga na pryszcze. Próbowałyście?
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:18   #396
klaudianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
GG do klaudianna
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez feni123 Pokaż wiadomość
ja po wyciśnięciu pryszcza ,smaruję to miejsce delikatnie pastą do zębów ,szybciej się wysusza
ja używałam pasty na pryszcze i teraz mam suchą cerę, piecze mnie i mam czerwone plamy. tak przy okazji nie wiecie co zrobić żeby moja skóra wróciła do normy?
klaudianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:02   #397
czarna321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez klaudianna Pokaż wiadomość
ja używałam pasty na pryszcze i teraz mam suchą cerę, piecze mnie i mam czerwone plamy. tak przy okazji nie wiecie co zrobić żeby moja skóra wróciła do normy?
do koleżanki nade mną, kup cobie krem bambino takim się dzieci smaruje kosztuje około 4 zł jak nie mniej będziesz mieć buzie jak pupę niemowlęcia naprawdę! i na pewno nie bd cie to piekło i dawaj krem na noc i dzień ,jak używasz podkładu to najpierw krem a potem podkład czy tam coś innego. a od czasu do czasu rób sobie peeling z płatek owsianych+mleko super jest! pomaga, a jeszcze możesz pociachać ogórka na plasterki i obłożyć tym twarz .mam nadzieję że pomogłam
czarna321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 13:52   #398
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Krem bambino może zapychać. Niestety nie dla każdego jest dobry.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 08:14   #399
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Ojjj tak, ja też skusiłam się na to "cudo" za grosze i posmarowałam nim raz całą buzię na noc. Zapchał mnie niemiłosiernie, teraz nie wiem co z tym zrobić. Kupiłam dla nawilżenia krem humektan, bardzo leciutki, dobrze nawilża i nie pozostawia tłustego filmu, szybko się wchłania.
A bambino jak najbardziej NIE polecam. Chyba że do rąk.
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:26   #400
polnischeversion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez MagdusNS Pokaż wiadomość
mysle, ze kazdy metoda prob i bledow powinien dojsc do tego co u niego działa najlepiej ja po milionach prob w postaci tonikow, pianek, kremow nawet tych z wyzszych połek odnalazłam moj cudowny sposób. Na wieczór myje twarz mydłem protex 3 i smaruje kremem bambino. Rano oraz w ciagu dnia przecieram twarz wacikiem nasaczonym herbata zielona ( nałogowo ją pije wiec nie musze parzyć specjalnie ). Efekt- nie mam ani jednego pryszcza wiecej od dwoch tygodni ( pomimo okresu ). Moja twarz nie swieci sie gdy temperatura podskakuje , a przedtem niemal nie było dnia zebym sie nie swieciła ...
Moze komus ten sposob tez pomoze

wypróbowałam i widzę efekty. pozytywne oczywiście. tak,że polecam ;D
polnischeversion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 10:50   #401
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Miałam kiedyś okropne problemy z cerą. Moim marzeniem było pewnego dnia wyjść z domu bez mazania twarzy maskującymi paćkami. Próbowałam przeróżnych kosmetyków, żeli do mycia twarzy, toników i innych pierdół. Pewnego dnia po prostu przestałam ich używać. Przestawiłam się całkowicie na mydło i wodę. Problem zniknął, można powiedzieć, natychmiast Pierwotną przyczyną były pewnie jakieś hormonalne wariacje okresu dojrzewania, a ja tylko podsycałam je tymi wynalazkami. Od jakiegoś czasu używam wyżej krytykowanego kremu Bambino i Nivea (ten klasyczny w niebieskim pudełku). Mam to szczęście, że niczego mi nie zapychają. Używam 2 razy dziennie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 22:27   #402
Berdzia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Dziewczyny pomóżcie. ;/ Kilka dni temu zrobiłam sobie maseczkę z drożdży,dwa dni póżniej, najpierw peeling z cukru(sposób domowy),póżniej "parówkę"z rumianku,po niej maseczkę z drożdży(też domówka),cera gładka i świeża,a dzisiaj wstaję rano,a na twarzy jakby pryszcze,takie duże,twarde i nie dają się wycisnąć,smarowałam maścią cynkową bo podobno pomaga,ale nie widzę efektów,co robić??? ;////
Berdzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 12:21   #403
kasiakasia892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

