Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 16:21   #2611
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Moja mamka zadecydowała, że bierzemy yorka , gdyż:
-małe stworzenie to jest,idealne na nasz nieogromny domek
-śliczny i pocieszny
-ma dziarski i wesoły charakterek
-nie ma z nim problemów, np. w przypadku dłuższych i dalszych wakacji (pies do wora i jazda z dogiem by było gorzej)

Ogólnie to było spontaniczne, bo przyjaciółka mamy ma parkę yorków, którzy "wpadli". Coś trzeba było z maluszkami zrobić, to kobita je pooddawała. Normalnie nie wyobrażam sobie dać tyle kasy za zwierzaka


Z ciekawości weszłam na stronę schroniska w moim mieście. Przygarnęłabym je wszystkie !
tutaj jaki śliczny Misiu! http://adoptuj-psa.cba.pl/alfa012.html
albo ten jakie ma cudne oczyska!http://adoptuj-psa.cba.pl/maxx.html


(
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-12-16 o 16:23
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:30   #2612
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i swietne podejscie do sprawy
no to teraz te co chca pomeraniana niech sie popisza co wiedza o tej rasie? oprocz tego ze wyglad im sie podoba mysle ze niewiele...
a juz na pewno nie wiedza nic o wadach w ich genetyce czy chorobach z wiekiem. o tym nikt nie mysli.
podziel sie taka perelka kolejna, ja ide z lola na spacerek, potem sailor moon obejrze i ide myc wloski bo mam jutro zjazd rodzinny trzeba sie zrobic po szpitalu jeszcze sie do ladu nie doprowadzilam w calosci.
Wiesz co Bunny, dziękuję Ci bardzo za to co piszesz. Wkurzyłaś mnie tym, że niby kupując psa nie wiem na co się piszę i nie wiem nic o rasie, tylko tyle, że ładnie wygląda. Proszę, zastanów się czasem zanim coś napiszesz, bo naprawdę możesz sprawić komuś przykrość. Ja o tej rasie wiem bardzo dużo, mam kilka książek i masę artykułów o tych psach. Już 2 lata temu wiedziałam, że będę miała tego psa.
Tak samo z mamą przed kupnem yorka robiłyśmy wywiad wśród znajomych z tą rasą, czytałyśmy artykuły i wiedziałyśmy, na co się piszemy.
Więc zastanów się.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:53   #2613
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
daj znac jak mamie wyszlo
ja mam np. taki kod na tubce i pudelku- 08 11511619. w farbach najczesciej wazne sa pierwsze lub ostatnie cyfry- reszta to dane produkcyjne czyli w moim wypadku jest to sierpien 2011- produkcja i od tego liczymy 2 lub 3 lata nie pamietam juz ale 2 lata spokojnie. jak kupujesz w markecie to nie ma strachu raczej, gorzej w malych drogeryjkach.
ale akurat z palette jest latwa sprawa bo oni pudelka zmieniaja co 2-3 lata- wiec jak masz to najnowsze pudelko to farby w nim sa dopiero od 2 lat


ale jak sa ladniutkie to predzej znajda dom niz stare, okaleczone czy po prostu brzydsze np. te podobne do hien...


