Zorac raz jeszcze - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-10, 19:14   #631
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
kasiahan, na początek odstaw Lysanel i Effaclar, dopiero po dwóch-trzech tygodniach z Zorakiem możesz spróbowac właczyć dodatkowo Lysanel albo Effaclar. Ale uwaga, mogą Cię podrażniać po Zoracu - Effaclar niby taki łagodny, a jednak po Zoracu szczypie jak diabli
dziekuję ślicznie Erato
tak wlaśnie myślałam.
Lysanel i tak już kończe więc z niego zrezygnuje na czas zorakowania a Effaclar włącze tak jak radzisz.
jescze jedno pytanie mam a tego activka moge zostawić , czy lepiej sam filtr na dzień? pytam, bo jak zaczynałam ze lysanelem na noc i rano walnełam na to wit.c to byłam burakiem przez pół dnia.
a taki zorac (na noc)to też moż coś wykombinować w połączeniu z wit.c (rano)??
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:16   #632
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
dziekuję ślicznie Erato
tak wlaśnie myślałam.
Lysanel i tak już kończe więc z niego zrezygnuje na czas zorakowania a Effaclar włącze tak jak radzisz.
jescze jedno pytanie mam a tego activka moge zostawić , czy lepiej sam filtr na dzień? pytam, bo jak zaczynałam ze lysanelem na noc i rano walnełam na to wit.c to byłam burakiem przez pół dnia.
a taki zorac (na noc)to też moż coś wykombinować w połączeniu z wit.c (rano)??
Lysanel nie na dzien Na dzień serum C + filtry, na noc kwasy lub retinoidy. W dzień ochrona i unikanie podrażnień, a w nocy pracujemy
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:21   #633
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Lysanel nie na dzien Na dzień serum C + filtry, na noc kwasy lub retinoidy. W dzień ochrona i unikanie podrażnień, a w nocy pracujemy
wiem,wiem nigdy nie używałam kwasów na dzień ,bo czytam już was od jakiegoś czasu ( cholerka troche zajmuje przeczytanie tego wszyskiego) oczywiście lysanel i effaclar na noc
chodzi mi tylko o to czy jak na noc się pozorakuje to czy rano moge zastosować active c czy bedę podrażnionym burakiem??
myślę, że na początek to chyba sam zorac na noc i filtr na dzień a po jakimś czasie włączę to active c
czy ja wogóle dobrze rozumuje??
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:26   #634
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
wiem,wiem nigdy nie używałam kwasów na dzień ,bo czytam już was od jakiegoś czasu ( cholerka troche zajmuje przeczytanie tego wszyskiego)
chodzi mi tylko o to czy jak na noc się pozorakuje to czy rano moge zastosować active c czy bedę podrażnionym burakiem??
myślę, że na początek to chyba sam zorac na noc i filtr na dzień a po jakimś czasie włączę to active c
czy ja wogóle dobrze rozumuje??
o sorry, zrozumiałam, że chodzi Ci o Lysanel Active Active C jak najbardziej może być, o ile nie będzie Cię podrażniał po Zoracu - wszystko niestety musisz przetestować sama, co skóra to inne reakcje. Ogólnie wszystko w porządku z Twoim rozumowaniem
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 19:31   #635
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zorac raz jeszcze

dziękuję za odpowiedź i cieszę się, że jeszcze resztki rozumu mam haha
to w takim razie zaczynam od soboty, bo w piątek odbieram zoraka z apteki
no ciekawa jestem cp z tego będzie ale czytając was dziewczyny jestem dobrej myśli
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 20:15   #636
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
, no i póki co nie zapchał, pomimo myristyl myristate. DP też ładnie wygląda, ale niestety szczypie bardzo, bo ma sporo alkoholu. Kate30 pisze, że jej nie szczypie AL, mimo że też alkoholowy.
aszzzzzzzzzzzz ale jestem zła:/ to juz chyba wiem, co mnie podpychaa było tak pięknie..., ale zaczeły mi sie robic krostki po boku twarzy, ktorych nigdy wczesniej nie było i czoło chyba tez...składu nie sprawdzałam wcześniej...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 20:16   #637
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Shad, ale masz creme fondante? Bo tylko on ma takie paskudztwa DP i AL nie mają, o ile wiem.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-10, 20:28   #638
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

