Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-11, 11:11   #451
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chcialam zamówić tą różaną na polskiej stronie, ale jej nie mają, a ta druga różana nie jest przeceniona
no i co ja Ci mogę na to odpisać.............iherb
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:34   #452
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No tak. Wszystko jasne.

Wklejam także zdjęcia najświeższego farbowania Khadi Henna z Amlą. Anula dziękuję za rady Cytryna dodana do farby chyba trochę rozjaśniła włosy. Jeśli chodzi o pielęgnację nadal zachwycam się szamponem i odżywką Madara Dziś po nocy z olejkiem Khadi, który jest dosyć tłusty szampon pięknie domył włosy. Po odżywce spłukałam je płukanką z LF. Takich błyszczących jeszcze nie miałam

Zamówiłam także nowy szampon i odżywkę Alverde z różą. Zobaczymy cóż to za wynalazek. Na niemieckim forum bardzo dziewczyny chwalą.

ps. Na zdjęciach włosy nie są może gładkie, bo dopiero zdjęłam wałki i jeszcze ich nie rozczesałam. Chciałam troszkę poeksperymentować i jestem trochę skołtuniona
Zastanawiam się czy nie kliknąć tego zestawu,ale boję się,że szampon nie da sobie rady z przetłuszczającymi się włosamiMargo czy Ty masz włosy przetłuszczające się?
A masz porównanie odżywki madary z odżywką JMO?

Kolor boski,ja miałam ciut jaśniejszy jakiś rok temuWłosy zdrowe i piękne
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Margoltka piekny kolor piekne włosy, to ja juz ide ten olejek khadi kliknąc bo dumam nad nim juz ze 2 mce
No ufff,świetnie,że go w końcu włożyłaś do koszyka
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:42   #453
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczyny, czy jest w ogóle szansa osiągnięcia henną zimnego albo chociaż neutralnego jasnego/średniego brązu? Rudości i czerwienie na moich włosach niestety odpadają?
I jak daje sobie radę z kryciem siwków, macie doświadczenie?
Moje włoski nie mają szans na taki błysk jak ma Margoltka przy tradycyjnych farbach...

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-04-11 o 11:53
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:51   #454
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie kliknąć tego zestawu,ale boję się,że szampon nie da sobie rady z przetłuszczającymi się włosamiMargo czy Ty masz włosy przetłuszczające się?
A masz porównanie odżywki madary z odżywką JMO?

Kolor boski,ja miałam ciut jaśniejszy jakiś rok temuWłosy zdrowe i piękne

No ufff,świetnie,że go w końcu włożyłaś do koszyka

Dziękuję Nie mam przetłuszczających się. Moje są przy skórze normalne/lekko suche, na końcach podniszczone i suche. Co do Madary, jestem do tego stopnia zadowolona, że próbki JMO leżą nieużywane. Moim zdaniem (mam wersję dla suchych włosów) jest lepsza niż Kuracja różana Lavery, porównywalna do JMO. Szampon bardzo dobrze domywa, trochę jednak plącze włosy. Nie jest to problem ponieważ i tak zawsze nakładam odżywkę.

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest w ogóle szansa osiągnięcia henną zimnego albo chociaż neutralnego jasnego/średniego brązu? Rudości i czerwienie na moich włosach niestety odpadają?
I jak daje sobie radę z kryciem siwków, macie doświadczenie?
Myślę, że szansa jest. Z drugiej strony henna sama w sobie daje tylko rudy barwnik. Na wątku hennowym dziewczyny na pewno pomogą. Jest tam także dostępny poradnik o hennowaniu w pdf. Bardzo przydatny