no i swietne podejscie do sprawy
no to teraz te co chca pomeraniana niech sie popisza co wiedza o tej rasie? oprocz tego ze wyglad im sie podoba mysle ze niewiele...
a juz na pewno nie wiedza nic o wadach w ich genetyce czy chorobach z wiekiem. o tym nikt nie mysli.
podziel sie taka perelka kolejna, ja ide z lola na spacerek, potem sailor moon obejrze i ide myc wloski bo mam jutro zjazd rodzinny trzeba sie zrobic po szpitalu jeszcze sie do ladu nie doprowadzilam w calosci.
Ok dzięki ale te daty takie pokićkane
Kupiłam 12 sztuk c12 i na rok musi starczyć.
Właśnie mama zmyla farbkę(ale są jeszcze mokre),trochę rudawo wyszło ale ze ma krótkie włosy to się wszystko zlewa,no i przetrzymała trochę odrost bo 1,5 miesiąca.ALe nie jest źle.Jutro zrobię fotkę to pokażę.Teraz jest już za ciemno.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:55   #2614
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Ale ma słodki pyszczek
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Kotka śliiiiczny ten Twój psiak, jaka słodziutka, naprawdę do schrupania piękna jest już sobie ją wyobrażam w tym jej kubraczku
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie jest moze zle, ale jak obserwuje znajomych to nieustannie mi sie rzuca w oczy ze:
- pies rasowy bo takiego latwiej wychowac a poswiecaja psu 1-2 h dziennie a tak pies sam. a ze zle wychowany- a bo to specyfika rasy! taaaa...a gdyby byl kundlem to by bylo jeszcze gorzej bo przeciez one takie nie wiadomo co i jaki charakter
- pies rasowy bo pasuje do mieszkania/mebli dlaczego ten? bo tylko ten pasowal
- pies rasowy-zabawka jest taki sliczny/malutki/jakie ma futerko! dusza psa nie wazna,niech zdobi dom i wlascicielke

znam tylko 1 wlasciciela boksera ktory wielbi ta rase, wie o niej 100% i wybieral psa charakterem do siebie a nie patrzac na wyglad...do tego wyszkolil go profesjonalnie od szczeniaka za ponad 3000zl. dla mnie wlasciciel idealny i z psem na kontakt iscie jak szkoleniowiec psow. pies rozumie jego kazdy najmniejszy gest czy gwizd...
nie uwierze w glodne kawalki typu ze ktos jest hodowca i chce obdarzyc innych pieskami, chyba polecialas w fantazje jakby tak bylo to by psy za darmo rozdawali- kazdy hodowca chce zarobic i nie oszukuj sie nawet! moze kochac te psy ale zysk to przewodzi, no inaczej by nie dopuszczal albo dopuszczal tylko kilka razy w zyciu- by bylo zdrowo dla suki.
zdziwilabys sie jakie psy sa w schroniskach... moja sasiadka ma tego pomeraniana takiego rudego jak lisek juz wiele lat... i wziela ja ze schroniska jako 2 letnia suke.
brat tz zlapal na stawach pekinczyka suczke czarna- 5 letnia.
ktos ja wyrzucil- jak wet stwierdzil bo odkarmila wlasnie swoj ost miot. wszelkie cechy wskazaly ze byl to pies rodowodowy! ma wszelkie wyznaczniki- jest idealna. a jednak ktos sie pozbyl...zima, na stawach i zero zycia wokol...nie mam pytan. mozna znalezc rowniez psa rasowego jak sie chce, i wcale nie trzeba placic za niego
dla mnie placenie za psa to pojscie na latwizne, najzwyczajniej.


biednie wyglada...


tak grzebien byl po ukonczeniu szkoly na pamiatke
wiem ze biednie wygląda, ale uwierz mi zaniedbana nie jest nie po to ją wziełam zeby jej krzywdę sprawiać ze tak sie stało to musze sie z tym uporać

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dawno nie bylam na stronce schroniska w lbn...
moze ktos sie skusi? jakie slicznosci!

Załącznik 4393693

do tego rasowy owczarek niemiecki i amstaff plus ze 4 amstaffy w typie rasy
śliczne

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kotka
Ale fajna ta Twoja psinka

Bunny
Biedne te psiaki.Szkoda zawsze czy szczeniak czy duży
dzięki już nie moge sie doczekać kiedy jej sciągną kołnierz
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 16:55   #2615
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja juz po kawce mialam wrazenie ze nasz znajomy wietnam chce zjesc mi psa