no własnie mam kreme fondate...a taki cudowny był
Cytat:
Napisane przez lolitka123
czyli jednak zaryzykowac? kurcze, boje sie podraznien. A po tym co o swoich doswiadczeniach z jedynka pisala Shadi to jeszcze bardziej sie obawiam no bo jesliby chciala to mi mam nadzieje bez problemu wymienia. Tylko nie wiem jak potem (po skonczeniu tubki 0,05) zdobede 0,1 a efekty po czym beda lepsze? po stopniowaniu - najpierw 0,05 a potem 0,1 czy od razu 0,1?
przepraszam za tyle pytan
Nie bój się tak bardzo, możesz nie popełniać tych samych błedów co ja i będize dobrze teraz już sobie wypracowałm, ze aby nie szczypało, to 45 czekam po myciu przed nałozeniem zoracu ana twarz i tak z godzinke przed spaniem, zeby sie całkowcie wchłonął. zero dotykania buzia, zeby na oczka nei schodził. Zaopatrz się w deliaktny kremik np. calmę i wal go w noc bez zoracu, ja się teraz bez kremu usmiechnąc nie mogę własnie był hardcore - 4 dni pod rząd zoracu, bo wszystko było ok...tylko dzisiaj buraczek trochę I na poczatku max. 2 razy w tyg. Sama sobie wszystko wypracujesz, bo kazdy mzoe reagować inaczej
Ten miesiac strasznie szybko zleciał, teraz sie zastanawiam nad zrobieniem toniku BHA i mlekowego i moze ten olej z dzikiej rózy? On taki fajny jest?? Wiem, że jest wątek o olejach, ale neistety nie mam czasu go przeczytać
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 20:46   #639
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jak boisz sie podraznien, to go wymien na ten o nizszym stezeniu. Trudno jest przewidziec jak Twoja skora akurat na niego zareaguje.
Jak jednak zdecydujesz sie go zostawic to tak jak Ci juz pisalam, posmaruj twarz kremem nawilzajacym, odczekaj az sie wchlonie i dopiero na to zorac, wowczas zmniejszysz "moc" dzialania zoracu.
Oczywiscie na poczatku stosuj go tylko raz w tygodniu.
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
no własnie mam kreme fondate...a taki cudowny był

Nie bój się tak bardzo, możesz nie popełniać tych samych błedów co ja i będize dobrze teraz już sobie wypracowałm, ze aby nie szczypało, to 45 czekam po myciu przed nałozeniem zoracu ana twarz i tak z godzinke przed spaniem, zeby sie całkowcie wchłonął. zero dotykania buzia, zeby na oczka nei schodził. Zaopatrz się w deliaktny kremik np. calmę i wal go w noc bez zoracu, ja się teraz bez kremu usmiechnąc nie mogę własnie był hardcore - 4 dni pod rząd zoracu, bo wszystko było ok...tylko dzisiaj buraczek trochę I na poczatku max. 2 razy w tyg. Sama sobie wszystko wypracujesz, bo kazdy mzoe reagować inaczej
Ten miesiac strasznie szybko zleciał, teraz sie zastanawiam nad zrobieniem toniku BHA i mlekowego i moze ten olej z dzikiej rózy? On taki fajny jest?? Wiem, że jest wątek o olejach, ale neistety nie mam czasu go przeczytać
to jednak sie decyduje i wale z grubej rury a co :P terz wlasnie nalozylam calme, odczekam 15 min i ide z zorakiem i zobaczymy jak bedzie A jak dzisiaj nie bede miala podraznienia to moge zamowic sobie skladniki do toniku z BHA, bo nie chce potem znow placic za przesylke, a tonik i tak bym wprowadzila pozniej tylko narazie skladniki sobie zamowie
A jesli nie peeling z bromelainy to w takim razie z czaego? kapsułek ananasa ortisu w moim miescie nie ma a jak sa to sprzedaja w calych opakowaniach a ja bym wolala najpierw wyprobowac czy nie podrazni.
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 21:18   #640
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

lolitka możesz spróbować sobie robic peeling maseczką aspirynowa ( ale uwaga! również moze podraznic)
Albo kup peeling enzymatyczny Ziaji Calma HCL. ja sobie go bardzo chwalę i stosuje jak maseczkę nakładając na poł godziny a czasem i dłuzej, twarz jest po nim dużo gładsza i czuć jej nawilżenie a skórki mniej obłazą
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 22:09   #641
magdalen16
Raczkowanie
 
Avatar magdalen16
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 70
Dot.: Zorac raz jeszcze

ERATO i NIKITA-V

Dzięki za odpowiedź!

za jakiś czas może sięgne po zorac
magdalen16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 03:39   #642
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