ja już od kilku lat borykam się z cerą tłustą i trądzikową ,nawet dermatolog nie pomógł, coprawda nie jest ażtak źle z moją cerą ale jedyne co mi pomaga-a stosowałam już naprwdę wszystko nawet te najdroższe kosmetyki-punktowo sudocrem na noc i żel maska peeleng w jednym od garniera naprawdę super działa.
kasiakasia892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 11:42   #404
Eside
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 117
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Ajj,ja już z trądzik mam od bodajże 1 gimnazjum,Wtedy miałam kilka na czole i narzekałam,ale teraz ile bym dała,aby mieć tyle pryszczy co kiedyś. Teraz mam na srodku czoła takie pryszcze ,a po bokach nic,mam blizny poza tym,mam też blizny pod nosem około nosa i teraz na brodzie,Policzki mam czyste. Może czasem wyskoczy z 2 pryszcze,ale nic poza tym. ;o Używałam róznych maści wysuszających,ale to mi nie pomogło,bo ja mam pryszze pod skórą.i potem z pod skóry wyskakują, i tak to trwa. Nie mogę brać sobie do szkoły do góry grzywki,b oblizn od cholery mam.U mnei jest rodzinny trądzik,mieli go wszyscy ,moja siostra ma 24 lata i poszła do dermatologa w warszawie i przepisał jej zorac,który wyrzuca pryszcze z pod skóry,nie powiem,bo ona już je wyleczyła,ma blizny,ale musi terazz dbać o skórę,nawilżac,robić peeling raz na tydzien przynajmniej.No i ja postanowiłam zapisać się do dermatologa i aby przepisał mi też Zorac,stosuję go już miesiąc ,mam buzie bardziej oczyszczoną.I przepisał mi na ropne też . o; Zorac strasznei wysusza,ale stosuję kremy nawilżające. Broń Boże nivea do mojej skóry,on mi natłuszcza i zatyka pory,nie moge go uzywac. No i nie mogęsięmalować,W sumie nigdy nie malowałam się zbytnio,wiec nie ma problemu,tylko teraz czuję się bardziej skrępowana z tymi pryszczami przy bcych.Ajjj,zobaczę czy mi coś pomoże.
A do tego raz na 2 dni robię maseczke z drożdzy,nie widzę w sumie tych efektów. O: Mam nadzieję,że zorac mi pomoże. A co mogę uzywać aby zmneijszyćilośc tego łojotoku? mam go duże,m.i. n to jest przyzyną pryszczy .NA nosie mam wągry i gdzie niegdzie na czole,brodzie czy pod nosem,ale wiecej tych czerwonych.Chcę już mieć normalną buzię.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Sory za błędy :x
Eside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:26   #405
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Na blizny i zaczerwienienia spróbuj soku z cytryny lub po prostu przyłóż jej plasterek , mi pomaga a co do reszty , nie znam się a chciałabym ;/ też ostatnio z tym walczę :C
Co do tego łojotoku , wyskakujących pryszczy czytałam tu na wizażu , że również wpływa na to dieta np. nadmierne jedzenie czekolady i innych słodyczy oraz żółtych serów , poszukaj bo jest trochę rad dotyczących tego problemu ...
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie

Edytowane przez HairMania
Czas edycji: 2010-11-27 o 16:29
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 09:26   #406
aneczka828
Raczkowanie
 
Avatar aneczka828
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 376
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Robiłam maseczkę z drożdzy codziennie przez miesiąc ;/ i zero poprawy... Kit
aneczka828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 09:32   #407
Concordiaa
Przyczajenie
 
Avatar Concordiaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
GG do Concordiaa
Wagry na nosie

Dziś kupiłam paski na nos Deep Cleaning Nose Pore Strips marki Beauty Formulas (laur konsumenta, odkrycie roku 2009). 6 pasków 13 zł, naprawdę rewelacja! Po odklejeniu z nosa na pasku pozostaje mnóstwo sterczącego brudu, a nosek czyściutki ;-)
Kupiłam w aptece przy Inżynierskiej, w tej obok poczty - Wrocław. Piszę gdzie, bo baaardzo długo ich szukałam. Ost. raz miałam je hmm z 5 lat temu!
Concordiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:15   #408
pinkerrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Angry Dot.: domowe sposoby na pryszcze

mecze sie juz z tymi pryszczami z 6 lat... dermatolodzy nic kremy masci NIC! antybiotyki nic.... tabl anty NIC! narazie przezucilam sie na domowe sposoby: witamine E w plynie -nic, cytryna-nic, woda z cytryna-nic, czosnek -nic, cebula-nic ,maseczka z cynamonu-nic, juz nie mam sily hehe
pinkerrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:53   #409
emoko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Send a message via Skype™ to emoko12
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Czesc...
Dosyc duzo naczytalam sie wypowiedzi na temat tych nikomy niepotrzebnuch pryszczy... Sama mam sposob taki na swoja cere:

1. kupujesz kilka tabletek aspiryny
2. 1 tabletke rozcierasz na proszek
3. dodajesz doslownie 3 kropelki wody
4. robisz cerowy piling.
5. trzymasz wiecej niz godzine
6. Zmywasz

Rob to co tydzien lub co dzien i napisz o wynikach.
powodzenia
pozdrawiam
emoko12
emoko12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 19:01   #410
Pantera16
Raczkowanie
 
Avatar Pantera16
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 177
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Miałam kiedys solidne problemy z cerą. Nie byłam u dermatologa( chciałam odkryć problem sama ) Oczywiście wiadomo- okres dojrzewania, hormony itp. itd.... ale zauważyłam że największe pryszcze robią się (jak to ktoś wyżej pisał) po jedzeniu czekolady, słodyczy i innych sztucznych gówien (konserwanty, Mc-Donald's, sosy do sałat w proszku itp.) Oczywiście nigdy nie pozbyłam się nawyku wyciskania (gdyż wolę czerwone krosty niż czerwono-białe bleee) Ale nie można przesadzać z wyciskaniem(blizny). O dziwo, to co mi najbardziej pomogło znajdowało się na łące i w aptece hehe. Długo używałam jakichś drogich maści znanych firm, lecz trądzik zlikwidowała.... HERBATKA Z BRATKA POLNEGO (taka w fioletowym pudełku), piłam ją 3 razy dziennie po pół kubka, a na koniec smarowałam torebką od herbaty twarz Trochę męczące, lecz dla osób naprawdę pragnących pozbyć się pryszczy świetne.

Moim problemem jak na razie są te cholerne blizny po trądziku, które zostały mi jako pamiątki przed odkryciem herbatki z bratka....
Pantera16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:37   #411
pinkerrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

hej jestem tu nowa ale mam taki sam problem jak wy walcze juz z tym 6 lat nie wiem ile to bd jeszcze trwac bo mam juz 20 lat hehe. Chodzilam do dermatologow uzywalam to co przepisywali masci kremy toniki antybiotyki i wielkie NIC! wiec przezucilam sie na domowe sposoby : cebula-NIC, czosnek-NIC, cytryna-NIC, tonik z cytryny i wody-NIC, bratek-NIC, aspiryna-NIC, maseczka z cynamonu-NIC, maseczka z miodu mleka i platkow owsianych-NIC, pasta do zebow-NIC, samo mleko jest bardzo dobre tylko za krotko uzywalam poniewaz przezucilam sie na ALOES bo jest podobno barzo dobry zobaczymy czy cos z tego bedzie od wczoraj to uzywam wiec efektow narazie nie ma jak to nie pomoze to nie wiem co mam juz robic jak ktos ma cos jeszcze czego nie probowalam a jest dobre to piszcie!!!!!
pinkerrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 20:04   #412
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez pinkerrr Pokaż wiadomość
hej jestem tu nowa ale mam taki sam problem jak wy walcze juz z tym 6 lat nie wiem ile to bd jeszcze trwac bo mam juz 20 lat hehe. Chodzilam do dermatologow uzywalam to co przepisywali masci kremy toniki antybiotyki i wielkie NIC! wiec przezucilam sie na domowe sposoby : cebula-NIC, czosnek-NIC, cytryna-NIC, tonik z cytryny i wody-NIC, bratek-NIC, aspiryna-NIC, maseczka z cynamonu-NIC, maseczka z miodu mleka i platkow owsianych-NIC, pasta do zebow-NIC, samo mleko jest bardzo dobre tylko za krotko uzywalam poniewaz przezucilam sie na ALOES bo jest podobno barzo dobry zobaczymy czy cos z tego bedzie od wczoraj to uzywam wiec efektow narazie nie ma jak to nie pomoze to nie wiem co mam juz robic jak ktos ma cos jeszcze czego nie probowalam a jest dobre to piszcie!!!!!
Ojej, może poszukaj jeszcze dobrego dermatologa, który jest polecany na wizażu?
Próbowałaś maseczek z alg i glinek, które trzeba samemu zrobić? Ja właśnie od niedawna ich używam i widzę delikatną poprawę, zwłaszcza po spirulinie i algach oczyszczających. Do tego używam Pasty Lassari i kremu Babydream z cynkiem na noc. Tylko wiem, jak trudno jest doradzić coś komuś, bo każdy ma inną cerę i już nie raz po rzekomo świetnym kremie, miałam olbrzymi wysyp pryszczy.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 22:41   #413
fioletowa malina
Raczkowanie
 