psa nie bierze sie pod meble ani pod urode kto tak zrobil lapka w gore? moj D nie ma futerka bo po 1 nie lubie i nie mam czasu na kapiele czesania ciecia..nie jest tez jakis piekny ani do przytulania ,bo sie nie da chcialam psa energy kompana takiego kumpla zeby pasowal do nas byl z nami wszedzie nawet na kawe idzie ze mna denis spedza z tz wiele godzin w pracy w samochodzie tez i lubi toale my to juz wiedzielismy przed kupnem tej rasy ze tak bedzie
bo kupujac psa danej rasy trzeba o niej wiedziec tez sporo zeby pozniej nie bylo problemow bo okazuje sie ze pupil to dominator czy maly piskacz
w pl mam psy kundle duze i male znajdy porzucone rozne..tak samo jak koty ..ale wszystkich psow i kotow poprostu nie dam rady adoptowac i rozdawac bo nikt ich nie chcedobrze ze mam taki azyl u dziadkow i tam je sciagamale ile mozna
zapomnialam tez dodac ze kupujac ta rase wiedzielismy tez ze jest to pies, malo potrzebujacy i praktycznie wolny od chorob genetycznych.;
trzeba wiedziec co sie kupuje i chce..bo o kota w worku bardzo latwo..

kurde dzis psi temat sie zrobil ale chyba juz wszystko zostalo powiedziane
:
a co o życiu troche nie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ale słodziutka kruszynka niech wraca do zdrówka
malusieńka i tak przytyła tucze ją bo musi ponad kilo warzyć zeby podali jej na odpchlenie kropelkę na kark

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Moja mamka zadecydowała, że bierzemy yorka , gdyż:
-małe stworzenie to jest,idealne na nasz nieogromny domek
-śliczny i pocieszny
-ma dziarski i wesoły charakterek
-nie ma z nim problemów, np. w przypadku dłuższych i dalszych wakacji (pies do wora i jazda z dogiem by było gorzej)
to samo myślałam o mojej psince i do tego dodam ze jest bardzo energiczna to nie kanapowiec
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:12   #2616
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

u mnie kolejny dzien pada a teraz snieg z deszczem wali jutro bede lodzia plywac juz

uciekam juz moze pozniej zajrze a moze az jutro
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:26   #2617
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej

Ale naskrobalyscie, dziś chyba nie nadrobię bo rano byłam na aerobiku, potem na masazu zapisalam sie na serię leczniczych na kregosłup a potem uczelnia i dopiero w domciu. Musze sie przyszykować i lecę ok 20 do miasta więc chwilkę ponadrabiam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 17:35   #2618
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

kupiłam foremki do pierników, pokazuję rodzicom i mówię:
"spójrzcie! ten kształt wygląda jak pindol! "

hahahaha mama do mnie na to, że sama wyglądam jak pindol
a tata tylko się zapytał: "to ty wiesz jak wygląda pindol? " powiedziałam, że nie, ale że właśnie tak sobie go wyobrażam aaaaaahahaha
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:38   #2619
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oooo to mamy ten sam pasiak z F&F tez go dzis kupilam i dwa biustonosze plus kolczyki a wczoraj kupilam w croppie kolczyki bambi te czarne
Załącznik 4392956



a w hm kupilam ta koszule, w tym kolorze, ktory sie wyswietla od razu http://www.hm.com/pl/product/96271?article=96271-E i top/bluzke, ale jej nie widze na stronie wiec wklejam zdjecie, taki calkiem luzny top szczerze mowiac, nie mialam za bardzo co dobrac... bylam co prawda trzy razy w przymierzalni, w samym hmie bylam godzine, no ale coz z tego no i pelno wieszakow z przecenami
oo ale pasiak jest świetny i długi do leggów świetnie wygląda kolczyki też tam kupiłam
koszula fajna

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Mój z kiteczką

Ale już jest strzyżony na faceta
nie wygląda na zadowolonego


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
diabel okrutny, napewno nie jest to piesek dla spokojnych ludzi ciagle jest w ruchu malo spi w dzien, nie jest typem kanapowca ,nie da sie uglaskacon nawet normalnie nie zeskakuje z kanapy tylko frunie w powietrzu
to tak jak moja Monka