edit. zapomniałam jeszcze o siwkach. Mam ich sporo, niestety. Miałam także odrost naturalnych i chemicznie farbowanych, a także rozjaśnianych włosów. Z wszystkiego po trochu Khadi co hennowanie kryje i wyrównuje wszystko. Co najwazniejsze nie spłukuje się. Oby tak dalej, bardzo bym chciała.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-11 o 11:58
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 11:56   #455
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest w ogóle szansa osiągnięcia henną zimnego albo chociaż neutralnego jasnego/średniego brązu? Rudości i czerwienie na moich włosach niestety odpadają?
I jak daje sobie radę z kryciem siwków, macie doświadczenie?
Moje włoski nie mają szans na taki błysk jak ma Margoltka przy tradycyjnych farbach...
Oczywiście nie samą henną , ale da się - ja juz od dawna przestałam farbowac sie na rudo. Teraz mam wyprane włosy, ale juz od dobrego roku farbuje na czekoladowy brąz (z jasniejszym będzie więcej kombinowania, ale moim zdaniem da się). Dostępne sa gotowe mieszanki khadi brązowe, a ja sobie mieszam na oko hennę, indygo i amlę. Inne firmy tez maja naturalne farby, może poszukaj czegoś odpwiedniego.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-11 o 12:07
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:01   #456
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie mam przetłuszczających się. Moje są przy skórze normalne/lekko suche, na końcach podniszczone i suche. Co do Madary, jestem do tego stopnia zadowolona, że próbki JMO leżą nieużywane. Moim zdaniem (mam wersję dla suchych włosów) jest lepsza niż Kuracja różana Lavery, porównywalna do JMO. Szampon bardzo dobrze domywa, trochę jednak plącze włosy. Nie jest to problem ponieważ i tak zawsze nakładam odżywkę.



.
Czyli dobrze pamiętałam,że mamy inne włosy.Boję się zaryzykować z szamponem madary z obawy czy poradzi sobie z moją skórą głowy.Jutro wypróbuję kuomaye do przetłuszczających się to coś już będę wiedziała-jeśli chodzi o szampony.
Znowu jeśli chodzi o odżywkę to strasznie chcę czegoś nowego(ao albo madara)ale znowu cykora mam,że będę rozczarowana nimi,bo nie będą tak fantastyczne jak JMOI wez tu bądz człowieku mądry
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:11   #457
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli dobrze pamiętałam,że mamy inne włosy.Boję się zaryzykować z szamponem madary z obawy czy poradzi sobie z moją skórą głowy.Jutro wypróbuję kuomaye do przetłuszczających się to coś już będę wiedziała-jeśli chodzi o szampony.
Znowu jeśli chodzi o odżywkę to strasznie chcę czegoś nowego(ao albo madara)ale znowu cykora mam,że będę rozczarowana nimi,bo nie będą tak fantastyczne jak JMOI wez tu bądz człowieku mądry
Tak jak pisałam szampon Madara bardzo dobrze myje. Olej Khadi jest bardzo tłusty Alverde i Yes to Carrots miały z nim kłopot. Musiałam dwa razy myć. Madra juz przy pierwszym myciu sobie poradził, splątał jednak włosy. Poza tym, o ile się nie mylę dostępne są trzy serie. Ja akurat mam o włosów suchych, jest chyba jeszcze do farbowanych i normalnych. Nie jestem jednak co do tych serii pewna. Mogę przesłać Tobie próbki, mam jednak tylko do włosów suchych.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 12:14   #458
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oczywiście nie samą henną , ale da się - ja juz od dawna przestałam farbowac sie na rudo. Teraz mam wyprane włosy, ale juz od dobrego roku farbuje na czekoladowy brąz (z jasniejszym będzie więcej kombinowania, ale moim zdaniem da się). Dostępne sa gotowe mieszanki khadi brązowe, a ja sobie mieszam na oko hennę, indygo i amlę. Inne firmy tez maja naturalne farby, może poszukaj czegoś odpwiedniego.
A czy mogłabyś wkleić próbkę twojego koloru włosów, jakieś zdjątko?
Jestem bardzo ciekawa....


Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
zapomniałam jeszcze o siwkach. Mam ich sporo, niestety. Miałam także odrost naturalnych i chemicznie farbowanych, a także rozjaśnianych włosów. Z wszystkiego po trochu Khadi co hennowanie kryje i wyrównuje wszystko. Co najwazniejsze nie spłukuje się. Oby tak dalej, bardzo bym chciała.
No właśnie ja mam odrost naturalny, później farba ciemniejsza a na końcówkach po rozjaśnianiu + siwki do tego... Bardzo bym chciała przejść na naturalne farbowanie ale boję się tych ciepłych odcieni...

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-04-11 o 12:22
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:22   #459
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś wkleić próbkę twojego koloru włosów, jakieś zdjątko?
Jestem bardzo ciekawa....
Niestety nie mam zdjęcia z kolorem - ostatni raz farbowałam 5 miesięcy temu i mam włosy wyrudziałe moje włosy po wypłukaniu sie farby zawsze są rudawe. Po farbowaniu mają kolor chłodnego brązu.
Moje obecne włosy są tu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:23   #460
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam szampon Madara bardzo dobrze myje. Olej Khadi jest bardzo tłusty Alverde i Yes to Carrots miały z nim kłopot. Musiałam dwa razy myć. Madra juz przy pierwszym myciu sobie poradził, splątał jednak włosy. Poza tym, o ile się nie mylę dostępne są trzy serie. Ja akurat mam o włosów suchych, jest chyba jeszcze do farbowanych i normalnych. Nie jestem jednak co do tych serii pewna. Mogę przesłać Tobie próbki, mam jednak tylko do włosów suchych.
Dzięki Margoale podziękuje za próbaski.
Ja jeśli zdecydowała bym się na madare to wzięła bym chyba wersje do farbowanych
Skoro dał sobie radę z olejkiem khadi to musi być niezły
Phenome rady nie daję z khadi.
Zresztą ja wszystkie oleje(oprócz vatiki,bo ten migiem schodzi)zmywam szamponem yr pokrzywowym,bo on najlepiej sobie z nimi radzi.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:35   #461
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
No właśnie ja mam odrost naturalny, później farba ciemniejsza a na końcówkach po rozjaśnianiu + siwki do tego... Bardzo bym chciała przejść na naturalne farbowanie ale boję się tych ciepłych odcieni...
Ja początkowo zarzekałam się, że nigdy nie zafarbuję na rudo. Po Khadi Jasny brąz, który tylko delikatnie ocieplił kolor włosów, zakochałam się w rudościach i chciałam więcej, rudziej

Tak jak pisałam na wątku hennowym, jest wiele przykładów, rad itd.

Ana jak zmienisz zdanie pisz
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 12:37   #462
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjęcia z kolorem - ostatni raz farbowałam 5 miesięcy temu i mam włosy wyrudziałe moje włosy po wypłukaniu sie farby zawsze są rudawe. Po farbowaniu mają kolor chłodnego brązu.
Moje obecne włosy są tu
Fajny kolorek. Jest ciepły ale nie jakoś masakrycznie. W sumie moje też się podobnie wypłukują. Poczytam na tamtym wątku i się wyedukuję. Jak coś zmajstruję to wkleję efekty. Te siwe mnie nurtowały bo nie lubię błyskać po oczkach
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:40   #463
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Fajny kolorek. Jest ciepły ale nie jakoś masakrycznie. W sumie moje też się podobnie wypłukują. Poczytam na tamtym wątku i się wyedukuję. Jak coś zmajstruję to wkleję efekty. Te siwe mnie nurtowały bo nie lubię błyskać po oczkach
Majstruj i wklejaj
Siwe ładnie pokrywa - są tylko troche jasniejsze ale nie rzuca sie to w oczy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 12:59   #464
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
róża hauschki jest super!
Wiesz ciężko mi powiedzieć, czy garnier jest tak dobry jak hauschka, bo hauschke uzywałam latem, a garniera teraz - zbyt odmienne warunki klimatyczne, aby oba produkty porównać. Garnier sympatyczny bardzo - kup sobie, niewiele kosztuje a zapowiada sie obiecująco na wszelki wypadek róże hauschki zostawiłam na upały więc i Ty może tak zrób?
a wiesz, ze chyba wyprobuje tego garniera? ale tylko dlatego, ze tani bo w jego skutecznosc nie wierze... moze i upalow nie ma, ale ja przedwczesnie przekwitam i mam uderzenia goraca
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:14   #465
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