Avatar fioletowa malina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 161
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Witam czytam wasz wątek i chciałabym podzielić się moją historia mój problem z trądzikiem zaczął się gdy miałam 10 lat. Mama zabierała mnie do rożnych dermatologów a ci zapisywali antybiotyki i różne maść. Efekt był taki, że zamiast poprawy moja cera cały czas się pogarszała. Gdy byłam w gimnazjum zdecydowałam się na odstawienie wszystkich lekarstw poszłam do Rossmana i kupiłam krem antybakteryjno-nawilżający AA oceanic(chyba) i zaczęłam się nim smarować, dodatkowo żel do mycia twarzy i raz w tyg. pilling. Pryszcze zaczęły mi znikać i po 2 misiącach miałam normalną skórę. Zostały mi blizny i przebarwienia ale nie mam już trądziku( przed okresem wyskakują mi 2-3 małe krostki). Teraz wiem, że najlepsze są domowe sposoby i kremy dostępne w drogeriach niż jakieś antybiotyki, tabletki czy inne wynalazki. Więc radzę z własnego doświadczenia, żebyście je odstawiły i zobaczycie jak wam się cera poprawi
__________________
71,70,69,68, 67, 66, 65 <----I cel
fioletowa malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 17:26   #414
Your_Life
Przyczajenie
 
Avatar Your_Life
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 26
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez fioletowa malina Pokaż wiadomość
Witam czytam wasz wątek i chciałabym podzielić się moją historia mój problem z trądzikiem zaczął się gdy miałam 10 lat. Mama zabierała mnie do rożnych dermatologów a ci zapisywali antybiotyki i różne maść. Efekt był taki, że zamiast poprawy moja cera cały czas się pogarszała. Gdy byłam w gimnazjum zdecydowałam się na odstawienie wszystkich lekarstw poszłam do Rossmana i kupiłam krem antybakteryjno-nawilżający AA oceanic(chyba) i zaczęłam się nim smarować, dodatkowo żel do mycia twarzy i raz w tyg. pilling. Pryszcze zaczęły mi znikać i po 2 misiącach miałam normalną skórę. Zostały mi blizny i przebarwienia ale nie mam już trądziku( przed okresem wyskakują mi 2-3 małe krostki). Teraz wiem, że najlepsze są domowe sposoby i kremy dostępne w drogeriach niż jakieś antybiotyki, tabletki czy inne wynalazki. Więc radzę z własnego doświadczenia, żebyście je odstawiły i zobaczycie jak wam się cera poprawi
Wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Ja też miałam podobny problem- w wieku 10 lat miałam istny wulkan na twarzy. Kupowałam przeróżne kosmetyki z drogerii, wszystkie garniery, clean&clear'y, under20 i tak dalej. Oprócz tego chodziłam na mikrodermabrazję raz w tygodniu przez trzy miesiące. I co? Zniknęły mi tylko blizny, a później wszystko wracało do normy. Wreszcie w lutym wzięłam się za siebie i powiedziałam stop trądzikowi- poszłam do wspaniałego dermatologa z Grudziądza. Niedawno skończyłam brać antybiotyk, brałam go bardzo długo, ale naprawdę pomógł. Już nie ma trądziku, rzadko wyskoczy też jakaś krostka. Jedynym wspomnieniem są okropne wągry na nosie i gdzieniegdzie przebarwienia. Nawet moja cera stała się mniej tłusta- wszystko wraca do normy. A od czerwca zmieniam kosmetyczkę i idę na nowe zabiegi, właśnie po to, by pozbyć się tych ohydnych wągrów. Zaczynamy wszystko od nowa- nowe metody, nowe pozytywne nastawienie i nowa kosmetyczka. Mam nadzieję, że na upragnione wakacje do Francji pojadę z piękną twarzą.
Your_Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 22:33   #415
bedziedobrzeXd
Raczkowanie
 