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Chcialam edytowac mój wpis i coś mi się nie udało
Pisze z tel.
Snow
Jestem pod stałym nadzorem urologa można ztym normalnie żyć o ile nie ma się żadnych dolegliwości itd. Wszystko jest wporządku więc operacja nie jest konieczna
aha rozumiem
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:42   #2620
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Hej
ja na chwilkę, bo dziś dzień pełny przygód a zaraz czeka mnie wieczór i noc równie ciekawa

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


śliczniusi

ok dzięki
a jak nakładałaś od razu na całość czy na odrosty i na koniec po całości?

ojej jaka powaga urósł chyba trochę fajny

a ja nadal mam depreche związaną z moimi włosami sama juz nie wiem co położyć z jakiego poziomu ,żeby nie było za ciemno ani za jasno nie szaro ani nie za rudo
wiecie to śmieszne się wydaje ,ale ja się tak tym przejmuje, że w nocy spać nie mogę bo cały czas myslę jaka farba
najgorsze jest to że przeważnie wszystkie z poziomu 8 wychodzą bardzo ciemno a z 9 zaś rudo i juz nie wiem
Ja położyłam odrazu na całość bez bawienia się i wyszło idealnie, równiutko aż się zdziwiłam
jest po prostu przemega, z wielką przyjemnością patrze w lustro i oglądam włosy ze wszystkich stron
współczuje Ci tego zamartwiania się, trzeba trochę dystansu nabrać Kochana nałoż z 8 poziomu, przecież się wypłucze trochę i bedzie git jakby co to polecam mojego syosska
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 17:45   #2621
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Moja mamka zadecydowała, że bierzemy yorka , gdyż:
-małe stworzenie to jest,idealne na nasz nieogromny domek
-śliczny i pocieszny
-ma dziarski i wesoły charakterek
-nie ma z nim problemów, np. w przypadku dłuższych i dalszych wakacji (pies do wora i jazda z dogiem by było gorzej)

Ogólnie to było spontaniczne, bo przyjaciółka mamy ma parkę yorków, którzy "wpadli". Coś trzeba było z maluszkami zrobić, to kobita je pooddawała. Normalnie nie wyobrażam sobie dać tyle kasy za zwierzaka


Z ciekawości weszłam na stronę schroniska w moim mieście. Przygarnęłabym je wszystkie !
tutaj jaki śliczny Misiu! http://adoptuj-psa.cba.pl/alfa012.html
albo ten jakie ma cudne oczyska!http://adoptuj-psa.cba.pl/maxx.html


(
te argumenty do mnie przemawiaja- gorzej jak przy takich wyznacznikach np wzielibyscie owczarka niemieckiego
z tego co zauwazylam york stal si typowym psem do bloku, gdzie nie ma ogrodu i male mieszkania... i wiem od kolezanek ze ten pies sie dobrze sprawdza w takim srodowisku.
no i cieszy mnie niezmiernie ze zostaliscie wlascicielami jakby z wpadki- bo maluszki znalazly dom a to najwazniejsze!
alfa cudowna! ale widac ze spora urosnie...
max taki rudzilec ale tez slodki

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wiesz co Bunny, dziękuję Ci bardzo za to co piszesz. Wkurzyłaś mnie tym, że niby kupując psa nie wiem na co się piszę i nie wiem nic o rasie, tylko tyle, że ładnie wygląda. Proszę, zastanów się czasem zanim coś napiszesz, bo naprawdę możesz sprawić komuś przykrość. Ja o tej rasie wiem bardzo dużo, mam kilka książek i masę artykułów o tych psach. Już 2 lata temu wiedziałam, że będę miała tego psa.
Tak samo z mamą przed kupnem yorka robiłyśmy wywiad wśród znajomych z tą rasą, czytałyśmy artykuły i wiedziałyśmy, na co się piszemy.
Więc zastanów się.
nie mialam zamiaru cie wkurzyc nie wiem czemu odnioslas to do siebie.
piszesz ze masz widze a nie widze rzuconej jakiejs ciekawostki o rasie czy autorow owych ksiazek? jezeli posiadasz taka psia literature jak ja posiadalam kroliczna na poczatku hodowli kroli- do powodzenia! dzis o dobra literature dosc ciezko... ja np. musialam szukac tlumaczen obcych ksiazek bo w pl nikt nie napisal dobrej ksiazki, troche podpieralam sie podrecznikami weterynaryjnymi i to byl poczatek. nie chodzi o albumy ze zdjeciami i kilka zdawkowych informacji o historii rasy
chodzi mi o literature najlepiej specjalistow od tej rasy, szkoleniowcow, trenerow? posiadasz taka?
a jesli juz posiadasz pelna wiedze, jak twierdzisz to tylko sie cieszyc- znaczy ze bedziesz dobra, odpowiedzialna wlascicielka psiaka i wobec tego nie rozumiem tak agresywnego ataku, bo nie powinnas czuc sie zagrozona