a ja się skusiłam na tego Garniera w jednym rossie go nie było, w drugim wszystkie trzy, rzeczywiście w promocji i odkupiłam moją ukochaną oliwkę hippa (ujędrniającą Madarę używam tylko na uda, pośladki, biust i kawałek pleców )

krótka relacja z używania nowych produktów:
-szampon Kuyomaye: fantastycznie oczyszcza, włosy były aż hmm, skrzypiące? specjalnie nie użyłam odżywki, żeby zobaczyć, jak działa solo. włosy ładnie się ułożyły, nie są obciążone, mają sporo objętości. mogłyby być bardziej miękkie, ale nie użyłam odżywki, a od szamponu nie wymagam 'wszystkorobienia' (a, i dodam jeszcze, że mała ilość wystarczy na umycie włosów, fantastycznie się pieni)
-mydełko kaarma sutra- zmyłam nim buzię na noc i niczego więcej nie użyłam. obudziłam się z miękką skórą, nie była przesuszona.
-żel Born to Bio- i znowu, użyłam wieczorem, niczym się już nie smarowałam (oprócz olejku Madary na część ciała) i nie wysuszył mi skóry, nieźle się pienił, ładnie pachnie
-olejek Madara- fajnie się wchłania, nawilża na długo, delikatnie ujędrnia skórę.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:24   #466
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki Margoale podziękuje za próbaski.
Ja jeśli zdecydowała bym się na madare to wzięła bym chyba wersje do farbowanych
Skoro dał sobie radę z olejkiem khadi to musi być niezły
Phenome rady nie daję z khadi.
Zresztą ja wszystkie oleje(oprócz vatiki,bo ten migiem schodzi)zmywam szamponem yr pokrzywowym,bo on najlepiej sobie z nimi radzi.
Ja ma 2 szampony Madary-do farbowanych i sprężystość i blask.
I niestety,zawiedziona jestem baardzo ,nieludzko wprost plączą włosy ,tak że skóry głowy nie da się domyć ,a włosy mam krótkie.Jeszcze do farbowanych jako tako, ale bez odżywki nie da rady,natomiast sprężystość zostawia na głowie przysłowiowy kołtun.
Dla mnie pokrzywowy YR jest o niebo lepszy od Madary, może dlatego że mam włosy farbowane chemicznie a nie naturalnie?
Po nim niekoniecznie musze używać odżywki, po Madarze obowiązkowo, bo nie da sie rozczesać bez znacznych strat
Mam tez odżywkę Madary-sprężystość i muszę pochwalić, jest trochę bardziej "tempa" niż cytrusowa JMO, ale włosy są leciutkie i sypkie co przy moich sztywniakach nie jest łatwe, jest mniej wydajna niż JMO, ale sporo tańsza
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:38   #467
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

dziewczyny, czy któraś z Was się orientuje, jaki kolor z Lily Lolo jest podobny do Calisty (najlepiej 1) z Pixie?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:44   #468
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Widzę, że nastąpiło poświąteczne ożywienie.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Krótka relacja:
1. Coslys - żel do higieny intymnej bardzo mi pasuje bałam sie zapachu eukaliptusowego, ale niepotrzebnie. Eukaliptus przeplata sie z nutami lesnymi i nie jest uciążliwy. Żel jest bardzi wydajny, super odświeża, jest delikatny i nie podraznia.
Brzmi zachęcająco. Jak mi się skończy mój obecny żel, to chyba sobie go kupię.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
chwalę się
przed świetami zamówiłam paczuszkę z wiecej niż eko, w zamówieniu dominują przecenione 100% pure
Super zakupy! I ile próbek... Intrygujące są te balsamy do ciała, zwłaszcza biała brzoskwinia - ja akurat lubię owocowe zapachy.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Pora na moje zbiory To jest znakomita większość, brakuje tylko kilku rzeczy, które zostały w domu, albo nie mogłam ich znaleźć
(przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłam je telefonem i najlepiej wychodziły robione po ciemku, z fleszem.. )
Wspaniała kolekcja! Muszę w końcu kupić ten szampon Kuomaye... Szkoda, że tej wersji nie ma na helfy.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na kwc chyba ich jeszcze nie ma.
Tu link do rossa - ten akurat jest z różą, ale jest jeszcze wersja mogdałowa i kokosowa. I jaka ma świetną cenę teraz!!!!!!
Nieładnie tak kusić!