Avatar bedziedobrzeXd
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Myszków
Wiadomości: 33
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Oooj ile ja już wypróbowalam sposobow to szkoda gadać. Ale co moge polecic?
*diata = zero slodyczy, tluszczow, pikantnych potraw, 'śmieci' , KURCZAKÓW (ze wzg. na zawartośc hormonow)

Aktualnie próbuje sposobu z solą Jednak zrobiłam w innych proporcjach - 4 lyzki soli, 1/4 szkl. wody. zobaczymy

polecam rownież ALOES. mam w doniczkach i regularnie ucinam liście i smaruję buzie sokiem
bedziedobrzeXd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 23:35   #416
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez bedziedobrzeXd Pokaż wiadomość
Oooj ile ja już wypróbowalam sposobow to szkoda gadać. Ale co moge polecic?
*diata = zero slodyczy, tluszczow, pikantnych potraw, 'śmieci' , KURCZAKÓW (ze wzg. na zawartośc hormonow)

Aktualnie próbuje sposobu z solą Jednak zrobiłam w innych proporcjach - 4 lyzki soli, 1/4 szkl. wody. zobaczymy

polecam rownież ALOES. mam w doniczkach i regularnie ucinam liście i smaruję buzie sokiem
A nie przesuszała Ci się skóra ? ja tak miałam , nie wiedzieć czemu
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 11:05   #417
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

dziewczyny, na pojedyncze krostki kupcie sobie maść cynkową
potrafi rozprawić się z pryszczem w jedną noc, działa nawet na takie podskórne, bolące krostki wyskakujące zazwyczaj przed okresem.
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 14:06   #418
Nina0007
Raczkowanie
 
Avatar Nina0007
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 51
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Sprawdzony sposób: mieszam olejek herbaciany i trochę ciepłej wody, robię z tego taki mini tonik i przecieram twarz wacikiem. A nawilżam iwostinem do cery wrażliwej- super się wchłania i na praw dę nawilża.
Nina0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:39   #419
milusia8001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Cytat:
Napisane przez Your_Life Pokaż wiadomość
Wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Ja też miałam podobny problem- w wieku 10 lat miałam istny wulkan na twarzy. Kupowałam przeróżne kosmetyki z drogerii, wszystkie garniery, clean&clear'y, under20 i tak dalej. Oprócz tego chodziłam na mikrodermabrazję raz w tygodniu przez trzy miesiące. I co? Zniknęły mi tylko blizny, a później wszystko wracało do normy. Wreszcie w lutym wzięłam się za siebie i powiedziałam stop trądzikowi- poszłam do wspaniałego dermatologa z Grudziądza. Niedawno skończyłam brać antybiotyk, brałam go bardzo długo, ale naprawdę pomógł. Już nie ma trądziku, rzadko wyskoczy też jakaś krostka. Jedynym wspomnieniem są okropne wągry na nosie i gdzieniegdzie przebarwienia. Nawet moja cera stała się mniej tłusta- wszystko wraca do normy. A od czerwca zmieniam kosmetyczkę i idę na nowe zabiegi, właśnie po to, by pozbyć się tych ohydnych wągrów. Zaczynamy wszystko od nowa- nowe metody, nowe pozytywne nastawienie i nowa kosmetyczka. Mam nadzieję, że na upragnione wakacje do Francji pojadę z piękną twarzą.
hej
napisałaś, że poszłaś do dermatologa i dostałaś antybiotyk. powiedz mi co brałaś? ja też byłam u dermatolog i dostałam antybiotyk (nie powiem bo był baaardzo drogi) brałam go dosyć długo (w sumie dwie terapie antybiotykowe) i jak mi się skończył to wysypało mnie ze zdwojoną siłą normalnie wyglądam gorzej niż przed terapią, aż płakać się chce niestety jestem obecnie za granicą i nie mogę się poradzić żadnego dermatologa co z tym dalej robić. a mam wysypaną całą twarz i na szyi cuda mi się dzieją. dodam, że brałam TETRALYSAL
milusia8001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:36   #420
sterelowanasliwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na pryszcze

Chyba spróbuję tej metody z herbatą i maseczki z cebuli.
A maseczkę stosować codziennie czy co jakiś czas?
sterelowanasliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-26 17:03:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.