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ok dzięki ale te daty takie pokićkane
Kupiłam 12 sztuk c12 i na rok musi starczyć.
Właśnie mama zmyla farbkę(ale są jeszcze mokre),trochę rudawo wyszło ale ze ma krótkie włosy to się wszystko zlewa,no i przetrzymała trochę odrost bo 1,5 miesiąca.ALe nie jest źle.Jutro zrobię fotkę to pokażę.Teraz jest już za ciemno.
bo 219 na ciemniejszych wlosach wychodzi popielato-bezowo.
ale moim zdaniem ładnie, wiadomo kazdy ma inny gust.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wiem ze biednie wygląda, ale uwierz mi zaniedbana nie jest nie po to ją wziełam zeby jej krzywdę sprawiać ze tak sie stało to musze sie z tym uporać



śliczne



dzięki już nie moge sie doczekać kiedy jej sciągną kołnierz
nie powiedzialam ze ja zaniedbujesz biednie w sensie- jako chora bidulka, nic ponadto
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a co o życiu troche nie



malusieńka i tak przytyła tucze ją bo musi ponad kilo warzyć zeby podali jej na odpchlenie kropelkę na kark



to samo myślałam o mojej psince i do tego dodam ze jest bardzo energiczna to nie kanapowiec
to ze jest akurat energiczna to nie najlepsze w wypadku gdy pracujesz i pies bedzie musial w przyszlosci sporo sam zostawac...
ale ze realia sa takie ze pies zawsze musi zostawac to znaczy tylko dla ciebie trudniejsze jej przyzwyczajenie do zostawania w domu niz kanapowca- bo nie bedzie sobie umiala znalezc miejsca na poczatku...i bedziesz musiala rozladowywac ta skumulowana energie po powrocie z pracy
moja lolka jest kanapowcem. pol dnia i noc przesypia, energiczna jest tylko na spacerach wiec mam latwiej. gdy zostaje sama na caly dzien, nic nie je ani nie pije- tylko spi az do naszego powrotu.
a potem spacer i znow zasypia

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kupiłam foremki do pierników, pokazuję rodzicom i mówię:
"spójrzcie! ten kształt wygląda jak pindol! "

hahahaha mama do mnie na to, że sama wyglądam jak pindol
a tata tylko się zapytał: "to ty wiesz jak wygląda pindol? " powiedziałam, że nie, ale że właśnie tak sobie go wyobrażam aaaaaahahaha
kitka a myslisz ze ci uwierzyl?
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2011-12-16 o 17:46
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 17:47   #2622
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka a myslisz ze ci uwierzyl?
myślę i mam nadzieję, że nie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:01   #2623
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


nie mialam zamiaru cie wkurzyc nie wiem czemu odnioslas to do siebie.
piszesz ze masz widze a nie widze rzuconej jakiejs ciekawostki o rasie czy autorow owych ksiazek? jezeli posiadasz taka psia literature jak ja posiadalam kroliczna na poczatku hodowli kroli- do powodzenia! dzis o dobra literature dosc ciezko... ja np. musialam szukac tlumaczen obcych ksiazek bo w pl nikt nie napisal dobrej ksiazki, troche podpieralam sie podrecznikami weterynaryjnymi i to byl poczatek. nie chodzi o albumy ze zdjeciami i kilka zdawkowych informacji o historii rasy
chodzi mi o literature najlepiej specjalistow od tej rasy, szkoleniowcow, trenerow? posiadasz taka?
a jesli juz posiadasz pelna wiedze, jak twierdzisz to tylko sie cieszyc- znaczy ze bedziesz dobra, odpowiedzialna wlascicielka psiaka i wobec tego nie rozumiem tak agresywnego ataku, bo nie powinnas czuc sie zagrozona