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No tak. Wszystko jasne.

Wklejam także zdjęcia najświeższego farbowania Khadi Henna z Amlą. Anula dziękuję za rady Cytryna dodana do farby chyba trochę rozjaśniła włosy. Jeśli chodzi o pielęgnację nadal zachwycam się szamponem i odżywką Madara Dziś po nocy z olejkiem Khadi, który jest dosyć tłusty szampon pięknie domył włosy. Po odżywce spłukałam je płukanką z LF. Takich błyszczących jeszcze nie miałam

Zamówiłam także nowy szampon i odżywkę Alverde z różą. Zobaczymy cóż to za wynalazek. Na niemieckim forum bardzo dziewczyny chwalą.

ps. Na zdjęciach włosy nie są może gładkie, bo dopiero zdjęłam wałki i jeszcze ich nie rozczesałam. Chciałam troszkę poeksperymentować i jestem trochę skołtuniona
Śliczne włoski! Błysk, kolor - "ach, ach!". A co to za niemieckie forum?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:45   #469
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a wiesz, ze chyba wyprobuje tego garniera? ale tylko dlatego, ze tani bo w jego skutecznosc nie wierze... moze i upalow nie ma, ale ja przedwczesnie przekwitam i mam uderzenia goraca

normalnie specjalnie dla Ciebie "się obwąchałam" pod pachami po całym dniu w pracy i oprócz lekkiego zapachu garniera nie czuję nic niepożądanego zaczynam myśleć, że garnier lepszy od crystal essence, ale jeszcze poczekam z wyrokiem
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-11 o 13:46
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 13:50   #470
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
krótka relacja z używania nowych produktów:
-szampon Kuyomaye: fantastycznie oczyszcza, włosy były aż hmm, skrzypiące? specjalnie nie użyłam odżywki, żeby zobaczyć, jak działa solo. włosy ładnie się ułożyły, nie są obciążone, mają sporo objętości. mogłyby być bardziej miękkie, ale nie użyłam odżywki, a od szamponu nie wymagam 'wszystkorobienia' (a, i dodam jeszcze, że mała ilość wystarczy na umycie włosów, fantastycznie się pieni)
Kolejna taka fajna recenzja szamponu kuomaye.Nie mogę się doczekać jutrzejszego testu,jak mi tylko podpasuję to będzie mój
Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Ja ma 2 szampony Madary-do farbowanych i sprężystość i blask.
I niestety,zawiedziona jestem baardzo ,nieludzko wprost plączą włosy ,tak że skóry głowy nie da się domyć ,a włosy mam krótkie.Jeszcze do farbowanych jako tako, ale bez odżywki nie da rady,natomiast sprężystość zostawia na głowie przysłowiowy kołtun.
Dla mnie pokrzywowy YR jest o niebo lepszy od Madary, może dlatego że mam włosy farbowane chemicznie a nie naturalnie?
Po nim niekoniecznie musze używać odżywki, po Madarze obowiązkowo, bo nie da sie rozczesać bez znacznych strat
Mam tez odżywkę Madary-sprężystość i muszę pochwalić, jest trochę bardziej "tempa" niż cytrusowa JMO, ale włosy są leciutkie i sypkie co przy moich sztywniakach nie jest łatwe, jest mniej wydajna niż JMO, ale sporo tańsza
Ostudziłaś bardzo mój zapałJa nie wiem co to są splątane włosy i wiedzieć nie chcę.
Szampon sobie na pewno daruję,a odżywkę chyba kupię ao
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:50   #471
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Witam po Świętach!
Też używam różanego dezodorantu Garniera. Zapach bardzo mi się podoba. Konsystencja w porządku - kulka dozuje tyle, ile trzeba. Jeszcze za wczesnie na jednoznaczną ocenę. Powiem tak: jak na razie (kilkadni używania) sprawuje się nieźle.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:56   #472
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy nie kliknąć tego zestawu,ale boję się,że szampon nie da sobie rady z przetłuszczającymi się włosamiMargo czy Ty masz włosy przetłuszczające się?
A masz porównanie odżywki madary z odżywką JMO?