A ja obłażę dalej, cała buzia mi odpada .
Jak ja się dziś nafiltruję?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 05:32   #643
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

ja dziwiłam się czemu moja broda mimo 2 nocy z Zorac nadal wygląda jak wygląda, a tu akuku i zaczęła się złuszczać twardy przeciwnik.
Wczoraj pojechałam do sasiedniej mieściny w poszukiwaniu Anthelios A-L, ale niestety był tylko Creme Fondate, SVR 100 60, Biodermy 50 +, przleciałam z 4 apteki i w 2 z nich panie nie wiedziałay co to krem z filterem i odsyłały mnie do dregerii, mówiąc że one na kosmetykach to się nie znają bo tu apteka i tylko Vichy mają, a w gablotach mieli LRP, ale nie wiedzieli co to, to jak pokazałam palcem, czy są inne kremy z tej firmy, to warkneły że tylko to co widać i tyle
no nic będę szukac dalej na allegro widziałam tylko próbki niestety, w aptekach internetowych nigdzie nie znalazłam
w piątek nakładam 3 raz Zorac, grubiej odrobinę na strefę T i pierwsy raz cieniuteńką warstwą na policzki, czoło mi trochę wysypało ale trzymam się narazie dzielnie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 07:19   #644
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja nalozylam wczoraj Zorac w taki sposob jak radzila Contax (czyli na krem nawilzajacy) i.. nic! nic mnie nie swedzialo, nic nie podraznilo, nie pieklo, nawet twarzy nie mialam czerwonej, a dzisiaj rano to tez nic szczegolnego nie zauwazylam. Jak myslicie to moge dzisiaj dac zorac juz sam bez kremu, oczywiscie cinka wartswa? (ale to bedzie ostatni raz w tym tyg z zorakiem)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 14:47   #645
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja dzis oblaze niemilosiernie. Gdzie nie dotkne tam cos odpada. Cieszy mnie fakt, ze oblaze najbardziej tam gdzie chce, czyli luszcza mi sie blizenki i przebarwienia. Moj zorac wcale nie jest wybrakowany, wrecz przeciwnie on jakis "ynteligentny" :P

Lolitka, moze dzisiaj to jeszcze nie nakladaj tego zoraka. Bezpieczniej bedzie jutro, wszak zaczynasz dopiero
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:25   #646
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Lolitka, moze dzisiaj to jeszcze nie nakladaj tego zoraka. Bezpieczniej bedzie jutro, wszak zaczynasz dopiero
heh wiem ale ja jestem strasznie niecierpliwa i chcialabym wszystko naraz i zeby juz dzialal, a zeby dzialal to musze stosowac - a retinoidy podobno lepiej dzialaja jak sie np daje kilka dni pod rzad i dopiero przerwa(?). A dzisiaj i wczoraj po nalozeniu czulam sie tak jakbym dala zwykly krem nawilzajacy i nic wiecej. Moze jednak moge sprobowac? (bez waszej aprobaty sie nie odwaze )
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:39   #647
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
a ja nalozylam wczoraj Zorac w taki sposob jak radzila Contax (czyli na krem nawilzajacy) i.. nic! nic mnie nie swedzialo, nic nie podraznilo, nie pieklo, nawet twarzy nie mialam czerwonej, a dzisiaj rano to tez nic szczegolnego nie zauwazylam. Jak myslicie to moge dzisiaj dac zorac juz sam bez kremu, oczywiscie cinka wartswa? (ale to bedzie ostatni raz w tym tyg z zorakiem)
jeśli nic cię nie szczypie, nie swędzi i nie ma zaczerwienień, to spokojnie załadowałabym kolejny raz Najwyżej obleziesz
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:48   #648
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Najwyżej obleziesz
I będziesz z klawiatury skóry wydmuchiwała.
Ja też bym nakładała
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:56   #649
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

no własnie ja teraz siedze w pracy i wyciągam moją skóre z klawiatury, bo sypie się jak stare próchno... bryy

no i staram się ciagle dopasować program pielęgnacyjny ale stale cos mi nie pasuje.
Poradźcie jak lepiej - na przemian jeden dzien tonik BHA ( chyba za mocno zrobiłam sobie - bo mam buraka po nim) drugi zorac i znow BHA i znow zorac..

czy moze opcja druga - dwa dni zorac, dwa dni BHA

Erato Kate... jaki system przyjełyście?