Wiem, że było to skierowane w moją stronę, gdyż to ja pisałam akurat o tej rasie.
Nie czuję się zagrożona bo wydaje mi się, że wiem wystarczająco na ten temat. Wiadomo, nie będę miała teraz wiedzy 100% bo do tego trzeba posiadać takiego psiaka, książki to tak naprawdę 1/3 wiedzy.
Nie rozumiem, mam Ci teraz podać, jak wygląda wzorzec rasy ? Rys historyczny ? Klasyfikacja FCI ? Jak dbać ?
Książki mam dwie, autorstwa Sharon Vanderlip "The Pomeranian Handbook" i Lexiann Grant "The Pomeranian", w pl niestety nie mogłam żadnych znaleźć, być może źle szukałam ale myślę, że w tych które mam jest naprawdę dużo informacji.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:10   #2624
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

dziewczyny, w końcu założyłam w klubie ten temat, o którym wcześniej pisałam jak chcecie to się wpisujcie taki luźny pogaduchowy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:13   #2625
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wiem, że było to skierowane w moją stronę, gdyż to ja pisałam akurat o tej rasie.
Nie czuję się zagrożona bo wydaje mi się, że wiem wystarczająco na ten temat. Wiadomo, nie będę miała teraz wiedzy 100% bo do tego trzeba posiadać takiego psiaka, książki to tak naprawdę 1/3 wiedzy.
Nie rozumiem, mam Ci teraz podać, jak wygląda wzorzec rasy ? Rys historyczny ? Klasyfikacja FCI ? Jak dbać ?
Książki mam dwie, autorstwa Sharon Vanderlip "The Pomeranian Handbook" i Lexiann Grant "The Pomeranian", w pl niestety nie mogłam żadnych znaleźć, być może źle szukałam ale myślę, że w tych które mam jest naprawdę dużo informacji.
nie myslalam akurat o tobie swego czasu w tych psiakach byla zakochana ench a teraz i princesska, wiec nie jestes jedyna jesli o to chodzi
nie chodzi mi o wzorzec rasy ani klasyfikacje- to akurat jest wszedzie i latwo to znalezc.
ksiazki widze zagraniczne, to dobrze bo juz sie boje co by bylo w polskich publikacjach
bardziej mi chodzilo o konkretne info o pielegnacji, zywieniu, ukladaniu tego typu psa...itp.
nawet takie glupoty jak pielegnacja siersci- biala jak wiadomo inaczej sie pielegnuje niz pozostale kolory
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:18   #2626
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie myslalam akurat o tobie swego czasu w tych psiakach byla zakochana ench a teraz i princesska, wiec nie jestes jedyna jesli o to chodzi
nie chodzi mi o wzorzec rasy ani klasyfikacje- to akurat jest wszedzie i latwo to znalezc.
ksiazki widze zagraniczne, to dobrze bo juz sie boje co by bylo w polskich publikacjach
bardziej mi chodzilo o konkretne info o pielegnacji, zywieniu, ukladaniu tego typu psa...itp.
nawet takie glupoty jak pielegnacja siersci- biala jak wiadomo inaczej sie pielegnuje niz pozostale kolory
Wszystko, jeśli chodzi o dbanie fizyczne i psychiczne takiego psiaka jest właśnie w tych książkach, myślę, że nie ma sensu teraz tego wypisywać, więc jeśli ktoś by chciał, to bardzo chętnie wyślę takie informacje na priv albo zeskanuję najbardziej interesujące strony z książki
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:19   #2627
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