Kolor boski,ja miałam ciut jaśniejszy jakiś rok temuWłosy zdrowe i piękne

No ufff,świetnie,że go w końcu włożyłaś do koszyka
Anulka wstyd mi ze tak dywagowałam nad tym olejem

ale wiesz jak to jest z zakupami, widze ze Ty tez masz zagwózdke z odzywka ja polecam anti age i alterra granat
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 13:59   #473
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kolejna taka fajna recenzja szamponu kuomaye.Nie mogę się doczekać jutrzejszego testu,jak mi tylko podpasuję to będzie mój

Ostudziłaś bardzo mój zapałJa nie wiem co to są splątane włosy i wiedzieć nie chcę.
Szampon sobie na pewno daruję,a odżywkę chyba kupię ao
to rób mu juz miejsce w szafce
Nie to, żebym Cię odciągała od zakupu odzywki madary, bo nie miałam jej, więc nie wiem jaka jest, ale uważam, że zakupu odżywki ao nie bedziesz żałować.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Witam po Świętach!
Też używam różanego dezodorantu Garniera. Zapach bardzo mi się podoba. Konsystencja w porządku - kulka dozuje tyle, ile trzeba. Jeszcze za wczesnie na jednoznaczną ocenę. Powiem tak: jak na razie (kilkadni używania) sprawuje się nieźle.

kto by sie spodziewał, że garnier cos tak fajnego spłodzi i to jeszcze w tak miłej cenie

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Wspaniała kolekcja! Muszę w końcu kupić ten szampon Kuomaye... Szkoda, że tej wersji nie ma na helfy.


Nieładnie tak kusić!
Dla kuomaye warto oddzielne zamówienie zrobić
Ty mi tu bacikami nie wymachuj, tylko 8 zł w kieszeń i do rossa po kuleczke garniera pędź
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:02   #474
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
krótka relacja z używania nowych produktów:
-szampon Kuyomaye: fantastycznie oczyszcza, włosy były aż hmm, skrzypiące? specjalnie nie użyłam odżywki, żeby zobaczyć, jak działa solo. włosy ładnie się ułożyły, nie są obciążone, mają sporo objętości. mogłyby być bardziej miękkie, ale nie użyłam odżywki, a od szamponu nie wymagam 'wszystkorobienia' (a, i dodam jeszcze, że mała ilość wystarczy na umycie włosów, fantastycznie się pieni)
Zetka i na takiej recenzji mi zależało
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:04   #475
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anulka wstyd mi ze tak dywagowałam nad tym olejem

ale wiesz jak to jest z zakupami, widze ze Ty tez masz zagwózdke z odzywka ja polecam anti age i alterra granat
Mam jedną i drugąI naprawdę nie wiem po co mi kolejna?