a wogole moje kochane Avenki to mnie dobijają.. nibył ładnie nawilzają ale podkręślają po kilku godzinach skórki i obłaze bardzo Antki piszecie ze przyklejają, ale moja twarz po jednym wysmarowaniu wypryszczyłą sie jak nigdy wiec boje się stosowac i tak zle i tak nie dobrze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-11, 16:03   #650
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
heh wiem ale ja jestem strasznie niecierpliwa i chcialabym wszystko naraz i zeby juz dzialal, a zeby dzialal to musze stosowac - a retinoidy podobno lepiej dzialaja jak sie np daje kilka dni pod rzad i dopiero przerwa(?). A dzisiaj i wczoraj po nalozeniu czulam sie tak jakbym dala zwykly krem nawilzajacy i nic wiecej. Moze jednak moge sprobowac? (bez waszej aprobaty sie nie odwaze )
Lolitka jak jestes w goracej wodzie kapana to wrzuc na pyszczek i dzisiaj zorac; tylko cieniutka warstwa i jak bedzie pieklo to zmyj go.
Wylinka powinna pojawic sie dopiero po 3 dniach.

Cytat:
Napisane przez Vikita-v
czy moze opcja druga - dwa dni zorac, dwa dni BHA
Ja uzywam retinu, teraz lece prawie codziennie, jak sobie przypomne to nakladam BHA. Wczesniej stosowalam 2 dni retin, 2 dni BHA, 1 dzien nawilzacz i od nowa.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 16:30   #651
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

to dzisiaj tez walne zorac tylko wczoraj wyskoczyly mi 3 duze bulwy na policzkach i obawiam sie ze to po ALku.. ale wczesniej testowalam go na czole przez 4-5 dni i nic mi nie wsykoczylo wiec juz sama nie wiem. Moze poprostu te 3 gule wyskoczyly mi tak same z siebie? mam nadzieje bo bardzo licze na ALka w kwestii przyklejania skorek po zoracu Aha i czy moge dzisiaj po nazoracowaniu sie nalozyc na te 3 gule Tribiotic? bo obawiam sie ze zorac sobie z nimi nie poradzi i potrzebuja one traktowania punktowego a musze sie szybko ich pozbyc bo sa naprawde wielkie i szpecace ;/
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:24   #652
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
no własnie ja teraz siedze w pracy i wyciągam moją skóre z klawiatury, bo sypie się jak stare próchno... bryy

no i staram się ciagle dopasować program pielęgnacyjny ale stale cos mi nie pasuje.
Poradźcie jak lepiej - na przemian jeden dzien tonik BHA ( chyba za mocno zrobiłam sobie - bo mam buraka po nim) drugi zorac i znow BHA i znow zorac..

czy moze opcja druga - dwa dni zorac, dwa dni BHA

Erato Kate... jaki system przyjełyście?

a wogole moje kochane Avenki to mnie dobijają.. nibył ładnie nawilzają ale podkręślają po kilku godzinach skórki i obłaze bardzo Antki piszecie ze przyklejają, ale moja twarz po jednym wysmarowaniu wypryszczyłą sie jak nigdy wiec boje się stosowac i tak zle i tak nie dobrze
no cześć próchenko Nie martw się, ja dzisiaj też chodziłam i sypałam naskórkiem Jednak wybieram system - zorac na przemian z BHA i nawilżaniem W ten sposób zminimalizowane jest to okropne swędzenie, którego nie mogę znieść. Gdyby mnie tak skóra nie swędziała, stosowałabym codziennie Zorac, może z przerwą na weekend. Ale jednak swędzenie - dosłownie - spędza mi sen z powiek Mogę się łuszczyć, ale muszę się wysypiać Dzisiaj się kwaszę!
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:25   #653
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolitka123 Pokaż wiadomość
to dzisiaj tez walne zorac tylko wczoraj wyskoczyly mi 3 duze bulwy na policzkach i obawiam sie ze to po ALku.. ale wczesniej testowalam go na czole przez 4-5 dni i nic mi nie wsykoczylo wiec juz sama nie wiem. Moze poprostu te 3 gule wyskoczyly mi tak same z siebie? mam nadzieje bo bardzo licze na ALka w kwestii przyklejania skorek po zoracu Aha i czy moge dzisiaj po nazoracowaniu sie nalozyc na te 3 gule Tribiotic? bo obawiam sie ze zorac sobie z nimi nie poradzi i potrzebuja one traktowania punktowego a musze sie szybko ich pozbyc bo sa naprawde wielkie i szpecace ;/
Zorac poradzi sobie z nimi znacznie lepiej niż tribiotic, zapewniam cię.