o pomeranianach np tu szerzej:
Eva-Maria Krämer "Rasy psów", Oficyna Wydawnicza MULTICO, Warszawa 2003
Hans Räber "Encyklopedia psów rasowych" tom I, Oficyna Wydawnicza MULTICO, Warszawa 1999

bardziej by mnie interesowalo w tej rasie ze bywaja halasliwe, mocno dominujace, bo maja niski stopien posluszenstwa, i do tego sa bardzo aktywne no i srednio nadaja sie do domu z dziecmi...
no i ze maja ciezki charakter ukladania i wymagaja czesto profesjonalnego szkolenia- czyli slodki wyglad to tylko przykrywka...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:21   #2628
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o pomeranianach np tu szerzej:
Eva-Maria Krämer "Rasy psów", Oficyna Wydawnicza MULTICO, Warszawa 2003
Hans Räber "Encyklopedia psów rasowych" tom I, Oficyna Wydawnicza MULTICO, Warszawa 1999

bardziej by mnie interesowalo w tej rasie ze bywaja halasliwe, mocno dominujace, bo maja niski stopien posluszenstwa, i do tego sa bardzo aktywne no i srednio nadaja sie do domu z dziecmi...
no i ze maja ciezki charakter ukladania i wymagaja czesto profesjonalnego szkolenia- czyli slodki wyglad to tylko przykrywka...
wg mnie one od razu wyglądają na wredne i nieposłuszne
mnie się one nie podobają
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:23   #2629
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kupiłam foremki do pierników, pokazuję rodzicom i mówię:
"spójrzcie! ten kształt wygląda jak pindol! "

hahahaha mama do mnie na to, że sama wyglądam jak pindol
a tata tylko się zapytał: "to ty wiesz jak wygląda pindol? " powiedziałam, że nie, ale że właśnie tak sobie go wyobrażam aaaaaahahaha
a co to ten pindol ?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 18:25   #2630
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a co to ten pindol ?
Caskada nie żartuj! Ptaszek, siurak, penis!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:27   #2631
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wg mnie one od razu wyglądają na wredne i nieposłuszne
mnie się one nie podobają
ja na pierwszy rzut oka pomyslalam- jaki slodki misiaczek... jak pluszowa zabaweczka ale widze ze to zmyla
no i dla mnie skresla je to ze nie lubia dlugo zostawac same w domu- robia sajgon i halas jak tylko ktos podejdzie pod drzwi... do tego pies jednego pana ale dominujacy i wymaga mega uwagi i czasu- najlepszy dla starszych ludzi...
nie nadaje sie do malego dziecka, a przeciez srednia jego zycia to 15 lat i jak sie pojawi malenstwo w zyciu kazdej z nas to moze byc jazda
no i to nieposluszenstwo... standardowe szkolenie niemozliwe...
nie wiem czy przez nieposluszenstwo czy przez to ze ciezko sie je czegos uczy? bo akceptuja porzadki rodzinne w zakresie obserwacji i nauki...
jak dla mnie dobrze pisza o nim- ze pies typowo towarzysko- do estetyki wlasciciela/domu.
bo tak to dla mnie diabelskie ma wymagania jesli chodzi o wychowanie czy pielegnacje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:28   #2632
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o pomeranianach np tu szerzej:
Eva-Maria Krämer "Rasy psów", Oficyna Wydawnicza MULTICO, Warszawa 2003
Hans Räber "Encyklopedia psów rasowych" tom I, Oficyna Wydawnicza MULTICO, Warszawa 1999