Oj tam,najważniejsze żebyś była bardzo zadowolona z olejku
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to rób mu juz miejsce w szafce
Nie to, żebym Cię odciągała od zakupu odzywki madary, bo nie miałam jej, więc nie wiem jaka jest, ale uważam, że zakupu odżywki ao nie bedziesz żałować.


kto by sie spodziewał, że garnier cos tak fajnego spłodzi i to jeszcze w tak miłej cenie

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


Większość miała odżywki ao i oceny są bardzo pozytywne,więc myślę że będę zadowolona

Garnier jeszcze mógł by spłodzić sztyft
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:08   #476
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ależ tu kusicie odżywkami AO. Żal nie skorzystać z tej promocji w polskim sklepie, ale z drugiej strony w podobnej cenie są zawsze dostępne na iHerbie, więc nie jestem przekonana
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:30   #477
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ależ tu kusicie odżywkami AO. Żal nie skorzystać z tej promocji w polskim sklepie, ale z drugiej strony w podobnej cenie są zawsze dostępne na iHerbie, więc nie jestem przekonana
Wiesz, chyba lepiej zamówić sobie ze 3 miniaturki na iherbie zamiast 1 pełnowymiarowego w pl i znaleźć tą najlepszą dla siebie - w polskim sklepie wersje mini ograniczone bardzo co do rodzaju. Poza tym tam większy wybór.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:38   #478
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wiesz, chyba lepiej zamówić sobie ze 3 miniaturki na iherbie zamiast 1 pełnowymiarowego w pl i znaleźć tą najlepszą dla siebie - w polskim sklepie wersje mini ograniczone bardzo co do rodzaju. Poza tym tam większy wybór.
Na razie mam zapasy, więc i tak mi się nie spieszy. Z iherba raczej nie znikną
Dzisiaj wkleję zdjęcie moich ostatnich nabytków
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 14:53   #479
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no i co ja Ci mogę na to odpisać.............iherb


Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
krótka relacja z używania nowych produktów:
-szampon Kuyomaye: fantastycznie oczyszcza, włosy były aż hmm, skrzypiące? specjalnie nie użyłam odżywki, żeby zobaczyć, jak działa solo. włosy ładnie się ułożyły, nie są obciążone, mają sporo objętości. mogłyby być bardziej miękkie, ale nie użyłam odżywki, a od szamponu nie wymagam 'wszystkorobienia' (a, i dodam jeszcze, że mała ilość wystarczy na umycie włosów, fantastycznie się pieni)
-mydełko kaarma sutra- zmyłam nim buzię na noc i niczego więcej nie użyłam. obudziłam się z miękką skórą, nie była przesuszona.
-żel Born to Bio- i znowu, użyłam wieczorem, niczym się już nie smarowałam (oprócz olejku Madary na część ciała) i nie wysuszył mi skóry, nieźle się pienił, ładnie pachnie
-olejek Madara- fajnie się wchłania, nawilża na długo, delikatnie ujędrnia skórę.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

normalnie specjalnie dla Ciebie "się obwąchałam" pod pachami po całym dniu w pracy i oprócz lekkiego zapachu garniera nie czuję nic niepożądanego zaczynam myśleć, że garnier lepszy od crystal essence, ale jeszcze poczekam z wyrokiem
W sumie to chciałam usłyszeć, szkoda że muszę czekać do ostatecznego wyroku

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Witam po Świętach!
Też używam różanego dezodorantu Garniera. Zapach bardzo mi się podoba. Konsystencja w porządku - kulka dozuje tyle, ile trzeba. Jeszcze za wczesnie na jednoznaczną ocenę. Powiem tak: jak na razie (kilkadni używania) sprawuje się nieźle.
Kusicielki

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ależ tu kusicie odżywkami AO. Żal nie skorzystać z tej promocji w polskim sklepie, ale z drugiej strony w podobnej cenie są zawsze dostępne na iHerbie, więc nie jestem przekonana
Kusza tak, że ja już zrobiłam na AO zamówienie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dzisiaj wkleję zdjęcie moich ostatnich nabytków
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 15:00   #480
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kusza tak, że ja już zrobiłam na AO zamówienie
To pochwal się co kupiłaś

Czy ktoś planuje robić zamówienie z helfy ? Niekoniecznie z Warszawy.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.