Nikita - ja właśnie robię sobie od toniku BHA przerwę w nadziei na mniejszą wylinkę.
Zresztą ostatnio w niedzielę zaliczyłam buraka, a było mi to mocno nie na rękę bo miałam zajęcia ze studentami, więc się na tonik BHA obraziłam.

Aveneki podkreślają skórki maksymalnie to fakt, chyba zbyt mało się kleją, żeby przykleić zwisy. A-L przykleja idealnie, tylko przy pudrowanie kule na pędzlu zostają - skóra zlepiona filtrem uformowana pudrem - ble
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:42   #654
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

no własnie u mnie też burak i myśle ze to po toniku.. ale z drugiej strony chciałam sie pozbyć zaskórników,a on ponoć na to najlepszy.

Jednak w stosowaniu Zorac jest dla mnie bardzo milutki, nałożyłam go przed godziną a buzia teraz taka miła i mięciutka w dotyku.. i nic a nic nie swędzi.
Dziś zresztą ostatni dzien zoracowy - kwasowy przed weekendem i robie sobie przerwę do niedzielnej nocy.. bo jadę na zjazd do szkoły a 12 godzin zajęć w klimatyzowanym pomieszczeniu to dla mojej twarzy masakra.. choc przez kilka pierwszych godzin chcę pokazac bladą buzie a nie buraczka..

a to linienie to juz powoli doprowadza mnie do szału.. bo łuszą się takie cieniutkie płatki a wolałabym zeby odpadło mi "pół" twarzy a w raz z nią wszytskie zanieczyszcznie ale tak pewnie każdy by chciał

olej z dzikiej róży z HA z moim przesuszeniem juz nie daje sobie rady, więc w sobotę zrobie wyprawę po zapas oliwki Hipp (jest tylko jeden rodzaj?) a jutro dodatkowy dopalacz nawilżający zamówie sobie w Cefarmie..- gliceryne.. ponoc zapycha niektórych, ale i dobrze nawilżą (mam rację?) więc spróbuje w połączeniu z ha i oliwką ...

ale się napisałam... wybaczcie ze tak bez ładu i składu... ale w żadnej aptece ani hurtowni nie ma moich leków na podniesienie ciśnienia i ledwo zipie , czuję się jak lekko śnieta ryba no i do tego ten burak na twarz
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:48   #655
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Do olejów żeby ładnie nawilżały dobrze byłoby mieć NMF, ale gliceryna też da radę.
Oliwki Hipp jest tylko jeden rodzaj.
Ja zamiast toniku BHA dopalam się maseczką aspirynową i jednocześnie staram się nią pozybć skór, choć z tym ostatnio gorzej. Szybciej odchodzą w czasie przemywania twarzy wacikiem nasączonym np. hydrolatem - cały wacik pełny skóry.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:53   #656
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

no własnie nie mam NMF, a nie będe robiła zamówienia dla jednez rzeczy

a co do skórek ja się ich pozbywam za pomocą pinsety, bardzo fajnie odłażą
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:58   #657
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Nikita , nie pamietam kto i gdzie, ale ktos tu na wizazu pisal, ze wysokie stezenia gliceryny w jakis tam sposob moga wysuszac/odwadniac skore.

Ja wiem, ze to troche crazy ale nalozylam dzis zorak. Ostatnio nakladalam przedwczoraj. Dzis sie zluszczylam, wieczorem zmylam twarz micelem i juz tych skoreczek tylko kilka zostalo. A twarz ladnie nawilzona. Tylko teraz nie wiem czego to zasluga to nawilzenie, czy to zorak tak ladnie mi pasuje czy to micel, bo zaczelam uzywam plante system prosensil w tym samym czasie co zorac.
Jak szalec to szalec, najwyzej weekend spedze pod koldra.

AAA, a ten biomedic 0,3 retinolu zluszczyl mi skore w okolicach ocznych. Lubie go.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:02   #658
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

tak o ile się nie myle pisała to Keyka w watku o Juvicie, ale ja nie chcę samodzielnie gliceryny stosować a raczej dodawać jej pare kropel do oliwki Hipp i kwasu HA.. wszystko razem może da coś fajnego
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:11   #659
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Zorac raz jeszcze

O matulu, ale genialnie obłażę I antek jak się cudnie wchłania! Moja buzia wchłania 2ml prawie do matu. Tylko niczym nie mogę zlikwidować złuszczającej się skóry Ani bromelaina, ani aspiryna nie dają rady
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:12   #660
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

guia.. penseta to jest to na BU dziewczyny pisały że można w ten sposób pozbywac się skórek z czego ochoczo skorzystałam
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.