bardziej by mnie interesowalo w tej rasie ze bywaja halasliwe, mocno dominujace, bo maja niski stopien posluszenstwa, i do tego sa bardzo aktywne no i srednio nadaja sie do domu z dziecmi...
no i ze maja ciezki charakter ukladania i wymagaja czesto profesjonalnego szkolenia- czyli slodki wyglad to tylko przykrywka...
Dziękuję za literaturę, na pewno się zapoznam
Wiem dobrze, że one tylko z pozoru są takie 'słodkopierdzące' a tak to naprawdę kawał chama ale jestem na to przygotowana jak najbardziej, nie chcę psa, który będzie cały dzień spał.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:30   #2633
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a co to ten pindol ?
no nie wierze...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziękuję za literaturę, na pewno się zapoznam
Wiem dobrze, że one tylko z pozoru są takie 'słodkopierdzące' a tak to naprawdę kawał chama ale jestem na to przygotowana jak najbardziej, nie chcę psa, który będzie cały dzień spał.
ja to akurat pisalam bardziej w trosce o princesske, ktora sama pisala ze pracuje, uczy sie, dlugo jej nie ma, nie ma czasu psa tyle szkolic co ja, bo nie bedzie przy nim czesto 24/24. itp.
dla niej naprawde lepszy bylby kanapowiec jakis...
ale jesli mimo to twoja wymarzona rasa to tylko pogratulowac no i zyczyc spelnienia marzenia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:33   #2634
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Caskada nie żartuj! Ptaszek, siurak, penis!
no te okreslenia to ja znam pindol kojarzy mi sie tez z pinda
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:34   #2635
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no nie wierze...

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------


ja to akurat pisalam bardziej w trosce o princesske, ktora sama pisala ze pracuje, uczy sie, dlugo jej nie ma, nie ma czasu psa tyle szkolic co ja, bo nie bedzie przy nim czesto 24/24. itp.
dla niej naprawde lepszy bylby kanapowiec jakis...
ale jesli mimo to twoja wymarzona rasa to tylko pogratulowac no i zyczyc spelnienia marzenia
A to fakt, żeby mieć takiego psa trzeba naprawdę dużo uwagi mu poświęcać, niestety dla zapracowanych osób odpada.
dziękuję
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:38   #2636
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no te okreslenia to ja znam pindol kojarzy mi sie tez z pinda
aaaaaaahahahaha
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:45   #2637
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

bylam klubie i dopisalam swoje glupoty
kitka niezla jestes
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 18:59   #2638
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bylam klubie i dopisalam swoje glupoty
kitka niezla jestes
Ty też!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:15   #2639
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

blondaski a uzywalyscie szamponow isany z tej zwyklej linii? lubilyscie czy nie?jakie odczucia? ja na linii profesjonalnej sie przejechalam- swedziocha skory i oblepione wlosy fuuu! ale dzis wytestowalam ta zwykla isane do farb. i na razie chyba zle nie jest... zobacze jak wyschna i jutro je uloze i jak sie beda przetluszczac tzn. ile dni beda swieze.
z tego co zauwazylam to nie maja silikonow te isany zwykle?
ktore sa najlepsze? widzialam ze jest nowa witaminowa mango cos tam i ma swietne opinie na kwc... chyba sprobuje po weekendzie, w koncu teraz promocja...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 19:22   #2640
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Wróciłam z zakupów zła i zmęczona
Kupiłam tylko buty na wesele w Boti. Ale wkurzyłam się,bo były oficerki skórzane przecenione z 249,95 na 99,95 chciałam wziąść,a przy kasie okazało się,że owszem są przecenione,ale rozmiary powyżej 40,a moje 38 nie a na całej ścianie był napis 99,95
byłam też w Tesco,ale to co mi się podobało to było w rozmiarach 40+

Kotka ojej ten kołnierz większy od psa biedna malutka

Bunny hmmm powiem Ci tak... o rasie czytałam i to dość sporo, ale nie napalam się,nie lecę go odrazu kupić.
Wiadomo,że to jest decyzja na kilkanaście lat, razem z TŻtem musimy to przemyśleć. Nie wiem czy czytałaś,ale też bardzo łatwo je wyszkolić,pozatym nie jestem sama,mam TŻta i nie będę się nim sama zajmowała.
Możemy rozważać za i przeciw, podawać milion argumentów i zastanowić się nad tym czy wogóle warto mieć psa
Ale czy Ty biorąc Lolkę wiedziałaś jaka ona będzie, czy będzie lubiła dzieci i jak ją wyszkolisz? Poza tym każdy pies jest inny i to też niekoniecznie zależy od rasy.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.